Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-06, 13:36   #3451
aa1e0a7d2a6f81aa095297b32a2321c6021b86a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Matalka Pokaż wiadomość
Hej,

Dziewczyny nam do Was takie pytanie czy możecie wziąć udział w ankiecie na temat kosmetyków mineralnych?
Chcę otworzyć własną markę w tym roku i w ziwiązku z tym chcę wiedzieć czego oczekujecie, czego chcecie, w jakich cenach, w jakiej formię, jakie macie sugestie, co Wam odpowiada itp. Chcę aby to było stworzona dla Was.
ja chętnie wezmę udział
aa1e0a7d2a6f81aa095297b32a2321c6021b86a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 17:26   #3452
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ponieważ nie mogę znaleźć wątku o Lily Lolo to zapytam tutaj.
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z ich pędzlami? Szukam jakiegoś fajnego setu na prezent, widzę, że Lily Lolo ma dwa spakowane w etui, ale jeden z nich na stronie costasy ma dwie opinie: na 5 gwiazdek i na 1
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 09:02   #3453
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mam Super Kabuki dwie sztuki i jestem nim zachwycona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 09:06   #3454
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;85837543]Ja mam Super Kabuki dwie sztuki i jestem nim zachwycona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Widziałam gdzieś opinię, że te pozostałe pędzle nie są takie zbite jak ten super kabuki. Ale w sumie czy muszą być? Tam jest do pudru, raczej do omiatania niż stemplowania. Do różu- ja wolę taki "flufiasty" z zoevy niż zbity z hakuro. Do brązera- nie używam A ciekawa jestem tych do oczu.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 17:48   #3455
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Matalka Pokaż wiadomość
Hej,

Dziewczyny nam do Was takie pytanie czy możecie wziąć udział w ankiecie na temat kosmetyków mineralnych?
Chcę otworzyć własną markę w tym roku i w ziwiązku z tym chcę wiedzieć czego oczekujecie, czego chcecie, w jakich cenach, w jakiej formię, jakie macie sugestie, co Wam odpowiada itp. Chcę aby to było stworzona dla Was.
Pewnie!
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 14:54   #3456
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jakiego pędzelka używacie do "przyklepania" bazy pod cienie/korektora?

Jaki się nada w praktyce? Raczej bardziej rozczapierzony? Dotychczas używałam pędzla do pudru, ale chciałam mieć coś bardziej wymiarowego, do powieki. Z góry dziękuję za sugestie.


(przeglądałam sigmę e40- ale akurat niedostępna, lily lolo nie widzę czegoś podobnego, ogolnie mineralne firmy mają chyba bardziej zbite pędzelki do powiek...)

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ponieważ nie mogę znaleźć wątku o Lily Lolo to zapytam tutaj.
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z ich pędzlami? Szukam jakiegoś fajnego setu na prezent, widzę, że Lily Lolo ma dwa spakowane w etui, ale jeden z nich na stronie costasy ma dwie opinie: na 5 gwiazdek i na 1

Ja mam skośny do różu (nawet 2), wachlarzyk, 2 te do konturowania (używam ich do rozświetlacza) i do korektora. Są mięciutkie i polecam. Tylko z tego do korektora nie jestem zadowolona, bo jest wielki... Dlatego leży jeszcze w folii od pol roku. Musze znaleźć inne zastosowanie.


Nie jestem pewna, czy te do powiek będą odpowiednie, mnie nie kuszą, wydają się takie mało "specjalistyczne". Musisz sprawdzić w internecie, gdzieś widziałam zbliżenia przy twarzy i one są dość duże. Trzeba dopasować do (oczu) obdarowanego.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 19:49   #3457
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mam 4 pedzle LL

Super kabuki,do korektora,do rozswietlacza/bronzera i do rozu

Pierwsze 3 sa w codziennym uzytku,oceniam na 6 ze skala do 5.Natomiast ten do rozu (skosnie sciety) jest chyba dla mnie za duzy i lezy sobie i odpoczywa.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Pomoge w ankiecie

Edytowane przez Bejdi
Czas edycji: 2018-09-09 o 20:35
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-09, 20:01   #3458
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;85845181]Jakiego pędzelka używacie do "przyklepania" bazy pod cienie/korektora?

Jaki się nada w praktyce? Raczej bardziej rozczapierzony? Dotychczas używałam pędzla do pudru, ale chciałam mieć coś bardziej wymiarowego, do powieki. Z góry dziękuję za sugestie.


(przeglądałam sigmę e40- ale akurat niedostępna, lily lolo nie widzę czegoś podobnego, ogolnie mineralne firmy mają chyba bardziej zbite pędzelki do powiek...)[COLOR="Silver"]

[/QUOTE]
Inglot 4SS.
Ale polecam go najpierw obejrzeć przed zakupem, bo nie jest jakiś mega super mięciutki. Mnie on nie drapie, ale jeśli ktoś jest wrażliwszy, to może mieć nieprzyjemności z nim. Ale sam kształt i wielkość mi osobiście bardzo przypadły do gustu.

Edit.
Nie doczytałam, że chodzi o bazę pod cienie. To może być za duży, myślałam, że chodzi o przypudrowanie okolic pod oczami. Wczoraj fatalnie się czułam i pewne rzeczy sama sobie dopowiedziałam

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2018-09-10 o 11:49
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 13:54   #3459
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Ja mam 4 pedzle LL

Super kabuki,do korektora,do rozswietlacza/bronzera i do rozu

Pierwsze 3 sa w codziennym uzytku,oceniam na 6 ze skala do 5.Natomiast ten do rozu (skosnie sciety) jest chyba dla mnie za duzy i lezy sobie i odpoczywa.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Pomoge w ankiecie

Ja mam małą twarz i o dziwo używam tego do różu. Ale nabyłam 2 inne z Mbrush i może po użyciu tamtych uznam, że LL jednak jest zły


Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Inglot 4SS.
Ale polecam go najpierw obejrzeć przed zakupem, bo nie jest jakiś mega super mięciutki. Mnie on nie drapie, ale jeśli ktoś jest wrażliwszy, to może mieć nieprzyjemności z nim. Ale sam kształt i wielkość mi osobiście bardzo przypadły do gustu.

Edit.
Nie doczytałam, że chodzi o bazę pod cienie. To może być za duży, myślałam, że chodzi o przypudrowanie okolic pod oczami. Wczoraj fatalnie się czułam i pewne rzeczy sama sobie dopowiedziałam

Wczoraj trafiłam na ten blog szukając pędzli:
http://www.makeupbyjoyce.com/2016/01...g-brushes.html


I tak sobie je oglądam, myśle "o! ten z Inglota 4SS może się spisze! ale zerknę jeszcze na wizaż, czy ktoś odpisał..."... Zerkam i po minucie widze, że polecasz Inglota 4SS.


Znalazłam na stronce info, że to "zamiennik wiewiorki"... Ale skoro mówisz, że drapie wrażliwych,to mnie pewnie będzie... Swoją drogą sądziłam (nie wiem czemu?) że Inglot ma tańsze pędzle. A ten kosztuje 56zl na stronie Inglota, a na stronie Douglasa mi pokazuje...45. Dziwne, taniej niż u "producenta" .


Poczekam chyba na dostawę Sigmy w Minti...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 14:30   #3460
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;85848861]
Wczoraj trafiłam na ten blog szukając pędzli:
http://www.makeupbyjoyce.com/2016/01...g-brushes.html


I tak sobie je oglądam, myśle "o! ten z Inglota 4SS może się spisze! ale zerknę jeszcze na wizaż, czy ktoś odpisał..."... Zerkam i po minucie widze, że polecasz Inglota 4SS.


Znalazłam na stronce info, że to "zamiennik wiewiorki"... Ale skoro mówisz, że drapie wrażliwych,to mnie pewnie będzie... Swoją drogą sądziłam (nie wiem czemu?) że Inglot ma tańsze pędzle. A ten kosztuje 56zl na stronie Inglota, a na stronie Douglasa mi pokazuje...45. Dziwne, taniej niż u "producenta" .


Poczekam chyba na dostawę Sigmy w Minti...[/QUOTE]
Telepatia
Ten inglota jest spory i puchaty (ale taki zbito-puchaty, nie ma tam za wiele powietrza między włosiem), ale tej sigmy nigdy w łapkach nie miałam. Przed chwilą sprawdzałam, czy mnie drapie przy stemplowaniu- i nie. Ale mnie Zoevy nie drapią, więc mało obiektywna jestem
Co do ceny- jakiś czas temu inglot chyba je podniósł. Pamiętam, że kiedyś cienie kupowałam po 15 zł, teraz są po 16.
Zastanawiałam się kiedyś, czy pod oczy do przyklepania pudru na korektorze, nie kupić M Brusha 09, ale cena jest zabójcza M Brushy nigdy nie miałam w łapkach, a jestem ich bardzo ciekawa.

Edit.
A z LL kliknęłam na razie dla siebie super kabuki i wachlarzyk. Na zakup prezentu mam jeszcze czas Więc najpierw obadam co w trawie piszczy.

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2018-09-10 o 14:42
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 15:32   #3461
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Doszła do mnie paczka z Lily Lolo i mam mieszane uczucia.
Super kabuki i wachlarzyk- super.
Zamówiłam też pędzelek do brwi ze spiralką do rozczesywania i to jest bubel. Część do malowania brwi jest sztywna, z takiego włosia, jak szczoty, których używam do mycia roweru. Twarde, a'la plastikowe, w dodatku szeroko rozstawione. Spiralka też do najprzyjemniejszych nie należy (do tej pory używałam jakiejś ze starej kredki do brwi, z której nawet już napisy się pościerały, i chciałam mieć coś nowego).
Dodatkowo kliknęłam próbkę podkładu i różu Flushed. Podkład ma najmniejsze krycie, jakie kiedykolwiek widziałam. Nałożyłam 2 warstwy i dalej prawie niczego nie widziałam. Zdecydowanie zostanę przy Pixie, AM czy Neauty A róż... ten to dla odmiany napigmentowany jak głupi, lekko pędzelkiem przejechałam i zrobiłam sobie czerwoną plamę, stylizowaną na pijanego krasnoludka No cóż...
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-11, 16:39   #3462
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja z kolei ich podkład mineralny uwielbiam I choć niestety krycie faktycznie ma kiepskie, to jednak trwałość i mat biją na głowę wszystko, co miałam do tej pory - co z perspektywy mojej problematycznej cery (zawsze zwarzony tłuścioszek) jest bardzo istotne Coś za coś Tylko kolorystyka taka se i trudna w doborze, brakuje mi ideału kolorystycznego.

Szkoda, że spiralka i pędzelek do brwi takie kiepskie Nie miałam styczności, ale zawsze mnie dziwi, że te ogólnodostępne spiralki takie kiepskie i częściej sięgam po te cienkie z kredek (Zoeva, Golden Rose), nawet z zupełnie innymi produktami
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 16:50   #3463
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

U mnie to ciężko powiedzieć, żeby ten podkład nawet koloryt wyrównywał Daje taki mniej więcej efekt, jakbym nałożyła sobie solo puder matujący z amilie Nawet testowane dawno temu clare blanc miało lepsze krycie

A co do pędzelka. Ponieważ nie każdy ma szczoty do mycia roweru to znalazłam inne porównanie. Przypomina taką szczoteczkę do paznokci z twardym włosiem, tylko bardziej zbitym. I nie jest wąski, jak np. pędzelek z hakuro. Zostawię go dla spiralki, bo lepsza taka, niż żadna.
Póki co tego zestawu nie kupuję. Raczej kupię kilka sprawdzonych pędzli i je jakoś ładnie zapakuję.

W ogóle, wracając do minerałów, to zauważyłam, że nawet w neauty między poszczególnymi kolorami jest różnica w kryciu. Np. mój ciemniejszy, letni golden, kryje lepiej niż jesienno-zimowy
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 19:06   #3464
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Doszła do mnie paczka z Lily Lolo i mam mieszane uczucia.
Super kabuki i wachlarzyk- super.
Zamówiłam też pędzelek do brwi ze spiralką do rozczesywania i to jest bubel. Część do malowania brwi jest sztywna, z takiego włosia, jak szczoty, których używam do mycia roweru. Twarde, a'la plastikowe, w dodatku szeroko rozstawione. Spiralka też do najprzyjemniejszych nie należy (do tej pory używałam jakiejś ze starej kredki do brwi, z której nawet już napisy się pościerały, i chciałam mieć coś nowego).
Dodatkowo kliknęłam próbkę podkładu i różu Flushed. Podkład ma najmniejsze krycie, jakie kiedykolwiek widziałam. Nałożyłam 2 warstwy i dalej prawie niczego nie widziałam. Zdecydowanie zostanę przy Pixie, AM czy Neauty A róż... ten to dla odmiany napigmentowany jak głupi, lekko pędzelkiem przejechałam i zrobiłam sobie czerwoną plamę, stylizowaną na pijanego krasnoludka No cóż...





A tak serio, to szkoda, że wtopiłaś kasę Podejrzewam o co chodzi. Ja zawsze sądziłam, że oni te szczoty robią do tych pomad albo takich wynalazków płynnych do brwi... ale nie wiem, do tego chyba trzeba precyzyjnych, a nie szczot. Jednak na zdjeciach nie raz widziałam coś, co przypominało własnie twardą szczotę.



Tak, miałam 2 róże z LL (mam jednego odsypkę jeszcze albo dwóch) i faktycznie napigmentowane. Miałam okres, że używałam tylko jednego z LL, ale dawno temu... Później znów pokochałam te półprzejrzyste, satynowe np Meow czy Lumiere... A teraz używam z Bellapierre ciągle jednego (chyba od roku juz). Reszta leży, dobrze, że terminów to nie ma




[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;85853648]

Szkoda, że spiralka i pędzelek do brwi takie kiepskie Nie miałam styczności, ale zawsze mnie dziwi, że te ogólnodostępne spiralki takie kiepskie i częściej sięgam po te cienkie z kredek (Zoeva, Golden Rose), nawet z zupełnie innymi produktami [/QUOTE]


Dzięki za ostrzeżenie, bo chciałam kupić niedawno taką spiralkę z Luxie za 40zl... Ale uznałam, że to przesada . Co innego pędzelek...
A to jednak mogą się różnić nawet takie spiralki...


Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
U mnie to ciężko powiedzieć, żeby ten podkład nawet koloryt wyrównywał Daje taki mniej więcej efekt, jakbym nałożyła sobie solo puder matujący z amilie Nawet testowane dawno temu clare blanc miało lepsze krycie

A co do pędzelka. Ponieważ nie każdy ma szczoty do mycia roweru to znalazłam inne porównanie. Przypomina taką szczoteczkę do paznokci z twardym włosiem, tylko bardziej zbitym. I nie jest wąski, jak np. pędzelek z hakuro. Zostawię go dla spiralki, bo lepsza taka, niż żadna.
Póki co tego zestawu nie kupuję. Raczej kupię kilka sprawdzonych pędzli i je jakoś ładnie zapakuję.

W ogóle, wracając do minerałów, to zauważyłam, że nawet w neauty między poszczególnymi kolorami jest różnica w kryciu. Np. mój ciemniejszy, letni golden, kryje lepiej niż jesienno-zimowy




Rozbawiłaś mnie z tym powrotem do tematu.


Ja do brwi mam stary pędzelek z Lumiere (nieistniejącego). A na allegro upolowałam na początku roku jeszcze 3 sztuki za chyba 12zł (jeden). Pasuje mi cienkością itd.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 19:32   #3465
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja do malowania brwi mam 3: inglota, hebe i zoevę. Chodziło mi konkretnie o spiralkę Może kiedyś trafię na taką odpowiednią
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 21:10   #3466
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jak dla mnie wszystkie te akcesoria do brwi są nietrafione i uzywam pedzelka do precyzyjnych kresek



Ale podkladu i rozu LL bede bronic.

Mnie ten poziom krycia na lato wystarcza,i zaden inny tak ładnie nie wyglada.Wszystkie inne sie warzą.Natomiast w sezonie grzewczym preferuje juz Pixie.

Edytowane przez Bejdi
Czas edycji: 2018-09-11 o 21:12
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 21:24   #3467
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Gdybym nie miała blizn po laserze, to też by mi pewnie styknął a tak to muszę coś kryjącego, a w korektory nie chce mi się bawić.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 11:40   #3468
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;85853648]Ja z kolei ich podkład mineralny uwielbiam I choć niestety krycie faktycznie ma kiepskie, to jednak trwałość i mat biją na głowę wszystko, co miałam do tej pory - co z perspektywy mojej problematycznej cery (zawsze zwarzony tłuścioszek) jest bardzo istotne Coś za coś Tylko kolorystyka taka se i trudna w doborze, brakuje mi ideału kolorystycznego.

Szkoda, że spiralka i pędzelek do brwi takie kiepskie Nie miałam styczności, ale zawsze mnie dziwi, że te ogólnodostępne spiralki takie kiepskie i częściej sięgam po te cienkie z kredek (Zoeva, Golden Rose), nawet z zupełnie innymi produktami [/QUOTE]


A ja wlasnie ostantio kupilam ten dwustronny pedzelek do brwi i jestem zadowolona. Mam dosc geste brwi, wiec ta spiralka super, a czesc z wlosiem w moim odczuciu nie jest sztywna , tylko taka miekka, choc duzo tego wlosia.


MI sie wydaje, ze ogolnie ten pedzel jest bardziej dedykowany dla osob ktore wlasnie maja gestsze/szersze brwi.


Mojpuder felicea, noszony w torebce polamal sie na kawaleczki(
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 11:50   #3469
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja wlasnie ostantio kupilam ten dwustronny pedzelek do brwi i jestem zadowolona. Mam dosc geste brwi, wiec ta spiralka super, a czesc z wlosiem w moim odczuciu nie jest sztywna , tylko taka miekka, choc duzo tego wlosia.


MI sie wydaje, ze ogolnie ten pedzel jest bardziej dedykowany dla osob ktore wlasnie maja gestsze/szersze brwi.


Mojpuder felicea, noszony w torebce polamal sie na kawaleczki(
Aż mam wrażenie, że mówimy o różnych pedzelkach
Ten felicea właśnie wygląda na taki kruchy, na który trzeba mocno uważać.
Ja dalej testuję ten neve. Leży u mnie w szufladzie w biurku w pracy. Nie pyli się tak, matuje jakby bardziej niż felicea (bardziej w kierunku płaskiego matu, nie aksamitnego wykończenia) i jest ciut widoczny. Do poprawek może być.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 14:06   #3470
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

tajemnica LL to chyba ultra miałkie zmielenie, chyba żaden nie jest taki miałki jak ten z LL. Ja zauważyłam, że pięknie wygładza, faktycznie koloryt to raczej przy 3 warstwie, dlatego czasem sobie mieszam z innymi suchymi, Ecolore czy mat Neauty ostatnio Ewa zrecenzowała Amilie i kurde znowu się obudziła we mnie bestia testowania xD zaraz się skończy że będe miec biga z każdego dostępnego podkładu w PL, gdzie kiedyś bujałam się w próbkach z poł roku xD
Ostatnio nad morzem sięgnęłam po Clare Blanc bo kurde nie mogłam sie zebrac by przetestować i tak nałożyłam te próbkę, kurde nawet neizłe kryci ma pięknie wygładza, ja nie wiem co te dziewczyny mówią że słabe krycie a to był korektor
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 14:21   #3471
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
tajemnica LL to chyba ultra miałkie zmielenie, chyba żaden nie jest taki miałki jak ten z LL. Ja zauważyłam, że pięknie wygładza, faktycznie koloryt to raczej przy 3 warstwie, dlatego czasem sobie mieszam z innymi suchymi, Ecolore czy mat Neauty ostatnio Ewa zrecenzowała Amilie i kurde znowu się obudziła we mnie bestia testowania xD zaraz się skończy że będe miec biga z każdego dostępnego podkładu w PL, gdzie kiedyś bujałam się w próbkach z poł roku xD
Boze, to ja
Mam pelnowymiarowe podklady:Lily Lolo (moj pierwszy podklad mineralny ever, od niego sie zaczelo, wiec palam miloscia dozgonna, choc prawie juz wcale nie uzywam), Amilie kryjący, Clair Minerals (przyciemniony pigmentem z kolorowki), Pixie AG, dwa matujące Neauty...
Chyba najmniej mi pasuje Amilie, ale wlasnie po recenzji Ewy mysle kiedys o innej wersji (mat lub satin). Natomiast co do reszty, to wiadomo - Clair jak zuzyje, to juz nie kupie (jest ok, ale bez fajerwerkow), ale pozostale...

Oczywiscie zamiast kupowac probki, w celu dobrania odcienia, to zazwyczaj lecę od razu z duzym opakowaniem - ale generalnie trafiam i dobrzeto wygląda.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 19:54   #3472
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Aż mam wrażenie, że mówimy o różnych pedzelkach
Ten felicea właśnie wygląda na taki kruchy, na który trzeba mocno uważać.
Ja dalej testuję ten neve. Leży u mnie w szufladzie w biurku w pracy. Nie pyli się tak, matuje jakby bardziej niż felicea (bardziej w kierunku płaskiego matu, nie aksamitnego wykończenia) i jest ciut widoczny. Do poprawek może być.

To ja nie wiem co jest z tymi pedzelkami. Ten moj spelnia swoje zadanie


Felicee bede reaktywowac spirytem Bo jednak najbardziej mi odpowiada z tych wszystkich pudrow.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
tajemnica LL to chyba ultra miałkie zmielenie, chyba żaden nie jest taki miałki jak ten z LL. Ja zauważyłam, że pięknie wygładza, faktycznie koloryt to raczej przy 3 warstwie, dlatego czasem sobie mieszam z innymi suchymi, Ecolore czy mat Neauty ostatnio Ewa zrecenzowała Amilie i kurde znowu się obudziła we mnie bestia testowania xD zaraz się skończy że będe miec biga z każdego dostępnego podkładu w PL, gdzie kiedyś bujałam się w próbkach z poł roku xD
Ostatnio nad morzem sięgnęłam po Clare Blanc bo kurde nie mogłam sie zebrac by przetestować i tak nałożyłam te próbkę, kurde nawet neizłe kryci ma pięknie wygładza, ja nie wiem co te dziewczyny mówią że słabe krycie a to był korektor

I kiedy zuzyc te wszystkie podklady Az wyciagnelam dzis swoj podklad z LL - kiedys znikal w szybkim tempie, slabo kryl. A dzisiaj caly dzien utrzymal mi sie na twarzy... Rzeczywiscie ladnie wygladza i matuje.



Choc moim faworytem z ostatnich miesiecy jest earthnicity Sunrise.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 20:22   #3473
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mi z Earthnicity żaden odcień nie pasuje słabą mają gamę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 14:23   #3474
Justalke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cześć dziewczyny, nie wiem czy to odpowiedni wątek ale chciałam was prosić o pomoc w doborze koloru. Na co dzień używam podkładu catrice all matt plus w kolorze light beige i jest on dla mnie idealny, chciałam przerzucić się na kosmetyki mineralne ale gama kolorów i odcieni trochę mnie przeraża. Myślałam o Annabelle Minerals ale inne marki też wchodzą w grę. Jaki odcień AM najbardziej przypomina ten od catrice?
Justalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 20:36   #3475
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Zastanawiam się nad spróbowaniem podkładu mineralnego. Gdzie można je kupić? Ciężko się je aplikuje? Mam cerę problemową. Czy minerały dobrze kryją niedoskonałości?
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 21:55   #3476
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Justalke - napisz bezpośrednio do Anabelle na Facebooku, pomagają przez prywatne wiadomości. Albo spróbuj poszukać gdzieś stacjonarnie - punktów jest więcej niż podaje Anabelle na swojej stronie. U mnie np. jest na wyspie w centrum handlowym taki sklep z naturalnymi kosmetykami i mają też wszystkie rzeczy z AM.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 11:42   #3477
Sheenaz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Annabelle Minerals jest dostępne stacjonarnie w HEBE, nie wiem czy w każdym jednym ale w większości, u mnie w mieście są 3 hebe i w każdym jest Annabelle łącznie z testerami Nie ma wszystkich odcieni ale można się w nich mniej więcej zorientować.
Sheenaz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 12:06   #3478
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Wracam z pytaniem o krem pod mineralyy.
Co Wam sie sprawdza pod Pixie,przy cerze mieszanej?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 21:08   #3479
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Wracam z pytaniem o krem pod mineralyy.
Co Wam sie sprawdza pod Pixie,przy cerze mieszanej?
Ja używam Make Me Bio Orange Energy w miesiące wiosenno-letnie. Teraz muszę zmienić, bo potrzebuję czegoś bogatszego i bardziej nawilżającego na jesień i zimę, wybór padnie na Fitomed Mój Krem nr 6. Używałam go w zeszłym roku i służył mi, z Pixie też się dobrze dogadywał. Cera mieszana ze sporadycznymi niespodziankami, ze skłonnością do przesuszenia.

Edytowane przez Osleidis
Czas edycji: 2018-10-22 o 21:12
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 18:29   #3480
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

U mnie na chwilę obecną tołpa dermo face strefa T. Makijaż trzyma się wyjątkowo długo, nie świeci się (przesiadałam się z Vianka niebieskiego, po którym błyszczałam się jak choinka), ale nie jestem w pełni zadowolona- po dłuższym noszeniu czuję ściągnięcie skóry i chyba muszę jednak czegoś bogatszego poszukać. Tylko że na chwilę obecną mam już tyyyyyyle kremów, że szkoda mi wydawać kasę na coś nowego
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.