Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-31, 14:11   #4081
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
I mój tak samo.
Tylko przy nim musia³am mieæ zwi±zane, bo wiecznie piszcza³am z bólu przez to, ¿e przez przypadek o nie zaczepi³ czy przygniót³ ³okciem

Takie do zapiêcia stanika to chyba d³ugo¶æ idealna, dobrze wygl±daj± takie w³osy do ka¿dego wzrostu, jeszzcze nie pl±cz± siê przy czesaniu, nie zu¿ywa siê pó³ butli szamponu i od¿ywki przy jednym myciu ... Czasem nawet wystarczy jedno opakowanie farby
haha co racja to racja
ja mam takiej d³ugo¶ci i jedno opakowanie starcza na pó³ g³owy, niestety
nie wspominaj±c ju¿ o maskach zamkniêtych w mikroskopijnych s³oikach
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 14:30   #4082
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Hej

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ¶wie¿o upieczon± br±zowow³osa. Naj¶mieszniejsze jest to, ¿e wsyzstkie moje kole¿anki mówi±, ¿e wygl±dam ¼le i powinnam wróciæ do blondu (od lat farbuje na jasny blond) a faceci mówi±, ¿e zdecydowanie lepiej jako brunetka. Zaskakuj±ca jest zmiana kondycji w³osów - teraz, z br±zem na g³owie (choæ w³a¶ciwie to farba ciemny blond, 6ka) s± o niebo lepsze..
Za³±czam jako blondynka i jako brunetka.
Mam to samo te¿ jak przefarbowa³am w³osy z blondu na"br±z" to odkry³am, ¿e mam jakby wiêcej w³osów i s± d³u¿sze a ba³am siê,¿e bêdzie odwrotnie.
Tez uwa¿am jak dziewczyny, ze w ciemnych ci slicznie, lepiej i seksowniej

Cytat:
Napisane przez egocentryczna Poka¿ wiadomo¶æ
¯adna z was nie zna efektów loreala?
Ja znam ale z bl±du na"br±z" bo mi wysz³o homo nie wiadomo Bl±dy by³y za ciemne dla mnie ale w³osy nie zniszczone. Poza tym wychodz± ciemniej zaraz po farbowaniu dopiero po kilku myciach pokazuje siê w³a¶ciwy kolor.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
tylko ¿e nie jestem do koñca zdecydowana do tego fioletu, je¶li mi siê nie spodoba to cie¿ko go bedzie wytêpiæ
Polecam szamponetki, zobaczysz jak siê czujesz w danym kolorze bez ryzyka ja tak robie i narazie eksperymentuje

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
I mój tak samo.
Tylko przy nim musia³am mieæ zwi±zane, bo wiecznie piszcza³am z bólu przez to, ¿e przez przypadek o nie zaczepi³ czy przygniót³ ³okciem
Sk±d ja to znam

Dziewczyny powied¼cie mi czy szamponetka z Palette nie wysusza w³osów, bo wiem ¿e farby s± dla wiêkszo¶ci strasznie niszcz±ce a co z szamponami?? wie która¶?Mia³am kupiæ z innej firmy no ale mieli tylko z Palette i Mariona ale mnie on uczula³ a szkoda, bo ¶liczne kolory maj± i super wychodz± wiêc kupi³am z Palette(ciemny br±z)

Tak w³a¶ciwie, to przyznam siê, ze czekam na paczkê z farbk± ro¶linn±, bo zdecydowa³am siê na hennê z tego wzglêdu, ¿e obawiam siê,¿e na rozja¶nionych pozbawionych pigmentu w³osów ka¿da farba oprócz czarnej bêdzie siê wyp³ukiwaæ i bêd± bez po³ysku
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedz±

kaskaderka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 14:39   #4083
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej



Mam to samo te¿ jak przefarbowa³am w³osy z blondu na"br±z" to odkry³am, ¿e mam jakby wiêcej w³osów i s± d³u¿sze a ba³am siê,¿e bêdzie odwrotnie.
Tez uwa¿am jak dziewczyny, ze w ciemnych ci slicznie, lepiej i seksowniej



Ja znam ale z bl±du na"br±z" bo mi wysz³o homo nie wiadomo Bl±dy by³y za ciemne dla mnie ale w³osy nie zniszczone. Poza tym wychodz± ciemniej zaraz po farbowaniu dopiero po kilku myciach pokazuje siê w³a¶ciwy kolor.



Polecam szamponetki, zobaczysz jak siê czujesz w danym kolorze bez ryzyka ja tak robie i narazie eksperymentuje



Sk±d ja to znam

Dziewczyny powied¼cie mi czy szamponetka z Palette nie wysusza w³osów, bo wiem ¿e farby s± dla wiêkszo¶ci strasznie niszcz±ce a co z szamponami?? wie która¶?Mia³am kupiæ z innej firmy no ale mieli tylko z Palette i Mariona ale mnie on uczula³ a szkoda, bo ¶liczne kolory maj± i super wychodz± wiêc kupi³am z Palette(ciemny br±z)

Tak w³a¶ciwie, to przyznam siê, ze czekam na paczkê z farbk± ro¶linn±, bo zdecydowa³am siê na hennê z tego wzglêdu, ¿e obawiam siê,¿e na rozja¶nionych pozbawionych pigmentu w³osów ka¿da farba oprócz czarnej bêdzie siê wyp³ukiwaæ i bêd± bez po³ysku
przymierza³am siê do mariona ale czyta³am ze ta szamponetka wcale tak ³atwo nie schodzi i kolory wychodz± intensywne jak ¶liwka mia³aby mi wyj¶æ tak intensywnie jak bak³a¿an to ja dziêkujê

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

ja szamponetek palette u siebie nie widzia³am /:
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 14:54   #4084
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
przymierza³am siê do mariona ale czyta³am ze ta szamponetka wcale tak ³atwo nie schodzi i kolory wychodz± intensywne jak ¶liwka mia³aby mi wyj¶æ tak intensywnie jak bak³a¿an to ja dziêkujê ja szamponetek palette u siebie nie widzia³am /:
No co ty no mi zesz³a elegancko Przecie¿ to tylko szampon i nie wnika w strukturê w³osa, nie ma amoniaku który rozchyla ³uski w³osa do którego móg³by wej¶æ barwnik No chyba, ¿e która¶ mia³a blond i na to po³o¿y³a jaki¶ barwny kolor i jej siê wczepi³ siê we w³osy ale to nie jest dziwne, bo blondy rozwalaj± ³uskê w³osa(st±d tzw.siano) i w tak± uszkodzon± barwnik nawet bez amoniaku mo¿e wej¶æ i juz nie wyj¶æ

My¶lê,¿e ¶mia³o spróbuj z szamponetk± a najwy¿ej potrzymaj tylko 25 min. zamiast 45 wtedy sp³ucze ci siê szybciej do 4 myæ, bo mi siê tak sp³ukuj±(ciemn± farb± ju¿ zamknê³am uszkodzone ³uski w³osa)

Czytaj z ty³u na saszetce info na jaki kolor mo¿esz swój wymarzony po³o¿yæ, bo np mied¼ któr± mam nie z³apie ciemniejszych w³osków ni¿ ciemny blond itd.
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedz±

kaskaderka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:01   #4085
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

by³am w aptece powiedzia³am,¿e chcê co¶ dobrego na szybszy porost,i od¿ywiaj±cego w³osy.Pani poleci³a mi Lotion Seboradin Niger.Wciera siê w skórê i w³osy.Podobno ju¿ po 2-3 tygodniach w³osy s± nawil¿one,od¿ywione i szybciej rosn±.Opinie na internecie te¿ ma bardzo dobre wiêc mam nadzieje,¿e pomo¿e.Ma ostry zio³owy zapach.Ale ja lubiê zapach zió³ wiêc mi to nie przeszkadza.Mam nadziejê,¿e pomo¿e.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

metaxa jedwab równie¿ kupi³am,i te¿ w aptece,jaki¶ z Ko¿uchowsk± na pude³kuchyba zaczê³a biosilk reklamowaæ
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:18   #4086
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

agata ty to jeste¶ biedna z tymi w³osami Seboradin jest dobry tylko pamiêtaj o regularnym u¿ywaniu i wcale nie ¶mierdzi mi akurat fajnie zió³kami zalatywa³ Ja pocz±tek z wiza¿em mia³am w³a¶nie dziêki akcji"ratowanie w³osów" bo mi tak wypada³y, ¿e szok i pamiêtam, ze Seboradin by³ jednym z kilku specyfików, które mi zachamowa³y wypadanie.Szkoda tylko, ¿e nadal rozja¶nia³am ale w sumie to musia³am, bo na ciemnych by³o widaæ prze¶wity i ilo¶æ wypadanych w³osów a jak rozja¶ni³am to juz ich"nie widzia³am"
Czytaj du¿o np. w±tki o olejowaniu w³osków tam znajdziesz odp. jak uratowaæ swoje przesuszone w³osy

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

a jedwab sobie odpu¶æ, bo silikonem nie od¿ywisz w³osów tylko zakryjesz problem. Leæ po olej kokosowy i nak³adaj na w³osy na ca³± noc a zobaczysz szybko efekty ich od¿ywienia
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedz±

kaskaderka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:31   #4087
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

d
Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka¿ wiadomo¶æ
agata ty to jeste¶ biedna z tymi w³osami Seboradin jest dobry tylko pamiêtaj o regularnym u¿ywaniu i wcale nie ¶mierdzi mi akurat fajnie zió³kami zalatywa³ Ja pocz±tek z wiza¿em mia³am w³a¶nie dziêki akcji"ratowanie w³osów" bo mi tak wypada³y, ¿e szok i pamiêtam, ze Seboradin by³ jednym z kilku specyfików, które mi zachamowa³y wypadanie.Szkoda tylko, ¿e nadal rozja¶nia³am ale w sumie to musia³am, bo na ciemnych by³o widaæ prze¶wity i ilo¶æ wypadanych w³osów a jak rozja¶ni³am to juz ich"nie widzia³am"
Czytaj du¿o np. w±tki o olejowaniu w³osków tam znajdziesz odp. jak uratowaæ swoje przesuszone w³osy

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

a jedwab sobie odpu¶æ, bo silikonem nie od¿ywisz w³osów tylko zakryjesz problem. Leæ po olej kokosowy i nak³adaj na w³osy na ca³± noc a zobaczysz szybko efekty ich od¿ywienia
dziêki za rady jedwabiu nie kupi³am do ratowania wiem,ze silkony s± fe po prostu jak nie raz gdzie¶ wychodzê i prostuje w³osy to nak³adam ¿eby siê b³yszcza³y i tyle na codzien noszê zwi±zane i nie potrzebujê jedwabiu. co Lotionu mi równie¿ zapach odpowiada.A ja to g³upia by³am bo robi³am w³osy palon± kaw± by³y zdrowe...to zachcia³o mi siê je rozja¶niaæ zrobi³am k±piel rozja¶niaj±ca, jasny kolor mi nie odpowiada³ wiec i tak wróci³am do ciemnycn nak³adajac ta nieszczêsn± palette i zaczê³o siê...w³osy nie wypadaj± na szczêscie,ale na koñcach s± masakrycznie suche...takie bez ¿ycia,sianowate...Poczyta m o olejowaniu no i od jutra regularnie seboradin

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

u siebie w na wiosce oleju nie kupiê raczej:/mozna go gdzies zamówiæ?czy w aptece dostanê?przepraszam za g³upie pytanie ale nie znam siê na tych olejach

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 15:29
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 15:44   #4088
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

pytaj, pytaj od tego tu jeste¶my Olej kupisz w sklepach ze zdrow± ¿ywno¶ci± lub na necie np. tu: http://www.helfy.pl/olej-kokosowy 500ml. za tak± cene- warto nawet z przesy³k±, bo jest wydajny i dzia³a cuda z w³osami Oczywi¶cie jak chcesz tañszy w mniejszej ilo¶ci to te¿ s± ale 150ml za ok.15z³. znajdziesz + wysy³ka tak¿e my¶lê, ¿e wybór jest prosty
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedz±

kaskaderka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:45   #4089
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka¿ wiadomo¶æ
pytaj, pytaj od tego tu jeste¶my Olej kupisz w sklepach ze zdrow± ¿ywno¶ci± lub na necie np. tu: http://www.helfy.pl/olej-kokosowy 500ml. za tak± cene- warto nawet z przesy³k±, bo jest wydajny i dzia³a cuda z w³osami Oczywi¶cie jak chcesz tañszy w mniejszej ilo¶ci to te¿ s± ale 150ml za ok.15z³. znajdziesz + wysy³ka tak¿e my¶lê, ¿e wybór jest prosty
a z tego sklepu mia³am olejek sesasuperdziêki! na pewno zamówiê je¶li ma to pomóc suchym w³osom

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 15:47
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:49   #4090
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Zapomnia³am dodaæ ¿e niestety je¶li koñcówki masz takie jakby sztuczne, szorstkie w dotyku, to niestety musisz ¶ci±æ, bo nawet olej im nie pomo¿e Wiem, ¿e nie chcesz ale uwierz mi w³oski optycznie bêd± wygl±da³y o niebo lepiej i nie bêd± siê pl±taæ i wykruszaæ dalej a olej doprowadzi do ³adu reszte. Bêdzie dobrze, nie za³amuj siê
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedz±

kaskaderka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 16:02   #4091
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka¿ wiadomo¶æ
Zapomnia³am dodaæ ¿e niestety je¶li koñcówki masz takie jakby sztuczne, szorstkie w dotyku, to niestety musisz ¶ci±æ, bo nawet olej im nie pomo¿e Wiem, ¿e nie chcesz ale uwierz mi w³oski optycznie bêd± wygl±da³y o niebo lepiej i nie bêd± siê pl±taæ i wykruszaæ dalej a olej doprowadzi do ³adu reszte. Bêdzie dobrze, nie za³amuj siê
podciê³am je w sobote,teraz nie s± ju¿ takie tragiczne ale nadal suche.Farbowaæ na razie nie bêdê.Najpierw stawiam na odzywienie.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

poleca³a by¶ co¶ jeszcze z tego sklepu? ja u¿ywa³am kiedy¶ tylko olejku sesa.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 15:56
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 16:26   #4092
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

No niestety ja tylko jakie¶ kremy do zrobienia sobie w domku zamawia³am a teraz farbê zio³owa tzw. hennê Jak bede przy gotówce to te¿ chcê zamówiæ sobie szampony i od¿ywki zio³owe ¿eby pielêgnowaæ moje nowe w³oski naturalnymi produktami bez chemii i silikonów
Bêde oczywi¶cie pisaæ relacje jak mi siê w³oski zafarbowa³y i czy warto
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedz±

kaskaderka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 16:30   #4093
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka¿ wiadomo¶æ
No niestety ja tylko jakie¶ kremy do zrobienia sobie w domku zamawia³am a teraz farbê zio³owa tzw. hennê Jak bede przy gotówce to te¿ chcê zamówiæ sobie szampony i od¿ywki zio³owe ¿eby pielêgnowaæ moje nowe w³oski naturalnymi produktami bez chemii i silikonów
Bêde oczywi¶cie pisaæ relacje jak mi siê w³oski zafarbowa³y i czy warto
ja te¿ postawi³am na w miarê naturalne kosmetyki,i wszystko by³o piêknie dopuki to rozja¶nianie mi do g³owy nie przysz³o polecam Ci olejek sesa,mo¿e porostu jako¶ specjalnie nie pobudza ale dobrze od¿ywia,ale zapach taki ma typowo indyjski-kadzidlanya o hennie daj znaæ bo tez czasem mi przez my¶l przechodzi,¿eby spróbowaæ
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 16:31   #4094
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

agatko powiem ci, ¿e nie wytrzymasz bez farbowania, bo odrosty ciê do tego zmusz± ale my¶lê,¿e gdyby¶ farbowa³a TYLKO odrosty i przeci±ga³a kolor pod koniec farbowania od 5- 10 min. to w koñcu od¿yj± te twoje w³oski(+oczywi¶cie pielêgnacja)Mi tak od¿y³y moje blond w³osy z których zesz³am w koñcu, bo od dawna chcia³am wrócic do ciemnych w których czuje siê najlepiej
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedz±

kaskaderka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 16:34   #4095
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ja w³a¶nie zamówi³am olej kokosowy mam nadzieje,¿e w po³±czeniu z lotionem Seboradin da radê doprowadziæ w³oski to wcze¶niejszego stanu,i znowu bêd± zdrowe i nawil¿one.Jeszcze raz bardzo dziêkujê za rady

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka¿ wiadomo¶æ
agatko powiem ci, ¿e nie wytrzymasz bez farbowania, bo odrosty ciê do tego zmusz± ale my¶lê,¿e gdyby¶ farbowa³a TYLKO odrosty i przeci±ga³a kolor pod koniec farbowania od 5- 10 min. to w koñcu od¿yj± te twoje w³oski(+oczywi¶cie pielêgnacja)Mi tak od¿y³y moje blond w³osy z których zesz³am w koñcu, bo od dawna chcia³am wrócic do ciemnych w których czuje siê najlepiej
kochana z moimi odrostami to bêdzie spokomam obecnie w³osy po palette w kolorze ciemnego br±zu,a naturalne równie¿ mam do¶æ ciemne wiêc nie ma tragedii
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 16:51   #4096
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

To fajnie bardzo siê cieszê,¿e mog³am pomóc,bo wiem jak czuje siê kobieta której w³osy s± koszmarne(wed³ug niej) i jak wtedy ¿ycie nie cieszy
Pewnie skoro nie farbujesz w³osków znikniesz z w±tku a mo¿e nie ale napisz kiedy¶ jak ci tam idzie z tymi w³oskami. No i koniecznie jak bêdziesz chcia³a znowu co¶ kombinowaæ z rozja¶nianiem, to przyjd¼ po otrze¼wiaj±ce lanie
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedz±

kaskaderka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 16:55   #4097
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka¿ wiadomo¶æ
To fajnie bardzo siê cieszê,¿e mog³am pomóc,bo wiem jak czuje siê kobieta której w³osy s± koszmarne(wed³ug niej) i jak wtedy ¿ycie nie cieszy
Pewnie skoro nie farbujesz w³osków znikniesz z w±tku a mo¿e nie ale napisz kiedy¶ jak ci tam idzie z tymi w³oskami. No i koniecznie jak bêdziesz chcia³a znowu co¶ kombinowaæ z rozja¶nianiem, to przyjd¼ po otrze¼wiaj±ce lanie
nie znikne,farbowa³am 2 tygodnie temu wiêc nie widzê sensu teraz znowu farbowaænajpierw od¿ywie,a jak pojawi± siê odrosty to siê pomy¶li ja nie zniknê na pewno chyba,¿e mnie wykopiecie hehe no czujê siê strasznie nieatrakcyjnie z takimi suchymi piórami dlatego nie rozpuszczam tylko robie kucykbo inaczej s± napuszone,s± do¶æ gêste ale suche:/a niechce ich prostowac bo to jeszcze bardziej wysuszy.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 17:24   #4098
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Nie wiem czy ogl±dacie"Pierwsz± mi³o¶æ" Bardzo podoba mi sie br±zowy kolorek w³osków Renaty no i Kinga te¿ ma fajny kolor
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedz±

kaskaderka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 17:37   #4099
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy ogl±dacie"Pierwsz± mi³o¶æ" Bardzo podoba mi sie br±zowy kolorek w³osków Renaty no i Kinga te¿ ma fajny kolor
nie ogl±dam niestety.Ja ogl±dam Na Wspólnej hehehe
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 17:39   #4100
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cze¶æ

W³a¶nie mam mocno rude w³osy. Marzy mi siê taki jasny br±z, co¶ pod br±z by trochê ten pomrañcz zniwelowaæ no i ¿eby to by³a szamponetka, szampon albo pianka, nie chce u¿ywaæ farby z amoniakiem. Jakie¶ propozycje?
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 17:45   #4101
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

W³a¶nie mam mocno rude w³osy. Marzy mi siê taki jasny br±z, co¶ pod br±z by trochê ten pomrañcz zniwelowaæ no i ¿eby to by³a szamponetka, szampon albo pianka, nie chce u¿ywaæ farby z amoniakiem. Jakie¶ propozycje?
mo¿e orzech laskowy z Garniera?kiedy¶ ogl±da³am jaki¶ filmik dziewczyny z yotoube by³a rudzielcem i na³ozy³a orzech laskowy wyszed³ jej ³adny br±z ja uzywa³am jasnego br±zu Garniera to wyszed³ ciemny ciep³y braz-¶liczny.Pisze o serii Color&Shine to s± szampony koloryzuj±ceale mo¿e dziewczyny Ci jeszcze co¶ innego polec±

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 17:47
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 18:50   #4102
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ja ogl±dam Kinga ma ³adny ten br±z Renata te¿ tyle ¿e jak dla mnie trochê za jasny w ogóle w³osy maja takie b³yszcz±ce!
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 18:51   #4103
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kinga ma taki fajny, bez grama rudo¶ci
btw. ogl±da³y¶cie dzisiaj? Bo ja przegapi³am odcinek
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 19:10   #4104
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
przymierza³am siê do mariona ale czyta³am ze ta szamponetka wcale tak ³atwo nie schodzi i kolory wychodz± intensywne jak ¶liwka mia³aby mi wyj¶æ tak intensywnie jak bak³a¿an to ja dziêkujê

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

ja szamponetek palette u siebie nie widzia³am /:
mi te¿ marion siê zmy³ bez problemu do zera

nie mam dzi¶ jako¶ weny na pisanie...
aaaaa Agata nikt Cie z tego w±tku nie wykopie- wrêcz przeciwnie zabronimy Ci z niego odej¶æ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 19:18   #4105
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Poka¿ wiadomo¶æ
No co ty no mi zesz³a elegancko Przecie¿ to tylko szampon i nie wnika w strukturê w³osa, nie ma amoniaku który rozchyla ³uski w³osa do którego móg³by wej¶æ barwnik No chyba, ¿e która¶ mia³a blond i na to po³o¿y³a jaki¶ barwny kolor i jej siê wczepi³ siê we w³osy ale to nie jest dziwne, bo blondy rozwalaj± ³uskê w³osa(st±d tzw.siano) i w tak± uszkodzon± barwnik nawet bez amoniaku mo¿e wej¶æ i juz nie wyj¶æ

My¶lê,¿e ¶mia³o spróbuj z szamponetk± a najwy¿ej potrzymaj tylko 25 min. zamiast 45 wtedy sp³ucze ci siê szybciej do 4 myæ, bo mi siê tak sp³ukuj±(ciemn± farb± ju¿ zamknê³am uszkodzone ³uski w³osa)

Czytaj z ty³u na saszetce info na jaki kolor mo¿esz swój wymarzony po³o¿yæ, bo np mied¼ któr± mam nie z³apie ciemniejszych w³osków ni¿ ciemny blond itd.
pewnie masz racjê, prawie mnie przekona³a¶
mo¿e rzeczywi¶cie potrzymaæ krócej dla ostro¿no¶ci
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 19:18   #4106
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
mi te¿ marion siê zmy³ bez problemu do zera

nie mam dzi¶ jako¶ weny na pisanie...
aaaaa Agata nikt Cie z tego w±tku nie wykopie- wrêcz przeciwnie zabronimy Ci z niego odej¶æ
mam nadziejê

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 19:23
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 19:26   #4107
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=agata456;30248890]nie znikne,farbowa³am 2 tygodnie temu wiêc nie widzê sensu teraz znowu farbowaænajpierw od¿ywie,a jak pojawi± siê odrosty to siê pomy¶li ja nie zniknê na pewno chyba,¿e mnie wykopiecie hehe no czujê siê strasznie nieatrakcyjnie z takimi suchymi piórami dlatego nie rozpuszczam tylko robie kucykbo inaczej s± napuszone,s± do¶æ gêste ale suche:/a niechce ich prostowac bo to jeszcze bardziej wysuszy.[/QUOTE
no ja my¶lê przecie¿ tutaj rozmawiamy nie tylko o w³osach a poza tym kto bêdzie nam doradza³

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
nie ogl±dam niestety.Ja ogl±dam Na Wspólnej hehehe
no co TY ja te¿ i to od paru lat
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 19:28   #4108
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=metaxa;30252142]
Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
nie znikne,farbowa³am 2 tygodnie temu wiêc nie widzê sensu teraz znowu farbowaænajpierw od¿ywie,a jak pojawi± siê odrosty to siê pomy¶li ja nie zniknê na pewno chyba,¿e mnie wykopiecie hehe no czujê siê strasznie nieatrakcyjnie z takimi suchymi piórami dlatego nie rozpuszczam tylko robie kucykbo inaczej s± napuszone,s± do¶æ gêste ale suche:/a niechce ich prostowac bo to jeszcze bardziej wysuszy.[/QUOTE
no ja my¶lê przecie¿ tutaj rozmawiamy nie tylko o w³osach a poza tym kto bêdzie nam doradza³

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------



no co TY ja te¿ i to od paru lat
hehe ja od pocz±tku,ale ostatnio to tylko powtórki na internecie,bo trudno mi siê dopchaæ do telewizora

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-31 o 19:33
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 19:42   #4109
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ja czasami ogladam ,,Pierwsza milosc i faktycznie Kinga ma fajny kolorek

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

a mi powinnam miec zakaz wchodzenia do Rossmana
dzisiaj bylam z chlopakiem bo mialam troszke czasu do autobusu
nie moglam przejsc obojetnie miedzy polkami z farbami
ogladalam , ogladalam
i jakos przypadkowo wzielam probnik farby z Palette Natural Color ( zielone opakowanie )
i jak zobaczylam jak czekoladowy braz tam wyglada to sie zakochalam
zaluje ze szybciej nie widzialam tego koloru , kupila by zamiest tej mokki
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-31, 19:43   #4110
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=agata456;30252215]
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
hehe ja od pocz±tku,ale ostatnio to tylko powtórki na internecie,bo trudno mi siê dopchaæ do telewizora
ja nie odpuszczam ¿adnego odcinka nawet moja 3 letnia córcia pyta kiedy" d±damy na ¶pólnej" hihi

pamiêtam kiedy mój tz siê ¶mia³ ze ogl±dam takiego tasiemca a teraz co???? sam pierwszy leci do telewizora
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.