Ponowny kontakt z byłym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-22, 22:31   #1
emilka0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 13

Ponowny kontakt z byłym


Cześć dziewczyny,
za niedługo mija rok odkąd rozstałam się z moim chłopakiem, tak naprawdę ciężko określić powód naszego rozstania, chyba po prostu na tamten czas nie do końca dojrzeliśmy do takiej relacji, a ja na pewno. To ja z nim zerwałam, on po tym był na mnie bardzo zły i nie rozumiał mojej decyzji (dlatego, że teoretycznie wszystko było ok, dogadywaliśmy się, ale mi nie pasowało parę rzeczy i zamiast z nim o tym porozmawiać wolałam zerwać i uciec od "kłopotów" - gówniara, wiem). Teraz minął rok, podejrzewam, że obydwoje się zmieniliśmy i dojrzeliśmy, a ja od dłuższego czasu myślę o tym, że straciłam wartościowego faceta (i to chyba tylko dlatego, że się wystraszyłam). On za tydzień obchodzi urodziny i zastanawiam się czy dobrym pomysłem byłoby napisanie mu życzeń i być może nawiązanie jakiegoś kontaktu. Boję się tylko, że może jest na mnie nadal zły i efekt będzie odwrotny od zamierzonego i tylko zepsuję mu urodziny. Co uważacie, napisać czy odpuścić?
emilka0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 22:47   #2
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez emilka0001 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
za niedługo mija rok odkąd rozstałam się z moim chłopakiem, tak naprawdę ciężko określić powód naszego rozstania, chyba po prostu na tamten czas nie do końca dojrzeliśmy do takiej relacji, a ja na pewno. To ja z nim zerwałam, on po tym był na mnie bardzo zły i nie rozumiał mojej decyzji (dlatego, że teoretycznie wszystko było ok, dogadywaliśmy się, ale mi nie pasowało parę rzeczy i zamiast z nim o tym porozmawiać wolałam zerwać i uciec od "kłopotów" - gówniara, wiem). Teraz minął rok, podejrzewam, że obydwoje się zmieniliśmy i dojrzeliśmy, a ja od dłuższego czasu myślę o tym, że straciłam wartościowego faceta (i to chyba tylko dlatego, że się wystraszyłam). On za tydzień obchodzi urodziny i zastanawiam się czy dobrym pomysłem byłoby napisanie mu życzeń i być może nawiązanie jakiegoś kontaktu. Boję się tylko, że może jest na mnie nadal zły i efekt będzie odwrotny od zamierzonego i tylko zepsuję mu urodziny. Co uważacie, napisać czy odpuścić?
Myślę, że jakby Cię tak bardzo kochał, to walczyłby o Ciebie, a przynajmniej próbował się z Tobą skontaktować przez ten rok, a nie zrobił tego.

Pytanie jeszcze jakie rzeczy Ci w nim nie pasowało, bo może faktycznie miałaś rację zrywając, albo wręcz przeciwnie, może za bardzo "księżniczkowałaś" i naprawdę "bez większego powodu" zerwałaś
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 22:58   #3
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 263
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87105234]Myślę, że jakby Cię tak bardzo kochał, to walczyłby o Ciebie, a przynajmniej próbował się z Tobą skontaktować przez ten rok, a nie zrobił tego.
[/QUOTE]
Akurat z wielu stron teraz faceci dostają rady, by dać zatęsknić, być wyzwaniem albo po prostu unieść się dumą, więc może on był jednym z takich osobników, nie można stwierdzić przy tak małej ilości informacji. Wg mnie to ważniejsze jest czy po prostu on przez ten cały czas był wolny i czy dalej jest wolny.
Shockeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 23:01   #4
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez emilka0001 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
za niedługo mija rok odkąd rozstałam się z moim chłopakiem, tak naprawdę ciężko określić powód naszego rozstania, chyba po prostu na tamten czas nie do końca dojrzeliśmy do takiej relacji, a ja na pewno. To ja z nim zerwałam, on po tym był na mnie bardzo zły i nie rozumiał mojej decyzji (dlatego, że teoretycznie wszystko było ok, dogadywaliśmy się, ale mi nie pasowało parę rzeczy i zamiast z nim o tym porozmawiać wolałam zerwać i uciec od "kłopotów" - gówniara, wiem). Teraz minął rok, podejrzewam, że obydwoje się zmieniliśmy i dojrzeliśmy, a ja od dłuższego czasu myślę o tym, że straciłam wartościowego faceta (i to chyba tylko dlatego, że się wystraszyłam). On za tydzień obchodzi urodziny i zastanawiam się czy dobrym pomysłem byłoby napisanie mu życzeń i być może nawiązanie jakiegoś kontaktu. Boję się tylko, że może jest na mnie nadal zły i efekt będzie odwrotny od zamierzonego i tylko zepsuję mu urodziny. Co uważacie, napisać czy odpuścić?
Rozumiem, że on przez ten rok nie wszedł w żaden związek?
Generalnie wiesz, może być tak, że on się w tym czasie zmienił i nie jest już do końca tą osobą, którą był rok temu (ty z pewnością również nie jesteś). Musielibyście się tak naprawdę...może nie na nowo "poznać", ale najpierw spędzić razem trochę czasu, żeby sprawdzić, czy coś znów "pyknie".
Jeśli zdecydujesz się napisać musisz też być przekonana, że tym razem jesteś na tę relację naprawdę gotowa i znów nie uciekniesz. Powinnaś być też gotowa na ewentualne odrzucenie - może być tak, że on już ma kogoś innego na oku i nie będzie czuł potrzeby odnawiania znajomości z Tobą.

Czy powody zerwania były poważne, czy błahe?
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 23:31   #5
emilka0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 13
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez Kaa_tie Pokaż wiadomość
Rozumiem, że on przez ten rok nie wszedł w żaden związek?
Generalnie wiesz, może być tak, że on się w tym czasie zmienił i nie jest już do końca tą osobą, którą był rok temu (ty z pewnością również nie jesteś). Musielibyście się tak naprawdę...może nie na nowo "poznać", ale najpierw spędzić razem trochę czasu, żeby sprawdzić, czy coś znów "pyknie".
Jeśli zdecydujesz się napisać musisz też być przekonana, że tym razem jesteś na tę relację naprawdę gotowa i znów nie uciekniesz. Powinnaś być też gotowa na ewentualne odrzucenie - może być tak, że on już ma kogoś innego na oku i nie będzie czuł potrzeby odnawiania znajomości z Tobą.

Czy powody zerwania były poważne, czy błahe?
Powody, tak szczerze mówiąc, były bardzo błahe, nawet nie chcę ich tu przywoływać, bo aż mi wstyd. To było takie typu, że nie zachował się w jakiejś sytuacji tak jakbym oczekiwała, ale nie mówiłam mu o tym i problem (w mojej głowie) narastał. Z tego co wiem nie był z nikim przez ten czas i nadal nikogo nie ma.
emilka0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 00:21   #6
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez emilka0001 Pokaż wiadomość
Powody, tak szczerze mówiąc, były bardzo błahe, nawet nie chcę ich tu przywoływać, bo aż mi wstyd. To było takie typu, że nie zachował się w jakiejś sytuacji tak jakbym oczekiwała, ale nie mówiłam mu o tym i problem (w mojej głowie) narastał.
Rzeczywiście kiepsko z twojej strony; obustronna komunikacja to w związku fundament wszystkich innych fundamentów, a oczekiwanie, że druga strona będzie się wszystkiego domyślać jest jak najbardziej frustrujące. Nie dziwię się jego złości i zdziwieniu. Jesteś pewna, że tym razem będziesz w stanie zachowywać się dojrzalej, a takie sytuacje nie będą się powtarzały?
Cytat:
Napisane przez emilka0001 Pokaż wiadomość
On za tydzień obchodzi urodziny i zastanawiam się czy dobrym pomysłem byłoby napisanie mu życzeń i być może nawiązanie jakiegoś kontaktu. Boję się tylko, że może jest na mnie nadal zły i efekt będzie odwrotny od zamierzonego i tylko zepsuję mu urodziny. Co uważacie, napisać czy odpuścić?
Moim zdaniem dobry pretekst do spróbowania nawiązania ponownego kontaktu. Po roku emocje na pewno już mocno opadły. Próbuj, będziesz wiedziała na czym stoisz.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 00:41   #7
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Skoro wygląda na to, że nie ma nowej dziewczyny, koniecznie złóż mu życzenia. Tylko tak się przekonasz, czy on ten kontakt jakoś miło powita i podtrzyma, czy Cię oleje.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 03:22   #8
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Próba odnowienia kontaktu w czyjeś urodziny to tak kiczowaty i oklepany ruch, że lepiej sobie daruj. Jakby mi jakiś duch przeszłości wyskoczył z życzeniami w dzień, w którym chcę czerpać radość z przebywania/kontaktu z bliskimi mi ludźmi i w mniej lub bardziej huczny sposób świętować, a nie mieć mętlik w głowie, nie byłabym zadowolona.
Uważasz, że popełniłaś błąd i dojrzałaś - nie szukaj pretekstów i zasłony dymnej, żeby w razie czego móc się wycofać bez utraty twarzy, tylko napisz do niego teraz - albo zagaj rozmowę i zobacz, jak zareaguje, albo napisz mu szczerze to co nam.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 04:02   #9
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Próba odnowienia kontaktu w czyjeś urodziny to tak kiczowaty i oklepany ruch, że lepiej sobie daruj.
Lepiej żeby sobie darowała słuchania rad osób, którym wydaje się, iż głoszą prawdę objawioną. Polecam nauczyć się słów moim zdaniem.
Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Jakby mi jakiś duch przeszłości wyskoczył z życzeniami w dzień, w którym chcę czerpać radość z przebywania/kontaktu z bliskimi mi ludźmi i w mniej lub bardziej huczny sposób świętować, a nie mieć mętlik w głowie, nie byłabym zadowolona.
Ale ogarniasz, że jej chłopak to nie ty? Albo że nie wszyscy od razu dostają dzikiego mętliku w głowie po jednej wiadomości/rozmowie?
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 06:36   #10
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Daj mu spokój.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 07:22   #11
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Próba odnowienia kontaktu w czyjeś urodziny to tak kiczowaty i oklepany ruch, że lepiej sobie daruj. Jakby mi jakiś duch przeszłości wyskoczył z życzeniami w dzień, w którym chcę czerpać radość z przebywania/kontaktu z bliskimi mi ludźmi i w mniej lub bardziej huczny sposób świętować, a nie mieć mętlik w głowie, nie byłabym zadowolona.
Uważasz, że popełniłaś błąd i dojrzałaś - nie szukaj pretekstów i zasłony dymnej, żeby w razie czego móc się wycofać bez utraty twarzy, tylko napisz do niego teraz - albo zagaj rozmowę i zobacz, jak zareaguje, albo napisz mu szczerze to co nam.
Uważam tak samo.



Autorko, jeśli chcesz się do niego odezwać, to po prostu to zrób
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 07:38   #12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Mozesz sie odezwac ale nie licz na wielki powrót
Myślisz ze się zmieniliscie przez rok,Ty się zmieniłeś,on też i może to juz nie jest ten sam chłopak którego znalas rok temu
Ps .Jeżeli jakieś rzeczy Cię w nim denerwowaly to nadal będą

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-08-23 o 07:39
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 07:42   #13
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Próba odnowienia kontaktu w czyjeś urodziny to tak kiczowaty i oklepany ruch, że lepiej sobie daruj. Jakby mi jakiś duch przeszłości wyskoczył z życzeniami w dzień, w którym chcę czerpać radość z przebywania/kontaktu z bliskimi mi ludźmi i w mniej lub bardziej huczny sposób świętować, a nie mieć mętlik w głowie, nie byłabym zadowolona.
Uważasz, że popełniłaś błąd i dojrzałaś - nie szukaj pretekstów i zasłony dymnej, żeby w razie czego móc się wycofać bez utraty twarzy, tylko napisz do niego teraz - albo zagaj rozmowę i zobacz, jak zareaguje, albo napisz mu szczerze to co nam.
Zgadzam się. Poza tym ja bym sobie dała spokój. Potraktowała tę relację jako lekcję i wolała z kimś innym spróbować od nowa, na czystych papierach.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:53   #14
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Lepiej żeby sobie darowała słuchania rad osób, którym wydaje się, iż głoszą prawdę objawioną. Polecam nauczyć się słów moim zdaniem.



Ale ogarniasz, że jej chłopak to nie ty? Albo że nie wszyscy od razu dostają dzikiego mętliku w głowie po jednej wiadomości/rozmowie?
Nie widzę potrzeby pisania ,,moim zdaniem'' za każdym razem, gdy wyrażam swoją opinię. Inteligentna osoba rozumie sama z siebie, że wypowiedzi na forum mają charakter subiektywny. Reszta doczepi się czegokolwiek, gdy zajmie się inne stanowisko, a drogą HURR DURR PRAWDA OBJAWIONA można pójść zawsze, gdy brak lepszego argumentu.

Serio? Co ty nie powiesz. Nawet jeśli część ludzi podskoczyłaby z radości, niektórzy po prostu unikają wykorzystywania takich okazji do rozgrzebywania starych spraw i prób ugrania czegoś dla siebie udając, że chodzi o życzenia.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:09   #15
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Ja bym nie pisała. Choćby z tego względu, że jeśli nie odpisze lub tylko zdawkowe "dzięki" to czułabym się źle, bo się wygłupiłam.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:12   #16
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Nie widzę potrzeby pisania ,,moim zdaniem'' za każdym razem, gdy wyrażam swoją opinię. Inteligentna osoba rozumie sama z siebie, że wypowiedzi na forum mają charakter subiektywny.
Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Próba odnowienia kontaktu w czyjeś urodziny to tak kiczowaty i oklepany ruch, że lepiej sobie daruj.
Osoba inteligentna umie ubrać swoją opinię w takie słowa, które wyraźnie na ten subiektywny charakter by wskazywały. Tobie nie wyszło.

I nie, nie wszystkie wypowiedzi na forum mają charakter subiektywny. Wystarczy poczytać inne wątki ze zrozumieniem.
Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Serio? Co ty nie powiesz. Nawet jeśli część ludzi podskoczyłaby z radości, niektórzy po prostu unikają wykorzystywania takich okazji do rozgrzebywania starych spraw i prób ugrania czegoś dla siebie udając, że chodzi o życzenia.
Ale co tutaj wyklucza szczerość takich życzeń? Trzeba naprawdę się postarać, żeby w złożeniu życzeń w urodziny doszukiwać się jakiegoś kiczu.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:14   #17
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Jeśli jesteś gotowa na odrzucenie lub nawet nieprzyjemne słowa, to się odezwij. Ja nie uważam za kiczowate odzywać się w urodziny, tylko dla mnie ten dzień jest normalnym dniem, nie obchodzę go i niczego by to nie zmieniło

Rok czasu to dużo, emocje opadły i może normalnie pogadacie. Co innego gdybyś wyskoczyła po dwóch miesiącach. Raczej już sobie wszystko ułożył.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:29   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Próba odnowienia kontaktu w czyjeś urodziny to tak kiczowaty i oklepany ruch, że lepiej sobie daruj. Jakby mi jakiś duch przeszłości wyskoczył z życzeniami w dzień, w którym chcę czerpać radość z przebywania/kontaktu z bliskimi mi ludźmi i w mniej lub bardziej huczny sposób świętować, a nie mieć mętlik w głowie, nie byłabym zadowolona.
Uważasz, że popełniłaś błąd i dojrzałaś - nie szukaj pretekstów i zasłony dymnej, żeby w razie czego móc się wycofać bez utraty twarzy, tylko napisz do niego teraz - albo zagaj rozmowę i zobacz, jak zareaguje, albo napisz mu szczerze to co nam.
Zgadzam się z powyższym.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:34   #19
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Ale co tutaj wyklucza szczerość takich życzeń?
Post autorki. To nie mają być życzenia dla samych życzeń, tylko wstęp do odnowienia kontaktu. Autorce się wydaje, że to w miarę bezpieczny sposób na zagajenie, a ryzyko dla niej jest takie samo jak przy odezwaniu się każdego innego dnia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 12:50   #20
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Post autorki. To nie mają być życzenia dla samych życzeń, tylko wstęp do odnowienia kontaktu. Autorce się wydaje, że to w miarę bezpieczny sposób na zagajenie, a ryzyko dla niej jest takie samo jak przy odezwaniu się każdego innego dnia.
Nie, to już twoja osobista interpretacja. Autorka nic nie wspomniała o szczerości życzeń. Skoro wciąż jej zależy na tym facecie i uważa go za wartościowego, to zakładam, że życzenia jak najbardziej mogą być szczere i nic się nie musi tutaj nawzajem wykluczać.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:02   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Nie, to już twoja osobista interpretacja.
Bardzo możliwe. Patrzę na temat ze strony osoby, która była kilka razy odbiorcą takich życzeń z planami odnowienia kontaktu w pakiecie i która zwyczajnie takiej formy odnawiania kontaktu nie lubi, myślę że autorce przyda się i takie spojrzenie na sprawę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:11   #22
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Ja bym napisała, ale nie w urodziny, tylko w zwykły dzień, a dwa, to i tak myślę, że gdyby facet chciał to sam by się dawno odezwał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Nie, to już twoja osobista interpretacja. Autorka nic nie wspomniała o szczerości życzeń. Skoro wciąż jej zależy na tym facecie i uważa go za wartościowego, to zakładam, że życzenia jak najbardziej mogą być szczere i nic się nie musi tutaj nawzajem wykluczać.
No ale jednak pisze pod pretekstem odnowy kontaktu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:13   #23
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87106655]Ja bym napisała, ale nie w urodziny, tylko w zwykły dzień, a dwa, to i tak myślę, że gdyby facet chciał to sam by się dawno odezwał. [/QUOTE]

Nie. Może myśleć tak samo jak ona, czyli chce się odezwać, ale się boi/nie wie czy ona tego kontaktu chce. I obydwoje się czają, mimo że chcą. To nie pierwsze zaloty, tylko skończony związek, zasada że facet pierwszy zagaduje nie obowiązuje.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:15   #24
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe. Patrzę na temat ze strony osoby, która była kilka razy odbiorcą takich życzeń z planami odnowienia kontaktu w pakiecie i która zwyczajnie takiej formy odnawiania kontaktu nie lubi, myślę że autorce przyda się i takie spojrzenie na sprawę.
Wiadomo.

Ja względem takiej próby odnowienia kontaktu byłbym bardziej wyrozumiały i nie doszukiwałbym się niczego złego w pisaniu w urodziny. No chyba że autorki bym nie lubił; wtedy żaden dzień by nie zadziałał.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87106655]No ale jednak pisze pod pretekstem odnowy kontaktu[/QUOTE]
Wciąż – niczego to nie wyklucza.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:18   #25
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Już nie róbmy z tego nie wiadomo czego, facet się załamie bo była napisała w dniu urodzin i zepsuje mu dzień, jezu XD Nawet jak go zdenerwuje to powścieka się 5 minut i mu przejdzie, minął rok, ona już dla niego niewiele znaczy, o ile cokolwiek...
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:23   #26
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87106683]Już nie róbmy z tego nie wiadomo czego, facet się załamie bo była napisała w dniu urodzin i zepsuje mu dzień, jezu XD Nawet jak go zdenerwuje to powścieka się 5 minut i mu przejdzie, minął rok, ona już dla niego niewiele znaczy, o ile cokolwiek...[/QUOTE]
Też nie kumam całego tego dramatyzmu wokół takiej sytuacji.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:25   #27
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Osoba inteligentna umie ubrać swoją opinię w takie słowa, które wyraźnie na ten subiektywny charakter by wskazywały. Tobie nie wyszło.

I nie, nie wszystkie wypowiedzi na forum mają charakter subiektywny. Wystarczy poczytać inne wątki ze zrozumieniem.
Nie, w dyskusji nie muszę ubierać wypowiedzi w żadne specjalne słowa, żeby było widać, że wyrażam swoją opinię, to jest oczywiste niezależnie czy ktoś pisze ,,koniecznie złóż życzenia'', ,,daj mu spokój'', ,,próbuj'' czy ,,daruj sobie''.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Ale co tutaj wyklucza szczerość takich życzeń? Trzeba naprawdę się postarać, żeby w złożeniu życzeń w urodziny doszukiwać się jakiegoś kiczu.
Tak jak wyjaśniła elve.
Nie w złożeniu życzeń tkwi tandeta, tylko w tym, że w każde urodziny i święta można się spodziewać nagłego objawienia kogoś, kto miał na to objawienie mnóstwo czasu, ale wybrał dzień, kiedy większość ludzi wolałaby raczej skoncentrować się na tym, co jest teraz, a nie na przykrej historii sprzed x miesięcy.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:26   #28
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Też nie kumam całego tego dramatyzmu wokół takiej sytuacji.
Może po prostu myślą, że eks po roku jeszcze mocniutko siedzi w jego serduszku i może go to wytrącić z równowagi. Przecież usłyszenie że ma ją gdzieś i nic dla niej nie znaczy byłoby bolesne
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:32   #29
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

Cytat:
Napisane przez emilka0001 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
za niedługo mija rok odkąd rozstałam się z moim chłopakiem, tak naprawdę ciężko określić powód naszego rozstania, chyba po prostu na tamten czas nie do końca dojrzeliśmy do takiej relacji, a ja na pewno. To ja z nim zerwałam, on po tym był na mnie bardzo zły i nie rozumiał mojej decyzji (dlatego, że teoretycznie wszystko było ok, dogadywaliśmy się, ale mi nie pasowało parę rzeczy i zamiast z nim o tym porozmawiać wolałam zerwać i uciec od "kłopotów" - gówniara, wiem). Teraz minął rok, podejrzewam, że obydwoje się zmieniliśmy i dojrzeliśmy, a ja od dłuższego czasu myślę o tym, że straciłam wartościowego faceta (i to chyba tylko dlatego, że się wystraszyłam). On za tydzień obchodzi urodziny i zastanawiam się czy dobrym pomysłem byłoby napisanie mu życzeń i być może nawiązanie jakiegoś kontaktu. Boję się tylko, że może jest na mnie nadal zły i efekt będzie odwrotny od zamierzonego i tylko zepsuję mu urodziny. Co uważacie, napisać czy odpuścić?
Twoje podejrzenia mogą mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością.
Odpoczęłaś, zregenerowałaś się, samotność zaczęła doskwierać i myślisz, że już przestanie Cię wkurzać w razie gdybyście się zeszli? Potraktowałaś faceta źle. Jeśli już mu wywietrzałaś z głowy, co jest całkiem możliwe, to najpewniej Cię zleje. I słusznie.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:33   #30
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Ponowny kontakt z byłym

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87106668]Nie. Może myśleć tak samo jak ona, czyli chce się odezwać, ale się boi/nie wie czy ona tego kontaktu chce. I obydwoje się czają, mimo że chcą. To nie pierwsze zaloty, tylko skończony związek, zasada że facet pierwszy zagaduje nie obowiązuje.[/QUOTE]Nie, pierwsza pisze osoba której bardziej zależy, po prostu.

No to niech się tak czaja, na pewno coś z tego dobrego wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87106722]Może po prostu myślą, że eks po roku jeszcze mocniutko siedzi w jego serduszku i może go to wytrącić z równowagi. Przecież usłyszenie że ma ją gdzieś i nic dla niej nie znaczy byłoby bolesne [/QUOTE]No jak widać siedzi skoro chciała by z nim znowu spróbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 22:09:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.