Praca podczas nauki w liceum/techniku/zawodówce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-17, 11:56   #1
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996

Praca podczas nauki w liceum/techniku/zawodówce


Witam. Mam taki problem. W kwietniu koncze liceum, no w maju bo matura itd a 18 lat koncze dopiero w lipcu. Poszlam rok wczesniej do szkoky stad ten wiek. Chcialabym w maju juz zaczac prace gdzies z Urzedu Pracy, jakis staz. I tu pojawia sie pytanie. Czy tak mozna, bedac no prawnie jeszcze niepelnoletnia. Dodam ze chcialabym podjac jakas prace od polowy maja do konca wrzesnia jakos. Prosze o porady.
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 10:52   #2
ktos25716
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
praca po liceum

W tym roku pisałam maturę i jestem po liceum. Nie mam doświadczenia w pracy. Gdzie mogę szukać pracy mając średnie wykształcenie i nie mając doświadczenia? A może macie do polecenia jakieś strony gdzie znajdę oferty dedykowane takim osobom?
ktos25716 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 19:38   #3
Lilstasy
Raczkowanie
 
Avatar Lilstasy
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 37
Praca podczas nauki w Liceum?

Hej
Mam 16 lat i chciałabym po osiągnięciu 18 lat zacząć pracować, by w jakimś stopniu sama na siebie zarabiać, odciążyć rodziców od moich ,, zachcianek ". Idę do liceum humanistycznego, później mam zamiar uderzać na filologie germańską lub lingwistykę. Uczę się dobrze, nie mam problemow z nauką nawet po nocach. Pracuje już sezonowo w wakacje za granicą w Niemczech. Interesuje mnie praca typowo w domu. Umiem język Niemiecki i w stopniu komunikatywnym Angielski. Umiem posługiwać się Excelem, Wordem itp. ( jak w sumie większość osób w moim wieku ) czy jest możliwość że jakakolwiek firma/osoby prywatne, będą chciały zatrudnić osobę która chodzi jeszcze do liceum? Jeżeli tak to co mogłabym wykonywać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-07-28 o 17:51
Lilstasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 17:50   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca podczas nauki w Liceum?

Cytat:
Napisane przez Lilstasy Pokaż wiadomość
Hej
Mam 16 lat i chciałabym po osiągnięciu 18 lat zacząć pracować, by w jakimś stopniu sama na siebie zarabiać, odciążyć rodziców od moich ,, zachcianek ". Idę do liceum humanistycznego, później mam zamiar uderzać na filologie germańską lub lingwistykę. Uczę się dobrze, nie mam problemow z nauką nawet po nocach. Pracuje już sezonowo w wakacje za granicą w Niemczech. Interesuje mnie praca typowo w domu. Umiem język Niemiecki i w stopniu komunikatywnym Angielski. Umiem posługiwać się Excelem, Wordem itp. ( jak w sumie większość osób w moim wieku ) czy jest możliwość że jakakolwiek firma/osoby prywatne, będą chciały zatrudnić osobę która chodzi jeszcze do liceum? Jeżeli tak to co mogłabym wykonywać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musiałbyś się wpierw zorientować, czy u Ciebie w okolicy jest taka możliwość. Najlepiej szukać pracy z elastycznym grafikiem, wtedy możesz dostosować swoją naukę do pracy.

Gdy chodziłam do liceum, to kilka osób z klasy pracowało.
Koleżanka w piekarni/cukierni jako kelnerka, druga przy produkcji, kolega roznosił gazety lub ulotki (w zależności od zapotrzebowania dostawcy). Możesz jesteś pracować jako hostessa na promocji w marketach, ale w restauracjach typu Mc Donald.

Powodzenia
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-28 18:50:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.