Usuwanie zarostu Pomoc facetowi :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 18:41   #1
zigulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26

Usuwanie zarostu Pomoc facetowi :)


Szanowne Panie

Nie jestem zupelnie w temacie depilacje i roznych innych zabiegow dotyczacych usuwanie wlosow/zarostu.

Otoz mam dosyc popularny problem jakim sa wrastajace wloski po goleniu szyji. Zaznaczyc odrazu chce ze gole sie maszynka elektryczna. Stosuje np balsam Nivea. Po goleniu odrazu szyja zaczyna najczesciej piec robi sie czerwona a za 2-4h pojawiaja sie pierwsze pryszcze i wysypka.

W sumie mam pewne swoje sposoby na to ale nie zawsze da sie ich uzyc.

Od pewnego czasu szukam informacji na temat mozliwosci usuniecia laserowo lub innymi metodami zarostu z szyji.

I teraz mam pytanie czy ktos slyszal o takim zabiegu jaki jest koszt czy nie pozostawia sladow i przede wszystkim czy jest efekt trwały.

Prosze o jakiejs informacje na temat temat

pozdrawiam wszystkie Panie

Edytowane przez zigulec
Czas edycji: 2009-11-29 o 18:43
zigulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 23:27   #2
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Usuwanie zarostu Pomoc facetowi :)

Cytat:
Napisane przez zigulec Pokaż wiadomość
Szanowne Panie

Nie jestem zupelnie w temacie depilacje i roznych innych zabiegow dotyczacych usuwanie wlosow/zarostu.

Otoz mam dosyc popularny problem jakim sa wrastajace wloski po goleniu szyji. Zaznaczyc odrazu chce ze gole sie maszynka elektryczna. Stosuje np balsam Nivea. Po goleniu odrazu szyja zaczyna najczesciej piec robi sie czerwona a za 2-4h pojawiaja sie pierwsze pryszcze i wysypka.

W sumie mam pewne swoje sposoby na to ale nie zawsze da sie ich uzyc.

Od pewnego czasu szukam informacji na temat mozliwosci usuniecia laserowo lub innymi metodami zarostu z szyji.

I teraz mam pytanie czy ktos slyszal o takim zabiegu jaki jest koszt czy nie pozostawia sladow i przede wszystkim czy jest efekt trwały.

Prosze o jakiejs informacje na temat temat

pozdrawiam wszystkie Panie
Polecam Folisan w aptece bez recepty i przecierać nim miejsca na których po goleniu wystąpią krostki itp.. lub jakiś płyn po goleniu na bazie tymianku o działaniu odkażającym.

Jeżeli chodzi o laser to na szyi można wykonać zabieg ale to jest granica od 2- 3 lub 4 zabiegów zależy jakie masz jeszcze włosy najlepiej czarne -> ale sądze że takie masz i jasna skóra.
koszt różnie to bywa w różnych salonach czy też linikach medycyny estetycznej od 200 zł w górę za 1 zabieg jak tam napisałam trzeba je powtarzać z przerwami 3 lub 6 tygodniowymi ale o tym wszystkim informuje osoba wykonująca.

raczej śladów nie pozostawia lecz różnie z tym bywa -> nie przewidzi się
zawsze przed zabiegiem jest przeprowadzany wywiad nt. leków zażywanych, chorób itp.

Zabiegi laserem są skuteczne i trwałe.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 10:05   #3
zigulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Usuwanie zarostu Pomoc facetowi :)

dzieki za odpowiedz.

Sproboje jeszcze ten Folisan bo akurat nigdy nie mialem okazji.

Rozumiem ze jak wykonam np 4 zabiegi jezeli bedzie to konieczne to wloski zostana na trwałe usuniete czy za jakis czas np tygodnie miesiace trzeba bedzie wziasc kolejna serie zabiegow ?
zigulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 11:06   #4
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Usuwanie zarostu Pomoc facetowi :)

ja jakis czas temu ogladalam pewnien dokument w tv, i tam babka sie wypowiadala, ze laserowe usuwanie wlosow nie jest na stale...
bo za ok 5 lat odrastaja
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:42   #5
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Usuwanie zarostu Pomoc facetowi :)

Cytat:
Napisane przez zigulec Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz.

Sproboje jeszcze ten Folisan bo akurat nigdy nie mialem okazji.

Rozumiem ze jak wykonam np 4 zabiegi jezeli bedzie to konieczne to wloski zostana na trwałe usuniete czy za jakis czas np tygodnie miesiace trzeba bedzie wziasc kolejna serie zabiegow ?
nie musisz brać kolejną serię zabiegów.
One na stałe zostają usunięte.
Odrost być może niewielki po wielu latach może być, natomiast to jest indywidualne u każdej osoby jak wszystko zresztą natomiast nie często się to zdarza może mieć to swoje podłoże w wyniku chorób które mogą odnawiać włosy np. hormonalne, ale tak same z siebie to
akurat miałam szkolenie z fotoepilacji
Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
ja jakis czas temu ogladalam pewnien dokument w tv, i tam babka sie wypowiadala, ze laserowe usuwanie wlosow nie jest na stale...
bo za ok 5 lat odrastaja
to nie wiem kto to był albo jakaś niedouczona osoba, która nie zna mechanizmów i używała złych IPL-ów, albo jakaś przypadkowa osoba z ulicy która się temu poddawała, wyjaśniałam to na górze że to indywidualne i nie wyrastają wszystkie.

Nie należy wszystkiego w telewizji jak i w gazetach brać na serio
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 09:07   #6
zigulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Usuwanie zarostu Pomoc facetowi :)

To jakas alternatywa jest. Szkoda ze nie ma jakiejs Pani ktora wykonuje takie zabiegi chodzi mi o cene taka dosc przyblizona.

Jeszcze mam pytanie odnosnie wykonywania takich zabiegow u Panow..,
czy Panowie korzystaja z takich uslug czy raczej to jest egzotyczny temat...
zigulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.