LIPOSUKCJA najlepsza decyzja mojego życia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-25, 23:29   #1
alishia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1

LIPOSUKCJA najlepsza decyzja mojego życia


Przeszłam dzisiaj zabieg liposukcji ud, jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. A jak ktoś już przeszedł ten zabieg to chętnie pokoresponduję. Dziś jestem cała obolała jakby mnie walec przejechał.
alishia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 11:18   #2
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: LIPOSUKCJA najlepsza decyzja mojego życia

Ja przeszłam liposukcję ud 2 lata temu, jak byś miała jakieś pytania, to chętnie odpowiem
U kogo robiłaś? I jak się teraz czujesz?
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:53   #3
annszc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
Dot.: LIPOSUKCJA najlepsza decyzja mojego życia

Cytat:
Napisane przez alishia21 Pokaż wiadomość
Przeszłam dzisiaj zabieg liposukcji ud, jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. A jak ktoś już przeszedł ten zabieg to chętnie pokoresponduję. Dziś jestem cała obolała jakby mnie walec przejechał.
witaj, ja sie tym baaaardzo interesuje, można spytac ile Cie to kosztowałao, gdzie robiłas i czy ból jest duży po ? Czy mozna po kilku dniach wrócic do pracy ? A efekty juz widzisz ? Pozdrawiam.
annszc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 15:57   #4
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: LIPOSUKCJA najlepsza decyzja mojego życia

witam. Jaki jest koszt liposukcji? Bo wydaje mi się że płaci się za to całe 3 litry usuniętego tłuszczu czy tylko za określoną partie? pozdro
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 12:11   #5
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: LIPOSUKCJA najlepsza decyzja mojego życia

3 litry, to strasznie duzo, nawet nie wiem czy tyle mozna na raz ssać, ze względu na cały organizm. Razem z tłuszczem ubywa płynów itp.

Niezaleznie od tego ile bedzie ssane, wycenia się poszczególne partie ciała, ceny są zależne od kliniki. Np biodra 5tys, uda 5 tys itp niezaleznie czy masz 100 ml czy 2 litry. Mozliwe że cena ulega wzrosnięciu jak ktoś ma nietypowa budowę itp.

I co dziwne podobno najlepszym wiekiem do lipo jestdo 30-stki, lekarz powiedział do mnie że w moim wieku to nastepnego dnia juz będę się czuła dobrze. Podobnie w przypadku bardziej dojrzałych Pań ten okres się wydłuża.



Na lipo trzeba się liczyć z wydatkiem około 10 tys, chyba że odsysa się same biodra lub same krętarze. Chyba lipo brzucha jest stosunkowo droga.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:40   #6
PETRA77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 9
Dot.: LIPOSUKCJA najlepsza decyzja mojego życia

Jeśli się cię ciężko pracuje i poświęciło się wiele lat aby zarabiać odpowiednio, to dlaczego nie można skorzystać z tej technologii.
Pozdrawiam
PETRA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 10:41   #7
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: LIPOSUKCJA najlepsza decyzja mojego życia

ja cały czas się waham, zrobić czy nie zrobić?!
oczywiście nie chodzi o kasę...tylko o powikłania, ból, zgrubienia (ewentualne)...no i tak sobie samej wmawiam, że jak byłam w stanie się roztyć to jestem w stanie tez schudnąć...a nie odsysać...tyle, ze z tego mojego chudnięcia nic nie wychodzi- zgubię 5 kg to przybiorę 6...i tak w koło macieju....
wiem, ze jestem w stanie dużo schudnąć i zdrowo- bez problemu już schudłam i wtedy moje ciało wyglądało extra, ja generalnie tyję tylko w brzuchu i ramionach- i te dwa obszary chciałabym poddać odessaniu bo z pośladkami czy udami- radzę sobie za pomocą ćwiczeń....tylko powiem szczerze- klinik które oferują różne metody liposukcji jest od metra, a żeby wybrać naprawdę dobre miejsce i zdolnego lekarza...jeżu trzeba się naszukać.
Jesli macie kogoś naprawdę godnego polecenia to proszę o info (może być na prv)
dzięki za ten wątek

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez PETRA77 Pokaż wiadomość
Jeśli się cię ciężko pracuje i poświęciło się wiele lat aby zarabiać odpowiednio, to dlaczego nie można skorzystać z tej technologii.
Pozdrawiam
dokładnie, robisz coś dla siebie za swoje pieniądze, nie za "podatnika"
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.