Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 11:21   #4831
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Cirilla Pokaż wiadomość
Mówisz jakby oferta uniwersytetów była tak bogata i wspaniała, że można przebierać w cudownych kierunkach i problemem jest, na co się zdecydować. Nie, problemem jest, że jak chcesz mieć wyższe wykształcenie, to musisz się zdecydować na coś, co nie do końca Ci odpowiada, bo nie ma innego wyboru :P
Poza tym wiadomo, że teraz marudzimy, a jak zaczniemy pracować, to będziemy marudzić, że chcemy wrócić na studia. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, nie?
Jakoś zupełnie się z tym nie zgadzam. Jeśli nic Ci nie odpowiada to nie studiujesz bo studiowanie czego co mi do końca nie odpowiada jest bez sensu.
A jeśli już chcesz mieć wyższe wykształcenie to trzeba się troszkę poświęcić a nie marudzić, że trzeba się uczyć czegoś co jest zbędne.

Cytat:
Napisane przez Cirilla Pokaż wiadomość
Nieeeee chce mi się ćwiczyć!!!
Mi też. Ja mam labę, wezmę się za siebie jak skończy się to pyszne żarełko ze świąt.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 13:10   #4832
mimi1908
Przyczajenie
 
Avatar mimi1908
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam wszystkich
Czytam o waszych sposobach na cellulit,ja znalazłam już sposób wiec jeśli jesteście zainteresowane to zapraszam na mój blog, nie jest o dopracowany bo byl pisany w wielkich emocjach..noi pierwszy mój w życiu
Co o tym sądzicie ??
serdecznie zapraszam www.cellulitpokonany.blogspot.com
mimi1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 13:25   #4833
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

"Kremy, tabletki,diety, ćwiczenia nie pomagają ...."

ale cudowny olejek w 2 tygodnie pomogl

ciekawe ile ci zaplacili za ta marna reklame.

jakos z mojego doswiadczenia wynika ze cwiczenia i masaze z kremem to najlepszy sposob na cellulit.
vacu fit tez jest akurat niezle

a w Twoj cudowny olejek nie wierze.

swoja droga poszukujac jakiegos avka z jedrna pupa (nie znalazlam) przez przypadek znalazlam taka stronke: http://www.cellinea.pl/

no coz zdjecia sa obiecujace...ale jakos nigdzie nie widze skladu teko leku;/
chyba juz lepiej zaufac inneov czy innym apetcznym srodkom.
a ta cala celinee zamawia sie przez neta;/
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 13:34   #4834
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

sPaM
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:19   #4835
mimi1908
Przyczajenie
 
Avatar mimi1908
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Przykro mi , że uważasz to za spam. Zrobiłam tą stronę bo olejek mi pomógł.To jest raczej chęć podzielenia się doświadczeniem Nie mogę zdradzić receptury bo potem osoba , która to wymyśliła miała by roszczenia do mojej osoby.Podałam link do strony bo zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć.Są różne sposoby jedne pomagają inne nie.Masaż też jest zalecany przed stosowaniem olejku ponieważ będzie bardziej działał, zresztą jak każde preparaty nakładane na skórę.Od pewnego czasu stosuje domowe sposoby na różne problemy bo gotowe kosmetyki mają bardzo dużo chemii i są drogie.Sama nauczyłam się robić balsamy do ciała, kremy do twarzy i działają tak samo jak gotowe. Sklepy z kosmetykami zamieniłam na zielarskie i spożywcze.
mimi1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:16   #4836
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mimi1908 Pokaż wiadomość
Przykro mi , że uważasz to za spam. Zrobiłam tą stronę bo olejek mi pomógł.To jest raczej chęć podzielenia się doświadczeniem Nie mogę zdradzić receptury bo potem osoba , która to wymyśliła miała by roszczenia do mojej osoby.Podałam link do strony bo zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć.Są różne sposoby jedne pomagają inne nie.Masaż też jest zalecany przed stosowaniem olejku ponieważ będzie bardziej działał, zresztą jak każde preparaty nakładane na skórę.Od pewnego czasu stosuje domowe sposoby na różne problemy bo gotowe kosmetyki mają bardzo dużo chemii i są drogie.Sama nauczyłam się robić balsamy do ciała, kremy do twarzy i działają tak samo jak gotowe. Sklepy z kosmetykami zamieniłam na zielarskie i spożywcze.
tak? a na stronie tego olejku pisze, ze zadne kremy nie sa w stanie dostac sie do tkanki tluszczowej, wiec niby olejek jakim cudem moze to zrobic?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:44   #4837
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hehehehehehe chcialam ci powiedziec ze ta tajna receptura jest w internecie i wszedzie pisze ze to pic na wode

polecam sobie poczytac wątek: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4500611



ze juz nie wspomne ze skladniki do olejku to masa kasy.
moze to dziala jako WSPOMAGANIE ale na pewno nie usunie cellulitu w 2 tyg
wole zainwestowac w dobry krem,karnet na fitness i zdrowe produkty do jedzenia wydawac kase na jakas receptura kotra rzekomo ma pokonac wszystko co wymyslono na cellulit

jako ze recpetura jest juz znana to mozna wyprobowac jako nawilzacz skory
moze cos cellulit ruszy ale i tak uwazam ze to tylko wspomaganie i urozmaicenie zwyklych kremow;p

Edytowane przez kociczka
Czas edycji: 2010-12-30 o 16:54
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 17:22   #4838
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

niezle...
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 21:32   #4839
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A u mnie kumulacyjny punkt osiąga moja załamka. Nie miałam kasy, żeby kupić sobie coś na sylwestra więc dopiero wczoraj pobiegłam do sklepu coś znaleźć. Nie znalazłam nic. ( wystałam się za to po 30 minut do przymierzalni). Moje rzeczy na imprezy są z czasów kiedy nie miałam brzuszka i boczków także cokolwiek przymierze z tego co mam wyglądam słabo.... Także stoje przed lustrem i podziwiam moj zapuszczony brzuchol, boczki i zaje..@#$% celulitis. ....ehhhh
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 09:08   #4840
mimi1908
Przyczajenie
 
Avatar mimi1908
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

moze cos cellulit ruszy ale i tak uwazam ze to tylko wspomaganie i urozmaicenie zwyklych kremow;p[/QUOTE]


Każdy sposób walki jest dobry.Najważniejsze jest to aby nie siedzieć z założonymi rekami tylko próbować coś robić.Wycie do poduszki na pewno pomoże ale wpaść nam w depresję.
Dziewczyny czym więcej sposobów wymyślicie tym lepiej dla nas bo jest w czym wybierać i nie powinno się negować.Kazda z nas jest inna
mimi1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:03   #4841
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

tak?przecież rzekomo juz sie pozbylas cellulitu na zawsze.
po wszystkim wracal ale po 2tyg stosowania olejku nie wraca
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 17:59   #4842
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:39   #4843
takajedna18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 99
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
"Kremy, tabletki,diety, ćwiczenia nie pomagają ...."

ale cudowny olejek w 2 tygodnie pomogl

ciekawe ile ci zaplacili za ta marna reklame.

jakos z mojego doswiadczenia wynika ze cwiczenia i masaze z kremem to najlepszy sposob na cellulit.
vacu fit tez jest akurat niezle

a w Twoj cudowny olejek nie wierze.

swoja droga poszukujac jakiegos avka z jedrna pupa (nie znalazlam) przez przypadek znalazlam taka stronke: http://www.cellinea.pl/

no coz zdjecia sa obiecujace...ale jakos nigdzie nie widze skladu teko leku;/
chyba juz lepiej zaufac inneov czy innym apetcznym srodkom.
a ta cala celinee zamawia sie przez neta;/
JA MIAŁAM ta cala cellinee !! Nieeee polecam.
nie wiem moze dlatego ze nie cwiczylam . ale szczerze ? wg mnie po prostu piekna reklama . znalazlam blog kobiety ktora to reklamuje. nabralam sie. tak samo jak na sposoby z tradzikiem. a potem cos mi nie apsowalo bo te strony i o celulicie i o tradziku i cudownym leczeniu byly zrobione w ten sam desen ...
moze jakby sie cwiczylo cos by to dalo.. ale ja zuzylam 4 opakowania .. ;] wydalam kupe kasy i gucio
a wiec cwiczmy dziewczetaa ... bo mozna sie tego pozbyc majac silna wole i checi ... i bez wydawania KASY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ma d:

tak wiec uczcie sie na moich bledach
__________________
chillout .

Edytowane przez takajedna18
Czas edycji: 2011-01-03 o 18:40
takajedna18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:17   #4844
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dzięki za opinie!!

ja sie zapuscilam okropnie.

od jutra pelna mobilizacja!!!!!!!!!!!!
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 23:17   #4845
Cirilla
Raczkowanie
 
Avatar Cirilla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
GG do Cirilla
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
dzięki za opinie!!

ja sie zapuscilam okropnie.

od jutra pelna mobilizacja!!!!!!!!!!!!
Ja teeeeeeż!!!! Niby nie jadłam jakoś dużo w święta, ale za to cholernie kalorycznie, więc przytyłam nieziemsko. Od jutra wracam do normalnego trybu żywienia i do BBL!!! Cel: zacząć wspólne mieszkanie z TŻ jako jędrna gazela, a nie obłożony cellulitem kaszalot. Mam czas do marca
__________________
Grunt to lubić siebie i się nie poddawać

Jest nieźle: 66,5 CEL -> idealne 60


wciąż czekam na list z Hogwartu

Cirilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:19   #4846
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ehh... Próbowałam tu swoich sił już jakiś czas temu i chyba pora powrócić. W końcu trzeba ruszyć tyłek do roboty, nie? Kupiłam sobie ostatnio mleczko do ciała na cellulit, a z ćwiczeń są łyżwy i narty. Jak będę miała siłę to skorzystam z mojej "siłowni" i zacznę biegać. Niby tylko wystarczy zejść do piwnicy, ale zmobilizować się jest trudno
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:32   #4847
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hm, tak sobie siedze i mysle, zaczepilam jedna z wizazanek, bo miala w podpisie , ze pozbyla sie Cell. Chcialam, aby podzielila sie z nami tym cudownym srodkiem, a ona do mnie... ze to banki chinskie pomogly jej sie go pozbyc. Moze warto kupic? Mysle, ze mi naczynka na pupie nie popekaja
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:17   #4848
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Po załamce sylwestrowej jak 80% moich rzeczy wygląda na mnie źle ( poza tymi luźnymi). Biorę się za siebie!
Karnet na aerobik już mam jutro ide szaleć i przyzwyczajać się do codziennego wysiłku.
Dieta- kupiłam sobie superlinie jest tam bardzo fajna dieta na cały tydzień także będę podążać nią przez najbliższy tydzień.
Dodatkowo poczytałam sobie o diecie i starzeniu się i z tego co widzę to mój jadłospis nie zawiera ani jednego składnika wymienionego jako top25 najważniejszych potraw.
Poważna rozmowa z moim lubym- że od dziś będzie ryba zamiast kotletów, będzie parowar zamiast patelni i tłuszczu. No i będą całkiem inne dania.
Jutro lece na zakupy po płatki owsiane/ owoce/ zieloną herbatę.
Na razie tyle, i nie odpuszczę! W końcu wakacje już tuż tuż a mnie czeka duuuużo pracy !


P.s. Jakieś chętne na wspólny aerobik z okolic Katowic ( centrum-os. Witosa?) razem raźniej:_)
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:37   #4849
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

prenumeruje superlinie...ale jak to mowi moj chlopak to jest gazeta dla grubaskow, wiec jak mi sie skonczy prenumerata to przerzucam sie na SHAPE
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 20:17   #4850
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Czesc ja też troche podjadałam w swieta ale tak jak sobie obiecałam ze od nowego roku ruszam ostro...

I tak :
niedziela godz na łyzwach...cała mokra...zdyszana...a wczoraj ledwo wstałam z łożka
dzisiaj powróciłam na siłownie...tez było cięzko bo musiałam rozruszać zakwasy po łyzwach ale było nawet lepiej niz myslałam

a do tego masaz z rana pod prysznicem...krem wtarty...wieczorem powtorka wiec musi byc dobrze

Dieta tez jest...odstawiłam kawe...pije tylko zielona herbatke...jedzenie- zero słodyczy i smieciowego jedzenia...

Mam nadzieje ze wkoncu sie uda i cos sie ruszy a jak nie to bede odstawiac tabletki anty bo wiem ze to na mnie działa...
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:20   #4851
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja dzis zjadlam normlanie w miare co mnie cieszy :P chcoiaz wsumie zawszr tak jem.
zdrowo nie bylo bo :
4 kanapki z szynka i susznymi pomidorami,pol bulki malej ziarnistej,zupa grzybowa z makaronem,2 trufle,garsc pistacji i migdałów, z 5 orzeszkow macadamia,kawa w kawiarni mrozona i sok swiezo wyciskany z pomaranczy i grapefruita

i jestem glodna nieziemsko mim oze to ok hmm 1700 kcal nie wiem.

co do cwiczen mialam dzis wf....ojj bylo ciezko. normlanie na niego chodzilam bo on taki lajtowy uczelnaniy i sie w duchu smialam z lasek ze je boli cokolwiek bo ja normlanie to robilam,zero zmeczenia.te ich marne powtorzenia to dla mnie bylo nic.
ale dzis po 1,5 miesiaca przerwy :O
bolało...
zalamalo mnie to w sumie

jutro bede jesc lepiej i mam nadzieje ze cos pocwicze...


chociaz chwila. jutro friend na winko wpada i wyzerke..to hmm zoabczymy ale ogolnie na wyzerkach nigdy nie jem jak swinka :P
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:05   #4852
VanilQ
Rozeznanie
 
Avatar VanilQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 983
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A ja dzisiaj nałożyłam sobie na nogi papkę z kawy, cynamonu i kakao. Zawinęłam to wszystko w folię i siedzę. Ciekawe czy da jakiś efekt, kofeina spala tkankę tłuszczową, więc liczę na efekty. A Wy dziewczyny macie jakieś sprawdzone maseczki na cellulit? ;P
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ
http://www.poomoc.pl/
VanilQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:02   #4853
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
hm, tak sobie siedze i mysle, zaczepilam jedna z wizazanek, bo miala w podpisie , ze pozbyla sie Cell. Chcialam, aby podzielila sie z nami tym cudownym srodkiem, a ona do mnie... ze to banki chinskie pomogly jej sie go pozbyc. Moze warto kupic? Mysle, ze mi naczynka na pupie nie popekaja
oj daja czadu te banki.
Napiszę to, co napisałam na innym wątku:
Kiedyś regularnie robiłam sobie masaż bańkami chińskimi, od 9 stycznia do 23 marca zeszłego roku co drugi dzień, nigdy nie przepuściłam, wszystko mi sprzyjało, bo imprezy wypadały akurat w dni bez baniek i normalnie były super efekty... A teraz robię bańki raz na 4-7 dni :/ i jakoś nie potrafię się zmobilizować.

nie pozbyłam sie wtedy całkowicie C, ale efekty były naprawdę super!!
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:45   #4854
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

boooze znowu zjadlam dzis za duzo ;/
rano jajecznica z 3 jajek z 1,5 buleczki razowej
potem mleczna kanapka
kawa
makaron razowy z sosem pieczarkowym z serem zoltym
10 migdałow,4 orzeszki macadamia.
ja nie wiem czy ja cos zawyzam ale dla mnie to 1500 kcal!
byloby spoko ze jem wiecej w dzien a mniej wieczorem ale dzis wpada kumpela na winko i jedzenie a ja nic nie zjem bo jestem w sumie pelna;/ no i kalorycznie mnie przeraza to ;P

hhehehe.

musze pocwiczyc.

moze dzis sie na bum bum skusze....obyyyyyyyy

a i po 3 opak elancylu przyszedl czas na zmiane
kupilam pianke z deborah ;P
zoabczymy czy beda efekty.

najelpsze jest to ze jeszcze troche elancylku mi zostalo od...pazdziernika.

w sumie jak dla mnie to nr jeden jest ale zobacze jak deborah wypadnie ;-)
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:13   #4855
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja od wczoraj zaczelam cwiczenia, a od dzisiaj dieta... bede twarda ! ;]

snaidanie:
1 suchar i 1 kromka razowego chleba ze sliwka z serkiem bialym , salata, ogorkiem i papryka ;]
podwieczorek : 2 kiwi
obiad: kubek pomidorowej

Edytowane przez VeroniczkaA
Czas edycji: 2011-01-05 o 15:14
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:58   #4856
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

toż to głodówka a nie dieta ! nie wolno tak

ech ja jeszcze cos zjadłam,kalorycznie źle,pod wzgkledem odzywczym dobrze

ale cholera czeka mnie wieczor z kolezanka.zaraz dipy robie do chipsów
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:28   #4857
rozkolyszswiat
Raczkowanie
 
Avatar rozkolyszswiat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 178
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

To w takim razie ja tez się do was przyłączam!

Ważę 47 kg przy wzroście 160cm. Czyli na to nie narzekam, zresztą waga nigdy się nie przejmowałam. Ale ze swojego ciała jestem średnio zadowolona, mam wystające żebra i kościste ramiona, ale za to jest oponka na brzuchu, płaski tyłek, rozstępy i cellulit.
Tego trzeba się pozbyć! Stosuje preparat na rozstępy od pewnego czasu ale on nie daje mi żadnych rezultatów. Od paru dni zaczęłam pillingi z oliwki i kawy.
I od dzisiaj mam zamiar zacząć ćwiczyć. Ostatnio trochę się rozleniwiłam, wieć mam nadzieję, ze ten temat będzie dla mnie pewną mobilizacją. Ćwiczenia rano i wieczorem. Hmm, może mi coś polecicie?
rozkolyszswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:13   #4858
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
toż to głodówka a nie dieta ! nie wolno tak

ech ja jeszcze cos zjadłam,kalorycznie źle,pod wzgkledem odzywczym dobrze

ale cholera czeka mnie wieczor z kolezanka.zaraz dipy robie do chipsów
Diete mam od dietetyczki, wiec chyba nie umre Energia na caly dzien: 1261 kcal
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:38   #4859
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja mam cellulit mimo, ze jestem szczupła. Mam prawie 17o i ważę 52 kg. Cellulit mam na pupie i trochę na udach, ale jak ścisnę skórę to widać go na całych udach, niestety Boje się, że jest on dziedziczny, moja mama ma naprawdę spory cellulit mimo, że jest również chuda. Boje się, że w przyszłości też mogę taki mieć Póki co stosuję masaże, dietę mam dosyć zdrową (czasami zjem jakieś chipsy ale to naprawdę rzadko nie umiem sobie odmówić). Zaczynam ćwiczyć, ale boje się, że moje chude nogi mogą śmiesznie wyglądać chociaż trochę umięśnione. Mam nadzieję, że ćwiczenia mi pomogą, bo jak nie to się chyba załamię.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 20:59   #4860
Cirilla
Raczkowanie
 
Avatar Cirilla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
GG do Cirilla
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A ja właśnie popadłam w depresję, bo odkryłam cellulit na łydkach. Nie taki widoczny, tylko po ściśnięciu. Ale nigdy nie miałam. Boże. To oznacza, że nawet tydzień luzu powoduje totalne pogorszenie. Jestem załamana. Nie wyobrażam sobie całego życia spędzonego dzień w dzień na masażach, wcieraniu kremów, ćwiczeniach i odmawianiu sobie rzeczy, które lubię jeść. A chyba tak właśnie będzie. Pociąć się trzeba.
__________________
Grunt to lubić siebie i się nie poddawać

Jest nieźle: 66,5 CEL -> idealne 60


wciąż czekam na list z Hogwartu

Cirilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.