Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 20:26   #2371
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: stylista maciej wróblewski

Cytat:
Napisane przez kingitto Pokaż wiadomość
Witam,
Nie polecam!! Jakieś miesiąc temu wybrałam się do tego salonu ufarbować dość duży odrost baleyagu. Fryzjer - Jonatan, powiedział, że baleyage to obciach i zaproponował mi koloryzacje jednym kolorem. Zgodziłam się ale uprzedziłam, że nienawidzę ciemnych włosów...że nie mogą być ciemniejsze niż mam....
Napisze w skrócie... chłopak farbował mi je 3 razy... w rezultacie wyszłam z płaczem z włosami zielonkawo ciemno brązowymi... zapłaciłam tylko za obcięcie (120zł) które było wykonane w ciągu 5 min na odwal się. Po tygodniu ten strasznie ciemny kolor zmył się a na włosach miałam pomarańczowy odrost a reszta włosów była jak poprzedni mój baleyage tylko lekko zielonkawy... wyglądałam jak papuga...Po miesiącu poszłam na poprawe farbowania do Pani Sylwii... zaproponowała dekoloryzacje i ponowne farbowanie na jaki chce kolor lub baleyage który rozjaśni włosy ale nadal zostaną jeszcze te "papugowate" kolory ... wybrałam 2 obcję ponieważ szkoda mi było włosów, dekoloryzacji pewnie moje włosy by nie przeżyły bo 4 farbowania w ciagu miesiąca to i tak za dużo. Za tą poprawkę zapłaciłam 350 zł po długim targowaniu ponieważ chcieli mnie skasować 450 zł (350 za farbowanie i 100 zł za "modelowanie" czyli wysuszenie włosów na szczotce.!!!!!!-nigdzie sie z czymś takim nie spotkałam żeby płacić za suszenie!!!!!..)
Reasumując mam nadal beznadziejny kolor choć lepszy niż przed poprawką bo przynajmniej nie wstydzę sie na ulicy pokazać!!!!
Włosy były 4 razy farbowane, mam szczotę na głowie i musze moje długo zapuszczane włosy podciąć przynajmniej 5 cm!!!!!!!! do tego musze za to zapłacić.
Wydałam w tym salonie 470 zł - mam zniszczone po 4 farbowaniach włosy i muszę iść jeszcze do innego fryzjera i wydać znowu kase na obcięcie szczoty która mi zrobili!
Salon przereklamowany.
Niemiła obsługa, nieszanująca czasu innych...
Ostatnio chodziła mi po głowie wizyta u innego fryzjera (mam stałego - instytut kerastase La Belle) tylko dlatego, że o Wróblewskim krążą legendy, że niby taki fantastyczny...Ta opinia bardzo mnie zniechęciła. Na pewno tam nie pójdę. Zostaje przy moim sprawdzonym, dobrym salonie, w którym nigdy nie było potknięć.
__________________
Bo układanie Wierszy i Piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu.
To one cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam, gdzie one mogłyby cię znaleźć...
ginza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 17:44   #2372
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zapisalam sie do p.Andrzeja z Milek Design,byl jeszcze jeden wolny termin do p.Franka i sama nie wiem na ktorego z nich mam sie zdecydowac...Ide na koloryzacje blond i zalezy mi na prosto scietej grzywce i delikatnym podcieciu.Moze cos poradzicie ?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:06   #2373
Fafikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
SZCZERZE ODRADZAM studio Doroty Wodzińskiej. Byłam tam 2 dni temu i to były moje najgorsze chwile u fryzjera (a wielu już odwiedziłam). Za namową pań zdecydowałam się na kolor 6N z palety Farouka, żeby zniwelować nieładny odcień moich włosów, które staram się doprowadzić do ich naturalnego ciemnego blondu. Kolorystka zapewniła mnie, że włosy nie będą czarne, bo bardzo się tego obawiałam. Poprosiłam, żeby nie farbowała mi 1 cm moich naturalnych włosów, które zdążyły odrosnąć po ostatniej koloryzacji. Obiecała, że na koniec tylko zemulguje, żeby zachować ten naturalny odrost. Siedziałam z farbą na włosach 40min, podczas gdy 2 panie fryzjerki (bo tylko tyle było ich w salonie) obsługiwały innych klientów. Przez całą moją wizytę przewinęło się jakieś 9-10 osób (przy których pracowały 2 fryzjerki !!!). Kiedy w końcu zajęto się mną ponownie, dowiedziałam się, że "kolor jest super" - teraz trzeba tylko zemulgować i wysuszyć, by nałożyć farbę ponownie Gdy zobaczyłam swoje włosy po wysuszeniu (które odbywało się pod przeraźliwie gorącą suszarą, podczas gdy kolejni klienci byli obsługiwani), zaniepokoił mnie jasny kolor u nasady - przecież miały tam nie być farbowane, a już na pewno nie rozjaśniane Kolorystka, delikatnie mówiąc, olała moje pytania o dziwne rozjaśnienie i przystąpiła do ponownego nakładania farby. Tym razem najpierw u nasady. Właśnie upływała CZWARTA GODZINA mojego pobytu w tym salonie... Ponieważ się spieszyłam, bo byłam konkretnie umówiona (o czym informowałam fryzjerki zaraz po przybyciu), obiecano mi, że z tą partią farby będę siedziała znacznie krócej niż z poprzednią. Było krócej... jakieś 7 minut... (...) U nasady, zamiast mojego naturalnego ciemnego blondu - rudy, jasny brąz ... Niżej - prawie czerń !!! Cena takiej wątpliwej przyjemności: 200zł Chyba liczą sobie za czas, a nie usługę i jej efekt.
Z ciężkim sercem, ale podpisuję się pod wrażeniami Kasi
Po ostatniej wizycie mam schrzanione włosy.
Kolor – miał być słoneczny blond a jest żółto – kurczaczy

Wcześniej, przez dwie godziny słyszałam tyrady o przewadze farb Osmo nad szmirą i tandetą innych marek. Osmo to XXI wiek, nie niszczy włosów, a przeciwnie wskrzesza. Całą resztę z Wellą na czele należy przepędzić na cztery wiatry. Osmo nie osmo kolor wyszedł nie taki na jaki się umawiałam.

Nie podoba mi się gatunek fryzjerów WIEDZĄCYCH LEPIEJ co mi pasuje, czy podcinać (mimo moich protestów bo miałam podcinane pióra 3 tyg temu).

No nic… Obecnie liżę rany
Czekam aż mi pióra odrosną (układam je rano przez godzinę w łazience abym mogła wyglądać jak człowiek)
Bardziej jednak niż długość martwi mnie ten kurczaczy odcień.

Cięcie… Nie układa się nic a nic…
Kolor do bani…
Kasa poszła w błoto
A ile nerwów…

Naprawdę to, ze ktoś się przewija w Twoim Stylu czy Urodzie nie gwarantuje wszystkiego.
I teraz to już nie wiem u kogo to ratować
I jeszcze bardziej się boję fryzjerów….

Edytowane przez Fafikowa
Czas edycji: 2010-03-25 o 11:17
Fafikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 07:11   #2374
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny a gdzie znajdę fryzjera który będzie potrafił dobrać kolor?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 07:59   #2375
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć Dziewczyny.
Przez bardzo długi czas chodziłam do Pani Marylki z Akademii Perfect Hair. Byłam bardzo zadowolona, chociaż cena wysoka. Nigdy się nie zawiodłam. Niestety P. Marylka poszła na ciążowe i byłam zmuszona szukać zastępstwa. Byłam u Pani Beatki w Cherry, było nieźle, ale salon dość obskurny, i daleko ode mnie. Potem byłam u P. Magdy z Instar Studio, byłam zadowolona, chociaż trochę krzywo wyszło, ale bez tragedii, i cena niewysoka. Ale też daleko, więc szukałam dalej. Ostatnio blok obok mnie powstał nowy salon Magiczne Nożyczki, z polecaną w necie P. Violą. Byłam wczoraj drugi raz. Za pierwszym razem była trochę zła, bo fryzruka wyszła trochę za krótka, P.Viola nie usłyszała, żeby raczej nie skracać a odświeżyć utrzymując długość którą miałam. Ale włosy układały się super, i wyjątkowo szybko urosły. Wczoraj byłam znowu, fryzurka wyszła bardzo ładnie, dzisiaj myłam włosy żeby zobaczyć jak sama je ułożę. Wygląda że jest super, chociaż mówię to szeptem żeby nie zapeszyć. Cena nie jest zbyt niska, płacę tam 90 zł. za średnie włosy. Ale jak mam jechać na drugi koniec Warszawy żeby zapłacić 50 zł. i nie być zachwycona, to wolę zapłacić te 90. Reasumując: Polecam P. Violę, chociaż też jest w ciąży i niedługo zniknie, i znowu będę musiała szukać. Ech.
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 12:56   #2376
nataliatomaszewska1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam was serdecznie
Chcialam sie zapytac czy nie wiecie moze gdzie w Warszawie znajduje sie jakis fryzjer ktory potrafi zrobic prawdziwy" amerykanski" balejaz??mam na mysli ladne cieple kolory blondu, sloneczne, nie biale...Mam teraz cieply rudawy odcien blondu ale chcialam je rozjasnic a bylam w wielu salonach i nie wiem kompletnie gdzie sie wybrac...cena nie gra roli...
Pozdrawiam serdecznie
nataliatomaszewska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:05   #2377
gogo29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam ja równiez tak jak większośc z was szukam dobrego fryzjera w Warszawie Mieszkam tu dopiero od miesiąca i nie znam nikogo. Po ostatniej wizycie u fryzjera mam katastrofę na głowie. Zasatanawiam się nad wizytą u Miłka , natknęłam sie niedawno też na informacje nt. też podobno świetnego fryzjera P. Pawła z Kurnik5. Czy ktoś z was był może u niego? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź, o wynik wizyty i ceny. I tak nawiasem ile kosztuje przyjemność u Miłka tj. kolor i cięcie na średniej długości włosów? I jeżeli ktoś zna Kurnik5 to równiez prosze o podanie cen Pozdrawiam wszystkich poszukujących
gogo29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 17:40   #2378
krzysiek8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: poszukuje dobrego fryzjera w Warszawie

cześć wszystkim mam taki problem, kilka lat temu w szkole zdz poznałem bardzo dobrego fryzjera w wawie, teraz nie mogę go odnaleźć . jest rozbudowany, przystojny, blond włosy, krócej ostrzyżone, opalony. nazywa się maciek, jeżeli go kojarzycie bardzo proszę o kontakt.

krzysiek8888_88@o2.pl
krzysiek8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 20:43   #2379
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gogo29 Pokaż wiadomość
Witam ja równiez tak jak większośc z was szukam dobrego fryzjera w Warszawie Mieszkam tu dopiero od miesiąca i nie znam nikogo. Po ostatniej wizycie u fryzjera mam katastrofę na głowie. Zasatanawiam się nad wizytą u Miłka , natknęłam sie niedawno też na informacje nt. też podobno świetnego fryzjera P. Pawła z Kurnik5. Czy ktoś z was był może u niego? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź, o wynik wizyty i ceny. I tak nawiasem ile kosztuje przyjemność u Miłka tj. kolor i cięcie na średniej długości włosów? I jeżeli ktoś zna Kurnik5 to równiez prosze o podanie cen Pozdrawiam wszystkich poszukujących
Miłek ma cen podane na stronie, znajoma tam była i zachwalała, niebawem też planuję tam się wybrać

u Miłka pomogą dobrać kolorek?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 00:23   #2380
angelita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mogłybyście mi podać jakiś namiar do Cherry? nie mogę znaleźć strony internetowej. Czyżby nie mieli? ew. telefon....
angelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:58   #2381
gogo29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dzięki A wiesz może do kogo najlepiej się umowić?
gogo29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 10:08   #2382
mojadrugastrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: milek design !!!!!!

Byłam tydzień temu na strzyżeniu i koloryzacji u Michała i baaardzo polecam. Kolor który mi zaproponował rzeczywiście jest świetny plus jego profesjonalne cięcie sprawiło ,że wrócę tam na pewno.
mojadrugastrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:22   #2383
krzysiek8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

fryzjer którego szukam nazywa się Maciek Mężyński. jest bardzo dobrym profesjonalistą i strzyże niedrogo (np. strz. męskie 35 zł) tylko nie wiem gdzie jest jego salon. Proszę o podpowiedź.

krzysiek8888_88@o2.pl
krzysiek8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 20:44   #2384
asiczka1113
Raczkowanie
 
Avatar asiczka1113
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa /Londyn
Wiadomości: 59
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam Was!! NIGDY ALE TO NIGDY NIE IDZCIE DO GALERI MOKOTOW W WARSZAWIE SIE STRZYC!!((!! mialm kiedys <w tamtym roku na swieta> obciete wlosy na boba , chodowalam , chodowalam i mialam juz za ramionka sliczniusie wloski , troszke zniszczone wiec podciac koncowki , odświeżyć poszlam wlasnie tam!! i plakalam 2 dni mialam wlosy obciete z jednej strony do ucha a dalej dlugie , krzywo , z tylu na glowie dziura miedzy wlosami!!, zajelo jej to 15 minut!!z modelowaniem wlosy za ramiona zostaly mi trudno powiedziec do kad bo byly tak krzywe!!!!!!!!!!! :<!! musialam sie ratowac w zyciu nie wyszla bym tak na ulice i poszlam to franck provost, zajeli sie mna wysmienicie 1,5 godziny probowala mila Pani uratowac mi cokolwiek z moich dlugich wlosow ale niestey znowu sa krotkie na boba (( tylko tyle dalo sie zrobic (( odradzam calkowicie !! NIGDY NIKOMU NIE ZYCZE dla mnie 1,5 roku zapuszczania dla niej 15 minut zniszczenia ( buziaki dla Ws kochane
__________________
..subtelnosc w szalenstwie przeciw codziennej rutynie w spontanicznosci..
asiczka1113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:15   #2385
s_y_l_v_i_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 103
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Namiar do Cherry - 512831070
ul. M. Dąbrowskiej 15 (Bemowo)
s_y_l_v_i_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:38   #2386
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam kilkanascie dni temu w salonie MilekDesign i jestem nawet zadowolona.Kolor jest ok,co prawda troche sie juz wyplukal ale w przypadku moich wlosow to normalne.Z fryzura nie szalalam,podcielam tylko grzywke i koncowki(zreszta Pan u ktorego bylam nie mial jakos kreatywnego pomyslu).Minusem jest fakt,ze nie mozna placic karta.Przygotowalam sobie kwote jaka mniej wiecej obowiazywala w cenniku,lecz zaproponowano mi dodatkowe refleksy na wlosach i dobrze,ze zapytalam o cene koncowa inaczej znalazlabym sie w glupiej sytuacji.W ogole srednio odebralam fakt,ze umawiam sie do konkretnego fryzjera stylisty za co zreszta place,a 80% robi za niego asystentka,ktora sie dopiero uczy.A w tym czasie ów fryzjer obsluguje dwie inne osoby
Wczesniej chodzilam do Pana Pawla z CeCe i niegdy nic takiego nie mialo miejsca,teraz nie wiem czy wrocic do niego czy do Miłka ,naszczescie do kolejnej wizyty mam troche czasu na zastanowienie

Edytowane przez blueania
Czas edycji: 2010-04-06 o 18:42
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:48   #2387
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witam,

wybrałam się do Kasi J. z salonu Milek Design po raz pierwszy miesiąc temu. Byłam bardzo zadowolona- z pomocy w dobraniu fryzury, sposobu układania, dobrania srodków do stylizacji i pielęgnacji. Dzisiaj byłam po raz drugi- i nadal podtrzymuję swoją opinię. Bedziemy się spotykać co jakiś czas w sensie fryzjerskim

mam cienkie włosy, "wychodze" z farbowania na bardzo jasny blond. Ratuję włosy po kilkuletnim cyklicznym spalaniu srodkami utleniającymi (w innych salonach).

Polecam ! Poza tym Kasia to przesympatyczna osoba.
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:06   #2388
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: milek design !!!!!!

nie bede kopiowac, bo napisałam juz swoją opinię nt tego salonu w innym wątku, ale jestem zadowolona z usług
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 09:40   #2389
hanerot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

pracowita - zapisałam się do p. Joanny na piątek. zobaczymy napiszę czyś miała rację
hanerot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 17:45   #2390
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nadszedł czas i znowu muszę się wybrać do fryzjera... Zastanawiam się tym razem nad Kasią J. z Milek Design( podobno do trzech razy...) i panem Radkiem RW. Zobaczymy co z tego wyjdzie

PS: jaki jest cennik mlodszych stylistow w MD? jakos nie moge sie na stronie doszukac
__________________

Edytowane przez aklina
Czas edycji: 2010-04-14 o 17:49
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:23   #2391
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zapisałam się do p. Andrzeja z Miłka na czwartek
Zobaczymy co z tego będzie
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:44   #2392
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Studio Fryzjerskie Renaty Galas w Warszawie

czy ktoraś z Wizazanek byla u Pani Renaty w jej studio na Strumykowej w Warszawie?
Kolezanki tam byly i sa bardzo zadowolone... Teraz chcialabym poznać pozostale opinie...
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:41   #2393
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Studio Fryzjerskie Renaty Galas w Warszawie

A gdzie na układanie włosów? Marzy mi się taki luźny koczek z grubych loków. Włosy mam za łopatki, gęste ale dość podatne.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 18:26   #2394
katarzynkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: milek design !!!!!!

zachęcona pozytywnymi opiniami o Milek design wybrałam się tam dziś po raz pierwszy strzygła mnie Kasia - młodsza stylistka, przemiła osoba, profesjonalistka pomimo młodego stażu no i niezwykle zaangażowana w to co robi najpierw pogadałyśmy sobie sporo o kondycji moich kudełków kręconych, potem trochę majaczyłam o tym jak chciałabym wygladać, ale w gruncie rzeczy poddałam się jej instynktowi fryzjerskiemu. Podczas strzyżenia byłam cały czas uświadamiana co sie dzieje z moimi włosami No i efekt końcowy jest super moje loki znowu zaczęły szaleć, a własnie tego mi brakowało dobrego cięcia. I choć to moja pierwsza wizyta - polecam wszystkim Milek Design i Kasię - młodszą stylistkę
katarzynkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 19:58   #2395
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: milek design !!!!!!

Cytat:
Napisane przez katarzynkowa Pokaż wiadomość
zachęcona pozytywnymi opiniami o Milek design wybrałam się tam dziś po raz pierwszy strzygła mnie Kasia - młodsza stylistka, przemiła osoba, profesjonalistka pomimo młodego stażu no i niezwykle zaangażowana w to co robi najpierw pogadałyśmy sobie sporo o kondycji moich kudełków kręconych, potem trochę majaczyłam o tym jak chciałabym wygladać, ale w gruncie rzeczy poddałam się jej instynktowi fryzjerskiemu. Podczas strzyżenia byłam cały czas uświadamiana co sie dzieje z moimi włosami No i efekt końcowy jest super moje loki znowu zaczęły szaleć, a własnie tego mi brakowało dobrego cięcia. I choć to moja pierwsza wizyta - polecam wszystkim Milek Design i Kasię - młodszą stylistkę

Idę w piątek
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:57   #2396
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ostatnio chciałam umówić się do p. Kingi ze Strefy Cięcia ale okazało się, że Pani Kinga już tam od stycznia nie pracuje. Podobno wróciła do Radomia, skąd pochodzi. No i teraz
Gdzie mam teraz iść do fryzjera, który umie obciąć kręcone/falujące się włosy w Warszawie i nie wydać majątku?
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:29   #2397
katarzynkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: milek design !!!!!!

daj znać jak wrażenia
katarzynkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 22:33   #2398
aaasiiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: milek design !!!!!!

a ja idę jutro do p. andrzeja
aaasiiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 22:38   #2399
dandi2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

jesli chodzi o krecone wlosy to mozesz sprobowac u Magdy z freehair, sama ma krecne wiec chyba powinna cos o tym wiedziec. pozatym bylam dzis w freehair i widzialam jak akurat zajmwala sie pania z krecnymi wlsami i moim zdaniem wyszlo ok. tylko nie wiem jak z cena, ja bylam u emili i za sciecie prostych wlosow zaplacilam 100 zł i jestem strasznie zadowolona.
dandi2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 16:35   #2400
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: milek design !!!!!!

Cytat:
Napisane przez katarzynkowa Pokaż wiadomość
daj znać jak wrażenia
Na razie napiszę tylko, że jestem bardzo zadowolona
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.