Jakich używacie produktów do włosów mega wysuszonych? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 11:25   #1
LindaB33333
Raczkowanie
 
Avatar LindaB33333
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 38

Jakich używacie produktów do włosów mega wysuszonych?


Cześć, zakładam nowy wątek bo już sobie nie radzę z moją szopą
Próbowałam już chyba wszystkiego, od olejowania po produkty Kerastase... i nic.
Zastanawiam się teraz nad zakupem produktów do loków od Yellow (Alfaparf), ale boję się, że skończy się na zapełnionej półce w łazience i żadnym efektem na włosach... Chciałabym by nie były takie sianowate...
Używała któraś z Was jakichś produktów od Yellow (Alfaparf)?
Słyszałam, że Alfaparf to dobra marka...
Nie wiem co robić
LindaB33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 16:20   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jakich używacie produktów do włosów mega wysuszonych?

Cytat:
Napisane przez LindaB33333 Pokaż wiadomość
Cześć, zakładam nowy wątek bo już sobie nie radzę z moją szopą
Próbowałam już chyba wszystkiego, od olejowania po produkty Kerastase... i nic.
Zastanawiam się teraz nad zakupem produktów do loków od Yellow (Alfaparf), ale boję się, że skończy się na zapełnionej półce w łazience i żadnym efektem na włosach... Chciałabym by nie były takie sianowate...
Używała któraś z Was jakichś produktów od Yellow (Alfaparf)?
Słyszałam, że Alfaparf to dobra marka...
Nie wiem co robić
Najpierw opisz dokładniej swoje włosy i problem. Masz tak zawsze czy coś się wydarzyło? "Szopa" mówi niewiele, to mogą być równie dobrze źle pielęgnowane loki, wysuszone fale, zniszczony prostownicą dowolny rodzaj włosów, przeproteinowane proste lub puszące się włosy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 22:51   #3
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: Jakich używacie produktów do włosów mega wysuszonych?

Dokladnie- napisz cos wiecej o tej swojej szopie o marce, ktora zamiescilas w poscie nie slyszalam. Moja szopa, przez którą rozumiem napuszone wlosy, elektryzujace sie, poszla w zapomnienie po nawilzajacej serii Inoaru, wiec to jest produkt, ktory moglabym ci w 100% doradzic
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 10:15   #4
LindaB33333
Raczkowanie
 
Avatar LindaB33333
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 38
Dot.: Jakich używacie produktów do włosów mega wysuszonych?

Moje włosy są falowane (na zasadzie plażowego looku), szczerze to nie wiem co się z nimi stało bo nie używam prostownicy. Suszę tylko zimnym nawiewem. Farbuję farbami Joico, na poziomie 9 z wodą 6%, nie mam siwych włosów. Nie wiem, czy to kwestia wody, czy czego Ze skórą głowy nie mam problemów. Jedyne co to mocno przesuszone, szorstkie włosy... Ostatnio nawet w koloryzację wplotłam zabieg Olaplex, efekt był, ale krótki. Szukam sprawdzonych środków do pielęgnacji. Chyba spróbuję z tym Yellow. Słyszałam też o firmie Macadamia. Jest nieco droższa, ale może ten wyciąg z orzechów coś by wskórał... Może tą firmę któraś z Was zna?
LindaB33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 10:14   #5
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jakich używacie produktów do włosów mega wysuszonych?

Cytat:
Napisane przez LindaB33333 Pokaż wiadomość
Moje włosy są falowane (na zasadzie plażowego looku), szczerze to nie wiem co się z nimi stało bo nie używam prostownicy. Suszę tylko zimnym nawiewem. Farbuję farbami Joico, na poziomie 9 z wodą 6%, nie mam siwych włosów. Nie wiem, czy to kwestia wody, czy czego Ze skórą głowy nie mam problemów. Jedyne co to mocno przesuszone, szorstkie włosy... Ostatnio nawet w koloryzację wplotłam zabieg Olaplex, efekt był, ale krótki. Szukam sprawdzonych środków do pielęgnacji. Chyba spróbuję z tym Yellow. Słyszałam też o firmie Macadamia. Jest nieco droższa, ale może ten wyciąg z orzechów coś by wskórał... Może tą firmę któraś z Was zna?

Macadamia znam, ale nie firmę, tylko serię do wlosow z Inoaru, o ktorym pisze wyzej katastrofa Dokladnie to jest ten zestaw: http://inoar.com.pl/hair-care?product_id=79 jak dla mnie jest bardzo dobry. tez mialam szorstkie wlosy, ale po rozjasnianiu i nadmiernym uzywaniu lodówki- byly takie twarde, blee teraz sa miekkie i wygladzone po tej odzywce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13334313_1626328191024670_1681331563_o.jpg (62,2 KB, 11 załadowań)
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 12:04   #6
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jakich używacie produktów do włosów mega wysuszonych?

Cytat:
Napisane przez LindaB33333 Pokaż wiadomość
Moje włosy są falowane (na zasadzie plażowego looku), szczerze to nie wiem co się z nimi stało bo nie używam prostownicy. Suszę tylko zimnym nawiewem. Farbuję farbami Joico, na poziomie 9 z wodą 6%, nie mam siwych włosów. Nie wiem, czy to kwestia wody, czy czego Ze skórą głowy nie mam problemów. Jedyne co to mocno przesuszone, szorstkie włosy... Ostatnio nawet w koloryzację wplotłam zabieg Olaplex, efekt był, ale krótki. Szukam sprawdzonych środków do pielęgnacji. Chyba spróbuję z tym Yellow. Słyszałam też o firmie Macadamia. Jest nieco droższa, ale może ten wyciąg z orzechów coś by wskórał... Może tą firmę któraś z Was zna?
Napisz jeszcze jakich produktów do włosów używasz.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 20:55   #7
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Jakich używacie produktów do włosów mega wysuszonych?

Hej dziewczyny i ja się dołączę jeśli można
Moje włosy są cienkie, tłuste u nasady i bez "życia". Zawsze były przesuszone na końcach - różnica na ok. 40 centymetrach od nasady w stronę końcówek - jak ogień i woda. 2 typy włosa.
Teraz jestem wprawdzie po zbiegu colorphlex i jest na maxa lepiej, używam też ich domowej pielęgnacji, ale szukam jeszcze jakiegoś zabiegu do domu, maski, olejku.
Możecie coś polecić do takich "podwójnie" wymagających włosów? Może któraś z Was też takie ma?
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-05 21:55:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.