Wszystko o Avonie - cz. 25 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-06, 19:32   #601
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
ten bawełna i miód?
mi na fakturze napisali, że produkcja zakończona i proszą nie zamawiac
Tak, ten. Tylko ze ja na fakturze mam normlanie go policzonego, żadnej informacji o zakończeniu produkcji, czyli pewnie w chwili pakowania mojego zamówienia jeszcze byl. Tylko ze go nie dostałam. Napisać do nich z reklamacją?
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:34   #602
malami881222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta
Wiadomości: 297
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
mi sie spodobała ta duża torba, portfel i nie wiem co tam jeszcze jest z motywem mapy świata :p
czyli ta rosyjska trójka będzie też u nas?
malami881222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:36   #603
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

hej,
mam problem, dość głupi, no, ale problem
jutro będę wieczorem robić zamówienie i zależy mi, żeby paczka była w piątek, najpóźniej w sobotę..
czytałam tutaj, że dostawa kurierska miała ostatnio jednodniowe opóźnienia, nadal to 'trwa' ? a jeśli tak, to czy w sobotę kurierzy też rozwożą paczki?
do tej pory zamawiałam na paczkomat i tylko raz mi się zdarzyło, że miałam 2 dni po zafakturowaniu, zawsze było na drugi dzień, ale teraz gorący okres przedświąteczny , więc różnie może być..

i nie wiem co zrobić, czy 'ryzykować', że InPost nie będzie miał opóźnień, czy zamawiać kurierem...

aaa, i jeszcze jedno, czy do zamówienia na 130zł gratis w postaci balsamu do ciała Naturals będzie ok?
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:41   #604
magocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
jeżeli nie masz dziś faktury, to jutro ci dołączą rano na pewno

Magdocha lub ktoś kto ma katalog 3 powiedzcie czy u nas wchodzi taka brzoskwiniowa kolekcja do makijażu jak w katalogu rosyjskim - cienie szminka i lakier? I jeszcze takie czadowe czarne duże okulary słoneczne, budzik ella ballerina i ręczniczek i seria naturalsa dla dzieci? bo jak tak to chyba zbankrutuję

Magocha jestem, nie magdocha :P:P

Teraz mogę powiedzieć, ze ten rosyjski jest prawie identyczny jak nasza trójka Różnice są minimalne

Aalica24 przykro mi, ale chyba jednak zbankrutujesz

ta seria o której pytasz cenowo wygląda tak:
szminka - 15,90, cienie - 19,90, lakier - 11,90 i do tego żelowa kredka za 14,90,

Jeśli chodzi o okulary Anula ( na fotce z czarną torbą i portfelem z takim zameczkiem z przodu) to będą za 34,90,

Budzik Ella będzie za 39,90, a ręczniczek za 12,90.

I seria dla dzieci z Naturalsa też jest :P
Jest płyn do mycia ciała Wirująca truskawka, płyn do mycia ciała pyzata jagoda, pachnąca mgiełka do włosów wesołe jabłuszko i szampon i odżywka Szalony arbuz - każde za 9,90.

Ale nazwy produktów dla dzieci - genialne
magocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:42   #605
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
hej,
mam problem, dość głupi, no, ale problem
jutro będę wieczorem robić zamówienie i zależy mi, żeby paczka była w piątek, najpóźniej w sobotę..
czytałam tutaj, że dostawa kurierska miała ostatnio jednodniowe opóźnienia, nadal to 'trwa' ? a jeśli tak, to czy w sobotę kurierzy też rozwożą paczki?
do tej pory zamawiałam na paczkomat i tylko raz mi się zdarzyło, że miałam 2 dni po zafakturowaniu, zawsze było na drugi dzień, ale teraz gorący okres przedświąteczny , więc różnie może być..

i nie wiem co zrobić, czy 'ryzykować', że InPost nie będzie miał opóźnień, czy zamawiać kurierem...

aaa, i jeszcze jedno, czy do zamówienia na 130zł gratis w postaci balsamu do ciała Naturals będzie ok?

Tak, uważam że to odpowiedni gratis

Zawsze przed sitami kurierzy maja opóźnienia ale na in post bym też za bardo nie liczyła... na swięta wielkanocne mieli 2 dni opóżnienia bo wszystkie skrytki w danym paczkomacie byl zajęte i musieli czekac az sie zwolnią, a wiadomo ze każda paczka i tak musi swojakolejke odczekać... Najlepszym rozwiązaniem byłby odbiór w Coku albo nawet zakupy w coku, czasem sie dostanie nawet jakis gratis za duże zakupu
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:43   #606
mariot605
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 512
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Mam pytanie czy u was w zamówieniu jak ktoś zamawiał Incandessence (30ml) na flakoniku jest naklejka bo u mnie nie ma, jes tylko mało widoczny druczek z logo, a przy Eternal Love (30ml) jest inna nakrętka czarna zamiast tej przezroczystej...
mariot605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:47   #607
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez mariot605 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy u was w zamówieniu jak ktoś zamawiał Incandessence (30ml) na flakoniku jest naklejka bo u mnie nie ma, jes tylko mało widoczny druczek z logo, a przy Eternal Love (30ml) jest inna nakrętka czarna zamiast tej przezroczystej...

U mnie wszystko w porządku. Ale będe pisała reklamację, bo czemu mam płacić za coś, czego nie dostałam przed świętami dużo jest takich pomyłek. Tylko problem polega na tym, jak ja im udowodnie ze tego balsamu nie dostałam?
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 19:49   #608
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
Tak, uważam że to odpowiedni gratis

Zawsze przed sitami kurierzy maja opóźnienia ale na in post bym też za bardo nie liczyła... na swięta wielkanocne mieli 2 dni opóżnienia bo wszystkie skrytki w danym paczkomacie byl zajęte i musieli czekac az sie zwolnią, a wiadomo ze każda paczka i tak musi swojakolejke odczekać... Najlepszym rozwiązaniem byłby odbiór w Coku albo nawet zakupy w coku, czasem sie dostanie nawet jakis gratis za duże zakupu
a czy w soboty kurierzy rozwożą paczki?
myślałam nad zakupami w COKu, ale zupełnie nie mam czasu, akurat w tych godz. siedzę na uczelni
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:53   #609
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
a czy w soboty kurierzy rozwożą paczki?
myślałam nad zakupami w COKu, ale zupełnie nie mam czasu, akurat w tych godz. siedzę na uczelni

Paczki rozwozi firma UPS, i przyznam, ze do końca nie jestem pewna czy rozwoża. Do odziałów in post w soboty przychodza, i jesli sie ładnie poprosi to mimo tego ze oddział jest zamkniety, to jest szansa ze sobie bedziesz mogła odebrać paczke jak im przywiozą. Ale chyba w soboty teraz będą coki otwarte Sprawdz sobie na necie czy rozwożą, napewno jest napisane, chyba ze chcesz numer telefonu to zawsze mozna sie spytac
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:57   #610
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
Paczki rozwozi firma UPS, i przyznam, ze do końca nie jestem pewna czy rozwoża. Do odziałów in post w soboty przychodza, i jesli sie ładnie poprosi to mimo tego ze oddział jest zamkniety, to jest szansa ze sobie bedziesz mogła odebrać paczke jak im przywiozą. Ale chyba w soboty teraz będą coki otwarte Sprawdz sobie na necie czy rozwożą, napewno jest napisane, chyba ze chcesz numer telefonu to zawsze mozna sie spytac
U mnie nie ma szans na odbiór w InPoście w sobotę mimo że dostaję wtedy smsa jak składam zamówienia w piątki rano. To chyba najbezpieczniejsze, bo jednak większe prawdopodobieństwo jest, że będzie w oddziale niż np. w paczkomacie, gdzie może nie być miejsca.
A COKi zawsze są w soboty otwarte.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:57   #611
mariot605
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 512
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko w porządku. Ale będe pisała reklamację, bo czemu mam płacić za coś, czego nie dostałam przed świętami dużo jest takich pomyłek. Tylko problem polega na tym, jak ja im udowodnie ze tego balsamu nie dostałam?
ja tak samo miałam z Serum z tego programu za 6,90zł, jest na fakturze a nie dostałam i policzono mi za nie, właśnie napisałam do nich, zobaczymy co odpiszą jutro....
mariot605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 19:58   #612
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko w porządku. Ale będe pisała reklamację, bo czemu mam płacić za coś, czego nie dostałam przed świętami dużo jest takich pomyłek. Tylko problem polega na tym, jak ja im udowodnie ze tego balsamu nie dostałam?
Napisz, że nie było. Oni najczęściej po prostu wierzą na słowo. Co innego jakbyś pisała tak co katalog to wtedy by monitorowali Twoje paczki szczegółowiej
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:59   #613
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Niewiedziałam ze zawsze są otwarte, moze dlatego ze w soboty nie jeżdzę tam, ale wydawało mi sie, ze w soboty u nas w Bielsku-Białęj był zamknięty
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:00   #614
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Również dostałam dzisiaj paczkę - na szczęście wszystko doszło, no oprócz LWD Raczej nie ma co wrzucać na katalogowy, wzięłam dla siebie tylko szczotkę z naturalnym włosiem.
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:06   #615
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

kurna, w sobotę do COKu to już mi kompletnie nie pasuje
chyba zaryzykuję kuriera, a jutro jeszcze zadzwonię do UPS dopytać, czy rozwożą w sobotę :P
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:08   #616
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez magocha Pokaż wiadomość
Magocha jestem, nie magdocha :P:P

Teraz mogę powiedzieć, ze ten rosyjski jest prawie identyczny jak nasza trójka Różnice są minimalne

Aalica24 przykro mi, ale chyba jednak zbankrutujesz

ta seria o której pytasz cenowo wygląda tak:
szminka - 15,90, cienie - 19,90, lakier - 11,90 i do tego żelowa kredka za 14,90,

Jeśli chodzi o okulary Anula ( na fotce z czarną torbą i portfelem z takim zameczkiem z przodu) to będą za 34,90,

Budzik Ella będzie za 39,90, a ręczniczek za 12,90.

I seria dla dzieci z Naturalsa też jest :P
Jest płyn do mycia ciała Wirująca truskawka, płyn do mycia ciała pyzata jagoda, pachnąca mgiełka do włosów wesołe jabłuszko i szampon i odżywka Szalony arbuz - każde za 9,90.

Ale nazwy produktów dla dzieci - genialne
Przepraszam za pomyłkę
to ja zbankrutuję na pewno, bo biorę na bank większość z tego - budzik, okulary, część serii dla dzieci nowej. Nazwy faktycznie obłędne, ciekawe czy jakość w szczególności sprayu do rozczesywania (jest świetny) i zapachy faktycznie się zmienią, mam nadzieję, że będą tak super jak nazwy. Niedrogi ten budzik u nas, myślałam, że będzie 49,90 To mi się chyba odwyk w przyszłym roku nie uda wcale, bo z 1 mam tonę rzeczy , z 2 trochę, a w 3 to już totalne szaleństwo. I do tego jeszcze minikatalog będzie
Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko w porządku. Ale będe pisała reklamację, bo czemu mam płacić za coś, czego nie dostałam przed świętami dużo jest takich pomyłek. Tylko problem polega na tym, jak ja im udowodnie ze tego balsamu nie dostałam?
raczej nie robią problemów, mi się zdarzyły kilka razy takie sytuacje, że czegoś nie było
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:09   #617
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

wczoraj sie sporo nadzwoniłam do ups i mialam z nimi niezła frajde Pytałam kiedy paczka dostarczona a "bardzo miła" pani, która na boku gadala jeszcze z kims innym powiedziała ze paczka o takim numerze nie została jeszcze nadana... Wchodze na monitoring, pisze ze paczka została nadana 2 grudnia. Dzisiaj dzwonie i pytam czy dzisiaj przyjdzie paczka. Akura odebrała miła pani, tylko ze powiedziała, ze paczka została juz dostarczona, a jeszcze jej nie miałam. Niech sobie programy zmienia wkurzaja mnie
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:20   #618
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
wczoraj sie sporo nadzwoniłam do ups i mialam z nimi niezła frajde Pytałam kiedy paczka dostarczona a "bardzo miła" pani, która na boku gadala jeszcze z kims innym powiedziała ze paczka o takim numerze nie została jeszcze nadana... Wchodze na monitoring, pisze ze paczka została nadana 2 grudnia. Dzisiaj dzwonie i pytam czy dzisiaj przyjdzie paczka. Akura odebrała miła pani, tylko ze powiedziała, ze paczka została juz dostarczona, a jeszcze jej nie miałam. Niech sobie programy zmienia wkurzaja mnie
ja miałam kiedyś podobnie z InPostem.. pani w Avonie mi podała numer paczki, ja sobie sprawdziłam na str paczkomatów i miałam napisane, że paczka czeka na odbiór czy coś takiego.. a smsa nie dostałam.. dzwonię więc na infolinię [po kilku próbach dodzwonienia się ktoś odebrał...] a pan mi mówi, że paczki nie ma jeszcze w paczkomacie.. po czym po chwili jego grzebania w komputerze dowiedziałam się, że zaraz dostanę smsa.. rozłączyłam się, minęło dosłownie 5min i już paczka na mnie czekała.


powiedzcie mi jeszcze, zamawiała któraś z Was z demo tą nową wodę ProEnergy?
brat mi uraczył świetną wiadomością, że ma dla mnie prezent pod choinkę (nigdy nic sobie nie kupowaliśmy!;]), więc muszę mu coś kupić, a muszę poważnie ciąć koszty więc myślałam o tej wodzie. bardzo śmierdzi, czy da się znieść? tzn. ładnie pachnie?
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:24   #619
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
brat mi uraczył świetną wiadomością, że ma dla mnie prezent pod choinkę (nigdy nic sobie nie kupowaliśmy!;]), więc muszę mu coś kupić, a muszę poważnie ciąć koszty więc myślałam o tej wodzie. bardzo śmierdzi, czy da się znieść? tzn. ładnie pachnie?
Mi się bardzo podoba woda MyWibe, i nie jest taka droga Albo Individual Blue, kocham ją

Poszła reklamacja. Ciekawe co napiszą
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 20:35   #620
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba woda MyWibe, i nie jest taka droga Albo Individual Blue, kocham ją

Poszła reklamacja. Ciekawe co napiszą
MyVibe niuchałam i rzeczywiście fajne, fakt, niezbyt drogie, ale dla mnie i tak za drogie jakkolwiek dziwnie to brzmi, ale muszę mieć za co wrócić na święta, bo rok temu miałam akurat tyle co na bilet


edit:
w cenniku są w Demo jakieś balsamy po goleniu z serii ForMen bodajże, ale nie dopatrzyłam się ich w AM, normalnie można je zamawiać?
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)

Edytowane przez KaasiaaK
Czas edycji: 2011-12-06 o 20:43
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:45   #621
kasiakaka
Raczkowanie
 
Avatar kasiakaka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętokrzyskie/UK
Wiadomości: 50
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś podobnie z InPostem.. pani w Avonie mi podała numer paczki, ja sobie sprawdziłam na str paczkomatów i miałam napisane, że paczka czeka na odbiór czy coś takiego.. a smsa nie dostałam.. dzwonię więc na infolinię [po kilku próbach dodzwonienia się ktoś odebrał...] a pan mi mówi, że paczki nie ma jeszcze w paczkomacie.. po czym po chwili jego grzebania w komputerze dowiedziałam się, że zaraz dostanę smsa.. rozłączyłam się, minęło dosłownie 5min i już paczka na mnie czekała.


powiedzcie mi jeszcze, zamawiała któraś z Was z demo tą nową wodę ProEnergy?
brat mi uraczył świetną wiadomością, że ma dla mnie prezent pod choinkę (nigdy nic sobie nie kupowaliśmy!;]), więc muszę mu coś kupić, a muszę poważnie ciąć koszty więc myślałam o tej wodzie. bardzo śmierdzi, czy da się znieść? tzn. ładnie pachnie?
Ja zamówiłam dla TŻ Pro energy z demo i podoba mu się zapach jest taki "orzeźwiający"

Edytowane przez kasiakaka
Czas edycji: 2011-12-06 o 21:14
kasiakaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:49   #622
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez kasiakaka Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam dla TŻ Pro energy z demo i podoba mu się zapas jest taki "orzeźwiający"
dzięki
jeśli tylko nie śmierdzi, to się nada brat nie ma wybrednego gustu zbytnio
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:54   #623
Mayasmum
Raczkowanie
 
Avatar Mayasmum
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

magocha, jest w polskim K03 ta seria torebka, portfel i etui na klucze z motywem mapy swiata (i czy bedzie dalsza czesc serii jak na tej stronie obok, jakas kosmetyczka, mala torebka i cos jeszcze)? zakochalam sie jesli sa to napisz prosze w jakiej cenie
- co to za nowosc z zielonej serii solutions? (rosyjski kat str.123)
- jest jakas promocja na anew genics? bo mi sie serum do tego czasu skonczy a widze ladna kosmetyczne do tego ps w jakiej cenie serum genics?
- a cena tej torebki z zamkami na wierzchu ? (czarna na stronie z portfelem z zamkami i okularami)
- a bizu z nst strony ?

Wybacz, ze pytam o tak wiele ale ciekawosc mnie zzera
no i te cienie z poczatku katalogu .... mmmm !!!! a mialam zaczac oszczedzac

A tak swoja droga, jak tak sobie patrze, ze wraca Celebre to moglyby jeszcze wrocic perfumy AVON Shine (zrobilabym zapas na kolejne 3 lata) i olejki do kapieli SSS. Dlaczego oni wycofuja najfajniejsze produkty?

Edytowane przez Mayasmum
Czas edycji: 2011-12-06 o 20:57
Mayasmum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:00   #624
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Ogladam sobie rosyjską trójeczkę i podobają mi się okularki lubię takie duze

Wprowadzają nowe żele Senses a ja nie wyrabiam się ze zużywaniem - mam już ponad 10 w zapasie (Senses, Naturals, ori, YR i inne). Aktualnie jestem na etapie Enchanted a jego już ponad rok nie ma w katalogu....

Nie wspomnę ciekawości nowych perfum zwłaszcza tych Herve Ledger'a (Femme mi nie bardzo podpasowały a ETE uwielbiam).
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:02   #625
magocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Mayasmum Pokaż wiadomość
magocha, jest w polskim K03 ta seria torebka, portfel i etui na klucze z motywem mapy swiata (i czy bedzie dalsza czesc serii jak na tej stronie obok, jakas kosmetyczka, mala torebka i cos jeszcze)? zakochalam sie jesli sa to napisz prosze w jakiej cenie
- a ta seria dla dzieci z owocami, jakie ceny ?
- co to za nowosc z zielonej serii solutions? (rosyjski kat str.123)
- jest jakas promocja na anew genics? bo mi sie serum do tego czasu skonczy a widze ladna kosmetyczne do tego ps w jakiej cenie serum genics?
- a cena tej torebki z zamkami na wierzchu ? (czarna na stronie z protfelem z zamkami i okularami)
- a bizu z nst strony ?

Wybacz, ze pytam o tak wiele ale ciekawosc mnie zzera
no i te cienie z poczatku katalogu .... mmmm !!!! a mialam zaczac oszczedzac

A tak swoja droga, jak tak sobie patrze, ze wraca Celebra to moglyby jeszcze wrocic perfumy AVON Shine (zrobilabym zapas na kolejne 3 lata) i olejki do kapieli SSS. Dlaczego oni wycofuja najfajniejsze produkty?
Seria z mapami jest, cenowo to wygląda tak:
torba - 59,90
pokrowiec na klucze - 17,90
portfel - 24,90,
te produkty można kupić jeśli się wyda na zakupy z katalogu 49,90

seria naturals kids tak jak pisalam wyżej - każde 9.90,

serum anew genesics jest za 65,00 zł i przy zakupie jakiegoś kosmetyku z tych stron z anew genesics jest gratis ta kosmetyczka

torebka z zameczkiem będzie za 99 zł <szok> , a biżu z następnej strony tak: naszyjnik - 49,9, kolczyki - 39,9 oraz pierścionek 44,90

a z solutions nie wiem o który chodzi, a nie chce mi się teraz wertować tego rosyjskiego :P


Spoko, z katalogu jeszcze mogę co nie co wypisać, jak ktoś prosi Tylko mnie wkurzają pw co chwile, żebym skany wstawiała....wrrrr

Edytowane przez magocha
Czas edycji: 2011-12-06 o 21:03
magocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:04   #626
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko w porządku. Ale będe pisała reklamację, bo czemu mam płacić za coś, czego nie dostałam przed świętami dużo jest takich pomyłek. Tylko problem polega na tym, jak ja im udowodnie ze tego balsamu nie dostałam?
Udowodnisz. Po prostu powiesz, że nie dostałaś. Ja dziś dostałam paczkę i okazało się, że do obu zestawów z pięcioma produktami... nie pamiętam jak on się tam nazywa, brakuje mi balsamów. A na fakturze wszystko było. Zadzwoniłam, powiedziałam. Wyślą.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:18   #627
Mayasmum
Raczkowanie
 
Avatar Mayasmum
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez magocha Pokaż wiadomość
Seria z mapami jest, cenowo to wygląda tak:
torba - 59,90
pokrowiec na klucze - 17,90
portfel - 24,90,
te produkty można kupić jeśli się wyda na zakupy z katalogu 49,90

seria naturals kids tak jak pisalam wyżej - każde 9.90,

serum anew genesics jest za 65,00 zł i przy zakupie jakiegoś kosmetyku z tych stron z anew genesics jest gratis ta kosmetyczka

torebka z zameczkiem będzie za 99 zł <szok> , a biżu z następnej strony tak: naszyjnik - 49,9, kolczyki - 39,9 oraz pierścionek 44,90

a z solutions nie wiem o który chodzi, a nie chce mi się teraz wertować tego rosyjskiego :P


Spoko, z katalogu jeszcze mogę co nie co wypisać, jak ktoś prosi Tylko mnie wkurzają pw co chwile, żebym skany wstawiała....wrrrr
Dziękuje!:roz a::roza : : roza:
ps. o solutions to chodzilo o krem z tej zielonej serii
a powiedz jeszcze czy bedzie dalszy ciag tej seri z mapa swiata ? (kosmetyczka, mala torebka i cos jeszcze) i sie odczepie, obiecuje


Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Udowodnisz. Po prostu powiesz, że nie dostałaś. Ja dziś dostałam paczkę i okazało się, że do obu zestawów z pięcioma produktami... nie pamiętam jak on się tam nazywa, brakuje mi balsamów. A na fakturze wszystko było. Zadzwoniłam, powiedziałam. Wyślą.
Ja tez mialam taki problem raz. Zadzwonilam ze produkt na FA jest a w paczce nie ma, pani przeprosila i w nastepnym zamowieniu mialam juz dolaczone.
Mayasmum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:29   #628
magocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Mayasmum Pokaż wiadomość
Dziękuje!:roz a::roza : : roza:
ps. o solutions to chodzilo o krem z tej zielonej serii
a powiedz jeszcze czy bedzie dalszy ciag tej seri z mapa swiata ? (kosmetyczka, mala torebka i cos jeszcze) i sie odczepie, obiecuje
A tego to nie wiem czy będą :/ Przynajmniej w polskim katalogu nie ma takiego zdjęcia jak tam z dodatkowymi produktami, nie ma też żadnego info na ten temat.

a chyba już wiem o które zielone ci chodziło ;P
To jest linia naturalna ochrona z portulaką wielokwiatową i tam po kolei będzie:
krem na dzień, na noc, krem pod oczy każdy za 19,90,
maseczka żelowa - 11,90
serum kojąco naprawcze- 19,90
magocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:47   #629
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Takie szybkie pytanko:
Czy zestaw LBD jest nadal dostępny?? Bo nie wiem na co siebie i klientkę nastawiać...
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:48   #630
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

w końcu mam wszystkie zamówione wcześniej perfumki Barbie...i Signature do mnie wędruje też, więc generalnie nie jest źle
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.