Dlaczego jesteś na "nie"? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czemu kobiety decydują się jedynie na zwykly french na pazurkach?
Ze względu na pracę 26 25,24%
Brak im odwagi by wyróżniać się z tlumu 13 12,62%
Bo błyskotki to opcja dla dyskotekowych laleczek 35 33,98%
Kolory na paznokciach zobowiązują do adekwatnego stroju 22 21,36%
Inne / nie wiem 7 6,80%
Głosujący: 103. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 19:04   #91
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość

Zabrakło owszem. Ale mnie chodziło o przyczynę. Nawet tak trywialne stwierdzenie " nie podoba mi się " w jakiś sposób można uzasadnić.
Np. nie podobają mi się spodnie rurki bo...widać przy nich skarpetki, wrzynają się w tyłek, podkreślają niedoskonałości etc.
"bo nie podobają mi się" jest odpowiedzią na Twoje pytanie zadane w sądzie:

Cytat:
Napisane przez paulkrk
Dziewczyny mam wielką prośbę..Jestem ciekawa Waszej opinii, dlaczego część z Was obstaje przy typowym frenchu i nie chce zdecydować się na żadne innowacje i ozdoby..
podałaś sama kilka powodów, które przyznam szczerze nie przyszły by mi do głowy, mam na myśli np brak odwagi aby wyróżniać się z tłumu

Cytat:
Napisane przez paulkrk
Ja raczej jestem osobą o dość szerokich horyzontach i jestem w stanie przyjąć oraz zaakceptować KAżDą sensownie przedstawioną opinię. Co więcej, jak najbardziej szanuję zdanie innych osób - jeśli tylko potrafią je w odpowiedni sposób uzasadnić
podoba - nie podoba, to kwestia upodobań estetycznych, podobają mi się niscy mężczyźni, nie podobają mi się blondyni, dlaczego

jeśli przyjdę do Ciebie, żebyś zrobiła mi paznokcie, poproszę o zwykły french i powiem, że nie podobają mi się ozdoby na paznokciach, bo taki mam gust i nie chcę lub nie potrafię tego wytłumaczyć, to nie będziesz szanować mojego zdania
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:15   #92
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

ejj laski alez przeciez jak przychodzi do mnie dziewczyna to nie patrze na nia jakbym ja miala zabic jak mowi ze chce french, poprostu pytam czy nie chcialabym czegos wiecej,

jestem druga polka w moim miescie ktora robi paznokcie i wiem ze niektore klientki nie wiedza czy my umiemy zrobic cos wiecej jak tylko zwykly french

poprostu chcialam w zwiazku z tym ze to forum o pazurach dla stylistek chcialam napisac co siedzi we mnie jak slysze o frenchu, no przeciez nie skrecam sie do klientki nie przesadzajmy juz
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:38   #93
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Zgadzam się z Taką
Więc niestety uważam, że sonda i jej wyniki nie są do końca reprezentatywne - z tego względu, że zabrakło w niej takiej oczywistej odpowiedzi jak "bo nie podobają mi się brokaty, cekiny, kryształki, kwiaty i serduszka na paznokciach"
Tak więc jeśli wyniki sondy miały posłużyć jako źródło, na które chce się powołać osoba pisząca artykuł na ten temat to niestety no ... niezabardzo

(osobiście nie zagłosowałam, bo nie widziałam odpowiedzi dla siebie )
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:42   #94
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Aggie, Kota, Moniak, Angel - perfumowy desant, gdzie to się człowiek nie spotyka
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:43   #95
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Kota, no to teraz zróbmy wjazd na Moje Gotowanie na przykład
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:56   #96
2948Tilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Wg mnie slowa "nie podoba mi sie" mozna uargumentowac w następujący sposób:

Chcę, by moje paznokcie wyglądały jak najbardziej naturalnie. Nie chciałabym, by pierwszym pytaniem po ich obejrzeniu było:"Tipsy czy naturalne"? Tak, wiem, że Panie stylistki często stosują filozofię: to nie tipsy, to moje naturalne utwardzone żelem, jednak większość ludzi również takie paznokcie nazywa potocznie"tipsami". A ktoś może chciałby, by jego tipsy wyglądały jak naturalne, delikatne paznokcie? Natomiast przy takich, nawet najmniejszych, ozdobach, czy to akrylowy kwiatek czy wzorek z cyrkonii - zazwyczaj od razu wiadomo "o co chodzi"

Powiedziała to wielbicielka rozlicznych malunków i koronek na każdym paznokciu, która jednak potrafi się przyodziać w spojrzenie kobiety z frenczem
2948Tilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 23:39   #97
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

czy jeśli, wobec powyższego, przykleimy sobie jedną cyrkonię lub cztery na naturalnych paznokciach to wówczas zostaniemy posądzone o skrytostylizację i będzie to naganne?
czy stylizacja w ogóle może być naganna?
Czy jest to tabu (czyt. wstyd lub kicha)w jakichś tam bliżej nieokreślonych kręgach? I w jakich jeśli wolno...?
A może raczej wygodna forma zachowania estetycznego wyglądu dłoni na długi czas bez troski o lakier przy zmywaniu gara, podłogi czy też innej czynności wstydliwej?
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 04:53   #98
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
czy jeśli, wobec powyższego, przykleimy sobie jedną cyrkonię lub cztery na naturalnych paznokciach to wówczas zostaniemy posądzone o skrytostylizację i będzie to naganne?
czy stylizacja w ogóle może być naganna?
Czy jest to tabu (czyt. wstyd lub kicha)w jakichś tam bliżej nieokreślonych kręgach? I w jakich jeśli wolno...?
A może raczej wygodna forma zachowania estetycznego wyglądu dłoni na długi czas bez troski o lakier przy zmywaniu gara, podłogi czy też innej czynności wstydliwej?
Oj, chłoszczesz ta ironią, ale po co?
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 07:14   #99
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

chłoszczesz... ładne!

Nie, nie chłoszczę tylko pytam serio w przystępnej formie.
interesuje mnie tok myślenia kogoś kto nigdy posiadaczem akrylu/żelu nie był lub był i coś tam....
Czy to kicha i D L A C Z E G O??????
Jeżeli mój kolega z pracy będzie się zastanawiał czy twór naturalny czy raczej przemysłowy to właściwie czy to nie jest jego sprawa jak spędza życie?
Trzeba mieć naturalne?
pytam osoby co za naturalnymi optują
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 08:18   #100
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Po trosze zgadzam sie z Jagódeczką-naturalne paznokcie mozna takze odobic-np mozna zrobic kwiatuszek akrylowy, czy naklekc kilka cyrkonii. Naturalnośc, badź nie paznokietków ie ma wg mnie, nic wspólnego z frenchem.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 08:23   #101
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Naturalnośc, badź nie paznokietków ie ma wg mnie, nic wspólnego z frenchem.
Otóż to!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 08:40   #102
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Parę lat temu co rusz wymyślałam nowe wzorki na paznokcie, miałam różne ozdoby, kolory...Teraz praktycznie zawsze mam french. Dlaczego? Bo jest uniwersalny. Jakbym się nie ubrała do pracy, to zawsze będzie mi pasował. A niestety paznokcie w jakimś kolorze np. niebieskim, zielonym, czerwonym, niestety nie zawsze pasują do każego stroju. Po części wybieram french z lenistwa Bo nie chce mi się naklejać ozdóbek, czy robić wzorków (choć tak na prawdę nie jest to pracochłonne, ale jakoś wydaj mi się, że tylko maźnę końcówkę i już gotowe )
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 10:53   #103
2948Tilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Po trosze zgadzam sie z Jagódeczką-naturalne paznokcie mozna takze odobic-np mozna zrobic kwiatuszek akrylowy, czy naklekc kilka cyrkonii. Naturalnośc, badź nie paznokietków ie ma wg mnie, nic wspólnego z frenchem.
Dlatego też wiele osób wybiera - jeśli naturalne to mogą być z ozdobą, ale jeśli już tipsy to lepiej bez - by zachować w jakimś względzie naturalność.


Inna rzecz to pewnego rodzaju minimalizm, ozdoba zawsze nieco hmmm... 'osładza' paznokieć a kobiety powściągliwe wolą jednak pewnego rodzaju klasykę, nie chcą mieć na sobie niczego 'słodkiego': żadnych kwiatuszków, diamencików, brokacików itp itd. Są też takie, które uważają, że kobiecie np. ok 50tki nie wypada po prostu mieć kwiatka na palcu (tak jak nie wypada wg nich ubierać spódniczki przed kolano, nosić opasek z kokardkami itd itp ). Zaraz pewnie zostanę zgromiona, ale cóż poradzę że właśnie takie kobiety znam ? Być może wtedy podpada to pod coś pomiędzy "nie mam dość odwagi" a oględne "bo mi się nie podoba".
2948Tilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 14:09   #104
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
"bo nie podobają mi się" jest odpowiedzią na Twoje pytanie zadane w sądzie:
Oj spokojnie, nie zamierzam się z nikim spotykać w sądzie
NIe o taką błahostkę jak paznokcie
Cytat:

podałaś sama kilka powodów, które przyznam szczerze nie przyszły by mi do głowy, mam na myśli np brak odwagi aby wyróżniać się z tłumu
A ja z doświadczenia wiem ,że to bardzo często przewijający się argument.

Cytat:
podoba - nie podoba, to kwestia upodobań estetycznych, podobają mi się niscy mężczyźni, nie podobają mi się blondyni, dlaczego
Nie podobają mi się niscy mężczyźni bo nie zapewniają mi psychicznego poczucia bezpieczeństwa, są wg mnie mało męscy i rachityczni.
NIe podobają mi się blondyni bo oprawa ich twarzy jest mało wyrazista, przywodzą mi na myśl typ nordycki, który budzi we mnie pejoratywnie nacechowane odczucia.
Wszystko można wyjaśnić


Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
poprostu chcialam w zwiazku z tym ze to forum o pazurach dla stylistek chcialam napisac co siedzi we mnie jak slysze o frenchu, no przeciez nie skrecam sie do klientki nie przesadzajmy juz
Spoko loko, rozumiem doskonale

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Taką
Więc niestety uważam, że sonda i jej wyniki nie są do końca reprezentatywne - z tego względu, że zabrakło w niej takiej oczywistej odpowiedzi jak "bo nie podobają mi się"
Gdybym umieściła w niej powyższą odpowiedz, w dyskusji pod sondą prawdopodobnie nie padłoby klika opinii, które jak najbardziej miały istotne znaczenie.
Sonda nie miała być źródłem informacji i podstawą artykułu. Miała poddać przykładowe opinie na temat zagadnienia zaś odpowiedz " nie podoba mi sie" nie miałaby najmniejszego znaczenia dla myśli przewodniej artykułu, bo nie pod tym katem był on pisany. Nawet bym o takiej ewentualności nie wspomniała.
Zatem kwestii metodologii nie uważam za problematyczną

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
czy jeśli, wobec powyższego, przykleimy sobie jedną cyrkonię lub cztery na naturalnych paznokciach to wówczas zostaniemy posądzone o skrytostylizację i będzie to naganne?
Oto jest pytanie

Dodam jeszcze tylko ( nieco zaczepnie ), że spora część moich klientek nosząca pazury typu french sama uświadamia swoich znajomych, że nosi "tipsy" ... i często nikt nie chce im wierzyć, że to "sztuczny paznokieć". Słyszą wtedy hasła typu - " to niemożliwe, wygląda jak naturalny, pokaaaaż". I zaczynają się badania organoleptyczne
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 14:30   #105
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze tylko ( nieco zaczepnie ), że spora część moich klientek nosząca pazury typu french sama uświadamia swoich znajomych, że nosi "tipsy" ... i często nikt nie chce im wierzyć, że to "sztuczny paznokieć". Słyszą wtedy hasła typu - " to niemożliwe, wygląda jak naturalny, pokaaaaż". I zaczynają się badania organoleptyczne
Zaczepnie, czy zuchwale?

Żartuję, tylko chciałam powiedziec, że... wiemy doskonale, że robic IDEALNE pazury, a w jednych się zakochałam i niemalże śnią mi się po nocach
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 16:32   #106
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
chłoszczesz... ładne!

Nie, nie chłoszczę tylko pytam serio w przystępnej formie.
interesuje mnie tok myślenia kogoś kto nigdy posiadaczem akrylu/żelu nie był lub był i coś tam....
Czy to kicha i D L A C Z E G O??????
Jeżeli mój kolega z pracy będzie się zastanawiał czy twór naturalny czy raczej przemysłowy to właściwie czy to nie jest jego sprawa jak spędza życie?
Trzeba mieć naturalne?
pytam osoby co za naturalnymi optują
Wydawało mi się, ze jasno napisałam w poprzednich postach, powtórzę chyba jednak- nie mam nic przeciwko sztucznosci- rozumianej ogólnie - jako mydło, dezodorant, farbowanie włosów, przedłużanie paznokci itd, itp.

A teraz- osobiste preferencje- mydła itd. używam, z farbowaniem- rozjaśniam pasemka, bywały czasy kiedy włosy farbowałam w całości- ale osobisty mój gust eliminuje z mojego kręgu zainteresowań włosy farbowane np na borsuka, na czerwono, na inne kolory i tym podobne.
Podobnie z paznokciami- mam zrobione akrylowe, ale - mój gust burzy się na wszelkiego rodzaju ozdoby typu brokat, cyrkonia, kwiatek- nie podobaja mi się. Dlaczego? bo mi wydają się tandetne, odpustowe i nie pasują do mnie. I tu piszę tylko o swoim guście.
Ale lakiery- jestem na tak. Takż eczarne, brązowe, zielone lub inne. Ale jednolite.
Wolę minimalizm, a ewentualne kwiatki na paznokciach - na mnie, zaznaczam- rozśmieszyły by mnie do łez.

A inni- niech sobie noszą- jak mają inny gust- nic mi do tego.

Zresztą, juz sama siebie zanudzam moimi sążnistymi postami na tematy paznokciowe, nie spodziewałabym się, że aż tak mnie wciagnie wir dyskusji
__________________
Kot najgorszego sortu

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2008-05-26 o 17:18
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 17:33   #107
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

to nie wir cię wciąga tylko współdysputycielki

nudzi mi się w poniedziałki....

a jak to jest "na borsuka?"
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:14   #108
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kota, no to teraz zróbmy wjazd na Moje Gotowanie na przykład
to gdzie mam Was dziś szukać ?


Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Oj spokojnie, nie zamierzam się z nikim spotykać w sądzie
uff ... kamień z serca

Cytat:
Nie podobają mi się niscy mężczyźni bo nie zapewniają mi psychicznego poczucia bezpieczeństwa, są wg mnie mało męscy i rachityczni.
NIe podobają mi się blondyni bo oprawa ich twarzy jest mało wyrazista, przywodzą mi na myśl typ nordycki, który budzi we mnie pejoratywnie nacechowane odczucia.
Wszystko można wyjaśnić
na siłę - wszystko
a ja dalej nie umiem sobie wytłumaczyć, czemu podobają mi się niscy mężczyźni , serio
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:26   #109
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zaczepnie, czy zuchwale?
Aaa nie, nie
Tym razem nie o zuchwałość chodziło

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość

Zresztą, juz sama siebie zanudzam moimi sążnistymi postami na tematy paznokciowe, nie spodziewałabym się, że aż tak mnie wciagnie wir dyskusji
Nie spodziewałabyś się jak po wstępnym przełamaniu wciągnęły by Cię ozdóbki...

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
a jak to jest "na borsuka?"
Hehe to jest chyba takie rozkoszne coś, że na wierzchu jest czarne a spod spodu, dłuższe kłaki wystają blond

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
a ja dalej nie umiem sobie wytłumaczyć, czemu podobają mi się niscy mężczyźni , serio
Może nie musisz przy nich stawać na paluszkach żeby "dosięgnąć" do ?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 19:49   #110
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Może nie musisz przy nich stawać na paluszkach żeby "dosięgnąć" do ?

pudło
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:57   #111
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość

Nie spodziewałabyś się jak po wstępnym przełamaniu wciągnęły by Cię ozdóbki...
Oj, nie, oj, nie zatracę się wtedy zupełnie- wiesz, niekwiatkowa osobowość, już prędzej zgrabniutka.. czy ja wiem... czaszeczka mnie wciągnie

Co do borsuka- też może być odwrotnie- wierzch biały z ciemnym podbiciem.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 21:19   #112
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Hehe to jest chyba takie rozkoszne coś, że na wierzchu jest czarne a spod spodu, dłuższe kłaki wystają blond
Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Co do borsuka- też może być odwrotnie- wierzch biały z ciemnym podbiciem.
na borsuka...
wspaniale!



Kota czaszeczke tez da sie zrobic
Nie jest istotne czy to kwiatuszek, rozowy brokacik czy czacha - zdobienie to zdobienie. Zalezy od preferencji klientki
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 23:31   #113
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

ja to nawet kiedyś peta spreparowałam....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 07:27   #114
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

U nas Kasia teraz bedzie robiła klientkom loga firm samochodowych ścigających sie w wyścigach....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 08:15   #115
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

a na serdecznym celownik od mercedesa
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 08:27   #116
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Kota czaszeczke tez da sie zrobic
Nie jest istotne czy to kwiatuszek, rozowy brokacik czy czacha - zdobienie to zdobienie. Zalezy od preferencji klientki
ulala Kota, widzisz wszystko da się zrobić może nawet jakiś malutki zgrabniutki flakonik szyprowych perfum dla Ciebie

ps. ja bym sobie zażyczyła Perełki
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:19   #117
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Kota ja Cię ucieszę radosną nowiną, że można też zrobić..kota
Robiłam już herb Wisły, paznokcie piłkarskie, z hello kitty i Tazem, znaczkiem nike i parę innych nietypowych pomysłów wiec flakonik też by się dało
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:20   #118
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Kota ja Cię ucieszę radosną nowiną, że można też zrobić..kota
Robiłam już herb Wisły, paznokcie piłkarskie, z hello kitty i Tazem, znaczkiem nike i parę innych nietypowych pomysłów wiec flakonik też by się dało
pamiętam te szpice ze znaczkiem nike, były boskieeeee....
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:53   #119
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Kota ja Cię ucieszę radosną nowiną, że można też zrobić..kota
Robiłam już herb Wisły, paznokcie piłkarskie, z hello kitty i Tazem, znaczkiem nike i parę innych nietypowych pomysłów wiec flakonik też by się dało
Paula, a czy masz może zapisane zdjęcie z uwiecznionym wzorem z Hello Kitty ? Tak z ciekawości pytam, bo z chęcią bym obejrzała

Choć osobiście pomimo mojej ogromnej miłości do Hello Kitty niekoniecznie bym się zdecydowała
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 17:03   #120
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Paula, a czy masz może zapisane zdjęcie z uwiecznionym wzorem z Hello Kitty ? Tak z ciekawości pytam, bo z chęcią bym obejrzała

Choć osobiście pomimo mojej ogromnej miłości do Hello Kitty niekoniecznie bym się zdecydowała
Angel, a pasowalo by do torbeczki.

Dziękuję wszystkim za informacje o różnych różnosciach, możliwych do zrobienia na paznokciach. Będę sobie teraz ciągle wyobrażać ...
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.