Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 16:19   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?


Borykasz się z dużymi niedoskonałości skóry? Chcesz jeszcze zakryć bez efektu maski? Zobacz 7 sprawdzonych produktów, które mogą ci w tym pomóc! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 22:22   #2
ekstrawagancka_
Przyczajenie
 
Avatar ekstrawagancka_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 11
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Delia i jej podkład to jedyny kosmetyk, na jaki stać mnie z tej listy. Zazwyczaj (chociaż nie tylko) z niedoskonałościami borykają się nastolatki i kobiety młode - chociażby studentki. Trzeba byłoby wydać połowę stypendium, żeby kupić jeden z tych produktów. Prawda jest taka, że choćby człowiek nie wiem jak chciał, pudrował i przykrywał to co ukryć chce... to ma dwa wyjścia - albo pozostawić niedoskonałości lekko widoczne a wygląd skóry naturalny, albo pokusić się o delikatny efekt maski widoczny z bliska lecz ukryć co niechciane. Próbowałam drogich kosmetyków z 'wyższej półki' i działają tak samo jak ich tanie zamienniki. Korektor Catrice kosztujący może troszkę ponad 10 zł, okazał się lepszy niż niejeden korektor za pięciokrotnie wyższa cenę. Taki kosmetyk w połączeniu ze średnio kryjącym podkładem da naprawdę przyzwoity efekt, bo miejsca mniej problematyczne nie powinny być traktowane ciężkim podkładem, który zatyka pory. Zamiast wydawać ponad 100 zł za podkład, lepiej nastawić się na kosmetyki do pielęgnacji skóry, robić peelingi i nawilżać naszą cerę, bo nawet najdroższy podkład nie ukryje suchych skórek a wystarczy dobry i tani peeling by się ich pozbyć.
__________________
No shit, Sherlock ...
ekstrawagancka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 11:37   #3
anullka38
Przyczajenie
 
Avatar anullka38
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

A ja polecam podkład Pierre Rene Skin Balance, nakładany palcami, ewentualnie zwilżoną gąbeczką. Kosztuje ok 20zł i robi robotę. Nie jestem zwolenniczką wydawania kroci na kolorówkę, lepiej zainwestować w pielęgnacje twarzy, w tym przypadku polecam wizytę u kosmetyczki i kwasy, wtedy jedno drugiemu nie przeszkadza
anullka38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 20:23   #4
huliax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 130
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Drogie wizażystki ! Już kolejny raz wchodzę w arytkuł jego typu po czym opuszczam go zdenerwowana. Dlaczego ? Jestem typową przedstawicielką grupy "tanio a dobrze" szukam tańszych zamienników drogich produktów, które dobrze spełniają swoją rolę. Jak ktoś tu wspomniał stać mnie tylko na Delię. Może czasem zrobić coś takiego dla młodych kobiet, które nie chcą wydać na podkład 200 zł. Taka luźna sugestia. Pozdrawiam
huliax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 00:29   #5
ekstrawagancka_
Przyczajenie
 
Avatar ekstrawagancka_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 11
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Ooo, popieram wypowiedź anullka38. Sama używam podkładu PR, który łączę z podkładem Wake Me Up! w ciemniejszym odcieniu i moje niedoskonałości (a jest ich naprawdę dużo) znikają
__________________
No shit, Sherlock ...
ekstrawagancka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 13:40   #6
dagmala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Używam RIMMELa i jestem zadowolona. A cena też jest przystępna.
dagmala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 17:11   #7
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

KAŻDY , ale to KAŻDY artykuł tego typu tak wygląda, że są kosmetyki których ceny są kosmiczne.. moze by tak coś dla ludzi ?
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 21:16   #8
ASIA91189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 284
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Estee Lauder Double Wear jest moim ideałem
ASIA91189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 16:18   #9
Anna_al
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 52
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Raz na jakiś czas zdarza mi się kupić jakieś droższe produkty, ale nie zawartość całej kosmetyczki. Poza tym dostępność np. Arkana to chyba tylko przez internet, tak samo jak Kryolan.
Anna_al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 08:17   #10
lejdigosiek
Raczkowanie
 
Avatar lejdigosiek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 61
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

do mojej wrażliwej cery muszę mieć niestety droższe podkłady
__________________
"But I being poor, have only my dreams, I have spread my dreams under your feet, tread softly because you tread on my dreams." - William Butler Yeats
lejdigosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 11:29   #11
lasMaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

dziewczyny a co sądzicie o podkładach z Estee Lauder? chciałabym zmienić, mam niedoskonałości a przy tym wrażliwą skórę, a słyszałam ze te podkłady dobrze kryją i nie ma po nich uczuleń, ktoś stosuje, poleca czy odradza?
lasMaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 21:00   #12
Gwiazda87
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazda87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 235
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Używałam już bardzo wiele podkładów różnych marek od tych tanich po te droższe. I od lat jestem wierna jednej marce,jednemu podkładowi. I wydanie około 126 zl raz na 2-3 miesiące wcale mi nie przeszkadza. Używam MAC Studio fix. I za żadne skarby go nie zmienię : love:
__________________
(perfekcjonistka,czasem do bólu, ze szkodą dla siebie ) Moje motto : Nic nie jest warte Twojego złamanego paznokcia. - głębokie a zarazem płytkie,czysty obłęd
Gwiazda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:26   #13
kiciur_de_luxe
Raczkowanie
 
Avatar kiciur_de_luxe
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 479
Send a message via Skype™ to kiciur_de_luxe
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Cytat:
Napisane przez lasMaria Pokaż wiadomość
dziewczyny a co sądzicie o podkładach z Estee Lauder? chciałabym zmienić, mam niedoskonałości a przy tym wrażliwą skórę, a słyszałam ze te podkłady dobrze kryją i nie ma po nich uczuleń, ktoś stosuje, poleca czy odradza?

Miałam ten podkład. Trochę mi przypomina Colorstay Revlon. Dobrze kryje, jest trwały ale niemiłosiernie wysusza. Mnie trochę podrażniał. Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, atopową i wrażliwą. Dużo lepiej sprawdza się u mnie High Definition Foundation MUFE, który nie jest tak ciężki jak DW. No i ma niezły wybór kolorów dla bladolicych, zwłaszcza takich, których skóra ma odcień żółty lub neutralny.
Jeśli masz wrażliwą cerę koniecznie weź próbkę przed zakupem podkładu bo może się okazać, że wydałaś kupę forsy na coś, czego nie możesz używać Powodzenia w poszukiwaniach!
__________________
-----------------------------------------------------
Wymiankuję https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423582

Poszukuję
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post29726481
kiciur_de_luxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 19:10   #14
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Ja mam EL DWLight i jestem zadowolona! Daje super wykończenie i tak się wtapia w skórę, że wygląda jakby go nie było. Jednak ja używam podkładu tylko do wyrównania kolorytu. Moja cera to klasyczna litera T i oprócz ogromnych cieni pod oczami nie mam z nią większych problemów.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:28   #15
wanda1987
Raczkowanie
 
Avatar wanda1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Makijaż kamuflaż ? jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Ja ostatnio borykam się z niedoskonaóściami skóry i odkryłam nowy podkład z Clareny camuflage. Mega zadowolona. Zakryje wszystko. Nie ściera się i cenowo też jest ok.
wanda1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-10 13:28:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.