Jak się zemścić na byłym? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 19:01   #1
rozoweokulary85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6

Jak się zemścić na byłym?


Właśnie zakonczył się mój kilkuletni związek bo jak się przypadkiem okazało, mój ex oszukiwał mnie na każdym kroku a ostatnią delegację zrobił sobie sam, do swojej przyjaciółki

Potrzebuję więc pomocy. Chcę się na nim zemścić, najlepiej przez internet i anonimowo, tak żeby mu zatruc życie i żeby zrozumiał, jaki bląd popełnił
macie akieś pomysły? myślałam o masowo wysyłanych smsach i głuchych telefonach ale potrzebuje czegoś mocniejszego

jakies pomysły?
rozoweokulary85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:03   #2
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Nie ośmieszaj się takimi pierdołami. Najlepsza zemsta i sadysfakcja - odejść z godnością.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:08   #3
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Obojętność jest zawsze największym ciosem.
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:09   #4
rozoweokulary85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

najpierw chce żeby go zabolało, potem będę w stanie iść dalej
rozoweokulary85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:13   #5
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez rozoweokulary85 Pokaż wiadomość
najpierw chce żeby go zabolało, potem będę w stanie iść dalej
Myślisz, że go zaboli, jak mu zaspamujesz telefon?
Ile Ty masz lat, 14?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:14   #6
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez rozoweokulary85 Pokaż wiadomość
Właśnie zakonczył się mój kilkuletni związek bo jak się przypadkiem okazało, mój ex oszukiwał mnie na każdym kroku a ostatnią delegację zrobił sobie sam, do swojej przyjaciółki

Potrzebuję więc pomocy. Chcę się na nim zemścić, najlepiej przez internet i anonimowo, tak żeby mu zatruc życie i żeby zrozumiał, jaki bląd popełnił
macie akieś pomysły? myślałam o masowo wysyłanych smsach i głuchych telefonach ale potrzebuje czegoś mocniejszego

jakies pomysły?
Ale... po co?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:14   #7
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Zachowujesz się teraz jak szalona 16latka. Dziewczyno, chcesz mieć jeszcze z tego powodu problemy?????????? Wysyłając smsy i dzwoniąc NIGDY nie jesteś anonimowa. Poza tym co to za zemsta, ja jak bym już miała się mścić to conajwyżej koło bym mu przebiła ale znając mnie to na zlaniu go by się skończyło.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 19:15   #8
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Tak na szybko - włam się na jego fb i wstaw nagie zdjęcie.

Dobre? Wystarczy żeby iść dalej?

Nieważne co zrobisz, będziesz się tego bardzo długo wstydziła.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:22   #9
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez rozoweokulary85 Pokaż wiadomość
Właśnie zakonczył się mój kilkuletni związek bo jak się przypadkiem okazało, mój ex oszukiwał mnie na każdym kroku a ostatnią delegację zrobił sobie sam, do swojej przyjaciółki

Potrzebuję więc pomocy. Chcę się na nim zemścić, najlepiej przez internet i anonimowo, tak żeby mu zatruc życie i żeby zrozumiał, jaki bląd popełnił
macie akieś pomysły? myślałam o masowo wysyłanych smsach i głuchych telefonach ale potrzebuje czegoś mocniejszego

jakies pomysły?
Olej go. Jeśli facet przez parę lat bez skrupułów oszukiwał Cię i zdradzał, to mała szansa, że cokolwiek sprawi, że zrozumiał, jak bardzo Cię tym ranił.
Nie zaprzątaj sobie nim głowy, ciesz się z tego, że nie ma go już w Twoim życiu.

A w SMS-y i głuche telefony tym bardziej się nie baw, bo to w którymś momencie może zostać uznane za uporczywe nękanie (stalking), które jest karalne.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:23   #10
rozoweokulary85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

mam dostęp do jego starej poczty, niedaleko mnie jest kafejka internetowa mogę to wykorzystać, własnie o to chodzi żeby nie mieć żadnych konsekwencji
rozoweokulary85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:24   #11
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez Thalie_ Pokaż wiadomość
Nie ośmieszaj się takimi pierdołami. Najlepsza zemsta i sadysfakcja - odejść z godnością.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

I żyć szczęśliwie z dala od byłego partnera.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 19:24   #12
Screaming Whispers
Raczkowanie
 
Avatar Screaming Whispers
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 382
GG do Screaming Whispers Send a message via Skype™ to Screaming Whispers
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Chcesz zatruć mu życie, żeby zrozumiał jaki błąd popełnił? Przepraszam bardzo, ale moim skromnym zdaniem tylko podbudujesz w nim pewność, że słusznie robił co robił. Tego typu zemsty dobre były w przedszkolu, gdzie mała Kasia wyrzucała Jasiowe kredki do ubikacji, bo szedł w parze z Krysią. Trzeba mieć godność, szacunek do samej siebie, bo jak ty się nie uszanujesz to nikt tego nie zrobi. Może i będzie bolało, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
All the pretty people died
Innocence is out of style
All the whores have gone away
Now there's nothing left for me


Provehito in Altum
Screaming Whispers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:47   #13
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Gdyby facet myślał o tym, że popełnia błąd, po prostu by go nie popełniał. Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że w ową "delegację" wyruszył zahipnotyzowany lub ogarnęła go jakaś pomroczność jasna i nie wiedział, co czyni? No więc uwierz, on planując wypad do tamtej doskonale wiedział, co robi i nie musisz mu niczego udowadniać. To raz. A dwa... Sama byłam zdradzana przez eksa i wiem, co teraz czujesz. Rozumiem jak to boli. Akurat ja nie robiłam akcji pt. ZEMSTA, tylko... Zdobywałam numery tych lasek i tłumaczyłam im jak bardzo kocham mojego misia Inne zagranie, ale siara ta sama. Nie rób niczego, czego za chwilę będziesz żałować. Od tamtych telefonów minęło nawet 10 lat (1 zdrada... A może 2... Był czas, gdy eks spotykał się ze mną i jeszcze 2 laskami, więc ciężko powiedzieć, kto był przed kim), a ja czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy do teraz patrzą na mnie z politowaniem (może na myśl o akcji, gdy prawie klękałam przed typem na osiedlowym parkingu z tymi wyznaniami LOVE). Cóż... Wtedy myślałam, że robię dobrze Olej wszelkie zemsty na gorąco. Zagryź zęby. Dziewczyny już pisały, że najbardziej boli olewka i własne szczęście. Teraz odwalisz jakiś numer, a potem będzie Ci wstyd wyjść na ulicę.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:47   #14
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez rozoweokulary85 Pokaż wiadomość
Właśnie zakonczył się mój kilkuletni związek bo jak się przypadkiem okazało, mój ex oszukiwał mnie na każdym kroku a ostatnią delegację zrobił sobie sam, do swojej przyjaciółki

Potrzebuję więc pomocy. Chcę się na nim zemścić, najlepiej przez internet i anonimowo, tak żeby mu zatruc życie i żeby zrozumiał, jaki bląd popełnił
macie akieś pomysły? myślałam o masowo wysyłanych smsach i głuchych telefonach ale potrzebuje czegoś mocniejszego

jakies pomysły?
jeśli w związku zachowywałaś się tak jak tu siebie opisałaś to on raczej błędu nie popełnił...

daj spokój, zrobił co zrobił, czasu nie cofniesz, po co się bawić w gierki jak dzieci z podstawówki, rozstaliście się? tak. i niech będzie koniec.

zemsta niszczy mściciela. i nie jest słodka jak to mówią co niektórzy.
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:58   #15
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez rozoweokulary85 Pokaż wiadomość
mam dostęp do jego starej poczty, niedaleko mnie jest kafejka internetowa mogę to wykorzystać, własnie o to chodzi żeby nie mieć żadnych konsekwencji
I myślisz, że przy uwzględnieniu wszystkich wydarzeń połączonych w danym czasie, nikt się nie zorientuje, kto odwalił jakiś numer eksowi, tak?

Napiszę Ci o 1 sytuacji z eksem, która nauczyła mnie trzymania języka za zębami... Zdrada po raz kolejny. U mnie wku#@! na maska... Po raz kolejny. No i chlapałam na prawo i lewo, że jak go dorwę, nogi z tyłka powyrywam i żeby typ uważał na ulicach. Ogólnie wyobraźnia mnie poniosła dość ostro. No i tak sobie gadałam jak to w nerwach. I co? A to, ze akurat w tamtym czasie mój eks został pobity na naszym osiedlu (byliśmy sąsiadami). Jakaś ekipa go skopała (weekend, noc, pewnie trochę alkoholu, a on był "w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie), miał szytą głowę, pełno siniaków, podejrzenie wstrząsu mózgu i inne "dodatki". Zgadnij, do kogo przyszli policjanci w tej sprawie? Brawo! Do mnie! Choć nawet najmniejszym palca nie wetknęłam w tą sytuację. Zwykły zbieg okoliczności. Tylko cieżko tłumaczyć, że "to nie ja", gdy każdemu z osobna i głośno mówiłam, co bym mu chętnie zrobiła, a tu nagle jak grom z jasnego nieba spada to pobicie... Potem już wszelkie "uwagi" i "plany", co myślę i czego mu życzę, zachowywałam tylko i wyłącznie dla siebie. Wtedy nie miałam z tego żadnych konsekwencji prawnych, ale trochę się natłumaczyłam i myślę, że do dziś niektórzy uważają, że to była moja sprawka. Tak więc dla własnego dobra, weź się ogarnij. Ja akurat mam wciąż czyste konto, bo nic nie zrobiłam. A Tobie będzie można coś udowodnić, jeśli odwalisz jakąś akcję. Planujesz zeszkalowanie mu opinii, piszesz o tym na Wizażu, czas i zbieg wydarzeń też będą wskazywały na Ciebie. Olej tą sytuację.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2014-05-29 o 20:21
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:59   #16
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Możesz mu , jak to ująć, żeby punkcika nie załapać..? zrobić kupke na wycieraczce? Polecam koło przebić, porysować kluczami autko, albo cukru nasypać do baku Tylko po co?

A tak wogule to fajny był serial "Zemsta" pamieta ktoś jak się zakończył ?
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2014-05-29 o 20:02
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 20:00   #17
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez rozoweokulary85 Pokaż wiadomość
mam dostęp do jego starej poczty, niedaleko mnie jest kafejka internetowa mogę to wykorzystać, własnie o to chodzi żeby nie mieć żadnych konsekwencji
Zrób to i czekaj na konsekwencje, bo uwierz, ze anonimowa nie będziesz. Jeśli 85 to rok twojego urodzenia to dalszy komentarz zostawie dla siebie.
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 20:12   #18
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Jak się na nim zemścisz to tylko pokarzesz mu że zrobił bardzo dobrze.

Najlepsza "zemsta" zapomnij o nim, nie rozpaczaj, bądź super laską
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 20:20   #19
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez rozoweokulary85 Pokaż wiadomość
Właśnie zakonczył się mój kilkuletni związek bo jak się przypadkiem okazało, mój ex oszukiwał mnie na każdym kroku a ostatnią delegację zrobił sobie sam, do swojej przyjaciółki

Potrzebuję więc pomocy. Chcę się na nim zemścić, najlepiej przez internet i anonimowo, tak żeby mu zatruc życie i żeby zrozumiał, jaki bląd popełnił
macie akieś pomysły? myślałam o masowo wysyłanych smsach i głuchych telefonach ale potrzebuje czegoś mocniejszego

jakies pomysły?
Ale jak mu to uświadomi ten błąd daj sobie spokój, satysfakcję będziesz mieć przez moment, a potem smród będzie się za Tobą ciągnął przez długi czas....
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 20:20   #20
Une fille polonaise
Raczkowanie
 
Avatar Une fille polonaise
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 107
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Kobieto po co Ci to? Ogarnij sie i do przodu, nie trac czasu na glupoty.
Une fille polonaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 20:37   #21
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-08-18 o 08:19
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 20:40   #22
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Weź kilka głębokich oddechów, kopnij gnoja w dupę i nie poświęcaj mu nawet minuty. Nie poniżaj się. Nie warto. Wlasna godność jest więcej warta.
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 20:51   #23
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Chce Ci się/?
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 20:54   #24
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Zemsta jest jak deser. Najlepiej smakuje na zimno.

Ja byłam okrutna. Mój były mnie zostawił dla innej w bardzo nieelegancki sposób. Są małżeństwem, od kilku lat bezskutecznie starają się o dziecko. Utrzymujemy sporadyczne kontakty. Na ostatnią Wielkanoc wysłałam mu MMS z życzeniami. Na zdjęciu byłam ja z synkiem 5 mcy, oboje uśmiechnięci od ucha do ucha. Od jego siostry się dowiedziałam, że na święta się urżnął w trupa na smutno, "bo to mógł być jego syn".

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Ale Twoje pomysły Autorko to Ci najwyżej policja z głowy wybije. Nie warto.
zgadzam się, byłaś okrutna.

ja nie wiem po co komu zemsta, nie rozumiem, tym bardziej że jeśli się z tą osobą było to znaczy że się kochało, a jak się kochało to po rozstaniu czuje się ból, a czuje się go bo się dalej kocha, a jeśli się kocha to po co zemsta? po co się mścić? po co się zniżać albo i jeszcze bardziej poniżać? nie wiem jaki w tym sens...
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:06   #25
rozoweokulary85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

mój ex ma kilku wrogów, nie musi się domyslić, że to ja mu cos zrobiłam

jestem zdeterminowana bo za dużo mnie to kosztowało, a on sie bawi w najlepsze. wiec raczej mnie nie przekonacie, żeby dać sobie spokój.

bardziej mi się przydadzą pomysły jak mu sprawić ból albo chociaż go upokorzyć
rozoweokulary85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:11   #26
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Tak na dobrą sprawę zemsta pokazuje jedynie, że coś nas mocno dotknęło i cierpimy, o wiele większą "karą" jest obojętność i układanie sobie życia z kimś innym.

Nie sądzę, Autorko, żeby ktoś Ci podał całe spektrum pomysłów "jak sprawić ból byłemu", na różnych babskich portalach znajdziesz porady jak zaleźć za skórę ex, ale osobiście bardziej żenują mnie takie artykuły niż interesują.

Mój ex też mnie zdradzał, kiedy byliśmy razem. Co zrobiłam? Ucięłam kontakt - nie interesuje mnie nawet czy się z tą panną związał czy może wystrychnęła go na dudka. Wisi mi to i powiewa, choć nie było tak na samym początku. Teraz żyję szczęśliwie z moim TŻtem, a koleżanka powiedziała mi ostatnio, że ex bardzo żałuje, że wtedy zrobił mi takie piekło. Największą zemstą będzie dalsze szczęśliwe życie u boku kogoś innego (na co, oczywiście, potrzeba czasu).
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:16   #27
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

powiedz mu, że masz jakąś chorobę przenoszoną drogą płciową. Masz wtedy jak w banku, że zagwarantujesz mu duże emocje...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:18   #28
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez rozoweokulary85 Pokaż wiadomość
mój ex ma kilku wrogów, nie musi się domyslić, że to ja mu cos zrobiłam

jestem zdeterminowana bo za dużo mnie to kosztowało, a on sie bawi w najlepsze. wiec raczej mnie nie przekonacie, żeby dać sobie spokój.

bardziej mi się przydadzą pomysły jak mu sprawić ból albo chociaż go upokorzyć
Ależ jak najbardziej powinnaś się na nim zemścić! A gdy to już nastąpi, to panowie funkcjonariusze naucza Cię rozumu, bo pomimo wieku oleju w głowie brak. Tak bardzo chcę wierzyć, że to troll.

I nie, zemsta pokazuje jedynie to, jak nisko ktoś upadł, jak żałosną namiastką człowieka jest.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:22   #29
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Cytat:
Napisane przez rozoweokulary85 Pokaż wiadomość
mój ex ma kilku wrogów, nie musi się domyslić, że to ja mu cos zrobiłam

jestem zdeterminowana bo za dużo mnie to kosztowało, a on sie bawi w najlepsze. wiec raczej mnie nie przekonacie, żeby dać sobie spokój.

bardziej mi się przydadzą pomysły jak mu sprawić ból albo chociaż go upokorzyć
mieć w sobie tyle nienawiści to musi być straszne.. głupio robisz i źle to się może skończyć. źle dla Ciebie.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Ależ jak najbardziej powinnaś się na nim zemścić! A gdy to już nastąpi, to panowie funkcjonariusze naucza Cię rozumu, bo pomimo wieku oleju w głowie brak. Tak bardzo chcę wierzyć, że to troll.

I nie, zemsta pokazuje jedynie to, jak nisko ktoś upadł, jak żałosną namiastką człowieka jest.
zgadzam się
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:24   #30
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jak się zemścić na byłym?

Hmm nie chcę Ci dokładać, ale tak to już jest, że zdradzający dalej będzie sobie poczynał w najlepsze, a zdradzony wychodzi po takich akcjach na psychopatę.
Lekki numer po nim spłynie, a mocny sprawi, że jeszcze ludzie będą mu współczuli. 'Bo ta jego była nie może się pogodzić, że odszedł do innej' itp.
Serio, ja rozumiem, że człowiek w nerwach ma głupie pomysły, ale myśl mózgiem i nie upokarzaj się.

Edytowane przez _Mia
Czas edycji: 2014-05-29 o 21:32
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-28 10:32:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.