Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-04, 21:40   #2101
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Niee próbowałam, ale czekam na opinie innych, bo moje końcówki stale się rozdwajają.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:47   #2102
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
ten płyn nie pomógł mi na nic - ja się nim rozczarowałam
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Bo ja wiem czy płyn rozmarynowy wzmacnia skręt wlosa hmmm... mam i używam od ok 4 miesiecy. Wydaje mi się, ze wlosy troche szybciej rosną ale nie jestem tego w 100%. Napewno dluzej zachowują kolor tz. farba tak szybko sie nie wyplukuje ALE okropnie obciąża moje włosy. Wg. opisu miał ragulowac przetluszczanie włosów a po użyciu musze myc codziennie wlosy, bardzo szybko traca świeżość i sa takie oklapnięte :/ Do tego włosy są dośc szorstkie. Cos nie podpasował moim wloskom, dyskwalifikuje go glównie za wzmaganie przetluszczania. Zuzyje do ko nca butelkę i nie kupię ponownie
Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym co napisala Susanna - nie pomógł na nic, a jeszcze używanie irytowalo mnie - włosy były szorskie. tez juz nie kupie.
Szorstkie byly po zastosowaniu?czy po umyciu takze?


Dziekuje za opinie
Wg opisu BU przy wlosach kreconych plyn wzmacnia skret dlatego o nim pomyslalam no i przy okazji po ostatnich farbowaniach przyda sie dodatkowy wzmacniacz do wlosow
Jezeli jeszcze wspomaga zachowanie koloru to tez na plus dla mnie-wlosy i tak myje codziennie wiec problem z przetluszczeniem nie przesszkadza.


Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ja zamierzam używać na lato jako mgiełki, sądzę, że niedługo złożę zamówienie, więc mogę Ci dać znać jak się sprawuje


Próbowała może któraś z Was ukręcić serum na końcówki?
Myślałam nad:
mleczko jedwabne do włosów (jedwab, ceramidy, kompleks lip., keratyna) + żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem + masło jajoba + hydrolat rozmarynowy.
Oczywiście wszystko w różnych proporcjach.
Bede czekac na relacje a pewnie w miedzyczasie zrobie zamowienie bo chce uzupelnic zapasy wiec podziele sie takze swoimi spostrzezeniami
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 22:36   #2103
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam Eliksir winogronowy i chyba mnie zapycha bo mi niespodzianki wyskakują a nic wiecej nie zmieniłamTo mozliwe?

Serum Renew jest super,konsystencja i działanie jest naprawdę fajnenarazie to najlepsze serum jakie miałam

Mleczko jedwabne mnie rozczarowałonic dobrego nie robi moim włosom i bardzo łatwo go "przedawkować"a wtedy włosy są takie niemiłe
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 23:27   #2104
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Szorstkie byly po zastosowaniu?czy po umyciu takze?
Eeee jak po umyciu? Myjesz włosy, lekko osuszasz i w wilgotne wlosy wmasowujesz plyn. Jesli nie używam plynu tylko sam szampon to włosy są o niebo bardziej miękkie i delikatne. Znika szorstkość więc ewidentnie to wina płynu
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Mam Eliksir winogronowy i chyba mnie zapycha bo mi niespodzianki wyskakują a nic wiecej nie zmieniłamTo mozliwe?
O nie, nie zalamuj mnie. Z niecierpliwoscią na niego czekam...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 23:32   #2105
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Mleczko jedwabne mnie rozczarowałonic dobrego nie robi moim włosom i bardzo łatwo go "przedawkować"a wtedy włosy są takie niemiłe
uh a miałam je zamawiać..


ja mam pytanie co do olejków z BU chce stosować na noc jojobe na całą twarz i miejscowo tzn na strefe T np olejek tamanu albo jakiś inny 'anty trądzikowy' (aktualnie używam punktowo herbaciany, ale chciałam wypróbować inne ) i moje pytanie czy mogę stosować te 2 olejki razem? mysle, że nie powinny 'sobie przeszkadzać' ...
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-06-04 o 23:33
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 04:31   #2106
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy ktoras z Was robiła moze krem z retinolem? bo mi wczoraj chyba nie wyszedł :-(( jest jakiś taki rozwarstwiony

---------- Dopisano o 05:31 ---------- Poprzedni post napisano o 05:30 ----------

[QUOTE=Hexxana;19794274]Szorstkie byly po zastosowaniu?czy po umyciu takze?

po umyciu także
Dziekuje za opinie
Wg opisu BU przy wlosach kreconych plyn wzmacnia skret dlatego o nim pomyslalam no i przy okazji po ostatnich farbowaniach przyda sie dodatkowy wzmacniacz do wlosow
Jezeli jeszcze wspomaga zachowanie koloru to tez na plus dla mnie-wlosy i tak myje codziennie wiec problem z przetluszczeniem nie przesszkadza.


ja stosuje nafte kosmetyczna z olejkiem rycynowym - jak dla mnie rewelacja w doz za 4,50 mozna dostac - polecam
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 10:53   #2107
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ja zamierzam używać na lato jako mgiełki, sądzę, że niedługo złożę zamówienie, więc mogę Ci dać znać jak się sprawuje


Próbowała może któraś z Was ukręcić serum na końcówki?
Myślałam nad:
mleczko jedwabne do włosów (jedwab, ceramidy, kompleks lip., keratyna) + żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem + masło jojoba + hydrolat rozmarynowy.
Oczywiście wszystko w różnych proporcjach.
Ale to takie po myciu miałoby być? bo jak tak to mi się wydaje że średnio zadziała, możliwe że Ci przetłuści końce... jeśli chcesz robić serum to ja bym raczej się zainteresowała kompleksem silikonowym z mazideł

Jeszcze ktoś się pytał o olej kokosowy z BU - powiem szczerze że mają strrasznie drogo kokos można dostać w sklepach ze zdrową żywnością lub w Bomi za ok.13 zł/200 ml, a na bu jest 8 zl/50 ml...

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
ja mam pytanie co do olejków z BU chce stosować na noc jojobe na całą twarz i miejscowo tzn na strefe T np olejek tamanu albo jakiś inny 'anty trądzikowy' (aktualnie używam punktowo herbaciany, ale chciałam wypróbować inne ) i moje pytanie czy mogę stosować te 2 olejki razem? mysle, że nie powinny 'sobie przeszkadzać' ...
Nie powinny

A ja proszę o opinie na temat Flavo C 15%, znalazłam niewiele w wątku, a poza tym teraz chyba jest jakaś nowa wersja
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 11:00   #2108
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

chetnie takze dowiem sie czegos na temat Flavo C http://biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html bo jutro skladam zamowienie i strasznie mnie kusi
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 11:52   #2109
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja używam tego serum Flavo C od jakiegoś tygodnia i jestem bardzo zadowolona Mam wersje z silikonem. Super się nakłada na buzię, łatwo rozsmarowuje i szybko wchłania. Buzia się nie świeci, serum dobrze sprawdza się pod podkład, wg mnie lepiej się trzyma Nic mi po nim nie wyskakuje, cera jest wygładzona.O wiele bardziej mi się podoba niż krem. Także ja zdecydowanie polecam
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 12:07   #2110
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dobrze to slyszec aczkolwiek moj portfel...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 12:33   #2111
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
chetnie takze dowiem sie czegos na temat Flavo C http://biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html bo jutro skladam zamowienie i strasznie mnie kusi
flavo c - super serum

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

a ktoras z Was używała peelingi? jakieś wrażenia?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 15:00   #2112
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

kupiłam acetyloglukozamine na BU , a teraz zniknął opis jak ją stosować bo zniknęła również ze sklepu .Ktoś wie jak odnaleźć strone , która byla a już jej nie widze . Pamiętam że kiedyś już tak było z jakimś serum wycofanym i udało się odnaleźć przepis jak zrobić .
Do sklepu już napisałam , ale nie wiem kiedy odpiszą a ja chce zrobić serum dzisiaj . Przydałby mi się cięzar nasypowy ( wagi nie mam) i ile procent się stosuje , nie chce jej dodawać do zelu HA
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 20:47   #2113
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Susanna ja nie wiem czy to po nimpozatym jak mnie zapycha to nie znaczy że Ciebie też

Arrasandro takie są moje odczucia a moze za dużo daję?choć mniej już się chyba nie da

Kinaa ja nie miałam peelingu z BU ale robiłam z tabletek,niestety nie dla mnie ale moze ten z BU jest inny
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 21:35   #2114
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Mam Eliksir winogronowy i chyba mnie zapycha bo mi niespodzianki wyskakują a nic wiecej nie zmieniłamTo mozliwe?

Serum Renew jest super,konsystencja i działanie jest naprawdę fajnenarazie to najlepsze serum jakie miałam

Mleczko jedwabne mnie rozczarowałonic dobrego nie robi moim włosom i bardzo łatwo go "przedawkować"a wtedy włosy są takie niemiłe
Eliksiru jeszcze nie ruszalam ale super,ze pasuje Ci Renew-jak widac,nie wszystko dla kazdego

Zaraz odpisze na PW

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Eeee jak po umyciu? Myjesz włosy, lekko osuszasz i w wilgotne wlosy wmasowujesz plyn. Jesli nie używam plynu tylko sam szampon to włosy są o niebo bardziej miękkie i delikatne. Znika szorstkość więc ewidentnie to wina płynu

O nie, nie zalamuj mnie. Z niecierpliwoscią na niego czekam...
Plyn chce stosowac na suche wlosy i zostawic go na noc a rano zmyc dlatego pytalam sie o sposob w jaki go uzywacie

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość


ja stosuje nafte kosmetyczna z olejkiem rycynowym - jak dla mnie rewelacja w doz za 4,50 mozna dostac - polecam
Mnie akurat nafta nie wiele pomogla-przerobilam rozne kombinacje i stad pomysl o plynie rozmarynowym a olejek rycynowy nie budzi we mnie dobrych skojarzen
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 22:25   #2115
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej dziewczyny.....
mam pytanie..... co polecacie jako przecizwmaszkowe na i pod powieki z BU ?

dla mnie na buzi swietnie sprawedza sie olej tamanu+ żel hialuronowy (wygładziai nie zapycha) ale na powiekach szczypie i płacze po kilku minutach....co radzicie?
Dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-06-06 o 06:55
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 22:33   #2116
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie powinny
ok

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Arrasandro takie są moje odczucia a moze za dużo daję?choć mniej już się chyba nie da
rozumie na razie zamówie chyba płyn rozmarynowy z ecliptą... jeszcze się zastanowie :P


A jest coś na BU rozjaśniającego cienie pod oczami?
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-06-05 o 22:37
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 22:48   #2117
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ale to takie po myciu miałoby być? bo jak tak to mi się wydaje że średnio zadziała, możliwe że Ci przetłuści końce... jeśli chcesz robić serum to ja bym raczej się zainteresowała kompleksem silikonowym z mazideł

Jeszcze ktoś się pytał o olej kokosowy z BU - powiem szczerze że mają strrasznie drogo kokos można dostać w sklepach ze zdrową żywnością lub w Bomi za ok.13 zł/200 ml, a na bu jest 8 zl/50 ml...


Nie powinny

A ja proszę o opinie na temat Flavo C 15%, znalazłam niewiele w wątku, a poza tym teraz chyba jest jakaś nowa wersja
Właśnie się zastanawiam, chyba faktycznie mi przetłuści, ale tak mi imponują te składniki Mazidła to dla mnie za wysoka poprzeczka, gubię się tam, ale możliwe, że coś skręcę, bo polecany jest jakiś olejek, który osłabia odrastające włoski (po depilacji), więc zobaczymy
A kiedy zamierzasz zamawiać serum? Bo właśnie planuję kupić, więc mogę zdać Ci relację ;D
Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
kupiłam acetyloglukozamine na BU , a teraz zniknął opis jak ją stosować bo zniknęła również ze sklepu .Ktoś wie jak odnaleźć strone , która byla a już jej nie widze . Pamiętam że kiedyś już tak było z jakimś serum wycofanym i udało się odnaleźć przepis jak zrobić .
Do sklepu już napisałam , ale nie wiem kiedy odpiszą a ja chce zrobić serum dzisiaj . Przydałby mi się cięzar nasypowy ( wagi nie mam) i ile procent się stosuje , nie chce jej dodawać do zelu HA
Napisz do BU

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
ok



rozumie na razie zamówie chyba płyn rozmarynowy z ecliptą... jeszcze się zastanowie :P


A jest coś na BU rozjaśniającego cienie pod oczami?
Miałam ten płyn, ale tę wersję z amlą. Pasowała mi, włosy przy nasadzie błyszczały się, że szok i faktycznie wzmacnia. Płyn dobry jedynie jako wcierka, zamówiłam z konserwantem z myślą o pryskaniu na długości włosów, ale obciążał i ogólnie włosy nie wyglądały zbyt korzystnie.
A na cienie radziłabym Ci cokolwiek z wit. C
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 17:59   #2118
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam,
nienadwno zamówiłam na BU serum Lemon i niewiem jak te "przyrządzić", czy wszystkie składniki zlać do jednego pojemniczka, czy tylko wybrane ?
Palala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:00   #2119
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Palala Pokaż wiadomość
Witam,
nienadwno zamówiłam na BU serum Lemon i niewiem jak te "przyrządzić", czy wszystkie składniki zlać do jednego pojemniczka, czy tylko wybrane ?
KLIK
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 18:14   #2120
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez [B
Hexxana[/B]

Mnie akurat nafta nie wiele pomogla-przerobilam rozne kombinacje i stad pomysl o plynie rozmarynowym a olejek rycynowy nie budzi we mnie dobrych skojarzen
łee tam ))) olejek z nafta super jest .... na włosach ))
ale serio, serio - uwielbiam naftę z olejkiem - włosy są gładkie i super sie układają po umyciu.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2010-06-06 o 18:16
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:28   #2121
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hexx nadal stosuję ten Eliksir bo po cichu mam nadzieję ze to nie on

Arrasandro ja na cienie będę próbować hydrolat z kocanki bo działa tez na siniaki to moze i pod oczy będzie ok

A któraś miała olej z kocanki?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:52   #2122
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
a olejek rycynowy nie budzi we mnie dobrych skojarzen
dlaczego ?
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:15   #2123
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam, chyba faktycznie mi przetłuści, ale tak mi imponują te składniki Mazidła to dla mnie za wysoka poprzeczka, gubię się tam, ale możliwe, że coś skręcę, bo polecany jest jakiś olejek, który osłabia odrastające włoski (po depilacji), więc zobaczymy
A kiedy zamierzasz zamawiać serum? Bo właśnie planuję kupić, więc mogę zdać Ci relację ;D
pod koniec miesiąca już zdecydowałam i chętnie posłucham kolejnej relacji od koleżanki z włosowego przy tym serum też obowiązuje zasada że wit.C gromadzi się w skórze? czyli używamy przez tydzień codziennie a potem co 2-3 dni?
A mazidła wcale nie są takie straszne
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:53   #2124
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Myślę, że dziś przybędzie paczuszka z BU nie mogę się doczekać
Czytam wasze opinie i po eliksirze winogronowym zakupie serum flavo C
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:01   #2125
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

pare dni romansu z tamanu i serum lemon i moja cera jest o wiele lepsza
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:49   #2126
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
pare dni romansu z tamanu i serum lemon i moja cera jest o wiele lepsza
motyluś, pamiętaj że przy serum lemon musisz mieć filtry na dzień bo ono zawiera BHA
PS. Śliczny psiak
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:50   #2127
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
motyluś, pamiętaj że przy serum lemon musisz mieć filtry na dzień bo ono zawiera BHA
dzięki, chociaz staram sie unikac słonca. Mam biodermę 50tkę

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
PS. Śliczny psiak
też tak uważam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:23   #2128
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dotarła paczuszka z BU I juz sobie kręcę eliksirek winogronowy a zaraz po nim zabiore się ze zel hialuronowy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:48   #2129
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Moje ostatnie zakupy w BU to:
- eliksir winogronowy - stosuję już prawie miesiąc i zero efektu, kompletna porażka, mało wydajny,

- żel hialuronowo-peptydowy, który wzbogaciłam glukozaminą, zamawiam go od zawsze i mieszam go z olejkami, wszystko ładnie się rozprowadza i szczerze powiem, że od pół roku zastępuje mi to wszelkie kremy,

tydzien temu powyższy żel wzbogaciłam adenozyną i soją z Thanatosa i efekt piorunujący, moje zmary mimiczne na czole znikają w oczach!!! skóra jak u osiemnastki a mam 38 wiosen. Jak tak pójdzie dalej to botox dopiero za 10 lat.

- uwielbiam olejki do mycia twarzy ( różany i egzotyczny),

- olejek 3XRose - bardzo wydajny, wystarcza na parę miesięcy, ładnie nawilża skórę,

- mleczko jedwabne do włosów - nastepne rozczarowanie, włosy po nim mam jak siano.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:52   #2130
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy w BU to:
- eliksir winogronowy - stosuję już prawie miesiąc i zero efektu, kompletna porażka, mało wydajny,

- żel hialuronowo-peptydowy, który wzbogaciłam glukozaminą, zamawiam go od zawsze i mieszam go z olejkami, wszystko ładnie się rozprowadza i szczerze powiem, że od pół roku zastępuje mi to wszelkie kremy,

tydzien temu powyższy żel wzbogaciłam adenozyną i soją z Thanatosa i efekt piorunujący, moje zmary mimiczne na czole znikają w oczach!!! skóra jak u osiemnastki a mam 38 wiosen. Jak tak pójdzie dalej to botox dopiero za 10 lat.

- uwielbiam olejki do mycia twarzy ( różany i egzotyczny),

- olejek 3XRose - bardzo wydajny, wystarcza na parę miesięcy, ładnie nawilża skórę,

- mleczko jedwabne do włosów - nastepne rozczarowanie, włosy po nim mam jak siano.
tez uwielbiam ich olejki myjace, ale stosuje egzotyczny i pomaranczowy

zlozylam dzis zamowienie dla Mamy, Sasiadki, kumpeli i siebie juz czekamy wszystkie z niecierpliwoscia na paczuche.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.