Suknia na ślub cywilny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 17:05   #1
007loveme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35
Question

Suknia na ślub cywilny


Mam pytanko czy według was taka suknia nadaję się na ślub do USC, chętnie pooglądam też wasze propozycje, innych kreacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_pronovias_mali_przepiekna_i_zwiewna_sukn.jpg (15,1 KB, 361 załadowań)
007loveme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 17:20   #2
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia na ślub cywilny

jak najbardziej! piękna.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 17:26   #3
codeinka
Przyczajenie
 
Avatar codeinka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Miłości
Wiadomości: 2
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Generalnie istnieje przekonanie, że długa, biała suknia ślubna nadaje się tylko do ślubu kościelnego.
A do cywilnego wystarczy coś skromniejszego.
Wg mnie ślub cywilny ma takie same prawa jak kościelny, jeśli masz ochotę iść w takiej sukience do USC to proszę bardzo - sukienka jest śliczna.
Osobiście - za niecałe 4 tygodnie wychodzę za mąż i ślub będzie tylko cywilny, ale moja sukienka będzie bardzo strojna i "typowa" do kościelnego.
Z tego względu, że kościelnego ślubu u mnie nie będzie, a będzie to mój pierwszy [i myślę, że ostatni ] ślub i taką chcę właśnie mieć, o!
codeinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 17:40   #4
Jessiorek
Raczkowanie
 
Avatar Jessiorek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 93
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Jejku, co z niektórymi z Was? 007loveme dlaczego uważasz, że ślub cywilny jest jakiś gorszy od kościelnego i trzeba się jakoś inaczej do niego ubrac? Pewnie jeszcze wesela też nie należy po nim wyprawiac?
Poza tym każdy ma prawo ubrac się w tym dniu jak tylko chce, najlepiej byc sobą a nie szukac pozwolenia u obcych osób z forum. Chcesz poznac subiektywne opinie na temat sukni? Ok. Ale pytanie w stylu czy normalna suknia ŚLUBNA nadaje się na ŚLUB jest jakieś nie na miejscu (wiele z nas bierze ślub cywilny w takich sukniach). Gdyby było jakieś rozgraniczenie to produkowano by suknie cywilne i kościelne.
Wybaczcie, że tak się rozpisałam ale jakoś mnie już strasznie irytuje ta kwestia.
__________________
Razem od: 12.09.2009
Zaręczeni od: 09.08.2010
Będziemy małżeństwem od: 27.05.2011


The best time of my life...
Jessiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:21   #5
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Bardzo ładna suknia. Jeśli Tobie pasuje taki krój, kolor to nie widzę przeszkód abyś właśnie w niej wystąpiła w tym wyjątkowym dniu.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:32   #6
anika1979
Raczkowanie
 
Avatar anika1979
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 45
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Cytat:
Napisane przez codeinka Pokaż wiadomość
Generalnie istnieje przekonanie, że długa, biała suknia ślubna nadaje się tylko do ślubu kościelnego.
A do cywilnego wystarczy coś skromniejszego.
Wg mnie ślub cywilny ma takie same prawa jak kościelny, jeśli masz ochotę iść w takiej sukience do USC to proszę bardzo - sukienka jest śliczna.
Osobiście - za niecałe 4 tygodnie wychodzę za mąż i ślub będzie tylko cywilny, ale moja sukienka będzie bardzo strojna i "typowa" do kościelnego.
Z tego względu, że kościelnego ślubu u mnie nie będzie, a będzie to mój pierwszy [i myślę, że ostatni ] ślub i taką chcę właśnie mieć, o!
Ja dokładnie mam tak samo. Ślub tylko cywilny, ale z piekną suknią i weselem. Najważniejsze, aby być szczęsliwym i dobrze się czuć, w końcu to nasz najwazniejszy dzień.
anika1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:34   #7
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Cytat:
Napisane przez Jessiorek Pokaż wiadomość
Jejku, co z niektórymi z Was? 007loveme dlaczego uważasz, że ślub cywilny jest jakiś gorszy od kościelnego i trzeba się jakoś inaczej do niego ubrac? Pewnie jeszcze wesela też nie należy po nim wyprawiac?
Poza tym każdy ma prawo ubrac się w tym dniu jak tylko chce, najlepiej byc sobą a nie szukac pozwolenia u obcych osób z forum. Chcesz poznac subiektywne opinie na temat sukni? Ok. Ale pytanie w stylu czy normalna suknia ŚLUBNA nadaje się na ŚLUB jest jakieś nie na miejscu (wiele z nas bierze ślub cywilny w takich sukniach). Gdyby było jakieś rozgraniczenie to produkowano by suknie cywilne i kościelne.
Wybaczcie, że tak się rozpisałam ale jakoś mnie już strasznie irytuje ta kwestia.
Zgadzam się w zupełności. Jedyne, nad czym się trzeba zastanowić to czy to będzie jedyny ślub. Ja brałam cywilny (jutro rocznica ) a w sierpniu planuję kościelny oraz wesele, więc nie założyłabym dwa razy typowo ślubnej sukni. Uważam, że to jest jedyne rozgraniczenie.
__________________
Я з цягам часу стануся птушкай...
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 18:40   #8
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Suknia na ślub cywilny

zgadzam sie z przedmówczyniami to tylko od ciebie zalezy co założysz ten dzien to tylko twoj i tylko twoj wybór niezaleznie od okolicznosci i czy masz tylko cywilny czy cywilny i koscielny za kazdym razem mozesz zaszalec
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:43   #9
007loveme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Serdecznie dziękuje za odpowiedzi ja też zawsze uważałam, że nie ma zasadniczej różnicy (oprócz miejsca) w ślubie cywilnym i kościelnym. Jednak ostatnio moja przyszła teściowa zapytała mnie czy wybrałam już garsonkę ja jej się pytam jaką garsonkę i tłumaczę że będę miała piękną skromną sukienkę ślubną, a ona, że to nie pasuję i tak nie może być, ze będę pośmiewiskiem. Ta opinia bardzo mnie zdziwiła, zraniła i wydawała się niczym wyrwana z ciemnogrodu więc chciałam poznać opinie innych osób.
007loveme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:49   #10
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia na ślub cywilny

007loveme wiesz ... niektórzy żyją "innymi czasami" w których ubierało się garsonki, spodnie do ślubu cywilnego. . .tak samo do ślubu kościelnego szło się tylko w białych sukniach a teraz? Jest moda na łączenie np. bieli z czernią, czerwienią itp. Widziałam Panny Młode z kolorowymi butami. Kto by ileś tam lat wstecz powiedział, że tak można stanąć przed ołtarzem
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:28   #11
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Do cywlinego możesz iść w jakiej tylko zechcesz Ja mam cywilny +wesele i mam piękna białą suknię bo taka chciałam! To nie od ślubu zależy suknia a od ciebie
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 23:18   #12
Africa_Sun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 194
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Dołączam do "cywilnych" Panien Młodych w sukniach typowo ślubnych Śliczna suknia 007loveme, planujemy by dzień naszego ślubu był jednym z najpiękniejszych w naszym życiu więc dlaczego i my mamy nie być wtedy najpiękniejsze Szkoda tego dnia na skromne sukieneczki
Africa_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 07:18   #13
codeinka
Przyczajenie
 
Avatar codeinka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Miłości
Wiadomości: 2
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Nie macie pojęcia jak mnie irytują ludzie, którzy ignorują ślub cywilny, jakby to było zło konieczne
Mogłabym takich po prostu zabijać. Niestety nie mam tutaj zdjęcia mojej sukienki ślubnej [mieszkam za granicą a sukienka jest w Polsce] ale do skromnych to ona nie należy
Ja wiem, że nie będę mieć kościelnego, bo takiego nigdy nie chciałam, a całą sprawę ułatwia mi fakt, że mój już kościołowy ślub miał i drugi nie wchodzi w rachubę.
Nie pasuje, nie pasuje - przepraszam ale mamy XXI wiek - coś co kiedyś nie pasowało dziś jest czymś genialnym.
Osobiście chciałam mieć zielone buty do swojej sukienki [oburzenie mojej Mamy ], bo to praktyczne wyjście. W białych już nigdzie raczej nie pójdę, bo nie należę do osób, co lubią białe buty, a nie będę kombinować farbowania.
Pomyślałam, że genialnym pomysłem byłoby kupić zielona sukienkę na poprawiny i zielone buty założyć i do ślubu i na poprawiny. Ale kupiłam fioletową sukienkę na poprawiny i teraz szukam fioletowych butów.

007loveme powiedz królowej matce, że garsonka to nie Twój styl i tyle. Ja bym nie poszła w garsonce

A i jeszcze jedna rzecz Ja sobie wymarzyłam nawet welon - oburzenie mojej wścibskiej kuzynki bezcenne

Nie wiem jak wam, ale mi się udało tak dogadać z USC, że ślubu udzielą nam w hotelu gdzie będzie wesele

EDIT:
Ponieważ nie zmieściliśmy się w terminie do USC [1 miesiąc + 1 dzień] była taka ewentualność, że będę musiała brać ślub za granicą [tutaj nie ma takiego czegoś - można tego samego dnia wziąć ślub, co się papiery do urzędu złoży] a wesele będzie w Polsce, więc kupiłam taką sukienkę z przeznaczeniem na cywilny - mój USC jest jednak boski i dowiedziałam się, że jeśli mój narzeczony dostatnie zaświadczenie z pracy, że z powodów zawodowych nie mógł się stawić w USC w terminie to możemy złożyć papiery dzień przed ślubem.
Zdjęcie:

Edytowane przez codeinka
Czas edycji: 2011-04-13 o 11:15
codeinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:41   #14
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Suknie możesz wybrać jaką chcesz, w wielu krajach ludzi biorą tylko ślub cywilny i mają normalne wesela i stroje.Jednak najbardziej mnie smieszy błogosławiństwo rodziców przed ślubem cywilnym
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:18   #15
izabela2_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Suknia na ślub cywilny

ja wiedzialam z góry ze bede brać dwa slubu cywilny 15 kwietnia tego roku a koscielny w sierpniu przyszłego roku. planowalam ze na cywilny zaloze sobie sukienke jakąś zwykla kolorową myślałam o czerwonej ale w trakcie poszukiwań sukienki na ta okazje trafiłam na biała ślubna suknie krótka i na taka sie zdecydowałam bo wiem ze na koscielny napewno chce dluga suknie. Szczrze powiem ze dzieki tej sukni naprawde czuje sie jak panna młoda bo urzad raczej niewzbudza wemnie takich emocji
izabela2_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:31   #16
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Ja również biorę ślub cywilny i będę miała cudowną, białą suknię
Welonu nie będzie, ale nie dla tego, że "nie wypada" (sic!) tylko, że czuję się w nim jak klown.
Za to będą fioletowe buty, które pozostaną piękną-praktyczną pamiątką
Teściowa przez 2 miesiące myślała, że to będą buty na poprawiny. W sumie-też mogą być
Trochę mnie smuci fakt, że spora część ludzi traktuje ślub cywilny z pogardą. Dla mnie będzie to najwspanialszy moment w życiu a oni tego nie potrafią zrozumieć. Zapraszając gości kilkakrotnie zostaliśmy zapytani o której mają się stawić na uroczystość weselną, bo przecież po co mają przyjeżdzać do urzędu, to tylko podpisanie papierka, nic wielkiego, ot kameralny kwadrans...
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis
ghola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:16   #17
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Cytat:
Napisane przez 007loveme Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy według was taka suknia nadaję się na ślub do USC, chętnie pooglądam też wasze propozycje, innych kreacji
Piękna suknia i idealnie się nadaje do cywilnego.I ważne żebyś Ty się dobrze czuła.
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:33   #18
sysunia729
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia na ślub cywilny

a to moja sukienka na cywilny tylko nie patrzcie na fryzure i makijaz bo to tylko przymiarka byla ;P a slub juz za niecale 2 miesiace
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10822ffffff.jpg (38,2 KB, 200 załadowań)
sysunia729 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:56   #19
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Fason samej sukienki fajny, chociaz wydaje mi się, ze góra i lamówka na dole ma zupełnie inny kolor niż sam dól( dół ecru, góra i lamówka śnieżnobiała) . Dodatkowo bolerko jest też w ecru tyle ze błyszczące i przez to róznica w kolorze miedzy góra a dołem sukni rzuca się jeszcze beardziej. skoro ma być bolerko to dopasowałabym je- teraz ma jakos bardzo dziwny krój ("wisi" pod pachami ). a no i zrezygnowałabym z tej folii na przodzie rozumiem ze to jest zapakowana jakaś ozdoba? jeśli jest jeszcze opcja poprawek ( a myślę ze jest , dwa miesiące przy krótkiej sukni to dużo czasu, to zeby nie robic wielkiej rewolucji, może spróbuj dac ten sam materiał co jest na dole sukienki (ładny) na górę, pozbyc sie lamówki (normalnie sukienke podwinąć i dopasować bolerko, które w sumie kolorystycznie tez jest chyba ok. nie wiem czy nie mieszam, nei wiem, czy to nie jest kwestia zdjęcia i nie wiem, czy takie zmiany sa jeszcze możliwe, przepraszam jeśli się czepiam, ale uwazam ze można stworzyć przy niewielkim zamieszaniu ładny wizerunek, to dlaczego nie
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 13:04   #20
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Cytat:
Napisane przez 007loveme Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy według was taka suknia nadaję się na ślub do USC, chętnie pooglądam też wasze propozycje, innych kreacji
Ogólnie zgadzam się z resztą wizażanek, co do tego, że ślub to ślub - jeden z najważniejszych i wymarzonych dni w życiu. A czy cywilny czy kościelny - wybór należy do Młodej Pary. I nikt nie powinien na siłę ich zmieniać.
Sukienka jak najbardziej się nadaje moim zdaniem, jeśli ci odpowiada, ja od siebie jeszcze ewentualnie chciałam dorzucić taką propozycję, tez jest lekka i zwiewna, tak jak ta która pokazałaś, więc myślę, że może ci przypaść do gustu http://inspiracje.jurkowscy.eu/2011/...rzba-placzaca/

Pozdrawiam
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:04   #21
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Dziewczyny, doradźcie. Niedługo biorę ślub cywilny (ze względów praktycznych dużo wcześniej niż kościelny, który planujemy na jesień 2012). Czy ta sukieneczka nie będzie za krótka? Bardzo mi się podoba, bo jest niekonwencjonalna, a nie chciałabym zakładać sukienki czy garsonki, którą potem mogłabym założyć do pracy. Ta wydaje mi się taka lekko figlarna i przez to bardzo mnie kusi. Tylko troszkę się boję reakcji gości (będzie tylko najbliższa rodzina, bez wielkich uroczystości, zjemy kameralny obiad w jakiejś restauracji), w szczególności dziadków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg him.jpg (31,5 KB, 133 załadowań)
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:16   #22
sysunia729
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Cytat:
Napisane przez kfaska Pokaż wiadomość
Fason samej sukienki fajny, chociaz wydaje mi się, ze góra i lamówka na dole ma zupełnie inny kolor niż sam dól( dół ecru, góra i lamówka śnieżnobiała) . Dodatkowo bolerko jest też w ecru tyle ze błyszczące i przez to róznica w kolorze miedzy góra a dołem sukni rzuca się jeszcze beardziej. skoro ma być bolerko to dopasowałabym je- teraz ma jakos bardzo dziwny krój ("wisi" pod pachami ). a no i zrezygnowałabym z tej folii na przodzie rozumiem ze to jest zapakowana jakaś ozdoba? jeśli jest jeszcze opcja poprawek ( a myślę ze jest , dwa miesiące przy krótkiej sukni to dużo czasu, to zeby nie robic wielkiej rewolucji, może spróbuj dac ten sam materiał co jest na dole sukienki (ładny) na górę, pozbyc sie lamówki (normalnie sukienke podwinąć i dopasować bolerko, które w sumie kolorystycznie tez jest chyba ok. nie wiem czy nie mieszam, nei wiem, czy to nie jest kwestia zdjęcia i nie wiem, czy takie zmiany sa jeszcze możliwe, przepraszam jeśli się czepiam, ale uwazam ze można stworzyć przy niewielkim zamieszaniu ładny wizerunek, to dlaczego nie
hmm niestety te wszystkie widoczne niedoskonalosci to wynik zlego oswietlenia na zdjeciu w rzeczywistosci lanowka tez jest ecru i wyglada identycznie jak bolerko... nie wiem dlaczego na zdjeciu jest taki efekt... i tak pod folia jest ozdoba ktorej na raznie nie rozpakowuje.... ale dzieki za rady
sysunia729 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:00   #23
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia na ślub cywilny

no ok, tylko radziłam, może rzeczywiście kwestia światłą. Materiał na dole bardzo fajny i ładnie ci podkreśla kształty. Coś bym jednak radziła zrobić z fasonem bolerka. No i nie zapomnij zdjąc folii, heheh
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:44   #24
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie. Niedługo biorę ślub cywilny (ze względów praktycznych dużo wcześniej niż kościelny, który planujemy na jesień 2012). Czy ta sukieneczka nie będzie za krótka? Bardzo mi się podoba, bo jest niekonwencjonalna, a nie chciałabym zakładać sukienki czy garsonki, którą potem mogłabym założyć do pracy. Ta wydaje mi się taka lekko figlarna i przez to bardzo mnie kusi. Tylko troszkę się boję reakcji gości (będzie tylko najbliższa rodzina, bez wielkich uroczystości, zjemy kameralny obiad w jakiejś restauracji), w szczególności dziadków.
No długa nie jest. Jak ci przeszkadza, że taka krótka, to może zamów u krawcowej coś na podobieństwo, tylko trochę dłuższe?
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:13   #25
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Kupiłam ją - na mnie jest dłuższa niż na tej pani z plakatu (pewnie ma dłuższe nogi, a zdjęcie jest robione z dołu). Okazało się, że większym problemem jest ogromny dekolt.

W końcu stweirdziłam, że tę zachowam sobie na jakąś mniej formalną okazję, a zamówiłam na Allegro taką: http://allegro.pl/outlet-hurt-ichi-b...html?source=oo
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 13:36   #26
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Suknia na ślub cywilny

Ja też niedługo biore Ślub Cywilny a że kościelnego nigdy nie weźmiemy to chciałabym sobie właśnie zaszaleć przeglądałam sukienki i mam pare typów ale nie wiem czy będą pasować.
http://i554.photobucket.com/albums/j...u88888/9-7.jpg
http://i1027.photobucket.com/albums/...UpToQ_12-1.jpg
http://cgi.ebay.es/Traje-de-Novia-ve...item4157c77097
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.