Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-11-27, 10:44   #4801
karolcia18x
Przyczajenie
 
Avatar karolcia18x
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 9
Keratynowe prostowanie w³osów - niesprawdzona frzyjerka

Witam, chcia³abym was przestrzec przed niesprawdzonymi fryzjerkami, je¶li chodzi o Keratynowe prostowanie w³osów. Zapisa³am siê na taki zabieg u fryzjerki która nie mia³a prawie wcale o tym pojêcia. Dopytuj±c siê jak mam dbaæ o w³osy po zabiegu ledwo mia³a jakie¶ pojêcie do tego mówi³a ,,To ja Pani zamówiê specjalny szampon " . Bêd±c po zabiegu czeka³am a¿ dostanie ten szampon. Dosta³am ma³± buteleczkê szamponu na zastêpstwo i zapewnia³a ¿e to jest specjalny szampon do tego typu zabiegów. Umy³am pierwszy raz w³osy, po wysuszeniu zauwa¿y³am ¿e puszyste siê zrobi³y, suche koñcówki, nie mog³am ich rozczesaæ i ledwo by³y wyprostowane(z natury mam lekko fale . Przez te dni co czeka³am trochê porozgl±da³am siê na internecie o sk³adnikach które nie powinny byæ w szamponach, od¿ywkach i maseczkach po takim zabiegu. Przeczyta³am po fakcie sk³adnik szamponu który da³a... Okaza³o siê , ¿e nie do¶æ ¿e ma sól to minimum 2 silne detergenty sls, reszty sk³adników nawet nie czyta³am ... By³am u tej fryzjerki i zaczê³am siê k³óciæ co ona mi da³a, czy wie ile to kasy kosztowa³o? Firma zapewnia³a j± ¿e to jest specjalnie przeznaczony szampon po zabiegu i ¿e to nie jest jej wina tylko najwidoczniej oni oczukuj± swoich klientów ... Nawet szuka³a sk³adników - porównywa³a z innym szamponem i musia³am jej pokazaæ gdzie znajduje siê sól i reszta :| (nie umia³a angielskiego i patrzy³a na ¶ci±gê jak±¶ swoj±) . Daj±c mi ten szampon powinna siê upewniæ czy na pewno jest bezpieczny... wiadomo jacy umiej± byæ przedstawiciele...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Sk³adniki które by³y w szamponie :
aqua, sodium laureth sulfate, cocamide dea, propylene glycol, parfum, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, glycerin, sorbitol, hamamelis virginiania (witch hazel) , leaf extract, lecithin, peg-15, cocopolyamine, xanthan gum, guar hydroxypropyltrimonium chloride, panthenol, diatomaceous earth, glyceryl linoleate, tocopheryl acetate, methylisothiazolinoe, methylchloroisothiazolino e, ethanolamine, tetrasodium edta, hydroxycitronellal, amyl cinnamal, benzyl salicylate, nexyl cinnamal, limonene, linalool
karolcia18x jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-27, 21:55   #4802
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Trochê to dziwne, ja myjê w³osy normalnymi szamponami i nic mi siê nie dzieje, efekt prostowania keratyn± nadal siê utrzymuje.

Szampon dobieram do potrzeb skóry g³owy, a niestety jedynie silniejsze detergenty jej s³u¿±, po delikatnych szamponach dostajê ³upie¿u i skóra mnie swêdzi. U¿ywam wiêc ¶wiadomie szamponów z sls i serio nie maj± wiêkszego wp³ywu na efekty po keratynie.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-28, 04:39   #4803
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê to dziwne, ja myjê w³osy normalnymi szamponami i nic mi siê nie dzieje, efekt prostowania keratyn± nadal siê utrzymuje.

Szampon dobieram do potrzeb skóry g³owy, a niestety jedynie silniejsze detergenty jej s³u¿±, po delikatnych szamponach dostajê ³upie¿u i skóra mnie swêdzi. U¿ywam wiêc ¶wiadomie szamponów z sls i serio nie maj± wiêkszego wp³ywu na efekty po keratynie.
Same here, a za pare dni stukna mi 4 lata prostowania
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-28, 08:08   #4804
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 7 746
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê to dziwne, ja myjê w³osy normalnymi szamponami i nic mi siê nie dzieje, efekt prostowania keratyn± nadal siê utrzymuje.

Szampon dobieram do potrzeb skóry g³owy, a niestety jedynie silniejsze detergenty jej s³u¿±, po delikatnych szamponach dostajê ³upie¿u i skóra mnie swêdzi. U¿ywam wiêc ¶wiadomie szamponów z sls i serio nie maj± wiêkszego wp³ywu na efekty po keratynie.
Ja tez myje normalnymi.
W sobote znow zrobilam encanto.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-28, 12:02   #4805
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Drogie krêcone, czy jak w trakcie encanto my³y¶cie w³osy po keratynie, ale przed od¿ywk±, to wam siê skrêci³y?
Jeszcze nie my³am i siê bojê, ¿e zamoczê i ujrzê znajome loki.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-28, 12:12   #4806
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie , u mnie nie by³y krêcone ☺

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-28, 13:05   #4807
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 7 746
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;68024251]Drogie krêcone, czy jak w trakcie encanto my³y¶cie w³osy po keratynie, ale przed od¿ywk±, to wam siê skrêci³y?
Jeszcze nie my³am i siê bojê, ¿e zamoczê i ujrzê znajome loki. [/QUOTE]
Nie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 15:03   #4808
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

£adnie sobie wyprostowa³am w³osy, co nie? 8 godzin i 150 z³ totalnie by³y tego warte.
To po wysuszeniu suszark±, gdyby nie ona pewnie mia³abym takie loki jak wcze¶niej.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-28, 15:43   #4809
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Poka¿ wiadomo¶æ
Tre¶æ usuniêta
Reklamowa³am ju¿ w³osy u rodziców, ale nie chcieli mi wymieniæ na inne. Nad alicja_style i kole¿ank± chyba nie bêdê siê ju¿ znêcaæ, starali siê!
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-28, 16:08   #4810
karolcia18x
Przyczajenie
 
Avatar karolcia18x
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja mam bardzo cieniutkie w³osy wiêc mog³o to mieæ du¿y wp³yw. Umy³am innym szamponem ni¿ tamtym i szczerze mam lepsze w³osy ni¿ po tym co fryzjerka poleci³a. Ale koñcówki mam suche jak wiór gdzie takich wcze¶niej nie mia³am....
karolcia18x jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-28, 16:20   #4811
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez karolcia18x Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam bardzo cieniutkie w³osy wiêc mog³o to mieæ du¿y wp³yw. Umy³am innym szamponem ni¿ tamtym i szczerze mam lepsze w³osy ni¿ po tym co fryzjerka poleci³a. Ale koñcówki mam suche jak wiór gdzie takich wcze¶niej nie mia³am....
Ale po tym szamponie od fryzjerki na³o¿y³a¶ jaka¶ od¿ywkê? Bo nie ma co liczyæ na piêkne w³osy po samym szamponie...
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 16:21   #4812
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez karolcia18x Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam bardzo cieniutkie w³osy wiêc mog³o to mieæ du¿y wp³yw. Umy³am innym szamponem ni¿ tamtym i szczerze mam lepsze w³osy ni¿ po tym co fryzjerka poleci³a. Ale koñcówki mam suche jak wiór gdzie takich wcze¶niej nie mia³am....
Po prostu mo¿e ten szampon by³ dla Ciebie za mocny albo jaki¶ jego sk³adnik nie spodoba³ siê w³osom. A to ¿e koñcówki s± przesuszone to norma po zabiegu dlatego zawsze po keratyna dobrze jest je podciac ☺

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-11-30, 17:57   #4813
nyszka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy orientujecie siê gdzie jeszcze mo¿na kupiæ tzw. star± wersjê encanto? Chcia³am u Alicja_style, ale na razie nie maj±, a mia³am zamiar zrobiæ przed ¶wiêtami.
nyszka_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-01, 14:23   #4814
vTriniv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Obecnie mam czarne wlosy chcia³abym zdjac kolor aby dojsc do naturalnego odcienia - Ciemny blad. chce tez trwale wyprostowac. Co radzicie w pierszej kolejnosci zrobic? pozbyc sie koloru czy najpierw prostowac?
vTriniv jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-01, 14:48   #4815
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Chyba lepiej bêdzie najpierw zdj±æ kolor a pó¼niej wyprostowaæ : w³osy siê trochê odbuduja po de koloryzacji

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-01, 15:25   #4816
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja bym najpierw zrobi³a dekoloryzacjê, pó¼niej prostowanie a na koniec pomalowa³a na odpowiedni kolor.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-02, 05:42   #4817
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mi keratynowe prostowanie z kruczo czarnych zdjelo kolor do jasnego br±zu..

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
asiuniaskc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-02, 07:11   #4818
vTriniv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêki dziewczyny troche jestem zestresowana bo mam mnóstwo wlosów i nie chce ich stracic albo zrobic z nich spalenizny

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Przechodzilas przez rudy bo tego troche sie obawiam moze i bedzie mi pasowaæ do charakteru ale nie koniecznie do wygladu :P

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Proszê kliknij w jedn± z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywniæ to okienko.
vTriniv jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-02, 09:25   #4819
martuska090790
Przyczajenie
 
Avatar martuska090790
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej, wiecie mo¿e gdzie dostane star± formu³e encanto? u alicja _style niestety w styczniu dopiero
martuska090790 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-03, 07:03   #4820
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 316
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuska090790 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, wiecie mo¿e gdzie dostane star± formu³e encanto? u alicja _style niestety w styczniu dopiero
Ja ju¿ nie zamówiê u alicjastyle. Mam bardzo mieszane uczucia. Parê lat temu robi³am star± wersj± keratynê. Szczypa³o i gryz³o, ale efekt by³ wow. Kupi³am parê miesiêcy temu po 50ml starej wersji u alicjastyle w³a¶nie. W keratynie p³ywa³y farfocle, prawie nie by³o jej czuæ podczas zabiegu co pozwala mi s±dziæ, ¿e keratyna by³a stara lub rozcieñczona. Albo jedno i drugie :/ Dopiero jak nak³ada³am od¿ywkê to hoho... buchnê³y opary, a¿ sobie przypomnia³am jak stara wersja powinna waliæ. Nie polecam tego sprzedawcy. Efekt jest... ¶redni, "rozcieñczony" to dobre okre¶lenie. Nowa wersja encanto ostatnio ju¿ da³a lepszy efekt ni¿ to.
Zapisz
twiggz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-09, 04:20   #4821
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ nie zamówiê u alicjastyle. Mam bardzo mieszane uczucia. Parê lat temu robi³am star± wersj± keratynê. Szczypa³o i gryz³o, ale efekt by³ wow. Kupi³am parê miesiêcy temu po 50ml starej wersji u alicjastyle w³a¶nie. W keratynie p³ywa³y farfocle, prawie nie by³o jej czuæ podczas zabiegu co pozwala mi s±dziæ, ¿e keratyna by³a stara lub rozcieñczona. Albo jedno i drugie :/ Dopiero jak nak³ada³am od¿ywkê to hoho... buchnê³y opary, a¿ sobie przypomnia³am jak stara wersja powinna waliæ. Nie polecam tego sprzedawcy. Efekt jest... ¶redni, "rozcieñczony" to dobre okre¶lenie. Nowa wersja encanto ostatnio ju¿ da³a lepszy efekt ni¿ to.
Zapisz
Ja za pierwszym razem czu³am delikatnie nieprzyjemny zapach, za drugim jeszcze mniej. Kupowa³am stare wersje. Za pierwszym razem efekt wow, za drugim tylko do mycia.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-10, 01:24   #4822
alicja_style_na_allegro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja za pierwszym razem czu³am delikatnie nieprzyjemny zapach, za drugim jeszcze mniej. Kupowa³am stare wersje. Za pierwszym razem efekt wow, za drugim tylko do mycia.
Witam,
jest mi bardzo przykro, ze osi±gniêty efekt by³ daleki od Pañ wyobra¿enia. Poniewa¿ nikt ze mn± siê nie kontaktowa³ wiêc nie jestem w stanie okresliæ kto kiedy i co kupi³. Starej wersji encanto od pewnego czasu nie sprzedajê, poniewa¿ czekam na dostawe która przyjdzie najprawdopodobniej w styczniu. Co do okreslenia ¿e produkt by³ stary, hm...encanto ma dwa lata waznosci od daty produkcji, wiêc przy takich ilo¶ciach jakie siê sprzedaj± trudno wyobraziæ sobie ilo¶æ jaka musia³bym mieæ aby przeterminowaæ produkt. Do tego ¿e zapach by³ mniej intensywny tudno mi sie odnie¶æ, poniewa¿ po takim czasie jak ju¿ to przelewam w mniejsze opakowania zwyczajnie zd±¿y³em sie przyzwyczaiæ i on na mnie nie dzia³a. W±tku o rozcieñczaniu produktu nawet nie skomentujê, ale ten fragment o wy¿szo¶ci nowej wersji nad star± spowodowa³ w tej niemi³ej dla mnie wiadomo¶ci jednak u¶miech na twarzy. Ze swojej strony zapraszam obie Panie do kontaktu ze mn± w styczniu celem przes³ania towaru ¶wie¿ego, tu¿ po dostawie, celem porównania i mam nadziejê tym razem osi±gniêtego zadowolenia po zabiegu.
Pozdrawiam alicja_style
alicja_style_na_allegro jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-10, 09:56   #4823
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez alicja_style_na_allegro Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
jest mi bardzo przykro, ze osi±gniêty efekt by³ daleki od Pañ wyobra¿enia. Poniewa¿ nikt ze mn± siê nie kontaktowa³ wiêc nie jestem w stanie okresliæ kto kiedy i co kupi³. Starej wersji encanto od pewnego czasu nie sprzedajê, poniewa¿ czekam na dostawe która przyjdzie najprawdopodobniej w styczniu. Co do okreslenia ¿e produkt by³ stary, hm...encanto ma dwa lata waznosci od daty produkcji, wiêc przy takich ilo¶ciach jakie siê sprzedaj± trudno wyobraziæ sobie ilo¶æ jaka musia³bym mieæ aby przeterminowaæ produkt. Do tego ¿e zapach by³ mniej intensywny tudno mi sie odnie¶æ, poniewa¿ po takim czasie jak ju¿ to przelewam w mniejsze opakowania zwyczajnie zd±¿y³em sie przyzwyczaiæ i on na mnie nie dzia³a. W±tku o rozcieñczaniu produktu nawet nie skomentujê, ale ten fragment o wy¿szo¶ci nowej wersji nad star± spowodowa³ w tej niemi³ej dla mnie wiadomo¶ci jednak u¶miech na twarzy. Ze swojej strony zapraszam obie Panie do kontaktu ze mn± w styczniu celem przes³ania towaru ¶wie¿ego, tu¿ po dostawie, celem porównania i mam nadziejê tym razem osi±gniêtego zadowolenia po zabiegu.
Pozdrawiam alicja_style
My¶lê, ¿e to nie do koñca mo¿e byæ Pana wina. Ka¿dy w³os reaguje inaczej i to mo¿e nasze w³osy nieodpowiednio przyjê³y kolejn± porcjê keratyny.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-10, 18:17   #4824
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja wczoraj robi³am o raz 4 prostowanie Inoarem. Pierwszy raz prostowa³am w maju 2015 r, wiêc powtarzam zabieg tak co pó³ roku. Osobi¶cie jestem mega zadowolona. Z ka¿dym zabiegiem efekt utrzymuje siê co raz d³u¿ej, w³osy zapu¶ci³am i w zasadzie nie znajduje minusów
klajdla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-18, 10:53   #4825
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 237
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam ponownie. Niestety mój ostatni zabieg tak jak my¶la³am efekt natychmiastowo min±³. Zawsze by³o super przez te 3-4 miesi±ce a tu po 2 tygodniach ju¿ w³osy siê puszy³y a teraz s± takie jak by³y przed zabiegiem Pierwszy i ostatni raz kupi³am u ALICJA_style na allegro. Straci³am tylko pieni±dze i czas
Dziewczyny mo¿na po miesi±cu od ostatniego zabiegu zrobiæ kolejny? czy to za wcze¶nie?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------
Dorjee90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-19, 06:21   #4826
alicja_style_na_allegro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie. Niestety mój ostatni zabieg tak jak my¶la³am efekt natychmiastowo min±³. Zawsze by³o super przez te 3-4 miesi±ce a tu po 2 tygodniach ju¿ w³osy siê puszy³y a teraz s± takie jak by³y przed zabiegiem Pierwszy i ostatni raz kupi³am u ALICJA_style na allegro. Straci³am tylko pieni±dze i czas
Dziewczyny mo¿na po miesi±cu od ostatniego zabiegu zrobiæ kolejny? czy to za wcze¶nie?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------
Szanowna Pani,

ma Pani napisane tyle postów i a¿ dziwi, ¿e nie zauwa¿y³a Pani.¿e na rynku istniej± dwa produkty encanto. Brazylijski i amerykañski czyli nowa i stara wersja. Na prawdê kupuj±c now± wersjê nie mo¿na oczekiwaæ efektu woow który daje encanto amerykañskie. Poza tym, skoro Pani my¶la³a ¿e efekt minie natychmiast to po co by³o kupowaæ?
Wersja amerykañska bêdzie w sprzeda¿y dopiero w po³owie stycznia, gdy¿ w³asnie dostawa p³ynie ze Stanó³w Zjednoczonych.

Pozdrawiam i ¿yczê stosunkowo mi³ego weekendu.

Przy okazji wszystkim moim obecnym, przesz³ym i przysz³ym(chocia¿ wiadomo ¿e alicja_style to oszustka, która tylko czyha na ³atwe pieni±dze ) klientkom sk³adam najserdeczniejsze ¿yczenia Weso³ych ¦wi±t i Szczê¶liwego Nowego Roku. Udanych zabiegów i zawsze zadowolenia z wybranych produktów.
Piotr Górkiewicz
alicja_style_na_allegro jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-19, 07:03   #4827
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 237
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez alicja_style_na_allegro Poka¿ wiadomo¶æ
Szanowna Pani,

ma Pani napisane tyle postów i a¿ dziwi, ¿e nie zauwa¿y³a Pani.¿e na rynku istniej± dwa produkty encanto. Brazylijski i amerykañski czyli nowa i stara wersja. Na prawdê kupuj±c now± wersjê nie mo¿na oczekiwaæ efektu woow który daje encanto amerykañskie. Poza tym, skoro Pani my¶la³a ¿e efekt minie natychmiast to po co by³o kupowaæ?
Wersja amerykañska bêdzie w sprzeda¿y dopiero w po³owie stycznia, gdy¿ w³asnie dostawa p³ynie ze Stanó³w Zjednoczonych.

Pozdrawiam i ¿yczê stosunkowo mi³ego weekendu.

Przy okazji wszystkim moim obecnym, przesz³ym i przysz³ym(chocia¿ wiadomo ¿e alicja_style to oszustka, która tylko czyha na ³atwe pieni±dze ) klientkom sk³adam najserdeczniejsze ¿yczenia Weso³ych ¦wi±t i Szczê¶liwego Nowego Roku. Udanych zabiegów i zawsze zadowolenia z wybranych produktów.
Piotr Górkiewicz
Ja tylko piszê o faktach. A faktem jest ¿e robi³am ju¿ kilka razy zabieg kupuj±c encanto u innego sprzedawcy i wszystko by³o ok. Raz kupi³am u Pana i efekt niestety jest jaki jest. O tym ¿e nie bêdzie efektu takiego jak zawsze trudno ¿ebym wiedzia³a przed zakupem skoro dopiero po otwarciu mog³am stwierdziæ ¿e nie ma tak intensywnego zapachu jak zawsze.
Mimo wszystko równie¿ ¿yczê weso³ych ¶wi±t. Pozdrawiam.
Dorjee90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:33   #4828
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Super wiadomo¶æ ¿e encanto bêdzie ☺ czekam z niecierpliwo¶ci± na styczeñ.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-22, 20:45   #4829
alinoe_
Przyczajenie
 
Avatar alinoe_
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny

Dawno mnie tu nie by³o, a nie mogê zalogowaæ siê na swoje stare konto (elilalu86), ani odzyskaæ has³a :/. Kiedy¶ z Wami pisa³am i wrzuca³am linki do swoich filmów o keratynie. Prostujê od 5 lat Tydzieñ temu zrobi³am kolejne Encanto, zawsze obiecujê sobie, ¿e to ju¿ bêdzie ostatnie, ale jednak wygoda wygrywa Teraz zamówi³am preparaty po 100 ml. Nagra³am film, mo¿e komu¶ siê przyda pokazujê efekty, konsystencjê produktów i zabezpieczenia butelek

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-28 o 18:58 Powód: Link.
alinoe_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:52   #4830
alicja_style_na_allegro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cieszê siê, ¿e kto¶ zamie¶ci³ taki film. Zaprezentowane na filmie blogerki encanto jest brazylijskie. Czyli tzw nowa formu³a. Przypominam....encanto brazylijskie i amerykañskie (stara formu³a) to zupe³nie inne produkty. Swoj± drog± z tego co wiem producent amerykañski wyst±pi³ na drogê s±dow± o ochronê nazwy.
W styczniu przedstawiê na filmiku konsystencjê i wygl±d amerykañskiej wersji. A pod tym linkiem dostêpnym na youtube jest pokazany ca³y zabieg wykonany na encanto starej wersji.
https://www.youtube.com/watch?v=vW2MCZKjUQk&t=10s

Pozdrawiam.
alicja_style_na_allegro jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.