Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 20:34   #3331
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

o tak !i tradycyjnie -popijanie herbatekteraz piję właśnie zieloną
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:42   #3332
always me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 611
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez justme001 Pokaż wiadomość
I ja również po 3 tygodniach walki widzę, że C jest mniejszy ale walczymy walczymy dalej
a jak często, długo wykonujesz masaże, ćwiczenia itp.?
__________________
04.12.07
always me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 14:45   #3333
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

cellulit zaczyna ginac gdy zwiekszylam obciazenie z ktorym cwicze
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 15:28   #3334
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

to zazdroszczę.
Ja jestem po siedmiu 'zabiegach" bańkami (co drugi dzień), piję zieloną i białą hebatę, kupiłam sobie ten biedronkowy balsam antyc. chodzę 1-2 razy w tygodniu na siłownię/aerobic. I co? I nic konkretnego się u mnie nie dzieje
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 15:30   #3335
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

beatiska - ja walcze od wrzesnia nic nie ma nagle i odrazu ale wiem, ze warto !
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 15:42   #3336
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny, a jakie ćwiczenia wykonujecie hmmm... "unoszące" pośladki?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 16:12   #3337
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

stepperek
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 16:45   #3338
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie ćwiczenia wykonujecie hmmm... "unoszące" pośladki?

temille web na pośladki


wczoraj biegałam az chyba 6 min, po drodze koło domku.Raz pod gorę a raz z górki - dodatkowe utrudnienie Dziś też zamierzam... Teraz siedzę przed laptopem i staram sie coś pouczyć ale mi to zabardzo nie wychodzi Popijam herbatki i H2O
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 16:47   #3339
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja własnie powaznie zastanawiam się nad kupnem steppera, ale ciągle brakuje mi tego ostatniego kroku, żeby się do tego przekonać i kupić

Mini82, widzisz jakieś efekty? Jak bardzo męczą się mięsnie? wiem, że to zalezy od ilości i obciążenia, ale wolałabym usłyszeć parę opiń
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:20   #3340
justme001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez always me Pokaż wiadomość
a jak często, długo wykonujesz masaże, ćwiczenia itp.?
Ja ćwiczę codziennie, 8min legs, 8min buns, i ćwiczenia z tej stronki: http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Fitne...-posladki.html
Codziennie masaż syrenka przez ok 10-15 min, później bicze wodne na zmianę zimna-letnia woda ;D
Co 2 dni masaż bańką chińska z oliwka Ziaji, a później robię peeling z kawy z solą, albo kawy z cukrem No i oczywiście piję duuuużo wody mineralnej, albo wody z cytryną, i zielona herbatka czasami A do smarowania w nóżki... właśnie kończę Serum eveline, które starczyło mi na 3tyg codziennego smarowania wiec teraz zamierzam kupić serum z biedronki za 5zł, bo skład ten sam co eveline a cena 3razy mniejsza
Jeśli chodzi o dietę, to nie mam jakiejś szczególnej, po prostu wiecej warzyw, owoców, zero fastfoodów, chipsów i słodyczy
W sumie weszło mi to wszystko w nawyk, Czekam aż będzie cieplej to będę jeszcze biegać Mam nadzieje, ze takim działaniem do wakacji, bez krępowania się nałożę spódniczkę
tak jak wszystkie z Nas , wiec dziewczynki do dzieła ;D
justme001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:32   #3341
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Jestem kompletnie zielona, jak wyglądają te bańki ? i jak się robi nimi masaż? :P
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 17:42   #3342
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
Jestem kompletnie zielona, jak wyglądają te bańki ? i jak się robi nimi masaż? :P
to wszystko i wiele innych wartych uwagi informacji jest opisane w tym wątku
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:53   #3343
honey338
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 14
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie ćwiczenia wykonujecie hmmm... "unoszące" pośladki?
Według mnie najlepszymi ćwiczeniami na posladki są nic innego jak przysiady, tylko pełne i proste plecki ładnie unosza pupcie, Do tego co 2 gdzień kapiel i prysznic nóg na przmian zimna i ciepła woda...wmasowanie antycellulitowego olejku do masazu z ziaji, 5 min na jedno i drugie udo(razem z posladkami) bańkami chińskimi,
Po takim czyms nózki-pośladki cud,miód i orzeszki
Ahh zapomniałabym oczywiscie przy systematycznym wykonywaniu tego rytuału.
Ja dodatkowo biegam, jezdze na rowerku i pływam-to tak na spalenie tkanki tłuszczowej no i....lubiEM
honey338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:00   #3344
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

honey338, to muszę się uzbroić w bańki... Ale tyle się nasłuchałam o tym, że boli i o siniakach, że nie wiem czy dam się namówić

A tak to ćwiczę na orbitreku, robię ćwiczenia a'la sikający piesek, peeling kawowy, masaż + oliwka dla dzieci i prysznice... Aaaa i krem nawilżający Nivea... Póki co efektów jeszcze nie widać... Chyba powinnam się uzbroić w cierpliwość
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:16   #3345
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

No i dzisiaj kolejne 10km., masażyk i peeling
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:55   #3346
always me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 611
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez justme001 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę codziennie, 8min legs, 8min buns, i ćwiczenia z tej stronki: http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Fitne...-posladki.html
Codziennie masaż syrenka przez ok 10-15 min, później bicze wodne na zmianę zimna-letnia woda ;D
Co 2 dni masaż bańką chińska z oliwka Ziaji, a później robię peeling z kawy z solą, albo kawy z cukrem No i oczywiście piję duuuużo wody mineralnej, albo wody z cytryną, i zielona herbatka czasami A do smarowania w nóżki... właśnie kończę Serum eveline, które starczyło mi na 3tyg codziennego smarowania wiec teraz zamierzam kupić serum z biedronki za 5zł, bo skład ten sam co eveline a cena 3razy mniejsza
Jeśli chodzi o dietę, to nie mam jakiejś szczególnej, po prostu wiecej warzyw, owoców, zero fastfoodów, chipsów i słodyczy
W sumie weszło mi to wszystko w nawyk, Czekam aż będzie cieplej to będę jeszcze biegać Mam nadzieje, ze takim działaniem do wakacji, bez krępowania się nałożę spódniczkę
tak jak wszystkie z Nas , wiec dziewczynki do dzieła ;D
Syrenka - jest, balsam - też, ćwiczenia - tak, ale stepper, bańki - chyba nie bardzo mogę (naczynka ), peelingi - są , tak jak i herbatki
Ostro do walki i mam nadzieję, że cellulit się podda ^^
__________________
04.12.07
always me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:00   #3347
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Czesc dziewczyny

Nie chcę zakładac nowego wątku więc może wy bęziecie wiedziały czemu tak. Otóż to robią mi się rozstepy na ...obojczyku , zaraz na górze dekoltu od kości obojczyka. Czemu mi się tu zrobiły??
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:23   #3348
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hej!
Co myślicie o ćwiczeniach cardio i streching??? Przez 40 minut szaleńczo podskakuje się jak na skakance i wymachuje rękoma. Raz ćwiczyłam, ale nie wiem czy kontynuować, czy będą efekty.
A co polecicie na zgubienie tłuszczyku z bioder i ud. Tak aby było szybko ale i intensywnie.
Pozdrawiam!
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:44   #3349
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Hej!
Co myślicie o ćwiczeniach cardio i streching??? Przez 40 minut szaleńczo podskakuje się jak na skakance i wymachuje rękoma. Raz ćwiczyłam, ale nie wiem czy kontynuować, czy będą efekty.
A co polecicie na zgubienie tłuszczyku z bioder i ud. Tak aby było szybko ale i intensywnie.
Pozdrawiam!
uuu 40min. szaleńczo na skakance? Nie wiem czy dałabym radę, ale myślę, że efekty jak najbardziej będą... Na uda i biodra? Zawsze myśłałam, że właśnie skakanka, orbitrek, rower, bieganie, rolki itp.
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 09:56   #3350
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny, dołączyłam do miłośniczek masażu bańkami Masuję się ( z pomocą TŻ ) od 3 dni. Na razie nie widzę jakiś spektakularnych efektów, chociaż od razu muszę zaznaczyć, że mam Pana C w 1 stopniu. Bańki stosuję raczej na ujędrnienie i profilaktycznie, żeby Pan C nie zakolegował się z moim ciałem za bardzo

Co do bólu, to ja raczej go nie odczuwam. Chyba, że bańka bardzo się wessie Słyszałam, że przy wyższym stopniu cel. ból jest większy, ale nie wiem, ile w tym prawdy Po wczorajszym masażu zostały mi małe siniaki w jednym miejscu, boję się, że to może naczynka Jak myślicie?

Mój masaż trwa po 10min na nogę. W czasie masowania jednej nogi, na drugiem mam przyczepione 3 bańki, których położenie zmieniam co 2-3min.

Stosuję oliwkę Bambino i jest ok, chociaż nie jest aż tak gęsta.

Trzymam za nas kciuki dziewczyny
Natix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:48   #3351
joalis4475
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Czesc dziewczyny nie było mnie kilka dni i dużo się wydarzyło.Nakupiłam sobie całe mnóstwo herbatek zielonych czerwonych białych i zaczęłam pic.Przeszukałam całe mieszkanie i gdzies mi sie zapodział mój sprzet cellulis i już go pewnie nie znajdę .Wiec bedę musiała kupić te banki ale doradzcie czy one tak naprawde pomagają bo duzo sie naczytałam i rózne są opinie.Mam pytanie jaką gąbką albo rękawicą najlepiej robić piling bo jak używałam tej gąbki syrenki to piling wchłonął sie cały w syrenkę i tylko w wodzie sie pienił a na nogach nie chciał.? Pozdrawiam
joalis4475 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:55   #3352
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Nie chcę zakładac nowego wątku więc może wy bęziecie wiedziały czemu tak. Otóż to robią mi się rozstepy na ...obojczyku , zaraz na górze dekoltu od kości obojczyka. Czemu mi się tu zrobiły??


cwiczysz?? w sensie silownia jakies ciezarki albo cos w tym stylu?? moze to od cwiczen albo przybralas na wadze akurat w tych miejscach innego powodu nie widze nic sie samo nie robi ;p

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

slyszalam ze dobra jest masc "cepan" jest na blizny co prawda ale musze sobie zakupic i zobaczymy czy podziala.



co do baniek wie ktos moze ile kosztuja? chyba bede musiala zastosowac bo straszny cellulit mi sie zrobil masakra ;( jest dosc gleboko posuniety tzn widac go nawet jak stoje znacie jakies jeszcze sposoby zeby pomoglo? masaze ok ale moze jakis krem?
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:00   #3353
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez an-gi Pokaż wiadomość
co do baniek wie ktos moze ile kosztuja? chyba bede musiala zastosowac bo straszny cellulit mi sie zrobil masakra ;( jest dosc gleboko posuniety tzn widac go nawet jak stoje znacie jakies jeszcze sposoby zeby pomoglo? masaze ok ale moze jakis krem?
U mnie w aptece 28 zł. Mi nie pomogły (stosuję jako banki na przeziębienie) bolało w trakcie masażu i długo po, siniaki i nic więcej.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:45   #3354
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A używała któraś z was tego kremu? http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=5318

Jeżeli tak to jak się sprawował? Bo nie wiem czy mam jutro go sobie kupić czy nie...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:30   #3355
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez an-gi Pokaż wiadomość
cwiczysz?? w sensie silownia jakies ciezarki albo cos w tym stylu?? moze to od cwiczen albo przybralas na wadze akurat w tych miejscach innego powodu nie widze nic sie samo nie robi ;p

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

slyszalam ze dobra jest masc "cepan" jest na blizny co prawda ale musze sobie zakupic i zobaczymy czy podziala.



co do baniek wie ktos moze ile kosztuja? chyba bede musiala zastosowac bo straszny cellulit mi sie zrobil masakra ;( jest dosc gleboko posuniety tzn widac go nawet jak stoje znacie jakies jeszcze sposoby zeby pomoglo? masaze ok ale moze jakis krem?
Zakupilam w aptece za 25 zl,początki są strasznie,bo boli jak diabli,ale po 3 razach juz jest ok.
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:03   #3356
honey338
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 14
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Własnie z tymi bańkami to rózne baaajki, moja kolezanka twierdzi ze rewelacja po miesiącu miała nogi gładkie ujedrnione i cellulit znacznie sie zmniejszył. Robiła zabiegi 2 razy w tyg. Wciągneła mnie. Przyznam ze jak sama sobie robie to wiekszy ból...wiec masujemy sie z współlokatorka na zmiane Siniaków nie miałam...delikatne zaczerwienienia. Masaz pleców jest znacznie przyjemniejszy Ale jestem pewna ze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc nic nie przynosi trwałych efektów na raz, dwa,trzy.

Ahhh i "always me"...ja tez mam pekające naczynka ale jakos nie robie sobie z tego sprawy chodze na saune, stawian banki, opalam sie...żySie
wszystko jest dla ludzi

- Guniaa moja kolezanka studiuje kosmetykologie, miala raz wykład z chirurgiem plastycznym z niemiec.....polecił na rozstepny CONTRACTUBEX, on wypisuje to tez pacjentkom po roznych operacjach, wygladza blizny, mojej kolezance ładnie wyelominował blizny potradzikowe....a kolejna kolezanka własnie studentka kosmetykologii stosuje je na rozstepny pociazowe)

Edytowane przez honey338
Czas edycji: 2010-02-24 o 21:10
honey338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:27   #3357
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez honey338 Pokaż wiadomość
Własnie z tymi bańkami to rózne baaajki, moja kolezanka twierdzi ze rewelacja po miesiącu miała nogi gładkie ujedrnione i cellulit znacznie sie zmniejszył. Robiła zabiegi 2 razy w tyg. Wciągneła mnie. Przyznam ze jak sama sobie robie to wiekszy ból...wiec masujemy sie z współlokatorka na zmiane Siniaków nie miałam...delikatne zaczerwienienia. Masaz pleców jest znacznie przyjemniejszy Ale jestem pewna ze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc nic nie przynosi trwałych efektów na raz, dwa,trzy.

Ahhh i "always me"...ja tez mam pekające naczynka ale jakos nie robie sobie z tego sprawy chodze na saune, stawian banki, opalam sie...żySie
wszystko jest dla ludzi

- Guniaa moja kolezanka studiuje kosmetykologie, miala raz wykład z chirurgiem plastycznym z niemiec.....polecił na rozstepny CONTRACTUBEX, on wypisuje to tez pacjentkom po roznych operacjach, wygladza blizny, mojej kolezance ładnie wyelominował blizny potradzikowe....a kolejna kolezanka własnie studentka kosmetykologii stosuje je na rozstepny pociazowe)
No właśnie tez mam wrazenie,ze przesadzacie z tymi naczynkami,pewnie to mniej wiodoczne niz cellulit. naczynka zawsze mzan pzrykryc spejem,a cell nie bardzo
A ja nie pisalam nic o rozstepacvh?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:32   #3358
always me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 611
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
No właśnie tez mam wrazenie,ze przesadzacie z tymi naczynkami,pewnie to mniej wiodoczne niz cellulit. naczynka zawsze mzan pzrykryc spejem,a cell nie bardzo
A ja nie pisalam nic o rozstepacvh?
z tym że ja już miałam skleroterapię i nie chcę znowu w to kasy ładować, dlatego się boję, żeby mi po tych bańkach kolejne nie wyszły
__________________
04.12.07
always me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 14:58   #3359
Lady021
Raczkowanie
 
Avatar Lady021
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 294
GG do Lady021
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

No to może w końcu oficjalnie do Was dołączę, bo czytam wasze wypowiedzi już od jakiegoś czasu
Nie mam jakiegos wielkiego problemu z C., ale widze, że coś się zaczyna brzydko tworzyć na udach... Więc jak na razie piję czerwoną i białą herbatkę (zielonej nie upiję, ochyda :/ ), w czasie kąpieli masaż syrenką z dodatkiem jakiegoś żelu antycelluitowego (bodajże Lirene) a potem jeszcze masażer w towarzystwie czarnego masła z Ziaji Teraz jeszcze niedługo dorzucę do tego rower, a tak to staram się codziennie chociaż parę przysiadów zrobić albo np. leżąc na łóżku i czytając ćwiczyć przy okazji nogi.
Za to z ograniczeneim słodyczy mam problem, szczególnie w trwającym szale przedmaturalnym....
__________________
Jedno kliknięcie, a poprawia samopoczucie

"Wszystko się może zdażyć, gdy głowa pełna marzeń..."
...Nawet gdy wydają się one bardzo nierealne
Lady021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:16   #3360
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny ten balsam z Biedronki jest w takiej tubie zakręcanej <jak kremy do rąk tylko wiekszy > czy może ww takiej zwykłej "butelce" jak wiekszość balsamów. Bo z tego co pamiętam takie dwa widziałam "biedronkowe" balsamy. , ale nie zwróciłam wtedy na nie zbytnio uwagi A jak pójdę nastepnym razem , chciałabym wiedzieć ktory kupić )

A walka idzie pełną parą... Własnie popijam zieloną herbetkę i niedługo biorę sie za ćwiczenia
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.