Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-29, 18:32   #3121
elizka92
Raczkowanie
 
Avatar elizka92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
GG do elizka92
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Bardzo dobry na wypryski jest taki żel ziołowy - Oczar.
Kosztuje w granicach 10-15 złotych.

Dziewczyny, co polecacie na wągry?
elizka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:49   #3122
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez elizka92 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, co polecacie na wągry?
Ja tam zawsze będę promować parówki ziołowe (tzn. zioła do garnka, zalewasz wrzątkiem, osłaniasz się ręcznikiem i grzejesz się z 10 minut, potem myjesz ręce i przez chusteczkę wyciskasz wągry). Ktoś też ostatnio pisał o przykładaniu cytryny do najbardziej "zawągronego" miejsca. No i peeling to podstawa
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:54   #3123
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
A ja się załamałam Już od poniedziałku mam to 'coś' Smarowałam Tormentiolem, pastą cynkową, Sudocremem i.. nic! Kompletnie nie widać efektów. Cały czas to miejsce jest zaczerwienione i pod skórą czuję takie wzniesienie. Nigdy nie miałam problemów z takimi rzeczami. Nie wiem jak z czymś takim się pokażę ludziom, bo jest akurat w takim miejscu, że odrazu go widać..
Rozumiem Cię.Ja np borykam się z takimi syfkami non stop..czasem jet tak że ma prawie gładką cerę,a czasem jest masakryczny wysyp..Czasem syfki utrzymuja mi się dłużej niż tydzien a nawet więcej niż dwa.Faktycznie udaj się do lekarza.Ja tez to zrobię.
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 20:02   #3124
elizka92
Raczkowanie
 
Avatar elizka92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
GG do elizka92
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Jakie te ziółka maja być?
i długo nad tym garem?
__________________
`Królowa własnego losu,
księżniczka własnej bajki!`

`... emocjonalnie... to ja siedzee jeszcze w piaskownicy,
ale jestem na tyle dojrzała,
żeby oddać Ci za jej zniszczeni
e !

elizka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 20:03   #3125
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez elizka92 Pokaż wiadomość
Jakie te ziółka maja być?
i długo nad tym garem?
napisała przecież że 10min
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 20:07   #3126
elizka92
Raczkowanie
 
Avatar elizka92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
GG do elizka92
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

przepraszam
nie doczytałam.
__________________
`Królowa własnego losu,
księżniczka własnej bajki!`

`... emocjonalnie... to ja siedzee jeszcze w piaskownicy,
ale jestem na tyle dojrzała,
żeby oddać Ci za jej zniszczeni
e !

elizka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 20:27   #3127
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez littlelady18 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię.Ja np borykam się z takimi syfkami non stop..czasem jet tak że ma prawie gładką cerę,a czasem jest masakryczny wysyp..Czasem syfki utrzymuja mi się dłużej niż tydzien a nawet więcej niż dwa.Faktycznie udaj się do lekarza.Ja tez to zrobię.
Do dermatologa chciałam się zapisać już przed tym jak wyskoczył mi ten pryszcz, czy co to tam jest. Bo ogólnie moja cera jest bardzo kapryśna Gdyby nie ta niespodzianka, która mi teraz wyskoczyła to na prawdę nie miałabym do niej żadnych zastrzeżeń.. A tak, no cóż, pozostaje mi się modlić, aby to zniknęło równie szybko jak się pojawiło, chociaż perspektywa pójścia w poniedziałek do szkoły mnie przeraża
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 20:35   #3128
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez elizka92 Pokaż wiadomość
Jakie te ziółka maja być?
tymianek, szałwia, melisa (ta druga ma działanie bakteriobójcze) i mięta, bo odświeża i sprawia, że opary nie są duszące. Możesz też dodać inne zioła

W ogóle odkąd zainteresowałam się zielarstwem i porzuciłam większość kosmetyków z masą chemii, stan mojej cery znacznie się poprawił
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 11:57   #3129
szamnam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja już was nie prosze ja błagam ze łzami w oczach bo nie wiem co mam robić!
Mam coraz wiecej i wiekszych pryszczoli Wiec błagam na kolanach zaryczana i zasmarkana zobaczcie czy u was w drogeriach jest podkreślam ŻEL KOLASTYNA NASTOLATKI 150ML
BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM!!! PIEIĄDZE ODDAM A CO DO TEGO TO MOŻEMY SIE Z RESZTĄ DOGADAC NA E-MAIL LUB PW.
B Ł A G A M ! ! ! BEDE BARRRRRRRRRRRRDZO WDZIECZNA
szamnam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:21   #3130
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Nie jestem pewna, ale tej serii chyba już nie produkują?
Bardzo dawno nie widziałam tych kosmetyków w żadnej drogerii...
Moim zresztą skromnym zdaniem to nie jest odpowiednia rzecz do pielęgnacji trądzikowej skóry :/ czytalam, że bardzo wysusza i podrażnia - nie dziwię się więc że masz teraz problem z cerą. Przejrzyj Wizaż i zaopatrz się w coś innego, jest masa świetnych środków no i najpierw idź do dermatologa - to podstawa
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:13   #3131
Lady021
Raczkowanie
 
Avatar Lady021
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 294
GG do Lady021
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

"Najpopularniejsze domowe odwary, które można zastosować do walki z trądzikiem, przygotowujemy z mięty, rumianku i skrzypu. Po oczyszczeniu skóry przemywamy nimi twarz jak tonikiem."

Znalazłam to na jednej stronie o kosmetykach naturalnych. Ktoś coś wie o skutecznosci tego sposobu?
__________________
Jedno kliknięcie, a poprawia samopoczucie

"Wszystko się może zdażyć, gdy głowa pełna marzeń..."
...Nawet gdy wydają się one bardzo nierealne
Lady021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 13:22   #3132
myszorak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 589
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Maseczka z ogórka zielonego – startego ogórka nakładamy na twarz, odczekujemy 20 minut i zmywamy przegotowaną wodą. Zaleca się regularne stosowanie!
Miodowa Odżywka Skóry –miód pszczeli dowolnego gatunku nakładamy na trądzik na około 20 minut. Zmywamy ciepłą wodą. Maseczka ta ma silne działanie odżywiające, ale także antyseptyczne. Najlepsze rezultaty przy regularnym, cotygodniowym stosowaniu.
Maseczka Ziołowa – do pół szklanki ciepłego mleka wsypujemy 1 lub 2 łyżki ziela bratka polnego, dokładnie mieszamy aż do powstania jednolitej konsystencji. Uzyskana w ten sposób „papkę” nakładamy na twarz i czekamy 20 minut. Zmywanie odbywa się nieco inaczej niż w pozostałych maseczkach, mianowicie nie używamy do tego zwykłej wody, ale ciepłego naparu z rumianku lub krwawnika. Poleca się do cery tłustej i mieszanej; działa zwężająco na pory, dodatkowo matuje i delikatnie rozjaśnia.



albo peelingi np.



Peeling „Słodkie mydełko” - niewielką ilość mydła w płynie (najlepiej o neutralnym pH) mieszamy z kilkoma łyżeczkami cukru. Nałożyć na trądzik i wmasowywać. Zmyć ciepłą wodą.

Peeling z kawy -fusy po zaparzonej kawie mogą być użyte jako peeling, o widocznym działaniu wygładzającym. W dodatku zawarta w niej kofeina działa pobudzająco na krążenie, co pozytywnie wpływa na wygląd cery.

Także picie herbaty z bratka, rumianku (lub robienie naparu ), picie drożdży lub picie zielonej herbaty która oczyszcza z toksyn

Niestety, żeby efekty były widoczne trzeba regularnie robić maseczki i peelingi.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY: 35.5-36- 37-38- 40-45-51!...-60
DZIDZIA http://lmtm.lilypie.com/PPMgp1.png
M
14.10 - R [*] ♥
myszorak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:29   #3133
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja robię sobie maseczki z ogórka, z tym że nakładam na twarz całe plastry - skóra jest rozjaśniona i jakby oczyszczona. I peeling z kawy też jest boski! Stosuję go na całe ciało

Szamnam - z przykrością muszę stwierdzić, że chyba już nie produkują tej serii... Szukałam po całym internecie i nic. Może natknę się na niego w drogerii...

Edytowane przez Nolley
Czas edycji: 2010-01-30 o 13:31
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:47   #3134
myszorak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 589
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Wczoraj wieczorem po raz 1 zrobiłam sobie peeling miodowy ( o którym zapomniałam napisać - "scukrzony" miód nakładamy na twarz i przez 2 min. masujemy, potem pozostawiamy jeszcze miód na 15-20 min. miód nawilży twarz )
bardzo fajny, słodki peeling
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY: 35.5-36- 37-38- 40-45-51!...-60
DZIDZIA http://lmtm.lilypie.com/PPMgp1.png
M
14.10 - R [*] ♥
myszorak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:58   #3135
szamnam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

U dermatologa już byłam i nic ciekawego nie poradził
A moja buzia wyglądała obrzydliwie dłuższy czas temu a dziki codzinnemu stosowaniu zelu kolastyna nastolatki było supera a teraz juz go nie mam stoswoałam jakiś czas z clean & clear albo z garniera i nic.
A z tej serii powinny kosmetyki jeszcze gdzięs być powinny bo kupowałm je jakiś miesiąc temu a nawet jakieś 1,5 tygodnia temu widzilam tonik z tej serii. Ale problem polega na tym że ja mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma praktycznie nic
szamnam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 16:23   #3136
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

[QUOTE=Herbal;16785176]
Cytat:
Napisane przez littlelady18 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam sobie ta maseczkę z nasion kozieradki którą poleciła Herbal.Na razie nie mogę mówić o efektach,wiadomo trzeba poczekać.Minus to to ,że troszkę spada z buźki.Faktycznie zapach jest dość silny,ale mi nie przeszkadza.Postaram się stosować to codziennie (tak jak zaleciła pomysłodawczyni)[COLOR=Silver]

Jeśli maseczka CI spada, to znaczy że zła konsystencja! Po prostu za dużo wody wyparowało. Lepiej jak jest bardziej mokra - wtedy wrawdzie trorchę trudniej się nakłada, ale za to nie spada i można mieć ją długo na twarzy. Tylko nie można też przesadzić w drugą stronę. Jak jest zbyt mokra, to oczywiście od razu spływa. Więc żeby trafić na idealną konsystencję polecam zgasić płomień jak jeszcze jest dość "mokra" ta papka i jeśli jest za mokra położyć na moment na kaloryferze.
Stosuję ją codziennie i jestem zadowolona z efektów.Faktycznie lepiej jak jest bardziej mokra,wtedy lepiej się trzyma.Myślę,że bez olejku też można ją stosować.Bo niedługo mi się skończy herbaciany:/
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 16:07   #3137
nutka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez earring Pokaż wiadomość
o tej maseczce nie słyszałam... Na razie chyba boję się wypróbować. Póki co polegam na żelu od pani dermatolog (i tabletkach) oraz zaczynam trochę z tonikiem z cytryny (raz dziennie)
ja ostatnio bylam u pani dermatolog. i powiedziala zebym absolutnie nie stosowała maseczki z cynamonu albo tego toniku z cytryny.. i sama nie wiem co myslec. czy ktorejs z Was lekarz tez odradzał..?
nutka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:08   #3138
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nutka15 Pokaż wiadomość
ja ostatnio bylam u pani dermatolog. i powiedziala zebym absolutnie nie stosowała maseczki z cynamonu albo tego toniku z cytryny.. i sama nie wiem co myslec. czy ktorejs z Was lekarz tez odradzał..?
Oczywiście, że dermatolodzy odradzają stosowania domowych sposobów... Bo np. cytryna okropnie wysusza, a cynamon podrażnia. Nie dziwię się, że tak stwierdziła Nie warto tak eksperymentować i nakładać na twarz wszystkiego, co Bóg stworzył, bo może się źle skończyć (każdy reaguje inaczej)... Nigdy nie wiadomo, czy specyfik nie podziała źle na twoją skórę
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:19   #3139
earring
Raczkowanie
 
Avatar earring
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 467
GG do earring
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Oczywiście, że dermatolodzy odradzają stosowania domowych sposobów... Bo np. cytryna okropnie wysusza, a cynamon podrażnia. Nie dziwię się, że tak stwierdziła Nie warto tak eksperymentować i nakładać na twarz wszystkiego, co Bóg stworzył, bo może się źle skończyć (każdy reaguje inaczej)... Nigdy nie wiadomo, czy specyfik nie podziała źle na twoją skórę
Zgadzam się, dermatolodzy mają przecież dużo większą wiedzę od naszej. Żadnych domowych maseczek ani niczego nie stosuję oprócz tego toniku. Zrobiłam słabo stężony i traktuję nim tylko moje małe ślady. Więcej się boję A skórę mam tłustą, ale też dobrze nawilżoną, więc póki co nie muszę się obawiać.
__________________
L A T O
earring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 17:50   #3140
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

earring - i co, pomaga? Bo ja już nie wiem czym mam traktować moje pozostałości po trądziku.
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:03   #3141
earring
Raczkowanie
 
Avatar earring
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 467
GG do earring
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Stosuję raz dziennie od niecałego tygodnia i póki co sama nie wiem.... Zmian jeszcze nie widzę, a na dodatek wychodzi mi pryszcz. Jestem załamana w piątek mam połowinki i nie wiem co zrobię jak jakieś wielkie cholerstwo mi wyjdzie. Tym bardziej, że takich nie da się zatuszować makijażem, bo są wypukłe Robiłam dziś maseczkę z AA do cery trądzikowej. Używa któraś z was? Moim zdaniem jest naprawdę w porządku. Robiłam ją kilka razy. Pryszcze raczej po niej nie znikają, ale pory się zwężają, oczyszczają, a cera się nie świeci
__________________
L A T O
earring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:30   #3142
szamnam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

NOLLEY była bym bardzo wdzieczna
szamnam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:25   #3143
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Do wszystkich którzy stosują olejek pichtowy.

dziewczyny jak go stosujecie??ja po umyciu buzi woda mam skore ściągnięta,przesuszona i boje sie jak ze olejek pichotowy mi jeszcze bardziej wysuszy bo juz dawno dawno temu stosowalam go i tak bylo.
Czym myjecie buzie i potem cos nakladacie jakiś kremik czy tonikiem przecieracie czy odrazu olejkiem??
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:14   #3144
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Do wszystkich którzy stosują olejek pichtowy.

dziewczyny jak go stosujecie??ja po umyciu buzi woda mam skore ściągnięta,przesuszona i boje sie jak ze olejek pichotowy mi jeszcze bardziej wysuszy bo juz dawno dawno temu stosowalam go i tak bylo.
Czym myjecie buzie i potem cos nakladacie jakiś kremik czy tonikiem przecieracie czy odrazu olejkiem??
Witaj
Ten olejek należy w czymś rozpuścić. Nie miałabym odwagi przetrzeć nim od razu twarz . Jeśli krem Nivea Cie nie zapycha to rozpuść sobie olejek pichtowy właśnie w nim. Z reszta chyba nawet możesz to zrobić w kremie który stosujesz. Bardzo dużo osób rozpuszcza go w nafcie kosmetycznej albo robi sobie z niego tonik. Przepisy znajdziesz na stronie dr Różańskiego. Pozdrawiam
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:59   #3145
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
Witaj
Ten olejek należy w czymś rozpuścić. Nie miałabym odwagi przetrzeć nim od razu twarz . Jeśli krem Nivea Cie nie zapycha to rozpuść sobie olejek pichtowy właśnie w nim. Z reszta chyba nawet możesz to zrobić w kremie który stosujesz. Bardzo dużo osób rozpuszcza go w nafcie kosmetycznej albo robi sobie z niego tonik. Przepisy znajdziesz na stronie dr Różańskiego. Pozdrawiam
Chyba mnie zle zrozumialas.Zrobilam miksture z nafta ale mimo to mam przesuszona skrore i on bardziej mi wysuszal.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 00:11   #3146
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Chyba mnie zle zrozumialas.Zrobilam miksture z nafta ale mimo to mam przesuszona skrore i on bardziej mi wysuszal.
Hej,
nie napisałaś, że używasz go z naftą więc co miałam źle zrozumieć?
Z tego co piszesz wynika, że masz suchą skórę. Nafta wysusza więc może spróbuj zmieszać olejek z kremem. Nie piszesz czy masz jakieś zmiany na skórze i co chcesz osiągnąć poprzez stosowanie olejku. Jeśli chcesz nawilżyć dobrze się sprawdza tonik przynajmniej w moim przypadku, ale ja mam skóre z tendencją do przetłuszczania dlatego nie wiem jak w Twoim przypadku to zadziała Pozdrawiam
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:47   #3147
Kat1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hej dziewczyny ! Jak wcześniej kilka wątków pisałam , miałam być z wizytą u kolejnego dermatologa i jak się okazało trzecia diagnoza trądzik łojotokowy , jak byłam w wieku dojrzewania też to miałam tzw ŁZS ale nie na twarzy a teraz nie mam nigdzie indziej jak właśnie na twarzy. Więc mam antybiotyk Unidox i płyn Zineryt po dwóch tygodniach do kontroli. Zaczęłam kurację od poniedziałku , efektów jeszcze nie ma. Nie wiecie czy Zineryt to steryd ??? szukałam w necie ale nie doszukałam się niczego aby ktoś wspominał że to steryd . Z góry dziękuję .
Pozdrawiam .
Kat1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:32   #3148
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziewczyny mam do Was pytanie.
Czym i jak najlepiej leczyć krostki które wyskakują w okolicy ust, tuż nad górną wargą?
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 16:50   #3149
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie.
Czym i jak najlepiej leczyć krostki które wyskakują w okolicy ust, tuż nad górną wargą?
Chyba tak jak resztę :P Tylko nie używaj na czas leczenia tłustych pomadek
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 22:54   #3150
Johnson
Raczkowanie
 
Avatar Johnson
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Den Haag / Trójmiasto
Wiadomości: 101
GG do Johnson Send a message via Skype™ to Johnson
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Witam,
przeczytałam kilka ostatnich stron i chyba podczas kilkuletniej walki z pryszczami wypróbowałam wszystkie ww sposoby.
Mam cerę mieszaną .Nakładałam kiedyś maseczki z cynamonu , robiłam toniki z wody i cytryny , brałam antybiotyki i nic nie pomagało.
Jakiś czas temu wybrałam się do kosmetyczki na porządne oczyszczanie twarzy , po czym przez jakiś tydzień miałam twarz jakby przeszło przez nią tornado - zaczerwienienia , strupy poprostu koszmar.
I wtedy natknełam się w drogierii na żel Soraya Kuracja Matująca .
Kupiłam żel i maseczki :matującą i dotleniającą. Muszę przyznać ,że choć nie mam jeszcze super czystej buzi to jej stan naprawdę się poprawił. Skóra nie jest przesuszona ani zbyt tłusta. Tak więc z czystym sumieniem polecam
Johnson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.