1994 - Stary dobry skład - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 12:47   #2131
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Hej
Ale miałam sny dzisiaj. Po wymieszaniu wojny, wampirów, wilkołaków i końca świata śmiem twierdzić, iż jestem pieprznięta ^^
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 12:54   #2132
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Ja też mam porąbane sny A co ci się śniłoo?
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 13:19   #2133
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Jakiś tkai ładny chłopak mi się śnił.
A u mnie Niemcy podpalili budynek i ja biegłam po niego *-*
Ja pierdzielę, co za sen.
A w poprzednim to biegały ogromne wilki i był zlot wampirów z Irlandii w Polsce, w Białymstoku . I jeden mnie ugryzł, ale ja coś zrobiłam, że się rozdwoiłam i gryzł moją drugą część, a ja s*******iłam. I to było po klatce bieganie. I potem z ... jakimś wilkołakiem (?) albo wampirem uciekałam bo miałąm kogoś tam ostrzec... Nie wiem, nie pamiętam. Najlepsze jest to, że z początku wiedziałam, że śnię, bo nagle mnie olśniło i prawie do Radka poszłam!
A w jeszcze jednym taka koleżanka z innego forum mi się śniła. Bo miał być koniec świata i galeria się zawalić u mnie w mieście i coś robiłyśmy, żeby nie stało się tak, ale zaczęło się w środku podnosić ciśnienie i spieprzyłyśmy stamtąd . Pięc minut przed budynkiem postałyśmy, a on runął. I potem wróciłam z rodziną do domu i okazało się, że na świecie mieszka tylko 7 000 osob. Bo byl jakby koniec świata zaczęty przez tę katastrofę w galerii O.O
Żal. No włąśnie! Poszłam do sklepu, wracałam i poznałam tego chłopaka. I on do mnie zagadał i pamiętam tę rozmowę:
- To może pójdziemy do mnie?
- Zawsze sugerujesz dziewczynom seks, gdy tylko ich poznasz?
- A ty zawsze zadajesz takie pytania?
I w brecht.
Kurde *-* Słodki był. I potem do rodziny nie wróciłam. Poszłam z nim. Coś tam robiliśmy i jakby kolejny sen. Bez rodziny, ale z nim i wojną ;O. No i potem Niemcy coś strzelili i się zapalił jego budynek, gdzie mieszkał. On był taki jak kamienice w USA jakby. Wiecie, po boku drabiny itd., te balkony. No i w ogóle jego rodzice zginęli w tym końcu świata, sam się wychowywać zaczął. No i ja po niego wróciłam, jak zaczęło się palić. Potem stwierdziłam, ze mój królik umarł i pobiegałam do domu, który w dziwny sposób był kilka metrów od jego domu. I tam zastanałam królika ... jakby jego szkielet już wysuszony. Więc to prawda, że jakby w snach czas płynie strasznie nierówno. Bo jeszcze pamiętałam, że poprzednio mu jeść dawałam, a potem nagle zdechł. No ale wzięłam klatkę i do teog chłopaka pobiegłam i on powiedział, żebym do schronu wchodziła. Ja mówię, że dach schronu sie pali, a on, że może dachu nie przepali. ja że nie. i uciekłam z budynku. I się obudziłam.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:36   #2134
ywoncia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 545
Send a message via Skype™ to ywoncia
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Aaaaa ja już nie wytrzymuję po prostu z tymi ludźmi... Choinka to jedna wielka masakra, ciasto będzie z całymi orzechami, bo mama się na mnie drze jak je kroję, mówiąc że nie będzie wiadomo że to orzechy, kiedy ja ubrałam choinkę, tata zaczął wszystko przewieszać i obwieszać ją niewiadomo czym... I jeszcze nie pozwalają mi nic jeść, bo to na święta -.-''
Ja już nie chcę świąt ;/
__________________
wymiana

Bez Ciebie schnę, jak mokry chomik na patelni.
mój M
ywoncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:26   #2135
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Jakiś tkai ładny chłopak mi się śnił.
A u mnie Niemcy podpalili budynek i ja biegłam po niego *-*
Ja pierdzielę, co za sen.
A w poprzednim to biegały ogromne wilki i był zlot wampirów z Irlandii w Polsce, w Białymstoku . I jeden mnie ugryzł, ale ja coś zrobiłam, że się rozdwoiłam i gryzł moją drugą część, a ja s*******iłam. I to było po klatce bieganie. I potem z ... jakimś wilkołakiem (?) albo wampirem uciekałam bo miałąm kogoś tam ostrzec... Nie wiem, nie pamiętam. Najlepsze jest to, że z początku wiedziałam, że śnię, bo nagle mnie olśniło i prawie do Radka poszłam!
A w jeszcze jednym taka koleżanka z innego forum mi się śniła. Bo miał być koniec świata i galeria się zawalić u mnie w mieście i coś robiłyśmy, żeby nie stało się tak, ale zaczęło się w środku podnosić ciśnienie i spieprzyłyśmy stamtąd . Pięc minut przed budynkiem postałyśmy, a on runął. I potem wróciłam z rodziną do domu i okazało się, że na świecie mieszka tylko 7 000 osob. Bo byl jakby koniec świata zaczęty przez tę katastrofę w galerii O.O
Żal. No włąśnie! Poszłam do sklepu, wracałam i poznałam tego chłopaka. I on do mnie zagadał i pamiętam tę rozmowę:
- To może pójdziemy do mnie?
- Zawsze sugerujesz dziewczynom seks, gdy tylko ich poznasz?
- A ty zawsze zadajesz takie pytania?
I w brecht.
Kurde *-* Słodki był. I potem do rodziny nie wróciłam. Poszłam z nim. Coś tam robiliśmy i jakby kolejny sen. Bez rodziny, ale z nim i wojną ;O. No i potem Niemcy coś strzelili i się zapalił jego budynek, gdzie mieszkał. On był taki jak kamienice w USA jakby. Wiecie, po boku drabiny itd., te balkony. No i w ogóle jego rodzice zginęli w tym końcu świata, sam się wychowywać zaczął. No i ja po niego wróciłam, jak zaczęło się palić. Potem stwierdziłam, ze mój królik umarł i pobiegałam do domu, który w dziwny sposób był kilka metrów od jego domu. I tam zastanałam królika ... jakby jego szkielet już wysuszony. Więc to prawda, że jakby w snach czas płynie strasznie nierówno. Bo jeszcze pamiętałam, że poprzednio mu jeść dawałam, a potem nagle zdechł. No ale wzięłam klatkę i do teog chłopaka pobiegłam i on powiedział, żebym do schronu wchodziła. Ja mówię, że dach schronu sie pali, a on, że może dachu nie przepali. ja że nie. i uciekłam z budynku. I się obudziłam.
Buahah umarłam To ja raz ryczałam na śnie, bo to było tak. Byliśmy całą szkołą na jakiejś wycieczce i nagle była taka powódź jak potop. I ja miałam wtedy nowy plecak z reeboka i mi się sniło, że położyłam gdzieś ten plecak, żeby się nie ubrudził. I wtedy moje koleżanki zaczęły się topić a ja jakimś cudem dostałam się na jakiś suchy brzeg i wtedy je wydobywałam z wody i najpierw A. musiała wskoczyć do wody i wtedy ją wyławiałam i dałam na brzeg potem to samo O. potem D., potem wskakuje J. i tak ruszam ręką w wodzie i ona tak nabiera powietrza i weszła. Potem wskakiwała obok gdzieś taka dziopka z równoległej klasy w plecaku, a ja do niej czy jej nie szkoda plecaka I potem musiałam wyłowić przyjaciółkę i wskoczyła i ja ją tak szukam i szukam i jej nie ma. I szła nasza koleżanka i ja mówię E. gdzie jest I.? A ona do mnie' tina, ona się utopiła' a ja ' jak to?! to niemożliwe!' i zaczęłam ryczeć i ją wyławiać mimo, że to nic nie dało i potem dyrektorka sprawdzała listę ( jak woda wyschła) kto żyje a kto nie. I mówi I.K? A ktoś tam ' umarła' ja zaczęłam tak się drzeć jak Bella w KwN I moja pani od polaka mówi, żebym się nie mmartwiła a ja si na nią wydarłam. Poitem szlismy przez jakis las i I ze mna gadała mimo, że umarła, wcze4śniej leciałam po plecak i się obudziłąm
A kiedyś jeszcze mi się sniło, że mieliśmy w sql jakieś treningi tańca i był z nami nasz kolega i podnosiłyśmy spodnie i patrzyłyśmy kto ma ogolone nogi i tylko ten nasz kolega miał a potem się przebieramy i się odwracam a ten M. ma mój czerwony stanik i koniec głupiego snu
Cytat:
Napisane przez ywoncia Pokaż wiadomość
Aaaaa ja już nie wytrzymuję po prostu z tymi ludźmi... Choinka to jedna wielka masakra, ciasto będzie z całymi orzechami, bo mama się na mnie drze jak je kroję, mówiąc że nie będzie wiadomo że to orzechy, kiedy ja ubrałam choinkę, tata zaczął wszystko przewieszać i obwieszać ją niewiadomo czym... I jeszcze nie pozwalają mi nic jeść, bo to na święta -.-''
Ja już nie chcę świąt ;/
Nie przejmuj się. Ja stale się kłócę z rodzicami. Mam wszystkiego dosyć, ale powiem wam, że się musiałam przyzwyczaić;/
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:54   #2136
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Ja też miewam takie porąbane sny. Najczęściej to o jakiejś wojnie, gdzie pracuję w jakichś podziemiach (za dużo czasu honoru się chyba naoglądałam ) albo że dinozaury się odrodziły i atakują. I jakoś dziwnie zawsze zaczynają w moim mieście od mojego podwórka xD Ale hardcore jest. ^^ A ja płaczę we śnie to najczęściej się budzę i jest naprawdę zapłakana

Ale żem się narobiła dzisiaj
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 19:30   #2137
karolajna_roro
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajna_roro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Pytajniku ja wlasnie tez ;O

co do snow to mi sie wczoraj snilo ze jest upal tak ok. 50stopni i ze trzeba zdjac spodnie bo tak goraco. rano obudzilam sie bez spodni od pizamy...

__________________
wystarczy karolajna






karolajna_roro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 19:35   #2138
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Jeny,. laski ale pech spaliłam dwie blachy sebastianek! bo wsadziłam dwie naraz, a za długo siedziały w piekarniku. Ale jedna wyszła dobra a tamte spalone i tak mi smakują ;D
byłam w kościele ubierać choinki, masakra.

i sklejam sobie pieknie teraz choineczki papierowe, postanowilam zalesic swoj parapet i powstrzymac emisje CO2 do atmosfery! wymiatam co nie

ja też mam takie głupie sny czasami, snilo mi sie ze mnie pobił taki chlopak z mojej klasy, z ktorym sie nie lubie.
albo ze brałam prysznic jakis grupowy ze tam bylo pelno ludzi, a to bylo w jakims lesie te prysznice... i ze tam byla Brenda z Beverly Hills 90210 tego starego xd i ze tam jacys chlopacy przyszli ladni, i nam myli plecy ;]
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 19:44   #2139
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Smakowaly, chro?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 19:45   #2140
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Maatko, Chromi, prawie jak sny erotyczne A mi się kilka razy śniło, że miał być wf i zaczynałam się przebierać i jak ściągałam bluzkę to się okazywało, ze nie mam stanika a akurat przychodzili koledzy i ja se z nimi tak normalnie gadałam bez tej bluzki i bez niczego xD
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 20:07   #2141
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Ej my mamy nieźle na.rąbane
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 21:39   #2142
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

no wiesz, Tina, dopiero teraz sie dowiedziałaś?

Olaś, dobre! tylko troche drogo wychodzi z tymi czekoladami a poza tym ciasto takie wyszło mi gęste strasznie i potem juz nie urosło. A dawałaś dwie ciemne czekolady? ja jedna, bo mi było za dużo. I dałam pół szklanki cukru i jedna lyzke miodku, zeby nei byly takie słit słit ;D
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 21:50   #2143
ywoncia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 545
Send a message via Skype™ to ywoncia
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

A ja pierniczyłam dziś Wyszły 4 blachy pierniczków i jak się piekły to myślałam o Oli, tzn że jej się też jedna spaliła... No i tak siedzę i myślę... I sobie przypomniałam że jeszcze jedna blacha siedzi w piekarniku xD I się przypaliła... Ale te przypalone na choinkę poszły
__________________
wymiana

Bez Ciebie schnę, jak mokry chomik na patelni.
mój M
ywoncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 08:39   #2144
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Moje dziubaski gorące laski!
Otóż że ponieważ za chwilę wybywam chyba już, chcę Wam życzyć Śmiechowych Świąt, kalorycznej Wigilii, obciachowych łachowych prezentów, nienagadanej rodzinki która Wam spokoju nie da no i wiadomo spełnienia wszystkich najbardziej porąbanych marzeń Co do nowego Roku to jeszcze nie życzę, będziecie miały osobno dwa razy życzenia
LoFFc!aMmM WasSs moJJe DZiUba$$k!. Ku$$kI DLa wA$$
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 11:54   #2145
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

BuśŚ buŚś koffanie! Tsienkuję ! I nafFsSsajem ! CmoKersY *********************** **
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 14:11   #2146
karolajna_roro
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajna_roro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

wesolutkich lachony ;******
__________________
wystarczy karolajna






karolajna_roro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 14:16   #2147
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Chro, wlasnie jak raz dalam mniej skladnikow, to byly beznadziejne ;P Strasnzie suche i bez smaku. A jak normalnie, to byly pyszne *-*
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 14:44   #2148
ywoncia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 545
Send a message via Skype™ to ywoncia
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Wesołych, wesołych ;** Ja zaraz zmykam na dwie wigilię


Szczęścia, zdrowia, fajnego chłopaka, dobrych ocen, dobrze napisanych testów, dostania się do wymarzonej szkoły, fajnych przyjaciół itd itp *****
__________________
wymiana

Bez Ciebie schnę, jak mokry chomik na patelni.
mój M
ywoncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 17:00   #2149
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Ogólnie życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku, by był lepszy niż ten, by te święta nie były naszymi ostatnimi. Dużo zdrowia, szczęścia. Uśmiechu na twarzy, byście dogadywały się ze swoimi rodzinami, mniej kłótni z osobami z Waszych otoczeń, prawdziwego(prawdziwych) przyjaciela(przyjaciół), na których można polegać w każdej trudnej sytuacji, no i prawdziwej, szczęśliwej miłości - i od osób płci przeciwnej, i rodziny. No i pomyślnie zdanych testów, ofc
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 19:23   #2150
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Ja się nie będę rozpisywać. Życzę tego samego, a tymczasem po prostu Wesołych Świąt moje kochane ;***
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 20:41   #2151
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Jak prezenty?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 21:10   #2152
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Ok ,to ja si.e podpisuje pod wszystkimi zyczeniami, nie mam już siły tu wymyslać
po prostu: życze Wam, żeby było dobrze.

uahaha dostałam depilator xD juz sie nim cala wydpilowałam normalnie, bomba:d tylko troche boli
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 21:27   #2153
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Aaaa no mniej i bardziej trafione, ale nie jest źle
Czekam sobie właśnie na pasterkę, ha!
Ale tak ogólnie to jedna z tych moich Wigilii, ta pierwsza, która zawsze była taka prawdziwa (bo ja najpierw do jednych dziadków potem do drugich) to w tym roku była taka Łe. Taka nie nasza już. Bo mój wujek za dwa dni się żeni drugi raz i co z tego że on z tą babką już jest siedem lat, ale dopiero jak już mają być małżeństwem to stwierdziła, że będzie się integrować z rodziną ;/ I ona ma córkę rok młodszą ode mnie i ja ich obu tak nie trawię, że szok. I wbiły dzisiaj na tą Wigilię i u nas zawsze jest taka fajnie tradycyjnie, dwanaście potraw, z czego sześć zup, bo to mojej babci ukraiński zwyczaj no i wiadomo, wszystkiego trzeba spróbować. One oczywiście dwie gwiazdy po zjedzeniu jednej zupy stwierdziły, że już nic więcej nie zjedzą, bo są pełne ;/ No sorry... I mojej babci mina po prostu mnie bolała i wgl. Są tak zmanierowane, że ja nie umiem wytrzymać. Jakoś jeszcze pół biedy było, jak po prostu se tam czasami je mijałam. A teraz jak mają na serio wejść do rodziny to mnie to przerosło...
Nie no ok sorki że taki monolog pociągnęłam w taki fajny dzień jak dzisiaj, ale normalnie musiałam dać upust własnej frustracji...
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 11:43   #2154
malwa14
Rozeznanie
 
Avatar malwa14
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 618
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Wesołyyych Świąt!
malwa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 14:41   #2155
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Hej
Dont, nie lubię takich. O.
Wzajemnie, malwa
Chro, tez bym chciała depilator , ale nie rozpakowałabym tego przy wszystkich jakoś XD
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 17:08   #2156
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Dont, nienawidzę takich lejdis ;/
Olasia, ja dostałam torebkę szarą, apaszkę ( z daleka wygląda jak szara, ale z bliska jak jakiś srebrny), kubek z noim imieniem i zdjeciem, skarpety takie gruuube antypoślizgowe I money
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 18:11   #2157
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

To fjanie
A ja czytam sobie ff Świetny jest.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 18:36   #2158
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Jaki? ;>
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 18:47   #2159
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

chomikuj. pl/Bieniutek/Boy+in+the+Red+Sweater

Właśnie skończyłam. Oficjalnie się zakochałam. Ja pierdzielę.
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2009-12-25 o 18:48
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 20:02   #2160
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Przeczytam sobie A czego to jest ff?
A wiesz o tym, że mimo to jest takie osławione, to ja jeszcze nie przeczytałam BŚ?
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.