optyk Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 06:20   #1
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358

optyk Warszawa


jako, że nie wiedziałam, gdzie mam ten wątek zamieścić, piszę tu. poszukuję optyka w Warszawie
szukam nowych oprawek do okularów, chcę coś oryginalnego, wyrazistego, dużego. Chciałabym, żeby był ogromny wybór, dużo kolorów modeli. Taki popularny Vision Expres(czy jak to się tam pisze) ma jak na mój gust nieco ograniczony asortyment, wszystkie modele podobne, w podobnym guście. Szukam czegoś innego, tak, żeby w jednym miejscu było wszystko. Mogą być markowe, ale to nie jest aż takie ważne. Najlepiej w stylu vintage. Mogą być nerdy, ale nie czarne absolutnie(czerwone?), mogą być duże okrągłe w drucikach. Chciałabym, żeby się rzucały w oczy.
Jedyny optyk którego znam z dość dużym wyborem to lynx optique.
znacie może tym mieście jakieś inne fajne miejsce gdzie znajdę oprawki które dodadzą mojej trochę charakteru?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 06:45   #2
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: optyk Warszawa

bardzo dobry optyk (ale uprzedzam, drogi) jest na chmielnej 4eyes. Pan potrafi bardzo dobrze doradzić, mają duży wybór, głównie marki z wyższej półki.. Mojemu TŻ doradził takie, które zupełnie odmieniły jego wygląd, sam by ich nawet nie przymierzył
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 06:56   #3
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: optyk Warszawa

moje obecne okulary są tak nudne, że na następnych nie chcę oszczędzać.
no więc dziękuję bardzo. (: na pewno wpadnę, może jeszcze dziś.
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 12:41   #4
iampeaches
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 227
Dot.: optyk Warszawa

a ja podbijam temat, bo też mam zamiar zmienić teraz okulary i poszukuje optyka w warszawie. interesują mnie okulary typu nerdy albo podobne, ale nie czarne. nie chciałabym jednak dużo wydawać. teraz w vision do końca marca jest promocja oprawki za 50 %, ale obawiam się o koszt szkieł.
znacie jakieś mniejsze, tańsze, salony gdzie znajdę tego typu okulary?
iampeaches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 13:01   #5
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: optyk Warszawa

w vision nic takiego nie ma, mogę się założyć. (:
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 13:03   #6
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: optyk Warszawa

Dla mnie Vision Express jest kiepskie. Nie potrafią tam doradzić, wszystkie modele są takie same, a ceny nieadekwatne do jakości usług i oprawek. W końcu z jakiegoś powodu mają ciągle te promocje -50%. Jedna była na cały grudzień, druga na cały styczeń, a teraz znowu do końca marca... O czymś to świadczy.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 13:05   #7
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: optyk Warszawa

No ja mam problem z doborem odpowiednich oprawek... Zawsze kupowałam takie delikatne... mało widoczne a ostatnio postanowiłam też to zmienić...Zakupiłam sobie fioletowo różowe okulary VOGUE.... Odmieniły mi twarz, jest teraz wyrazista... Z Wawy nie jestem ale mogę poradzić fajne marki, które mają śliczne oprawy okularowe Ray Ban, Vogue, Prada, D & G. Versace, Ralph Lauren.
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 22:31   #8
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: optyk Warszawa

akurat na markach się mniej więcej znam. (;
tylko problem gdzie je dostać?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 06:20   #9
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: optyk Warszawa

podczepiam się pod wątek, bo też jestem na etapie szukania fajnych oprawek.

dziewczyny, może będziemy wrzucały linki co nam się podoba i a nuż, którą z nas znajdzie dla siebie jakąś inspirację?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:51   #10
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: optyk Warszawa

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie Vision Express jest kiepskie. Nie potrafią tam doradzić, wszystkie modele są takie same, a ceny nieadekwatne do jakości usług i oprawek. W końcu z jakiegoś powodu mają ciągle te promocje -50%. Jedna była na cały grudzień, druga na cały styczeń, a teraz znowu do końca marca... O czymś to świadczy.
Zgadzam się co do Vision Express...niby taki duży wybór, a nie można nic znaleźć...nie potrafią doradzić...m.in. przez źle dobrane okulary przerzuciłam się po miesiącu na soczewki
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 14:05   #11
iampeaches
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 227
Dot.: optyk Warszawa

dla mnie kluczowe pytanie brzmi: gdzie można w takim razie znaleźć jakieś tańsze odpowiedniki oprawek w stylu ray ban, vogue, versace itp?
mam do was jeszcze pytanie, na jakie szkła będziecie sie decydować? jakieś z bajerami za 1000 zł czy coś innego? ja nie chce jakoś przesadzać z wydatkiem na te okulary, bo mnie na to nie stać, ale za wszelką cenę nie chce też oszczędzać, bo raz już tak zrobiłam przy obecnych okularach i tego żałuję.
iampeaches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 13:48   #12
Barbasiss
Przyczajenie
 
Avatar Barbasiss
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Big City
Wiadomości: 8
Dot.: optyk Warszawa

Ze swojej strony mogę bardzo odradzić salony Lynx optyk.
Kompletny brak kompetencji personelu + mały wybór. Efekt taki, że po reklamacji i tak jestem niezadowolona, okulary źle dopasowane. Zwrotów oczywiście nie przyjmują, a chętnie odzyskała bym pieniądze wyrzucone w efekcie w błoto

Tak to jest jak się chce szybko i "oszczędnie"...

Edytowane przez Barbasiss
Czas edycji: 2011-07-16 o 21:57
Barbasiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:32   #13
Karin222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: optyk Warszawa

Stylowe oprawki można dostać w salonie Arts Optyk na ul. Leszno 34/36 w Warszawie. Mają duży wybór plastykowych oryginalnych Ray Ban, Vogue, Carrera ale też ich tańsze odpowiedniki bez loga na zauszniku i 3 razy tańsze. Ja sobie u nich wybrałam Ray Bany z antyrefleksem za 599 zł ale Pan mi pokazywał takie same tylko bez loga za 175 zł. Jednak skusiłam się na oryginał bo nigdy takich nie miałam. Są super.. Czarne z czerwono białym środkiem. Do tego wykonali jeszcze badanie wzroku bez dopłat i dostałam jeszcze dodatkowe 50 zł do wykorzystania na zakup kolejnych okularów. Teraz się zastanawiam, czy nie zrobić sobie tych tańszych oprawek w innym kolorze. Będą dwie podobne oprawki do różnych ciuszków
Karin222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:19   #14
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: optyk Warszawa

ja byłam ostatnio w OPTIGEM ul. Puławska 90, mają całkiem różnorodny wybór i umieją doradzić... dodatkowo mają teraz promocję z drugą parą gratis mam tam upatrzone oprawki, muszę tylko pójść do okulisty, bo te co mam teraz są za słabe
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:17   #15
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: optyk Warszawa

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
ja byłam ostatnio w OPTIGEM ul. Puławska 90, mają całkiem różnorodny wybór i umieją doradzić... dodatkowo mają teraz promocję z drugą parą gratis mam tam upatrzone oprawki, muszę tylko pójść do okulisty, bo te co mam teraz są za słabe
Niestety, ponieważ mam blisko i ze względu na powyższy post udałam się do nich po okulary i soczewki kontaktowe.

O ile pierwsze udało mi się dobrać (z tym, że właśnie przełożono mi odbiór na kolejny dzień, bo przesłano im złą moc szkieł...) to te drugie zrobię już gdzieś indziej.

Pani doktor co to może dobrać szkła jest tylko jeden dzień w tygodniu - specjalnie się zapisałam na wizytę, a jak przyszłam poinformowano mnie, że dziś jej nie ma. Był ktoś na zastępstwo ale nie umiał dobierać szkieł kontaktowych. No cóż...

Wybrałam nowe okulary -w zaistniałej sytuacji dostałam 10% rabatu na oprawki. Ale bałagan i chaos jaki panuje w tym salonie powoduje, iż zupełnie odradzam wizytę w nim komukolwiek.

Przy mnie przyszła babeczka odebrać swoje nowe okulary i okazało się, że jeszcze ich nie ma (choć to salon wyznacza dzień odbioru szkieł). Pracownik nie pomyślał żeby od pani wziąć numer tel i w razie co ją powiadomić o zmianie terminu.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 13:11   #16
szmeterling
Raczkowanie
 
Avatar szmeterling
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 298
Dot.: optyk Warszawa

podbijam temat z prośbą o polecenie optyka, gdzie znajdę oprawki ładne, ale też nie kosztujące całej pensji (:
szmeterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:53   #17
RYBKOWA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: optyk Warszawa

już to pisałam na tym forum, wygląda na reklame polecam galerie widzenia, ul magiczna ileś tam (białołęka). mają duży wybor, na pewno cos znajdziesz promocyjnego ja jestem zadowolonym klientem
RYBKOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 12:00   #18
franieniunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: optyk Warszawa

ja polecam optyka na Broniewskiego, zaraz przy pętli Piaski, mają bardzo duży wybór i świetnie doradzają. Jest na pierwszym piętrze budynku, na przeciwko przystanku tramwajowego (nie pamiętam, co jest na dole, bo byłam tam tylko dwa razy)
franieniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 15:00   #19
yellowflower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: optyk Warszawa

W Warszawie polecam optyk na ul. Dzikiej 4A. Natknęłam się na niego na tym właśnie forum i postanowiłam sama sprawdzić
Dużym plusem jest indywidualne podejście do każdego klienta, widać było, że Pani szczerze mi doradzała, w której oprawce lepiej wyglądałam. Jestem zaskoczona tak sympatyczną i fachową obsługą. Mogę śmiało Wam polecić, sama też niedługo się wybiorę tam po kolejne okulary
yellowflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 12:08   #20
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: optyk Warszawa

Odświeżam temat. Po 3.5 roku przyszła pora wymienić okulary, szukam więc jakiegoś sprawdzonego optyka. Moje szkła zazwyczaj są drogie, więc nie oczekuję wydać 300 zł na kompletne okulary, ale gdzie są normalne ceny? Gdzie nie zapłacę 600 zł za same oprawki tylko dlatego, że to sieciówka, bo gdzie indziej równie dobrze te same znajdę za 300 zł? Gdzie jest naprawdę fachowy personel, który dobierze mi okulary (a z tym ciężko). Gdzie jest spory wybór, a nie kilka oprawek na krzyż? Będę wdzięczna za wszystkie opinie
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 13:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.