Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 11:54   #31
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

kasiaj85 trenujcie trenujcie i jeszcze raz trenujcie A Twój narzeczony w wolnej chwili niech uczy się swoich kroków, jeśli nie czuje rytmu, to chyba musi się na pamięć uczyć (ja pewnie też tak zrobię, bo z nerwów zacznę się miotać po parkiecie tym bardziej, że wszyscy będą się gapić ). A czy on chociaż lubi tańczyć? Myślę, że jeśli będzie wiedział, do jakiej piosenki będziecie tańczyć, to będzie się pewnie czuł na parkiecie, a to jest bardzo ważne. A to że ktoś zaraz nie jest mistrzem w tańcu (tak jak ja) to nawet jest słodkie na swój sposób Ja tam wszystkim mówię, że nie umiem tańczyć. A swojego przyszłego teścia na każdej imprezie depczę po palcach tylko nie wiem, czy to mój antytalent, czy on za dużo wypił już hihi
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:19   #32
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

klocuszek27 napewno to drugie ja też sie tak zawsze tłumaczę, jak tańczę z wujostwem też jestem antytalent taneczny
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:34   #33
SBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 30
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
- wejście przy fanfarach lub melodii z "Gwiezdnych wojen" z prezentacją PM
- albo zapowiadanie świadków, Rodziców, a na końcu PM
- albo wykupiny Panny Młodej
- pasowanie na Głowę rodziny (dla Pana Młodego)

dopiero potem toast, i obiad...

Hmm reasumując widzę, że u mnie jest wielu pomysłowych Dj
A więc po koleji. Widzę ze prubujesz mnie porównywac(tak sama przed sobą)
u mnie Melodia przy wjeździe tortu to albo fanfary albo gwiezdne wojny
2. życzę żeby wyszło to zapowiadanie (z doswiadczenia wiem ze jak para mloda chce wejsc pierwsza a goscie przyjadą wczesniej to trudno ich utzrymac zeby nie wchodzili na sale a co dopiero zeby wchodzili w kolejnosci) ale szczerze życzę żeby wyszło
3 wykupiny panny mlodej w wielu regionach kraju jest jak mlody jedzie po mloda przed kosciolem , a jesli nie ma to " wedlug mnie " nie przed obiadem
4 pasowanie na głowę rodziny to moze byc czesc oczepin albo w trakcie wesela i tez nie koniecznie przed obiadem.

a wogole kreatywna osoba do prowadzenia to skarb tylko musi miec to wyprubowane na nie jedny weselu. trzeba pamietac ze wesele to spontaniczna impreza i nie mozna poukladac wszyskiego co do minuty
Ja naprawdę z nikim się nie ścigam a zawsze słucham nowych pomysłów np od par młodych lub kolegów po fachu a robie to nawet dla siebie zeby nie wpasc w rutynę
Nie logowałem sietutaj zeby oceniac i tego nie zrobie ale powiem tylko ze jest kilka rodzajów wesel (albo tego jak widzieli by je młodzi) i pomiedzy nudnym a przekombinowanym jest w srodku jeszcze TAKIE AKURAT i trzeba trafić

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
kasiaj85 trenujcie trenujcie i jeszcze raz trenujcie A Twój narzeczony w wolnej chwili niech uczy się swoich kroków, jeśli nie czuje rytmu, to chyba musi się na pamięć uczyć (ja pewnie też tak zrobię, bo z nerwów zacznę się miotać po parkiecie tym bardziej, że wszyscy będą się gapić ). A czy on chociaż lubi tańczyć? Myślę, że jeśli będzie wiedział, do jakiej piosenki będziecie tańczyć, to będzie się pewnie czuł na parkiecie, a to jest bardzo ważne. A to że ktoś zaraz nie jest mistrzem w tańcu (tak jak ja) to nawet jest słodkie na swój sposób Ja tam wszystkim mówię, że nie umiem tańczyć. A swojego przyszłego teścia na każdej imprezie depczę po palcach tylko nie wiem, czy to mój antytalent, czy on za dużo wypił już hihi
Na weselu nie trzeba być maserakiem zeby sie dobrze prezentowac albo świetnie bawić
I naprawdę nie przejmujcie się tak jak wyjdzie pierwszy taniec bo to ma byc wasz pierwszy taniec jakkolwiek by nie wyszedł
__________________
„Jakość nie kosztuje, kosztuje brak jakości.”
SBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:41   #34
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

Nie próbuję Cię porównywać, skoro zaoferowałeś pomoc, to zadałam Ci pytania, chcę mieć wybór, może jest coś o czym nie wiem, nie słyszalam. Skoro masz duze doświadczenie w prowadzeniu imprez, to myślałam, że masz jakieś propozycje, których nie znam, nie widziałam, które można by podpatrzeć, ale żadnej nie przeczytałam. Nie chodzi o wykupiny PM przed ślubem, czy też o częśc oczepin, różne regiony mają różne rozwiazania, nie będę się rozpisywać, w skrócie chodziło o porwanie Panny Młdoej, itp...
Co do odp 2, to goście czekają na sali, a nie na zewnątrz, to chyba oczywiste, że nie będziemy wchodzic do pustej sali, witani ciszą, ale rozumiem, że i chętni na takie wejście się znajdą
To były propozycje, nikt nie każe ich wykorzystywać wszystkich naraz, po prostu jest wiele sposobów na zaprezentowanie PM, podziękowania, zabawy oczepinowe. Skoro zaproponowałeś pomoc, to chciałam się dowiedzieć co Ty swoim parom proponujesz w tym zakresie.
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-04-21 o 12:44
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:53   #35
SBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 30
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
witani ciszą, ale rozumiem, że i chętni na takie wejście się znajdą
.
są i tacy co to lubia a są i tracy których goscie sami ich przepuszczają.

A co do zabaw i podziękowań
Ja pokazuje mlodym para plytke dvd na ktorej wszystko jest pokazane w kilku wariantach i rozmawiajac dochodzimy do wniosków ja oni by to chcieli. I tak mają .
wesele trwające ok 12h ma przerw na zabawy i oczepiny i podziekowania itp calkiem sporo i trudno jest opisac tutaj tak poprostu wszystko jak wyglada i to w kilku wersjach.
Kazdy prowadzacy ma tez swoja koncepcje ktora musisz wybrac ogladajac wlasnie takie plytki dvd bo trudno wybrac jednego i kazac mu robic to co robil inny
reasumujac i ABSOLUTNIE nie chcac tutaj polemizowac (bo nie o to mi chodziło) to powiem ze w Polsce jest sporo dj'ow prezenterow, zespolłw itp i to nie jest tak ze tylko jeden jest dobry, albo odwrotnie. Je chce pomoc ludzia ktorzy nie maja pomyslu albo zadaja strasznie duzo (nie tylko na tym forum) pytan na ktore ja znam albo prosta odpowiedz (z racji tego ze bylem na paru weselach) albo mogę podpowiedzieć i doradzic. Ty jak widzę masz okreslone pojecie jak ma wygladac twoj ślub i wesele i to świetnie. Jak pomaga ci w decyzjach prowadzacy to ......o to chodzi i cieszę sieże sporo jest osób trudniących się tym niełatwym zawodem PROFESIONALNIE
__________________
„Jakość nie kosztuje, kosztuje brak jakości.”
SBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 13:24   #36
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

Cytat:
Napisane przez SBi Pokaż wiadomość
fajnie się czyta twoje posty Kasiaj85 .
Mam pytanie czy macie prezentera czy zespól bo coś co sobie wybierzesz moze okazac sie w innym wykonaniu ....trochę inne

A jesli chodzi o Jedwab to tzw jednostronna piosenka ale świetna i też ja parę razy grałem . Tylko evela po nicku twierdzę ze jestesmy w zblizonym wieku a nie koniecznie ktos o 10-12lat młodszy musi podzielać nasz entuzjazm do wersju Róże Europy

mamy zespół, który ponoć daje czadu i do tego gra tak że zabawa do białego rana gwarantowana. Kilkoro osób z grona znajomych było na weselach "prowadzonych" przez ten zespół i mówili, że takiej zabawy dawno nie mieli, włącznie z koncertami rockowymi na poprawinach w stylu "zapalniczki w rękę i pod scenę" My poprawin nie mamy, więc chcielibyśmy aby nasz zespół dał z siebie że tak powiem 200% normy jak za komuny
Co do Róż Europy - szacun, piekny utwór, super na tę okazję - ale jak dla mnie (a bardziej dla TŻta) to za skoczny

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
jeju, ja musze zacząć treningi z moim, bo przestępuje tylko z nogi, na nogę
hmmm skąd ja to znam... Mój do tego jeszcze uprawia rękami ruchy jak karate kid 20 lat później... Nie no, słodkie to jest jest taki kochany... Tylko na weselu jakoś sobie tego nie wyobrażam...

Cytat:
A na wejście, prócz tradycji, czyli powitania chlebem i solą, picia wódki i tłuczenia kielichów, chodziło mi o wejście na salę:
- wejście przy fanfarach lub melodii z "Gwiezdnych wojen" z prezentacją PM
- albo zapowiadanie świadków, Rodziców, a na końcu PM
- albo wykupiny Panny Młodej
- pasowanie na Głowę rodziny (dla Pana Młodego)

dopiero potem toast, i obiad...

Hmm reasumując widzę, że u mnie jest wielu pomysłowych Dj
BOSKIE!!!

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
kasiaj85 trenujcie trenujcie i jeszcze raz trenujcie A Twój narzeczony w wolnej chwili niech uczy się swoich kroków, jeśli nie czuje rytmu, to chyba musi się na pamięć uczyć (ja pewnie też tak zrobię, bo z nerwów zacznę się miotać po parkiecie tym bardziej, że wszyscy będą się gapić ). A czy on chociaż lubi tańczyć? Myślę, że jeśli będzie wiedział, do jakiej piosenki będziecie tańczyć, to będzie się pewnie czuł na parkiecie, a to jest bardzo ważne. A to że ktoś zaraz nie jest mistrzem w tańcu (tak jak ja) to nawet jest słodkie na swój sposób Ja tam wszystkim mówię, że nie umiem tańczyć. A swojego przyszłego teścia na każdej imprezie depczę po palcach tylko nie wiem, czy to mój antytalent, czy on za dużo wypił już hihi
klocuszku27: problem jest jeszcze jeden. Ja nawet chciałam pójść na kurs tańca... Tylko że ja jestem w Poznaniu a TŻ w rodzinnym mieście. jak mi się sesja skończy to raptem miesiąc mamy do ślubu. Nie wiem czy się gdzieś załapiemy... Czy On lubi tańczyć? UWIELBIA! tylko że, hmm jak by to ująć, no ma chłopak swój świat jak tańczy, jakby muzyka jest obok i On jest obok. Ciężko mi tańczyć jak nie słyszę muzyki która leci w Jego głowie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 16:45   #37
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

mamy zespół, który ponoć daje czadu i do tego gra tak że zabawa do białego rana gwarantowana. Kilkoro osób z grona znajomych było na weselach "prowadzonych" przez ten zespół i mówili, że takiej zabawy dawno nie mieli, włącznie z koncertami rockowymi na poprawinach w stylu "zapalniczki w rękę i pod scenę" My poprawin nie mamy, więc chcielibyśmy aby nasz zespół dał z siebie że tak powiem 200% normy jak za komuny
Co do Róż Europy - szacun, piekny utwór, super na tę okazję - ale jak dla mnie (a bardziej dla TŻta) to za skoczny


hmmm skąd ja to znam... Mój do tego jeszcze uprawia rękami ruchy jak karate kid 20 lat później... Nie no, słodkie to jest jest taki kochany... Tylko na weselu jakoś sobie tego nie wyobrażam...


BOSKIE!!!



klocuszku27: problem jest jeszcze jeden. Ja nawet chciałam pójść na kurs tańca... Tylko że ja jestem w Poznaniu a TŻ w rodzinnym mieście. jak mi się sesja skończy to raptem miesiąc mamy do ślubu. Nie wiem czy się gdzieś załapiemy... Czy On lubi tańczyć? UWIELBIA! tylko że, hmm jak by to ująć, no ma chłopak swój świat jak tańczy, jakby muzyka jest obok i On jest obok. Ciężko mi tańczyć jak nie słyszę muzyki która leci w Jego głowie...
Kochana boskie to to jest, zapewniam Goście stoją przeważnie, jak wryci po czym zaczynają bić gromkie brawa Są zaskoczeni, bo każdy sie spodziewa, że ot mlody Młodą wniesie, odśpiewają sto lat i do obiadu Fajnie to wygląda, zawsze coś innego, niż u "Ciotki Zośki 30 lat temu"

A co do tańczenia pzrze Tż, to zaczynam się obawiać normalnei co mój może w tym temacie wyczyniać Muszę go na jakąś imprezkę zabrać

Cytat:
Napisane przez SBi Pokaż wiadomość
są i tacy co to lubia a są i tracy których goscie sami ich przepuszczają.

A co do zabaw i podziękowań
Ja pokazuje mlodym para plytke dvd na ktorej wszystko jest pokazane w kilku wariantach i rozmawiajac dochodzimy do wniosków ja oni by to chcieli. I tak mają .
wesele trwające ok 12h ma przerw na zabawy i oczepiny i podziekowania itp calkiem sporo i trudno jest opisac tutaj tak poprostu wszystko jak wyglada i to w kilku wersjach.
Kazdy prowadzacy ma tez swoja koncepcje ktora musisz wybrac ogladajac wlasnie takie plytki dvd bo trudno wybrac jednego i kazac mu robic to co robil inny
reasumujac i ABSOLUTNIE nie chcac tutaj polemizowac (bo nie o to mi chodziło) to powiem ze w Polsce jest sporo dj'ow prezenterow, zespolłw itp i to nie jest tak ze tylko jeden jest dobry, albo odwrotnie. Je chce pomoc ludzia ktorzy nie maja pomyslu albo zadaja strasznie duzo (nie tylko na tym forum) pytan na ktore ja znam albo prosta odpowiedz (z racji tego ze bylem na paru weselach) albo mogę podpowiedzieć i doradzic. Ty jak widzę masz okreslone pojecie jak ma wygladac twoj ślub i wesele i to świetnie. Jak pomaga ci w decyzjach prowadzacy to ......o to chodzi i cieszę sieże sporo jest osób trudniących się tym niełatwym zawodem PROFESIONALNIE
W dalszym ciągu mam wrażenie obracasz kota ogonem i nie jesteś w stanie odp na moje pytania. To nie jest trudne napisać np 2 propozycje zabaw weselnych, jakie Ty przeprowadzasz, czy też coś fajnego, co proponujesz Parom Młodym.
Nie masz jakichś propozycji? Puszczasz płytę i tyle? Nie przedstawiasz jakichś wariantów do wyboru?
Z góry założyłeś, że przyszłam Cię atakować i czepiam się by sie czepiać. Nie o to mi chodzi, po prostu skoro zajmujesz się tym, jak sam napisałeś 40-60 razy w roku, to masz chyba jakieś sprawdzone zabawy, pomysły, przestrogi? Coś możesz polecić, coś odradzić?
Piszesz, że każdy ma swoje koncepcje, tymczasem nie przedstawiłeś mi jeszcze w sumie żadnej koncepcji na poprowadzenie przez dj wesela. Piszesz, że ja ściśle wiem co chcę, jakbym wiedziała, to bym nie chciała podpytać. Eee...
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-04-21 o 16:57
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 16:08   #38
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

SBi mam pytanko- co sądzisz o pierwszym tańcu tańczonym w rytm piosenki Dżemu- "sen o Victorii", grałeś to kiedyś na weselu????? jeśli tak to jak to wyszło???
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 08:35   #39
SBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 30
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

cześć oczywiście grałem już Dżem i Viktorie na pierwszy taniec. Z tego co pamiętam to Młoda para przed weselem miala te same wątpliwości a dokładnie chodziło o słowa o Viktorio moja Viktorio.... Wyszło fajnie tym bardziej że znają tą piosenkę i młodzi i ...młodzi po 40'ce

a odpowiedź z serii co pasuje to Dzisiaj np gram Take That- How deep is your love- fajne
__________________
„Jakość nie kosztuje, kosztuje brak jakości.”

Edytowane przez SBi
Czas edycji: 2009-04-25 o 08:37
SBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 08:44   #40
Soy Marisol
Rozeznanie
 
Avatar Soy Marisol
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 761
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

Myślę, że warto wspomnieć o piosence Ziyo "Magiczne słowa" , która nadaje się na pierwszy taniec

Byłam w zeszłym roku na weselu u znajomych. Ładnie można zanimować tą piosenkę. Na samym początku Państwo Młodzi wychodzą na parkiet, On klęka trzymając w łapce różę... pioseneczka sobie leci...leci... a Pan Młody czeka cierpliwie na taki tekt "...tylko Tobie, tylko Tobie dam białą różę...", po czym wręcza kwiatka i tańczą swój pierwszy taniec. Pięknie to wyszło
__________________
Mam kota na gorącym dachu mojej głowy...

Soy Marisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:33   #41
buziaczka3
Raczkowanie
 
Avatar buziaczka3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 237
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

Cytat:
Napisane przez Soy Marisol Pokaż wiadomość
Myślę, że warto wspomnieć o piosence Ziyo "Magiczne słowa" , która nadaje się na pierwszy taniec

Byłam w zeszłym roku na weselu u znajomych. Ładnie można zanimować tą piosenkę. Na samym początku Państwo Młodzi wychodzą na parkiet, On klęka trzymając w łapce różę... pioseneczka sobie leci...leci... a Pan Młody czeka cierpliwie na taki tekt "...tylko Tobie, tylko Tobie dam białą różę...", po czym wręcza kwiatka i tańczą swój pierwszy taniec. Pięknie to wyszło
Piękna piosenka i moim zdaniem super nadaje się na pierwszy taniec.
__________________
Jak się dba-tak się ma
buziaczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 18:55   #42
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

[quote=SBi;12032133]cześć oczywiście grałem już Dżem i Viktorie na pierwszy taniec. Z tego co pamiętam to Młoda para przed weselem miala te same wątpliwości a dokładnie chodziło o słowa o Viktorio moja Viktorio.... Wyszło fajnie tym bardziej że znają tą piosenkę i młodzi i ...młodzi po 40'ce


dziękuje za szybka odp. no nam tez się wydaje, że słowa tak jakoś za bardzo nie pasują...ale kochamy Dżem...wiemy że mają jeszcze inne piosenki które by pasowały...chociażby "ukryj mnie" albo "chce ci cos opowiedzieć", ale "victoria" ma dla nas szczególne znaczenie...tylko boimy się reakcji gości...ale to w końcu nasz dzień
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 12:57   #43
SBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 30
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

[quote=nemusia;12039392]
Cytat:
Napisane przez SBi Pokaż wiadomość
ylko boimy się reakcji gości...ale to w końcu nasz dzień
co jak co ale na pewno nie powinniście się zastanawiac nad reakcją gości przy pierwszej piosence. I tak jak pisalem dużo osób ta piosenke zna wiec napewno wyjdzie świetnie. (tylko moja rada to nie tańczcie całej bo zanudzicie gości )
__________________
„Jakość nie kosztuje, kosztuje brak jakości.”
SBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:24   #44
emi_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

na pierwszy taniec wybralismy piosenkę ze shreka chciałabym się dowiedzieć, jak ona wypada w czasie 1.tanca? zdania pewnie i tak nie zmienimy co do utworu,ale chcialabym się dowiedzieć co myśli o tym profesjonalista
emi_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 05:39   #45
SBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 30
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

czesc grałem kiedys wiązankę tj 30 s walca i potem shrek .... i wyszło świetnie. Jest to jedna z kilku metod zatańczenia I tanca tzn na wesoło . Inna z metod to standardowy pierwszy taniec a jeszcze inna to nauczony tzn jak tańczycie do czegoś co uczyliscie sie (walc tango albo właściwie cokolwiek).
Mało osób ma I taniec na wesoło więc myslę ze to fajny pomysł
__________________
„Jakość nie kosztuje, kosztuje brak jakości.”
SBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 12:33   #46
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

)) ciekawe
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:41   #47
SBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 30
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
)) ciekawe

Ciekawe i inne, a o to widzę chodzi tutaj ...żeby było inaczej niż u wszystkich więc myślę że to jest inaczej. Jest parę rozwiazań I tanca żeby było inaczej i całego wesela też ale trzeba pamiętać ze wesela z muzyką są jakieś (tak myślę) 1500lat i w tym czasie tyle osób wzięło ślub i mialo wesele ze raczej trudno będzie "inaczej to zrobić" no chyba że mamy zamiar inaczej niż u babci 40 lat temu ....TO SIĘ DA

ps cześć nel_a
__________________
„Jakość nie kosztuje, kosztuje brak jakości.”

Edytowane przez SBi
Czas edycji: 2009-05-05 o 18:42
SBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:40   #48
anoola
Zadomowienie
 
Avatar anoola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 247
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

A może ma Pan jakieś namiery, albo któras z was kochane Wizażanki, namiary na jakiegos świetnego DJa z okolic Dzierżoniowa (dolnosląskie)? Wesele dopiero w czerwcu 2010 ale kompletnie nikogo nie znamy. No mamy jeden namiar ale mimo szczerych chęci Pan jest troszkę jak dla nas za "sztywny". Szukamy kogos z tzw. jajem. Pomózcie jeśli znacie. Buziaki
anoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:11   #49
madziorek175
Raczkowanie
 
Avatar madziorek175
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

My tez szukamy Dj ze Śląska na padziernik 2009 i nikogo nie znamy i jest nam cięzko kogos znalesc moze ktos zna kogos dobrego i godnego polecenia?
madziorek175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 17:42   #50
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Mógłbym pomóc BEZ REKLAMY

Witam,
Ja mam pytanie innej natury
Mianowicie oboje bardzo chcemy zespół który gra na żywo tylko, że jak zauważyłam taki zespół podczas grania lubi sobie razem z gośćmi robić przerwe na jednego. Jak uniknąć sytuacji w której pijany zespół gra na weselu?
Podpisać cos w umowie a moze wtedy podniosa cene, a może dać im tylko jedną flaszkę?
Będę wdzięczna za rady
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.