Zgłaszanie szkód przez ekonto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 11:44   #1
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288

Zgłaszanie szkód przez ekonto?


Cześć dziewczyny

dziś miałam okazje przetestować zgłaszanie szkód przez ekonto w Ergo Hestii w ramach akcji z portalu U-u.

I wiecie co mam wrażenie, że to jest to czego potrzebuję, wchodze na swoje konto online i krok po kroku zgłaszam szkode, bez żadnego biegania, załatwiania, telefonów i tysięcy papierków. Jak dla mnie super. A co wy myślicie o takim załatwianiu spraw, zgłaszaniu szkód?
czy to dla Was ułatwienie?
kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 14:38   #2
Cammile
Raczkowanie
 
Avatar Cammile
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: Zgłaszanie szkód przez ekonto?

Hej,
Też widziałam to konto, świetna sprawa. Chyba nie ma takiego innego co nie? On też mi zadał takie zadanie, że mam zepsute auto, bo 'zatrzymałam się na drzewie' i teraz muszę wszystko naprawić.

Jak bym miała teraz pomyśleć po co i gdzie biegać z tymi papierzyskami to chyba bym do głowy dostała. A tu .. dokładnie krok po kroku.

Z tego co wiem z U-U jest tu więcej kobiet, ciekawe co one dostały za zadanie
__________________
Wytrwałość i skupienie określa Twój status społeczny
Cammile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 13:30   #3
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Zgłaszanie szkód przez ekonto?

zgłosilam szkode przez ekonto we wtorek było szybko, łatwo i przyjemnie tak jak już pisałam.
A od wczoraj telefony od agentów ergo h. którzy nic na ten temat (że testuje) nie wiedzą. Najgorsze jest to iż okazuje się że w firmie nędznie z przepływem informacji, w tej samej sprawie dzwoniły już do mnie dwie różne osoby.A jak dziewczęta u Was? jak Wam się podoba ekonto?
kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 10:41   #4
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Zgłaszanie szkód przez ekonto?

W ekoncie dużym plusem jest to, że nie trzeba wykonać miliona telefonów, nazbierać ntej liczby papierzysk, po prostu logujesz się na necie i zgłaszasz, bez tłumaczenia się, bez zapominania języka w ustach z nerwów Do tego jest czytelne
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:49   #5
Cammile
Raczkowanie
 
Avatar Cammile
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: Zgłaszanie szkód przez ekonto?

Do mnie też dzwonią Tzn. ja to odbieram pozytywnie, bo widać że ludzie w tej firmie pracują. W u-u powiedzieli mi, że jak nie będą wiedzieć o co chodzi z akcją testową mamy ich skierować do ich przełożonych.

Samo konto odbieram bardzo pozytywnie. Latanie po Agentach i ubezpieczalniach (mój brat wybił sobie kiedyś przedniego zęba co wtedy to było.. to koszmar) pomyśleć sobie, że mogłam to załatwić wszystko na spokojnie w domu...
__________________
Wytrwałość i skupienie określa Twój status społeczny
Cammile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.