blizny wglebione po zabiegach na naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 19:24   #1
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38

blizny wglebione po zabiegach na naczynka


witam...chodze na zabiegi zamykania naczynek,za kolejnym razem wszystko bylo dobrze do czasu,zaczely robic mi sie na nosie czole i brodzie pare pecherzykow z woda-najgorsza kolo nosa,dlugo goilo sie--niestety dzis minal juz miesiac a pozostaly znaki,takie przebarwienia ale wglebione nie plaskie co mnie martwi,zwlaszcza ta kolo nosa jakby ktos przejechal nozem-zupelnie nie rozumiem dlaczego,czy to zniknie,oczywiscie przy nastepnej wizycie od razu pytam dlaczego bo ide w srode ale to tak nie powinno byc..teraz co pozostaly mi slady jak po tradziku,na czole jedna dziura i na brodzie..co teraz robic,to nie moja wina..bardzo prosze porady rowniez specjalisty...dzieki
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 10:58   #2
LilyMunster123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32
Dot.: blizny wglebione po zabiegach na naczynka

hmmm... Moim zdaniem to zejdzie, cierpliwości.
Ja też miałam zbieg na zamykanie naczynek, a właściwie jednego naczynka - zrobił mi się taki mini krwiak po okiem wyglądało to paskudnie. Moja dermatolog nazwała to "nowotworem naczyniowym" O_o Sama nazwa mnie przeraziła, ale powiedziała, że to nie groźne tylko wygląda jak wygląda. Miałam 2 razy wypalane to paskudztwo ( dziabała mnie taką igłą pod prąd) Po pierwszym zabiegu nie było widac różnicy, na szczeście po 2 to naczynko zniknelo, ale długo mialam taką blizne... Az pewnego dnia po kilku miesiącach po prostu plama i wglębienie zniknęły. Teraz nie widać już niczego. Więc wydaje mi się, że i w Twoim przypadku trzeba by jeszcze poczekać, ale nie weim - nie chce być złym doradcą. Zapytaj się swojego dermatologa.
Pozdrawiam
LilyMunster123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:44   #3
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: blizny wglebione po zabiegach na naczynka

dzieki za pocieszenie,lepiej s czuje teraz bo ciezko o tym nie myslec...ale jeszcze dwa dni i zobaczymy co pani derm poie na to.....rozmawialam z nia juz i powiedziala ze czasem tak jest ale znalazlam pare przypadkow na forum ze dziewczyny chodzily pozniej na kwasy,laser etc aby zlikwidowac....naszczesci e powiedziala mi ze ewentualnie zrobimy mikrodermabrazje...pomimo to dziwne,z regoly robia sie strupki zaczerw a potem znika...mysle ze w moim przypadku troche panie mnie poparzyla bo pecherzyki z woda?/dlatego sa teraz slady a jak dlugo to kto wie....ale dziekuje ze mi napisalas..czuje sie lepiej
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 09:32   #4
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: blizny wglebione po zabiegach na naczynka

Może poparzenie takie drobne. Najlepiej poradzić się dermatologa.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.