♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡ - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-18, 16:41   #2431
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Już po połówkowych, mały ma 23 cm i 495 g, podobno duży ponad przeciętną wszystkie parametry w normie, moje łożysko poszło do góry i na tylną ścianę uffff jest już ułożony główka w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez karska
Czas edycji: 2017-10-18 o 16:44
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 17:18   #2432
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Już po połówkowych, mały ma 23 cm i 495 g, podobno duży ponad przeciętną wszystkie parametry w normie, moje łożysko poszło do góry i na tylną ścianę uffff jest już ułożony główka w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!


M a g d a l e n a moglabys zapodac link z tymi spodniami z h&m? Wlasnie sciagnelam aplikacje i widze, ze duzo rzeczy przecenionych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:06   #2433
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Gratulacje!


M a g d a l e n a moglabys zapodac link z tymi spodniami z h&m? Wlasnie sciagnelam aplikacje i widze, ze duzo rzeczy przecenionych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie wiem jak umieścić tu link z aplikacji wiec zrobiłam screen Nie wiem czy te dodatkowe 20% będzie doliczone, bo ja z tego skorzystałam w weekend i jeszcze darmowa dostawa była. Chociaż tera jest cena klubowa 77 z hakiem wiec tez przystępna



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9338.jpg (57,2 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez M a g d a l e n a
Czas edycji: 2017-10-18 o 18:09
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:14   #2434
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Właśnie tez te spodnie widziałam i sie zastanawiam nad nimi
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:34   #2435
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Jest jakis okres w ciazy, w ktorym bardziej dostaje sie rzeczy dla dziecka takie "w spadku" ?
ja cały czas dostaję, od pierwszego dnia jak poinformowałam, że jestem w ciąży
Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
U mnie też nic nie leci. I już 22 tydzień a ruchów zero..czasami czuję jak by mi rybka pływała w brzuchu, ale bardzo rzadko ;(
u mnie też 22 tydzień i czuję takie "bąbelki" jakby mi się w jelicie przelewało i czasami jakieś delikatne puknięcie - ale to muszę się bardzo "wsłuchać" - jak widzę wasze filmiki z falującymi brzuchami to
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:48   #2436
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Już po połówkowych, mały ma 23 cm i 495 g, podobno duży ponad przeciętną wszystkie parametry w normie, moje łożysko poszło do góry i na tylną ścianę uffff jest już ułożony główka w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ktory masz tydzien teraz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:49   #2437
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Nie wiem jak umieścić tu link z aplikacji wiec zrobiłam screen Nie wiem czy te dodatkowe 20% będzie doliczone, bo ja z tego skorzystałam w weekend i jeszcze darmowa dostawa była. Chociaż tera jest cena klubowa 77 z hakiem wiec tez przystępna



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A powiedz tylko jeszcze: te promocje w apce sa na zakupy internetowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 18:52   #2438
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Oj tego to już nie wiem. Najlepiej zadzwonić na infolinie. Teraz widziałam jest nowy kod na darmowa dostawę.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9339.jpg (124,6 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez M a g d a l e n a
Czas edycji: 2017-10-18 o 18:53
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:53   #2439
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Ja kupiłam z h&m ubranka. Rozmiarówka mała bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:54   #2440
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A ktory masz tydzien teraz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś 22t0d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:57   #2441
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam usg.
Z dobrych wiadomosci dziecko zdrowe wazy juz 630g. O tydzien do przodu niz wg.terminu. Gorsza wiadomosc dla mnie - niestety szyjka sie znowu skrocila. Bedę miec pessar jesli wyniki z posiewu sa ok. Mam zalecenia ze wstawac tylko do wc i na posilki. ahhhhh
ja chcę juz Luty!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O cholercia...no to kciuki żebyś jak najdłużej dotrwala!!!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
2,1cm napisal,
ale robil 3 pomiary i bylo 2,3cm 2,1cm i 1,6cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde to już mało...no ale z pessarem chyba nie musi grozic Ci szpital co? No i dobra wiadomość jest taka że większość jednak z tym pessarem spokojnie donosi do terminu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 19:00   #2442
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Byłam dzisiaj na wizycie w związku z tym bólem brzucha, który mi się utrzymuje od wczoraj (kłucie w dole, w zasadzie po prawej stronie). Gin zrobił mi badanie ginekologiczne i usg. Szyjka, łożysko i dzieciątko w porządku. Nie wiadomo od czego to. Coś wspominał, że macica może uciskać pęcherz albo nerkę. Na usg nerki ok. Dał mi skierowanie na próby wątrobowe Może po prostu wszystko się tam rozciąga Ale boli przy chodzeniu
No i cukier mam za duży Na czczo i po godzinie w normie, a po dwóch za dużo. Miałam jeszcze sprawdzana hemoglobinę glikowaną (średni poziom cukru w ostatnich 3 miesiącach) i wynik jest bardzo dobry. Powiedział, że po tym badaniu widać, że mam dobra dietę ale coś jednak jest nie tak. Dał skierowanie do diabetologa. Zobaczymy co powie w poniedziałek moja ginekolog.
I Misio waży 621 g (23t4d) (doktor mówił, że idealnie w połowie siatki centylowej)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:02   #2443
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Oj tak Karska... Mozna tez uzyc ciazowej poduszki, lub sa szyte takie poduszki kola pod pupe ale ekonomicznie jest kolo pompowane mi w szpitalu akurat nie bylo potrzebne ale w domu szwy bolaly i fajnie wtedy poducha pomogla...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------


Lepiej tonac od ewentualnych darow niz ma zabraknac. Moj maly jak duzo ulewal to ciagle musialam go przebierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to chyba miałam najlepszy poród. No dobra pierwsze 2-3doby troche mnie bolało ale potem siedziałam po turecku karmiac młodą a moja mama się mnie pytała jak to możliwe...że ona chrzest.mojego brata chciała przesuwać bo na tyłku nie mogła usiąść 3 czy 4tyg po porodzie...także ja nie używałam do siedzenia niczego prócz swoich 4liter

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:06   #2444
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Ja to chyba miałam najlepszy poród. No dobra pierwsze 2-3doby troche mnie bolało ale potem siedziałam po turecku karmiac młodą a moja mama się mnie pytała jak to możliwe...że ona chrzest.mojego brata chciała przesuwać bo na tyłku nie mogła usiąść 3 czy 4tyg po porodzie...także ja nie używałam do siedzenia niczego prócz swoich 4liter

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Ja poród miałam lekki i przyjemny za to na tyłku po porodzie siedzieć nie mogłam dobre 2 miechy, serio. Pamiętam jak w szpitalu jadłam na stojąco a później siedzenie raz na jednym a raz na drugim pośladku miałam opanowane do perfekcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:16   #2445
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja poród miałam lekki i przyjemny za to na tyłku po porodzie siedzieć nie mogłam dobre 2 miechy, serio. Pamiętam jak w szpitalu jadłam na stojąco a później siedzenie raz na jednym a raz na drugim pośladku miałam opanowane do perfekcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lekki i przyjemny ☺ mój też był lekki, przyjemny może niekoniecznie aż tak ale ogólnie fantastyczny!
Oby w lutym każda z nas mogła to napisać!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:26   #2446
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Lekki i przyjemny ☺ mój też był lekki, przyjemny może niekoniecznie aż tak ale ogólnie fantastyczny!
Oby w lutym każda z nas mogła to napisać!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Marzę o takim samym porodzie i każdej takiego życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:37   #2447
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Mnie strasznie bolą pośladki i kręgosłup. Dzisiaj jak spacerowałam to taki ból złapał, że nie mogłam iść. Muszę przystopować z moimi spacerkami

Ja jem dużo słodyczy, ciekawe jak mi wyjdzie glukoza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:46   #2448
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Ja to chyba miałam najlepszy poród. No dobra pierwsze 2-3doby troche mnie bolało ale potem siedziałam po turecku karmiac młodą a moja mama się mnie pytała jak to możliwe...że ona chrzest.mojego brata chciała przesuwać bo na tyłku nie mogła usiąść 3 czy 4tyg po porodzie...także ja nie używałam do siedzenia niczego prócz swoich 4liter

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Ja tez miałam szybki i przyjemny, tez od razu siedzialam ale w domu szew zaczal mnie gniesc i ciagnac i wtedy przy ranie bolalo tylko ale poza tym to luz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:00   #2449
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Mnie strasznie bolą pośladki i kręgosłup. Dzisiaj jak spacerowałam to taki ból złapał, że nie mogłam iść. Muszę przystopować z moimi spacerkami

Ja jem dużo słodyczy, ciekawe jak mi wyjdzie glukoza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie doświadczyłam okropnego bólu na wysokości pośladków. Chyba źle siedziałam no i jak.wstałam to aż śmiałam się z siebie bo nie mogłam zrobić pół kroku nawet. Ale za chwilę odpuscilo. Muszę kurde uważać jak siedzę bo już raz tak bolało.
Dziś cały dzień sadzilismy drzewka. Tzn pojechaliśmy kupić owocowe potem do lasu wykopać kilka świerków małych a potem kopalismy i sadzilismy. Skończyliśmy ok 18...teraz to mi nogi do d*py wchodzą serio!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 20:01   #2450
mrrrr
Raczkowanie
 
Avatar mrrrr
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 175
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Hej Dziewczyny!
Nie miałam czasu na internety. Taka piękna pogoda że chce się żyć! Rozkuszuję się słoneczkiem na tarasie, ale mam też powera. Posprzątałam szafki w kuchni, trochę odgrzebałam akwa z glonów, dziergam, obdzwaniam fachowców na których wcześniej nie było sił i czasu i znowu świat jest piękny

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Ja na wiosnę na pewno zrobię sobie ogrodek warzywny, mąż już wydzielił część działki na boisko, gdzie będzie grał z małym chciałabym też ogarnąć działkę przed domem, posadzić ozdobne krzaczki, roślinki i moją ukochaną magnolie myślę jeszcze czym "zasłonić" działkę od sąsiadów, nie podobają nam się tuie (tuje?? ), może jakaś roślina pnąca, albo wysoka trawa ozdobna
Mam podobny dylemat, nie cierpię tuji, trzeba ciąć żeby nie uzyskać efektu spacerniaka w więzieniu przy takim niedużym ogrodzie, a do tego chciałabym żeby mi coś kwitło. No i nie chcę tak na 100% się oddzielać, co najwyżej przy tarasie. Z sąsiadami dobrze żyjemy i dzieciaki też ganiają od jednego domu do drugiego przez całe lato. Urodziła mi się myśl na pnące róże na trejażach, a w przerwach jakieś średniej wielkości krzewy/ byliny, plus clematis na siatkę. Niestety w tym roku nie da rady już zrealizować. Taką fotę znalazłam i się zakochałam
https://www.google.pl/imgres?imgurl=...act=mrc&uact=8

Dziewczyny jeśli chodzi o pościel to wydaje mi się, że nie ma co szaleć. Jeśli podoba się komuś taki a nie inny wzorek bawełny, to niezależnie czy kupi się zestaw na alle czy w sklepie internetowym, to ta bawełna zachowa się w praniu tak samo. A jakość wykonania? Co, brzegów ktoś nie obrzuci? Takie rzeczy to chyba tylko w Indiach Mam dwa komplety dla starszej, jeden gotowy z myszką Minnie, drugi w paseczki z allegro szyty na zamówienie, ale tani niecałe 30 zl. Te paseczki miały na prawdę super jakość, szkoda że już takich nie ma. Na samym początku młoda patrzyła jak zahipnotyzowana, wieszaliśmy poszewkę poduszki na boku łóżeczka. Minnie też się trzyma choć bawełna cieńsza niż paski. Za to teraz Minnie jest ta ukochana Natomiast mam jeszcze poszewki na jaśki szare groszki, jakich wszędzie pełno i zmechaciły się niestety. Tak więc myślę że trzeba by przed zamówieniem zrobić doktorat z gramatury bawełny, np w dziale szycie i dziewiarstwo na allegro. Tylko czy to na prawdę takie ważne? Tani komplet, podoba mi się, dziecku się podoba , bo kontrastowe kolory. Zniszczy się, to wyrzucę i kupię drugi, a cena sumaryczna będzie niższa niż w sklepie z ładną stronką.

Ja od początku kładłam pod kołderką, z tym że ścieliłam kołderkę, kładłam dziecko i zawijałam drugą połową. Spała w szynie ortopedycznęj więc za bardzo nie mogła się ruszyć, do tego miała też nianię z monitorem oddechu więc się nie bałam. W domu ciepło, więc jakby się odkopała, to też mnie nie bolało. Każdy musi coś wybrać w zależności od warunków. Lepiej wybrać jedną rzecz i jak się nie sprawdzi to kupić coś innego niż zaopatrzyć się we wszystkie opcje i zagracić dom

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam usg.
Z dobrych wiadomosci dziecko zdrowe wazy juz 630g. O tydzien do przodu niz wg.terminu. Gorsza wiadomosc dla mnie - niestety szyjka sie znowu skrocila. Bedę miec pessar jesli wyniki z posiewu sa ok. Mam zalecenia ze wstawac tylko do wc i na posilki. ahhhhh
ja chcę juz Luty!!!!
Szwedka, kobieto trzymaj się!!! Współczuję z całego serca leżenia! Trzymam kciuki za posiew! Z pessarem na pewno donosisz do końca.

Współczuję Wam tych problemów ze spaniem. U mnie już się polepszyło, jak już zasnę na siedząco, to jakoś śpię, choć czasem nogi zdrętwieją i wkładam sobie rogala pod kolana. Stresowało mnie, że czasem budzę się tak zsunięta że prawie na plecach ale skoro niektóre z Was też tak mogą to chyba nic złego się nie stanie. Jak dobrze mieć wsparcie

Karska, gratki dla szwagierki Moja sąsiadka też już po. Kawał chłopa 3950
mrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:19   #2451
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

dziewczyny dzieki za wsparcie. damy radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:27   #2452
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
dziewczyny dzieki za wsparcie. damy radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie.że tak. Wszystko będzie dobrze. Te kilka tygodni wytrzymasz a potem już będzie bezpiecznie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 21:25   #2453
mrrrr
Raczkowanie
 
Avatar mrrrr
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 175
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Zapisałam się do grupy na fb bliźniaki na piersi. Czytam i czytam i tak sobie myślę że może dobrze, że śpię teraz na siedzaco.. Po porodzie będę mogła się przespać chyba tylko przy karmieniu. Poducha, dwa ssaki, zabezpieczenie, żeby nie spadły i heja rozkrecać laktację. I to w opcji optymistycznej, że będą umiały od razu ssać i bedą chciały w tandemie😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 07:00   #2454
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam usg.
Z dobrych wiadomosci dziecko zdrowe wazy juz 630g. O tydzien do przodu niz wg.terminu. Gorsza wiadomosc dla mnie - niestety szyjka sie znowu skrocila. Bedę miec pessar jesli wyniki z posiewu sa ok. Mam zalecenia ze wstawac tylko do wc i na posilki. ahhhhh
ja chcę juz Luty!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Kurcze a kiedy ja znajdę czas na tą szkołę rodzenia ;p pochorowalam się i jestem zła, bo w niedzielę lecę do Polski a tu zamiast spędzać czas z TZ leżę w łóżku. Mam nadzieję że szybko przejdzie.

Ja niestety nie dostanę nic w spadku, wszystko trzeba kupić. Rodzina za bardzo też nie będzie szaleć z prezentami ;p



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Już po połówkowych, mały ma 23 cm i 495 g, podobno duży ponad przeciętną wszystkie parametry w normie, moje łożysko poszło do góry i na tylną ścianę uffff jest już ułożony główka w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie w związku z tym bólem brzucha, który mi się utrzymuje od wczoraj (kłucie w dole, w zasadzie po prawej stronie). Gin zrobił mi badanie ginekologiczne i usg. Szyjka, łożysko i dzieciątko w porządku. Nie wiadomo od czego to. Coś wspominał, że macica może uciskać pęcherz albo nerkę. Na usg nerki ok. Dał mi skierowanie na próby wątrobowe Może po prostu wszystko się tam rozciąga Ale boli przy chodzeniu
No i cukier mam za duży Na czczo i po godzinie w normie, a po dwóch za dużo. Miałam jeszcze sprawdzana hemoglobinę glikowaną (średni poziom cukru w ostatnich 3 miesiącach) i wynik jest bardzo dobry. Powiedział, że po tym badaniu widać, że mam dobra dietę ale coś jednak jest nie tak. Dał skierowanie do diabetologa. Zobaczymy co powie w poniedziałek moja ginekolog.
I Misio waży 621 g (23t4d) (doktor mówił, że idealnie w połowie siatki centylowej)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to cały czas cię boli jak chodzisz czy tylko czasami ?

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Mnie strasznie bolą pośladki i kręgosłup. Dzisiaj jak spacerowałam to taki ból złapał, że nie mogłam iść. Muszę przystopować z moimi spacerkami

Ja jem dużo słodyczy, ciekawe jak mi wyjdzie glukoza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też strasznie pośladki bola jak za dużo pochodzę , później ledwo się ruszam

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 07:28   #2455
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Snilo mi sie ze wody mi odeszły😱😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 07:33   #2456
Anka19931
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 201
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Snilo mi sie ze wody mi odeszły😱😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W snach jest odwrotnie niż w rzeczywistości ☺ ja przez pierwsze miesiące też miałam parę razy sny, że pojawiła się tam krew... 😐😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anka19931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 07:43   #2457
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Krew tez byla! Przerazilam sie w tym snie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 07:52   #2458
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Dzień dobry, ja dzisiaj mega zle spałam. Walczyłam z ta poduszka ciążowa. Wszystko mnie boli, tylko otworzyłam oczy o boli mnie brzuch. Zobaczę w ciągu dnia jak bedzie
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 07:57   #2459
Anka19931
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 201
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Wiem, za każdym razem byłam tak samo przerażona tymi synami.

A ja się pochorowalam 🙁 wczoraj gorączka i trochę jakbym biegunkę miała 🤒😷 masakra...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anka19931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 08:00   #2460
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Dzień dobry
Właśnie ide na wizytę, do wczoraj byłam pewna ze mam w piątek ale coś mnie tknęło żeby sprawdzić a tu zonk - dziś mam Proszę o kciukasy
Nowakia co za sen!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-19 09:27:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.