Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 16:16   #31
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez nervica
Dziewczyny nie za ostro was poniosło?! Laska prosi o opinie na temat przebijania ciała, a wy sie tu wykłócacie i łapiecie za słówka! Nie za bardzo się przykładacie do tej matury? Szczególnie malkol13, bo zauważyłam, że lubi nawet regułkami zasypywać. Niedobrze mi się robi jak widzę cwaniarski uśmiech na twarzy z radości, że dziewczynę "zagieła". Dorośnijcie w końcu! Nie mam bynajmniej na myśli wieku, bo nie wiek świadczy o dojrzałości. Jak ktoś jest starszy o te magiczne przykładowe 3 lata i bardziej wydziobany (nauka), to wcale nie znaczy, że jest mądrzejszy do jasnej choinki!

Sorki, że nie na temat, ale naprawdę mnie to wpieniło
Nervico jezeli czytalas od poczatku to powinnas wiedziec kto do kogo sie przyczepil... i nie mam ochoty mopwic o dziewczynie, ktora opowiesci o kosmetyczkach nie wyniosla sama z gabinetu a "dowiedziala" sie od kolezanek , z bravo czy z innego rownie dobrego zrodla..
nie bylony problemu gdyby potrafila sie przyznac do bledu, do pomylki itd a nie w zywe oczy zapiera sie ze ma racje...

Zreszta Nervico tez bys nie byla zadowolona gdybym ja (osoba rowniez mlodsza o 3 lata-od Ciebie) zaczelabym Ci udowadniac ze nie masz racji przy okazji mowiac do Ciebie zlotko, skarbie, kochanie- mnie to nie oczarowuje a wrecz przeciwnie... a Ty ?? jakbys sie czula?? wole napisac jej kilka mocniejszych slow( a jestem przekonana, ze jeszcze wiele takich uslyszy) niz dac jej negatywna karme, uwazam ze jest to lepszy "srodek edukacyjny"

co do regulek)) to ktos pierwszy mi nawrzucal ze nie potrafie czytac ze zrozumieniem)

i wybacz Nervico jezeli urazila Ciebie moja wypowiedz ale nie dam zrobic ze soba czegos co ta mala probowala dokonac

pozdrawiam
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:22   #32
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Czytałam od początku i nie zwróciłam uwagi na to kto się kogo przyczepił, bo nie pod tym względem zainteresował mnie ten wątek. Po prostu po dalszej lekturze zaczęło mi się rzucać w oczy to jak się siebie nawzajem czepiacie. Grzeje mnie kto zaczął. Nie mam zamiaru tego rozgrzebywać i analizować. Na marginesie: jestem świadoma, że i mnie się zaraz może oberwać, że czytam bez zrozumienia (skoro nie wiem czyja jest wina). Jeżeli jest przekonana, że ma rację to co poradzisz? Ty też bronisz swoich poglądów. A jeśli nie masz ochoty mówić "o dziewczynie" to zwyczajnie zamknij temat. Proste.

Swoją drogą... nie mam nic przeciwko, żeby mnie ktoś młodszy czy starszy uświadamiał, że nie mam racji. Nie jestem jakimś góru. Nie biegam też po profilach użytkowników, żeby sprawdzić z kim mam do czynienia i na ile sobie mogę pozwolić. Bez sensu takie liczenie sobie latek. I chyba lepiej przeczytać o sobie "skarbie" niż "ścierko", że już tak to delikatnie ujmę. Nie sztuka nazwać kogoś "małą" czy "małolatą". Moim zdaniem to ona powinna czuć się bardziej urażona, skoro już się i o zwroty przypinasz.

A tą Waszą karmę to chyba troszkę zbyt serio traktujecie. Jak jakieś błogosławieństwo czy cholera wie co. Lepiej z dziewczyny kozła ofiarnego zrobić na forum publicznym niż ująć punkcik czegoś, co niczemu nie służy, tak? I to jeszcze niby w imię "mniejszego zła". Eeeeh...
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:54   #33
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

sugerujesz ze negatywna karma jest lepszym rozwiazaniem??
czekam na potwierdzenie, chetnie sprezentuje te kilka ujemnych punktow na sam poczatek wizazowania, zreszta to by byl moj pierwszy negatywny klaps
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:07   #34
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Ja nie jestem od dyktowania co kto ma zrobić. Nie będę niczego potwierdzać. Zresztą widzę, że naprawdę bardzo Cię rajcuje "dokopywanie" komuś. Nie wnikam. Rób jak uważasz. Nie narób sobie tylko jakichś wrogów na tym swoim początku wizażowania. I nie jest to bynajmniej groźba (żeby sie znów ktoś nie uczepił).

Mam nadzieję, że będziesz kolejną ciekawą wizażanką, tylko wyluzuj troszkę czasem.
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:30   #35
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

NErvica tak jak pisalas wiek nie jest wyznacznikiem czegokolwiek...

a czepiac sie owszem lubie taka moja natura i nikt tego nie zmieni...bardzo mi przykro
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:35   #36
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
NErvica tak jak pisalas wiek nie jest wyznacznikiem czegokolwiek...

a czepiac sie owszem lubie taka moja natura i nikt tego nie zmieni...bardzo mi przykro
Oo przepraszam- złotko NIKKI999 (żeby nie było, że źle przepisuję nicki) zarezerwowała dla mnie (a moze to było skarbie? ) Rozumeim jak ktoś mówi do kogoś złotko w dobrym znaczeniu Nervica, ale ona chciała w ten sposób pokazać,że wie więcej......
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 22:10   #37
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Dobrze, wiec dalej czytajcie sobie miedzy wierszami i lapcie sie nawzajem za slowka. (Jak ktos komus wytyka, ze sie do niego nieelegancko zwraca, to niech sam nie robi tego samego.)

I nie chcialabym, zeby ktokolwiek odbieral moje komentarze za wstawianie sie za ktoraskolwiek ze stron, bo tak mi to zaczyna pachniec. Nikt tu nie jest bez winy,a wytykanie sobie swoich bledow pod wplywem emocji na pewno nie prowadzi do porozumienia.

"Cudza glupota nie jest dowodem twojej madrosci."

Bawcie sie dobrze
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 15:04   #38
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez nervica
Dobrze, wiec dalej czytajcie sobie miedzy wierszami i lapcie sie nawzajem za slowka. (Jak ktos komus wytyka, ze sie do niego nieelegancko zwraca, to niech sam nie robi tego samego.)

I nie chcialabym, zeby ktokolwiek odbieral moje komentarze za wstawianie sie za ktoraskolwiek ze stron, bo tak mi to zaczyna pachniec. Nikt tu nie jest bez winy,a wytykanie sobie swoich bledow pod wplywem emocji na pewno nie prowadzi do porozumienia.

"Cudza glupota nie jest dowodem twojej madrosci."

Bawcie sie dobrze
Wiesz, akurat ja nie byłam dla niej chamska, ona zaczęła. Poza tym stanęłaś po jej stronie i to wyraźnie, więc nie mów, że tak nie jest
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:13   #39
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Justin nie ma sensu dyskutowac z takimi "bezstronnymi"osobami
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:30   #40
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

kosmetyczki tez przechodza tego typu szkolenia jak przekuwanie roznych miejsc na ciele(tak dla Twojej informacji) przykladem moze byc moja dobra kolezanka, ktora przekuwa, ma doswiadczenie praktyke i wiedze mimo tego ze jest kosmetyczka...

Owszem, kosmetyczki też przechodzą tego typu szkolenia (najczęściej jednodniowe, podczas których mają jedynie szansę zobaczyc, jak to się robi...), wpłacają odpowiednią sumę pienieżną i już mogą pochwalić się tzw."papierkiem" który "zrobiony" był po to, aby przyciągać klientów. (choć nie wszystkich kosmetyczek się to tyczy ) Z tego co piszesz, wnioskuję, że masz koleżankę która ukończyła odpowiedni kurs percingu, i posiada odpowiednie doświadczenie.
Jak juz wspominałam, zawód kosmetyczki polega na robieniem maseczek, okładów, pedikiurów itd. , a nie przebijaniu ciała...
Mój kolega poszedł do kosmetyczki na przebicie języka, krew po przebiciu nie chciała się zatamować. Chłopak poszedł do domu, i tam próbował zwalczyć ciągle płynącą krew. Finałem wyladował w szpitalu, a okazało się, że kosmetyczka przebiła mu tętniczkę. Jeszcze nie dawno jeździł na zdjęcie szwów.

uwazam ze zdecydowanie lepszym pomyslem jest wybranie sie do kosmetyczki niz robienie tego typu zabiegow samemu w domu lub oddawanie sie kolezance...

A ja uważam, że zdecydowanie lepszym pomysłem jest wybranie się do studia percingu.Nie polecam i nigdy nie polecę kosmetyczki czy znajomego do wykonywania tego typu zabiegów...




a co do osob zajmujacych sie piercingiem masz pewnie glownie osoby ktore wykonuja takze tatuaze... owszem jest wiele dobrych miejsc, gdzie higiena jest wazna... ale potym co widzialam i slyszalam o niekotrych miejscach w zyciu nie pojde do takiego salonu tatuazu czy piercingu brak podstawowych zasad higieny i bhp...

Otóż to. Dokładnie.


mozesz miec inne zdanietakie jest moje tylko nie pisz dziewczynie, ktora ma 16 lat "jezeli wiesz jak to zrobic to prosze bardzo", bo nie wiesz jaKa wiedze posiada (chyba ze sie dobrze znacie) i jak bardzo jest podatna na tego typu sugestie...a wiedze moze czerpac z roznych zrodel...czasami jest to tzw bravo, gdzie juz kilkanascie( ok 10) lat temu, zabierajac gazetki bratu czytalam o takich "problemach" ...

Gdy wykonywałam sobie samej pierwszego kolczyka miałam zaledwie 15 lat... (był to pępek)
Nie miałam żadnych komplikacji, ponieważ wiedziałam jak to zrobić, miałam pewną wiedzę, więc dlatego napisałam, jeżeli orientuje się jak to zrobić może przebijać.
Kolczyk wyjęłam jakies dwa lata po przebiciu, bo nie chciałam, aby po dłuzszym noszeniu kolczyka ( i tak przecierz musiałam go kiedyś wyjąć) została paskudna blizna...
A tak wogóle nie wyobrażam sobie, jak bym wyglądała za jakieś 20 lat z wielką paskudną dziurą w brzuchu ze względu na deformację skóry.

chcialabys miec ja na sumieniu?? ja wole ja wyslac do osoby, ktora ma zaswiadczenie ze potrafi to zrobic i gdzie moge byc pewna ze nie stanie sie jej krzywda... chyba po nocach nie moglabym spac gdyby bylo inaczej

piszesz ze przekluwalas ludziom rozne miejsca- pomyslalas co by sie stalo gdybys za ktoryms razem trafila na nerw?? lub nie potrafila zahamowac krwawienia bo za gleboko czy cokolwie?? to jest olbrzymia
odpowiedzialnosc. wiec gratuluje odwagi

Zaświadczenie najczęściej o niczym nie świadczy(patrz to co pisałam na początku). W percingu nie liczy się to, jakie szkolenie masz skończone,a to co wiesz, jakie nowe doświadczenia zdobyłaś i to, co mówią o Tobie inni klienci. Można powiedzieć, że ja jakieś doświadczenie mam (dodam, że przebijam tylko uszy i pępek -wiem, wiem, skromnie) bo kolczykowałam siebie, jak i innych, a ponieważ znam kogoś takiego, kto się tym zajmuje, więc podstawowych rzeczy miałam szansę się dowiedzieć...
Wiesz, nie bierz mnie za osobę, która robi to przypadkowej osobie, bo robie to przede wszystkim osobom pełnoletnim. A i najczęściej osobom bliskim czy znajomym, tak dla przysługi Robie to dość rzadko, ponieważ nie mam do tego odpowiednich predyspozycji.

pozdrawiam
Ja również

A tak wogóle to po co ta kłótnia?? Ja nie zwracam uwagi na to, czy ktoś ma lat 15 czy 1555555555 . Ważne jest to, co mówi. Dziewczyny, to naprawdę bez sensu! Agresja wywołuje agresję, więc dajcie na luz...!

malkol13 - to Ty na tym avatarze??
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:38   #41
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

powiem tylko tyle... szkolenia nie zawsze sa jednodniowe, ludzie po tych szkoleniach (np. jednodniowych ) pracuja takze w studiach tauazu czy piercingu.

do mojej znajomej kosmetyczki moge wyslac kazdego, wiem ze krzywdy nikomu nie zrobi

a przede wszystkim jest tam rzeczywiscie przestrzegane BHP i higiena...


na tym avatarku to ja
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 16:44   #42
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

powiem tylko tyle... szkolenia nie zawsze sa jednodniowe, ludzie po tych szkoleniach (np. jednodniowych ) pracuja takze w studiach tauazu czy piercingu.
do mojej znajomej kosmetyczki moge wyslac kazdego, wiem ze krzywdy nikomu nie zrobi
a przede wszystkim jest tam rzeczywiscie przestrzegane BHP i higiena...

Wszystkie rzeczy, które wymieniłaś, zostały potwierdzone w moim poście. Wystarczy uważnie przeczytać.


na tym avatarku to ja

Wiesz, myślałam, że to podłapane zdjęcie jakiejś modelki.
Fotogeniczna jesteś.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:54   #43
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Anakonda... ale ja sie z Toba zgadzam- nie zgadzam sie ze zdaniem NIkki wiec )

co do ava trafilas ze stwierdzeniem:P foto jest moje
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:42   #44
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

co do ava trafilas ze stwierdzeniem:P foto jest moje

....... yyyy czyli mam rozumieć, ze jesteś modelką?
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:50   #45
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:59   #46
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Łoł. Gratuluję
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:06   #47
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

nie ma czego
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:12   #48
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
nie ma czego
Nie sądzę.

Gdy ja poszłam na casting usłyszałam takie słowa: "jesteś ładną dziewczyna, ale na zdjęciach wychodzisz brzydko"(zadzwonimy do pani... )
I to niestety jest prawda - na zdjęciach wychodzę paskudnie
A Ty masz to szczęście, że jesteś w przeciwieństwie do mnie jesteś fotogeniczna, więc ja np. ci zazdroszczę

Dobra, juz koniec gadania nie na temat.
__________________


Edytowane przez anakonda
Czas edycji: 2006-03-24 o 18:31
anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:20   #49
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez anakonda
Nie sądzę.

Gdy ja poszłam na casting usłyszałam takie słowa: "jesteś ładną dziewczyna, ale na zdjęciach wychodzisz brzydko"(zadzwonimy do pani... )
I to niestety jest prawda - na zdjęciach wychodzę paskudnie
A Ty masz to szczęście, że masz na odwrót, więc ja np. ci zazdroszczę

Dobra, juz koniec gadania nie na temat.
czyli uwazasz ze jestem brzydka, ale ladnie wychodze na zdjeciach. tak?
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 18:35   #50
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
czyli uwazasz ze jestem brzydka, ale ladnie wychodze na zdjeciach. tak?
Lol. Ale ja też tak pomyślałam. I rzeczywiście łał... Ja jestem i brzydka i niefotogeniczna
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:36   #51
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

)
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:46   #52
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
czyli uwazasz ze jestem brzydka, ale ladnie wychodze na zdjeciach. tak?
Nie, absolutnie nie. Nawet nie miałam tego na myśli... Jesteś fotomodelką?

Hehehe już teraz wiem na jakiej podstawie to powiedziałaś... o lol...Wątek powinien nosić nazwę:" dlaczego nie zostałyśmy modelkami..." albo:" czy ona jest modelką??"[/COLOR]
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:55   #53
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

tez
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:28   #54
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Justin_14- nie czepiłam się Ciebie tylko malkol13
malkol13- to ciekawe, że zgadzasz się ze zdaniem Anakondy a z moim nie, bo reprezentuje to samo zdnie co Anakonda
a także Nervicy, która pisze "Nie biegam też po profilach użytkowników, żeby sprawdzić z kim mam do czynienia i na ile sobie mogę pozwolić. Bez sensu takie liczenie sobie latek. I chyba lepiej przeczytać o sobie "skarbie" niż "ścierko", że już tak to delikatnie ujmę. Nie sztuka nazwać kogoś "małą" czy "małolatą". Moim zdaniem to ona powinna czuć się bardziej urażona, skoro już się i o zwroty przypinasz.
" i po raz kolejny powtarzam złotka nie były chamskie

musiałam to napisać,mimo, że wcześniej pisałam ,że już się udzielać nie będę...i mimo prywatnej wiadomości od malkol13 bo po prostu skręca mnie jak czytam to wszystko...
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:35   #55
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

nikki to zlotko nie bylo chamskie???

to z jakiej racji na pw od ciebie tematem jest ZLOTKO???

to jest smieszne, piszesz ze nie chcesz utrzymywac kontaktu ze mna to po co do mnei piszesz ja sobei tego nie zycze.

to ze zgadzam sie ze zdaniami innych Wizazanekl wclae nie oznacza ze sie musze zgadzac tazke z twoim.
nie podoba mi sie twoj ton wypowiedzi i zbytnie spoufalanie sie typu "zlotko, skarbie, kochanie"

i jak juz pisalam nie zycze sobei takich sformulowan w moim kierunku
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:37   #56
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

jak juz piszesz znowu na tym watku zrozumialas roznice pomiedzy bhp a higiena czy dalej nie widzisz??
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:51   #57
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez malkol13
nikki to zlotko nie bylo chamskie???
nie malkol to zlotko nie bylo chamskie
Cytat:
Napisane przez malkol13
to z jakiej racji na pw od ciebie tematem jest ZLOTKO???
ponieważ gdy Ty tak zatematujesz prywatną wiadomość, a ja nie zmienię tematu to wysyła się ten, który Ty wpisałaś [kiedy wysyłasz maile dzieje się to samo, tylko, że przed tematem pojawia sie "Re:"]
i to nie była chamska odpowiedź tylko spokojne wytłumaczenie...żeby znowu mnie nikt nie posądzał o chamskość

Cytat:
Napisane przez malkol13
to jest smieszne, piszesz ze nie chcesz utrzymywac kontaktu ze mna to po co do mnei piszesz ja sobei tego nie zycze.
Boże...nie życzysz sobie?ale to Ty napisałaś do mnie wiadomość prywatną [nie ja do Ciebie] z ironiczną prośbą bym nie zaprzestawała pisać w tym temacie lecz nie ona mnie skłoniła do odpowiedzi, a posty...

Cytat:
Napisane przez malkol13
to ze zgadzam sie ze zdaniami innych Wizazanekl wclae nie oznacza ze sie musze zgadzac tazke z twoim.
tak tylko, że jeżeli ja mam takie same zdanie jak ktoś inny [ w tym przypadku Anakonda] to siłą rzeczy zgadzas się także z moim, czy tego chcesz czy nie

Cytat:
Napisane przez malkol13
nie podoba mi sie twoj ton wypowiedzi i zbytnie spoufalanie sie typu "zlotko, skarbie, kochanie"
ton wypowiedzi adekwatny do Twojego, dobrze przepraszam więcej nie bedę się zwracać do Ciebie złotko, skarbie, kochanie itp.
Cytat:
Napisane przez malkol13
i jak juz pisalam nie zycze sobei takich sformulowan w moim kierunku
j.w


Cytat:
Napisane przez malkol13
jak juz piszesz znowu na tym watku zrozumialas roznice pomiedzy bhp a higiena czy dalej nie widzisz??
tak malkol, dzieki temu, że zamieściłaś regułki [sama układałaś?] nareszcie rozumiem różnice
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:00   #58
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

masz racej napisalam do ciebie zebys nie przestawala pisac w tym watku( A NI E PISALA DO MNIE NA PRIV) bo jestes osoba obeznana w temacie i posiadajaca ogromna wiedze na ten temat zeby nie sklamac nazwe ja fachowa. jest mi bardzo milo ze mam kontakt z osoba twoejgo pokroju , naprawde, i nie iwem jak mam dziekowac Bogu za to, ze postawil przede mna taka osobe jak Ty ktora usiwadomila mnei ze wszystko jest takie proste i wiele rzeczy to jest poprostu to samo tak jak np. bhp i higiena...

Mam takze przeogromna nadzieje, ze to co piszesz o inspekcjach BHP i zamykaniu miejsc, gdzie niektore przepisy nie sa przestrzegane sa zamykane jest prawda...niestety ja sie nie spotkalam z tak czestym zamykaniem nieprawidlowo funkcjonujacych miejsc, a raczej ze smiesznymi mandatami np. 500zl

dziekuje ze jestes tak laskawa i wspanialomyslna i nie bedziesz juz do mnie mowic zlotko, zlotko....


jeszcze raz CI dziekuje
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:02   #59
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

a co do innych osob wypowiadajacych sie na tym watku... uwazam ze mialy racje, z toba dalej sie nei zgadzam, przykro mi raczej mnei nie przekonasz...


a dodam jeszcze jedna rzecz nei spotkalam sie z zamknieciem (spowodu nieprzestrzegania BHP) zakladu kosmetycznego , niestety zamkniete salony tatuazo i piercingu tak.

zegnam
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:55   #60
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

nie wiedziałam ,że istnieją osoby aż tak ironiczne

hehe ja również żegnam
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.