O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-10, 20:45   #331
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Nurek ja mam IO i do diety podeszłam na zasadzie wszystko albo nic, bo IO nie lubi jak się robi wyjątki, zwłaszcza takie w postaci np pizzy. Mi dużo dieta dała, ale nie grzeszylam wcale

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Ja tak wlasnie zrobiłam 2 lata temu i tez przyniosło oczekiwany skutek a teraz jakos nie moge sie zmusić
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 21:58   #332
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Aha zapomniałam się pochwalić - nici z prezentu urodzinowego. @ przylazła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 07:35   #333
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Dzien dobry

Wczoraj bylam na silowni 30 minut orbitrek + 20 minut bieznia (marsz pod gorke na umiarkowanym tetnie). Klima nie dzialala i lalo sie ze mnie jak wiadomo z jakiego zwierzecia
Dzis maz idzie na silownie, a ja nie wiem. Jutro pewnie sie wybiore i w sobote rano w koncu zwaze z rana, na czczo, dokladnie Wkurza mnie brak wagi w domu. Tzn waga jest, ale ostanio pokazala mi 81, a jak weszlam drugi raz to 87 Do kosza z nia :P Mojemu dziecku tez 0,5kg dodaje :P

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Aha zapomniałam się pochwalić - nici z prezentu urodzinowego. @ przylazła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to małpa :/
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 07:44   #334
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Aha zapomniałam się pochwalić - nici z prezentu urodzinowego. @ przylazła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wredota...

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 07:46   #335
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Dzien dobry



Wczoraj bylam na silowni 30 minut orbitrek + 20 minut bieznia (marsz pod gorke na umiarkowanym tetnie). Klima nie dzialala i lalo sie ze mnie jak wiadomo z jakiego zwierzecia

Dzis maz idzie na silownie, a ja nie wiem. Jutro pewnie sie wybiore i w sobote rano w koncu zwaze z rana, na czczo, dokladnie Wkurza mnie brak wagi w domu. Tzn waga jest, ale ostanio pokazala mi 81, a jak weszlam drugi raz to 87 Do kosza z nia :P Mojemu dziecku tez 0,5kg dodaje :P[COLOR="Silver"]
:/

Moze wystarczy baterie wymienić ?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 09:18   #336
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Moze wystarczy baterie wymienić ?
Wymianialam. Sama waga jest jakas lewa. Mam tez taka analogowa, starego typu i ona jest dokladniejsza Problem mam taki, ze panele mam mocno plywajace w domu, a wszystkie plytki podlogowe mam nierowne Wiec ciezko znalezc dobry punkt dla wagi Ale waga na silowni jest ok Mam zawsze wydruk wagi, bmi i calej reszty
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 18:02   #337
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Wymianialam. Sama waga jest jakas lewa. Mam tez taka analogowa, starego typu i ona jest dokladniejsza Problem mam taki, ze panele mam mocno plywajace w domu, a wszystkie plytki podlogowe mam nierowne Wiec ciezko znalezc dobry punkt dla wagi Ale waga na silowni jest ok Mam zawsze wydruk wagi, bmi i calej reszty

I przynajmniej sie nie ważysz codziennie jak ja...
Chociaz wiem ze nie powinno sie tak robic
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-11, 19:48   #338
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Jestem, biegnę tak mi się nie chciało dzisiaj iść na siłownię. Ale mobilizuje mnie fakt że mąż specjalnie wcześniej z pracy wraca tylko po to żebym poszła
Dzisiaj po spalaniu zrobię brzuch i ramiona
Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
I przynajmniej sie nie ważysz codziennie jak ja...
Chociaz wiem ze nie powinno sie tak robic
Nie waż mi się ważyć codziennie raz na tydzień/dwa to najczęściej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 07:40   #339
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
I przynajmniej sie nie ważysz codziennie jak ja...
Chociaz wiem ze nie powinno sie tak robic
No nie. Odstaw wage Ja sie wlasnie troche irytuje ta waga, a z drugiej strony ciesze, bo nie mam tej codziennej obsesji wazenia sie.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jestem, biegnę tak mi się nie chciało dzisiaj iść na siłownię. Ale mobilizuje mnie fakt że mąż specjalnie wcześniej z pracy wraca tylko po to żebym poszła
Dzisiaj po spalaniu zrobię brzuch i ramiona Nie waż mi się ważyć codziennie raz na tydzień/dwa to najczęściej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I ile przebieglas ? Ja dzisiaj ide cwiczyc Wczoraj bylam na spacerze z malym po pracy, zeby maz mogl isc na silownie zrobilam 10 tys. krokow w ciagu calego dnia. Nienjalepiej, ale ciezko przy mojej siedzacej pracy wiecej wyciagnac. I tak odkad mam opaske na rece podczas przerw wychodze sie przejsc na te 30 minut, zeby miec to swoje minimum
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 10:40   #340
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
No nie. Odstaw wage Ja sie wlasnie troche irytuje ta waga, a z drugiej strony ciesze, bo nie mam tej codziennej obsesji wazenia sie.




I ile przebieglas ? Ja dzisiaj ide cwiczyc Wczoraj bylam na spacerze z malym po pracy, zeby maz mogl isc na silownie zrobilam 10 tys. krokow w ciagu calego dnia. Nienjalepiej, ale ciezko przy mojej siedzacej pracy wiecej wyciagnac. I tak odkad mam opaske na rece podczas przerw wychodze sie przejsc na te 30 minut, zeby miec to swoje minimum
Trochę ponad 5km.
10tys to już ładnie! Ja ustaliłam sobie dzienne minimum kroków 6tys. Czaswm zrobię mniej czasem dwa razy tyle, zależy od ułożenia dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 11:34   #341
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Trochę ponad 5km.
10tys to już ładnie! Ja ustaliłam sobie dzienne minimum kroków 6tys. Czaswm zrobię mniej czasem dwa razy tyle, zależy od ułożenia dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5km - super! Chcialabym wrocic do moich biegow, ale gdzies tam boje sie o kolana. Choc czuje, ze juz dalabym rade. Moze w sobote rano sprobuje - zarzuce sobie kofeine + arganine (niezly kop daje :P) i zobacze jak i czy dam rade
Ja mam ustalone 8tys. Poki co max mialam 12-13, ale opaske mam od 3 tygodni dopiero. Mam problem z aplikacja do tej opaski, bo mam iPhone'a i nie ma nic sensownego, a ta dedykowana aplikacja jest taka SE.

Rewelacyjnie sie dzis czuje, mam nadzieje, ze i wieczorem jak przyjdzie czas silowni tak bede sie czula Wczoraj sobie ugotowalam specjalnie obiad na 2 dni, zeby dzis miec czas tylko na silownie, jak Bobełko pójdzie spać
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-12, 20:42   #342
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
5km - super! Chcialabym wrocic do moich biegow, ale gdzies tam boje sie o kolana. Choc czuje, ze juz dalabym rade. Moze w sobote rano sprobuje - zarzuce sobie kofeine + arganine (niezly kop daje :P) i zobacze jak i czy dam rade
Ja mam ustalone 8tys. Poki co max mialam 12-13, ale opaske mam od 3 tygodni dopiero. Mam problem z aplikacja do tej opaski, bo mam iPhone'a i nie ma nic sensownego, a ta dedykowana aplikacja jest taka SE.

Rewelacyjnie sie dzis czuje, mam nadzieje, ze i wieczorem jak przyjdzie czas silowni tak bede sie czula Wczoraj sobie ugotowalam specjalnie obiad na 2 dni, zeby dzis miec czas tylko na silownie, jak Bobełko pójdzie spać
Siłownia zrobiona, czy odeszły cię siły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 07:33   #343
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Siłownia zrobiona, czy odeszły cię siły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiona! Natchnelas mnie tymi 5km i tez od razu poszlam na bieznie, ale to jeszcze nie ten czas Zrobilam 4,3km, troche bieglam, troche marsz pod gore To + spacery i mialam na liczniku 14tys krokow Dzis odpoczywam i jutro albo w niedziele rano ide i bedzie wazenie Ale czuje sie rewelacyjnie Pomimo nieprzespanej nocy.
Dzis od rana naszykowalam sobie super jedzonko do pracy takze zadnych odstepstw
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019

Edytowane przez mala_biegaczka
Czas edycji: 2018-07-13 o 07:34
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 12:47   #344
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Zrobiona! Natchnelas mnie tymi 5km i tez od razu poszlam na bieznie, ale to jeszcze nie ten czas Zrobilam 4,3km, troche bieglam, troche marsz pod gore To + spacery i mialam na liczniku 14tys krokow Dzis odpoczywam i jutro albo w niedziele rano ide i bedzie wazenie Ale czuje sie rewelacyjnie Pomimo nieprzespanej nocy.
Dzis od rana naszykowalam sobie super jedzonko do pracy takze zadnych odstepstw
Swietnie!! Dzisiaj moja kolej na siłownię. Zobaczymy wieczorem czy się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 18:34   #345
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Po długiej wewnętrznej walce wybrałam spokojny wieczór z mężem przy piwku Chyba że któraś z Was jeszcze mnie zmotywuje żeby jednak iść poćwiczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 07:16   #346
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Po długiej wewnętrznej walce wybrałam spokojny wieczór z mężem przy piwku Chyba że któraś z Was jeszcze mnie zmotywuje żeby jednak iść poćwiczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hehe chyba juz za późno

Ja w tym tygodniu miałam bardzo mało ruchu i nadchodzący tez nie zapowiada sie za dobrze. A dzis nałożyłam stare jeansy ktore leżały na dnie szafy bo były za duże a dzis ledwo je dopięłam i na pewno nie moge powiedzieć ze czuje sie w nich komfortowo
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 12:30   #347
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Hehe chyba juz za późno

Ja w tym tygodniu miałam bardzo mało ruchu i nadchodzący tez nie zapowiada sie za dobrze. A dzis nałożyłam stare jeansy ktore leżały na dnie szafy bo były za duże a dzis ledwo je dopięłam i na pewno nie moge powiedzieć ze czuje sie w nich komfortowo
Tak myślałam że nikt nie zdąży mnie odciągnąć od lenistwa
Straty ruchowe nadrób dietą
Ja odwrotnie. Zaczynam powoli się wciskać w ubrania sprzed ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 19:07   #348
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Stanęłam dzisiaj na wagę po niecałych 3 tygodniach od ostatniego ważenia i zobaczyłam kolejny kg mniej zmotywowało mnie to i poleciałam czym prędzej na siłownię. Poza tym stawiam (bo bardzo bym chciała) że to mój ostatni miesiąc odchudzania, ale nie dbania o siebie Tzn liczę że w tym cyklu będą już dwie kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 08:22   #349
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Stanęłam dzisiaj na wagę po niecałych 3 tygodniach od ostatniego ważenia i zobaczyłam kolejny kg mniej zmotywowało mnie to i poleciałam czym prędzej na siłownię. Poza tym stawiam (bo bardzo bym chciała) że to mój ostatni miesiąc odchudzania, ale nie dbania o siebie Tzn liczę że w tym cyklu będą już dwie kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!
Ja dzisiaj sie wybieram na silownie, ale dopiero po 21 pojade, jak maz wroci z pracy. ciezka sprawa, jak ma popoludniowki. Moglabym rano, ale musialabym o 5 wstawac, a nie chce mi sie :P Inna sprawa, ze wiecej sil mam wieczorem i ogolnie jestem czlowiek sowa i zyje lepiej wieczorami i w nocy
U mnie druga polowa cyklu i spuchlam strasznie w tym miesiacu :/ A tu jeszcze tydzien do @.
W Pl sie wybiore chyba jakies badania konkretne, bo mecza mnie takie cykle.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 14:39   #350
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Gratulacje!
Ja dzisiaj sie wybieram na silownie, ale dopiero po 21 pojade, jak maz wroci z pracy. ciezka sprawa, jak ma popoludniowki. Moglabym rano, ale musialabym o 5 wstawac, a nie chce mi sie Inna sprawa, ze wiecej sil mam wieczorem i ogolnie jestem czlowiek sowa i zyje lepiej wieczorami i w nocy
U mnie druga polowa cyklu i spuchlam strasznie w tym miesiacu :/ A tu jeszcze tydzien do @.
W Pl sie wybiore chyba jakies badania konkretne, bo mecza mnie takie cykle.
Ja tez sowa Ale jak już się zwlekę rano to miło zacząć dzień od ruchu. W niedzielę lubiłam zaraz po przebudzeniu uderzyć na siłkę i później się tak fajnie czułam. Tak na codzień to chodzę wieczorami. Jak wracam i emocje opadną to jestem dętka
Zatrzymuje ci się woda w organizmie, miałam tak przez pewien czas jeszcze przed ciaza. 2 faza cyklu była dla mnie okropna. Wymiękałam fizycznie i psychicznie. Po ciąży to mi przeszło i w miarę ok funkcjonuje. Warto by było hormony skontrolować. Kiedy przyjeżdżasz do pl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:14   #351
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Ja tez sowa Ale jak już się zwlekę rano to miło zacząć dzień od ruchu. W niedzielę lubiłam zaraz po przebudzeniu uderzyć na siłkę i później się tak fajnie czułam. Tak na codzień to chodzę wieczorami. Jak wracam i emocje opadną to jestem dętka
Zatrzymuje ci się woda w organizmie, miałam tak przez pewien czas jeszcze przed ciaza. 2 faza cyklu była dla mnie okropna. Wymiękałam fizycznie i psychicznie. Po ciąży to mi przeszło i w miarę ok funkcjonuje. Warto by było hormony skontrolować. Kiedy przyjeżdżasz do pl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na odwrót - właśnie po ciąży mi się takie cyrki zaczęły i też własnie dziś jestem dętka, ale za 5 minut wychodzę na siłkę. Tylko czekam na męża. Gastro mam oczywiście jak stąd do Warszawy.
Za 2 tygodnie lecimy. Na pewno badania zrobię. Zrobię cukry (ostatnim razem na czczo mialam 99 wiec tak przy granicy), HbA1Cc, insuline pewnie. Tarczyce robilam ostatnio i nikt nie dzwonil wiec pewnie angielskie 'normal' ale w Pl powtorze.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 22:24   #352
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
U mnie na odwrót - właśnie po ciąży mi się takie cyrki zaczęły i też własnie dziś jestem dętka, ale za 5 minut wychodzę na siłkę. Tylko czekam na męża. Gastro mam oczywiście jak stąd do Warszawy.
Za 2 tygodnie lecimy. Na pewno badania zrobię. Zrobię cukry (ostatnim razem na czczo mialam 99 wiec tak przy granicy), HbA1Cc, insuline pewnie. Tarczyce robilam ostatnio i nikt nie dzwonil wiec pewnie angielskie 'normal' ale w Pl powtorze.
Też dzisiaj odwiedziłam siłownię. Mąż akurat ma ostatnio pracę domową, to korzystam. Wróciłam przed 22. No nie lubię tak późno chodzić. Nic więcej już nie zrobię.
Widzę że my we dwie tylko zostałyśmy, mam nadzieję że reszta dziewczyn się nie obija


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 08:21   #353
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Też dzisiaj odwiedziłam siłownię. Mąż akurat ma ostatnio pracę domową, to korzystam. Wróciłam przed 22. No nie lubię tak późno chodzić. Nic więcej już nie zrobię.
Widzę że my we dwie tylko zostałyśmy, mam nadzieję że reszta dziewczyn się nie obija


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja wczoraj mialam takiego powera, ze szok - odwrotnie proporcjonalnego do mojej checi pojscia na silownie w ogole. Ale ciesze sie, ze poszlam. O 22:30 juz bylam w domu. Zrobilam 5km or bitrek+bieznia. Na noc sobie wlaczylam mierzenie tetna ciagle i spada mi tetno spoczynkowe, co mnie cieszy.
Ale ewidentnie nie powinnam chodzic rano na silownie. Raz na 2 tygodnie, zeby sie zwazyc co najwyzej, ale nie ma sensu, bo nie dosc, ze rano sie nie moge nigdy zebrac, to na dodatek jestem detka wlasnie.
Zastanawiam sie czy dzisiaj isc zobaczymy, co wieczorem mi mlody urzadzi i czy bedzie chcialo mi ise ruszyc Oby

Zauwazylam, ze zostalysmy same wlasnie. Na dodatek ja nie jestem nawet aktywna staraczka Raczej przygotowuje sie do staran daje sobie ogolnie czas do konca roku

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

A jeszcze w Pl musze koniecznie zbadac wit D, bo mam "ciezki niedobor". W kwietniu oznaczalam poziom i mialam 11 ng/ml Bralam przez jakies 2 miesiace 6tys jednostek, ale miesiac temu gdzies przestalam i wlasnie wracam, bo super sie czulam, jak ja przyjmowalam. Taki niedobor tez moze sprzyjac niechudnieciu.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019

Edytowane przez mala_biegaczka
Czas edycji: 2018-07-18 o 08:24
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 15:17   #354
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj mialam takiego powera, ze szok - odwrotnie proporcjonalnego do mojej checi pojscia na silownie w ogole. Ale ciesze sie, ze poszlam. O 22:30 juz bylam w domu. Zrobilam 5km or bitrek+bieznia. Na noc sobie wlaczylam mierzenie tetna ciagle i spada mi tetno spoczynkowe, co mnie cieszy.
Ale ewidentnie nie powinnam chodzic rano na silownie. Raz na 2 tygodnie, zeby sie zwazyc co najwyzej, ale nie ma sensu, bo nie dosc, ze rano sie nie moge nigdy zebrac, to na dodatek jestem detka wlasnie.
Zastanawiam sie czy dzisiaj isc zobaczymy, co wieczorem mi mlody urzadzi i czy bedzie chcialo mi ise ruszyc Oby

Zauwazylam, ze zostalysmy same wlasnie. Na dodatek ja nie jestem nawet aktywna staraczka Raczej przygotowuje sie do staran daje sobie ogolnie czas do konca roku

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

A jeszcze w Pl musze koniecznie zbadac wit D, bo mam "ciezki niedobor". W kwietniu oznaczalam poziom i mialam 11 ng/ml Bralam przez jakies 2 miesiace 6tys jednostek, ale miesiac temu gdzies przestalam i wlasnie wracam, bo super sie czulam, jak ja przyjmowalam. Taki niedobor tez moze sprzyjac niechudnieciu.
Wiem że wit D jest ważna ale nie mam pojęcia jakie są objawy jej niedoboru u dorosłych. Przyznam się że podając ją małej sama też przyjmuje
Dzisiaj chyba odpuszczam siłownię. Byłam dwa dni pod rząd teraz odpoczynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 10:05   #355
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Wiem że wit D jest ważna ale nie mam pojęcia jakie są objawy jej niedoboru u dorosłych. Przyznam się że podając ją małej sama też przyjmuje
Dzisiaj chyba odpuszczam siłownię. Byłam dwa dni pod rząd teraz odpoczynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po 2 dniach odpoczynek miesniom sie nalezy

Ja dzisiaj ide W tygodniu lubie chodzic co 2. dzien, jak mam dzien mycia wlosow akurat A dzisiaj juz wieczorem wlosy do mycia, to po silownia akurat Obiady pogotowane, takze 21:15 wybede
6 dni do @. Oby przyszla terminowo przed wakacjami
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 20:27   #356
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Mała ja nadal się obijam. Może jutro uda mi się wyskoczyć na mały trening.
Muszę przyznać że coraz lepiej czuje się że swoim ciałem. Zaraz po porodzie trochę mi zostało kg, które ostatnio udaje mi się spalić. Teraz cały czas zakładam krótkie spodenki i cieszę się z moich w końcu w miarę chudych nóg. Bieganie jest fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 22:50   #357
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Mała ja nadal się obijam. Może jutro uda mi się wyskoczyć na mały trening.
Muszę przyznać że coraz lepiej czuje się że swoim ciałem. Zaraz po porodzie trochę mi zostało kg, które ostatnio udaje mi się spalić. Teraz cały czas zakładam krótkie spodenki i cieszę się z moich w końcu w miarę chudych nóg. Bieganie jest fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super Ja sie czulam o wiele lepiej 3 miesiace po porodzie, niz teraz

Ja tez nie bylam wczoraj w koncu i dzis tez nie. Jutro rano jade na cytologie do przychodni, moze wieczorem sie wybiore. Ale mam pms'owego lenia.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 19:34   #358
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Ja dalej nie odwiedziłam siłowni a niedługo kończy mi się karnet Na szczęście chodzę, dużo chodzę bo pogoda się poprawiła i nie ma strachu że wyjde i nagle nas deszcz zleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 20:59   #359
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

Hejo
Ja sie ostatnio nie odzywam bo w sumie nie walczę z kg...
Ale juz za moment sie to zmieni, na początku sierpnia po dwoch miesiacach laby wracamy do siebie wiec wezme sie ostro do roboty

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 23:25   #360
wrzosova
Rozeznanie
 
Avatar wrzosova
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 905
Dot.: O dwie kreski sie staramy i zrzucamy zbędne kilogramy.

U mnie na wadze 72

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak.'
A.Schopenhauer
wrzosova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-20 08:39:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.