Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 172 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 15:56   #5131
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

haha tak sobie mysle ze co tydzien zaczynam BBL to chociaz 2 dni w tyg porobie hahahah zawsze to cos...

a tak powaznie: wlasnie zrobilam Cardio Axe i mam mroczki przed oczami...duszno mi i serce mnie boli ;/ chora jestem wiec moze dlatego ale tak sie zle czuje;/
a za pol h musze wyjsc z przyjaciolka
wieczorem zrobie H&T...

nie poddam sie, 10 dni przciez moge wytrzymac na cwiczeniach, to tylko 10 dni a dzis juz 2 dzien :P

chce miec boooosssskiii tyłek,szczuple uda i w miare plaski brzuch....
oczywiscie nie za 10 dni ale do wakacji...
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:29   #5132
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez andzia012kr Pokaż wiadomość
VeroniczkaA masakra, jeszcze sie nigdy nie zdecydowalam kupic nic przez grupona bo wlasnie balam sie podobnych akcji
W sumie to moze nawet lepiej, pogoda bedzie lepsza i z lepszym nastawieniem bedzie sie szlo...bo teraz brrr

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
haha tak sobie mysle ze co tydzien zaczynam BBL to chociaz 2 dni w tyg porobie hahahah zawsze to cos...
lepszy rydz, niz nic ;] Dobra to ja tez cos ze soba zrobie, ale chyba dzisiaj tamilee, bo na 19 ide do teatru, a poki co jestem w proszku
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:07   #5133
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja pozbylam sie celullitu w dwa tyg???

brzmi to niewwiarygodnie a jednak!!!

jestem po dwoch ciazach i celullit mialam okropny wstydzilam sie strasznie

co zrobilam?

zapisalam sie na kapsule vacu 10 xzabiegow dziala cuda!!! nie zaluje ani grosza ktore wydalam na to... do tego 2 razy dziennie wsmarowywalam w siebie balsam ujedrniajay eveline i przy wieczornym prysznicu masowalam chwile ostra gabka uda do czerwonosci.. do tego intensywnie cwicze i efekty przyszly same...

jestem przeszczesliwa wrecz
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:09   #5134
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

wy jak cwiczycie tamilee to uzywacie hantli?

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja pozbylam sie celullitu w dwa tyg???

brzmi to niewwiarygodnie a jednak!!!

jestem po dwoch ciazach i celullit mialam okropny wstydzilam sie strasznie

to ciaza tak pogarsza cellulit? nie strasz
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:29   #5135
Maaaalineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja pozbylam sie celullitu w dwa tyg???

brzmi to niewwiarygodnie a jednak!!!

jestem po dwoch ciazach i celullit mialam okropny wstydzilam sie strasznie

co zrobilam?

zapisalam sie na kapsule vacu 10 xzabiegow dziala cuda!!! nie zaluje ani grosza ktore wydalam na to... do tego 2 razy dziennie wsmarowywalam w siebie balsam ujedrniajay eveline i przy wieczornym prysznicu masowalam chwile ostra gabka uda do czerwonosci.. do tego intensywnie cwicze i efekty przyszly same...

jestem przeszczesliwa wrecz




Jestem pełna podziwu że tak szybko udało Ci się go pozbyć gratuluję A ile taki zabieg kosztuje jeśli mogę zapytać
Maaaalineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:30   #5136
andzia012kr
Raczkowanie
 
Avatar andzia012kr
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 420
GG do andzia012kr
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Maaaalineczka Pokaż wiadomość
Jestem pełna podziwu że tak szybko udało Ci się go pozbyć gratuluję A ile taki zabieg kosztuje jeśli mogę zapytać
u mniie (krakow) jeden taki zabieg to 20zl. ale slyszalam, że naprawde warto
__________________
i KRK
Nie farbuję od 08.2010
Nie prostuję od 11.2010

andzia012kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:47   #5137
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

niestety ciaza sprzyja celullitowi bo glownie podczas niej tyje sie w udach pupie i brzuchu rzecz jasna

ja tylam w obu po ok 20 kg wiec .. :/ po drugim porodzie nie moglam patrzec w lustro cellulit jak u staruszki.... koszmar!

na ten vau zdezydowalam sie bo byla akurat promocja.... i stwierdzilam ze co mi tam pochodze, sceptycznie bylam nastawiona, podczas zabiegow nie widzialam jakos rezultatow.... ale kilka dni po skonczonej seri stanela w lustrze i oniemialam!!
myslalam ze ja niedowidze czy jak.... z 3 razy stawalam pod roznym katem i nie ma sladu.!

takze polecam... ceny sa chyba wlasnie tego rzedu jak podala andzia

teraz zbiegam fundusze na masazer antycelullitowy tak by ujednic dalej skore i zatrzymac ten efekt mialam okazje wybprobowac i skore mialam rozgrzana po nim do czerwonosci... chodzi o taki stojacy z pasem wibrujacym mysle ze wiecie o co chodzi....

zastanwiaja mnie jeszcze te masazery prozniowe.... imitujace enedrmologie czy ktoras z was miala???
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2011-01-26 o 19:49
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 20:21   #5138
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

taa ja w sumie bylam na 35 wejsciach na vacu (przez cale zycie) i owszem sa efekty ale dopoki sie chodzi...:P potem znowu wraca

pije drinka i olewam H&T
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:51   #5139
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Juhuuu Dziewczynki
Właśnie wróciłam ze stepu, jestem pozytywnie wymęczona. Polubiłam to na maksa! Teraz prysznic, masaż i balsam anty.

Aaaa... o vacu też słyszałam pozytywne opinie. Koleżanka z pracy chodziła na to po ciąży i była bardzo zadowolona. Oczywiście była też na diecie, masowała się i wcierała jakieś mazidła.
Wiadomo, że jak się już przestanie ćwiczyć cokolwiek to niestety ciało ponownie traci jędrność a cell atakuje.
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:59   #5140
Maaaalineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Oj ja też uzależniłam się od steppera musi być codziennie bo nie zasnę hehehe.. dzięki za info
A myślicie że ten masujący roll-on z garniera może coś pomóc ? co o tym sądzicie??
Maaaalineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:30   #5141
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hehe no wiesz tak jest ze wszystkim jak sie nic nie robi to i efektow nie ma

chodzi o to ze vacu pomoze ale nie na cale zycie trzeba ciagle dbac o siebie ale przynajmniej czlowiek widzi efekty i wie ze jest w stanie mu cos pomoc... gorzej jak wyrzucisz kase w bloto i efektow nie ma....

to tak jak z chudnieciem, czlowiek sie ogranicza itp potem nage wage docelowa ociaga i wraca do starego trybu to normalne ze i wroci do starej wagi

jak to mowia trzeba zmienic nawyki zywieniowe to i nawyki zwiazane ze sportem

mi vacu pomoglo i zamierzam to dalej utrzymywavc.. masowanie pod prysznicem weszlo mi w krew a do tego kupic wlasnie masazer i robic sobie npo co drugi dzien sesje 20 min podzas serialu

nie ma nic za darmo jak to mowia
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 21:35   #5142
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nikita82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, muszę się Wam pochwalić Pisałam, że byłam na urlopie i miałam tydzień przerwy. Otóż wczoraj weszłam na wagę i 2 kilo mniej!!! I boczki mniejsze . Opłacało się męczyć na stoku, padnij, powstań, padnij, powstań Ale oczywiście mój wierny towarzysz C. pozostał ;P
hahaha..szkoda,ze nie ma LUBIE TO!
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:45   #5143
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no ja cwiczylam potem fitness a i tak z czasem efekty po vacu po prostu zanikły ;p
wiec to jest dobre zeby pochodzic a potem dla efektu te 2 razy w tygodniu by trzeba chodzic. a nie kazdy ma czas i kase
ale jako uderzeniowa kuracja,przed latem szczegolnie - polecam ! szczegolnie w poleczeniu z rollenem i kapsula na podczerwien....
kto wie czy przed latem tez sie znowu nie skusze na np 10 wejsc na komplecik
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 07:27   #5144
JUnitra
Raczkowanie
 
Avatar JUnitra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

U mnie wczoraj 1000 powtórzeń na steperze, 500 powtórzeń na skakance i hula hop Potem Kąpiel z masażem i wsmarowywanie serum sasasa
__________________
Powiedz sobie "POTRAFIĘ" i idź spełniać marzenia.

Edytowane przez JUnitra
Czas edycji: 2011-01-27 o 10:48
JUnitra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:13   #5145
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
pije drinka i olewam H&T
heheh Ratunku, wczoraj dopadło mnie zwątpienie, czy to dziadostwo kiedykolwiek zniknie!! Wróciłam z pracy późno, zjadłam, wykapałam się, nasmarowałam i już była 22 A gdzie czas na życie?? Ale dzisiaj wieczorem bodyball więc jest nadzieja na lepsze samopoczucie
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 13:33   #5146
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A mnie czeka jutro siłownia
Byłam na aerobiku w K-ce i mi kompletnie nie odpowiadają zajęcia, i w końcu mój luby przekonał mnie żebyśmy razem rano na siłownie śmigali. Także jutro idziemy pierwszy raz, może taka wspólna mobilizacja coś pomoże
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:29   #5147
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

call girl ja uwielbiam silownie mnie areobiki nie krea takie ot skakanie na silowni czuje dopiero ze konkretnie cwiczylam...

ja tez mam dzis dola tym bardziej ze zjadlam na obiad fast fooda, nie mialam wyjscia po prostu bo nie ja robilam obiad a glupio bylo nie zjesc...

ja jestem po dwoch porodach wiec mam nad czym pracowac, co prawda i tak niezle chyba niezle osiagnelam bo jesem zaledwie 3,5 mc po a pozbylam sie celulitu, i zrzucilam 14 kg
ale mi malo... z rozmiaru 44 wchodze w 38 ale chcialabym zrzucic jeszcze min 7 i ladnie wyrzezbic talie...zastanawiam sie czy do wiosny/lata jest to realne w ogole
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:50   #5148
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Call girl a gdzie byłaś? moze to jedne zajęcia takie kijowe ;P dużo zależy od prowadzącej
ja chce po feriach iść do gymnasionu (o ile jeszcze istnieje bo duzo polikwidowali hehe)
tylko drogo tam ;/ ciocia mi coś o jakiejs karcie benfits? mówiła...nie wiem musze popytac

a ja no co jem mało jakoś, dziś poćwicze 3 dzień BBL...

motywacji do nauki brak...ale muuuuuuszę się spiąć, musze.
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:20   #5149
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja chodzę na step aerobic i nie uważam, że jest to ot takie tylko skakanie, oczywiście jeżeli się przyłoży i ćwiczy poprawnie technicznie.
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 19:05   #5150
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

pewnie ze nie skaknie bo u mnie sa fitnessy : płaski brzuch, atb, bs itd
w zaleznosci od rodzaju jest 15-30 min rozgrzewki :uklady i "skakanie" na stepie badz podlodze a potem normlane cwiczenia np z tamilee na posladki w ATB, w płaskim brzuchu to wiadomo na brzuch (15 min zazwyczaj) a w BS z ciezarkami

ja padam dzis po Bum Bum i H&T
myslalam ze juz nie dam rady ;P
cwiczylam z tasma...hmm mocniej czuc miesnie ale mi spadala jednak troche :P no i jest zaaa dluga taka kokarda wielka wyszła

wykapalam sie, peeling,pianka deborah i juz czuje sie piekna
maseczke nalozylam z ziaji antystresowa, jak ona bosko pachnie! kokoseeeem takim!! i za to za 1,5zł w aptece

ale taka gloooodna jesetem, od 16 nic nie jadlam :O w szoku jestem :P

Edytowane przez kociczka
Czas edycji: 2011-01-27 o 19:07
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:20   #5151
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja wsumie od poniedziałku nie byłam na siłowni ... jak sie już rozkreciłam z cwiczeniami to cos musiało sie pogmatwac ...niestety cos naciagnełam sobie i boli mnie kregosłup :/ mam od urodzenia dysplazje stawy biodrowego wiec pewnie przez to...az sie gorzej czuje chodze jakas zakrecona i ociezała...wszystko co zjem jakby zalega w moim zoładku...jutro postanowiłam isc i troche pojezdzic chociaz na rowerku, załoze pas i powinno byc ok
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 00:13   #5152
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
Call girl a gdzie byłaś? moze to jedne zajęcia takie kijowe ;P dużo zależy od prowadzącej
ja chce po feriach iść do gymnasionu (o ile jeszcze istnieje bo duzo polikwidowali hehe)
tylko drogo tam ;/ ciocia mi coś o jakiejs karcie benfits? mówiła...nie wiem musze popytac

a ja no co jem mało jakoś, dziś poćwicze 3 dzień BBL...

motywacji do nauki brak...ale muuuuuuszę się spiąć, musze.

Ja chodziłam na aerobik do kilku klubów w Krakowie oraz Wrocławiu i Katowicach. Teraz mieszkam w K-ce i mam porównanie do innych klubów fitness i tu gdzie trafiłam teraz to jet jakiś dramat ( byłam na pilates - najgorszy na jakim w życiu byłam, myślałam że prowadząca zaśnie na macie, oraz na zumbie- zumba okey ale bez szału) ogólnie klub mnie zraził do siebie zostały mi 2 wejścia ale olewam to i ide na siłownie.
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 10:35   #5153
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Każdy lubi coś innego. Chodziłam jakiś czas na siłownię - niby mi instruktor "ułożył" jakiś program ale nikt się tam nie interesuje. Dużo ludzi, czeka się na sprzęt a nawet nie wiem czy dobrze te ćwiczenia robiłam. Chodziłam kilka miesięcy po 5 dni w tygodniu przed sezonem zimowym. Kondycja była super ale zauważyłam że się takim kołkiem robię.
A na aerobiku instruktor cały czas czuwa, poprawi Cię i w ogóle atmosfera jest super. Ja chodzę do dwóch instruktorek. Jedna (step) chyba lubi się znęcać nad ludźmi!! Serio!! A druga (body ball) ma taki dar i podejście do ludzi, że wychodzi się z jej zajęć tańcząc i z ogromnym rogalem. Poza tym, jak się wyskacze i wybiegam to odwód mniejszy i właśnie mi o to chodzi.
Tak właśnie jest w moim przypadku
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:21   #5154
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

nikita82 ja mam tak samo fitness daje mi powera :P to nic w porównaniu z cwiczeniami w domu

ja dziś planowo 4ty,wolny dzien BBL ale zrobiłam tak jakby 5ty bo chce szyybko efekty. Cardio Axe i H&T dzis, tylko ze te na macie cwiczonka :P czyli ominelam te 7 min na stojaco co sa

jem jakos mniej ostatnio, nie mysle o tym nie mam czasu i checi
chociaz fizycznie za dobrze sie nie czuje;/

elancyl dzis wtarłam i ide na zakupy a wieczorem NAUKA. mam nadzieje :P
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:08   #5155
JUnitra
Raczkowanie
 
Avatar JUnitra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

O Jezusie niech ta sesja się juz skończy bo ćwiczyc nie moge!!! Masakra za tyzien 2 ostatnie egzamy i wtedy mogę śmigać na steperku Ja chodziłam z przyszłą teściową na taniec latyno i na aerobik A potem jeszcze w domu taniec brzucha. Ubaw był niesamowity Ale potem była matura, tesciowa prace zmienila i nie mialysmy czasu i tak po roku znowu zabrałam się za cwiczenia
__________________
Powiedz sobie "POTRAFIĘ" i idź spełniać marzenia.
JUnitra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 22:24   #5156
MARTYNKA23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

POGROMCA CELLULITU

Dziewczyny jesli na tym forum są kobietki z Radomia, to bardzo proszę o kontakt.Poszukuję masażysty P.Andrzeja z Radomia, który mieszka gdzieś za szpitalem.Jeżdzi po Polsce i masuje.Otóż...w zeszłoroczne wakacje mój mężczyzna spotkał przypadkiem tego właśnie masażystę..starszy Pan, który podobno działa cuda w tym m.in właśnie masaż antycellulitowy.Postanowi liśmy zadzwonić bo był przejazdem koło Gorzowa Wlkp a wracał z Międzyzdroji.Mój masaż ud trwał 1,5 godziny.Postanwiłam się zmierzyć przez i po...i byłam zszokowana gdy zobaczyłam 4 cm mniej w obodzie jednego uda.Pomyślałam sobie, że być moze to na chwile ale......ku mojejmu zdziwieniu efekt utrzymuje się do dziś.Przed masażem skóra była pofałdowana a po masażu uda smukłe i gładkie.Nigdy bym nie uwierzyła, że taki masaż może uczynić coś tak wyjątkowego.Napisałam dlatego, że moze któraś z Was o nim słyszała a może macie namiary bo ja zgubiłam tel
Gdyby udało mi się coś ustalić, to także bym Wam odpisała.
__________________

MARTYNKA23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 22:47   #5157
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA23 Pokaż wiadomość
POGROMCA CELLULITU

Dziewczyny jesli na tym forum są kobietki z Radomia, to bardzo proszę o kontakt.Poszukuję masażysty P.Andrzeja z Radomia, który mieszka gdzieś za szpitalem.Jeżdzi po Polsce i masuje.Otóż...w zeszłoroczne wakacje mój mężczyzna spotkał przypadkiem tego właśnie masażystę..starszy Pan, który podobno działa cuda w tym m.in właśnie masaż antycellulitowy.Postanowi liśmy zadzwonić bo był przejazdem koło Gorzowa Wlkp a wracał z Międzyzdroji.Mój masaż ud trwał 1,5 godziny.Postanwiłam się zmierzyć przez i po...i byłam zszokowana gdy zobaczyłam 4 cm mniej w obodzie jednego uda.Pomyślałam sobie, że być moze to na chwile ale......ku mojejmu zdziwieniu efekt utrzymuje się do dziś.Przed masażem skóra była pofałdowana a po masażu uda smukłe i gładkie.Nigdy bym nie uwierzyła, że taki masaż może uczynić coś tak wyjątkowego.Napisałam dlatego, że moze któraś z Was o nim słyszała a może macie namiary bo ja zgubiłam tel
Gdyby udało mi się coś ustalić, to także bym Wam odpisała.
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 23:41   #5158
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

:d :d :d

Edytowane przez kociczka
Czas edycji: 2011-01-28 o 23:42
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 09:22   #5159
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA23 Pokaż wiadomość
POGROMCA CELLULITU

Dziewczyny jesli na tym forum są kobietki z Radomia, to bardzo proszę o kontakt.Poszukuję masażysty P.Andrzeja z Radomia, który mieszka gdzieś za szpitalem.Jeżdzi po Polsce i masuje.Otóż...w zeszłoroczne wakacje mój mężczyzna spotkał przypadkiem tego właśnie masażystę..starszy Pan, który podobno działa cuda w tym m.in właśnie masaż antycellulitowy.Postanowi liśmy zadzwonić bo był przejazdem koło Gorzowa Wlkp a wracał z Międzyzdroji.Mój masaż ud trwał 1,5 godziny.Postanwiłam się zmierzyć przez i po...i byłam zszokowana gdy zobaczyłam 4 cm mniej w obodzie jednego uda.Pomyślałam sobie, że być moze to na chwile ale......ku mojejmu zdziwieniu efekt utrzymuje się do dziś.Przed masażem skóra była pofałdowana a po masażu uda smukłe i gładkie.Nigdy bym nie uwierzyła, że taki masaż może uczynić coś tak wyjątkowego.Napisałam dlatego, że moze któraś z Was o nim słyszała a może macie namiary bo ja zgubiłam tel
Gdyby udało mi się coś ustalić, to także bym Wam odpisała.
Weeeź, sama jestem masazystką, jak czytam takie rzeczy to ręce mi opadają...
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 09:49   #5160
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA23 Pokaż wiadomość
POGROMCA CELLULITU

Dziewczyny jesli na tym forum są kobietki z Radomia, to bardzo proszę o kontakt.Poszukuję masażysty P.Andrzeja z Radomia, który mieszka gdzieś za szpitalem.Jeżdzi po Polsce i masuje.Otóż...w zeszłoroczne wakacje mój mężczyzna spotkał przypadkiem tego właśnie masażystę..starszy Pan, który podobno działa cuda w tym m.in właśnie masaż antycellulitowy.Postanowi liśmy zadzwonić bo był przejazdem koło Gorzowa Wlkp a wracał z Międzyzdroji.Mój masaż ud trwał 1,5 godziny.Postanwiłam się zmierzyć przez i po...i byłam zszokowana gdy zobaczyłam 4 cm mniej w obodzie jednego uda.Pomyślałam sobie, że być moze to na chwile ale......ku mojejmu zdziwieniu efekt utrzymuje się do dziś.Przed masażem skóra była pofałdowana a po masażu uda smukłe i gładkie.Nigdy bym nie uwierzyła, że taki masaż może uczynić coś tak wyjątkowego.Napisałam dlatego, że moze któraś z Was o nim słyszała a może macie namiary bo ja zgubiłam tel
Gdyby udało mi się coś ustalić, to także bym Wam odpisała.
no jakby tak pomasowal tez moje tluste kolana to by bylo super, tylko nie wiem czy te 1,5 godz by wystarczyly

w tym tygodniu pocwiczylam tylko w poniedzialek i we wtorek.mialam w planie cwiczyc w piatek ale pozno wrocilam do domu no i teraz mam wyrzuty sumienia

a jakie efekty widzicie po steperze? mam w planie zakup
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.