Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-15, 10:21   #751
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
przypominają mi się czasy licealne


Chodziło się na Kadzielnię, co?
[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;83555966]Ja bym była łosiem od assetów. Modele (muszę przejść ze studenckiej Mayi na Blendera, nienawidzę Blendera), tekstury, przymierzam się do materiałów w Substance Designerze, jest przecudowny.[/QUOTE]
Super.
Będąc młodszym próbowałem robić własne mapy do Euro Truck Simulator 2, ale ze względu na słomiany zapał szybko się poddawałem. Niemniej ubóstwiam, powtórzę - UBÓSTWIAM - wszystkie gry, w których można w prosty sposób dać ujście kreatywności - zrobić własny poziom, napisać własną historię, zaprojektować własną mapę, zbudować własne miasto. Bardzo lubię w takich rzeczach siedzieć, sporo życia na to zmarnowałem.
Cytat:
Napisane przez Janinaneczka Pokaż wiadomość
O rany, widziałam krótki montaż z tego na 9gagu parę dni temu i myślałam, że ktoś sobie po prostu robi żarty, a nie faktyczny symulator bezdomnego. Jedyne co jest w tym śmieszne to "skopiowanie" fus roh dah, a tak nie sądzę, żeby ta gra była warta uwagi. Szczególnie, że to trochę taka "śmieciowa" produkcja, wyśmiewająca dosyć poważny problem, jakim jest bezdomność. Ale w sumie czego ja oczekuję od deweloperów, skoro była już symulacja kromki chleba XD
Myślę, że tę grę właśnie należy traktować jak taki żart.
Cytat:
Napisane przez Eleonomikela Pokaż wiadomość
i krowy, i pingwina, i kozy (ten akurat calkiem udany), i niedzwiedzia, i wszechswiata, i generalnie temat jest juz tak zaorany, ze tego typu "smieciowe" produkcje sa raczej irytujace niz zabawne. ale z drugiej - youtuberzy musza miec w co grac, wiec powstaja takie potworki i maja calkiem dobra sprzedaz. :/
Fajny avatar.

Zgadzam się - co za dużo, to niezdrowo. Koza jeszcze była na swój sposób zabawna, reszta zdecydowanie mniej.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:38   #752
Janinaneczka
Przyczajenie
 
Avatar Janinaneczka
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 5
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość

Myślę, że tę grę właśnie należy traktować jak taki żart.
Zgadzam się - co za dużo, to niezdrowo. Koza jeszcze była na swój sposób zabawna, reszta zdecydowanie mniej.
Ogólnie symulatory to jest bardzo wdzięczny temat i nie widzę nic złego w tworzeniu kolejnych gier opartych o symulowanie danej rzeczywistości. Problem polega na tym, że przy obecnym parciu mniejszych i większych twórców oraz deweloperów na szkło, powstaje wiele nic nie wartych produkcji. Owszem, wniosą one odrobinę zabawy, a także śmiechu w nasze życie, ale cholera. Szanujmy się. Pamiętam, jak pod koniec lat dziewięćdziesiątych odkryłam stare gazety papy dotyczące gier i programów komputerowych. Z zafascynowaniem wertowałam strony i wyobrażałam sobie każdą z gier na podstawie tekstu oraz dodanej do niego grafiki. Trafiłam wtedy na taki tytuł jak Wolf : the simulation na DOS'a (rok wydania 1994) no i po prostu się zakochałam w tej idei. Moja miłość do tej gry jest tak wielka, że nawet teraz po latach myślę o niej z fascynacją. Po dwutysięcznym, gdy internet był już czymś standardowym w naszych domach, udało mi się pobrać emulator i odpalić Wolf'a na moim kompie. I wierzcie mi, to był najpiękniejszy dzień w moim życiu. Jeden z lepszych symulatorów w jakie grałam! Mechanizm, grafika, pomysł na grę - coś niesamowitego jak na rok 94'. I to był prawdziwy SYMULATOR z prawdziwego zdarzenia.

Bardzo często jestem obecnie zawiedziona współczesnymi tytułami, raczej rozglądam się za mniejszymi produkcjami, stawiającymi na jakieś nowe rozwiązania. Moim zdaniem branża gier się po prostu uwstecznia i produkuje gry pod głupkowatych odbiorców. Jasne, fajnie jest się bawić, ale bawić się do tego w sposób inteligentny to już w ogóle majstersztyk. Nie wiem, może zbyt dużo wymagam od współczesnych graczy.
Janinaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 20:26   #753
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość


Chodziło się na Kadzielnię, co?

No pewnie
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 17:40   #754
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

A co powiecie na to?

https://www.youtube.com/watch?v=-ye84Zrqndo
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 21:56   #755
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Wyczuwam crapa na sto kilometrów. Miałem nadzieję na spin-off od Obsidianu, bo to chyba jedyna opcja, która mogłaby trochę podratować tę serię po słabej czwórce. A plotki mówią o jakimś syfiastym MMO-survivalu. Podziękuję, nie lubię patrzeć jak gwałcą moją ulubioną serię.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 21:58   #756
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Wyczuwam crapa na sto kilometrów. Miałem nadzieję na spin-off od Obsidianu, bo to chyba jedyna opcja, która mogłaby trochę podratować tę serię po słabej czwórce. A plotki mówią o jakimś syfiastym MMO-survivalu. Podziękuję, nie lubię patrzeć jak gwałcą moją ulubioną serię.
Też mi się to nie podoba, zobaczymy, poczekamy na E3.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 15:39   #757
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Oglądałyście E3?
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-12, 16:12   #758
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Oglądałyście E3?
Nieszczególnie, bo sesja to wyjątkowo paskudny czas na kilka godzin takiego paczenia, (albo wyjątkowo dobry, jak ktoś już umył szczoteczką do zębów podłogę w całym mieszkaniu i nie wie, co by tu konstruktywnego robić dalej), ale śledzę podsumowania i obczajam trailery jak mnie coś zainteresuje.
Fajnie, że coś się dzieje w kierunku TES VI, nie jestem nie wiadomo jaką fanką, ale całkiem solidne erpegi zawsze spoko, pewnie kupię po paru miesiącach od premiery, jak już tradycyjnie połatają bugi. Obawiałam się, że TESO zamorduje sinlgówki na wieki wieków amen, więc tutaj miłe zaskoczenie.
Rage 2 wygląda naprawdę pociesznie i cieszę się, że mogło powstać mimo że pierwsza część świata nie zawojowała. W sumie to sama powinnam zagrać w pierwszą, bo oglądałam tylko urwanego let's playa wieki temu.
Zaskoczył mnie klimat drugiego trailera Cyberpunka w stosunku do mistycznego i artystycznego pierwszego, ale pewnie by mnie nie zaskoczył, gdybym miała pojęcie o gatunku. Mam dość dziwny stosunek do tej gry, żadnego hype'u, zaakceptuję cokolwiek z tego wyjdzie. Bardziej niż o własną przyjemność z gry martwię się o to, żeby Redzi pokazali, że potrafią utrzymać jakość i żeby dalej odnosili sukcesy.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 16:26   #759
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Oglądałyście E3?
Oglądałam.
Mam tylko więcej pytań o tego dziwoląga Fallouta niż miałam przed :v
Starfield może być ciekawy, cieszę się że oficjalnie potwierdzili TES VI.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 16:32   #760
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Oglądałyście E3?
No jasne, cały czas oglądam! Potem napiszę coś więcej.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 21:20   #761
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Nadal jaram się Death Stranding jak pochodnia 🔥 🔥 nowy trailer Cyberpunka mnie trochę rozczarował klimatem, coś jak GTA z Watch Dogsem 2. Spodziewałam się czegoś mroczniejszego, bardziej klimatycznego. Ciężko mi to opisać bo 1 trailer miał coś nieuchwytnego w sobie.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-13, 14:24   #762
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;84126301]Nieszczególnie, bo sesja to wyjątkowo paskudny czas na kilka godzin takiego paczenia, (albo wyjątkowo dobry, jak ktoś już umył szczoteczką do zębów podłogę w całym mieszkaniu i nie wie, co by tu konstruktywnego robić dalej), ale śledzę podsumowania i obczajam trailery jak mnie coś zainteresuje.
Fajnie, że coś się dzieje w kierunku TES VI, nie jestem nie wiadomo jaką fanką, ale całkiem solidne erpegi zawsze spoko, pewnie kupię po paru miesiącach od premiery, jak już tradycyjnie połatają bugi. Obawiałam się, że TESO zamorduje sinlgówki na wieki wieków amen, więc tutaj miłe zaskoczenie.
Rage 2 wygląda naprawdę pociesznie i cieszę się, że mogło powstać mimo że pierwsza część świata nie zawojowała. W sumie to sama powinnam zagrać w pierwszą, bo oglądałam tylko urwanego let's playa wieki temu.
Zaskoczył mnie klimat drugiego trailera Cyberpunka w stosunku do mistycznego i artystycznego pierwszego, ale pewnie by mnie nie zaskoczył, gdybym miała pojęcie o gatunku. Mam dość dziwny stosunek do tej gry, żadnego hype'u, zaakceptuję cokolwiek z tego wyjdzie. Bardziej niż o własną przyjemność z gry martwię się o to, żeby Redzi pokazali, że potrafią utrzymać jakość i żeby dalej odnosili sukcesy.[/QUOTE]
Moja sesja oczywiście jak zawsze cierpi na tym, że E3 miejsce ma właśnie w czerwcu. Ale konferencji też nie oglądam (wyjątkiem było Sony), raczej sprawdzam podsumowania i oglądam trailery na YT.
Muszę zobaczyć tego Rage'a 2, bo akurat mi umknął.
Co do CDP to wiadomo, patriotycznie trzymamy kciuki. Tak czy inaczej wiedzą, że ich gra będzie dobra - są zbyt pewni siebie w swoich wypowiedziach. Niektórzy narzekają na zbyt jasne oblicze nowego trailera, ale ja osobiście myślę, że sama gra będzie mroczniejsza, a taki zabieg był wyknany po to, aby trailer był czytelniejszy (widoczniejsze detale).
Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Oglądałam.
Mam tylko więcej pytań o tego dziwoląga Fallouta niż miałam przed :v
Starfield może być ciekawy, cieszę się że oficjalnie potwierdzili TES VI.
Ja mam już najważniejszą odpowiedź względemy nowego Fallouta - nie kupuję. Jeśli chodzi o gry postapokaliptyczne to wybiorę jednak Metro: Exodus.
[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;84126731]No jasne, cały czas oglądam! Potem napiszę coś więcej.[/QUOTE]
Czekamy.
Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Nadal jaram się Death Stranding jak pochodnia 🔥 🔥 nowy trailer Cyberpunka mnie trochę rozczarował klimatem, coś jak GTA z Watch Dogsem 2. Spodziewałam się czegoś mroczniejszego, bardziej klimatycznego. Ciężko mi to opisać bo 1 trailer miał coś nieuchwytnego w sobie.
Ten trailer był po prostu przepiękny. Nadal nie potrafię sobie wyobrazić jak ta gra może wyglądać i jakie będą gameplayowe zasady, ale jestem dobrej myśli. Chyba czas na zakup pierwszej gry od Kojimy.
O klimacie trailera Cyberpunka 2077 wypowiedziałem się wyżej. Ogólnie jestem jakoś dziwnie spokojny, jeśli chodzi o jakość tej produkcji. Ale nie ukrywam, że też chciałbym aby finalnie gra wyglądała trochę mroczniej.
Z polskim akcentów bardzo spodobał mi się jeszcze Dying Light 2, w jedynkę nie grałem, ale fakt, że scenarzystą dwójki jest Chris Avellone sprawia, że muszę zagrać.

Później napiszę więcej, bo muszę wracać do nauki.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 15:31   #763
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość

Ja mam już najważniejszą odpowiedź względemy nowego Fallouta - nie kupuję. Jeśli chodzi o gry postapokaliptyczne to wybiorę jednak Metro: Exodus.
Ja sama nie wiem co o tym myśleć, twitch wybuchnie jak to wyjdzie w listopadzie, obejrzę sobie parę streamów i zobaczę.
Bardzo martwi mnie to że Howard skupiał się głównie na graniu w grupie i budowaniu, potem dodawał 'oczywiście jak ktoś chce grać sam i questować to może'. A potem ani słowa o tych questach.
Żeby to się nie skończyło jak Sea of thieves, gdzie miało być super, pięknie, zabawa ze znajomymi, a po paru godzinach nudy bo nie było w tej grze żadnej historii ani treści.

Mój chłopak też bardzo się ucieszył na Dying light 2

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2018-06-13 o 15:32
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 15:48   #764
Ciuciuuaua
Przyczajenie
 
Avatar Ciuciuuaua
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cyberpunk pokazal klase
Ciuciuuaua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 15:20   #765
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ostatnio grałam w betę The Crew 2, daje radę
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 23:06   #766
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Ten trailer był po prostu przepiękny. Nadal nie potrafię sobie wyobrazić jak ta gra może wyglądać i jakie będą gameplayowe zasady, ale jestem dobrej myśli. Chyba czas na zakup pierwszej gry od Kojimy.
O klimacie trailera Cyberpunka 2077 wypowiedziałem się wyżej. Ogólnie jestem jakoś dziwnie spokojny, jeśli chodzi o jakość tej produkcji. Ale nie ukrywam, że też chciałbym aby finalnie gra wyglądała trochę mroczniej.
100% moich myśli.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 20:48   #767
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Wakacje są! Co tu taka cisza?
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 12:13   #768
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

U mnie Detroit Become Human Przeszlam grę, teraz nadrabiam inne wybory i zakończenia. Po drodze łapię też resztę pucharków, których nie udało się zdobyć podczas pierwszego przejścia. Dla mnie gra jest dobra, daje do myślenia. Przyznaje, że poleciały mi łzy podczas rozgrywki


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 13:35   #769
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Gram ostatnio w Wiedzźmina 3. Przymierzałam się do niego od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno wymieniłam laptopa. I moglam sobie na niego pozwolić.

Polecam, wciąga.

Aczkolwiek mi osobiście podoba sie bardziej uniwersum Dragon age
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-19, 15:25   #770
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
U mnie Detroit Become Human Przeszlam grę, teraz nadrabiam inne wybory i zakończenia. Po drodze łapię też resztę pucharków, których nie udało się zdobyć podczas pierwszego przejścia. Dla mnie gra jest dobra, daje do myślenia. Przyznaje, że poleciały mi łzy podczas rozgrywki
Widziałem fragmenty na YT. Ciekawa produkcja, ale chyba nigdy nie przekonam się do "interaktywnych filmów". Niemniej produkcja wyreżyserowana jest na najwyższym poziomie, doceniam takie rzeczy.
A czy takie sprawdzanie wszystkich zakończeń nie zabija przypadkiem całej magii takich gier?
Cytat:
Napisane przez wisia11 Pokaż wiadomość
Aczkolwiek mi osobiście podoba sie bardziej uniwersum Dragon age
Od świata Wiedźmina?
Jeśli można zapytać - dlaczego?
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE

Edytowane przez OldWorldBlues
Czas edycji: 2018-08-22 o 14:24 Powód: piszę szybciej niż myślę...
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 15:59   #771
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Oj, pograłabym w Become Human szkoda, że mam tylko PC.

Kupiłam sobie ostatni sezon The Walking Dead, jestem przeszczęśliwa.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 16:06   #772
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Oj, pograłabym w Become Human szkoda, że mam tylko PC.

Kupiłam sobie ostatni sezon The Walking Dead, jestem przeszczęśliwa.
Zawsze możesz obejrzeć serię u ulubionych YouTuberów; takie gry idealnie się do tego nadają moim zdaniem.

Ja czekam na Red Dead Redemption 2.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 10:40   #773
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja chce sobie jeszcze kupić nowego Far Cry A RDR 2 kupuje tż na urodziny, idealnie się terminy zgrały


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 17:10   #774
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Zawsze możesz obejrzeć serię u ulubionych YouTuberów; takie gry idealnie się do tego nadają moim zdaniem.

Ja czekam na Red Dead Redemption 2.
Pamiętam jak oglądałam z bólem pupy grę ze świata Final Fantasy Dirge of Cerberus, w to chyba wolałabym pograć, ale może będzie miał kto pożyczyć maszynkę




O Jezusie, Dirge było w 2006 roku, niech ten czas trochę zwolni.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 14:35   #775
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
O Jezusie, Dirge było w 2006 roku, niech ten czas trochę zwolni.
Czyli ta "maszynka" to PlayStation 2?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ifublackorwhite Pokaż wiadomość
Ostatnio grałam w betę The Crew 2, daje radę
Mnie właśnie ostatnio tak strasznie kusi...
W końcu ogromna miniatura całych Stanów Zjednoczonych do dyspozycji...
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 00:34   #776
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Czyli ta "maszynka" to PlayStation 2?
Chyba tak, nie znam się XD
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 00:24   #777
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Po zrobieniu mini maratonu z Finalami (bogowie, jaka 13 była zła!) zrobiłam całkowitą zmianę klimatu - Two Point Hospital. Trip nostalgiczny do lat gówniarskich i grania w Theme Hospital. Jest póki co bosko - zabawnie, absurdalnie i w klimacie pierwotnego dzieła Bullfroga. Mam tylko nadzieję, że nie będzie hektolitrów wymiocin na podłodze jak w pierwowzorze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 09:12   #778
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Po zrobieniu mini maratonu z Finalami (bogowie, jaka 13 była zła!) zrobiłam całkowitą zmianę klimatu - Two Point Hospital. Trip nostalgiczny do lat gówniarskich i grania w Theme Hospital. Jest póki co bosko - zabawnie, absurdalnie i w klimacie pierwotnego dzieła Bullfroga. Mam tylko nadzieję, że nie będzie hektolitrów wymiocin na podłodze jak w pierwowzorze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
O mamo, to już wyszło?! Tak sobie zakodowałam że jeszcze dłuugo nie będzie dostępne, że jakoś nie wiadomo gdzie mi minął ten dłuugi czas. Dzięki!
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 09:19   #779
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;85755911]O mamo, to już wyszło?! Tak sobie zakodowałam że jeszcze dłuugo nie będzie dostępne, że jakoś nie wiadomo gdzie mi minął ten dłuugi czas. Dzięki![/QUOTE]Wczoraj
Więc właśnie biegnę ratować klony Freddiego Mercury'ego

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:08   #780
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Po zrobieniu mini maratonu z Finalami (bogowie, jaka 13 była zła!) zrobiłam całkowitą zmianę klimatu - Two Point Hospital. Trip nostalgiczny do lat gówniarskich i grania w Theme Hospital. Jest póki co bosko - zabawnie, absurdalnie i w klimacie pierwotnego dzieła Bullfroga. Mam tylko nadzieję, że nie będzie hektolitrów wymiocin na podłodze jak w pierwowzorze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Gram od daty premiery i wciągnęło mnie mocno Rzeczywiście klimatem przypomina swojego duchowego spadkobiercę Theme Hospital. Czekałam na tę premierę mocno
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 09:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.