Warszawskie Panny Młode II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 08:21   #1591
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Może u was nie będzie problemów z gośćmi, ale wszystkie dziewczyny z majówek 2011 były zaskoczone,że tyle osób rezygnuje u 90% było to 20-30% u pozostałych nawet więcej!
Ja też mam wielką rodzinę i tez zapraszałam najbliższych, ale w większości nie dopisała rodzina TŻta.

Berberrys
Co do One p.m to maja tyko taką bidna stronkę, większość klientów to chyba tylko droga pantoflową: http://onepm.pl/
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 11:14   #1592
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dla tych, którzy nie byli a się zastanawiają ( i oczywiście lubią takie klimaty)
zdjęcia z wesela i ślubu w ogrodzie w pałacyku w Otrębusach
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 11:54   #1593
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
hej rozpoczynam przygotowania do swojego wesela i poszukuję jakiejś sali/willi/dworku/pałacyku z ogrodem/parkiem do którego będzie można sobie wyjsc, ewentualnie ustawić jakieś stoliki do kawy, ma może ktoś cos godnego polecania? będę baaardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
I jeszcze mam pytanie jak o jest z organizacją, czy serio salę,fotografa itp trzaba zamawiać rok wcześniej, bo potem są już problemy czy jak to jest? ja w sumie mam jeszcze sporo czasu,ale po tym co tu czytałam zaczynam się bać,że nie wszystko będzie tak jak chce i że będę sie tylko stresować potem...
Pozdrawiam

Berberrys - No lepiej zawsze wcześniej zacząć się rozglądać za fotografem itp. bo różnie bywa...jedno będą akurat mieli wolne terminy a inni już rok wcześniej mają zarezerwowany akurat dany dzień...wszystko zależy od szczęścia i czasu

Co do willi i dworków itp. mogę polecić Ci...Sale "Baśniowa". Jest to troszkę za Markami, ale bawiłam się tam wyśmienicie a okolica wręcz królewska dla mnie Pyycha jedzonko bylo
http://www.basniowa.pl/

Mogę tez polecić sale "Afrodyta" równie piękna
http://www.sala-afrodyta.pl/

Złote Dęby tez mają fajne propozycje, Piotr - wlasciciel jest kolega mojego męża i maja pyszne jedzonko i ladne miejsce wogole
http://www.zlotedeby.pl/

Hada ma piękny zielony teren też
http://www.hada.oit.pl/

http://www.wesele.waw.pl/

Polecam zawsze to co sama znam i jeszcze poparły conajmniej dwie osoby

Blacky - to chyba jakoś więcej miejsca w Dedku jest? Bo jak ja szukalam sali i powiedziałam że na 150 osób napewno, nie wiem tylko czy nie kilka osób więcej bo zaproszen było dla 200 osób, to mi powiedzieli, że 150 osób już nie wejdzie bo ciasnota będzie straszna przy stołach...i zrezygnowałam chociaż to moj ulubiony park i wogóle moje wspomnienia z dzieciństwa

Takaya - masz racje...my zaprosiliśmy 200 osób a było 150 Trzeba się z tym zawsze liczyć, że odmawia troszke tych ludzi hihi

Grubstein - co do idmultimedia...ja mam film inny niż te co widziałaś na stronie...nie ma w nim nawet krzty podobieństwa... Mój film zrobili dokładnie jak chciałam....dostałam wersje próbną i sama sobie wybrałam co chce, jak ma wyglądać, jaka muzyka i tak dalej i tak dalej.... To jest firma gdzie mowisz wlasne zdanie, czego oczekujesz i tak robią A ci, co nie mają pomysłu i chcą mieć coś szybko dostają jak dostaja...Jedni znajomi mieli bez własnego pomysłu, nic nie chcieli poprawiać, bo podobała im się płyta taką jaką mieli, a inni z kolei dodawali tyle pmysłów, że głowa mała Moim zdaniem nie ocenia się czegoś czego się nie zna bo znam firmy które maja piękną strone z neta a jednak schrzanili film mojej przyjaciolki, ze to dopiero wyglada na amatorskie wykonanie. A niby tacy wspaniali, sciagnela ich z poza Wawki...bym powiedziala że z daleka...Więc nigdy nie wiadomo To sa sprawy w ktore warto wlozyc serce i miec tak jak o tym marzymy ... Zresztą znajomi mają też piękny oryginalny film weselny z wyjazdu i nie widac też podobieństwa z tego co na stronie więc nie zgodzę się wogóle z Twoim zdaniem słońce Po prostu polecam z tego co sama miałam i tego co inni znajomi mowia bo jakby ktos nie był zadowolony to by nie brał prawda? Sa gusta i guściki Ale cenię sobie zdanie każde

Tak samo moge też polecić innych fotografow i firmy jak np.
www.gubala.pl
www.machej.pl - najbardziej oryginalne ale trzeba liczyć się z wielkimi kosztami
www.fantazmat.art.pl
www.proficam.pl

Blacky - mój mąż też był pewny, że z Jego rodziny wszyscy będą a jednak wiele osób nie przyszlo...nigdy nie wiesz co się może zdarzyć I lepiej być przygotowanym by jeszcze jakiś czas przed weselem potwierdzili obecnośc
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie

Edytowane przez ToxicGirl86
Czas edycji: 2011-11-10 o 12:27
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 10:39   #1594
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Berberrys - No lepiej zawsze wcześniej zacząć się rozglądać za fotografem itp. bo różnie bywa...jedno będą akurat mieli wolne terminy a inni już rok wcześniej mają zarezerwowany akurat dany dzień...wszystko zależy od szczęścia i czasu
Berberrys, niestety ToxicGirl ma rację. Ślub planujemy 30 czerwca i pierwsze czego zaczęliśmy szukać to restauracja (planujemy obiad dla najbliższych) i fotograf. W sumie odezwałam się do 11 fotografów i tylko 3 miało wolny termin. Wydawało mi się, że jest jeszcze 8 miesięcy a już miałam problemy.

My powoli zaczynamy przygotowania, z fotografem spotykamy się w najbliższy poniedziałek, w niedzielę jedziemy zobaczyć samochód... zaczęło się coś dziać

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Kristi a myślałaś o używanej sukni? Baaardzo dużo dziewczyn je sprzedaje za 50% wartości a wyglądają jak nóweczki (nawet lepiej niż te w komisach czasami)
Ja W Susan Blanche na Kijowskiej mierzyłam te z wypożyczalni, to są albo jakieś szare, albo pożółkłe, coś się odpruwa itp.
Moja po całej nocy szaleństw wygląda jak nowa! Sama chciałam kupić używaną, ale jestem wysoka i niewymiarowa (dlatego teraz nie mogę jej sprzedać )
Poszukaj na tablica.pl i na we dwoje, sporo sukien tam jest
takaya dzięki za informację, jeszcze się suknią jakoś specjalnie nie interesowałam, chyba podświadomie boję się tego najbardziej z uwagi na moje kilogramy... rzeczywiście jeśli wypożyczenie kosztuje takie pieniądze to łatwiej można zaoszczędzić kupując używaną i przerabiając ją u krawcowej.


Cytat:
Napisane przez takaya
4 kristi
aaaa tu masz całą relację z 'jabłkowego' wesela Co prawda kolorami przewodnimi jest nevy blue & apple green ale jabłek na zdjeciach pod dostatkiem!
http://www.kellyhornberger.com/blog/?p=8873
Dziękuję ogromnie za ten link i zdjęcia, śliczne są! Na pewno pomoże przy inspiracjach.

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86
A co do zaproszeń kristi - a może warto popytać w jakiejś drukarni co robią zaproszenia itp. ? Może maja pomysły i robią z motywem jabłek? Ja jak chciałam dodać jakiś motyw to w necie babeczka znalazła fajne druki i dodała do zaproszenia i już mialam golębie itp. co chcialam
Spytam kolegę, który się zajmuje grafiką ile by za coś takiego chciał... zobaczymy co powie

Cytat:
Napisane przez maxwelka
Ja swoją kupowałam w salonie Panna Młoda na Kijowskiej (naprzeciwko Dworca Wschodniego)
dzięki. kontakt zapisany!
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 18:29   #1595
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

jakby ktos chcial zmierzyc suknie to zapraszam
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 14:11   #1596
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
dzięki. kontakt zapisany!
Nie ma za co

A my się w końcu i ostatecznie zdecydowaliśmy na te zaproszenia: http://allegro.pl/zaproszenia-zapros...907607322.html - 6. i 16. zdjęcie Dzisiaj lub najpóźniej jutro będę zamawiać
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 15:08   #1597
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Przyznam,że cena jest dość wysoka, ale pewnie płaci się za autorskie grafiki (tak domniemywam, bo zdjęcia wewnątrz aukcji się nie ładują widzę tylko zdjęcie główne)
W sumie przy zaproszeniach ręcznie robionych najwięcej płaci się za dłubaninę niż za materiały. Bądz co bądź to pracochłonna robota
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 15:18   #1598
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Przyznam,że cena jest dość wysoka, ale pewnie płaci się za autorskie grafiki (tak domniemywam, bo zdjęcia wewnątrz aukcji się nie ładują widzę tylko zdjęcie główne)
W sumie przy zaproszeniach ręcznie robionych najwięcej płaci się za dłubaninę niż za materiały. Bądz co bądź to pracochłonna robota
Drogie? Jak na ceny warszawskie to jedne z tańszych zaproszeń, szczególnie biorąc pod uwagę, że w cenę wchodzi personalizacja zarówno zaproszenia, jak i kopert. A jakość papieru jest naprawdę dobra, bo miałam te zaproszenia w ręku. Większość zaproszeń tej jakości w salonach warszawskich kosztuje ponad 4 zł
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 10:12   #1599
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Skoro zamawiane na allegro to mogłaś wybrać każdy region kraju A tak na serio to bardzo mi się podobają te co wybrałaś bo są takie clean & simple przez to eleganckie Ja nie interesowałam się cenami zaproszeń, bo sama sobie robiłam z takiego papieru jak te twoje (tyle, że faktura inna ) ale to prawda,że na allegro pełno zaproszeń słabej jakości. Papier musi mieć gramaturę 246 bo przy mniejszej brzydko się wygina.

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-11-15 o 10:18
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 10:17   #1600
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Skoro zamawiane na allegro to mogłaś wybrać każdy region kraju A tak na serio to nie bardzo interesowałam się cenami zaproszeń, bo sama sobie robiłam z takiego papieru jak te twoje (tyle, że faktura inna ) ale to prawda,że na allegro pełno zaproszeń słabej jakości. Papier musi mieć gramaturę 246 bo przy mniejszej brzydko się wygina.
Te zaproszenia mają właśnie taką gramaturę, miałam je w ręku (zamawiałam próbki) i wiem, że są bardzo dobrej jakości, kota w worku bym nie brała. A do robienia zaproszeń samemu nie mam ani sił, ani cierpliwości, ani czasu...
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 10:21   #1601
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

To fakt,że trzeba lubić taka dłubaninę, bo to bardzo pracochłonne.
Takie jak twoje jednostronne strasznie mi się podobają, bo mają tyle miejsca by zmieścić wszystko co potrzeba bez zbędnych wierszyków i nie mają całej masy niepotrzebnych ozdobników jak to bywa z zaproszeniami na allegro

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-11-15 o 10:23
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 10:25   #1602
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
To fakt,że trzeba lubić taka dłubaninę, bo to bardzo pracochłonne.
Takie jak twoje jednostronne strasznie mi się podobają, bo mają tyle miejsca by zmieścić wszystko co potrzeba bez zbędnych wierszyków i nie mają całej masy niepotrzebnych ozdobników jak to bywa z zaproszeniami na allegro
To właśnie urzekło i nas A dodatkowo fakt, że są podobne do zaproszeń Williama i Kate
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 10:30   #1603
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Generalnie angielskie i amerykańskie zaproszenia są własnie 'jednokartkowe'
Czasem dokładane są jeszcze: oddzielna kartka z kopertą do wysłania w celu potwierdzenia przybycia i oddzielna na obiad weselny (bo u nich nie ma takich całonocnych, jest obiad, młodzi kroją tort i zostawiają gości na przyjęciu a sami jadą w podróż poślubną)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 10:34   #1604
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Generalnie angielskie i amerykańskie zaproszenia są własnie 'jednokartkowe'
Czasem dokładane są jeszcze: oddzielna kartka z kopertą do wysłania w celu potwierdzenia przybycia i oddzielna na obiad weselny (bo u nich nie ma takich całonocnych, jest obiad, młodzi kroją tort i zostawiają gości na przyjęciu a sami jadą w podróż poślubną)
No my się tak rozdrabniać nie będziemy, wystarczy nam potwierdzenie telefoniczne, no i jedno wspólne zaproszenie na ślub i wesele W tym względzie zdecydowanie wolę naszą polską trdycję
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:25   #1605
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

maxwelka - moim zdaniem są naprawde fajne wybrane przez was zaproszenia

I przyznam, że też wole nasza polska tradycje... ielu anglikom nie podoba się nasza obfitosć imprezowa itp. Ale ja jednak wolę nasze wesela polskie, bo są wedlug mnie "cieplejsze" i bardziej zgrane
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:33   #1606
~katie~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
GG do ~katie~
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
To właśnie urzekło i nas A dodatkowo fakt, że są podobne do zaproszeń Williama i Kate
Ale nie mają ich podobizny??
__________________
WARSZAWA/ cała Polska
makijaż/włosy/charakteryzacja

zapraszam do mojej galerii
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101999
~katie~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 08:09   #1607
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
maxwelka - moim zdaniem są naprawde fajne wybrane przez was zaproszenia

I przyznam, że też wole nasza polska tradycje... ielu anglikom nie podoba się nasza obfitosć imprezowa itp. Ale ja jednak wolę nasze wesela polskie, bo są wedlug mnie "cieplejsze" i bardziej zgrane
Dzięki Ja też myślę, że nasze wesela są takie bardziej rodzinne i miłe

Cytat:
Napisane przez ~katie~ Pokaż wiadomość
Ale nie mają ich podobizny??
Chyba nie
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 13:36   #1608
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ciągle mam problem z kamerzystami. Może coś doradzicie? Chcę jakiś fajny klip i film na max 60 minut w cenie do 5000.

P.S. My mamy proste i eleganckie (tak sądzę) zaproszenia z Allegro, z kopertą i personalizacją za 1,40.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012

Edytowane przez Blacky
Czas edycji: 2011-11-17 o 13:38
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 13:40   #1609
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Ciągle mam problem z kamerzystami. Może coś doradzicie? Chcę jakiś fajny klip i film na max 60 minut w cenie do 5000.

P.S. My mamy proste i eleganckie (tak sądzę) zaproszenia z Allegro, z kopertą i personalizacją za 1,40.
Ja już chyba swoich polecałam: http://www.worldvideo.pl/firma.html lub http://liraart.pl/
A że budżet masz spory, to pokojnie mogłabyś sobie u nich wziąć jakiś wypasiony pakiet ze steady camem


Antinetka, a jak Twoje oglądanie sal? Byłaś w Złotych Dębach?

Edytowane przez maxwelka
Czas edycji: 2011-11-17 o 13:49
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 17:21   #1610
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dzięki, zaraz się do nich odezwę.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 17:45   #1611
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Blacky - w okolicach takich cen mogę polecić www.machej.pl - to mój faworyt ze wszystkich jakie znam w większych cenach niż 3 tys.
Zresztą chyba troszkę wcześniej kilka polecałam

maxwelka - jak sa ich podobizny to pobieraj dodatkową oplate w końcu Wy będziecie Vipami i będą wam towarzyszyć goście specjalni :P
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie

Edytowane przez ToxicGirl86
Czas edycji: 2011-11-18 o 17:47
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 18:41   #1612
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Ciągle mam problem z kamerzystami. Może coś doradzicie? Chcę jakiś fajny klip i film na max 60 minut w cenie do 5000.

P.S. My mamy proste i eleganckie (tak sądzę) zaproszenia z Allegro, z kopertą i personalizacją za 1,40.
Pewnie bierze znacznie więcej niż 5 tyś. zł ale za to jest najprawdopodobniej to jedne z najlepszych kamerzystów.
A to jeden z jego najlepszych teledysków/
Huffington Post named this video "Best Wedding Video of all Time!:
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2011-11-18 o 18:43
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 23:07   #1613
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Blacky, spróbuj może u moich kamerzystów zapytać albo na oglądanie filmu się umowić. Oni tacy własnie klipowo teledyskowi są i raczej krótsze filmy robią. W tej cenie będziesz pewnie miała 2 kam ze steadycamem a jak będziesz miała gadane, jak ja, to może i kran na plenerze KarenMedia Ten link znalazłam akurat na antyforum - jedna z dziewczyn - "Gorgusia" jak się okazuje ma tych samych kam, co ja http://www.youtube.com/watch?v=CLuJIr7tIic
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 13:46   #1614
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Blacky - w okolicach takich cen mogę polecić www.machej.pl -
Za 5 tys. to u Macheja dostaniesz tylko 3 minutowy teledysk zmontowany tego samego dnia :P
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 18:12   #1615
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Blacky - w okolicach takich cen mogę polecić www.machej.pl - to mój faworyt ze wszystkich jakie znam w większych cenach niż 3 tys.
Zresztą chyba troszkę wcześniej kilka polecałam
Niestety ich najtańszy pakiet dwukrotnie przekracza mój budżet.
Ale bardzo Wam dziękuję, odezwałam się już do 4 kamerzystów i jestem dobrej myśli! Między innymi ten Linaart wygląda bardzo dobrze. I z moim budżetem mogę tam mieć rozbudowany pakiet.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 19:33   #1616
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Za 5 tys. to u Macheja dostaniesz tylko 3 minutowy teledysk zmontowany tego samego dnia :P

Kochana.....oprawa z 2 kamerzystami....filmem weselnym do 60 min., teledyskiem do 5 minut, plenerem, zdjeciami, i innymi bajerami to koszt 8 tys. ale kolezanka rezygnujac wlasnie z teledysku i zdjec chcac sam film zaplacila wlasnie mniej co prawda wtedy dobila do niecałych 6 tys, ale zażyczyla sobie jakąś muzyczke którą bardzo chciała więc za samo 5 tys. nie ma tylko teledysku Ale mówiłam, że nie jest tani, tylko podalam o istnieniu takiej firmy oczywiście za 13 tys.też maja oferty tylko nie wiem jaki bogacz by musial ich wynajac :P:P

Z resztą jak same wiemy, trzeba troszkę przysiąść do tego, by mieć taki film jak każdy chce... Nie warto brac pierwszego lepszego kamerzysty bo potem moga być nieprzyjemne problemy....warto zawsze poszukać wśród różnych....czasami najdroższy nie oznacza najlepszy.....najważniejs zy moim zdaniem jest kontakt z osobami z którymi chcemy współpracować i to co nam mają do zaoferowania a jak wiadomo, my kobiety mamy własne wizje i zawsze w jakimś sensie wlasne wymagania :P


Blacky - Liraart maja naprawde ładnie robione filmy Nawet dysponuja taką koncowka jaką ja miałam na płycie weselnej a mianowicie z tymi śmiesznymi tekstami z filmów polskich dodawanymi do fragmentów

Emir - a mi sie jakos ten teledysk nie podoba....strasznie przeskakuje wszystko...nie można się skupić na tym co się ogląda...jakoś do mnie nie przemówił......
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:35   #1617
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej Dziewczyny,

co wpisujecie na zaproszenia dla gości zaproszonych tylko na ślub?
ja nie chce kwiatków ani maskotek, zastanawiamy się nad książkami i/lub płytami CD. Myślicie że to fajny pomysł?
Usłyszałam dziś, że "nie wypada" prosić ludzi o kasę. Zgadzacie się?
Znajomi prosili właśnie o kasę i ja w sumie nie widziałam w tym nic złego. Z tego co wiem zebrali całkiem sporą sumkę

wieści z mojego podwórka:
widzieliśmy się z fotografami, zdecydowaliśmy się i teraz jesteśmy na etapie podpisywania umowy
restauracja też wstępnie wybrana i zarezerwowana (choć jeszcze dużo do dogrania i dogadania)
zarezerwowaliśmy też wymarzony samochód..
czeka nas teraz wyprawa do kościoła i zarezerwowanie terminu
no i wybranie tej jedynej sukienki...
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 23:57   #1618
kasandraooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

A czy może słyszałyście, że ma być podobno w lutym wielki event w Warszawie, pierwszy taki w Polsce, gdzie będzie można zobaczyć,jak moze byc zorganizowane wesele? Moja siostra chce się na to wybrać. Narazie nie ma zbyt wielu informacji, jak będę coś więcej wiedzieć to napiszę, będzie możba wygrać suknię slubną, beda zespoly się przedstawiac, będą się wystawiać firmy biżuteryjne i salony z sukniami, będą firmy dekoratorskie,które będą miały swoje sektory, będą się wystawiać kwiaciarnie,cukiernie,itp .. Może być ciekawie!

To ma być chyba The Wedding Day lub jakos tak, moja siostra planuje sie na to wybrac

Co sądzicie?


kasandraooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 08:14   #1619
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Niestety ich najtańszy pakiet dwukrotnie przekracza mój budżet.
Ale bardzo Wam dziękuję, odezwałam się już do 4 kamerzystów i jestem dobrej myśli! Między innymi ten Linaart wygląda bardzo dobrze. I z moim budżetem mogę tam mieć rozbudowany pakiet.
My się w zasadzie spotkaliśmy tylko z Lira Art, bo pierwszy odsiew zrobiliśmy na podstawie filmików w internecie I nie żałuję tego - zaoszczędziliśmy na czasie, a tam potraktowano nas profesjonalnie i naprawdę miło Mam nadzieję, że z efektów końcowych będziemy tak samo zadowoleni, jak z pierwszego kontaktu

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Blacky - Liraart maja naprawde ładnie robione filmy Nawet dysponuja taką koncowka jaką ja miałam na płycie weselnej a mianowicie z tymi śmiesznymi tekstami z filmów polskich dodawanymi do fragmentów
W ich podejściu dobre jest, to że robią filmy zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne, długie - każdy znajdzie tam coś dla siebie

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

co wpisujecie na zaproszenia dla gości zaproszonych tylko na ślub?
ja nie chce kwiatków ani maskotek, zastanawiamy się nad książkami i/lub płytami CD. Myślicie że to fajny pomysł?
Usłyszałam dziś, że "nie wypada" prosić ludzi o kasę. Zgadzacie się?
Znajomi prosili właśnie o kasę i ja w sumie nie widziałam w tym nic złego. Z tego co wiem zebrali całkiem sporą sumkę

wieści z mojego podwórka:
widzieliśmy się z fotografami, zdecydowaliśmy się i teraz jesteśmy na etapie podpisywania umowy
restauracja też wstępnie wybrana i zarezerwowana (choć jeszcze dużo do dogrania i dogadania)
zarezerwowaliśmy też wymarzony samochód..
czeka nas teraz wyprawa do kościoła i zarezerwowanie terminu
no i wybranie tej jedynej sukienki...
Co do zaproszeń, u nas jest tak:

M.T.B. i P.Ł.R. (wykorzystaliśmy nasze pierwsze i drugie imiona ) w imieniu Rodziców i własnym mają zaszczyt zaprosić Sz.P. ... na uroczyste przyjęcie Sakramentu Małżeństwa, które odbędzie się wtedy i wtedy, o tej i o tej, tu i tu.
Wszystkich, którzy chcieliby nas z tej okazji obdarować kwiatami, prosimy, by sprawili nam radość, przynosząc zamiast bukietów butelkę wina.

Żadnych wierszyków nie chcieliśmy, a prosić o kasę też nie, bo w dzisiejszych czasach mało kto przychodzi z prezentem A nawet jak przychodzą, to nieliczni.

Gratulacje postępów ślubnych!

Cytat:
Napisane przez kasandraooo Pokaż wiadomość
A czy może słyszałyście, że ma być podobno w lutym wielki event w Warszawie, pierwszy taki w Polsce, gdzie będzie można zobaczyć,jak moze byc zorganizowane wesele? Moja siostra chce się na to wybrać. Narazie nie ma zbyt wielu informacji, jak będę coś więcej wiedzieć to napiszę, będzie możba wygrać suknię slubną, beda zespoly się przedstawiac, będą się wystawiać firmy biżuteryjne i salony z sukniami, będą firmy dekoratorskie,które będą miały swoje sektory, będą się wystawiać kwiaciarnie,cukiernie,itp .. Może być ciekawie!

To ma być chyba The Wedding Day lub jakos tak, moja siostra planuje sie na to wybrac

Co sądzicie?


W lutym to już będzie dla mnie za późno, bo już teraz mam to wszystko ogarnięte
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 13:35   #1620
Antinetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 88
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Ja już chyba swoich polecałam: http://www.worldvideo.pl/firma.html lub http://liraart.pl/
A że budżet masz spory, to pokojnie mogłabyś sobie u nich wziąć jakiś wypasiony pakiet ze steady camem


Antinetka, a jak Twoje oglądanie sal? Byłaś w Złotych Dębach?
Na razie byłam tylko w tych, o których wspomniałam wcześniej. Z pewnych powodów sprawy ślubne musiałam odłożyć na chwilę na bok
Jedyne, co załatwiłam od tamtej pory, to zamówiłam przedwczoraj suknię - Gaccio właściwie jest już moja
__________________
Miłość to żaden film w żadnym kinie,
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze...

22.09.2012
Antinetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.