Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 17:54   #1351
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
suszarka, lokówka i prostownica to świetne wynalazki tylko trzeba ich rozsądnie używać. ja nie używam a i tak mam siano. po prostu jedni mają piękne włosy i nie szkodzi im nic, a inny z natury słabe i nie zmieni tego nawet fakt nieużywania suszarki, olejowania, nakładania maski i regularnego podcinania końcówek

tak to już jest, że ja mimo olejów, masek, nieużywania suszarki, nieprostowania ani niefarbowania nie dostanę pochwał od mojej pani fryzjerki. tak czy siak będą rozdwojone i sianowate. Cóż mimo, że kocham długie włosy moje są zapewne stworzone do bycia krótki. Dlatego też zniechęcona efektem dzisiejszego podcinania końcówek postanowiłam na wiosnę ściąć się na łyso

sorki Aga, ale wyobraziłam sobie Ciebie bez włosów....
nie przesadzaj z tymi włosami, ok??????

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzieki za porady i listę sklepów z kosmetykami eko
Od 3 dni szukam kremu dla siebie, ale nie mogę się zdecydować. Mam problematyczną cerę, cierpię na łojotokowe zapalenie skóry, czyli przy brwiach i w miejscach łączenia twarzy z włosami skóra non stop mi się łuszczy, mam suche placki, po umalowaniu się wyglądam jakbym miała łuszczącą sie maskę na czole Do tego na czole i brodzie często niespodzianki, plus zaskórniki i rozszerzone pory w strefie T. Policzki suche, od czasu do czasu pojawiają się krostki. Lat mam 28 i właściwie tylko w ciąży moja cera wyglądała super. Większość kremów mnie podrażnia (szczypie po nałożeniu w miejscach gdzie łuszczy się skóra), podejrzewam że może zapychać mnie oliwa z oliwek - kiedyś miałam krem oliwkowy Ziaji i po jednym użyciu był koszmar, ale czy to napewno wina oliwki? Nie wiem.

Póki co biorę pod uwagę:
Balm Balm Krem do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego
Essential Care Balsam regenerujący dla niemowląt i dzieci - zawiera oliwę z oliwek i dlatego się waham
Essential Care Bogate serum do twarzy jak wyżej zawiera oliwę z oliwek
AnneMarie Börlind krem do skóry zanieczyszczonej
Alva aktywny krem oczyszczajacy Rhasoul

Znalazłam już kilka opinii o powyższych kremach, jednak mam jeszcze większy mętlik w głowie. Któryś z nich jest wart zachodu? Może znacie coś jeszcze innego godnego wypróbowania? Czy mogłybyście pomóc mi w wyborze biorąc pod uwagę problemy mojej skóry? Będę bardzo wdzięczna.
balm z olejkiem herbacianym jest fajny na problematyczna cere, ale jest bardzo tłusty (to w zasadzie taki olej w formie stałej). Alva super - uwielbiam go. AMB z serii puryfing jest bardzo fajny - delikatny i łagodzący.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:56   #1352
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
szczesciara jestes i tyle ja za mlodu nie suszylam nigdy, ale jak burza hormonalna przyszla, to swiety boze nie pomoze... coraz bardziej lysa sie robilam
za to suszenie chlodnym powietrzem to swietny wynalazek - o ile mozna to tak nazwac. codziennie rano to robie i o ile pije odpowiednie ziolka i zajadam sie orzechami/pestkami, to rosna mi maluchy nastepna suszarka bedzie z jonizacja - u kumpeli takiej uzywam i wlosy faktycznie sa jakies fajniejsze - takie jakby nawilzone bardziej
A właśnie! Ostatnio moja fryzjerka opowiadała mi o takiej starszej Pani, która chodzi do niej od wielu lat. Jest już cała siwa ale włosy ma tak delikatne, że to aż niesamowite. Jakby się dotykało jedwabiu, albo jeszcze czegoś delikatniejszego. Po prostu uciekają między palcami są tak lekkie. Kobieta od wielu lat je mnóstwo pestek
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja mam
ale mozna kupic taniej, niższy model i w zasadzie będzie to samo (ja dostałam od męża pod choinke - miał gest chłopak a raczej sie nie znał, więc poszedł do sklepu, powiedział, że ma miec zimny nawiew i jonizację i wziął najdroższą )

tak, tak, bo jonizacja to fajna rzecz

Ja na przykład muszę suszyc i układać. Nie bardzo moge sobie pozwolic na niedbała fryzurę w pracy a moje włosy za diabła nie chcę sie same ułożyć po ludzku. Ale teraz sa naprawde dobre suszarki i moim zdaniem nie robią włosom az tak dużej krzywdy. Moje się nie skarżą........
Piękna jest hah z facetami tak jest, jak coś dobre to musi być drogie. Ania, moge zapytać gdzie pracujesz?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:57   #1353
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Podmieniłam link z listą kosmetyków Phenome, bo Pan przesłał jeszcze raz i powiedział, że jest uaktualniona. Nie sprawdzałam czy coś się zmieniło. W gratisie są takie rzeczy:

60-SECOND 100 ml chłodzący żel do stóp 135
SOOTHING 100 ml krem do golenia 121
WAKE-UP 100 ml sorbet do ciała werbena-limonka 046
SMOOTHING 100 ml balsam z czerwoną herbata i opuncją figową 029

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2012-02-21 o 18:00
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:16   #1354
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No widzisz, a pozwalając włosom wyschnąć samym zaoszczędzasz prąd, czyli kasę, mniej trujesz środowisko i do tego masz ładne włosy. Same plusy. Ja włosów od dziecka nie suszę i uważam, że to jest głównie powodem, że nie są zniszczone i nigdy jakoś tragicznie nie były.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja dużą część życia miałam włosy krótkie z grzywką tylko ja nigdy uwagi nie przykładałam do wyglądu, więc mi to tam rybka było czy one są na lewo czy na prawo.
Po prostu dla mnie suszarka, lokówka, prostownica to zło i nie rozumiem po co to używać, ale to moje zdanie i nie moje włosy.
Taa, ciekawe skąd bym miała kasę na antybiotyki na zapalenie zatok co tydzień, gdybym włosów nie suszyła
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
suszarka, lokówka i prostownica to świetne wynalazki tylko trzeba ich rozsądnie używać. ja nie używam a i tak mam siano. po prostu jedni mają piękne włosy i nie szkodzi im nic, a inny z natury słabe i nie zmieni tego nawet fakt nieużywania suszarki, olejowania, nakładania maski i regularnego podcinania końcówek

tak to już jest, że ja mimo olejów, masek, nieużywania suszarki, nieprostowania ani niefarbowania nie dostanę pochwał od mojej pani fryzjerki. tak czy siak będą rozdwojone i sianowate. Cóż mimo, że kocham długie włosy moje są zapewne stworzone do bycia krótki. Dlatego też zniechęcona efektem dzisiejszego podcinania końcówek postanowiłam na wiosnę ściąć się na łyso
dokładnie tak jest. Sorry, ale nie mogę już czytać o tym jaka suszarka to zło - jakbym mieszkała w ciepłym klimacie to może bym się z nią pożegnała, ale na pewno nie w PL w zimie
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:18   #1355
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

sorki Aga, ale wyobraziłam sobie Ciebie bez włosów....
nie przesadzaj z tymi włosami, ok??????
nie przesadzam, biorę pierwszy lepszy włos a on rozdwojony na 6

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
kochana na łyso to może lepiej nie może jeszcze nie znalazłaś swoich kosmetyków do włosów.
no ciężko mi dobrać coś odpowiedniego, bo mocno odżywcze przeciążają mi włosy, a te lżejsze słabo działają. jak nic pora trochę odświeżyć fryzurę. zawsze chciałam mieć długie włosy, ale jak tylko dochodzę do takich za łopatki to ścinam do ramion bo są już zniszczone. myślałam że z naturalną pielęgnacją tego uniknę.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A właśnie! Ostatnio moja fryzjerka opowiadała mi o takiej starszej Pani, która chodzi do niej od wielu lat. Jest już cała siwa ale włosy ma tak delikatne, że to aż niesamowite. Jakby się dotykało jedwabiu, albo jeszcze czegoś delikatniejszego. Po prostu uciekają między palcami są tak lekkie. Kobieta od wielu lat je mnóstwo pestek
no ja mam nadzieję, że moje poświęcenie w postaci picia drożdży coś da. bo pestki jakoś nie pomagają najwyraźniej
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:26   #1356
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie przesadzam, biorę pierwszy lepszy włos a on rozdwojony na 6

rozdwojony na 6!
Aga, wiesz, że Cie kocham i ja sie nie śmieję z Ciebie i kłopotu z włosami, tylko rozwalasz mnie tekstami
Aguś, widocznie długie włosy nie dla Ciebie - tak jak i nie dla mnie.
Zetnij kochana, z włoskami do ramion bardziej mi sie podobasz ja wiem, że nie mi chcesz się podobac ale jakby co to ja na randke z Tobą zawsze chętnie pójdę!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:33   #1357
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Taa, ciekawe skąd bym miała kasę na antybiotyki na zapalenie zatok co tydzień, gdybym włosów nie suszyła

dokładnie tak jest. Sorry, ale nie mogę już czytać o tym jaka suszarka to zło - jakbym mieszkała w ciepłym klimacie to może bym się z nią pożegnała, ale na pewno nie w PL w zimie
A to czemu? ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 18:38   #1358
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja na przykład muszę suszyc i układać. Nie bardzo moge sobie pozwolic na niedbała fryzurę w pracy a moje włosy za diabła nie chcę sie same ułożyć po ludzku. Ale teraz sa naprawde dobre suszarki i moim zdaniem nie robią włosom az tak dużej krzywdy. Moje się nie skarżą........
Ja potwierdzam, Ania ma przepiekne włosy!
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Podmieniłam link z listą kosmetyków Phenome, bo Pan przesłał jeszcze raz i powiedział, że jest uaktualniona. Nie sprawdzałam czy coś się zmieniło. W gratisie są takie rzeczy:

60-SECOND 100 ml chłodzący żel do stóp 135
SOOTHING 100 ml krem do golenia 121
WAKE-UP 100 ml sorbet do ciała werbena-limonka 046
SMOOTHING 100 ml balsam z czerwoną herbata i opuncją figową 029
Klolciu jesteś wielka
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Taa, ciekawe skąd bym miała kasę na antybiotyki na zapalenie zatok co tydzień, gdybym włosów nie suszyła

dokładnie tak jest. Sorry, ale nie mogę już czytać o tym jaka suszarka to zło - jakbym mieszkała w ciepłym klimacie to może bym się z nią pożegnała, ale na pewno nie w PL w zimie
Zgadzam się, ja też skończyłabym z zapaleniem zatok Ja suszę włosy i dzięki temu mogę nakładać na noc oleje i mieszanki odżywcze, rano zmywam i podsuszam i jest super Jeśli mam wybierać olejowanie i suszenie a nie suszenie to wybieram to drugie. A mnie dziewczyny na uczelni pytają co robię, ze mam takie włosy, całkiem niedawno miałam do pasa. Mój mąż za to nie robi z włosami NIC poza myciem 2-3x w tygodniu i suszeniem suszarką(uprosiłam go o letni nawiew) i ma gęste, mocne włosy, teraz za ramiona ale kiedyś miał do połowy pleców. Rosną jak szalone, przez pół roku potrafi mieć o 15-20 cm więcej włosów. Mierzyłam
Moim zdaniem bez sensu się kłócić o suszarkę, są osoby które nie maja czasu suszyć włosów bo nie mogą sobie pozwolić na suszenie ich naturalnie i koniec, a zależy im żeby mieć ładnie ułożone włosy, niekoniecznie zgodnie z tym jak wyglądają naturalnie. Nie oszukujmy się gdybyśmy chciały być taaakie naturalne to nie goliłybyśmy nóg, pach, nie chodziły do dentysty i nie brały leków

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A to czemu? ^^
Ja mieszkam w starej kamienicy, w zeszłym roku zimą miałam w domu z włączonym piecem w kuchni 14 stopni.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:41   #1359
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

rozdwojony na 6!
Aga, wiesz, że Cie kocham i ja sie nie śmieję z Ciebie i kłopotu z włosami, tylko rozwalasz mnie tekstami
Aguś, widocznie długie włosy nie dla Ciebie - tak jak i nie dla mnie.
Zetnij kochana, z włoskami do ramion bardziej mi sie podobasz ja wiem, że nie mi chcesz się podobac ale jakby co to ja na randke z Tobą zawsze chętnie pójdę!!!
na randkę? a bo nie chcesz kochanki z długimi włosami? boisz się o swoje szampony? rozumiem. ja do tego podchodzę inaczej. jak ma długie, to więcej zużywam i szybciej mogę kupić nowy żarty żartami ale mam zamiar ściąć te kudły na wiosnę, taki new look z okazji topienia marzanny, bo trzeba wziąć się za szukanie męża, albo przynajmniej faceta na wesele
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:44   #1360
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A to czemu? ^^
ja na przykład dlatego, że jak zmarznie mi mokra głowa to mam zapalenie zatok, a smarkanie krwią wymieszana z ropą w towarzystwie niesamowitego bólu nie jest zajeciem, które lubie najbardziej.......
A niestety zimą włosy schną mi dłużej i pare razy juz sie tak urzadziłam. Poza tym tak jak pisałam - nie wyobrazam sobie położyc sie z mokrymi włosami, bo rano mogłabym ewentualnie do sprzatania ulic iść a nie do pracy. Myślę, że suszarka to świetny wynalazek a skoro ktos już ja wynalazł to czemu nie korzystac z tego dobrodziejstwa? Życie trzeba sobie ułatwiac, jeśli to możliwe. I skoro moge miec włosy suche i ładnie ułożone w 10 minut, zamiast męczyć się 2 godziny z mokrymi, przypłacic to zdrowiem a w efekcie wyglądać jak debil, to gdzie tu dla mnie plusy z nie używania suszarki????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:48   #1361
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

u mnie suszarka tez jest koniecznoscia w parze z prostownica i tak juz pare lat
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 18:51   #1362
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja potwierdzam, Ania ma przepiekne włosy!

Klolciu jesteś wielka

Zgadzam się, ja też skończyłabym z zapaleniem zatok Ja suszę włosy i dzięki temu mogę nakładać na noc oleje i mieszanki odżywcze, rano zmywam i podsuszam i jest super Jeśli mam wybierać olejowanie i suszenie a nie suszenie to wybieram to drugie. A mnie dziewczyny na uczelni pytają co robię, ze mam takie włosy, całkiem niedawno miałam do pasa. Mój mąż za to nie robi z włosami NIC poza myciem 2-3x w tygodniu i suszeniem suszarką(uprosiłam go o letni nawiew) i ma gęste, mocne włosy, teraz za ramiona ale kiedyś miał do połowy pleców. Rosną jak szalone, przez pół roku potrafi mieć o 15-20 cm więcej włosów. Mierzyłam
Moim zdaniem bez sensu się kłócić o suszarkę, są osoby które nie maja czasu suszyć włosów bo nie mogą sobie pozwolić na suszenie ich naturalnie i koniec, a zależy im żeby mieć ładnie ułożone włosy, niekoniecznie zgodnie z tym jak wyglądają naturalnie. Nie oszukujmy się gdybyśmy chciały być taaakie naturalne to nie goliłybyśmy nóg, pach, nie chodziły do dentysty i nie brały leków

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------


Ja mieszkam w starej kamienicy, w zeszłym roku zimą miałam w domu z włączonym piecem w kuchni 14 stopni.
dziękuję kochana.
Ja tez moge potwierdzić , że pytania dziewczyn z uczelni Gayenki maja głębokie uzasadnienie w wygladzie jej włosków cudne ma!
O!!! To ja od dzisiaj - w ramach zgłebiania naturalizmu, nie golę nóg cieplej mi bedzie przynajmniej........
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
na randkę? a bo nie chcesz kochanki z długimi włosami? boisz się o swoje szampony? rozumiem. ja do tego podchodzę inaczej. jak ma długie, to więcej zużywam i szybciej mogę kupić nowy żarty żartami ale mam zamiar ściąć te kudły na wiosnę, taki new look z okazji topienia marzanny, bo trzeba wziąć się za szukanie męża, albo przynajmniej faceta na wesele

no trochę mnie strach obleciał
new look bedzie super!
wiesz, jakby co to ja chętnie na to wesele
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:55   #1363
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja potwierdzam, Ania ma przepiekne włosy!

Klolciu jesteś wielka

Zgadzam się, ja też skończyłabym z zapaleniem zatok Ja suszę włosy i dzięki temu mogę nakładać na noc oleje i mieszanki odżywcze, rano zmywam i podsuszam i jest super Jeśli mam wybierać olejowanie i suszenie a nie suszenie to wybieram to drugie. A mnie dziewczyny na uczelni pytają co robię, ze mam takie włosy, całkiem niedawno miałam do pasa. Mój mąż za to nie robi z włosami NIC poza myciem 2-3x w tygodniu i suszeniem suszarką(uprosiłam go o letni nawiew) i ma gęste, mocne włosy, teraz za ramiona ale kiedyś miał do połowy pleców. Rosną jak szalone, przez pół roku potrafi mieć o 15-20 cm więcej włosów. Mierzyłam
Moim zdaniem bez sensu się kłócić o suszarkę, są osoby które nie maja czasu suszyć włosów bo nie mogą sobie pozwolić na suszenie ich naturalnie i koniec, a zależy im żeby mieć ładnie ułożone włosy, niekoniecznie zgodnie z tym jak wyglądają naturalnie. Nie oszukujmy się gdybyśmy chciały być taaakie naturalne to nie goliłybyśmy nóg, pach, nie chodziły do dentysty i nie brały leków

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------


Ja mieszkam w starej kamienicy, w zeszłym roku zimą miałam w domu z włączonym piecem w kuchni 14 stopni.
Jakbym miała być taka naturalną to już wolałabym sobie glikol propylenowy którego nienawidzę wcierać codziennie w skórę
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja na przykład dlatego, że jak zmarznie mi mokra głowa to mam zapalenie zatok, a smarkanie krwią wymieszana z ropą w towarzystwie niesamowitego bólu nie jest zajeciem, które lubie najbardziej.......
A niestety zimą włosy schną mi dłużej i pare razy juz sie tak urzadziłam. Poza tym tak jak pisałam - nie wyobrazam sobie położyc sie z mokrymi włosami, bo rano mogłabym ewentualnie do sprzatania ulic iść a nie do pracy. Myślę, że suszarka to świetny wynalazek a skoro ktos już ja wynalazł to czemu nie korzystac z tego dobrodziejstwa? Życie trzeba sobie ułatwiac, jeśli to możliwe. I skoro moge miec włosy suche i ładnie ułożone w 10 minut, zamiast męczyć się 2 godziny z mokrymi, przypłacic to zdrowiem a w efekcie wyglądać jak debil, to gdzie tu dla mnie plusy z nie używania suszarki????
Prawda! Niektórych kudłów nie da się doprowadzić do wyjściowego stanu, ba do jakiegokolwiek pozytywnego bez suszenia.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:57   #1364
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję kochana.
Ja tez moge potwierdzić , że pytania dziewczyn z uczelni Gayenki maja głębokie uzasadnienie w wygladzie jej włosków cudne ma!
O!!! To ja od dzisiaj - w ramach zgłebiania naturalizmu, nie golę nóg cieplej mi bedzie przynajmniej........


no trochę mnie strach obleciał
new look bedzie super!
wiesz, jakby co to ja chętnie na to wesele
też mogę potwierdzić, że Anula i Gayenka mają piękne włosy
co do naturalizmu to ja się przyłączam i w ogóle nie golę, ostatnio strasznie marznę

co do wesela, wybacz Anula, ja wiem że Ty byś się wystroiła, wypachniła i umyła włosy najlepszym szamponem, ale i tak Ci zabraknie małego szczególiku, chcę faceta, choćby owłosionego, bekającego i nierobiącego śniadania do łóżka, nawet sprzątać nie musi
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-21 o 18:59
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:00   #1365
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
też mogę potwierdzić, że Anula i Gayenka mają piękne włosy
co do naturalizmu to ja się przyłączam i w ogóle nie golę, ostatnio strasznie marznę

co do wesela, wybacz Anula, ja wiem że Ty byś się wystroiła, wypachniła i umyła włosy najlepszym szamponem, ale i tak Ci zabraknie małego szczególiku, chcę faceta, choćby owłosionego, bekającego i nierobiącego śniadania do łóżka, nawet sprzątać nie musi
własnie dostałam kosza........
musze sie napić..........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:02   #1366
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ja również przyznaję się bez bicia suszę włosy. Schną bardzo długo, zdarzało sie, że rano po umyciu głowy wieczorem były miejsca dosyć wilgotne. Poza tym nie lubię jak jest mi zimno w głowę Owszem staram się suszyć naturalnie, ale najczęściej używam w tym celu suszarki

Jestem po kolejnej zabawie z zapachami BalmBalm. Zrobiłam pierwszą mieszankę dwóch zapachów i nawet mi się podoba
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:05   #1367
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
To widocznie nie miałaś nigdy krótkich, falujących się włosów z grzywką. Powodzenia życzę nie susząc na szczotce takich włosów.
zgadzam sie z Tobą poki ma sie dlugie wlosy to mozna suszyc je na powietrzu -tez tak robilam ale teraz mam fryzure na "grzybka" i niestety kiedy susze je na powietrzu to mam kope siana.
ale juz od ponad 2 lat susze suszara i nie mam zniszczonych
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:14   #1368
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w starej kamienicy, w zeszłym roku zimą miałam w domu z włączonym piecem w kuchni 14 stopni.
Dla mnie to nie jest wytłumaczenie. Ja od 22 lat mieszkam w kamienicy, która obecnie ma 122 lata. Mieszkam na parterze mam nieszczelne okna i drzwi, bo nas nie stać na wymianę. W kuchni mam 7-10 stopni. I uwaga, nie mam łazienki, więc myję się w tej kuchni. I nic mi od 22 lat nie jest.

A co do układania włosów. Wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia. To my się przyzwyczajamy, że nas fryz z tą i tamtą szczotką wygląda tak, a bez tego to już be i fe. Tak samo z makijażem. Znam dziewczyny, które nawet ze śmiećmi nie wyjdą bez makijażu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-21 o 19:17
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:19   #1369
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest wytłumaczenie. Ja od 22 lat mieszkam w kamienicy, która obecnie ma 122 lata. Mieszkam na parterze mam nieszczelne okna i drzwi, bo nas nie stać na wymianę. W kuchni mam 7-10 stopni. I uwaga, nie mam łazienki, więc myję się w tej kuchni. I nic mi od 22 lat nie jest.
Pozwól, że sama będę decydować o tym, co ma znaczenie w dbaniu o moje zdrowie. Zwłaszcza, że od lat zmagam się z ciężką chorobą, której skutkiem są między innymi zaburzenia odporności.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 19:23   #1370
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jestem po kolejnej zabawie z zapachami BalmBalm. Zrobiłam pierwszą mieszankę dwóch zapachów i nawet mi się podoba
A co połączyłaś?

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Pozwól, że sama będę decydować o tym, co ma znaczenie w dbaniu o moje zdrowie. Zwłaszcza, że od lat zmagam się z ciężką chorobą, której skutkiem są między innymi zaburzenia odporności.
Dziewczyny ja się nie chcę kłócić. Jak ktoś będzie chciał to i w całym dziurę znajdzie. Po prostu zapytałam się dziewczyny czy używa suszarki powiedziała, że tak i to na dodatek zwyczajnej z ciepłym nawiewem, więc jak dla mnie to ona zniszczyła włosy i tam bym się doszukiwała przyczyny. Ale to też nie moja sprawa, bo to nie moje włosy i nie mój problem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:23   #1371
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest wytłumaczenie. Ja od 22 lat mieszkam w kamienicy, która obecnie ma 122 lata. Mieszkam na parterze mam nieszczelne okna i drzwi, bo nas nie stać na wymianę. W kuchni mam 7-10 stopni. I uwaga, nie mam łazienki, więc myję się w tej kuchni. I nic mi od 22 lat nie jest.

A co do układania włosów. Wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia. To my się przyzwyczajamy, że nas fryz z tą i tamtą szczotką wygląda tak, a bez tego to już be i fe. Tak samo z makijażem. Znam dziewczyny, które nawet ze śmiećmi nie wyjdą bez makijażu.
To zazdroszcze odporności
Wiesz, ja myslę, że każda z nas ma prawo wybrać czy chce włosy suszyć czy nie i nie widze powodu, zeby szukac dla tego wytłumaczenia
Ty nie suszysz i przecież nikt Ciebie nie przekonuje, że powinnaś zacząc. Tobie ma to pasowac.

A ja bym chciala miec kręcone włosy wtedy bym nie układała napewno! Same by mi sie tak ładnie kręciły........Ach!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-21 o 19:27
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:24   #1372
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest wytłumaczenie. Ja od 22 lat mieszkam w kamienicy, która obecnie ma 122 lata. Mieszkam na parterze mam nieszczelne okna i drzwi, bo nas nie stać na wymianę. W kuchni mam 7-10 stopni. I uwaga, nie mam łazienki, więc myję się w tej kuchni. I nic mi od 22 lat nie jest.

A co do układania włosów. Wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia. To my się przyzwyczajamy, że nas fryz z tą i tamtą szczotką wygląda tak, a bez tego to już be i fe. Tak samo z makijażem. Znam dziewczyny, które nawet ze śmiećmi nie wyjdą bez makijażu.
Jesteś dobrze zahartowana od dziecka
Wiesz, wychodzenie ze śmieciami czy gdzieś dalej bez makijażu to chyba kwestia dojrzałości i akceptacji siebie, swoich wad i braków. Ja kiedyś też byłam taka, że po domu chodziłam wymalowana. W końcu przestałam zwracać na to uwagę i nic nie poradzę na to, że mam cerę taką jaką mam. Dbam o nią, robię co mogę ale pewnych rzeczy nie przeskoczę. Włosy to co innego. Są osoby które wstają rano i mają na prawdę fajne włosy, ale są też takie osoby, które mają mocno wywijające się włosy, grzywki i na prawdę bardzo trudno jest utrzymać je w ryzach. Czasem układasz je niby tak jak zawsze a one układają sie tak jak chcą i znowu nic nie poradzisz, chyba, że ma się czas znowu myć włosy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:27   #1373
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Hm..myślę, że sam krem nic nie zmieni. Tu moim zdaniem potrzebna jest kompleksowa pielęgnacja. Nawilżanie i odżywianie owszem, ale jeśli chcesz walczyć z niedoskonałościami krem np. z EssentialCare może tylko pogorszyć sprawę. Więc przydałoby się coś zwalczającego trądzik, ale też kosmetyk nawilżający, łagodzący podrażnienia. Myślę, że jeden kosmetyk raczej sobie nie poradzi. Mam bardzo podobną skórę, kapryśną, wrażliwą, ale z niedoskonałościami i jeszcze przebarwieniami. Dzisiaj suche placki, jutro super błyszczenie i kilka nowych niespodzianek. Mam to na co dzień. Chociaż obecnie (przynajmniej na razie) opanowane. Dlatego wiem, że jednym produktem nie opanujesz jej.
Dzięki, a co radzisz? Byłam już u wielu dermatologów, stosowałam maści robione, sterydy, antybiotyki. Sterydy pomagają owszem, ale tylko na chwilę. Już się pogodziłam z tym jaką mam cerę, ale chciałabym zadbać o nią na codzień, by choć trochę poprawić jej stan.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

balm z olejkiem herbacianym jest fajny na problematyczna cere, ale jest bardzo tłusty (to w zasadzie taki olej w formie stałej). Alva super - uwielbiam go. AMB z serii puryfing jest bardzo fajny - delikatny i łagodzący.
Wielkie dzięki To teraz już nie wiem czy brać Alvę czy AMB Od którego radzisz zacząć?

I przypomniałam sobie (dlatego edytuję post) że bardzo byłam zadowolona z kremu Lactique Jean d'Arcel. Cudów nie działał, ale naprawdę łagodził moje zmiany Jego skład to: enzymy białkowe, Bisabolol, ojejek purcelinowy, kompleks witamin B, kwas mlekowy.
Znacie coś podobnego??

I czy znacie może jakieś naturalne farby do włosów blond?

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2012-02-21 o 19:31
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:27   #1374
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A co połączyłaś?
i tu jest problem bo nie wiem. Podszedł mój synek i wszystko wymieszał. Chyba była tam mandarynka i róża Jutro jeszcze będę się nimi bawiła. Teraz przed pójściem spać, wolę nie ryzykować. Nie chcę bólu głowy
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:29   #1375
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A właśnie! Ostatnio moja fryzjerka opowiadała mi o takiej starszej Pani, która chodzi do niej od wielu lat. Jest już cała siwa ale włosy ma tak delikatne, że to aż niesamowite. Jakby się dotykało jedwabiu, albo jeszcze czegoś delikatniejszego. Po prostu uciekają między palcami są tak lekkie. Kobieta od wielu lat je mnóstwo pestek
Ja myślę, że to na pewno ma wpływ na włosy i skórę,sama od 3 miesięcy jem codziennie miseczkę różnych pestek i ogólnie staram się mieć pod ręką pestki, migdały lub orzechy w razie nagłej ochoty na przekąskę. Mam nadzieję że będą widoczne efekty takiej diety Wydaje mi się że stan skóry już się poprawił

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja na przykład dlatego, że jak zmarznie mi mokra głowa to mam zapalenie zatok, a smarkanie krwią wymieszana z ropą w towarzystwie niesamowitego bólu nie jest zajeciem, które lubie najbardziej.......
A niestety zimą włosy schną mi dłużej i pare razy juz sie tak urzadziłam. Poza tym tak jak pisałam - nie wyobrazam sobie położyc sie z mokrymi włosami, bo rano mogłabym ewentualnie do sprzatania ulic iść a nie do pracy. Myślę, że suszarka to świetny wynalazek a skoro ktos już ja wynalazł to czemu nie korzystac z tego dobrodziejstwa? Życie trzeba sobie ułatwiac, jeśli to możliwe. I skoro moge miec włosy suche i ładnie ułożone w 10 minut, zamiast męczyć się 2 godziny z mokrymi, przypłacic to zdrowiem a w efekcie wyglądać jak debil, to gdzie tu dla mnie plusy z nie używania suszarki????
Amen
Ja nienawidzę mokrych włosów w dotyku, zimnej głowy i spływających kropli po karku, albo wilgotnej bluzki na plecach i nie wyobrażam sobie chodzenia z nimi 2 godziny brr
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:30   #1376
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

[QUOTE]
Wielkie dzięki To teraz już nie wiem czy brać Alvę czy AMB Od którego radzisz zacząć?

I czy znacie może jakieś naturalne farby do włosów blond? [/QUOTE]
proponuje oba jeden na dzien drugi na noc
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:31   #1377
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Dzięki, a co radzisz? Byłam już u wielu dermatologów, stosowałam maści robione, sterydy, antybiotyki. Sterydy pomagają owszem, ale tylko na chwilę. Już się pogodziłam z tym jaką mam cerę, ale chciałabym zadbać o nią na codzień, by choć trochę poprawić jej stan.
Tak jak już napisałam. Musiałabyś znaleźć nie jeden a więcej produktów. Każdy będzie inaczej działał, tak jak masz różne potrzeby skóry. Z drugiej strony taka kapryśna cera nie lubi zmian w pielęgnacji i szukanie, czyli testowanie co rusz nowego kosmetyku nie jest dobre. Ja odnalazłam ukojenie w kosmetykach dr.Hauschka. Ty też pewno swoje odnajdziesz
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-21 o 19:32
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:33   #1378
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Dziewczyny ja się nie chcę kłócić. Jak ktoś będzie chciał to i w całym dziurę znajdzie. Po prostu zapytałam się dziewczyny czy używa suszarki powiedziała, że tak i to na dodatek zwyczajnej z ciepłym nawiewem, więc jak dla mnie to ona zniszczyła włosy i tam bym się doszukiwała przyczyny. Ale to też nie moja sprawa, bo to nie moje włosy i nie mój problem.
Jestem daleko od tego, jednak Twoje słowa odnosiły się do mojej wypowiedzi dotyczącej temperatury. Są różni ludzie, my szanujemy Twoje poglądy i pomagamy Ci w wielu sytuacjach więc jeśli nie potrafisz zrozumieć innych, i dla Ciebie jak napisałaś"to nie jest wytłumaczenie" to postaraj się je uszanować.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:33   #1379
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
proponuje oba jeden na dzien drugi na noc
To chyba nie najlepszy pomysł Dwa środki przeciwtrądzikowe podrażnią skórę.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:41   #1380
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość

Wielkie dzięki To teraz już nie wiem czy brać Alvę czy AMB Od którego radzisz zacząć?
Marcelinka dobrze mówi - najlepiej weź dwa.
Ale na noc proponowałabym balm balm z drzewem herbacianym (ewentualnie alvę, ale nie wiem czy alva Cię nie podrażni, skoro masz taka delikatną skórę), a na dzień AMB. Amb powinien Ci pasowac, bo to naprawdę fajnie łagodzący krem
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to na pewno ma wpływ na włosy i skórę,sama od 3 miesięcy jem codziennie miseczkę różnych pestek i ogólnie staram się mieć pod ręką pestki, migdały lub orzechy w razie nagłej ochoty na przekąskę. Mam nadzieję że będą widoczne efekty takiej diety Wydaje mi się że stan skóry już się poprawił


Amen
Ja nienawidzę mokrych włosów w dotyku, zimnej głowy i spływających kropli po karku, albo wilgotnej bluzki na plecach i nie wyobrażam sobie chodzenia z nimi 2 godziny brr
Obyś efekty zobaczyła wczesniej niż w wieku tej pani, o której pisała Justynka

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
To chyba nie najlepszy pomysł Dwa środki przeciwtrądzikowe podrażnią skórę.
Ale wiesz, amb chyba nie ma dzialania przeciwtrądzikowego. Moim zdaniem to jest krem łagodzący, nie oczyszczający.
Co innego alva - ona chyba najsilniej działa (tak jak napisałam w poprzednim poście).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.