Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-30, 20:36   #1171
MartaBT
Przyczajenie
 
Avatar MartaBT
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 23
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny Jestem tu zupełnie nowa..ale od jakiegoś czasu Was podczytuje. Piersi mam raczej brak - hmm wręcz totalny brak i od kiedy tylko pamiętam marzyłam o operacji.
Konsultowałam się jakiś rok temu u dr Olender w Żarkach ale nie zdecydowałam sie wtedy.
W czwartek 03 go mam wizytę u dr Ł. Drozda Katowice - czy jest tu ktoś kto ma z nim jakieś doświadczenia? Bardzo chciałabym sie dowiedzieć czy to dobry lekarz.. czy szukać dalej?
I powiedzcie - czy często zdarzało sie dziewczynom z forum miec poważne komplikacje? - przeraza mnie to trochę...
I po jakim czasie trzeba wymienić implanty? Bo ja juz na tych pierwszych zbankrutuje..
Dziękuje za wszelkie informacje
MartaBT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 22:47   #1172
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Maja8887 Pokaż wiadomość
Jaki masz rozmiar ?moglabys podać wymiary . Piersi są fantastyczne - gratuluje

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Nie mogę wejść ostatnie posty
Dziękuje bardzo!! mam 240 i 285 ml okrągłe Allergan. 10,5 szerokość. Ciekawa jestem jaki rozmiar w staniczku wyjdzie jak już będę mogła kupić ;D
mam 170 cm wzrostu, 57 kg, pod biustem około 70 cm


maleficenta - dziękuje za odpowiedzi nasza skarbnico wiedzy :P

JoannaP90 - ja po operacji brałam tylko ketonal. na początku 2x dziennie rano i na wieczór, później tylko na wieczór. Ale głownie brałam dla spokoju bo bałam się że jak zacznie boleć to nie przestanie a nie dlatego że bolało jakoś specjalnie - więc brałam na zapas :P dodatkowo lekarz przepisał mi od drugiego dnia po operacji antybiotyk chyba ciprinol zapobiegawczo.

mnie plecy nie bolały - dopiero teraz od kilku dni bolą ale nic nie biorę. Po ściągnięciu szwów lekarz zalecił mi stosowanie plastrów granuflex extra thin na blizny codziennie, co się odkleją to nakładać nowe i można się w nich kąpać itd
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 23:38   #1173
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez JoannaP90 Pokaż wiadomość
Klaudzik dobrze ze pytasz,bo ja mam za 2 tygodnie operacje i też z chęcią poczytam! Gratulacje Fajnie ze tak dobrze się czujesz.
A ja mam jeszcze pytanie , w jakie leki zaopatrzyć się na okres rekonwalescencji? Wiem ze maści na ból pleców i przeciwbólowe, a czy oprócz tego jakieś opatrunki , żele na blizny itp? Co możecie polecić? Z góry dziękuję za odpowiedź
W najmocniejsze leki przeciwbólowe
Octenisept koniecznie żeby sobie świeże blizny psikać, co by nic się tam nie zabrudziło.
Na blizny ba początku nic, lekarz Ci coś poleci. Mój kazał tylko masować i w moim przypadku to działa. Mi jakoś szczególnie te blizny nie przeszkadzają, więc narazie nic z nimi nie robię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 23:46   #1174
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez MartaBT Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jestem tu zupełnie nowa..ale od jakiegoś czasu Was podczytuje. Piersi mam raczej brak - hmm wręcz totalny brak i od kiedy tylko pamiętam marzyłam o operacji.
Konsultowałam się jakiś rok temu u dr Olender w Żarkach ale nie zdecydowałam sie wtedy.
W czwartek 03 go mam wizytę u dr Ł. Drozda Katowice - czy jest tu ktoś kto ma z nim jakieś doświadczenia? Bardzo chciałabym sie dowiedzieć czy to dobry lekarz.. czy szukać dalej?
I powiedzcie - czy często zdarzało sie dziewczynom z forum miec poważne komplikacje? - przeraza mnie to trochę...
I po jakim czasie trzeba wymienić implanty? Bo ja juz na tych pierwszych zbankrutuje..
Dziękuje za wszelkie informacje
Nie pamiętam tu na forum tych lekarzy. Ale z Katowic polecam A.K. -sama byłam u niego na konsultacji i powiem Ci tak: jakby tylko dał mi wtedy te 100ml więcej to byłby moim lekarzem
Człowiek o ogromnym sercu i naprawdę duzo fajnych cycków tu zrobił, a w razie komplikacji czy powikłań chyba najbardziej po ludzku ze wszystkich lekarzy tutaj podchodzi do tematu... Taki lekarz o zlotym sercu Poleczm, wybierz się do niego!
Poważne komplikacje.... tu na forum przez kilka lat u jednej dziewczyny nie przyjął się implant, był wielki problem, sama nie wiem jak to się skończyło, bo ta laska zniknęła z forum. Ale musimy być świadome tych komplikacji i zagrożeń. I trzeba być też dobrej myśli
Implanty mają gwarancję dożywotnią, ale zalecana wymiana po 10 latach, choć niekoniecznie.
Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo!! mam 240 i 285 ml okrągłe Allergan. 10,5 szerokość. Ciekawa jestem jaki rozmiar w staniczku wyjdzie jak już będę mogła kupić ;D
mam 170 cm wzrostu, 57 kg, pod biustem około 70 cm


maleficenta - dziękuje za odpowiedzi nasza skarbnico wiedzy

JoannaP90 - ja po operacji brałam tylko ketonal. na początku 2x dziennie rano i na wieczór, później tylko na wieczór. Ale głownie brałam dla spokoju bo bałam się że jak zacznie boleć to nie przestanie a nie dlatego że bolało jakoś specjalnie - więc brałam na zapas dodatkowo lekarz przepisał mi od drugiego dnia po operacji antybiotyk chyba ciprinol zapobiegawczo.

mnie plecy nie bolały - dopiero teraz od kilku dni bolą ale nic nie biorę. Po ściągnięciu szwów lekarz zalecił mi stosowanie plastrów granuflex extra thin na blizny codziennie, co się odkleją to nakładać nowe i można się w nich kąpać itd


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 13:37   #1175
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
Hej Joanna,
ja tez zostanę zaimplantowana Motivą ergonomix, w moim przypadku ostateczna decyzja dotycząca projekcji i objętości zapadnie w dniu zabiegu , moze to byc cokolwiek miedzy 340 a 400 :p
moj termin to 07.01, widzę że Twój tez na początku stycznia, mogę Ci na bieżąco relacjonować
A jakie masz wymiary? dodałam Cię do kontaktów i wstawiłam właśnie zdjęcia, ja mam mieć 355ml i liczę na to ze nie będzie to przesada przy mojej budowie ..

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo!! mam 240 i 285 ml okrągłe Allergan. 10,5 szerokość. Ciekawa jestem jaki rozmiar w staniczku wyjdzie jak już będę mogła kupić ;D
mam 170 cm wzrostu, 57 kg, pod biustem około 70 cm


maleficenta - dziękuje za odpowiedzi nasza skarbnico wiedzy :P

JoannaP90 - ja po operacji brałam tylko ketonal. na początku 2x dziennie rano i na wieczór, później tylko na wieczór. Ale głownie brałam dla spokoju bo bałam się że jak zacznie boleć to nie przestanie a nie dlatego że bolało jakoś specjalnie - więc brałam na zapas :P dodatkowo lekarz przepisał mi od drugiego dnia po operacji antybiotyk chyba ciprinol zapobiegawczo.

mnie plecy nie bolały - dopiero teraz od kilku dni bolą ale nic nie biorę. Po ściągnięciu szwów lekarz zalecił mi stosowanie plastrów granuflex extra thin na blizny codziennie, co się odkleją to nakładać nowe i można się w nich kąpać itd


Ladnie Ci wyszły te piersi , gratuluje Tak mysle,czy te moje za duże nie będą.. Mam nadzieje,ze mi również starczy ketonal rano i wieczorem !! To już tak niewiele zostało...
Przesyłam najlepsze życzenia na nowy rok ! Tym które już „po” żeby cycuszki służyły i nie sprawiały problemów a te które są tak jak ja oczekujące... wytrwałości, jak najmniej bólu i żeby były takie jak sobie wymarzyłyśmy

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
W najmocniejsze leki przeciwbólowe
Octenisept koniecznie żeby sobie świeże blizny psikać, co by nic się tam nie zabrudziło.
Na blizny ba początku nic, lekarz Ci coś poleci. Mój kazał tylko masować i w moim przypadku to działa. Mi jakoś szczególnie te blizny nie przeszkadzają, więc narazie nic z nimi nie robię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo za wyczerpujące odpowiedzi
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 22:22   #1176
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam w nowym roku

JoannaP90 przyjełam zaproszenie. Patrząc na twoją wyjściówke to mi się wydaje że dobry rozmiar wybrałaś i nie bedą za duże.

Dziewczyny ja już odliczam... tylko 2 dni... już ten czwartek:jupi :
Musze powiedzieć że narazie jestem spokojna, żadnego stresu. Ale pewnie jutro w nocy spać nie będę mogła.
No i okazało się że moi teście nie mogą przyjechać aby nam pomóc przy dzieciach i będziemy sami. Mój enek będzie musiał zająć się dziećmi i mną “sierotą” pooperacyjną... Ciekawe jak się spisze
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 16:09   #1177
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Witam w nowym roku

JoannaP90 przyjełam zaproszenie. Patrząc na twoją wyjściówke to mi się wydaje że dobry rozmiar wybrałaś i nie bedą za duże.

Dziewczyny ja już odliczam... tylko 2 dni... już ten czwartek:jupi :
Musze powiedzieć że narazie jestem spokojna, żadnego stresu. Ale pewnie jutro w nocy spać nie będę mogła.
No i okazało się że moi teście nie mogą przyjechać aby nam pomóc przy dzieciach i będziemy sami. Mój enek będzie musiał zająć się dziećmi i mną “sierotą” pooperacyjną... Ciekawe jak się spisze
Powodzenia jutro!
Jak najmniej stresu i bólu Nie denerwuj się wszystko będzie dobrze Koniecznie dawaj znać na bieżąco
Niech cyc będzie z Tobą!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-02, 22:42   #1178
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cinamona trzymamy kciuki!
Ja tez już mam potwierdzone. Dziś dzwonili do mnie z kliniki, że mam świetne wyniki morfologii - a ja się tak bałam, bo miałam bazocyty pobieżnej normy i „niedojrzałe granulocyty”,najpewniej przez moje nieustające infekcje. A tu taka niespodzianka. Najwidoczniej to nie było nic poważnego i bardziej liczą się inne wartości w morfo,ale ja laik nie wiedziałam. Także u mnie z rana miłe zaskoczenie. Gorzej z wieczorkiem,bo właśnie miałam stłuczkę taka szklanka na drogach,ale nawet się nie zestresowałam Jestem cała w skowronkach, ze już za kilka dni będę mieć cycki. Mam nadzieje,ze entuzjazm mnie nie opuści aż do samej sali operacyjnej. Pani z kliniki uprzedziła mnie,ze doktorek mnie bardzo ciasno obandazuje, wiec zebym się tego nie przestraszyła gdy przebudze się z narkozy,bo ponoć to bardzo niekomfortowe uczucie . Ale jestem przygotowana na wszystko!
Cinamona czekamy na relacje !
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 23:08   #1179
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cinamona, powodzenia!


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Cytat:
Napisane przez JoannaP90 Pokaż wiadomość
Cinamona trzymamy kciuki!

Ja tez już mam potwierdzone. Dziś dzwonili do mnie z kliniki, że mam świetne wyniki morfologii - a ja się tak bałam, bo miałam bazocyty pobieżnej normy i „niedojrzałe granulocyty”,najpewniej przez moje nieustające infekcje. A tu taka niespodzianka. Najwidoczniej to nie było nic poważnego i bardziej liczą się inne wartości w morfo,ale ja laik nie wiedziałam. Także u mnie z rana miłe zaskoczenie. Gorzej z wieczorkiem,bo właśnie miałam stłuczkę taka szklanka na drogach,ale nawet się nie zestresowałam Jestem cała w skowronkach, ze już za kilka dni będę mieć cycki. Mam nadzieje,ze entuzjazm mnie nie opuści aż do samej sali operacyjnej. Pani z kliniki uprzedziła mnie,ze doktorek mnie bardzo ciasno obandazuje, wiec zebym się tego nie przestraszyła gdy przebudze się z narkozy,bo ponoć to bardzo niekomfortowe uczucie . Ale jestem przygotowana na wszystko!

Cinamona czekamy na relacje !
Super! Juz niedlugo!


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 10:49   #1180
lissa081
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 81
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Witaj Hellllloł Hej Nikisa tordbka niestety może wyjść w każdej chwili... miesiąc po zabiegu, albo 3 lata. Z tego co czytałam to nie ma reguły.
Byłaś u kontroli? Czy Ci przeszło?Witaj powodzonka!Witaj niewielkie te implanty, chodzi Ci o minimalny efekt ujędrnienia piersi czy masz takie wymiary, że większe nie wejdą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety jestem płaska (dosłownie) zależy mi na naturalnym efekcie i większe nie wejdą
lissa081 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 10:53   #1181
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Helou,


To juz dzisiaj!!! Ok 13 mam sie stawic w szpitalu i o 15 mnie operuja
Co za emocje!!!! Lekki stres miesza sie z euforia.


Ale ogolnie to jestem spokojna. Spalam dobrze tylko ze obudzilam sie o 6.40 zeby zjesc sniadanie. Bo od 7.00 juz nie moge nic jesc.

Edit.
Ja juz po. Nie wiem kiedy zasnelam. Pielgniarka powiedziala ze da mi cos na uspokojenie i po tym chyba zaraz odplynelam bo nic nie pamietam. Jak sie obudzilam to poczulam bol, taki bardziej bolacy ucisk. Boli ale znosnie. Dostaje przeciwbolowe to duzo nie boli. Jak sie nie ruszam to prawie wcale ale jak sie poruszam to czuc bardziej. Jednak narazie nie jest to jakis straszny bol...
Az do jutra rana nie moge wstawac. Dostalam soczek, wypilam caly i nic mi nie bylo. Wiec przyniesli mi kolacje ale zdjadlam tylko toche zupy z dyni bo na nic innego nie mialam ochoty. Cos mi sie zaczyna chciec siku wiec chyba ok. Ale narazie wstrzymuje. Musze sie psychicznie nastawic na wysiusianie do kaczki...

Tak wiec dziewczyny, nie ma sie co przejmowac narkoza. Co do bolu to sie wypowiem w nastepnych dniach bo narazie jestem na kroplowce i jest w miare ok. Jednak nie moge napisac ze nic nie boli bo cos tam pobolewa. Ale nie jest to bol ciagly tylko przychodzi i odchodzi.
Ciekawe jak noc mi minie bo spanie w pozycji lekko uniesionej moze byc ciezkie.

Do jutra
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni

Edytowane przez cinamona
Czas edycji: 2019-01-03 o 20:07
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 21:20   #1182
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Helou,


To juz dzisiaj!!! Ok 13 mam sie stawic w szpitalu i o 15 mnie operuja
Co za emocje!!!! Lekki stres miesza sie z euforia.


Ale ogolnie to jestem spokojna. Spalam dobrze tylko ze obudzilam sie o 6.40 zeby zjesc sniadanie. Bo od 7.00 juz nie moge nic jesc.

Edit.
Ja juz po. Nie wiem kiedy zasnelam. Pielgniarka powiedziala ze da mi cos na uspokojenie i po tym chyba zaraz odplynelam bo nic nie pamietam. Jak sie obudzilam to poczulam bol, taki bardziej bolacy ucisk. Boli ale znosnie. Dostaje przeciwbolowe to duzo nie boli. Jak sie nie ruszam to prawie wcale ale jak sie poruszam to czuc bardziej. Jednak narazie nie jest to jakis straszny bol...
Az do jutra rana nie moge wstawac. Dostalam soczek, wypilam caly i nic mi nie bylo. Wiec przyniesli mi kolacje ale zdjadlam tylko toche zupy z dyni bo na nic innego nie mialam ochoty. Cos mi sie zaczyna chciec siku wiec chyba ok. Ale narazie wstrzymuje. Musze sie psychicznie nastawic na wysiusianie do kaczki...

Tak wiec dziewczyny, nie ma sie co przejmowac narkoza. Co do bolu to sie wypowiem w nastepnych dniach bo narazie jestem na kroplowce i jest w miare ok. Jednak nie moge napisac ze nic nie boli bo cos tam pobolewa. Ale nie jest to bol ciagly tylko przychodzi i odchodzi.
Ciekawe jak noc mi minie bo spanie w pozycji lekko uniesionej moze byc ciezkie.

Do jutra
Ale jal cycki?! Pisz jak cycki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 21:30   #1183
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hehe zapomnialam

Narazie zapakowane jeszcze ich nie widzialam. Pod stanikiem jakies gazy powkladane wiec ciezko podejrzec. Wieksze sa napewno, takie do raczki jak chcialam chyba beda ale nie wiem czy wsadzil tyle ile mial wsadzic bo go nie widzialam jeszcze
Doktorek przyjdzie jutro rano to mi wszystko powie.

Boszzzze jak ja zasne. Niewygodnie bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AF3A41F8-A1D3-4E7E-9C2B-A8726B4808A4.jpg (74,0 KB, 76 załadowań)
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 23:08   #1184
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Hehe zapomnialam

Narazie zapakowane jeszcze ich nie widzialam. Pod stanikiem jakies gazy powkladane wiec ciezko podejrzec. Wieksze sa napewno, takie do raczki jak chcialam chyba beda ale nie wiem czy wsadzil tyle ile mial wsadzic bo go nie widzialam jeszcze
Doktorek przyjdzie jutro rano to mi wszystko powie.

Boszzzze jak ja zasne. Niewygodnie bardzo

Gratulacje !! Oby były takie jakie sobie wymarzyłaś.
Ja dziś jeszcze raz robiłam test z ryżu i już wariuje. Chyba jednak za dużo te 355. Może jednak wezmę te mniejsze, 300ml..
Trochę mi smutno jak pomyśle, że już nie będę mogła się tak wtulić do pleców mojego chłopaka całą klatą teraz przylegam do niego całkiem jak druga skóra, a już za tydzień będę musiała spać na plecach. Ale wszystko ma swoje plusy i minusy
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 08:18   #1185
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Hehe zapomnialam

Narazie zapakowane jeszcze ich nie widzialam. Pod stanikiem jakies gazy powkladane wiec ciezko podejrzec. Wieksze sa napewno, takie do raczki jak chcialam chyba beda ale nie wiem czy wsadzil tyle ile mial wsadzic bo go nie widzialam jeszcze
Doktorek przyjdzie jutro rano to mi wszystko powie.

Boszzzze jak ja zasne. Niewygodnie bardzo
Gratulacje! Większe na pewno
Jak minęła nocka?
Odpoczywaj ile możesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:46   #1186
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Noc fatalna. Ból pleców mnie dobijał. Prawie nic nie spałam.
Był już doktor. Mam 325/350 cc mentor xtra.
Powiedzial ze będe miała śliczne piersi. Efekt dyskretny, tak jak chciałam. Zobaczymy z czasem...
Narazie są zapakowane i chyba do niedzieli ich nie zobacze. Może to i lepiej bo pewnie za piękne nie są.
Właśnie pomogli mi wstać i mam nadzieje że mi minie ból pleców
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 22:39   #1187
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Noc fatalna. Ból pleców mnie dobijał. Prawie nic nie spałam.
Był już doktor. Mam 325/350 cc mentor xtra.
Powiedzial ze będe miała śliczne piersi. Efekt dyskretny, tak jak chciałam. Zobaczymy z czasem...
Narazie są zapakowane i chyba do niedzieli ich nie zobacze. Może to i lepiej bo pewnie za piękne nie są.
Właśnie pomogli mi wstać i mam nadzieje że mi minie ból pleców
Szkoda mi Cię, ale wierze ze teraz już będzie lepiej z Twoim samopoczuciem . Pewnie będę przezywać to samo,za równo tydzień,wiec jestem z Tobą duchem Czy ten ból pleców który jest po operacji wynika właśnie z tej pozycji w której trzeba leżeć? Często mi doskwiera ból pleców ale raczej od stania, a od spania na plecach nigdy nie miałam czegoś takiego...
Czyli jednak troszkę większe implanty Ci włożono? Bo miałaś mieć 295/325 ,we wcześniejszym jakimś poście widziałam?
Trzymaj się !
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 23:31   #1188
ewelin87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć Wam!
Zamierzam powiększyć sobie biust a raczej wypełnić go bo sporo schudłam ale skóra na biuście nie obkurczyła się proporcjonalnie do piersi i mam je zwisające Nie bardzo wierze w komentarze w necie pozostawione przez nie wiadomo kogo więc pomyślałam, że Wy z własnych doświadczeń polecicie mi jakiegoś lekarza. Czytałam, że tu nazwisk nie podajecie więc podpowiedzcie jak dołączyć do klubu? Albo może, któraś z Was była operowana przez lekarzy z Łodzi lub Wawy to niech skomentuje posta to ja napisze na priv. Wyczytałam w jednym komentarzu tutaj, że nie wszyscy lekarze radza sobie z obwisłym biustem więc proszę o odezwanie się tych, które miały taki problem jak ja Z góry dziękuję za pomoc
ewelin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 12:17   #1189
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Noc fatalna. Ból pleców mnie dobijał. Prawie nic nie spałam.
Był już doktor. Mam 325/350 cc mentor xtra.
Powiedzial ze będe miała śliczne piersi. Efekt dyskretny, tak jak chciałam. Zobaczymy z czasem...
Narazie są zapakowane i chyba do niedzieli ich nie zobacze. Może to i lepiej bo pewnie za piękne nie są.
Właśnie pomogli mi wstać i mam nadzieje że mi minie ból pleców
Hejjjj jak życie z cyckami? Lepiej? Czy lepiej nie mówić? Jak się czujesz? Ból znośny? Najgorsza będzie 3 doba, potem już z górki.... pisz kochana jak tam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelin87 Pokaż wiadomość
Cześć Wam!
Zamierzam powiększyć sobie biust a raczej wypełnić go bo sporo schudłam ale skóra na biuście nie obkurczyła się proporcjonalnie do piersi i mam je zwisające Nie bardzo wierze w komentarze w necie pozostawione przez nie wiadomo kogo więc pomyślałam, że Wy z własnych doświadczeń polecicie mi jakiegoś lekarza. Czytałam, że tu nazwisk nie podajecie więc podpowiedzcie jak dołączyć do klubu? Albo może, któraś z Was była operowana przez lekarzy z Łodzi lub Wawy to niech skomentuje posta to ja napisze na priv. Wyczytałam w jednym komentarzu tutaj, że nie wszyscy lekarze radza sobie z obwisłym biustem więc proszę o odezwanie się tych, które miały taki problem jak ja Z góry dziękuję za pomoc
Ja w Warszawaie u A.B klinika Metam... fo...sis... Pisz na priv jakby co to odp na pytania i pomogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 15:19   #1190
ewewe89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Ewewe89 ja jestem podobnej budowy 72 pod biustem, 160 cm i 50kg. Bede miala okragle 295/325 cc tez ze wzgledu na lekka asymetie. Ja nie chce duzych piersi i mam nadzieje ze rozmiar bedzie ok.
A ty jakiego efektu oczekujesz?
Nie chcę bardzo dużych piersi, bo to mogłaby być za duża zmiana Doktor powiedział, że będzie pełne C, więc jak dla mnie super

Cytat:
Napisane przez JoannaP90 Pokaż wiadomość
Hej! Ja mam bardzo podobne. 164/52 i 72 pod biustem a w biuście 81 . Czyli malutko Ja na pierwszej konsultacj stanęłam na 300ml implanty Motiva Ergonomix profil „demi” (są 4 rodzaje mini,demi,full,corse) czyli okrągłe ale gdy stoisz zachowuja się trochę jak anatomiczne, bo pełniejsza staje się dolna cześć piersi), ale potem zdecydowałam sie na większe czyli tez ergonomixy ale full profil , średnica ta sama tylko w sumie o 8mm więcej na projekcji i implant będzie 355ml. Trochę się balam,ze przedobrze ale jednak coraz bardziej skłaniam się ku temu ze będzie dobrze.dzis robiłam test z ryżu te 55ml to prawie żadna różnica . Mam nadzieje,ze będą ładnie pasowały,choć wydawały mi się ogromne. Na większe wkładki na pewno bym się nie zdecydowała.
Dzięki za odpowiedź, mi doktor MK powiedział, że więcej przy mojej budowie by nie weszło, więc chyba warto zaufać Test z ryżu? Co to?

Dziewczyny, jeszcze takie pytanko: z Waszego doświadczenia, kiedy najlepiej robić operację: wiosna, lato jesień? Nie wiem, czy umawiać się teraz na marzec/kwiecień (troszkę to szybko), czy po wakacjach? Na majówkęplanowałam wyjazd w góry z małą wspinaczką (góra Olimp) i nie wiem, czy to nie za mało czasu po zabiegu na dojście do siebie?
ewewe89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 17:45   #1191
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

JoannaP90 po operacji można spać tylko na plecach i do tego w pozycji półleżącej nie można się przekręcić na bok, zresztą i tak się nie da bo boli. Pewnie stąd ten ból pleców. Mój doktor mi tłumaczył że po operacji czujemy ucisk na klatce i żeby nie czuć takiego nacisku przygarbiamy się trochę, i po całym dniu w takiej pozycji plecy się odzywają. Ja od spania na plecach też nigdy żadnych bóli nie miałam ale przecież nigdy całą noc na plecach nie przeleżałam.
A co do wielkości implantów to faktycznie dał ciut większe. Lepiej pasowały.

Maleficienta ból w ciągu dnia znośny, w skali 0-10 daje mu 2-3. Jestem w miarę sprawna i samodzielna. Mogę podnieść ręce ponad głowę i nie sprawia mi to bólu. Oczywiście robie to bardzo wolno i spokojnie. Nieskomplikowany posiłek mogę sobie przygotować. Wykąpać się mogę sama, z łóżka też się sama jakoś podniosę więc jest ok. Oczywiście wszystkie ruchy są bardzo wolne, poruszam się jak mucha w smole ale cieszę się bardzo że nie jestem od nikogo zależna. A tego się bardzo obawiałam.
Co do cycków to narazie czuje dwa kamienie przyklejone do mojego ciała. Nie mogłam wytrzymać i rozpięłam stanik na dosłownie 5 sekund i nie spodobało mi się to co zobaczyłam. Wysokie, twarde i wielkie... ale wiem że się zmienią więc czekam cierpliwie aż to nastąpi.

Narazie jedyne co mi najbardziej doskwiera to ten cholerny ból pleców jak dłużej poleże, a w nocy to już wogóle szkoda gadać.
Minie ten ból przy spaniu niedługo czy dopiero jak bede mogła spać na boku porządnie się wyśpie?
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-06, 11:13   #1192
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

dziewczyny czesc a ktos robił u Wilgusa w Katowicach?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-06, 11:25   #1193
RPK
Przyczajenie
 
Avatar RPK
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, jestem 18 dni po operacji. W sylwestra trochę niestety przesadziłam. Od początku czułam się świetnie, bólu praktycznie nie było. W sylwestra trochę przesadziłam, bo tańczyłam i piłam alkohol. Następnego dnia niestety piersi zaczęły boleć i bolą do dziś (a chodzę już normalnie do pracy). Nie jest to jakiś super mocny ból, nasila się przy poruszaniu, przy leżeniu właściwie go nie ma. Boje się kontaktować z lekarzem, bo strasznie mi wstyd, że jestem taka głupia i mam to na własne życzenie. Myślicie, ze mogłam coś sobie uszkodzić czy ze to jakiś stan zapalny?
RPK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-06, 18:26   #1194
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej hej

U mnie mija spokojnie 3 dzień po. Jestem na chodzie, dzisiaj nawet zupę ugotowałam, tzn enek wszystko pokroił. Puściłam pralkę i nawet pranie powiesiłam. Wszystko w zwolnionym tempie ale daję radę. I prawie nic nie boli. Od czasu do czasu czuje jak piersi mi się spinają, uczucie podobne jak przy nawale pokarmu podczas laktacji.
Przeciwbólowe biore 3 razy na dobe. Moze i mogłabym rzadziej ale wole wziąźć niż czekać na ból i dopiero wtedy brać.

Noc za to kolejna fatalna, aż mi się płakać chciało przez ten ból pleców. Od 3 dni chodze niewyspana i dzisiaj troche mi humor siadł.
Spróbuje dzisiaj spać na sofie w salonie, może jak nakłade sobie pełno poduszeczek bedzie jakoś znośniej.

Cyce jak donice i nie mam ochoty nawet na nie patrzeć.

We wtorek ide na kontrole. Zobaczymy jak opatrunki i wogóle co mi lekarz powie.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-06, 21:12   #1195
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

a ja wczoraj zauwazyłam że po plastrach granulflex które zalecił mi lekarz do stosowania mam jakieś uczulenie/ pieczenie/ lekki obrzęk/ choćby odparzone ?
dzisiaj wygląda to lepiej, ale są typowe ślady gdzie było klejone a dziwne bo nosze je już ponad 2 tyg i nigdy nic nie bylo..

Może być to powodem że przetarłam blizny octaniseptem i za krótko czekalam i zakleiłam plastry? alkohol nie odparował i takie podrażnienie?

Mi lekarz nic nie mówił o octanisepcie ale chciałam je lekko zdezynfekować. uczulona nigdy na niego nie byłam.. miała któraś coś takiego?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Czym prędzej umów się do lekarza lepiej to sprawdzić.

Mi lekarz po 10 dniach powiedział ze spokojnie mogę pić alkohol że nie ma takich zaleceń (pytalam czy w świeta będe sie mogła napić:P) ale tańczenie to dużo za szybkoo nie wiem jak intensywnie się bawiłaś ale lepiej to sprawdzić
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 14:00   #1196
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czesc. U mnie rowny tydzien do operacji. Jutro ide na badania. Juz nie moge sie doczekac!


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 16:48   #1197
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczęta, ja juz tez po! Moja operacja była pierwsza z rana, plecy bolą mnie masakrycznie od momentu wybudzenia :s no i oddech plytki, wiadomo.
Kolezanka z sali jest bardziej zdeterminowana i próbuje wstawać, ja nawet o tym nie marze narazie..
Nadal nie wiem jaka ostatecznie mam objętość implantów, nie widziałam chirurga wcale po op.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez zuzka92
Czas edycji: 2019-01-10 o 08:57
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 18:42   #1198
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mindless Już coraz blizej...

Zuzka92 gratulacje!!!
U mnie z plecami tez masakra.
Dzisiaj mija 4 dzien i nadal bola w nocy. Ale jednak dzisiejsza noc byla ciut lepsza niz poprzednie wiec moze idzie ku lepszemu.

Ja dzisiaj w końcu wziełam prysznic całego ciała. Od razu odżyłam. Czuję się naprawdę świetnie jak na 4 dzień po op. Jedynie noce jeszcze straszne.

Przemogłam się i w końcu zrobiłam zdjęcie moim nowym nabytkom. Nie ma się czym jeszcze chwalić bo ładne to one nie są. Ufff oby one takie nie zostały bo się chyba zastrzele.
Wstawiłam do albumu.

Cycolinki po jakim czasie znikł wam ten „ciążowy” brzuch?
Czuje się jak jeden wielki balon.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 18:48   #1199
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Myślę ze moze poduszka ortopedyczna pomoże na ból pleców? Mam taka , ale została e domu :x na codzień bardzo fajnie rozluznia i odciaza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 23:01   #1200
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam!

Pozwolę sobie na przywitanie, bo niebawem chciałabym dołączyć do grona cycolinek 🙈

Niebawem tj w lutym wybieram się na konsultacje, chociaż na operację jestem już zdecydowana od kilku msc i jeśli w opini lekarza op będzie możliwa to działamy.

Tak was podgladam, żeby się nastawić psychicznie i wiedzieć jak to jest przed i po...



Ps:. Rany, ale mnie długo na wizażu nie było!
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.