Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-01, 11:32   #1
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044

Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane


Nasz wątek ma magiczną siłę bo zamienia dziewczyny w narzeczone-
wszystkie czekajki i te które się już doczekały ;*

Witajcie laseczki w magicznym watku!
na początku chcę Wam podziękować za obecność, udzielanie się, wspieranie w trudnych chwilach i wspólne rozmowy!
Powiem Wam, ze zakładajac poprzedni wątek byłam hm, wstyd się przyznać desperatką (sam nick mowi sma za siebie)ale z biegiem czasu uświadomiłam sobie że nie jestem sama, ze warto czekać i na wszystko przychodzi czas i dziekuję Wam za przywrócenie mnie do pionu
Mam nadzieję że wkrótce wszystkie staniemy się PMkami 2016-2017-życze Wam duzo cierpliwosci w czekaniu, super pierscieni, łez radosci i magicznych chwil u boku Waszych Tż;*


Oczekujące
Dysia1990 - 16.09.2012
Aurencja-24.05.2008
askawtn - 01.04.2012
gilmoregirl92 - 29.12.2011
misislipy - 31.12.2009
lolusl - 8.05.2009
Mojwa - 23.05.2011
yoka - 10.04.2012
dorotti66 - 27.10.2009
Agaczok - 01.01.2011
zawiechaczarny - 10.05.2011
katjuszka91 - 3.11.2007
Czarnulka7891 - 12.07.2013
aante_e - 31.12.2012
Taco - 30.12.2008
listopadowaa - 11.11.2005
FioletowyAnanas - 10.05.2010
Chloe_7 - 10.2009
mojchlopakniechce 6.05.2010

Te, które już się doczekały
loloo czekała od 13.04.13, zaręczyn doczekała się: 06.06.2014
Madzialena7 czekała od 08.01.2011 . zaręczyn doczekała się: 10.06.2014
silk_a zaręczyn doczekała się: 14.06.2014
VinVinara czekała od 24.10.2011, zaręczyn doczekała się 22.06.2014
marles86 narzeczona od 28.06.2014

Jak kogoś pominęłam, z góry przepraszam! ;*

Edytowane przez mojchlopakniechce
Czas edycji: 2014-07-04 o 21:08
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 13:19   #2
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Z tego co się orientuje, to jest już taki wątek na wizazu.
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 15:31   #3
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

jest już taki wątek- pierdyliard części zazdrośnic
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 16:08   #4
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
jest już taki wątek- pierdyliard części zazdrośnic
Przejrzałam kilka ostatnich stron i z tego co widzę to tam jest pełno zaręczonych dziewczyn, relacji ze ślubów itd Więc chyba mało tam oczekujących na zaręczyny.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 16:19   #5
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Przejrzałam kilka ostatnich stron i z tego co widzę to tam jest pełno zaręczonych dziewczyn, relacji ze ślubów itd Więc chyba mało tam oczekujących na zaręczyny.
nigdy nie czytałam wątków, sugerowałam się jedynie nazwą, mój błąd ;-)
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 17:34   #6
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Co daja zareczyny? Z grubej rury trzeba walic- bierzemy slub?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 14:57   #7
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Hej Jestem ze swoim facetem ponad dwa i pół roku i też czekam na ten dzień Od jakiegoś czasu rozmawiamy o zaręczynach, ślubie...
Wczoraj nawet powiedział "kochanie, chudniemy, żeby ładnie wyglądać na naszych zdjęciach ślubnych " więc trzymajcie kciuki
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 17:59   #8
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

My mieszkamy razem 2 lata a na jesien 4 rocznica. Powiedzialam tz ze 6 lat poczekam na deklaracje slubu. Bede miec w wtedy 32 lata. Potem juz nie chce


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez aguusia88
Czas edycji: 2014-05-02 o 18:05
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 21:30   #9
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Hej Jestem ze swoim facetem ponad dwa i pół roku i też czekam na ten dzień Od jakiegoś czasu rozmawiamy o zaręczynach, ślubie...
Wczoraj nawet powiedział "kochanie, chudniemy, żeby ładnie wyglądać na naszych zdjęciach ślubnych " więc trzymajcie kciuki
Witaciej! widze ze nie jestem sama VinVinara ile jestescie razem? Ile macie lat? Dziewczyny napiszcie cos o sobie o swoim TZ
Rozumiem CIę Aguś dobrze wyznaczyc granicę bo zaczekalybysmy sie do 80
A tak apropo jak wam mija to czekanie? bo u mnie koooszmar!

Edytowane przez mojchlopakniechce
Czas edycji: 2014-05-02 o 21:33
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 07:21   #10
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez mojchlopakniechce Pokaż wiadomość
Witaciej! widze ze nie jestem sama VinVinara ile jestescie razem? Ile macie lat? Dziewczyny napiszcie cos o sobie o swoim TZ
Rozumiem CIę Aguś dobrze wyznaczyc granicę bo zaczekalybysmy sie do 80
A tak apropo jak wam mija to czekanie? bo u mnie koooszmar!
mnie jest to obojetne teraz czy wyjde za maz czy nie, tylko pozniej jak bede miec 30- pare lat to tak dla mnie to blado lyso brac slub w tym wieku, chodzac ze soba 14 czy 18 lat, rownie dobrze jak juz tyle razem chodzimy bez papierkow to mozna sobie darowac cala impreze i slub, chyba ze naprawde cywilny tylko z rodzicami, rodzenstwem i swiadkami.

moj tz wlasnie powiedzial ze bal sie znalezc dziewczyne bo wiedzial ze beda naciski na slub to wolalbyc sam . wychowywal sie w takim srodowisku nieciekawym, alkohol, ze tam byly sluby z brzuchem i bardzo go to zniesmaczylo i powiedzial sobie - zero dzieci, zero slubu (oczywiscie jego rodzina byla/jest normalna, nie patologia) obecnie tez mamy pojedyncze sluby w otoczeniu i albo przez brzuch albo sa plotki bo ktos ma mieszkanie to laska/chlop naciska

na codzien sie nie czuje tego braku obraczki. mamy wolne to sie wylegujemy w lozku, jemy sniadanie, wychodzimy razem, ogladamy film. jestesmy normalna para. nie robimy jakis drogich zakupow aby podpisywac umowy itd. do szpitala i do przychodni mamy juz wzajemne upowaznienia a wrazie czego nam rodzice powiedza co sie dzieje bo nas lubia i toleruja.

Edytowane przez aguusia88
Czas edycji: 2014-05-03 o 07:34
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 08:41   #11
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Jesteśmy razem ponad dwa i pół roku, znamy się sześć lat Nie chcemy długo czekać ze ślubem bo mieszkamy osobno i rodzice wprost powiedzieli, że bez ślubu mieszkać razem nie będziemy, a przynajmniej nie u niej w domu.
Mieszkam w dość dużym domu i po ślubie dostałabym całe pięto z osobną łazienką, kuchnią i wejściem. Stwierdziliśmy, że pójdziemy na taki układ bo nie widzimy sensu wykładać pieniądze na wynajem mieszkania, wtedy to nigdy byśmy ślubu nie wzięli

Cierpliwie czekam, nie chcę naciskać No ale jak chyba każda z nas przeglądam fora ślubne i orientuję się mniej więcej co i jak, na czym można zaoszczędzić
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 09:07   #12
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Jesteśmy razem ponad dwa i pół roku, znamy się sześć lat Nie chcemy długo czekać ze ślubem bo mieszkamy osobno i rodzice wprost powiedzieli, że bez ślubu mieszkać razem nie będziemy, a przynajmniej nie u niej w domu.
Mieszkam w dość dużym domu i po ślubie dostałabym całe pięto z osobną łazienką, kuchnią i wejściem. Stwierdziliśmy, że pójdziemy na taki układ bo nie widzimy sensu wykładać pieniądze na wynajem mieszkania, wtedy to nigdy byśmy ślubu nie wzięli

Cierpliwie czekam, nie chcę naciskać No ale jak chyba każda z nas przeglądam fora ślubne i orientuję się mniej więcej co i jak, na czym można zaoszczędzić
Rozumiem tez doszlismy do tego ze wynajem sie nie oplaca, u mnie mieszkanie przed slubem tez odpada bo chcemy miec swoj kącik wlasny no ale jak na chwile obecna funduszy brak,jestesmy w trakcie odkladania
Agusia, rozumiem kazdy ma swoj plan na zycie
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 09:43   #13
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja mieszkam z tz na swoim, tzn on jest zameldowany a jego rodzice pozwolili mi tu mieszkac. Ma z nimi rozmawiac o meldunku tylko boimy sie ze czynsz podskoczy a tak placimy malo. W urzedach, w banju, w cv itd podaje ten adres. Pisma mi tu przychodzą. Nie wiem jak pit rozliczac czy tu czy tam. Ostatni wyslalam z tamtego adresu. Daleko do domu nie mam. Jakies 6 km

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 15:29   #14
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam z tz na swoim, tzn on jest zameldowany a jego rodzice pozwolili mi tu mieszkac. Ma z nimi rozmawiac o meldunku tylko boimy sie ze czynsz podskoczy a tak placimy malo. W urzedach, w banju, w cv itd podaje ten adres. Pisma mi tu przychodzą. Nie wiem jak pit rozliczac czy tu czy tam. Ostatni wyslalam z tamtego adresu. Daleko do domu nie mam. Jakies 6 km

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Meldunku i tak niedługo nie będzie,więc nie kłopczcie się
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 20:27   #15
PowerPlay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

My jesteśmy 4,5 roku razem... Po 2 latach był tekst, ze po 3 latach oświadczyny, po 3, ze po 4, a teraz, że w ciągu pół roku... Ja to się chyba nie doczekam
PowerPlay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 20:31   #16
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez PowerPlay Pokaż wiadomość
My jesteśmy 4,5 roku razem... Po 2 latach był tekst, ze po 3 latach oświadczyny, po 3, ze po 4, a teraz, że w ciągu pół roku... Ja to się chyba nie doczekam
Jesteś mną? Taki sam staż,historia i lokalizacja
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 20:34   #17
PowerPlay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Jesteś mną? Taki sam staż,historia i lokalizacja
To tylko znak, że faceci są okropni! Jak można tak torturować zakochane kobiety...
PowerPlay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 20:37   #18
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez PowerPlay Pokaż wiadomość
To tylko znak, że faceci są okropni! Jak można tak torturować zakochane kobiety...
A tam zakochane Teraz to już sfrustrowane
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 21:02   #19
Kasiaa_19
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaa_19
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 54
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Hej! ja z moim TŻ jesteśmy prawie 2,5 roku razem, mieszkamy ze sobą od trzech miesięcy, na początku naszej znajomości mój TŻ powiedział, że na moje 20 urodziny mi się oświadczy, teraz sobie z tego żartujemy, chociaż nigdy nic nie wiadomo

wiem, że jesteśmy jeszcze młodzi... ale która z nas nie czeka z niecierpliwością!

___

razem: 18.02.2012
mieszkamy: 01.03.2014
Kasiaa_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 22:25   #20
PowerPlay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

3 miesiace to mało! My mieszkamy 2 lata! No normalnie aż mnie nosi czasami, żeby sie samej oświadczyć z jakimś fajnym zegarkiem
PowerPlay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 00:25   #21
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Też jestem zniecierpliwiona... Tż powiedział, że oświadczy się do końca tego roku. Zostaje mi (nie)cierpliwie czekać
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:18   #22
Kasiaa_19
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaa_19
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 54
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46303364]Też jestem zniecierpliwiona... Tż powiedział, że oświadczy się do końca tego roku. Zostaje mi (nie)cierpliwie czekać [/QUOTE]



No to rzeczywiscie masz na co czekać

___________

razem: 18.02.2012
mieszkamy: 01.03.2014
Kasiaa_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:42   #23
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

moj mezczyzna pomijajac ze nie chce sie zenic bo mu dobrze, powiedzial ze obawia sie slubu i przygotowan, bo jego rodzina moze naciskac na slub koscielny, a my chcemy cywilny i jak dojdzie do klotni to nie bedzie mu sprawiac przyjemnosc dzien slubu. z drugiej strony obawia sie mojej rodziny ze pokaze sie od najgorszej strony bo lubia sobie wypic, a rodzina partnera jest malo pijaca. po trzecie pieniadze, nie ma z czego skladac, w tej chwili partner zbiera na laptopa, zarabiamy tyle zeby przezyc (wystarcza na rachunki, jedzenie,jakies wyjscie do kina, spotkania ze znajomymi) po czwarte chcialby najpierw gdzies jechac, jakies wczasy, ja jestem za
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 15:55   #24
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Meldunku i tak niedługo nie będzie,więc nie kłopczcie się
bardzo też na to liczę.. ale niby już miało nie być i na 2016 przeniesli.. a tyle z tym kłopotu, żeby to załatwić.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 18:04   #25
madz10
Raczkowanie
 
Avatar madz10
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 160
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Również jestem zniecierpliwiona czekaniem ale 9 maja mam urodziny więc mam wielką nadzieję że to będzie ten dzień,bo kiedyś wspominałam że ma tyle okazji do oświadczyn : świeta, majówka, moje urodziny... jednak świeta minęly, majówka też.. więc.. zobaczymy, zdam napewno relacje.
Dodam jeszcze ze planujey już wesele, a zaręczyn nie widać, trochę nie pokolei no ale...
madz10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 18:10   #26
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez madz10 Pokaż wiadomość
Również jestem zniecierpliwiona czekaniem ale 9 maja mam urodziny więc mam wielką nadzieję że to będzie ten dzień,bo kiedyś wspominałam że ma tyle okazji do oświadczyn : świeta, majówka, moje urodziny... jednak świeta minęly, majówka też.. więc.. zobaczymy, zdam napewno relacje.
Dodam jeszcze ze planujey już wesele, a zaręczyn nie widać, trochę nie pokolei no ale...
może on nie widzi już sensu oświadczania się, skoro jesteście już na etapie planowania wesela.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 19:57   #27
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez madz10 Pokaż wiadomość
Również jestem zniecierpliwiona czekaniem ale 9 maja mam urodziny więc mam wielką nadzieję że to będzie ten dzień,bo kiedyś wspominałam że ma tyle okazji do oświadczyn : świeta, majówka, moje urodziny... jednak świeta minęly, majówka też.. więc.. zobaczymy, zdam napewno relacje.
Dodam jeszcze ze planujey już wesele, a zaręczyn nie widać, trochę nie pokolei no ale...
Jesli planujecie wesele, odkladacie pieniadze lub szukacie sali to jakby nie patrzec zgodzilas sie na slub no a w sumie zareczyny sa zbedne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 19:57   #28
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
może on nie widzi już sensu oświadczania się, skoro jesteście już na etapie planowania wesela.
dokładnie tak może być

mój tż ostatnio wypalił, że taka ładna pogoda i żebyśmy zobaczyli dwie miejscówki na wesele, bo akurat było po drodze jak jechaliśmy na majówkę. ale powiedziałam, że nie ma mowy bo nie jestem jego narzeczoną także ja chcę po kolei, najpierw pierścień, a potem planowanie. no i czekam
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 20:51   #29
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Witajcie oczekujące ! Widze ze jest nas nawet sporo

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
dokładnie tak może być

także ja chcę po kolei, najpierw pierścień, a potem planowanie. no i czekam
Mam tak samo

Niby warto szukać sali itd organizować to wszystko ale sadze ze zaręczyny to przełomowy moment w związku i od tego momentu zaczyna sie wlasciwa organizacja slubu i wesela

Madz10
Mam tak samo! Kazda okazja to wyczekiwanie i mala nutka nadziei
Ale damy radę ! Musimy sie jakos wspierac do tego wyczekiwanego momentu

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
moj mezczyzna pomijajac ze nie chce sie zenic bo mu dobrze, powiedzial ze obawia sie slubu i przygotowan, bo jego rodzina moze naciskac
Najgorsze jest to gdy facet sie przyzwyczai i nie chce niczego wiecej.
Ciekawe dlacczego u mezczyzn az tyle obaw?
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 21:07   #30
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez mojchlopakniechce Pokaż wiadomość
Witajcie oczekujące ! Widze ze jest nas nawet sporo



Mam tak samo

Niby warto szukać sali itd organizować to wszystko ale sadze ze zaręczyny to przełomowy moment w związku i od tego momentu zaczyna sie wlasciwa organizacja slubu i wesela

Madz10
Mam tak samo! Kazda okazja to wyczekiwanie i mala nutka nadziei
Ale damy radę ! Musimy sie jakos wspierac do tego wyczekiwanego momentu

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------



Najgorsze jest to gdy facet sie przyzwyczai i nie chce niczego wiecej.
Ciekawe dlacczego u mezczyzn az tyle obaw?
Ja nie widze powodu aby facet musial sie zenic/ oswiadczac nawet jesli dziecko jest w drodze. Czasy sie zmieniaja. Ludzie sie wyprowadzaja od rodzicow i zyja po swojemu. Każdy wyraza swoja wole. Wola mojego tz jest zyc bez obraczki. Dodatkowym argumentem jest brak kasy

Jesli rodzina miałaby robic fochy to tez wolalabym odpuscic. Lepiej ze konkubibat akceptuja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 11:25:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.