Czemu faceci tak postępują???? :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 07:12   #1
madziusiag
Raczkowanie
 
Avatar madziusiag
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 34
Thumbs down

Czemu faceci tak postępują???? :/


Nie wiem czy to tylko ja tak szybko wpadam w złość i czy jest coś ze mną nie tak...nie wiem.A sprawa jest taka ,że wczoraj byłam z chłopakiem na mieście.Poszliśmy zrobić rundkę wkoło aleii. Odpicowałam się, jak to zwykle na wyjście, bo na co dzień wolę wygodę.Nie chcę wyjść na jakiegoś narcyza, ale wiem że podobam się chłopakom. Nie zdążyliśmy dojść w pół drogi, a ten już wodzi oczami za jakąś beznadziejną blondyną, która nie umiała chodzić w butach na obcasach :/.Przyznał się, a później przeprosił, ale co z tego????????Mega się wkurzyłam. Całą drogę powrotną nie odezwałam się do niego , i narazie nie zamierzam. Powiedzcie mi co z nimi jest nie tak??????? Ma fajną dziewczynę, a i tak musi się obejrzeć.Wiem, że to FACET , ale widocznie tak bardzo mnie nie kocha jak zapewnia, skoro ogląda się za innym. Ja mu widocznie nie wystarczam. Powiedzcie mi czemu FACECI są tacy beznadziejni, bo w zapewnianie ,że jesteś tą jedyną, już nie wierzę

P.S to nie bylo zwykłe oglądniecie się, bo o to bym focha nie strzeliła. Obejrzał się raz, obejrzał drugi i nawet trzeci, a gdybym mu nie zwróciła o to uwagi to kto wie ile razy jeszcze. Ja nie mam potrzeby oglądania się za innymi chłopakami, idzie fajny zerknę ale nie oglądam się za nim do przesady.
__________________
Samotnie, albo parami.
Ci którzy naprawdę kochają,
chodzą za muru zrębem.
Niektórzy ręka w rękę,
a inni większymi grupami.
Wszystko co mieli -oddali.
Niektórzy z nich się zachwiali,
i padli pod stekiem bzdur.
Bo bardzo trudno jest sercem,
rozwalić kretyński mur.


Edytowane przez madziusiag
Czas edycji: 2008-08-31 o 12:54
madziusiag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:16   #2
mona37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Wydaje mi się, że przesadzasz to że obejrzał sie za dziewczyną jak dla mnie nie jest złe. A ty jak wyjdziesz na ulice i idzie jakiś przystojniak nie spojrzysz na niego??
mona37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:22   #3
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez mona37 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że przesadzasz to że obejrzał sie za dziewczyną jak dla mnie nie jest złe. A ty jak wyjdziesz na ulice i idzie jakiś przystojniak nie spojrzysz na niego??

Popieram wypowiedz Mony! Przesadzasz.
A co jeszcze idzie za Twoją zazdrością to to,że mu nie ufasz.
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:23   #4
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez madziusiag Pokaż wiadomość
co z nimi jest nie tak???????
ja się zastanawiam raczej, co z Tobą (Twoją samooceną) jest nie tak, skoro potrafisz się nie odzywać pół dnia za to, że Twój Tż się obejrzy za jakąś beznadziejną blondyną
Rozumiem, że Ty od kiedy jesteś w związku patrzysz się tylko na swojego Tż?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:25   #5
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

też uważam, że przesadzasz...
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:32   #6
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

i jeszcze w innym wątku pisałaś, że Twój poprzedni związek się rozpadł z powodu jazd o byle co i urojonych podejrzen. Może warto sobie to przemyśleć
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:35   #7
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Może się obejrzał za nią jak za karykaturą ? ( że tak śmiesznie kuśtykała )
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 08:36   #8
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

popieram dziewczyny, przesadzasz... Wielki foch i nieodzywanie sie bo sie obejrzal za dziewczyna... A Ty sie nigdy za żadnym facetem nie obejrzalas? Nigdy z koleżankami nie komentowałyście urody żadnego chłopaka który Was minal?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:49   #9
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

e tam ja sie co chwile za kims oglądałam będac w związku, taka natura i tyle
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:03   #10
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
e tam ja sie co chwile za kims oglądałam będac w związku, taka natura i tyle
widocznie nie kochasz swojego i Ci nie wystarcza...
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:05   #11
mirabelka88
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Hmmm... A Ty czasem nie spoglądasz na jakiegoś przystojniaka? Na pewno tak. Mój też tak czasem robił. Powiedziałam, że mi się to nie podoba raz czy dwa. I teraz się pilnuje... Aż za bardzo. Jak jakaś atrakcyjna dziewczyna jest niedaleko to wpatruje się we mnie, aż mam wrażenie, że na siłę, bym miała pewność, że w jej kierunku nie spogląda. Ja zerkam na nią, a on znacząco cały czas na mnie i taki jest dumny z siebie. Aż śmiać mi się chce Chyba jednak wolałabym, żeby oglądał się za nimi:P
mirabelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 10:02   #12
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez madziusiag Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to tylko ja tak szybko wpadam w złość i czy jest coś ze mną nie tak...nie wiem.A sprawa jest taka ,że wczoraj byłam z chłopakiem na mieście.Poszliśmy zrobić rundkę wkoło aleii. Odpicowałam się, jak to zwykle na wyjście, bo na co dzień wolę wygodę.Nie chcę wyjść na jakiegoś narcyza, ale wiem że podobam się chłopakom. Nie zdążyliśmy dojść w pół drogi, a ten już wodzi oczami za jakąś beznadziejną blondyną, która nie umiała chodzić w butach na obcasach :/.Przyznał się, a później przeprosił, ale co z tego????????Mega się wkurzyłam. Całą drogę powrotną nie odezwałam się do niego , i narazie nie zamierzam. Powiedzcie mi co z nimi jest nie tak??????? Ma fajną dziewczynę, a i tak musi się obejrzeć.Wiem, że to FACET , ale widocznie tak bardzo mnie nie kocha jak zapewnia, skoro ogląda się za innym. Ja mu widocznie nie wystarczam. Powiedzcie mi czemu FACECI są tacy beznadziejni, bo w zapewnianie ,że jesteś tą jedyną, już nie wierzę

Nie jestescie w związku? to nie szalej bo go zrazisz do siebie. Faceci to wzrokowcy, coż zrobić
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 10:05   #13
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Zgadzam się z dziewczynamiZ nim jest wszystko wporządku(gorzej jakby sie za facetem obejrzał).A swoją drogą tobie nigdy nie zdarza sie za jakimś innym facetem obejrzec??
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 10:14   #14
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez madziusiag Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to tylko ja tak szybko wpadam w złość i czy jest coś ze mną nie tak...nie wiem.A sprawa jest taka ,że wczoraj byłam z chłopakiem na mieście.Poszliśmy zrobić rundkę wkoło aleii. Odpicowałam się, jak to zwykle na wyjście, bo na co dzień wolę wygodę.Nie chcę wyjść na jakiegoś narcyza, ale wiem że podobam się chłopakom. Nie zdążyliśmy dojść w pół drogi, a ten już wodzi oczami za jakąś beznadziejną blondyną, która nie umiała chodzić w butach na obcasach :/.Przyznał się, a później przeprosił, ale co z tego????????Mega się wkurzyłam. Całą drogę powrotną nie odezwałam się do niego , i narazie nie zamierzam. Powiedzcie mi co z nimi jest nie tak??????? Ma fajną dziewczynę, a i tak musi się obejrzeć.Wiem, że to FACET , ale widocznie tak bardzo mnie nie kocha jak zapewnia, skoro ogląda się za innym. Ja mu widocznie nie wystarczam. Powiedzcie mi czemu FACECI są tacy beznadziejni, bo w zapewnianie ,że jesteś tą jedyną, już nie wierzę
Piszesz, że podobasz się chłopakom, więc za Tobą na pewno też się oglądają, zarówno ci wolni jak i zajęci.
I tak samo Twój TŻet, jak widzi jakąś fajną laskę, to się za nią ogląda.
Koło się zamyka
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:06   #15
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Zależy też jak się obejrzał hehe. Jak wyglądało to tak, że prawie sobie kark skręcił oglądając się za nią, to bym się tylko śmiała..a jak tż tylko spojrzał na nią bez ostentacyjnego zachowania to raczej nic nadzwyczajnego.
Ja jak widzę ładną dziewczynę to sama się obejrzę, bo czymś przyciągnęła mój wzrok, mimo że jestem całkowicie hetero..
I tak najczęściej ja spojrzę a mój tż nawet nie wie o co chodzi, bo nie widział hihihi
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:10   #16
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Twoje zachowanie nie jest normalne. Cierpisz na chorobliwa zazdrosc, do tego zachowujesz sie jak dziecko (nieodzywanie sie cala droge itd.). Popracuj nad soba, bo Ci sie zwiazek rozpadnie. I idz lepiej go przepros za zepsucie dnia.

normalni ludzie patrza, samo patrzenie, ktore trwa 5 sekund nic nie oznacza.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:36   #17
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
widocznie nie kochasz swojego i Ci nie wystarcza...
Tu sie zgadzam, natura naturą a szacunku do tżta , tżtki to juz nie trzeba mieć bo wazniejsza natura? Ja bedąc w związku nie oglądam sie za nikim na ulicy, bo nie mam takiej potrzeby i tego oczekiwałam/będę oczekiwać od mojego faceta.
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:58   #18
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

co wy macie z tym ogladaniem sie? to jest wtedy gdy sie az glowe odwraca do tylu i wpada na uliczne latarnie??

Autorka jednak pisala, ze jej TZ wodzil wzrokiem... ja za pieskami na ulicy wodze wzrokiem, ladnie ubranymi kobietami, wszystkim co przyciagnie moja uwage

Czyli jak rozumiem jestem mutantem, bo kochajaca wizazanka majaca szacunek do partnera idac po ulicy wodzi wzrokiem po asfalcie pod jej nogami? Karki was nie bola?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:01   #19
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Oj przesadzasz, bo nie wierze, że Ty się nie ogladasz za fajnym chlopakiem:P
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 12:03   #20
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
co wy macie z tym ogladaniem sie? to jest wtedy gdy sie az glowe odwraca do tylu i wpada na uliczne latarnie??

Autorka jednak pisala, ze jej TZ wodzil wzrokiem... ja za pieskami na ulicy wodze wzrokiem, ladnie ubranymi kobietami, wszystkim co przyciagnie moja uwage

Czyli jak rozumiem jestem mutantem, bo kochajaca wizazanka majaca szacunek do partnera idac po ulicy wodzi wzrokiem po asfalcie pod jej nogami? Karki was nie bola?

mi nie chodzi o wodzenie, ale jak facet sie bezczelnie patrzy na kobietę, to można odróznic od wodzenia za słodkim pieskiem, zapewniam Cie
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:07   #21
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Tak postepujac dzialasz tylko na swoja niekorzysc - uwierz! To morderstwo dla zwiazku i w ogole... Jezeli robisz mu takie jazdy o cos takiego, to co by bylo gdyby rozmawial z jakas laska po kolezensku? Tez by bylo zle? Ja tez uwazam, ze masz pewnie niska samoocene skoro tak Cie denerwuja takie rzeczy. Ja nie wiem - moze dziwna jestem, ale idac z moim eks po ulicach, to wrecz przeciwnie, ale to ja mu pokazywalam ladne dziewczyny! Spacerowalismy po miescie, a ja tylko: "Widziales jaka ladna dziewczyna?", albo: "Jooo, fajna laska szla" - ja sie czesciej ogladam za ladnymi kobietami niz facetami i nie - nie jestem lezba A jezeli ktorys z moich eks ogladnal sie za jakas laska, to faktem jest, ze delikatnie mnie zakulo od srodka, ale zawsze zartem to skwitowalam, typu: "Dobra laskaaa nie, dobraaa?" i sie smialam, albo mowilam mu, ze jest psem na baby, ale tez zartem smiejac sie. Wiecej dystansu do siebie - to jest klucz do szczescia!
P.S. I nie rob tak wiecej, bo wydasz sie mu smieszna, zakompleksiona dziewczynka, ktora stroi fochy i ucieknie od Ciebie szybko, bo niestety/stety, ale faceci potrzebuja PRZESTRZENI...

Pozdrawiam
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:11   #22
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
mi nie chodzi o wodzenie, ale jak facet sie bezczelnie patrzy na kobietę, to można odróznic od wodzenia za słodkim pieskiem, zapewniam Cie
chyba trzeba miec obsesje jakas
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:13   #23
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez madziusiag Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na jakiegoś narcyza, ale wiem że podobam się chłopakom. Nie zdążyliśmy dojść w pół drogi, a ten już wodzi oczami za jakąś beznadziejną blondyną, która nie umiała chodzić w butach na obcasach :/
Pewnie Cię teraz kompleksiki zżerają, że mając u boku taką seksbombę obejrzał się NIE DOŚĆ ŻE ZA INNĄ, TO JESCZE ZA TAKĄ, KTÓRA NIE POTRAFI CHODZIĆ NA OBCASACH. I DO TEGO BLONDYNKA. STRASZNE.

Może tak trochę zdrowego samokrytycyzmu i dystansu? Nie powiesz chyba, że:
a) odkąd poznałaś TŻ każdy mężczyzna na ulicy jest dla Ciebie brzydki i paskudny
b) kiedy widzisz na ulicy jakąś wyróżniającą się osobę obojętnie jakiej płci nie patrzysz na nią
c) mężczyźni i kobiety są tacy sami
d) Ty oczywiście urodziłaś się z darem chodzenia na szpilkach; kiedy założyłaś pierwsze pomykałaś jak po wybiegu
e) blond to aseksualny kolor włosów (?) - z Twojej podszytej jadem wypowiedzi to wynika, mogłaś sobie darować ten uroczy opis dziewczyny, która de facto nic Ci nie zrobiła, wiń TŻ-ta, jeśli już kogoś musisz, dziewczyna ma prawo żyć, oddychać i wychodzić na miasto bez względu na wygląd/kolor włosów/umiejętność chodzenia w danym obuwiu
f) jesteś najpiękniejszą i najcudowniejszą istotą na świecie i nigdy na ulicy nie spotkałaś ładniejszej.

Możesz na któreś pytanie odpowiedzieć twierdząco? Wątpię.

Długo już jesteś w tym związku?
spark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:13   #24
Hest
Raczkowanie
 
Avatar Hest
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 131
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

hehe znam ten ból ....Na początku kiedy dopiero "chodziłam" ze swoim obecnym mężem też parę razy zdarzyło mi się zdenerwować z tego powodu.Złościłam się z tego powodu , ponieważ nie mogłam się pogodzić z myślą , że mój facet poza mną interesuję się jeszcze jakimiś przechodnimi dziewczynami na ulicy.Jednak u mnie to nie trwało długo i zezłościłam się może max 3 razy.
Prawda jest taka , że faceci tacy są.To działa jak automat , oglądają się za ładną dziewczyną nawet nie zdając sobie do końca z tego sprawy.Później zdarza się , że jest im głupio jak już dotrze to do ich świadomości po minucie , że zrobili to w obecności swojej kobiety.

Sądzę , że Twoja zazdrość ma podłoże w samoocenie niestety.W innym wypadku ignorowałabyś to , śmiała się z tego zachowania , lub po prostu zwróciła grzecznie uwagę , że nie czujesz się komfortowo w takiej sytuacji.
Nawet jeżeli mój mąż obejrzy się za jakąś dziewczyną na ulicy (chociaż dla mnie nauczył się tego nie robić i bardzo rzadko się to zdarza), po prostu śmieję się z tego...Mam traktować pierwszą dzioewczynę z brzegu jako potencjalną konkurencję skoro wiem , że mąż mnie kocha , okazuję to i daje mi odczuć , że to ja jestem dla niego najważniejsza?
Hest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:23   #25
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez madziusiag Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to tylko ja tak szybko wpadam w złość i czy jest coś ze mną nie tak...nie wiem.A sprawa jest taka ,że wczoraj byłam z chłopakiem na mieście.Poszliśmy zrobić rundkę wkoło aleii. Odpicowałam się, jak to zwykle na wyjście, bo na co dzień wolę wygodę.Nie chcę wyjść na jakiegoś narcyza, ale wiem że podobam się chłopakom. Nie zdążyliśmy dojść w pół drogi, a ten już wodzi oczami za jakąś beznadziejną blondyną, która nie umiała chodzić w butach na obcasach :/.Przyznał się, a później przeprosił, ale co z tego????????Mega się wkurzyłam. Całą drogę powrotną nie odezwałam się do niego , i narazie nie zamierzam. Powiedzcie mi co z nimi jest nie tak??????? Ma fajną dziewczynę, a i tak musi się obejrzeć.Wiem, że to FACET , ale widocznie tak bardzo mnie nie kocha jak zapewnia, skoro ogląda się za innym. Ja mu widocznie nie wystarczam. Powiedzcie mi czemu FACECI są tacy beznadziejni, bo w zapewnianie ,że jesteś tą jedyną, już nie wierzę
nie martw się, nie jesteś sama.... Mnie również drażni to, że ja się staram, dbam o siebie, gdy gdzies wychodzimy chce wyglądac jak najlepiej ...a potem okazuje sie ze on tego nawet nie zauważył...:/
A co do oglądania sie za innymi to chyba lepiej ze ogląda się za dziewczynami niz za facetami?:P wtedy mialabyś się o co martwić :P a teraz poprostu musisz zaakceptowac to ze mężczyźni to wzrokowcy i już
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:27   #26
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

A ja mam jeszcze pytanie - piszesz, że wiesz, że podobasz się facetom. Skąd o tym wiesz? Musisz w takim razie obserwować ich i ich reakcje = sama patrzysz na facetów. Jak już ktoś napisał - błędne koło.

Ciekawe jak się czuje dziewczyna chłopaka, który ogląda się za Tobą (jak to ujęłaś, "któremu się podobasz".)

Hipokryzji mówię NIE.
spark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:28   #27
Hest
Raczkowanie
 
Avatar Hest
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 131
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
nie martw się, nie jesteś sama.... Mnie również drażni to, że ja się staram, dbam o siebie, gdy gdzies wychodzimy chce wyglądac jak najlepiej ...a potem okazuje sie ze on tego nawet nie zauważył...:/
W takim wypadku może to w facecie tkwi problem?Może nie docenia tego co ma , ponieważ chciałby czegoś innego?Z moim nigdy nie było tak żeby nie docenił moich starań...
Hest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 13:12   #28
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
chyba trzeba miec obsesje jakas
możliwe że mam obsesje
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 13:15   #29
madziusiag
Raczkowanie
 
Avatar madziusiag
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 34
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Spark



Wiem, że się podobam bo wypisują mi to na klatce,( niestety marker tak szybko nie schodzi) i wcale nie jestem z tego dumna.
A Ty chyba do końca nie zrozumiałaś o co chodzi w mojej wypowiedzi,bo krytykujesz każde moje słowo, a jestem ciekawa jak Ty byś się zachowała w takiej sytuacji.Żadna dziewczyna nie lubi jak jej facet ogląda się za innymi i proszę bez ściemniania, że tak nie jest. I chyba Cię rozgoryczyło to ,że napisałam o owej "blondynie" bo sama nosisz ten kolor. Więc mówienie o blondynkach (mimo ,że nikogo w mojej wypowiedzi nie obraziłam, tylko stwierdziłam fakt)że są przysłowiowo głupie (choć wcale tak nie twierdzę),ale widocznie na Ciebie to działa jak płachta na byka. I nie miej się za Alfę i Omegę Psychologii, bo każdy może mieć swoje zdanie. A moje słowa tym bardziej nie były podszyte jadem, chyba że, uważa tak osoba która sama z takim zamiarem pisze. I szczerze dziewczynom,których faceci oglądają się za innymi szczerze współczuję, więc w tym wypadku sobie też.
__________________
Samotnie, albo parami.
Ci którzy naprawdę kochają,
chodzą za muru zrębem.
Niektórzy ręka w rękę,
a inni większymi grupami.
Wszystko co mieli -oddali.
Niektórzy z nich się zachwiali,
i padli pod stekiem bzdur.
Bo bardzo trudno jest sercem,
rozwalić kretyński mur.

madziusiag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 13:18   #30
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Czemu faceci tak postępują???? :/

Cytat:
Napisane przez madziusiag Pokaż wiadomość
Wiem, że się podobam bo wypisują mi to na klatce,( niestety marker tak szybko nie schodzi) i wcale nie jestem z tego dumna.
A Ty chyba do końca nie zrozumiałaś o co chodzi w mojej wypowiedzi,bo krytykujesz każde moje słowo, a jestem ciekawa jak Ty byś się zachowała w takiej sytuacji.Żadna dziewczyna nie lubi jak jej facet ogląda się za innymi i proszę bez ściemniania, że tak nie jest. I chyba Cię rozgoryczyło to ,że napisałam o owej "blondynie" bo sama nosisz ten kolor. Więc mówienie o blondynkach (mimo ,że nikogo w mojej wypowiedzi nie obraziłam, tylko stwierdziłam fakt)że są przysłowiowo głupie (choć wcale tak nie twierdzę),ale widocznie na Ciebie to działa jak płachta na byka. I nie miej się za Alfę i Omegę Psychologii, bo każdy może mieć swoje zdanie. A moje słowa tym bardziej nie były podszyte jadem, chyba że, uważa tak osoba która sama z takim zamiarem pisze. I szczerze dziewczynom,których faceci oglądają się za innymi szczerze współczuję, więc w tym wypadku sobie też.

Mój były sie nie oglądał, jak go zapytałam czemu, to mi powiedział, że ma super laske i nie musi patrzeć na innej i rzeczywiscie ani razu nie zerkał tylko szedł zapatrzony we mnie. Ale to są odosobnione przypadki mało jest takich facetów.
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.