Mamusie lutowe 2019 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-26, 08:43   #721
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja też w ciągu dnia muszę położyć się na 1-2godz bo inaczej nie funkcjonuje nie wiem co to będzie na weselu bo jak byliśmy 2tyg temu to o 11 miałam taki kryzys że chciałam do domu jechać. Pijecie kawę ? Bo ja się naczytalam że nie wolno i tak mi teraz brakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pije inke albo mamacoffe z rossmana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 09:06   #722
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja też w ciągu dnia muszę położyć się na 1-2godz bo inaczej nie funkcjonuje nie wiem co to będzie na weselu bo jak byliśmy 2tyg temu to o 11 miałam taki kryzys że chciałam do domu jechać. Pijecie kawę ? Bo ja się naczytalam że nie wolno i tak mi teraz brakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w ciagu dnia nie mam mozliwosci drzemki,bo jestem z mala a ona spi w przedszkolu i juz pozniej nie ma opcji.

Kawe pije,mam niskie cisnienia i lekarz powiedzial ze w moim przypadku bardziej moze zaszkodzic niepicie niz picie.Oczywiscie w rozsadnych ilosciach.

Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 10:35   #723
snesha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 643
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Ja przerzuciłam się na inkę, chociaż normalnie piję dość dużo. Jakoś tak nawet nie mam ochoty. U mnie oprócz spania samopoczucie Ok. Ale jestem mocno do tylu za wami. No i jeszcze do pierwszej wizyty ponad 2 tyg bo akurat moja gin jest na urlopie. Ale mi sie nie spieszy, bo przy poprzednich ciążach na wizytach słyszałam same złe wieści. Ale chyba zrobię sobie betę dzisiaj po pracy dla poprawić humoru. Ostatnia była w piątek, wiec juz trochę minęło. Tylko strasznie dużo krwi pobierają za każdym razem- niedługo będę miała anemię...


snesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 10:55   #724
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Dziewczyny jak to jest z tymi piersiami? Bolą nie bolą już?
Mnie dziś nie bolą i niewiem czy to zły znak
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 11:31   #725
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Ja przerzuciłam się na inkę, chociaż normalnie piję dość dużo. Jakoś tak nawet nie mam ochoty. U mnie oprócz spania samopoczucie Ok. Ale jestem mocno do tylu za wami. No i jeszcze do pierwszej wizyty ponad 2 tyg bo akurat moja gin jest na urlopie. Ale mi sie nie spieszy, bo przy poprzednich ciążach na wizytach słyszałam same złe wieści. Ale chyba zrobię sobie betę dzisiaj po pracy dla poprawić humoru. Ostatnia była w piątek, wiec juz trochę minęło. Tylko strasznie dużo krwi pobierają za każdym razem- niedługo będę miała anemię...


Zazdroszcze nastawienia.Ja wizyte mam za ponad tydzień i z jednej strony nie mogę się doczekać,a z drugiej bardzo się boje.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tymi piersiami? Bolą nie bolą już?
Mnie dziś nie bolą i niewiem czy to zły znak
Różnie
Raz są pełne,cieżkie i bolące a jeszcze tego samego dnia potrafią byc normalne
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 11:33   #726
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tymi piersiami? Bolą nie bolą już?
Mnie dziś nie bolą i niewiem czy to zły znak
Raz bolą raz nie bolą spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 11:35   #727
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Raz bolą raz nie bolą spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo

Jejku jakie męczą mnie mdłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 11:45   #728
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tymi piersiami? Bolą nie bolą już?
Mnie dziś nie bolą i niewiem czy to zły znak
Czasem dają w kość a czasem wcale

Natlem jak tam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 11:48   #729
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Ojej, część Wam, pozwolicie, że będę podczytywać? Sama urodziłam córeczkę w lutym 2018 i z wielkim sentymentem wsponiam czasy swojej ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:59   #730
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Witam w ten paskudny, pochmurny dzień. W taką pogodę od razu wszystkiego mi się odechciewa... Wczoraj w pracy przez praktycznie cały dzień strasznie kręciło mi się w głowie, mam nadzieję że dziś będzie trochę lepiej. W domu nie mam z tym aż takiego problemu, tylko jak za szybko wstanę etc. czy któraś z Was też tak ma?

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooojaa, a ja uwielbiam taką pogodę - od rana wietrzyk, dość chłodno (koło 16 stopni, akurat żeby się w lekki sweterek zamotać), teraz trochę pada, ale z tego co widzę coraz lżej. Ale ja jestem jesienno-zimowe dziewczę, niczego tak bardzo mocno nie znoszę jak lata - gorąco, duszno, człowiek się cały klei, nawet jak się poubiera w jakieś lekkie fatałaszki to i tak jak jest 30 stopni to guzik to daje. Za to jesień/zima to moja bajka - swetry, swetrzyska, miękkie koce, szale, gorące kakao, herbatki z pomarańczą i goździkami - uwielbiam! Na samą myśl, że lipiec/sierpień się mogą przewijać upały to mi słabo

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tymi piersiami? Bolą nie bolą już?
Mnie dziś nie bolą i niewiem czy to zły znak
Objawy jednego dnia mogą być większe, innego mniejsze, nie ma się co tym sugerować, bo byśmy powariowały
Mnie piersi bolą akurat non stop praktycznie, ale mdłości mam w kratkę

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Ja pije inke albo mamacoffe z rossmana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak ta mamacoffee z Rosska? Ja przed ciążą to kaw piłam lekko trzy dziennie (takie siekiery z expresu), ale teraz od kawy mnie tak odrzuca, sam aromat mi nasuwa taką błotnistą ziemię zalaną wrzątkiem
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 13:04   #731
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ooojaa, a ja uwielbiam taką pogodę - od rana wietrzyk, dość chłodno (koło 16 stopni, akurat żeby się w lekki sweterek zamotać), teraz trochę pada, ale z tego co widzę coraz lżej. Ale ja jestem jesienno-zimowe dziewczę, niczego tak bardzo mocno nie znoszę jak lata - gorąco, duszno, człowiek się cały klei, nawet jak się poubiera w jakieś lekkie fatałaszki to i tak jak jest 30 stopni to guzik to daje. Za to jesień/zima to moja bajka - swetry, swetrzyska, miękkie koce, szale, gorące kakao, herbatki z pomarańczą i goździkami - uwielbiam! Na samą myśl, że lipiec/sierpień się mogą przewijać upały to mi słabo

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Objawy jednego dnia mogą być większe, innego mniejsze, nie ma się co tym sugerować, bo byśmy powariowały
Mnie piersi bolą akurat non stop praktycznie, ale mdłości mam w kratkę

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------



I jak ta mamacoffee z Rosska? Ja przed ciążą to kaw piłam lekko trzy dziennie (takie siekiery z expresu), ale teraz od kawy mnie tak odrzuca, sam aromat mi nasuwa taką błotnistą ziemię zalaną wrzątkiem
Dla mnie dużo lepsza niż inka. Inka to taka typowo zbożowa kawa. A ta mamacoffe z roska, chociaz tez zbożowa ale ma zbliżony smak do zwykłej rozpuszczalnej kawy. Tylko cena większą. Inka za dużą puszkę około 10 zł, a ta z roska nie duża torebka 24.99

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 13:13   #732
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dla mnie dużo lepsza niż inka. Inka to taka typowo zbożowa kawa. A ta mamacoffe z roska, chociaz tez zbożowa ale ma zbliżony smak do zwykłej rozpuszczalnej kawy. Tylko cena większą. Inka za dużą puszkę około 10 zł, a ta z roska nie duża torebka 24.99

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może się skuszę - do Inki się nawet nie zbliżam, mam uraz z przedszkola
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 13:31   #733
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
To może się skuszę - do Inki się nawet nie zbliżam, mam uraz z przedszkola
W rossmanie są też saszetki tej mama coffe za 2.50/2.60 jak dobrze kojarzę. Można kupić na próbę i jak posmakuje to kupić większą paczkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:13   #734
lusia333
Rozeznanie
 
Avatar lusia333
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 795
Dot.: Mamusie lutowe 2019

ja nigdy się w picie kawy nie wciągnęłam, cociaż 7 lat pracowałam w tutnusie ( 7-8 nocnych dyżurów w miesiącu) koleżanki wzięły sobie za punkt honoru że mnie nauczą ale się nie udało
dziś zobaczyłam w sklepie inkę z magnezem i tak sobie ponyślałam ży by z taką inką mleka do diety nie przemycić-samo mleko dla mnie nie
lusia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:16   #735
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez lusia333 Pokaż wiadomość
ja nigdy się w picie kawy nie wciągnęłam, cociaż 7 lat pracowałam w tutnusie ( 7-8 nocnych dyżurów w miesiącu) koleżanki wzięły sobie za punkt honoru że mnie nauczą ale się nie udało
dziś zobaczyłam w sklepie inkę z magnezem i tak sobie ponyślałam ży by z taką inką mleka do diety nie przemycić-samo mleko dla mnie nie
Mój mąż ma tak samo, może ze dwie kawy w życiu wypił .
Ja mleka nie mogę bo się po nim źle czuję, a tak mnie ciągnie do płatków z mlekiem jak nigdy w życiu
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:29   #736
lusia333
Rozeznanie
 
Avatar lusia333
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 795
Dot.: Mamusie lutowe 2019

mi nic po mleku nie jest, tyle że mi smak nie pasuje

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

mojej mamie lekarz 30 lat temu powiedziała że w ciąży ma wypić dziennie 1 l mleka i 20 dkg sera białego -oczywiście nie z biedronki- a ja urodziłam się na 4.100kg jako okaz zdrowia

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

zawsze mi to przypomina i opowiada
lusia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:30   #737
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Dziewczyny a co sądzicie o farbowaniu włosów w ciąży? Zanim jeszcze zaszłam w ciążę zapisałam sie do fryzjera. Czytałam trochę jedni za, drudzy przeciw. Mama ginekolog pisała artykuł, że można farbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:32   #738
karo921
Raczkowanie
 
Avatar karo921
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 385
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Podczytałam, doczytałam. Obiad się gotuje. Julka jest tylko zaziębiona mam dawać acc i do końca tygodnia w domu. Zosia lekko podziębiona. Witamina c, inhalacje i powinni być ok.
Widze, że wy o kawie. Ja tej cholery nie cierpię nie piłam i już chyba nikt mnie do niej nie przekona. Co do objawów to u mnie też w kratkę. Dziś akurat jestem mocno zmęczona. A jeszcze muszę na zakupy wieczorem jechać
Łucja dziś rano do przedszkola jechać nie chciała. Płacz był niemiłosierny. Ale ja mąż zabrał i teraz trochę żałuję bo mogła z nami zostać. Harmony u mnie w totalnym dołku dziś miłego dnia!

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
karo921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:39   #739
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o farbowaniu włosów w ciąży? Zanim jeszcze zaszłam w ciążę zapisałam sie do fryzjera. Czytałam trochę jedni za, drudzy przeciw. Mama ginekolog pisała artykuł, że można farbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam wizytę też umówioną przed ciążą i wypadła mi jakoś w 6 tygodniu i poszłam normalnie - teraz już nie ma takich farb, że człowiek się amoniaku nawdycha Jedyne co to moja fryzjera mnie poprosiła, że jak się będę zapisywać następnym razem to żebym jej przypomniała, że jestem w ciąży to mnie wpisze tak, żeby nikt o tej porze co będę nie miał prostowania jakiegoś tam trwałego, bo wtedy się podobno dużo oparów wytwarza

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o farbowaniu włosów w ciąży? Zanim jeszcze zaszłam w ciążę zapisałam sie do fryzjera. Czytałam trochę jedni za, drudzy przeciw. Mama ginekolog pisała artykuł, że można farbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam wizytę też umówioną przed ciążą i wypadła mi jakoś w 6 tygodniu i poszłam normalnie - teraz już nie ma takich farb, że człowiek się amoniaku nawdycha Jedyne co to moja fryzjera mnie poprosiła, że jak się będę zapisywać następnym razem to żebym jej przypomniała, że jestem w ciąży to mnie wpisze tak, żeby nikt o tej porze co będę nie miał prostowania jakiegoś tam trwałego, bo wtedy się podobno dużo oparów wytwarza

Ale też hormony swoje robią i mi np. kolor wyszedł nieco ciemniejszy niż się spodziewała fryzjerka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 14:42   #740
lusia333
Rozeznanie
 
Avatar lusia333
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 795
Dot.: Mamusie lutowe 2019

ja odświeżałam sombre 4 dni przed inseminacją, tak że teraz nie będę miała problemu z odrostami,a włosy mam prawie do pasa i muślę czy by po lecie nie obciąć tak po łopatki
lusia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:44   #741
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ja miałam wizytę też umówioną przed ciążą i wypadła mi jakoś w 6 tygodniu i poszłam normalnie - teraz już nie ma takich farb, że człowiek się amoniaku nawdycha Jedyne co to moja fryzjera mnie poprosiła, że jak się będę zapisywać następnym razem to żebym jej przypomniała, że jestem w ciąży to mnie wpisze tak, żeby nikt o tej porze co będę nie miał prostowania jakiegoś tam trwałego, bo wtedy się podobno dużo oparów wytwarza

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------



Ja miałam wizytę też umówioną przed ciążą i wypadła mi jakoś w 6 tygodniu i poszłam normalnie - teraz już nie ma takich farb, że człowiek się amoniaku nawdycha Jedyne co to moja fryzjera mnie poprosiła, że jak się będę zapisywać następnym razem to żebym jej przypomniała, że jestem w ciąży to mnie wpisze tak, żeby nikt o tej porze co będę nie miał prostowania jakiegoś tam trwałego, bo wtedy się podobno dużo oparów wytwarza

Ale też hormony swoje robią i mi np. kolor wyszedł nieco ciemniejszy niż się spodziewała fryzjerka
Czyli na spokojnie można kolor odświeżyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:47   #742
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Czyli na spokojnie można kolor odświeżyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, jak najbardziej
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:54   #743
lusia333
Rozeznanie
 
Avatar lusia333
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 795
Dot.: Mamusie lutowe 2019

startowała któraś z nadwagą w błogosławiony stan? tak jak ja?
lusia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:01   #744
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Tak, jak najbardziej
Dzięki za odpowiedz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:03   #745
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Czasem dają w kość a czasem wcale

Natlem jak tam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest pecherzyk ciazowy ale nie wiem ile mm doktor powiedział że taki jak powinien byc w 22dpt i że jest ok i mu się bardzo podoba. To żem się dużo dowiedziała hyhy. Kolejna wizyta w przyszła środę. Z tymże we czwartek idę do Pani ginekolog która ma też specjalizację w immunologii co by mi powiedziała jak tam dalej z tym moim arsenałem leków sterydami itp. I jak wszystko będzie ok chciałabym u niej prowadzić ciaze bo ten gin z kliniki nie prowadzi ciąż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:03   #746
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Dziewczyny miałyście plamienie implantacyjne ?? Jak to u was przebiegało ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:05   #747
lusia333
Rozeznanie
 
Avatar lusia333
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 795
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście plamienie implantacyjne ?? Jak to u was przebiegało ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zero plamienia
lusia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:13   #748
dona90
Raczkowanie
 
Avatar dona90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Silesia ;)
Wiadomości: 345
Dot.: Mamusie lutowe 2019

O jej to ja kawę uwielbiam pod każda postacią, najchętniej taka z duża ilością mleka, ale dwa razy dziennie pije tez espresso - rano i po wieczornym karmieniu Zochy, żeby mieć coś z wieczora chociaż plus jeszcze dwie zbożowe z mlekiem dla smaku
Ja miałam plamienie implantacyjne! W pierwszej ciazy nie miałam, wiec myślałam, ze teraz to okres sie zaczyna, nawet w aplikacji już go odhaczylam, ale po 2h już nie było śladu po krwawieniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nigdy nie będzie takich wędlin,
Takiej Coca-Coli,
Takiej musztardy
I takiego mleka
Nigdy nie będzie takiego lata.
dona90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:17   #749
karo921
Raczkowanie
 
Avatar karo921
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 385
Dot.: Mamusie lutowe 2019

Cytat:
Napisane przez lusia333 Pokaż wiadomość
startowała któraś z nadwagą w błogosławiony stan? tak jak ja?
Moje wszystkie ciążę to z ostrą nadwagą

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Jest pecherzyk ciazowy ale nie wiem ile mm doktor powiedział że taki jak powinien byc w 22dpt i że jest ok i mu się bardzo podoba. To żem się dużo dowiedziała hyhy. Kolejna wizyta w przyszła środę. Z tymże we czwartek idę do Pani ginekolog która ma też specjalizację w immunologii co by mi powiedziała jak tam dalej z tym moim arsenałem leków sterydami itp. I jak wszystko będzie ok chciałabym u niej prowadzić ciaze bo ten gin z kliniki nie prowadzi ciąż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I bardzo dobre wieści

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
karo921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:29   #750
lusia333
Rozeznanie
 
Avatar lusia333
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 795
Dot.: Mamusie lutowe 2019

no to karo witaj w klubie, u mnie może nie ostra ale jest
lusia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-04 17:25:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.