TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 11:30   #511
frontier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
bardzo długo szukałam kremu nawilżającego który nie zaszkodzi i znalazłam Iwostin emulsja matująca nawilża może nie bardzo mocno ale efekty po miesiacu są uzywalam kremow z biodermy physiogel z serii na trądzik i efektow nie bylo. Ogólnie cała seria z Iwostinu na trądzik jest bardzo dobra.

Dromin kiedyś łykałam i było lepiej efekty były widoczne ale długo to nie trwało.

Dziewczyny a ja mam pytanie a propo przypraw odstawiam wszystkie ostre przyprawy. Do jedzenia dodaje tylko bazylie i zioła prowansalskie myslicie ze one tez moga zaszkodzic ?
Potwierdzam seria Iwostin Purritin jest bardzo dobra. Używam jej już ponad 1,5 roku. Kosmetyki są wydajne, stosunkowo tanie jak na apteczne i przede wszystkim doskonale wspomagają kurację. Nigdy już nie sięgnę po drogeryjne badziewia do skóry z problememi.

Zioła prowansalskie nie zaszkodzą. Wypróbowałem je Są nieszkodliwe w porównaniu do wszystkich pikantnych no i smakują baaardzo fajnie
frontier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:14   #512
Ewa_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Choć niby naukowo tego nie udowodniono, to jednak mi czekolada szkodzi, jestem tego prawie pewna, bo już dwa razy w czasie Wielkiego Postu nie jadłam czekolady i cera mi się poprawiała, a potem po zjedzeniu czegoś z czekoladą od razu pojawiały się pryszcze. Zastanawiam się tylko - co dokładnie w tej czekoladzie może tu działać? Konkretnie chodzi mi o to, czy mogę ryzykować z czekoladą białą. Właśnie odkryłam, że w płatkach śniadaniowych mam takie jogurtowe kuleczki w białej czekoladzie i boję się je jeść...
Ewa_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 16:21   #513
paulutejszyn24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Czekolada zawiera kakao, więc dlatego skóra trądzikowa podatna jest wtedy na podrażnienia. jednak nie jest to reguła
paulutejszyn24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 08:40   #514
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Co znaczy, że chleb jest na zakwasie?
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 08:56   #515
veronicagetsnaked
Raczkowanie
 
Avatar veronicagetsnaked
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

http://www.apteka.senior.pl/65327,dr...-tabletek.html
co o tym sadzicie?
ten pieprz mi nie pasuje, ale wyglada ciekawie.
veronicagetsnaked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:46   #516
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez veronicagetsnaked Pokaż wiadomość
http://www.apteka.senior.pl/65327,dr...-tabletek.html
co o tym sadzicie?
ten pieprz mi nie pasuje, ale wyglada ciekawie.
Tabletki jakich wiele, jeśli masz powazne problemy z trądzikiem, raczej nie zdziałają cudów.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 08:52   #517
veronicagetsnaked
Raczkowanie
 
Avatar veronicagetsnaked
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Tabletki jakich wiele, jeśli masz powazne problemy z trądzikiem, raczej nie zdziałają cudów.
wiem, oczywiscie, moga tylko pomoc w walce.
veronicagetsnaked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 14:09   #518
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Tabletki jakich wiele, jeśli masz powazne problemy z trądzikiem, raczej nie zdziałają cudów.
tez tam myślę, że jak trądzik jest poważny, to takie tabletki nic nie dadzą, a co więcej, mogą zaszkodzić. z poważnych środków na trądzik, to mogę polecić retinoidy doustne (sporo tego w aptekach, np. aknenormin). tylko, że to są już "prawdziwe" leki, wydawane tylko na receptę i to po wnikliwym wywiadzie lekarskim. ale myślę, ze warto zaryzykować, bo efekty są po nich naprawdę rewelacyjne. jak kogoś interesuje ten temat, to sobie wpiszcie w wyszukiwarkę hasło "izotretynoina" albo "retinoidy doustne" i powinno wam sporo pożytecznych informacji wyskoczyć.
__________________
Trzecia książka o Sooki Stackhouse się zaczyna czytać
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 15:13   #519
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Hej. Czytam to wszystko i można zgłupieć.. jakie witaminy cz tabletki najlepiej pomagają na trądzik?

W ogóle próbowałyście łykać poprostu kompleks witamin? Przecież wszystko jest od siebie zależne, nie można łykać więcej jednej witaminy bo wtedy zabraknie innych.

Czy tran pomaga?
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:18   #520
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Jakby mnie ktoś z rok temu zapytał o suplementy diety leczące trądzik, łojotok czy wypryski, to nawet bym podała ze dwie nazwy, ale teraz z perspektywy czasu wiem, że takowe "cudowne tableteczki" po prostu nie działają. Jest to wyciąganie kasy i tyle.
Ja co prawda jako takich wyprysków nie mam, ale za to mam kolezankę, która jeszcze 3-4 miesiące temu była obsypana pryszczami Do tej pory leczy się dermatologicznie i wiem, że stosuję kosmeceutyki (chyba tak to się nazywa) DCL, a dokładniej preparat Nighttime Treatmens. No koniec końców trądzik jej ładnie ustępuje z twarzy, a dodatkowo ograniczyła alkohol, przyprawy i słodycze. Wiem, że ona te kremy kupuje u dermatologa, bo nigdzie indziej nie można ich dostać.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:59   #521
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Witam szanowne Panie :P

Czy znacie jakiś suplement albo kilka, ale nie za dużo, możliwie w najmniejszej ilości tabletek, który zawiera:

-laktoferyna
-wiesiołek
-bratek
-zielona herbata
-wierzbowica
-selen
-cynk
-B2
-B3
-B6

oraz najlepiej resztę witamin bez B12? Chcę zmniejszyć ilość sebum działając od środka.

Czy w ogóle takie połączenie jest możliwe?
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 09:25   #522
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Witam szanowne Panie :P

Czy znacie jakiś suplement albo kilka, ale nie za dużo, możliwie w najmniejszej ilości tabletek, który zawiera:

-laktoferyna
-wiesiołek
-bratek
-zielona herbata
-wierzbowica
-selen
-cynk
-B2
-B3
-B6

oraz najlepiej resztę witamin bez B12? Chcę zmniejszyć ilość sebum działając od środka.

Czy w ogóle takie połączenie jest możliwe?
Wiesiołek, bratek i zielona herbata, to najlepiej pod postacią ziół/ naparów. Nie ma co sobie haratać żołądka i wątroby tabletkami Odnośnie witamin z grupy B to idź do apteki i po prostu poproś o kompleks tych witamin - kosztuje koło 4-5 zł. Natomiast z laktoferyną masz suplement Belissa Cera. Według mnie to powinno Ci wystarczyć, bo nie ma sensu się faszerować lekami.

Natomiast moje skromne zdanie to jest takie, żebyś poszła sobie np. do ginekologa i poprosiła o skierowanie na badania hormonalne, bo na 80% to burza hormonów odpowiada u Ciebie za nadmierne wydzielanie sebum. Ja też miałam kiedyś z tym problem, ale po badaniach hormonalnych ginekolog przepisał mi tabletki antykoncepcyjne i po 2-3 miesiącach łojotok ustał. Jednak zanim to wszystko mi przeszło to stosowałam kremy DCL, które są naprawdę lepsze niż te wszystkie suplementy.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 01:35   #523
Stalingrad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Czy to ważne?
Wiadomości: 133
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Trądzik jest nie do usunięcia. Jako facet się poddaję, nie walczę z nim, bo każda nadzieja z nową metodą czy lekiem powoduje u mnie cios jakby ktoś mi łamał nos czy rękę, jeśli nie ma poprawy.
Stalingrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:04   #524
dzuuulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: tradzik a witamina pp

ja przez chorobe, dzięki której wylądowałam w szpitalu i gdzie szprycowano mnie sterydami, przez które miałam później straszne kłopoty z cerą ... w sumie do dzisiaj mam jakieś zaburzenia i łykam tabletki które przepisał mi lekarz nazwa to : Tetralysal to jest antybiotyk u mnie w aptece kosztuje 20.60 zł-16 kapsułek.
Wcześniej brałam go rok i mi bardzo pomógł nie miałam żadnych kłopotów z cerą.. także do dzisiaj go biore. Ludzie w Stanach biorą go po 2,5 lat moja lekarka mówi że nie szkodzi tak na wątrobe jak inne i faktycznie bo robiłam testy i jest ok
__________________
27.11.2009 *

Oby jak najdłużej ..

"Lepiej mało dać niż dużo obiecać..''
dzuuulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 23:19   #525
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Stalingrad Pokaż wiadomość
Trądzik jest nie do usunięcia. Jako facet się poddaję, nie walczę z nim, bo każda nadzieja z nową metodą czy lekiem powoduje u mnie cios jakby ktoś mi łamał nos czy rękę, jeśli nie ma poprawy.
Jest do usunięcia. Ja pozbyłam się go jakiś czas temu - na dobre.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:29   #526
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: tradzik a witamina pp

Cytat:
Napisane przez dzuuulita Pokaż wiadomość
ja przez chorobe, dzięki której wylądowałam w szpitalu i gdzie szprycowano mnie sterydami, przez które miałam później straszne kłopoty z cerą ... w sumie do dzisiaj mam jakieś zaburzenia i łykam tabletki które przepisał mi lekarz nazwa to : Tetralysal to jest antybiotyk u mnie w aptece kosztuje 20.60 zł-16 kapsułek.
Wcześniej brałam go rok i mi bardzo pomógł nie miałam żadnych kłopotów z cerą.. także do dzisiaj go biore. Ludzie w Stanach biorą go po 2,5 lat moja lekarka mówi że nie szkodzi tak na wątrobe jak inne i faktycznie bo robiłam testy i jest ok

Szczerze powiedziawszy trzeba na głowę upaść, aby faszerować się antybiotykami przez 2,5 roku........ Ba - trzeba na głowę upaść, aby faszerować się nawet przez 6 miesięcy. Wolałabym sobie codziennie wypić butelkę wina - bynajmniej świadomie haratałabym wątrobę hehehe

Z trądzikiem można wygrać... i wiele osób wygrywa. Jednak bez pomocy dobrego dermatologa się nie obejdzie. To nie jest tak, że ktoś kupi sobie suplement diety w aptece i nagle pryszcze znikną - one tak szybko nie znikają. Poza tym wiele osób chodzi do lekarzy, oczyszcza twarz u kosmetyczki, a w domu praktycznie nie dba o pielęgnacje swojej skóry. Tym samym jest to walka z wiatrakami.
Kosmetyki DCL dlatego można dostać tylko u dermatologów, ponieważ najpierw oni muszą zdiagnozować problem i dopiero dobiorą odpowiedni preparat, który będzie uzupełnieniem farmakoterapii.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:45   #527
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Z tego co wiem to Tetralysal można brać np rok ale z przerwami 3 miesięcznymi. Niestety on nie pomaga każdemu. Do takiej kuracji ważne jest też dobranie dobrych, odpowiednich kosmetyków. DCL są jednymi z najefektywniejszych w walce z trądzikiem i polecane przez dermatologów i są to preparaty ekskluzywne i nie są tanie. Ale żadne do walki z trądzikiem te skuteczne nie są tanie.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 12:35   #528
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to Tetralysal można brać np rok ale z przerwami 3 miesięcznymi. Niestety on nie pomaga każdemu. Do takiej kuracji ważne jest też dobranie dobrych, odpowiednich kosmetyków. DCL są jednymi z najefektywniejszych w walce z trądzikiem i polecane przez dermatologów i są to preparaty ekskluzywne i nie są tanie. Ale żadne do walki z trądzikiem te skuteczne nie są tanie.
Zazwyczaj jest tak, że trądzik wymaga długotrwałego leczenia i przy okazji cierpliwości. Tanie kosmetyki nie mają dobrych składów, przez co ich działanie jest o wiele mniej efektywne. Poza tym wiele kosmetyków p.trądzikowych bardzo wysusza skórę W kosmetykach DCL jest także kwas hialuronowy, więc działają one wielokierunkowo (cały czas piszę o produktach p.trądzikowych).
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:56   #529
Matejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Ostatnio zauważyłem, że po zwiększonej ilości warzyw i owoców jest u mnie gorzej niż gdy normalnie jadłem. Przez ostatnie kilka dni jadłem dużoo jabłek, pomidorów, trochę cebuli, sałaty pekińskiej i mam codziennie minimum 2 większe pryszcze oraz mam zaczerwienienia na twarzy ... Teraz wrócę na normalną dietę czyli będę jadł mało warzyw i owoców, chleb pełnoziarnisty itp. i zobaczymy. Jeśli skóra się poprawi to da mi to trochę do myślenia.
Ostatnio przeczytałem w internecie o "Żywieniu Optymalnym" i muszę to wypróbować. Dieta polega na jedzeniu dwu-trzykrotnej ilości tłuszczów niż węglowodanów albo białek. Muszę to sprawdzić



Ps. Nie mam alergii na pomidory czy coś, bo przez 2-3 dni jadłem jeden rodzaj owoców albo warzyw i problem był taki sam.
Matejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 12:31   #530
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Matejko Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłem, że po zwiększonej ilości warzyw i owoców jest u mnie gorzej niż gdy normalnie jadłem. Przez ostatnie kilka dni jadłem dużoo jabłek, pomidorów, trochę cebuli, sałaty pekińskiej i mam codziennie minimum 2 większe pryszcze oraz mam zaczerwienienia na twarzy ... Teraz wrócę na normalną dietę czyli będę jadł mało warzyw i owoców, chleb pełnoziarnisty itp. i zobaczymy. Jeśli skóra się poprawi to da mi to trochę do myślenia.
Ostatnio przeczytałem w internecie o "Żywieniu Optymalnym" i muszę to wypróbować. Dieta polega na jedzeniu dwu-trzykrotnej ilości tłuszczów niż węglowodanów albo białek. Muszę to sprawdzić



Ps. Nie mam alergii na pomidory czy coś, bo przez 2-3 dni jadłem jeden rodzaj owoców albo warzyw i problem był taki sam.

Jak chcesz w wieku 30-35 lat zejść na zawał serca, to jedz 2-3 razy więcej tłuszczów aniżeli węgli i białek Dieta oparta przede wszystkim na tłuszczach jest bardzo niezdrowa. Chcesz mieć optymalną dietę, to zapoznaj się z piramidą żywienia, bo podejrzewam, że tobie chodzi o zdrową dietę, a nie dietę odchudzającą
Natomiast co do wysypu pryszczy po samych warzywach.... moim zdaniem mogło być też tak, że dostarczając przez kilka dni swemu organizmowi wyłącznie zdrową żywność jak i np. wodę mineralną, organizm zaczął się oczyszczać z nagromadzonych toksyn, które ujawniały się np. pod postacią ropnych wykwitów skórnych (no oprócz specyficznego zapachu potu ten cały nagromadzony syf musi jakoś wyjść z organizmu ).
To takie moje osobiste, skromne zdanie :P
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:01   #531
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Też tak myślę, jak Klaudia iż była to reakcja organizmu na oczyszczanie go. Teraz jeśli masz już te krosty i jeśli same Ci one nie zejdą po jakimś czasie, to polecam Ci iść do dermatologa i zapytać o żel punktowy DCL, który jest świetny na te wypryski.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:32   #532
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Też tak myślę, jak Klaudia iż była to reakcja organizmu na oczyszczanie go. Teraz jeśli masz już te krosty i jeśli same Ci one nie zejdą po jakimś czasie, to polecam Ci iść do dermatologa i zapytać o żel punktowy DCL, który jest świetny na te wypryski.

Dokładnie, ten żel punktowy DCL jest naprawdę świetny i wart swojej ceny. Poza tym jeżeli nie ma się cery tłustej i łojotokowej, a pryszcze wyskakują pojedyncze, to nie ma sensu nakładać kosmetyków przeciwtrądzikowych na jej całą powierzchnię, wystarczy atak miejscowy
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 10:09   #533
asiiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

[/QUOTE]Ja też miałam kiedyś z tym problem, ale po badaniach hormonalnych ginekolog przepisał mi tabletki antykoncepcyjne i po 2-3 miesiącach łojotok ustał. Jednak zanim to wszystko mi przeszło to stosowałam kremy DCL, które są naprawdę lepsze niż te wszystkie suplementy.[/QUOTE]


a po jakim czasie odstawiłaś tabletki i czy problem nie powrócił?
bo obecnie jestem na izoterinie plus antykoncepcja i za miesiąc mam antykoncepcję odstawić (już dwa miechy biorę) a izoterinę chyba będe kontynuować. a zewnętrznie używam zorac tricneal i skinoren ....

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

kurcze źle zacytowałam... mam nadzieję że się połapiecie
asiiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 00:26   #534
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Ja calkowicie pozbylam sie tradziku jedynie dieta. Mialam tak straszna twarz ze proponowali mi retonoiody. Teram nie mam nawet wagrow, a za wszystkim stoi dieta.!!!

Prawda jest taka, ze dermatolodzy nas oklamuja! Jesli chcecie na prawde wyleczyc tradzik, piszcie. Z chcecia wam pomoge!
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 05:47   #535
carina123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zioła Szwedzkie

Wątek ma troszkę lat Ale postanowiłam go odświeżyć. Czy ktoś używał ziół szwedzkich na trądzik?. Podobno leczą one także bliny i przebarwienia. Czekam na odpowiedź
carina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 19:53   #536
adleajda
Raczkowanie
 
Avatar adleajda
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 87
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Czytalam na poczatku ze dziewczyny robily glodowki oczyszczajace, poczytalam o tym tez na innych forach iiiii zdecydowalam sie!
od jutra zaczynam GLODOWKE OCZYSZCZAJACA przez 10 dni start jutro, bede zdawac codziennie relacje co dzieje sie z moja cera czy moze ktos chetny?
__________________
* zapuszczam włosy
bylo: 25 cm
jest: 50 cm
bedzie: 75 cm

* dbam o cere i pazurki

* jestem na diecie


adleajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 15:35   #537
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Ja chętnie czekam na Twoją relację sama bym sobie zrobiła głodówkę, ale obawiam się, że totalnie wycieńczyłaby mój organizm. No i schudłabym - a tego sobie nie życzę
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:07   #538
Ewa_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Jeśli zamierzasz robić głodówkę pierwszy raz, to schudniesz i cera Ci się poprawi. Natomiast po kilku głodówkach przestają one dawać jakiekolwiek efekty. Jak będziesz robić głodówkę, pamiętaj, nie wstawaj gwałtownie z łóżka, bo zrobi ci się czarno przed oczami.

Ale 10 dni to jakiś hardkor, ja zawsze robiłam dzień warzyw i owoców + 5 dni niejedzenia + 3 dni przejściowe.
Ewa_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 21:17   #539
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ewa_87 Pokaż wiadomość
Jeśli zamierzasz robić głodówkę pierwszy raz, to schudniesz i cera Ci się poprawi. Natomiast po kilku głodówkach przestają one dawać jakiekolwiek efekty. Jak będziesz robić głodówkę, pamiętaj, nie wstawaj gwałtownie z łóżka, bo zrobi ci się czarno przed oczami.

Ale 10 dni to jakiś hardkor, ja zawsze robiłam dzień warzyw i owoców + 5 dni niejedzenia + 3 dni przejściowe.
Głupotka. Moze jedynie kiedy juz nie masz problemow. Glodowka to nie lek na ktory organizm sie uodparnia. Pomaga za kazdym razem.
Peace
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:43   #540
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
Ja calkowicie pozbylam sie tradziku jedynie dieta. Mialam tak straszna twarz ze proponowali mi retonoiody. Teram nie mam nawet wagrow, a za wszystkim stoi dieta.!!!

Prawda jest taka, ze dermatolodzy nas oklamuja! Jesli chcecie na prawde wyleczyc tradzik, piszcie. Z chcecia wam pomoge!
Troszeczkę przeczytałam w Twoich postach, że stosowałaś dietę Ewy Dąbrowskiej. Coś jeszcze oprócz tego stosowałaś? Można gdzieś przeczytać o szczegółach tej diety czy konieczne jest sięgnięcie po książkę - jeżeli tak to którą (widzę na stronie Ewy Dąbrowskiej, że jest ich więcej niż jedna)?
Nie mam może wielkich problemów z trądzikiem, ale moja cera do idealnych nie należy. Odżywiam się w miarę zdrowo, ale chciałabym spróbować jakby ój orgaznizm zareagował na przestawienie się na "zupełnie zdrowe" odżywianie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 21:07:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.