Podrobiony Dior Fahrenheit 200 ml z Perfumeria Pure? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-17, 20:53   #1
oszukany_perfumeria_pure
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Unhappy

Podrobiony Dior Fahrenheit 200 ml z Perfumeria Pure?


Witam. (wątek będzie uzupełniany z biegiem wydarzeń)
[17.12.2014r .] W dniu 29 listopada 2014 r. zamówiłem w sklepie Perfumeria Pure perfumy Christian Dior Fahrenheit woda toaletowa spray 200 ml z odbiorem osobistym. Towar odebrałem 12.12.2014 (na początku miesiąca dostałem telefon: odbiór będzie możliwy w późniejszym czasie, w związku z dostarczoną rozlaną partią. Ponieważ 12 grudnia miałem wizytę u lekarza 50 metrów dalej - na ulicy Mieczysława Niedzielskiego "Żywiciela" - opóźnienie pasowało mi). Odbierając zapach w odpowiedzi na moje pytanie zostałem zapewniony o jego oryginalności. W sobotę używając zakupionych perfum, spostrzegłem niezgodność zapachu ze sprawdzanymi wcześniej testerami z drogerii takich jak Douglas, Sephora, Hebe, czy Superpharm. Z braku czasu potwierdzenie oryginalności sprawdziłem w niedzielę - oprócz innego zapachu (który jest też o wiele mniej intensywniejszy) odkryłem że numer serii różni się na pudełku od tego na butelce! Na pudełku nadrukowany jest czarnym tuszem (NIE WYTŁOCZONY!) - 4S01, na butelce - 4T02! (dołączone zdjęcia). Odwiedziłem ponownie wymienione perfumerie, by potwierdzić różnice zapachowe, wieczorem wysłałem maila z informacją o zaistniałej sytuacji. W dniu dzisiejszym - 17.12.14r. - oddałem Diora na reklamację z tytułu niezgodności z umową, będę informował o przebiegu sprawy.
W związku z zaistniałą sytuacją proszę Was o opisywanie podobnych "przygód", może mieliście już do czynienia ze sklepem internetowym Perfumeria Pure. Co możecie powiedzieć o tych perfumach po obejrzeniu zdjęć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-12-16 12.36.04 (Copy).jpg (110,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141214_180628 (Copy).jpg (67,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141214_180812 (Copy).jpg (82,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141215_191710 (Copy).jpg (97,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141217_154227 (Copy).jpg (72,6 KB, 38 załadowań)
oszukany_perfumeria_pure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 21:23   #2
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Podrobiony Dior Fahrenheit 200 ml z Perfumeria Pure?

nie znam tej perfumerii (chociaż na pierwszy rzut oka wygląda wiarygodnie), ale też miałam kiedyś Diora z innym numerem seryjnym na flakonie a innym na kartoniku, był oryginalny a co do zdjęć to zrób jakieś porządniejsze zdjęcia (flakonu, a nie same zdjęcia spodu) i wrzuć do wątku "oryginał czy podróbka" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=776357&page=24 co do zapachów Diora to prawie wszystkie zostały pozmieniane, Dolce Vita pachnie teraz jak popłuczyny itd. także może w tym problem nie wypowiem się konkretnie o Fahrenheicie, ale większość damskich uległa reformulacji.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 21:36   #3
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Podrobiony Dior Fahrenheit 200 ml z Perfumeria Pure?

Dokładnie, sama miałam Addicta z innym nr na dnie i na pudełeczku a był oryginalny, zdarza się. Wszystkie zapachy Diora nie pachną już jak kiedyś... Koleżanka testowała ostatnio Poison i tester był w starszej wersji a w sprzedaży są tylko najnowsze.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-17 22:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.