Warszawskie Panny Młode II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-05, 01:40   #1561
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Coś nie chcą mi się foty załączyć...

O, już się udało. Musiałam zrzut z ekranu zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2011-11-05 (godz. 02.39.49).jpg (46,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2011-11-05 (godz. 02.39.01).jpg (49,3 KB, 63 załadowań)
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:37   #1562
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dzięki dziewczyny za wszystkie pomysły.
To już postanowione! Zielone jabłka będą jako winietki.
Zastanawiam się jeszcze jak je przyczepię. Albo imiona i nazwiska będą wypisane na papierze w kształcie listka i przymocowane szpilką, albo na takim druciku jak na zdjęciu, które pokazała GRUBSTEIN. Ale to jeszcze daleko przede mną. Teraz najważniejszy kościół, restauracja i fotograf, które trzeba załatwiać "na już".

takaya - dzięki za link do Twojego bloga. Bardzo mi się podobają Twoje zielone dodatki, są w cudnym kolorze nie ukrywam, że będą moją inspiracją

Cytat:
Napisane przez Emir1994
Ceny są mniej więcej takie
do 1400 zł - początkujący fotograf lub chałturnik
od 1500 zł do 3000 zł normalna cena
a tak spytam przy okazji 1500-3000 to normalna cena za jaki pakiet?
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 10:28   #1563
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Kristi za dobrego fotografa z profesjonalnym sprzętem za pełen pakiet (przygotowania, ślub, wesele do północy, plener innego dnia) musisz liczyć najmniej 2000zł.
Ja widze ogromną różnice między moimi zdjęciami a zdjęciami znajomych, którzy zdecydowali się na fotografów za 1200-2000zł. Jednak musze przyznać, że teraz wybrałabym fotografa z tej samej półki cenowej, ale którego zdjęcia bardziej mi się podobają...
Może to, że nie zachwycam się swoimi zdjęciami wynika z tego,że to ja na nich jestem, albo miałam BARDZO wysokie wymagania :P
3tys +/- to normalna cena za profesjonalistę, tak jak Emir napisał ceny w okolicach 5tys to już jest windowanie i płacenie za nazwisko a zdjęcia wcale nie są o tyle lepsze co tych za 3tys.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 13:26   #1564
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja za pełen pakiet płacę 2800 i uważam, że udało mi się znaleźć dosyć tanio, jak na taką jakość zdjęć. Warszawa jest niestety strasznie droga. A nawet, jak kogoś ściągasz z innego miasta i powiesz, że wesele w Warszawie, to ceny rosną.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 13:29   #1565
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Katorii Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam problem mogłybyście polecić mi kamerzystę sprawdzonego i z pomysłem?
Z tego wszystkiego napisałam fotografa myśląc o kamerzyście przepraszam za błąd... Polecicie mi kogoś fajnego w przystępnych cenach?
Co do kamerzysty - my skorzystamy z usług World Video, bo mają przyzwoite ceny (my wybraliśmy pakiet za 2750 zł) i robią fajne, nowoczesne filmy. Natomiast nasz fotograf to Światłoczuły, który też ma bardzo przyzwoitą cenę (1500 zł).

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Muszę się porozglądać, bo jeśli wypożyczenie rzeczywiście kosztuje tyle kasy to się to trochę mija z celem. Możesz mi podać dokładny adres gdzie kupiłaś swoją sukienkę?
Ja swoją kupowałam w salonie Panna Młoda na Kijowskiej (naprzeciwko Dworca Wschodniego)


Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Jeśli na żywo są bledziuchne to może rzeczywiście średnio wyglądać, pewnie w ogóle nie widać wszystkich detali. Na które się w końcu zdecydowaliście?
Przyszły dopiero pórbki tych jednostronnych, nieskładanych, ale już się w nich zakochałam Na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu, papier jest świetnej jakości, bardzo eleganckie i porządnie zrobione Poczekam jeszcze dla przyzwoitości na te ze wstążką, ale i tak pewnie zamówimy te jednostronny

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Ja też szukam intensywnie fotografa więc chętnie przyłącze się do pytania... Wszyscy albo mają zajęte terminy albo ceny z kosmosu. A może mi się tylko wydaje, że z kosmosu?
Co do fotografa - patrz wyżej

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Sama poszukuję makijażystki pomocy
Ja mam zamiar umówić się na makijaż próbny do żony przyjaciela mojego TŻta, która jest po szkole charakteryzacji filmowej i teatralnej, i na co dzień zajmuje się profesjonalnym makijażem Jak chcesz, to mogę Ci dac namiary
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 14:11   #1566
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Kristi a myślałaś o używanej sukni? Baaardzo dużo dziewczyn je sprzedaje za 50% wartości a wyglądają jak nóweczki (nawet lepiej niż te w komisach czasami)
Ja W Susan Blanche na Kijowskiej mierzyłam te z wypożyczalni, to są albo jakieś szare, albo pożółkłe, coś się odpruwa itp.
Moja po całej nocy szaleństw wygląda jak nowa! Sama chciałam kupić używaną, ale jestem wysoka i niewymiarowa (dlatego teraz nie mogę jej sprzedać )
Poszukaj na tablica.pl i na we dwoje, sporo sukien tam jest

Co do taniego fotografa to mi podobają się zdjęcia Marcina (robił nam sesję narzeczeńską i jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć) super sympatyczny chłopak! http://www.marcinkucharczyk.com/

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-11-07 o 14:15
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 15:50   #1567
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Nam zdjęcia robi Beatka ze światłoczule (http://swiatloczule.pl/)
Jej prace niesamowicie nas urzekły
A w związku z tym, że zależało nam bardzo na fotkach (zdecydowanie mniej na filmie) to podpisaliśmy od razu umowę No i jak na realia Warszawskie wydaje mi się, że ceny są wręcz BARDZO dobre Zwłaszcza, że pracuje 2 fotografów.
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 17:29   #1568
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
a tak spytam przy okazji 1500-3000 to normalna cena za jaki pakiet?
Od przygotowań do oczepin, zdjęcia w albumie, na płycie i prezentacja z podkładem muzycznym.

Plener innego dnia to wydatek ok. 40% ceny najtańszego pakietu.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 00:50   #1569
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Szukam zaproszeń z motywem zielonego jabłka, bo to chyba będzie motyw przewodni. Czy może którejś z Was rzuciło się coś w tym stylu w oczy? Jeśli coś macie to proszę podeślijcie. Zaczęłam poszukiwania ale jeszcze nic odpowiedniego nie znalazłam...
Widziałam takowe na allegro na początku tego roku
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 09:57   #1570
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

4 kristi
aaaa tu masz całą relację z 'jabłkowego' wesela Co prawda kolorami przewodnimi jest nevy blue & apple green ale jabłek na zdjeciach pod dostatkiem!
http://www.kellyhornberger.com/blog/?p=8873
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 395032.jpg (92,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg griffin_vites_maine_wedding_invitations.jpg (541,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20617.jpg (93,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg apple-wedding.jpg (78,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue%2Bbelle%2Bbridal.jpg (20,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_page-01.jpg (17,3 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-11-08 o 10:46
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 10:09   #1571
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Katorii Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam problem mogłybyście polecić mi kamerzystę sprawdzonego i z pomysłem?
Z tego wszystkiego napisałam fotografa myśląc o kamerzyście przepraszam za błąd... Polecicie mi kogoś fajnego w przystępnych cenach?
Polecam też idmultimedia mają mase fajnych fotografów i kamerzystów, niezłe promocje I fajne pomysły Polecalam już też kilku znajomym i narazie nikt się nie zawiódł No jedna koleżanka bo nie mieli terminu ale to dlatego, że 3 miesiące przed ślubem bardzo chciała ich na wesele ale oni mieli już terminy zajęte :P Ja z kolei mam z nimi ciągle kontakt, bo na kolejną rocznicę planujemy zrobić fajny klip


A co do zaproszeń kristi - a może warto popytać w jakiejś drukarni co robią zaproszenia itp. ? Może maja pomysły i robią z motywem jabłek? Ja jak chciałam dodać jakiś motyw to w necie babeczka znalazła fajne druki i dodała do zaproszenia i już mialam golębie itp. co chcialam
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 10:50   #1572
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
4 kristi
aaaa tu masz całą relację z 'jabłkowego' wesela Co prawda kolorami przewodnimi jest nevy blue & apple green ale jabłek na zdjeciach pod dostatkiem!
http://www.kellyhornberger.com/blog/?p=8873
Ślicznie! I jeszcze PM ma suknię, którą prawie kupiłam.
Może też się skusze na jabłka? Tylko u mnie musiałyby być czerwone i nie wiem czy wyszło by tak ładnie. Ale bardzo dziękuję za inspirację, zaraz sobie czego poszukam.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:51   #1573
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

hej rozpoczynam przygotowania do swojego wesela i poszukuję jakiejś sali/willi/dworku/pałacyku z ogrodem/parkiem do którego będzie można sobie wyjsc, ewentualnie ustawić jakieś stoliki do kawy, ma może ktoś cos godnego polecania? będę baaardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
I jeszcze mam pytanie jak o jest z organizacją, czy serio salę,fotografa itp trzaba zamawiać rok wcześniej, bo potem są już problemy czy jak to jest? ja w sumie mam jeszcze sporo czasu,ale po tym co tu czytałam zaczynam się bać,że nie wszystko będzie tak jak chce i że będę sie tylko stresować potem...
Pozdrawiam

Edytowane przez Berberrys
Czas edycji: 2011-11-08 o 14:06
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:15   #1574
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Blacky czerone jabłka tez wyglądają oszałamiająco! tyle,że trzeba się bardziej namęczyć by znaleźć takie całkiem czerwone
U mnie na blogu jest kilka zdjęć czerwonych jabłuszek w owocowym poście.
Tu masz pomysł na jabłkowe zaproszenie

Sheri%2BGilson_01_Apple%2BCard.jpg
apple_cards2.jpg

A tu pomysł na takie proste zaproszenia hand made:
http://www.schoolinbox.org/2011/10/p...hank-you-card/


Berberrys trochę szczegółów? tzn planowana liczba gości, jakie okolice W-wy Cie interesują, czy musisz zapewnić nocleg pewnej liczbie gości, wolisz wystawne pałace czy wolisz salę prostą a z dużym ogrodem?
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:17   #1575
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
hej rozpoczynam przygotowania do swojego wesela i poszukuję jakiejś sali/willi/dworku/pałacyku z ogrodem/parkiem do którego będzie można sobie wyjsc, ewentualnie ustawić jakieś stoliki do kawy, ma może ktoś cos godnego polecania? będę baaardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
I jeszcze mam pytanie jak o jest z organizacją, czy serio salę,fotografa itp trzaba zamawiać rok wcześniej, bo potem są już problemy czy jak to jest? ja w sumie mam jeszcze sporo czasu,ale po tym co tu czytałam zaczynam się bać,że nie wszystko będzie tak jak chce i że będę sie tylko stresować potem...
Pozdrawiam
Jeśli chodzi o Warszawę to przynajmniej rok
Pod Warszawą można szybciej Nam się udało na 8 m-cy wcześniej ale ostatnie terminy.

Polecam http://www.villajulianna.pl/ przepięknie
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:24   #1576
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Warszawę to przynajmniej rok
Pod Warszawą można szybciej Nam się udało na 8 m-cy wcześniej ale ostatnie terminy.

Polecam http://www.villajulianna.pl/ przepięknie
wesele tam niej więcej 100-120 osób, bez nocelgów, bo niewiele osób przyjedzie spoza Warszawy i będę nocować u dziadków i rodziców, tak naprawdę nie ograniczam się do żadnej części Warszawy, familia jest moblilna, znajomym najwyżej się podstawi busika autokar. Jeżeli chodzi o tą sale/pałac to wolałąbym proste, nie lubie za bardzo takiego "przepychu", chciałąbym, żeby sala była jasna i żeby był drewniany parkiet a nie tarakota, bo nie chce, żeby mi sie goście połamali jezeli by się znalazło cos w okolicach lewobrzeżnej Wawy, to byłoby cudownie (ślub na Bielanach)

o tej Villi Julianna czytałam niedaleko niej mieszka mój TŻ, niestety opinie są różne i nie wiem w co wierzyć

Edytowane przez Berberrys
Czas edycji: 2011-11-08 o 14:29
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:47   #1577
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
hej rozpoczynam przygotowania do swojego wesela i poszukuję jakiejś sali/willi/dworku/pałacyku z ogrodem/parkiem do którego będzie można sobie wyjsc, ewentualnie ustawić jakieś stoliki do kawy, ma może ktoś cos godnego polecania? będę baaardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
I jeszcze mam pytanie jak o jest z organizacją, czy serio salę,fotografa itp trzaba zamawiać rok wcześniej, bo potem są już problemy czy jak to jest? ja w sumie mam jeszcze sporo czasu,ale po tym co tu czytałam zaczynam się bać,że nie wszystko będzie tak jak chce i że będę sie tylko stresować potem...
Pozdrawiam
Ja mam, ale nie robią wesel poniżej 120 osób, a termin trzeba rezerwować 13-15 miesięcy przed. Poszukam gdzieś wizytówki. To taki hotel w Wilanowie z pięknym ogrodem. Sama bym tam robiła, ale miałam w planach 80-100 gości.

takaya bardzo dziękuję. Chętnie zajrzę na Twojego bloga.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:52   #1578
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Sala z ooooogromym ogrodem jest pod Nadarzynem. Moja koleżanka miała w tym roku tam wesele i bardzo miło było usiąść sobie na ławeczce przy oczku wodnym bo akurat noc była bardzo ciepła

http://www.sala-weselna.pl/index.php?a=galeria&c=11#gal

za 2011r placili 190zł/os przy 130osobach. Na zdjęciach sala wygląda bardzo kiepsko. To połączenie niebieskiego i złoto żółtego jest takie kiczowate, ale jak dochodzą kwiaty i sala jest w całości przygotowana na wesele wygląda o wiele ładniej

Co sali-pałaców znam w zasadzie dwa. jeden z ogromniastym ogrodem w którym można wziąć ślub cywilny- http://veneciapalace.pl/ i drugi trochę mniejszy, ale ogród jest również efektowny choć nie tak wielki - http://palacykotrebusy.pl/.
Obie sale maja wiele zwolenników ( widziałam dużo zdjęć na blogach fotografów z tej drugiej sali), chociaż ja sama wolę prostotę, trochę denerwują mnie te gipsowe posągi i pozłacane zdobienia

Co do bielan to w sumie najbliżej będziesz miała salę na Podleśnej tez maja OGROMNY ogród i ceny na zeszły rok były BARDZO przystępne , tyle,że nie maja okrągłych stolików.

Ja miałam wesele na 80os w centrum W-wy, ale odpada o chciałaś ogród, a tak kawałek tarasu tylko jest

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-11-08 o 14:58
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 15:15   #1579
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

widziałam otrębusy i venecię i dla mnie jednak trochę za dużo tych dekoracji nadarzyn to chyba jednak trochę daleko a gdzie miałaś wesele?

Blacky,a a jakiej sali mówisz? bo nie jest wykluczone, że będzie powyżej 120 osób, bo mam strasznie dużą rodzinę i sądzę, że jednak rodzice się uprą zaprosić wujków i ciocie,któych widziałam 3 razy w życiu na oczy :/


i powiedzcie, czy wiecie może coś o tej willi na Foksal? bo kiedyś tam byłam na obiedzie i w sumie całkiem przyjemne miejsce...

Edytowane przez Berberrys
Czas edycji: 2011-11-08 o 15:17
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 16:14   #1580
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja w końcu mam w Parku Skaryszewskim, sala nazywa się Dedek. Ale tam jest tylko wyjście na taki maleńki ogródeczek.

Finalnie ja tez będę miała 120-130 osób, ale jak rezerwowałam salę, to myślałam, że będzie mniej. Powiększyła mi się później lista gości.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:21   #1581
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Ja w końcu mam w Parku Skaryszewskim, sala nazywa się Dedek. Ale tam jest tylko wyjście na taki maleńki ogródeczek.

Finalnie ja tez będę miała 120-130 osób, ale jak rezerwowałam salę, to myślałam, że będzie mniej. Powiększyła mi się później lista gości.

a powiedz jak cenowo się to prezentuje? tam nie jest przypadkiem tak, że jest jedna sala do siedzenia a druga do tańczenia? czy mi się już wszystkie sale zaczęły zlewać w jednosć?

kurde, szkoda tylko, że na stronie nie ma zdjęc, bo z tego co widzę to może mi się podobać

Edytowane przez Berberrys
Czas edycji: 2011-11-08 o 16:24
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 08:09   #1582
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
hej rozpoczynam przygotowania do swojego wesela i poszukuję jakiejś sali/willi/dworku/pałacyku z ogrodem/parkiem do którego będzie można sobie wyjsc, ewentualnie ustawić jakieś stoliki do kawy, ma może ktoś cos godnego polecania? będę baaardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
I jeszcze mam pytanie jak o jest z organizacją, czy serio salę,fotografa itp trzaba zamawiać rok wcześniej, bo potem są już problemy czy jak to jest? ja w sumie mam jeszcze sporo czasu,ale po tym co tu czytałam zaczynam się bać,że nie wszystko będzie tak jak chce i że będę sie tylko stresować potem...
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
wesele tam niej więcej 100-120 osób, bez nocelgów, bo niewiele osób przyjedzie spoza Warszawy i będę nocować u dziadków i rodziców, tak naprawdę nie ograniczam się do żadnej części Warszawy, familia jest moblilna, znajomym najwyżej się podstawi busika autokar. Jeżeli chodzi o tą sale/pałac to wolałąbym proste, nie lubie za bardzo takiego "przepychu", chciałąbym, żeby sala była jasna i żeby był drewniany parkiet a nie tarakota, bo nie chce, żeby mi sie goście połamali jezeli by się znalazło cos w okolicach lewobrzeżnej Wawy, to byłoby cudownie (ślub na Bielanach)

o tej Villi Julianna czytałam niedaleko niej mieszka mój TŻ, niestety opinie są różne i nie wiem w co wierzyć
Odpowiem zbiorczo na obie Twoje wypowiedzi. I po raz kolejny zareklamuję tu swoją salę, bo wydaje mi się, że spełnia wszystkie Twoje wymogi To jest Hotel Złote Dęby na Białołęce. Mają duży ogórd, 2 tarasy, a w głębi ogrodu dodatkowo altankę. Sala pomieści przy podłużnych stołach 100 - 120 osób, sala taneczna może być w tym samym miejscu co jedzenie lub tuż obok, w oddzielnej sali. Zależy od ilości gości Ja rezerwowałam trochę mniej niż rok wcześniej i mieli mój termin, ale że jest nietypowy, bo nie letni, to nie wiem, jak tam jest z letnimi terminami... Musisz zadzwonić i popytać. Pan Piotrek, manager, jest super sympatyczny

Nie ma tam przepychu, jest po prostu elegancko, ale też nie trzeba dodatkowo dekorować, bo wszystko jest wyważone. Ja właśnie takiej sali szukałam i jestem póki co bardzo zadowolona, szczególnie że mają też okrągłe stoły, które chciałam Parkiet, z tego co pamiętam, jest drewniany
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 12:02   #1583
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
a powiedz jak cenowo się to prezentuje? tam nie jest przypadkiem tak, że jest jedna sala do siedzenia a druga do tańczenia? czy mi się już wszystkie sale zaczęły zlewać w jednosć?

kurde, szkoda tylko, że na stronie nie ma zdjęc, bo z tego co widzę to może mi się podobać

Nie, jest jedna sala. Stoły mogą być okrągłe lub 2-3 podłużne. U mnie będą dwa podłóżne. Cena to 200/os za wesele bez poprawin. Z ciastem to ju jest 210/os, a i tak napoje i alkohol kupuje się we własnym zakresie. Więc tanio nie jest. Ale blisko.

Największy minus sali to toaleta. Wejście do niej jest zaraz za stołem młodych i jest koedukacyjna. Za to na plus jest przeuroczy hotelik zaraz obok (wejście z tego samego dziedzińca), w którym Para Młoda dostaje pokój, a dla gości można zarezerwować nocleg. Ale tani to on nie jest niestety. Kolejny minus - zaraz obok jest tawerna. Podobno zdarzało się czasem, że w tej tawernie też ktoś robił wesele i były dwa na jednym obiekcie. No ale cóż - coś za coś. Moim głównym celem była lokalizacja - nie chciałam nigdzie pod Warszawą, żeby nie jechać niewiadomo ile. Menu jest niezłe, sala jest ładna i jest wyjście na mały ogródek.

To ta sala: http://dedek.pl/dedekpark/
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:31   #1584
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
widziałam otrębusy i venecię i dla mnie jednak trochę za dużo tych dekoracji nadarzyn to chyba jednak trochę daleko a gdzie miałaś wesele?

i powiedzcie, czy wiecie może coś o tej willi na Foksal? bo kiedyś tam byłam na obiedzie i w sumie całkiem przyjemne miejsce...
Ja miałam w One p.m. na Chałubińskiego ( drugi wysoki budynek za Marriottem)
cena w tym roku bez tortu -190zł/os za 5ciepłych dań (w tym 2 obiadowe)
Minusem są bardzo brzydkie łazienki (damska jest bardzo mała) i może trochę to,ze brak żywych kwiatów, krzewów itp ogródek piwny z ławkami moim gościom spokojnie starczył
Sala spodobała mi się bo cena jest przystępna biorąc pod uwagę lokalizację i ma śliczne fioletowe ściany + okrągłe stoliki na czym bardzo mi zależało
Na blogu mam parę zdjęć ze ślubu to możesz sobie zobaczyć mniej więcej jak wygląda (nie mają chyba nadal strony)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:34   #1585
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
Blacky,a a jakiej sali mówisz? bo nie jest wykluczone, że będzie powyżej 120 osób, bo mam strasznie dużą rodzinę i sądzę, że jednak rodzice się uprą zaprosić wujków i ciocie,któych widziałam 3 razy w życiu na oczy
:/
Znalazłam, to tutaj: http://www.hotelnauboczu.pl/

Mają przepiękny ogród z altanką i mini stawikiem, ładną salę. Jak ja byłam pytać, to stawka wynosiła 220/os (ale nie wiem co dają w tej cenie - nie dopytałam) i minimum 120 osób.

Kochana, u mnie jest dokładnie tak samo. miało być 80 osób, ale jak Mama się wzięła za liste gości to się zrobiło ponad 120. Przekalkuluj to sobie najpierw dokładnie, bo gdybym od poczatku wiedziała, że mam ponad 120 osób, to może bym jednak wzięła ten Wilanów z ogrodem.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012

Edytowane przez Blacky
Czas edycji: 2011-11-09 o 13:36
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:59   #1586
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Znalazłam, to tutaj: http://www.hotelnauboczu.pl/

Mają przepiękny ogród z altanką i mini stawikiem, ładną salę. Jak ja byłam pytać, to stawka wynosiła 220/os (ale nie wiem co dają w tej cenie - nie dopytałam) i minimum 120 osób.

Kochana, u mnie jest dokładnie tak samo. miało być 80 osób, ale jak Mama się wzięła za liste gości to się zrobiło ponad 120. Przekalkuluj to sobie najpierw dokładnie, bo gdybym od poczatku wiedziała, że mam ponad 120 osób, to może bym jednak wzięła ten Wilanów z ogrodem.
W wiesz może czy tam jest opcja okrągłych stolików? bo bardzo mi się spodobała ta sala!
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 14:16   #1587
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Liczcie się z tym, ze zawsze ok 30% osób odmawia. My na liście mieliśmy 120os a wesele było (tak jak przewidywaliśmy) na 86 w tym my fotograf i DJ
Dlatego szukaliśmy sali, która nie zmuszałaby nas do zapłacenia za 100os bo wiedzieliśmy, że pewnie tyle nie będzie.
Wszyscy znajomi przyszli- frekwencja 100%, nie dopisała rodzina męża i część ode mnie z zagraniczniaków.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:21   #1588
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
hej rozpoczynam przygotowania do swojego wesela i poszukuję jakiejś sali/willi/dworku/pałacyku z ogrodem/parkiem do którego będzie można sobie wyjsc, ewentualnie ustawić jakieś stoliki do kawy, ma może ktoś cos godnego polecania?
Polecam Ci salę Yacht Club w Jachrance (kompleks hotelowy Warszawianki).
Piękny drewniany taras z białymi parsolami z widokiem na Zalew Zegrzynski oraz trawnik, drzewa. Styl dość nowoczesny (bez kiczowatych łabędzi z gipsu itp.). Tylko uważaj, żeby Ci się weselnicy nie rozeszli po ogrodzie Moim zdaniem wesele powinno się odbywać w jednym miejscu. Jeżeli ktoś lubi świeże powietrze, to powinien wg. mnie wszystko (zespół, jedzenie, stoły) przenieść do ogrodu inaczej wesele może się rozejść na dużym obszarze...

W Yacht Clubie jest baardzo kompetentna obsługa, bardzo miłe podejście do klienta (pomagają, doradzają), bardzo dobre jedzenie. Moi znajomi wynegocjowali tam sobie dobrą cenę, tak że wszyscy byli zdziwieni. Polecam.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Polecam też idmultimedia mają mase fajnych fotografów i kamerzystów, niezłe promocje I fajne pomysły Polecalam już też kilku znajomym i narazie nikt się nie zawiódł
Na idmultimedia może i nikt się nie zawiódł, ale to raczej dlatego, że są sztampowi aż do bólu. Bardzo bym nie chciała, żeby robili mój film. Wystarczy spojrzeć na te ich tzw. 'teledyski weselne' Tandeta to nienajlepsze określenie. To sztampa, łatwizna, brak polotu i oryginalności, stuprocentowa przeciętność . Bardzo mi się nie podobały ich pełne filmy. Niby wszystko jest na miejscu, ale wszystko tak samo miałkie .
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:48   #1589
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Liczcie się z tym, ze zawsze ok 30% osób odmawia. My na liście mieliśmy 120os a wesele było (tak jak przewidywaliśmy) na 86 w tym my fotograf i DJ
Dlatego szukaliśmy sali, która nie zmuszałaby nas do zapłacenia za 100os bo wiedzieliśmy, że pewnie tyle nie będzie.
Wszyscy znajomi przyszli- frekwencja 100%, nie dopisała rodzina męża i część ode mnie z zagraniczniaków.
Prawdę powiedziawszy, to wątpię, że ktoś z zaproszonych gości się nie zjawi u mnie, bo mam baaardzo dużą rodzinę i zapraszam tylko tych najbliższych a oni zawsze stają na wysokości zadania. nie wiem tylko jak to będzie z familią mojego TŻ, bo on to ma nawet problem z doliczeniem się ile tej rodziny ma być


GRUBSTEIN: Jachranka to jednak trochę za daleko, bo wiekszość rodziny mojego TŻ będzie z Piaseczna i okolic i wątpię,że by byli szczęsliwi,jakbyśmy ich ciagneli najpierw na Bielany a potem do Jachranki

TAKAYA- czy to One p.m. ma jakąś stronę, bo nie mogę znaleźć w internecie??

Edytowane przez Berberrys
Czas edycji: 2011-11-09 o 15:51
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 16:08   #1590
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Liczcie się z tym, ze zawsze ok 30% osób odmawia. My na liście mieliśmy 120os a wesele było (tak jak przewidywaliśmy) na 86 w tym my fotograf i DJ
Dlatego szukaliśmy sali, która nie zmuszałaby nas do zapłacenia za 100os bo wiedzieliśmy, że pewnie tyle nie będzie.
Wszyscy znajomi przyszli- frekwencja 100%, nie dopisała rodzina męża i część ode mnie z zagraniczniaków.
Oj, to nie w mojej rodzinie - u nas wszyscy stawiają się w komplecie. Nawet, jak był pogrzeb w rodzinie, to przychodzi się na czarno i się nie tańczy. Tylko ciężka choroba jest usprawiedliwieniem, w pozostałych przypadkach nie pojawienie się naraża na silny ostracyzm.
Jedyne osoby, które mogą odmówić, to znajomi i 2 osoby z rodziny M., z którymi mamy słaby kontakt.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
W wiesz może czy tam jest opcja okrągłych stolików? bo bardzo mi się spodobała ta sala!
Niestety nie wiem, bo ja szukałam prostokątnych. Ale pewnie tak, bo są teraz w modzie.

Przy okazji pokażę Wam szałowy bukiet, który wyszperałam w necie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1320854333

Niestety nie pasuje raczej do mojej sukni i całej ślubnej stylizacji.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.