Wszystko o Avonie - cz. 24 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 09:59   #4561
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
kupiłam jeszcze parafinową kurację do stóp i dłoni z masłem shea i imbirem bo moje stopy wyglądają jakbym chodziła boso po żwirze, ale gdybym wiedziała o "gorącym ręczniku" którym trzeba owinąć stopy to dałabym sobie spokój. co zrobić żeby ręcznik był gorący? moja kumpela-konsultantka: włóż go do mikrofalówki

Położyć na kaloryferze i będzie ciepły, używam tej kuracji i w nic nie zawijam ani dłoni ani stóp.

O białej herbacie było mnóstwo opinii- przeszukaj wątek znajdziesz wszystkie, bo chyba bez sensu powtarzać co chwilkę jedno i to samo.
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:10   #4562
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez geigerka Pokaż wiadomość
Ja mam shimmering/walnut i te cienie są perłowe

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------


Jest to sprzedaż wiązana,więc jeśli zamówisz 2 zapachy,to w razie reklamacji trzeba niestety oddać obydwa.
nieprawda, może spokojnie odesłać jeden, tak jak nie zwraca się całych zestawów
Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
no tak tak, wiem o co chodzi ale jeśli czegoś nie ma bo mają braki to jest to zaznaczone?

a co do kosmetyków - jak planet spa chińska biała herbata? ma któraś coś?
całą serię przerobiłam, nie licząc ampułek
najlepszy jest peeling, który niestety wycofali
żel z pompką - fajnie oczyszcza, ale szczypie w oczy, przez co więcej go nie kupię
krem do twarzy - dość lekki, taki sobie jak dla mnie na lato
maseczka ja mam po niej wygładzoną i oczyszczoną buzię
Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
kupiłam jeszcze parafinową kurację do stóp i dłoni z masłem shea i imbirem bo moje stopy wyglądają jakbym chodziła boso po żwirze, ale gdybym wiedziała o "gorącym ręczniku" którym trzeba owinąć stopy to dałabym sobie spokój. co zrobić żeby ręcznik był gorący? moja kumpela-konsultantka: włóż go do mikrofalówki
podgrzej żelazkiem
a tak swoją drogą ktoś się w końcu wkurzył na zaśmiecanie katalogowego i posypały się ostrzeżenia...
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:20   #4563
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
KOchana ale peel-off się ściąga jak skórę z twarzy,nie ręcznikiem...
Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
dokładnie - ściągamy, a nie ścieramy
wiem wiem, tylko nałożyłam jej chyba za mało i ściągnięcie graniczyło z cudem więc musiałam sobie dopomóc przy resztkach

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
całą serię przerobiłam, nie licząc ampułek
najlepszy jest peeling, który niestety wycofali
żel z pompką - fajnie oczyszcza, ale szczypie w oczy, przez co więcej go nie kupię
krem do twarzy - dość lekki, taki sobie jak dla mnie na lato
maseczka ja mam po niej wygładzoną i oczyszczoną buzię

podgrzej żelazkiem
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
z białej herbaty miałam żel do mycia twarzy z pompką-fajny,pieniący,ale szczypał w oczy...
dziękuję wam bardzo kuzynka kupuje na prezent i szukała szybkiej opinii
michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:25   #4564
asiunia0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Dziewczęta mam pytanie . Jestem nowa i za bardzo się nie orientuję, ale w katalogu 15 przekroczyłam próg na wodę spotlight dla konsultantek i jest weryfikacja oferty. Więc powinna mi przyjść z zamówieniem z katalogu 16. A co jeśli w katalogu 16 nie będę miała żadnego zamówienia? Bo robiłam tylko zakupy w sklepie? Dostanę ją z zamówieniem z następnego katalogu czy w ogóle? A może też mogłabym ją odebrać w sklepie czy coś? Help me
asiunia0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:46   #4565
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób, które mają zestaw 3 kompletów biżuterii z katalogu 15, był na początku katalogu za zakupy na określoną kwotę. Czy da się u Was zdjąć zawieszkę z łańcuszka? U mnie nie chce przejść przez kółeczko na końcu, nie chcę sama go spłaszczać bo jeszcze sie złamie albo coś... napisałam do nich ze strefy o tym, ale boję się, że może wszystkie zestawy są takie
Może jednak któraś z Was wie?

Składam dziś ostatnie zamówienie z 16, wszystko dla mnie lubię paczki, które robię dla siebie
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 13:29   #4566
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
a tak swoją drogą ktoś się w końcu wkurzył na zaśmiecanie katalogowego i posypały się ostrzeżenia...
Przyznaję się bez bicia: to ja pozgłaszałam. Tłumaczy się jak krowie na rowie, że w tym wątku nie zadaje się pytań, a one dalej swoje! Wściekłam się po prostu. Od nikogo nie wymagam bycia drugim Einsteinem, ale chyba jesteśmy istotami rozumnymi będącymi w stanie odczytać i przetworzyć krótkie, proste komunikaty?

Muszę wyrazić swoje zachwyty serią cynamon & pomarańcza. Jest cudowna i wspaniale działa. Stosuję co tydzień całą serię i stópki mam mięciutkie jak pupcia niemowlaka
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 14:14   #4567
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Dziewczyny, potrzebuję pomocy
coraz bliżej Święta i więcej dylematów..
chcę mamie pod choinkę kupić jakieś perfumy, bo wiem, że to zawsze wykorzysta, tylko waham się.. ze względu na baardzo ograniczone fundusze waham się między Rare Pearls i Gold.. nie znam kompletnie tych zapachów, tyle co z zapachowych stron.. i bardziej się skłaniam ku Pearls..
mama jest generalnie wielką fanką LBD, ale chciałabym jej coś innego tym razem kupić.. czy któraś z dwóch w/w jest wg Was podobna do LBD? i którą byście mi poleciły..

i jeszcze pytanko..
jest już na str Avonu minikatalog? bo szukałam linka i nie mogę znaleźć, na katalogowym też nie znalazłam, a chciałabym porozsyłać linka..
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 15:14   #4568
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję pomocy
coraz bliżej Święta i więcej dylematów..
chcę mamie pod choinkę kupić jakieś perfumy, bo wiem, że to zawsze wykorzysta, tylko waham się.. ze względu na baardzo ograniczone fundusze waham się między Rare Pearls i Gold.. nie znam kompletnie tych zapachów, tyle co z zapachowych stron.. i bardziej się skłaniam ku Pearls..
mama jest generalnie wielką fanką LBD, ale chciałabym jej coś innego tym razem kupić.. czy któraś z dwóch w/w jest wg Was podobna do LBD? i którą byście mi poleciły..

i jeszcze pytanko..
jest już na str Avonu minikatalog? bo szukałam linka i nie mogę znaleźć, na katalogowym też nie znalazłam, a chciałabym porozsyłać linka..
Jeśli mama lubi LBD to moim zdaniem bardziej podobny jest Rare Gold...to taki klasyczny elegancki zapach,mocny pudrowo-kwiatowy,z nutką jakby miodową,natomiast Pearls (to ulubiony z kolei mojej mamy) jest mocny,też taki pudrowy ale dużo bardziej czuć w nim kwiaty...szczerze,to oba pasują do dojrzałej kobiety...

a minikatalogu nie mogę znaleźć...mam papierowy a w necie nie wiem czy ktoś wrzucal czy nie...
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 15:17   #4569
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malami881222 Pokaż wiadomość
chodzi o to że pracownik Avonu (pakowacz) może ominąć jakiś kosmetyk przez przypadek nawet i on będzie na fakturze ale już w paczce niestety nie :/
Dlatego warto na miejscu to sprawdzić bo po powrocie do domu już mogą nam nie uwierzyć
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Gdyby tak było to większość kk która nigdy w coku nie była powinna się bać "braków". Z reguły tak jest ze ufają kk i dołączają produkt bezpłatnie w następnym zamówieniu i na naszym koncie odhaczają opcję ze paczki dla nas bedą ręcznie sprawdzane. Oczywisie jak kk bedzie kombinować i co któreś zamówienie będzie dzwonić ze czegoś nie ma w paczce to bedzie to podejrzane. Częściej sie zdarza ze pomylą towary i dadzą np 2 peelingi z zestawu niż peeling i krem. Istnieją często braki małych towarów takich jak pomadka, kredka które łatwo przeoczyć.
Wsio
Ostatnio odbierałam w coku na jerozolimskich paczkę i jedna kobieta otworzyła paczkę, sprawdza, a tu mydło w płynie z senses z ułamaną pompką (tą zewnętrzną częścią), to jej na miejscu wymienili na dobre. Dlatego ja też otworzyłam swoją i posprawdzałam, ale na szczęście wszystko grało. Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam ten cok, obsługa jest do rany przyłóż.

Raz siedziałam tam w poszukiwaniu kk, bo startuję na lidera, a tu do mnie taki babsztyl z tego "dyżuru" wyskakuje, że ja tam jestem nielegalnie, żąda moich danych i dzwoni do ekhm SZEFOWEJ
Na początku panika, bo może faktycznie ja tam nie mogę siedzieć? Ale nie, bo cała obsługa za mną się wstawiła i ogólnie babiszon już tam znany, na dodatek ostatnio coś jej nie widuje, może dostała banicję z jerozolimskich
Dostałam nawet gratisową pomadkę w ramach przeprosin

Pozostał jednak niesmak, że niektóre baby to by sobie oczy wydrapały za jedną konsultantkę. I taka miałaby być dla kogoś liderką? Niestety na pewno ma sporo kk, ale współczuję im osobiście. Rozumiem, że konkurencja, ale każdy pracuje na siebie, a cok to nie jest jakieś terytorium przydzielone danemu okręgowi, każdy może korzystać.

Sarunieczka, tutaj: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3056

Edytowane przez malyszkicownik
Czas edycji: 2011-11-27 o 15:19
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 15:24   #4570
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość

Dzięki,to dla Kasi minikatalog bo pytała
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:06   #4571
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Incandanse 30 już żółte światło....??
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 16:14   #4572
asiunia0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Dziewczęta, czy jeżeli w katalogu 15 miałam zamówioną wodę spotlight i była ona z weryfikacją oferty, (czyli powinna dotrzeć z zamówieniem z następnego katalogu), a z katalogu 16 nie zrobię żadnego zamówienia, bo kupowałam tylko parę rzeczy w coku, to dostanę tę wodę później np. z zamówieniem z 17katalogu? Czy muszę koniecznie zrobić zamówienie z 16ego, bo mi przepadnie? Sorki, jeśli to głupie pytanie, ale jestem tu nowa i nie znalazłam nigdzie odpowiedzi.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Czy można zmienić liderkę i okrąg?
asiunia0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:19   #4573
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

yhy przepadnie niestety. Mogłaś poprosić w COKu o wydanie wody (o ile ją mieli). Teraz najlepiej bedzie jak zadzwonisz i sie zapytasz czy dopiszą do kolejnego zamówienia (powiedz ze byłaś w coku i robiłaś zamówienie) a jak Ci odmówią no to nie pozostaje nic innego jak składać zamówienie albo iść do Coku i poprosić o wodę.
Cytat:
Napisane przez asiunia0000 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy jeżeli w katalogu 15 miałam zamówioną wodę spotlight i była ona z weryfikacją oferty, (czyli powinna dotrzeć z zamówieniem z następnego katalogu), a z katalogu 16 nie zrobię żadnego zamówienia, bo kupowałam tylko parę rzeczy w coku, to dostanę tę wodę później np. z zamówieniem z 17katalogu? Czy muszę koniecznie zrobić zamówienie z 16ego, bo mi przepadnie? Sorki, jeśli to głupie pytanie, ale jestem tu nowa i nie znalazłam nigdzie odpowiedzi.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Czy można zmienić liderkę i okrąg?
Liderkę można zmienić. Trzeba napoisać pisemko i uzasadnić prośbę zmiany.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:20   #4574
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez asiunia0000 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy jeżeli w katalogu 15 miałam zamówioną wodę spotlight i była ona z weryfikacją oferty, (czyli powinna dotrzeć z zamówieniem z następnego katalogu), a z katalogu 16 nie zrobię żadnego zamówienia, bo kupowałam tylko parę rzeczy w coku, to dostanę tę wodę później np. z zamówieniem z 17katalogu? Czy muszę koniecznie zrobić zamówienie z 16ego, bo mi przepadnie? Sorki, jeśli to głupie pytanie, ale jestem tu nowa i nie znalazłam nigdzie odpowiedzi.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Czy można zmienić liderkę i okrąg?
Myślę że dostaniesz przy kolejnym zamówieniu. Możesz zawsze do nich zadzwonic i sie upewnic
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:28   #4575
asiunia0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

A gdzie znajdę numer, na który mam zadzwonić?

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Już znalazłam na infolinię, to chyba to
asiunia0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:29   #4576
malami881222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta
Wiadomości: 297
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Incandanse 30 już żółte światło....??
ja z kolei miałam światło które wskazuje że zakończyli produkcje dla portfela Eleonor ze str 140 16 kat
a najlepsze jest to że w kat 17 jest on nadal w sprzedaży więc w sumie nie rozumiem jeśli któraś z was wie czy będzie to proszę o odpowidź
malami881222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:30   #4577
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

dziewczyny, wie któraś jak pędzelek z gąbką do oczu, zestaw Charmaine i zestaw Śliwka z wanilią i Sam miód?
michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:31   #4578
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
to była maseczka peel-off
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
KOchana ale peel-off się ściąga jak skórę z twarzy,nie ręcznikiem...
Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
dokładnie - ściągamy, a nie ścieramy
też właśnie o to mi chodziło... wiem jak się ściąga peel-off ale skoro nałożyłaś jej za mało i nie mogłaś zdjąć, to trzeba było zmyć ciepłą wodą a nie ręcznikiem...
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:36   #4579
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
U mnie nie ma COKu Będę w Warszawie jakoś pod koniec grudnia, więc wykorzystam okazję Na Słowiczej można zwracać, tak?
Aha, czyli o warszawski ci chodzi? Tak, zwracasz w torebeczce... oni sprawdzają czy zgadzają się produkty z formularzem i wszystkie dane.

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję pomocy
coraz bliżej Święta i więcej dylematów..
chcę mamie pod choinkę kupić jakieś perfumy, bo wiem, że to zawsze wykorzysta, tylko waham się.. ze względu na baardzo ograniczone fundusze waham się między Rare Pearls i Gold.. nie znam kompletnie tych zapachów, tyle co z zapachowych stron.. i bardziej się skłaniam ku Pearls..
mama jest generalnie wielką fanką LBD, ale chciałabym jej coś innego tym razem kupić.. czy któraś z dwóch w/w jest wg Was podobna do LBD? i którą byście mi poleciły..
.
Do LBD Rare Gold jest bardziej podobny, tak jak już Sarunieczka pisała...
Kwiatowy, słodki, w klimatach Mystique Senses. A Rare Pearls też kwiatowy, ale duszący jak dla mnie.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 16:56   #4580
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

ostatnio pytałam, ale nikt mi nie odpowiedział

jak wpiszę wcześniej zamówienie na mniej niż 150 zł, a zanim katalog ruszy, dołączę później następne (domówienie), to mi nie naliczą w końcu KRMZ i mniejszego opustu? wiecie jak to jest?
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:02   #4581
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
ostatnio pytałam, ale nikt mi nie odpowiedział

jak wpiszę wcześniej zamówienie na mniej niż 150 zł, a zanim katalog ruszy, dołączę później następne (domówienie), to mi nie naliczą w końcu KRMZ i mniejszego opustu? wiecie jak to jest?
Też się własnie zastanawiałam.... bo jak bym puscila dzis zamowienie na kuriera to przyjdzie dopiero po 1 grudnia tak jak sa zamowienia z regularnej czy jak kurier to odrazu na nastepny dzien?
Chodzi o zamowienie z katalogu 17

Edytowane przez nataszka25
Czas edycji: 2011-11-27 o 17:03
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:16   #4582
beata_473
Raczkowanie
 
Avatar beata_473
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
.... bo jak bym puscila dzis zamowienie na kuriera to przyjdzie dopiero po 1 grudnia tak jak sa zamowienia z regularnej czy jak kurier to odrazu na nastepny dzien?
Chodzi o zamowienie z katalogu 17
Katalog 17 zaczyna obowiązywać 1 grudnia i pierwsze dostawy kurierskie będą 5 grudnia, a zamówienie zrobione na paczkomat może przyjść już w sobotę czyli 3 grudnia
__________________
Mój kochany Ł. Razem od 06.08.2010
beata_473 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:29   #4583
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
ostatnio pytałam, ale nikt mi nie odpowiedział

jak wpiszę wcześniej zamówienie na mniej niż 150 zł, a zanim katalog ruszy, dołączę później następne (domówienie), to mi nie naliczą w końcu KRMZ i mniejszego opustu? wiecie jak to jest?
jesli z domówieniem "wyrobisz" się do pobrania zamówienia to KRMZ nie będzie
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:30   #4584
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

a ja mam takie pytanie - czy opust sumuje się jeśli składamy zamówienie w każdym terminie? czy zależy tyko od ostatniego zamówienia?
i jak teraz będę miała opust 40% to będzie mnie on obowiązywał jeszcze na zakupy w coku w grudniu? bo składam zamówienie w ostatnim terminie
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:32   #4585
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
jesli z domówieniem "wyrobisz" się do pobrania zamówienia to KRMZ nie będzie
a pobiorą dopiero jak się zacznie katalog, nie?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie - czy opust sumuje się jeśli składamy zamówienie w każdym terminie? czy zależy tyko od ostatniego zamówienia?
i jak teraz będę miała opust 40% to będzie mnie on obowiązywał jeszcze na zakupy w coku w grudniu? bo składam zamówienie w ostatnim terminie
opusty nie przechodzą z katalogu na katalog

ale jakbyś zamawiała jeszcze w tym samym katalogu to będziesz miała 40% dalej
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:38   #4586
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez beata_473 Pokaż wiadomość
Katalog 17 zaczyna obowiązywać 1 grudnia i pierwsze dostawy kurierskie będą 5 grudnia, a zamówienie zrobione na paczkomat może przyjść już w sobotę czyli 3 grudnia
Ale jak zamowie dzis to oni to fakturuja orazu? czy w srode jak domowie przed 1 grudnia to bedzie dopisane? pytam bo chce miec wiekszy opust na calosc, a boje sie ze bedzie z biegiem czasu duzo brakow, a nie wszyscy juz zamowli....
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:43   #4587
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
a pobiorą dopiero jak się zacznie katalog, nie?
tak.. tzn będzie standardowo napisane że pobrane, ale podołączają się te domówienia jeśli nie zapomnisz ich złożyć do czwartku rano
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:49   #4588
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
tak.. tzn będzie standardowo napisane że pobrane, ale podołączają się te domówienia jeśli nie zapomnisz ich złożyć do czwartku rano
o to mi chodziło, dzięki
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:37   #4589
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
ostatnio pytałam, ale nikt mi nie odpowiedział

jak wpiszę wcześniej zamówienie na mniej niż 150 zł, a zanim katalog ruszy, dołączę później następne (domówienie), to mi nie naliczą w końcu KRMZ i mniejszego opustu? wiecie jak to jest?
Zadałaś pytanie bez sensu Po co chcesz wysłać niepełne zamówienie? nie lepiej wysłać całość??
Jeśli np w czwartek masz termin i dzisiaj wyślesz część zamówienia a w środę resztę to te zamówienie zostanie połączone jako jedność a tym samym koszt realizacji małego zamówienia nie zostanie naliczony

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
a pobiorą dopiero jak się zacznie katalog, nie?
Pobierają na bierząco a fakturują 3 razy w czasie trwania katalogu jeśli wybrałaś kuriera regularnego
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:44   #4590
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Aha, czyli o warszawski ci chodzi? Tak, zwracasz w torebeczce... oni sprawdzają czy zgadzają się produkty z formularzem i wszystkie dane.
A trzeba okazywać dowód osobisty? I czy na formularzu ma być adres zamieszkania czy adres zameldowania stałego? Przepraszam, że tak męczę, ale nie chcę zaliczyć jakiegoś zonka już na miejscu
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.