Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 22:22   #4171
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tego to nie zagwarantuje.Ale tu dziewczyny robią paletą i chwalą sobie.W takim razie może coś z garniera ten 111 ,albo spróbuj tak jak ja londą kilka stron wczesniej są moje fotki po farbowaniu
asiabb1983 dzięki kwestia do przemyślenia, pobuszuję po sklepach, mam jeszcze 2 tygodnie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak masz zdrowe włosy to palette bedzie spoko, jak nie rób inna farba, może coś profesjonalnego
Agatau88 no właśnie ogólnie włosy mam zdrowe i nigdy nic się z nimi niekorzystnego nie działo, ale ten 4 dniowy maraton musiał się na nich jakoś odbić - no na pewno na dolnej połowie, bo jest przesuszona, choć staram się jak najlepiej odżywiać.
A korzystałaś z farby profesjonalnej, którą mogłabyś polecić?

Tak w ogóle to bardzo Wam dziękuję Dziewczyny za wszelkie porady, dopytuję się pewnie trochę jak przedszkolak, ale po części nim jestem, bo poza szamponetką od czasu do czasu, przed tym 4-dniowym maratonem NIGDY samodzielnie nie farbowałam włosów...
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:24   #4172
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dzięki za Wasze odpowiedzi
malaika7 też mam niestety wątpliwości, czy polecany przez Agatau88 Excell chwyci, co do polecanego przez _eNchaNted_ Stockholm też nie jestem pewna (patrzyłam dziś w sklepie na kolory wyjściowe i obawiam się, że otrzymałabym w najlepszym razie żółty blond z Excell jest jeszcze ten problem że to ma być farbka na 10 minut, a ja muszę włoski i tak farbować dzieląc na dwie części, bo inaczej to kończę głowę, kiedy z pierwszych partii powinnam już zmywać farbę, bo długo siedzi... :/

Poniżej wklejam fotkę ze światła dziennego i fotkę moich kiedyś naturalnych włosów również w świetle dziennym.
Będę Wam wdzięczna za wskazówki! Chciałabym przy farbowaniu odrostów uzyskać na nich przyjazny jaśniutki blondzik i też jeszcze trochę jaśniejszy niż obecnie na całości, żeby było równo i jaśniej niż w tej chwili. Wiem, że da radę, tylko jak?
a może L'oreal excellence 01? Ona dobrze rozjaśnia, pamiętam kiedyś dziewczyna tu nakładała ją na taki mniej więcej kolor jakie masz teraz i była bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no dziewczynki, mam dla was dwie fotki moich przedluzek mialam je zwiazane w kok wiec dlatego taki nielad
ale długaśne i kolorek rzeczywiście trafiony prawie sie nie odznacza (przynajmniej u mnie na kompie)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
W razie co będe na pewno pytała



No przeciez wiadomo że nie podmieniamy w sklepie, jak sobie to wyobrażasz, że otwieramy 2 farby i po cichu przekładamy gdzies po katach?
przecież to byłaby kradziez

wasienka fajnie, kolor praktycznie identyczny jak Twój

snowhitee pokaż włoski





Jak masz zdrowe włosy to palette bedzie spoko, jak nie rób inna farba, może coś profesjonalnego
ojej nieee dziś nie dam rady ale w weekend będzie wolne to na pewno cyknę jakąś fotkę ale wyszło jaśniutko mmm miodzio odzwyczaiłam się chyba ale z wprawy nie wyszłam, szalałam z szydełkiem jak głupia
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:27   #4173
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Do zagęszczenia powinny wystarczyć, choć ja bym brała te 120g bo mozesz nosić mniej taśm na głowie i one są bogatsze gramowo.
Masz racje, ale z drugiej strony jak metoda mi w ogole nie przypasuje? Gdybym zamowila te clipy to bedzie to moje pierwsze doswiadczenie z wlosami do przedluzania Nie wiem czy te spinki w ogole beda mi sie trzymac Oczywiscie wolalabym te ktorych wagowo jest wiecej, ale sama nie wiem... jeszcze ten dobór koloru no nic, na razie rozmyslam o nich, daje sobie czas jeszcze
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:30   #4174
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

katie ja znam Majirela i dobrze mi służył, poza tym nie bardzo.

snowhitee ja robilam bez niczego w palce łapałam pod to folia i juz byle gdzie
Ale farba super prawda?

buahot ja miałam clipy syntetyczne ale nie nosiłam.
Spinki trzymają dobrze, na Twoich wlosach długich nie bedzie w ogóle ich widac. Zreszta widziałaś te camerony sa super.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:32   #4175
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie że 6% ale nie jestem pewna
a możesz mi doradzic... bo kupiłam sobiew rossmanie ( na promocji ) dwie farby właśnie brillance 813 satynowy blond i palette c12. i nie wiem która z nich jest mocniejsza?? którą mogłabym urzyć jako podkład??
dodam że mam kolor ciemny blond/ jasny brąz i wczesniej malowałam też metodą podkładu ale urzyłam najpierw palette e20 a potem wellaton 12 1 a i tak wyszły mi zółtawe i do tego szybko kolor mi sie wypłukał (pomimo używania "fioletowego" szamponu z joanny co mycie ;( poradzcie cos bo juz nie wiem co mam dać na te włosy żeby wyszła platynka
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:32   #4176
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
katie ja znam Majirela i dobrze mi służył, poza tym nie bardzo.

snowhitee ja robilam bez niczego w palce łapałam pod to folia i juz byle gdzie
Ale farba super prawda?

buahot ja miałam clipy syntetyczne ale nie nosiłam.
Spinki trzymają dobrze, na Twoich wlosach długich nie bedzie w ogóle ich widac. Zreszta widziałaś te camerony sa super.
hehehe wyobraziłam sobie jak palcami łapałaś
a farba super, no przecież ja już Wam daaawno o niej pisałam a do refleksów/pasemek jest rewelacyjna bo wychodzą pod białawe ale tak naturalnie mega
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:33   #4177
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
katie ja znam Majirela i dobrze mi służył, poza tym nie bardzo.

snowhitee ja robilam bez niczego w palce łapałam pod to folia i juz byle gdzie
Ale farba super prawda?

buahot ja miałam clipy syntetyczne ale nie nosiłam.
Spinki trzymają dobrze, na Twoich wlosach długich nie bedzie w ogóle ich widac. Zreszta widziałaś te camerony sa super.
No to teraz bede o nich myslec tak, camerony wygladaja super
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 22:34   #4178
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny zapodajcie linka do tego wątku o przedłużaniu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:36   #4179
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post24837439


Patrunia palette lepsze na podkład

buahot
ja tez o nich myslę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:45   #4180
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapodajcie linka do tego wątku o przedłużaniu
tez chcesz zagescic/przedluzyc?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post24837439


Patrunia palette lepsze na podkład

buahot
ja tez o nich myslę
a Ty chcesz te 120gram/55cm tak? Kiedy zamawiasz?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:48   #4181
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post24837439


Patrunia palette lepsze na podkład

buahot
ja tez o nich myslę
dzięki Faktycznie ładne włosy tej Asiuli

lecę spać do jutra

Buahhot ja tak tylko popatrzeć chciałam ja bym nie mogła z takimi doczepami funkcjonować ;P tak czy siak widać, że doczepione
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-02-03 o 22:50
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 22:51   #4182
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Adzi świetne spodnie i pasują do twoich szpileczek.
Dziewczyny dawajcie zdjęcia farbowanych włosków- te co farbowały
A ja na all znalazłam coś dla siebie

http://allegro.pl/mini-sukienka-z-ko...439565948.html

Co myślicie?
Bunny kochana moja koleżanka ma taką szarą ale odbiega troszkę od fotki. Ja to się nie sugeruję negatywami u super sprzedawców a jak widzę dużo negatywów to zamawiam kuriera albo pocztą ale za pobraniem ja to poluję na takie bandażowe sukieneczki już mam w swojej szafie ich 6 to chyba robi mi się kolekcja ale są praktyczne nosić mozna z rajstopkami legginsami a latem an gołe nózie u mnie obcas musi być i to min. 12 cm

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja tez o nich mysle , ale zastanawiam sie nad tymi 60gramowymi- myslisz ze do zageszczenia wystarczą?
A jesli chodzi o zdjecia to masz racje, na pewno pomogą, jesli sie zdecyduje to im wysle
do zagęszczenia spokojnie cięzko kolorek dobrać ja zazwyczaj wysyłałam takie pasemko clip in co mam w domu i pasuje idealnie do moich bo po fotce też cięzko jak im wysyłasz bo na monitorze kazdemu inaczej sie wyswietla
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:54   #4183
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
do zagęszczenia spokojnie cięzko kolorek dobrać ja zazwyczaj wysyłałam takie pasemko clip in co mam w domu i pasuje idealnie do moich bo po fotce też cięzko jak im wysyłasz bo na monitorze kazdemu inaczej sie wyswietla
wiem, ze glupie to co teraz powiem, ale jesli od czubka glowy mam wlosy dlugosci 54cm, to jak wezmę 54-55cm wlosow clip in, to jak doczepie je w dolnej czesci glowy to automatycznie przedluza mi sie wlosy o te kilka cm prawda? dobrze mowie? czyli do zageszczenia powinnam wziac krotsze, ok 45 cm ?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:57   #4184
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ciekawa jestem efektu,wstawaj fotki

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



bardzo ładnie,a nie jest za żółto w świetle dziennym??? może ja ją wypróbuje hmm..??

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------



kurcze... jak czytalam opis wlosków z 4great hair to pisało "mocnobłyszczące" coś mi sie nie widzi żeby nosić takie

Dziewczyny nie bylo mnie od poniedzialku bo zachorowalam a teraz to ledwie mówie
a widzę że każdy próbuje londe może ja też???
Kotka ja się tej londy boję na bank bym miałą efekt waty szklanej chodzi mi o kolor juz raz sobie takie cos zafundowalam albo jak zrobily mi sie wlosy niebiesko bialo fioletowe moj tata jaki mial ubaw a tz nie chce do tego wracac musialam wziasc wolne sobie bo jak to lecialo : marsjanki atakuja

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Kotka w ogóle stroje walentynkowe zabójcze mój to też zawsze ponczochy muszą być i jakieś kabaretki

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wiem, ze glupie to co teraz powiem, ale jesli od czubka glowy mam wlosy dlugosci 54cm, to jak wezmę 54-55cm wlosow clip in, to jak doczepie je w dolnej czesci glowy to automatycznie przedluza mi sie wlosy o te kilka cm prawda? dobrze mowie? czyli do zageszczenia powinnam wziac krotsze, ok 45 cm ?
tak, tak oczywiście dobrze mówisz bo włoski od dołu się doczepia więc od dołu byś miałą te 54-55 no to niby tepiej te 45 chociaż ja wychodzę z założenia jak przedłużam biorę najdłuższe z clipami też tak i sobie już podcinam wg swoich widzi mi się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:04   #4185
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kotka ja się tej londy boję na bank bym miałą efekt waty szklanej chodzi mi o kolor juz raz sobie takie cos zafundowalam albo jak zrobily mi sie wlosy niebiesko bialo fioletowe moj tata jaki mial ubaw a tz nie chce do tego wracac musialam wziasc wolne sobie bo jak to lecialo : marsjanki atakuja

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Kotka w ogóle stroje walentynkowe zabójcze mój to też zawsze ponczochy muszą być i jakieś kabaretki

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------



tak, tak oczywiście dobrze mówisz bo włoski od dołu się doczepia więc od dołu byś miałą te 54-55 no to niby tepiej te 45 chociaż ja wychodzę z założenia jak przedłużam biorę najdłuższe z clipami też tak i sobie już podcinam wg swoich widzi mi się
dziekuje za rozwianie moich watpliwosci

__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:13   #4186
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny ja też nie oceniam ludzi po wyglądzie ale za to mnie często tak oceniają jednak mam to gdzieś, bo nie rozumiem co może powiedzieć o kimś ktoś kto go wcale nie zna żałosne białych kozaczków nie lubię już w ogołe nie podobają mi się ale miałam etap taki że nosiłam ale teraz ogolnie za białym nie przepadam teraz stawiam na czarny a biały moze byc ale w dodatkach albo jakiś topik ja to też lubię krótkie spodniczki jakieś obcisłe legginsy dekolcik wysoka szpila musi być! najlepiej buty na platformie albo koturny zresztą jestem chora na butomanie pokaże Wam moją kolekcję na fotach chociaż już ja uszczupliłam bo troszke się pozbyłam na all dużo rzeczy kupuję na all w sumie wszystko lubię internetowe zakupy bo przynajemniej nie muszę tego dzwigać zwłaszcza buty buty to kupuję wszędzie i właśnie jutro policzę ile ich mam to będzie długi dzień

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje za rozwianie moich watpliwosci

nmzc

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post24837439


Patrunia palette lepsze na podkład

buahot
ja tez o nich myslę

kurczę fajne fajne te włoski ale clipy mi się nie podobają ja mam w domku takie z malutkimi rozmiar chyba S a te to pewnie M kiedyś myślałam że S będą za słabe i nie będą się trzymały ale teraz uważam że S jest super mocno trzymają a najlepsze jest że nie czuć jak ktoś Was np tak pogłaska po głowce wiecie o co cho
Agatko i czy one są plastikowe czy metalowe bo już zamknęłam to forum
Jeśli chcecie to wkleje Wam jutro foto żeby pokazać że są rozmiarki clipów i o co jakie mi chodzi


a teraz idę obejrzeć NW na onecie bo nie było mnie i spać
mam nadzieję że pokażą troszkę Moniki i Damiana lubię ich wątek

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-03 o 23:15
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:22   #4187
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Masz racje, ale z drugiej strony jak metoda mi w ogole nie przypasuje? Gdybym zamowila te clipy to bedzie to moje pierwsze doswiadczenie z wlosami do przedluzania Nie wiem czy te spinki w ogole beda mi sie trzymac Oczywiscie wolalabym te ktorych wagowo jest wiecej, ale sama nie wiem... jeszcze ten dobór koloru no nic, na razie rozmyslam o nich, daje sobie czas jeszcze
Będą się trzymać Ja mam takie krótkie i się trzymają to u Ciebie w ogóle nie będzie problemu
Zastanawia mnie tylko, czy znów ta tasma będzie taka długa, że nie zmieści mi się na głowie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
buahot ja miałam clipy syntetyczne ale nie nosiłam.
Spinki trzymają dobrze, na Twoich wlosach długich nie bedzie w ogóle ich widac. Zreszta widziałaś te camerony sa super.
No super , super Szkoda, że nie można ich na żywo zobaczyć.. Ale napatrzyłam się na te włosy i kusi.. kurcze

Nawet nie wiem który kolor wziąć, mój jest taki nieokreślony :/

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-02-03 o 23:25
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:23   #4188
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Będą się trzymać Ja mam takie krótkie i się trzymają to u Ciebie w ogóle nie będzie problemu
Zastanawia mnie tylko, czy znów ta tasma będzie taka długa, że nie zmieści mi się na głowie



No super , super Szkoda, że nie można ich na żywo zobaczyć.. Ale napatrzyłam się na te włosy i kusi.. kurcze
haha myslalam ze tylko mnie teraz dziewczyna wstawila zdjecia tych wlosow jak sa zakrecone
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:42   #4189
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Lady a nawet nie spojrzałam na te spinki jakie są

buahot ja bym brała te 120g i nosiła i tak mniej tasm, ale cały czas sie zastanawiam czy ja bym w ogóle je nosiła, bo sa śliczne i szoda tam kase wydać i nie nosić.
I chyba sa tylko 55cm, ja bym je sporo obcięła.

Yatamanka to wyslij im swoje zdjęcie, na pewno Ci doradza


Dziewczyny a ja jutro mam mały wyjazd do Rodziny i napisze dopiero w sobote wieczorem lub niedzielę. Także mam nadzieję że szybko Was nadrobię, bo pewnie będzie ze 20 stron czytania

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-03 o 23:47
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 01:59   #4190
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka to wyslij im swoje zdjęcie, na pewno Ci doradza


Dziewczyny a ja jutro mam mały wyjazd do Rodziny i napisze dopiero w sobote wieczorem lub niedzielę. Także mam nadzieję że szybko Was nadrobię, bo pewnie będzie ze 20 stron czytania
no tak, tylko widziałas zdjęcia.. co jedno to inny kolor.. ciężko na podts zdjęcia dobrać.. to już lepiej na wyczucie - prędzej trafie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 07:22   #4191
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

HopeMagda bardzo ładnie wyszła Ci ta farbka
ale sama nie wiem po której lepiej
Trzymaj się dzielnie

Bunny Podpisuje się pod opiniami dziewczyn, że z farbowania na farbowanie coraz ładniej Twoje włoski wyglądają
i również jak chyba wszystkie-UWIELBIAM czytac Twoje posty
czasem jak coś palniesz to boki zrywac można
no i oczywiście wiele można się dowiedziec

Kitkulka też uwielbiam spodnie granatowe
jasne jakieś tam mam, ale leżą w szafce zakopane
"żeby było po bożemu strój sexi zakonnicy" - padłam

Kotka ten TŻ ma z Tobą dobrze gorąca atmosfera tego 14będzie
wdzianko fajne, ale ja bym takiego nie ubrała jedynie sukieneczki jakieś sexy, gorseciki, pończoszki ale takie całościowe

Snow loczyska wspaniałe

Infatuated szybkiego wyzdrowienia dla nóżki - przekaż

Adzi a Ty co kochana takie nastawienie pesymistyczne? Czyżby dni drażliwości się zbliżały?
Główka do góry



Proszę dziewczynki, zdjęcia po Wbisie

2,3 - światło dzienne
4 - z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg L'Oreal wbis.jpg (13,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 044.jpg (128,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 034.jpg (104,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 041.jpg (89,4 KB, 61 załadowań)
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:09   #4192
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dzien dobry

ojj ale kusicie tymi włoskami do przedłużania ta dziewczyna z wątku o przedłużaniu miała boskie choć jednak troche widać roznicę, minimalną co prawda

a chciałybyście je nosić tak na co dzien? Jak to się w praktyce sprawdza? te clipy się dobrze trzymają? ja np nie wyobrażam sobie syt, że wygłupiamy się z TZ, on często mi 'robi' coś z włosami i dajmy na to wezmie ręką spod spodu a tam takie dopinki dziwnie trochę

Yattamanka- zawsze zapominam, Ci o tym wspomnieć. Kochana, daleko masz do Tulipana? bo gadałam z kuzynką i dała mi cynk, że tam babka ma stoisko z włosami podobno duży wybór kolorów i długości może zerknij, bo wiadomo, że na żywo najlepiej dopasować

Agatau i Snow - Wy to kusicie znowu n&e Snow czekam na Twoje fotki jak CI refleksy wyszły chciałąbym zobaczyć kolorek, bo ja już mam przecież refleksy i są dość widoczne teraz, jak je potraktowałam szamponem fioletowym i płukanką ale mam ochotę na małe rozjaśnienie całości
dobra...nudzi mi się w domu i kombinuje co by tu porobić :P:P

enchanted- dla tej farbki, bo cudownie Ci wyszła popielato bardzo, ale wiem, że tak lubisz, także na pewno zadowolona jestes
wstaw buzke do klubu kochana


ja dziś wstałam z mega dobrym humorem, co prawda lewą nogą, ale to tak przymusowo hehe fajny dzien się zapowiada
w kółko słucham tego kawałka...http://www.youtube.com/watch?v=hh39Bv-ZmvI
tak letnio brzmi


Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-02-04 o 08:13
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:22   #4193
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dzien dobry

ojj ale kusicie tymi włoskami do przedłużania ta dziewczyna z wątku o przedłużaniu miała boskie choć jednak troche widać roznicę, minimalną co prawda

a chciałybyście je nosić tak na co dzien? Jak to się w praktyce sprawdza? te clipy się dobrze trzymają? ja np nie wyobrażam sobie syt, że wygłupiamy się z TZ, on często mi 'robi' coś z włosami i dajmy na to wezmie ręką spod spodu a tam takie dopinki dziwnie trochę

Yattamanka- zawsze zapominam, Ci o tym wspomnieć. Kochana, daleko masz do Tulipana? bo gadałam z kuzynką i dała mi cynk, że tam babka ma stoisko z włosami podobno duży wybór kolorów i długości może zerknij, bo wiadomo, że na żywo najlepiej dopasować

Agatau i Snow - Wy to kusicie znowu n&e Snow czekam na Twoje fotki jak CI refleksy wyszły chciałąbym zobaczyć kolorek, bo ja już mam przecież refleksy i są dość widoczne teraz, jak je potraktowałam szamponem fioletowym i płukanką ale mam ochotę na małe rozjaśnienie całości
dobra...nudzi mi się w domu i kombinuje co by tu porobić :P:P

enchanted- dla tej farbki, bo cudownie Ci wyszła popielato bardzo, ale wiem, że tak lubisz, także na pewno zadowolona jestes
wstaw buzke do klubu kochana


ja dziś wstałam z mega dobrym humorem, co prawda lewą nogą, ale to tak przymusowo hehe fajny dzien się zapowiada
w kółko słucham tego kawałka...http://www.youtube.com/watch?v=hh39Bv-ZmvI
tak letnio brzmi

Nutka rzeczywiście, taka letnia, coś w stylu plaży imprezy i drinków ale fajna

Ja dziś taka mało co wyspana jestem ale jakoś muszę akumulatorki naładowac

Dziękuję za opinie tak, ja lubię się w popiołkach, więc jak najbardziej mi odpowiada mogłoby byc nawet ciut ciemniej
następnym razem zrobię inną kombinację
A buźke wstawię, ale później..muszę się doprowadzic do porządku
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:33   #4194
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Nutka rzeczywiście, taka letnia, coś w stylu plaży imprezy i drinków ale fajna

Ja dziś taka mało co wyspana jestem ale jakoś muszę akumulatorki naładowac

Dziękuję za opinie tak, ja lubię się w popiołkach, więc jak najbardziej mi odpowiada mogłoby byc nawet ciut ciemniej
następnym razem zrobię inną kombinację
A buźke wstawię, ale później..muszę się doprowadzic do porządku
nooo ale już bym chciała być na plaży i pić drinka ale nie w Egipcie hehe

to kawka Kochana i ładuj akumulatorki
oj tam..do porządku, włoski już masz śliczne to najważniejsze
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:41   #4195
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

EnchaNted
Oj kochana szkoda gadac. Caly styczen mam drazliwe dni i bez kija do mnie lepiej niepodchodzic. Nie wiem co sie dzieje.
A Twoje wloski sa poprostu boskieklask i:
Brak mi slow.
Popieram Infatuated wstaw sie w klubie.

Iffatuated
Oj kochana zapowiada sie milusi dzien
Dobrze bo ty biedna jestes tak w domku siedziec.
Ale peewnie Tz Cie odwiedza co?

Hoppe Magda
Tobie rowniez wloski wyszly rewelacyjnie.
Kochana jestes silna kobietka. Dasz se rade. Tzymam kciuki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:53   #4196
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
No jak to Przecież to powinien być twój pomysł i niespodzianka dla niego wtedy by go to na maksa kręciło, a tak to wie czego ma się spodziewać
no właśnie u nas ciężko z tym żeby zrobić niespodziankę bo pracujemy razem po pracy razem... jak stare dobre małżeństwo....

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka ale szalejesz A stroje fajne

Oj Dziewczyny piszecie o strojach Wy tu wszystkie takie laski, szzzupłe i w ogóle, ze nie gadam już z Wami
A tak na poważnie wkleję Wam zdjęcie jak zrzucę kilka kilo
e tam szaleje

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

OMG nie no hardcore z ciebie Po walentynkach prosimy fotki do klubu
hmm... fotke mówisz
zaraz tam hardcore

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kotka gorrrrące walentynki się szykują
no zobaczymy mam nadzieje ze ja też tak to odczuje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:54   #4197
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nooo ale już bym chciała być na plaży i pić drinka ale nie w Egipcie hehe

to kawka Kochana i ładuj akumulatorki
oj tam..do porządku, włoski już masz śliczne to najważniejsze
hehe tylko nie w Egipcie
ale jakimiś Seszelami bym nie pogardziła..

Tak kochana, trza się poogarniac
Idę teraz na gorącą kąpiel z pianką włochale też umyje co by świeże były no a później kawka i dalszy ciąg ogarniania


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
EnchaNted
Oj kochana szkoda gadac. Caly styczen mam drazliwe dni i bez kija do mnie lepiej niepodchodzic. Nie wiem co sie dzieje.
A Twoje wloski sa poprostu boskieklask i:
Brak mi slow.
Popieram Infatuated wstaw sie w klubie.

Iffatuated
Oj kochana zapowiada sie milusi dzien
Dobrze bo ty biedna jestes tak w domku siedziec.
Ale peewnie Tz Cie odwiedza co?

Hoppe Magda
Tobie rowniez wloski wyszly rewelacyjnie.
Kochana jestes silna kobietka. Dasz se rade. Tzymam kciuki.
Oj kochana może luty nie będzie aż taki zły. W końcu do wiosny coraz bliżej, więc i samopoczucie powinno się polepszac

I dziękuję chyba najgorzej nie wyszły.
Ważne, że się w takich dobrze czuje, a no i TŻ sypie komplementy ale to pewnie dlatego, że to on sam nakładał farbę


Zdjęcie później dam dziewczynki. Teraz lecę zrobic coś przy sobie i chałupe ogarnąc.
Miłego poranku
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:15   #4198
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Kotka przebranie mega sexy prawie jak kocica tylko ogonka brak
no ogona brak
ale przebranie też mi sie podoba

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no dziewczynki, mam dla was dwie fotki moich przedluzek mialam je zwiazane w kok wiec dlatego taki nielad
a trochę jaby malo tych pasemek ile dałaś???

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kotka ja się tej londy boję na bank bym miałą efekt waty szklanej chodzi mi o kolor juz raz sobie takie cos zafundowalam albo jak zrobily mi sie wlosy niebiesko bialo fioletowe moj tata jaki mial ubaw a tz nie chce do tego wracac musialam wziasc wolne sobie bo jak to lecialo : marsjanki atakuja

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Kotka w ogóle stroje walentynkowe zabójcze mój to też zawsze ponczochy muszą być i jakieś kabaretki [COLOR="Silver"]
no dlatego zostaje przy swojej farbce
no u mojego też zawsze pończoszki mają być
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:15   #4199
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady a nawet nie spojrzałam na te spinki jakie są

buahot ja bym brała te 120g i nosiła i tak mniej tasm, ale cały czas sie zastanawiam czy ja bym w ogóle je nosiła, bo sa śliczne i szoda tam kase wydać i nie nosić.
I chyba sa tylko 55cm, ja bym je sporo obcięła.

Yatamanka to wyslij im swoje zdjęcie, na pewno Ci doradza


Dziewczyny a ja jutro mam mały wyjazd do Rodziny i napisze dopiero w sobote wieczorem lub niedzielę. Także mam nadzieję że szybko Was nadrobię, bo pewnie będzie ze 20 stron czytania
kurcze ja tez wlasnie sie zastanawiam czy w ogole bym je nosila

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
HopeMagda bardzo ładnie wyszła Ci ta farbka
ale sama nie wiem po której lepiej
Trzymaj się dzielnie

Bunny Podpisuje się pod opiniami dziewczyn, że z farbowania na farbowanie coraz ładniej Twoje włoski wyglądają
i również jak chyba wszystkie-UWIELBIAM czytac Twoje posty
czasem jak coś palniesz to boki zrywac można
no i oczywiście wiele można się dowiedziec

Kitkulka też uwielbiam spodnie granatowe
jasne jakieś tam mam, ale leżą w szafce zakopane
"żeby było po bożemu strój sexi zakonnicy" - padłam

Kotka ten TŻ ma z Tobą dobrze gorąca atmosfera tego 14będzie
wdzianko fajne, ale ja bym takiego nie ubrała jedynie sukieneczki jakieś sexy, gorseciki, pończoszki ale takie całościowe

Snow loczyska wspaniałe

Infatuated szybkiego wyzdrowienia dla nóżki - przekaż

Adzi a Ty co kochana takie nastawienie pesymistyczne? Czyżby dni drażliwości się zbliżały?
Główka do góry



Proszę dziewczynki, zdjęcia po Wbisie

2,3 - światło dzienne
4 - z lampą
ale pieknie wloski wyszly
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:39   #4200
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Cieszyć się trzeba a nie zastanawiać
Ja bym nie płakała jakby mi w tym rejonie przybyło parę cm

Apropo dziewczyny - ostatki się zbliżają..
He he ale mi narobiłąś apetytu na pączki, chyba wyskocze sobie zaraz po jakiegoś do kawy w pracy, skoro i ak w cycki nie idzie Dziewczyny może to głupie ale ja już bym większych nie chciała potem tylko problem, ciężko o jakiś fajny strój kąpielowy, bo w ładnych są miseczki małe a jak jest odpowiednia miseczka to wzór jak na babcie, co roku mam ten sam problem i jak pomyślę, ze znów zbliża się ten czas

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no dokładnie problem stanika dlatego też się ucieszyłam, że ona ma tylko część w koronce

Ja też mykam zająć się swoim Tż bo niedługo o mnie zapomni i zrobię sobie dziś refleksy n&e To p rzez Ciebie Agatka
Dziewczyny, chyba coś przeoczyłam, o jakiej bluzce mowa?
Normalnie chyba się w weekend wybiorę na zakupy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecałyście maske do włosów Dolce Anti-Age prawda? Jest najlepsza z tych trzech dostępnych (anti-age, placenta, latte)?
Absolutnie najlepsza jest

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mam pytanie odnoście waszego "podmieniania" oxy w farbach
kupujecie 2 farby i dajecie do docelowej farby oxy z innej cyz podmieniacie w sklepie przekładając do opakowania inne stęzenie oxy?
Takie pytania zadaje fryzjer
Wydaje mi się że nie raz nas pouczałeś co źle robimy z włosami
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.