Wszystko o Avonie - cz. 25 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 20:49   #1471
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Far Away podoba mi się ale za bardzo mnie męczy. A te zapachy "córki" to po prostu uwielbiam. Chociaż Far Away SE nie zachwyciło mnie.

Żele z tymi haczykami były niezłe - zaczynam doceniać z wiekiem bo schylanie pod prysznicem jest coraz bardzie bolesne

Z tych starszych perfum to mam jeszcze liiv botanicals Nie wiem czy kojarzycie ??? Uwielbiałam swego czasu Pink Suede

A z trójeczki najbardziej ciekawa jestem perfum
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:55   #1472
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

jednak nie dostałam tych wód małych LBD , a wszystkie trzy były dla koleżanki i jej koleżanek na prezenty, do tego zamówiły roletki które przyszły

Czy myślicie że jest szansa by te wody przyszły w kolejnym zamówieniu czyli tym ekspresowym? (zresztą pewnie doszła by do mnie normalna dostawa bo dostają zawsze w czwartek/ piątek (dzień D)

Zamówiłam sobie roletkę (narazie tylko roletkę) Eternal magic - dopiero teraz ten zapach mnie urzekł , tylko taki delikatny jest , jednak musze zamówić wodę....

i zamówiłam etui na szminkę - ale wziełam z innym przeznaczeniem, szukałam czegoś na pędzel flat top taki malutki bo mam nieuzbrojony i bardzo nie lubię jak pędzel mi lata w kosmetyczce czy po torebce a tu się w miare idelanie zmieścił, jeszcze próbka podkładu mineralnego wejdzie

I Patrica dempseya zamówiłam teżetowi - bardo piękna woda, i chyba trwała, bo po myciu nadal pachnie

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:16
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:04   #1473
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Żele z tymi haczykami były niezłe - zaczynam doceniać z wiekiem bo schylanie pod prysznicem jest coraz bardzie bolesne
A trzymasz je na ziemi? My mamy w rogach prysznica zawieszone półeczki i mamy wszystko pod ręką
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:08   #1474
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

hej,
potrzebuję pomocy, bo zostałam przed ojca 'wyróżniona'... mam wymyślić co można kupić na prezent dla mojej 13letniej kuzynki ;] bo młoda ponoć zaczyna powoli używać jakichś kosmetyków, błyszczyki, coś w ten deseń...
i tak szczerze mówiąc koncepcję mam... właściwie to nie mam

przejrzałam katalog kilka razy i jedyne co mi przyszło do głowy to jakiś zestaw żel+balsam+mgiełka z Naturalsa, niekoniecznie z zestawów z końca kat.
zastanawiam się nad śliwką.. i do tego jakiś błyszczyk, bo kurde, może ja już jestem stara , ale nie mam zamiaru 13latki obdarowywać tuszem do rzęs czy podkładem tzn. ja wiem, że jej rówieśniczki już używają, ale na prawdę nie chcę, żeby mnie ciotka znienawidziła
dlatego wydaje mi się, że Naturals + błyszczyk powinien być ok, aleeeeeeee...... jaki błyszczyk
ja w tym temacie trochę leżę, bo sama rzadko używam, Avonowego nie mam żadnego.. myślę, że najlepszy by był jakiś bardzo naturalny, w sensie koloru, ale który z dostępnych w 17tce byłby ok?
bo ja osobiście lubię H&Mowe błyszczyki, jeśli już
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:09   #1475
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Jeszcze nie dorobiłam się półeczek

Po półtora roku od wprowadzki właśnie dorabiam się łóżka do sypialni. A bycie konsultantką nie pomaga zaoszczędzić coś na meble :P

Z błyszczyków nie głupie są te z CT takie zakręcone. Różowy nie daje efektu barbie i nie ma drobinek, jest niedrogi ale kiepsko z jego wyciskaniem. Ale i tak polecam. Ewentualnie z tych lepszych kolor Tickled pink 40303.

Edytowane przez meggykotka
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:25
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:32   #1476
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Wiecie może czy jest dostępny zestaw Eternal Magic? Na jaki numer dzwonicie żeby zapytać czy mają coś?

I jeszcze czy jak jutro zamówię przed 11 kuriera to przywiezie mi paczkę w sobote?
__________________


Ćwiczę!

Edytowane przez Wenress
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:36
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 22:35   #1477
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Z tych starszych perfum to mam jeszcze liiv botanicals Nie wiem czy kojarzycie ??? Uwielbiałam swego czasu Pink Suede
Liiv Botanicals mam jeszcze próbki gdzieś-śmierdzą masakrycznie ziołami z cytryną Pink Suede szczerze to mało pamiętam zapach,ale wiem że go kochałam-tak samo Wink

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
hej,
potrzebuję pomocy, bo zostałam przed ojca 'wyróżniona'... mam wymyślić co można kupić na prezent dla mojej 13letniej kuzynki ;] bo młoda ponoć zaczyna powoli używać jakichś kosmetyków, błyszczyki, coś w ten deseń...
i tak szczerze mówiąc koncepcję mam... właściwie to nie mam

przejrzałam katalog kilka razy i jedyne co mi przyszło do głowy to jakiś zestaw żel+balsam+mgiełka z Naturalsa, niekoniecznie z zestawów z końca kat.
zastanawiam się nad śliwką.. i do tego jakiś błyszczyk, bo kurde, może ja już jestem stara , ale nie mam zamiaru 13latki obdarowywać tuszem do rzęs czy podkładem tzn. ja wiem, że jej rówieśniczki już używają, ale na prawdę nie chcę, żeby mnie ciotka znienawidziła
dlatego wydaje mi się, że Naturals + błyszczyk powinien być ok, aleeeeeeee...... jaki błyszczyk
ja w tym temacie trochę leżę, bo sama rzadko używam, Avonowego nie mam żadnego.. myślę, że najlepszy by był jakiś bardzo naturalny, w sensie koloru, ale który z dostępnych w 17tce byłby ok?
bo ja osobiście lubię H&Mowe błyszczyki, jeśli już
Bardzo dobry pomysł z Naturalsem-śliwka będzie akurat,fajny słodziutki zapach dla młodej dziewczyny co do błyszczyków to nie mam już kat.17,ale myślę że powinien być jaśniutki różowy i mocno błyszczący

z kat,03 strasznie podoba mi się cały komplet biżuterii Martine
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 22:36   #1478
wiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar wiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Far Away ma zupełnie inny zapach - nie podoba mi się

Sprawdziłam jakie mam wody , a więc :
Incandessence
FAD
Tomorrow
Always i nie długo Herve leger femme

Trzeba się pilnować, żeby zbiory nie były zbyt obfite
Ja z avonowych mam:
- RW Love
- RW Live
- RW Laugh
- CL Rouge
- Spotlight
- Today TOMORROW Always
- Scentini Citrus
- Scentini Rose
- LRD
- Secret Fantasy Star
- Eternal Magic
- Perceive
- Incandessence Lumiere
- Slip Into
- 3x Sassy Swirls
__________________
najukochańszy A.

http://www.suwaczek.pl/cache/a95eb46ae0.png
wiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 23:04   #1479
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Z błyszczyków nie głupie są te z CT takie zakręcone. Różowy nie daje efektu barbie i nie ma drobinek, jest niedrogi ale kiepsko z jego wyciskaniem. Ale i tak polecam. Ewentualnie z tych lepszych kolor Tickled pink 40303.
no właśnie koleżanka też narzekała na te zakręcone, że ciężko się wyciska

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Liiv Botanicals mam jeszcze próbki gdzieś-śmierdzą masakrycznie ziołami z cytryną Pink Suede szczerze to mało pamiętam zapach,ale wiem że go kochałam-tak samo Wink


Bardzo dobry pomysł z Naturalsem-śliwka będzie akurat,fajny słodziutki zapach dla młodej dziewczyny co do błyszczyków to nie mam już kat.17,ale myślę że powinien być jaśniutki różowy i mocno błyszczący
Wink! pamiętam, że jak gówniarzem byłam to uwielbiałam ten zapach

nad czymś takim myślę, ale boję się, żeby to nie było takie hm, różowe, że aż białe
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 23:32   #1480
malami881222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta
Wiadomości: 297
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Sarunieczka a może z tych błyszczyków "duo reflect" kolor pink flip jest bardzo delikatny sama go mam i używam, myślę że dla tak młodej osóbki może być bardzo dobry, kolor jest delikatny kameleon biało-różowy ale nie typu barbie
malami881222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 23:43   #1481
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
hej,
potrzebuję pomocy, bo zostałam przed ojca 'wyróżniona'... mam wymyślić co można kupić na prezent dla mojej 13letniej kuzynki ;] bo młoda ponoć zaczyna powoli używać jakichś kosmetyków, błyszczyki, coś w ten deseń...
i tak szczerze mówiąc koncepcję mam... właściwie to nie mam

przejrzałam katalog kilka razy i jedyne co mi przyszło do głowy to jakiś zestaw żel+balsam+mgiełka z Naturalsa, niekoniecznie z zestawów z końca kat.
zastanawiam się nad śliwką.. i do tego jakiś błyszczyk, bo kurde, może ja już jestem stara , ale nie mam zamiaru 13latki obdarowywać tuszem do rzęs czy podkładem tzn. ja wiem, że jej rówieśniczki już używają, ale na prawdę nie chcę, żeby mnie ciotka znienawidziła
dlatego wydaje mi się, że Naturals + błyszczyk powinien być ok, aleeeeeeee...... jaki błyszczyk
ja w tym temacie trochę leżę, bo sama rzadko używam, Avonowego nie mam żadnego.. myślę, że najlepszy by był jakiś bardzo naturalny, w sensie koloru, ale który z dostępnych w 17tce byłby ok?
bo ja osobiście lubię H&Mowe błyszczyki, jeśli już
A ja bym 13-to latce poleciła ten z CT z roletką... mięta, porzeczka, jabłko... no wiesz o, które mi chodzi? Oooo albo pomadkę do ust bezbarwną też z CT np. czekolada, albo lizak... nie pamiętam jakie tam jeszcze sa smaki. Nie mam katalogu pod reką
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 05:44   #1482
dodocia
Rozeznanie
 
Avatar dodocia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 743
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
hej,
potrzebuję pomocy, bo zostałam przed ojca 'wyróżniona'... mam wymyślić co można kupić na prezent dla mojej 13letniej kuzynki ;] bo młoda ponoć zaczyna powoli używać jakichś kosmetyków, błyszczyki, coś w ten deseń...
i tak szczerze mówiąc koncepcję mam... właściwie to nie mam

przejrzałam katalog kilka razy i jedyne co mi przyszło do głowy to jakiś zestaw żel+balsam+mgiełka z Naturalsa, niekoniecznie z zestawów z końca kat.
zastanawiam się nad śliwką.. i do tego jakiś błyszczyk, bo kurde, może ja już jestem stara , ale nie mam zamiaru 13latki obdarowywać tuszem do rzęs czy podkładem tzn. ja wiem, że jej rówieśniczki już używają, ale na prawdę nie chcę, żeby mnie ciotka znienawidziła
dlatego wydaje mi się, że Naturals + błyszczyk powinien być ok, aleeeeeeee...... jaki błyszczyk
ja w tym temacie trochę leżę, bo sama rzadko używam, Avonowego nie mam żadnego.. myślę, że najlepszy by był jakiś bardzo naturalny, w sensie koloru, ale który z dostępnych w 17tce byłby ok?
bo ja osobiście lubię H&Mowe błyszczyki, jeśli już
Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
A ja bym 13-to latce poleciła ten z CT z roletką... mięta, porzeczka, jabłko... no wiesz o, które mi chodzi? Oooo albo pomadkę do ust bezbarwną też z CT np. czekolada, albo lizak... nie pamiętam jakie tam jeszcze sa smaki. Nie mam katalogu pod reką
właśnie błyszczyki z kulką robią furorę wśród nastolatek. Usta tak pięknie po nich błyszczą, a kolor jest baaaardzo delikatny. Dla 8 latki kupiłam błyszczyk jabłkowy i wodę barbie, a dla 12 latki błyszczyk, perfumki innej firmy i żel do mycia twarzy z tonikiem, bo zaczynają się problemy ze skórą.
__________________
Zakochana w rodzinie
Uzależniona od Avon
Stęskniona za haftowaniem
dodocia@buziaczek.pl
dodocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 06:38   #1483
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość
Ja z avonowych mam:
- RW Love
- RW Live
- RW Laugh
- CL Rouge
- Spotlight
- Today TOMORROW Always
- Scentini Citrus
- Scentini Rose
- LRD
- Secret Fantasy Star
- Eternal Magic
- Perceive
- Incandessence Lumiere
- Slip Into
- 3x Sassy Swirls
Widzę, że moich kilka sztuk to w sumie mało W takim razie zwiększę moją kolekcję, bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia

Zaraz przejrzę katalog nr 3, choć obiecałam, że po nr 2 robię przerwę Takie postanowienie noworoczne
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 06:49   #1484
Nana93klb
Zakorzenienie
 
Avatar Nana93klb
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 3 424
GG do Nana93klb
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Widzę, że moich kilka sztuk to w sumie mało W takim razie zwiększę moją kolekcję, bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia

Zaraz przejrzę katalog nr 3, choć obiecałam, że po nr 2 robię przerwę Takie postanowienie noworoczne
ja sobie to obiecuje po kazdym katalogu ;p
Nana93klb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 07:17   #1485
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Liiv Botanicals mam jeszcze próbki gdzieś-śmierdzą masakrycznie ziołami z cytryną Pink Suede szczerze to mało pamiętam zapach,ale wiem że go kochałam-tak samo Wink


Bardzo dobry pomysł z Naturalsem-śliwka będzie akurat,fajny słodziutki zapach dla młodej dziewczyny co do błyszczyków to nie mam już kat.17,ale myślę że powinien być jaśniutki różowy i mocno błyszczący

z kat,03 strasznie podoba mi się cały komplet biżuterii Martine
Bo tego Liiv Botanicals były dwie wersje
- jedna ta paskudna ziołowa - vitality
- druga fioletowa kwiatowa - harmony
http://www.avon.sklep.pl/towar/1018/...otanicals.html

A pamiętacie żółte perfumki sunshine- były genialne na lato
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 08:54   #1486
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Zaraz przejrzę katalog nr 3, choć obiecałam, że po nr 2 robię przerwę Takie postanowienie noworoczne
Cytat:
Napisane przez Nana93klb Pokaż wiadomość
ja sobie to obiecuje po kazdym katalogu ;p
a po co Wy takie postanowienia macie? .... nigdy tego nie rozumiałam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 09:05   #1487
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a po co Wy takie postanowienia macie? .... nigdy tego nie rozumiałam
ja też nie, ja w 3 zbankrutuję tyle rzeczy mi się podoba, jak obejrzałam polski katalog to się lista stanowczo wydłużyła.
Mariot605
Jamapi co do tego, co straciłaś to są na all, ale drogie po 13,99 chyba, ja wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam 04 i rozświetlacz, bo u mnie w mieście już na cokolwiek ciężko trafić z tej limitki
Dotarły do mnie wczoraj kapcie i liner w słoiczku - faktycznie ciężki w obsłudze i twardy, może jak się przebiję przez górną warstwę to trochę zmięknie, ale kolor cudny

Edytowane przez Aalicia24
Czas edycji: 2011-12-16 o 09:17
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 09:36   #1488
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
Jamapi co do tego, co straciłaś to są na all, ale drogie po 13,99 chyba, ja wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam 04 i rozświetlacz, bo u mnie w mieście już na cokolwiek ciężko trafić z tej limitki
Dotarły do mnie wczoraj kapcie i liner w słoiczku - faktycznie ciężki w obsłudze i twardy, może jak się przebiję przez górną warstwę to trochę zmięknie, ale kolor cudny
dzięki właśnie na all drogie ... w naturze wpłaciłam 6,99 za szt.
liner niebieski brałaś???? w środku niewiele się różni miękkością ciut lepiej się nabiera, ale nadal się pędzelka nie wbije
ale kolor nadrabia wszystkie niedogodności
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 09:50   #1489
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
dzięki właśnie na all drogie ... w naturze wpłaciłam 6,99 za szt.
liner niebieski brałaś???? w środku niewiele się różni miękkością ciut lepiej się nabiera, ale nadal się pędzelka nie wbije
ale kolor nadrabia wszystkie niedogodności
niebieski mi przyszedł, bo brałam oba ale drugi w brakach, te kolory mnie zafascynowały, w ogóle to usiłuję dopaść grafitowy i nie mogę trafić na razie z żadnej firmy ja wczoraj zrobiłam jeszcze jedną rzecz przecierałam pędzelek płynem dwufazowym i był tłusty i wtedy mi się lepiej tym linerem malowało, zastanawiałam się jeszcze nad dolaniem duraline, ale on nie jest wyschnięty, tylko ta kremowa konsystencja taka dziwna, będę go dziś testować na spokojnie
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 09:51   #1490
niuisa
Raczkowanie
 
Avatar niuisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość
Jtrzeba się pilnować zeby zbiory nie były obfite
racja racja ale cóż poradzić jak te zapachy są takie cudne
__________________
niuisa always turtledove
niuisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 09:53   #1491
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez malami881222 Pokaż wiadomość
Sarunieczka a może z tych błyszczyków "duo reflect" kolor pink flip jest bardzo delikatny sama go mam i używam, myślę że dla tak młodej osóbki może być bardzo dobry, kolor jest delikatny kameleon biało-różowy ale nie typu barbie
to chyba miało być do mnie, bo ja prosiłam o pomoc

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
A ja bym 13-to latce poleciła ten z CT z roletką... mięta, porzeczka, jabłko... no wiesz o, które mi chodzi? Oooo albo pomadkę do ust bezbarwną też z CT np. czekolada, albo lizak... nie pamiętam jakie tam jeszcze sa smaki. Nie mam katalogu pod reką

Cytat:
Napisane przez dodocia Pokaż wiadomość
właśnie błyszczyki z kulką robią furorę wśród nastolatek. Usta tak pięknie po nich błyszczą, a kolor jest baaaardzo delikatny. Dla 8 latki kupiłam błyszczyk jabłkowy i wodę barbie, a dla 12 latki błyszczyk, perfumki innej firmy i żel do mycia twarzy z tonikiem, bo zaczynają się problemy ze skórą.
dzięki, mam już większe pole manewru


tylko najgorsze jest to, że robiąc kolejne zamówienie z tego kat, czy zakupy w COKu cały czas kusi mnie, żeby sobie samej coś sprezentować
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:10   #1492
wiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar wiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Widzę, że moich kilka sztuk to w sumie mało W takim razie zwiększę moją kolekcję, bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia

Zaraz przejrzę katalog nr 3, choć obiecałam, że po nr 2 robię przerwę Takie postanowienie noworoczne
Ja też co katalog mówiłam, że już dość. Ale potem stwierdziłam, że nie będę sobie odmawiać tego co mi potrzeba i co daje mi taaaaaaką radość.
Po prostu nie lubię używać ciągle jednej perfumki, muszę mieć dużo i tyle.
__________________
najukochańszy A.

http://www.suwaczek.pl/cache/a95eb46ae0.png
wiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:12   #1493
niuisa
Raczkowanie
 
Avatar niuisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja też nie, ja w 3 zbankrutuję tyle rzeczy mi się podoba, jak obejrzałam polski katalog to się lista stanowczo wydłużyła.
a mnie jakos nic ie zachwyca w 1 i w 2 w 1 jedyie mini szminke wezme z 2 wszystko mam ale 3 jeszcze nie widziałam lece na katalogowy a i wrzucilam kilka fotek z zamowienia z 17 na katalogowy
__________________
niuisa always turtledove
niuisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:13   #1494
czarnyirys
Raczkowanie
 
Avatar czarnyirys
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Dotarły Black Suede Touch dzisiajkto ma w brakach to zamawiać
czarnyirys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:16   #1495
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

17 8310-5 PASSION DANCE EDT 50ML 2
Brak w magazynie. Produkcja zakończona - prosimy nie zamawiać.



te z oferty świątecznej.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:18   #1496
niuisa
Raczkowanie
 
Avatar niuisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

właśnie przejrzałam 3 i szczerze i zachwytu z mej strony nie ma jedynie fergie z perfumetka i nowy żel pod prysznic - muszę po zużywać wszystko co mam w nadmiarze i będę wtedy szaleć
__________________
niuisa always turtledove
niuisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:19   #1497
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
niebieski mi przyszedł, bo brałam oba ale drugi w brakach, te kolory mnie zafascynowały, w ogóle to usiłuję dopaść grafitowy i nie mogę trafić na razie z żadnej firmy ja wczoraj zrobiłam jeszcze jedną rzecz przecierałam pędzelek płynem dwufazowym i był tłusty i wtedy mi się lepiej tym linerem malowało, zastanawiałam się jeszcze nad dolaniem duraline, ale on nie jest wyschnięty, tylko ta kremowa konsystencja taka dziwna, będę go dziś testować na spokojnie
na spokojnie można nim śmiało malować bez żadnych ulepszaczy
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:21   #1498
wiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar wiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

16.12 - 18.12 Zestaw 2 produktów
Woda perfumowana Outspoken Intense by Fergie 50 ml, Emulsja ze srebrnym kompleksem polipeptydowym na noc 50 ml
Zestaw za 69 zł

Oferta do wyczerpania zapasów.
Oferta podlega opustowi wypracowanemu.
__________________
najukochańszy A.

http://www.suwaczek.pl/cache/a95eb46ae0.png
wiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:29   #1499
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
tylko najgorsze jest to, że robiąc kolejne zamówienie z tego kat, czy zakupy w COKu cały czas kusi mnie, żeby sobie samej coś sprezentować

Ja w każdym katalogu robię sobie jakiś prezent
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:35   #1500
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 25

Widzę, że chcą zachęcić do składania zamówień na 3 termin
http://www.avonpolska.pl/REPSITE/cam...17c02/szal.jpg

Szara kropka przy naszyjniku Danika... A on nawet nie jest do wyczerpania zapasów.

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2011-12-16 o 10:43
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.