Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 23:30   #61
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Naked nie kupiłam bo mają glicerynę, aczkolwiek były ostatnio za funta w savers - tylko że ja nie lubię gliceryny wysoko bo mnie puszy
Do mycia używałam odżywki superdrug z jabłkiem i naked volume z herbal essences. Tę argan oil miałam, ale nie lubię jej bo nic nie robi tak właściwie ale ja mam wymagające włosy i problematyczne a ta odżywka ma teraz nową wersję i składowo jest uboga. Bardziej polecałabym kupić macadamia oil conditioner w czarnym opakowaniu z funciaka

możesz też w Asdzie kupić kultową już garnier avocado and karite. z fucniakowych najbardziej lubię alberto balsam almond and honey, naprawdę swietny produkt i bogaty.
Wow, w takim razie muszę zajrzeć jutro do saversa i poundlanda! A asdy nie mam blisko, ale w sumie nie ma straty jako że z tą odżywką garniera się jakoś nie lubiłam, miałam wrażenie że obciążała i puszyła mi włosy, co było mocno dziwne bo wszyscy się nią zachwycali i ją kochali Dziękuję Ci bardzo Byłam włosomaniakiem w Polsce, potem sobie odpuściłam i teraz znów chcę odzyskać lokasy takie piękne jak kiedyś. Będę kombinować i w razie czego dam znać jak idzie. Używałaś polecanych wcześniej droższych Curl Junkie albo innych tego typu? Zastanawiałam się nad nimi ale jak na razie cena mnie odstrasza, a są inne rzeczy ważniejsze od odżywek jak na razie. Warto?
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 09:23   #62
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Moim zdaniem, jeśli znasz się na składach i masz możliwość regularnie zaglądać do funciaka czy saversa i nie masz wielkiego budżetu do dyspozycji, to nie ma sensu kupowania drogich produktów jak Curl Junkie... ja ich nie próbowałam, właśnie przez ceny i jakoś mnie nie korci bo produkty, które znalazłam dają mi dobre rezultaty
Jedyne co kupuję droższe to dr organic odżywki bo są świetne i bardzo wydajne, często na promocji, warto mieć. 8 funtów za 2 buteleczki starczająca na kilka miesięcy to nie aż tak koszmarny wydatek. Dodatkowo mają naturalne składy jak CJ a są tańsze.
Warto za to kupować oleje w sklepach u hindusów itd. bo nie są drogie a sobie możesz nimi wzbogacać maski i używać do wszystkiego. Mają tam też odżywki i maski, w moim jest taka dzielnica gdzie mają swoje sklepy i wcale nie jest drogo! Może się kiedyś skuszę na jakaś maskę czy odżywkę.
http://www.m-shop.eu - tu masz jeszcze link do polskiego sklepu online, zamawiałam już ze 3 razy tam produkty

Z takich drogeryjnych to najbardziej polecam na początek alberto balsam miód i migdały maskę, odżywkę jakaś alberto vo5 i odżywkę cien z lidla niebieską lub czerwoną. Coś emolientowego, proteinowego i humektantowego

A gdybyś chciała pogadulić o kręciołach i pokazać loczę to śmiało wchodź na wątek 'pielęgnacja loków loczków i fal' bo tam sobie z dziewczynami dyskutujemy o włosach

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-04-08 o 09:26
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 09:54   #63
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, jeśli znasz się na składach i masz możliwość regularnie zaglądać do funciaka czy saversa i nie masz wielkiego budżetu do dyspozycji, to nie ma sensu kupowania drogich produktów jak Curl Junkie... ja ich nie próbowałam, właśnie przez ceny i jakoś mnie nie korci bo produkty, które znalazłam dają mi dobre rezultaty
Jedyne co kupuję droższe to dr organic odżywki bo są świetne i bardzo wydajne, często na promocji, warto mieć. 8 funtów za 2 buteleczki starczająca na kilka miesięcy to nie aż tak koszmarny wydatek. Dodatkowo mają naturalne składy jak CJ a są tańsze.
Warto za to kupować oleje w sklepach u hindusów itd. bo nie są drogie a sobie możesz nimi wzbogacać maski i używać do wszystkiego. Mają tam też odżywki i maski, w moim jest taka dzielnica gdzie mają swoje sklepy i wcale nie jest drogo! Może się kiedyś skuszę na jakaś maskę czy odżywkę.
http://www.m-shop.eu - tu masz jeszcze link do polskiego sklepu online, zamawiałam już ze 3 razy tam produkty

Z takich drogeryjnych to najbardziej polecam na początek alberto balsam miód i migdały maskę, odżywkę jakaś alberto vo5 i odżywkę cien z lidla niebieską lub czerwoną. Coś emolientowego, proteinowego i humektantowego

A gdybyś chciała pogadulić o kręciołach i pokazać loczę to śmiało wchodź na wątek 'pielęgnacja loków loczków i fal' bo tam sobie z dziewczynami dyskutujemy o włosach
Ojej, nawet mają Waxy w tym polskim sklepie! Dziękuję Ci dobra kobieto A co do pokazywania włosów to muszą wrócić do siebie, ale w dzienniku jest kilka moich wpisów z przeszłości Na tyle boję się iść do fryzjera tutaj że ostatnio chłop podcinał mi włosy metodą kucykową i jest ok
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 15:09   #64
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Zgadza sie, odzywki Dr Organic sa swietne sama sie terz przymierzam do oliwkowej bo niedawno wstawili - nowosc, i kusi skladem.
Faith in Nature tez polecam - ladne sklady, duzo roslinnych skladnikow. Odzywki, bo szampony sa na ALS i jakos nie mam na nie ochoty.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 16:24   #65
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Ja dziś weszłam do saversa i onieniałam, ile tam odżywek czekających żeby wpaść w łapki Są teraz kosmetyki naked za funta, gdzie w bootsie to samo kosztuje ponad 4f...Kupiłam naked divine curls serum, mieszankę olei dla mam na rozstępy i w superdrugu odżywkę z maliną i makadamią do farbowanych włosów,wrzucam składy jakby ktoś był zainteresowany:

Czy któraś potrafi powiedzieć czy Naked Smooth &Silky conditioner z takim składem http://i1161.photobucket.com/albums/...ps9cb5519e.png jest coś warta czy dać sobie spokój? Pachnie niebiańsko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_9957.jpg (63,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9955.jpg (61,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_9958.jpg (59,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_9959.jpg (101,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_9961.jpg (74,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_9960.jpg (91,6 KB, 7 załadowań)
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 16:41   #66
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Savers to chyba najlepsze sklepy, tam jest wszystko <3 Te naked mnie składem nie zachwycają, jak spróbujesz to mi powiedz jakie działanie Tą superdrug możesz umyć włosy, a ten olejek prócz na włosy dosknale zmywa makijaż.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 17:22   #67
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Savers to chyba najlepsze sklepy, tam jest wszystko <3 Te naked mnie składem nie zachwycają, jak spróbujesz to mi powiedz jakie działanie Tą superdrug możesz umyć włosy, a ten olejek prócz na włosy dosknale zmywa makijaż.
Ojej, dobrze wiedzieć Dziękuję Ci stokrotnie! A używasz może jakiegoś olejku do twarzy? No nakeda chyba kupię tego z jojobą i zacznę testować, zobaczymy...
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 18:44   #68
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Do twarzy używam rescue oil firmy dermav10 rewelacyjny jest, w poundlandzie i wilko jest do kupienia.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 08:51   #69
zakochana_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Witam Serdecznie Zagraniczne ! Dziewczyny, a nie znacie jakiś produktów do włosów kręconych w Szkocji , bo tu obecnie mieszkam i moje włosy z kręconych zamieniły się w cienie nic nie warte sianko i w miarę nie drogie... Z góry dziękuję i pozdrawiam!
zakochana_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 10:47   #70
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

W Szkocji mają pewnie to samo co w Anglii, wypisałam kilka produktów wyżej, może któreś znajdziesz.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 21:24   #71
nailsnails
Przyczajenie
 
Avatar nailsnails
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 13
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Dołączam sie do wątku
nailsnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 14:41   #72
nailsnails
Przyczajenie
 
Avatar nailsnails
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 13
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...


Witajcie, Mam pytanko mianowicie zakupiłam ostatnio takie coś i zastanawiam się czy to aby jest skuteczne i jak działa na włosy i moje pytanko brzmi czy któraś z internautek stowała to juz wcześniej i czy faktycznie działa podobnie do naszego polskiego oleju arganowego, zakupiłąm to w Szkocji w tzw " funciaku"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150430_143057.jpg (119,2 KB, 9 załadowań)
nailsnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:31   #73
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

to nie jest czysty olej arganowy, maska prawie wcale go nie zawiera, a serum to silikony plus olejki, czyli zwykłe serum do końcówek.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:39   #74
nailsnails
Przyczajenie
 
Avatar nailsnails
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 13
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...
to nie jest czysty olej arganowy, maska prawie wcale go nie zawiera, a serum to silikony plus olejki, czyli zwykłe serum do końcówek.





Czyli nie polecasz tego stosować? oki / ale jak juz mam to to zuzyje hehe
nailsnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:43   #75
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Nie mówię, że nie polecam, ale zawartosć tego oleju jest bardzo niska i nie jest to takze czysty olej arganowy. Ja tych kosmetyków akurat nie lubiłam, nie były odżywcze za bardzo. To czy coś pasuje czy nie to indywidualna sprawa, ja się sugeruję składem i tym jakie mam po tym efekty - to co ja kocham Tobie może nie pasować i na odwrót
Tam wyżej wypisałam parę kosmetyków jakie warto kupić i gdzie, możesz poczytać.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 18:16   #76
nailsnails
Przyczajenie
 
Avatar nailsnails
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 13
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

skorzystam napewno
nailsnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 12:52   #77
nailsnails
Przyczajenie
 
Avatar nailsnails
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 13
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

ZAkupiłam Dzisiaj taki kosmetyk, ale zastanawiam sie czy coś pomaga, dodam, że mam kręcone cienkie włosy a końcówki podatne na wysuszanie, czy on coś odzywi moje włosy?:brzyda l:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150504_114348.jpg (74,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150504_114343.jpg (90,6 KB, 4 załadowań)
nailsnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 13:38   #78
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Mam włosy falowane, ostatnio obcięłam z jakieś 15 centymetrów i postanowiłam się o nie konkretnie zatroszczyć (do tej pory stosowałam system OMO.
Kiedyś stosowałam olej kokosowy, ale szału nie było.
Poza tym lubię drogę na skróty.
Kupiłam maskę Vatika, wcierkę oraz znalazłam serię typową dla włosów kręconych (kupiłam małe pojecmności, zeby przetestować) Deva Curl.

Z zestawu DevaCurl jest bardziej niż zadowolona (włosy nigdy nie miały ta ładnego skrętu, który się trzymał tak dlugo).Na pewno kupię większe pojemności produktów.
Jesli chodzi maskę i wcierkę to zamierzam stosować jako dodatek i obserwować jak będzie działać (korzystałam z nich przed Deva Curl i miałam pozytywne odczucia, ale stosowałam zbyt krótko by cokolwiek powiedzieć o pozytywnym działaniu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Deva Curl.jpg (11,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (12,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vatika.jpg (25,7 KB, 5 załadowań)
__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez ajah
Czas edycji: 2015-05-06 o 17:34
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 18:28   #79
dori_b3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i chciałam zapytać, czy ktoraś z was używała może produktów umberto giannini curl friends? słyszałam od znajomej, że to dobry produkt widziałam, że na allegro jeden sprzedawca to wystawia więc się zastanawiam na zakupem co o tym sądzicie?
dori_b3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 12:05   #80
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zagraniczne produkty dla kręconowłosych listy, opinie itd...

Cytat:
Napisane przez dori_b3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i chciałam zapytać, czy ktoraś z was używała może produktów umberto giannini curl friends? słyszałam od znajomej, że to dobry produkt widziałam, że na allegro jeden sprzedawca to wystawia więc się zastanawiam na zakupem co o tym sądzicie?
Nie miałam, ale oglądałam je kiedyś w Ahlens w Karlskronie. Fajne składy
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-05 13:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.