Warszawskie Panny Młode II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 13:01   #2011
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
może w Deichmannie coś znajdziesz?

Ja swoje kupowałam na Bazarze Różyckiego-może tam zajrzyj.
w Deichmannie są na wysokim obcasie nie dla mnie , na bazarze Różyckiego byłam 2 tygodnie temu i jestem w totalnej kropce, a w jakimś salonie nie chcę kupować bo mają za☠☠☠istą marżę
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:50   #2012
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
w Deichmannie są na wysokim obcasie nie dla mnie , na bazarze Różyckiego byłam 2 tygodnie temu i jestem w totalnej kropce, a w jakimś salonie nie chcę kupować bo mają za☠☠☠istą marżę
A byłaś w Pasażu Muranów? Tam z tego co kojarzę są co najmniej 2 sklepy ze ślubnymi butami- może są jakieś przeceny i by Ci się trafiło coś w Twoim guście.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:13   #2013
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

W Landzie na Służewiu jest też sporo butów (i z wyższej i z niższej półki - przeniosło się tam sporo kupców spod Pałacu Kultury). Ja akurat szukałam takich, w których mogłabym chodzić też później, ale jakieś typowe ślubne też widziałam.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 17:57   #2014
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tifeneb Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wiecie albo słyszałyście ile ksiądz liczy sobie za ślub w Parafii Matki Boskiej Ostrobramskiej przy ul. Ostrobramskiej/Łukowskiej?
Powiem Ci za jakieś dwa tygodnie, bo właśnie tam biorę ślub na początku maja..a jak na razie nic o kasie nie wspominano..no ale pewnie przy podpisywaniu dokumentów się wyjaśni...
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 22:56   #2015
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez moniaak Pokaż wiadomość
Powiem Ci za jakieś dwa tygodnie, bo właśnie tam biorę ślub na początku maja..a jak na razie nic o kasie nie wspominano..no ale pewnie przy podpisywaniu dokumentów się wyjaśni...
A nie zapytaliście ile będą chcieli? Bo ja pierwsze co, jak poszłam do księdza dopytywać się o wolne terminy, to zapytałam jaki będzie koszt - więc od razu wiedziałam ile będzie trzeba odłożyć (wolałabym nie być zaskakiwana ceną w ostatniej chwili).


kindziulindzia: byłam dziś w Landzie po stanik (dużo się nalatałam zanim znalazłam takie z obwodem 60 i w końcu tam się udało ) i spojrzałam na jedno stoisko na te buty typowo ślubne: pan miał z 70-80 różnych par. Rzuciły mi się w oczy ceny od 40 do 120 zł. Więc jeśli tam nie byłaś, to myślę, że warto pojechać
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 09:28   #2016
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuję pomocy na poniedziałek potrzebuję butów bo mam przymiarkę sukni
Widziałam takie proste czółenka na różnych obcasach w centrum handlowym LAND obok metra służew. Jest tam sporo sklepików obuwnichych z polskim obuwiem, których nie zwiedziłam... ale byłam za to na samej górze. Są tam buty m.in. firmy Sala, której stałam się fanką. Są tam także nietypowe rozmiary np. 35, 34 Powodzenia!
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 07:06   #2017
hardstylesoldier2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 59
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez moniaak Pokaż wiadomość
Powiem Ci za jakieś dwa tygodnie, bo właśnie tam biorę ślub na początku maja..a jak na razie nic o kasie nie wspominano..no ale pewnie przy podpisywaniu dokumentów się wyjaśni...
i jeszcze Ci nie powiedzieli? nam powiedziano, że mamy zapłacić przy spisywaniu protokołu 2 miesiace przed ślubem..
to czkam na info albo sama pozwolę sobie do Ciebie napisać
hardstylesoldier2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 18:15   #2018
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny,

Zaczynam szukać makijażystki i fryzjerki?
Znalazłam jedną makijażystkę, która chce 200 za makijaż ślubny i tyle samo za próbny.
Do tego będziemy mieć zdjęcia plenerowe innego dnia, więc w sumie 3 razy będę potrzebować makijaż, razem to 600 zł. Wydaje mi się, że to całkiem niemało.
Macie kogoś kogo możecie polecić i nie kosztuje takie pieniądze?
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:22   #2019
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez hardstylesoldier2 Pokaż wiadomość
i jeszcze Ci nie powiedzieli? nam powiedziano, że mamy zapłacić przy spisywaniu protokołu 2 miesiace przed ślubem..
to czkam na info albo sama pozwolę sobie do Ciebie napisać
widzisz..my protokół spisywaliśmy w Irlandii bo tutaj mieszkamy..i wysłany został pocztą do parafii na Ostrobramskiej..wiec w sumie ksiądz nie miał nic do roboty...
my damy tyle ile uważamy..parę dni przed ślubem bo dopiero wtedy będziemy w Polsce
Lea_ny a ile wam powiedział?
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 21:23   #2020
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Zaczynam szukać makijażystki i fryzjerki?
Znalazłam jedną makijażystkę, która chce 200 za makijaż ślubny i tyle samo za próbny.
Do tego będziemy mieć zdjęcia plenerowe innego dnia, więc w sumie 3 razy będę potrzebować makijaż, razem to 600 zł. Wydaje mi się, że to całkiem niemało.
Macie kogoś kogo możecie polecić i nie kosztuje takie pieniądze?
Jestem na tym samym etapie poszukiwań. Jak na razie podaję nazwę salonu, z którego usług korzysta moja szefowa <Atelier urody nelle>. Wydaje mi się, że mają rozsądne ceny. I póki co to jest mój faworyt Ale również czekam na inne propozycje .

Edytowane przez Perelka 1985
Czas edycji: 2012-04-17 o 21:39
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 07:47   #2021
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Wszystkie makijażystki które brałam pod uwagę kosztowały od 200 wzwyż - myślę, że można ewentualnie się dogadać co do ceny, poza tym, ślubny kosztuje zwykle więcej niż makijaż na sesję, ten nie musi wytrzymać całej nocy

Ja poszukuję nadal fryzjerki, zastanawiam się nad Salonem Urody na Górczewskiej, na osiedlu JW Construction - możecie coś o nich powiedzieć? Nie chciałabym daleko jeździć. Czekam na jakieś propozycje fryzjerów z Bemowa, Woli
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 12:09   #2022
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez moniaak Pokaż wiadomość
widzisz..my protokół spisywaliśmy w Irlandii bo tutaj mieszkamy..i wysłany został pocztą do parafii na Ostrobramskiej..wiec w sumie ksiądz nie miał nic do roboty...
my damy tyle ile uważamy..parę dni przed ślubem bo dopiero wtedy będziemy w Polsce
Lea_ny a ile wam powiedział?
U nas 500 zł + organista i ewentualnie udekorowanie kościoła. Jak czytałam opinie w internecie, to stwierdziłam, że to i tak niedrogo - bo ludzie pisali, że za mszę ślubną życzą sobie właśnie od kilkuset do 1500 zł (tzn. akurat takie wypowiedzi znalazłam). W wątku lipcowych panien młodych jedna z dziewczyn właśnie napisała, że oni płacili 1200 zł.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:03   #2023
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

dziękuję Wam dziewczyny

a buty kupiłam w niedzielę w Maximusie, czółenka na 5cm obcasie więc problem z głowy

i jeszcze raz dziękuję
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 16:42   #2024
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Maxwellka jak przygotowania? Planujesz jakoś ozdabiać kościół? Masz już wszystko dogadane?
Kindziulindzia pokaż butki warto jechać do tego maximusa? Strasznie tam dla mnie daleko i jakoś nigdy sie nie zebrałam...
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:42   #2025
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Maxwellka jak przygotowania? Planujesz jakoś ozdabiać kościół? Masz już wszystko dogadane?
Kindziulindzia pokaż butki warto jechać do tego maximusa? Strasznie tam dla mnie daleko i jakoś nigdy sie nie zebrałam...
To może ja się wtrącę. Rozglądałam się w Maximusie za rzeczami do ślubu i takimi zwykłymi ciuszkami i powiem szczerze, że szkoda było moich nóg, szkoda kilometrów, bo chała jest tam teraz straszna. Podejrzewam że teraz na Marywilskiej jest więcej stoisk jak tam. W Maximusie dużo stoisk się pozamykało. A i dodam że zeszłam wszystkie 4 hale wzdłuż i wszerz. Hala E tak szybko jak się otworzyła, tak samo szybko się zamknęła, a Hali F nawet nie otworzyli.

Edytowane przez Perelka 1985
Czas edycji: 2012-04-18 o 20:43
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 08:38   #2026
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Maxwellka jak przygotowania? Planujesz jakoś ozdabiać kościół? Masz już wszystko dogadane?
Kindziulindzia pokaż butki warto jechać do tego maximusa? Strasznie tam dla mnie daleko i jakoś nigdy sie nie zebrałam...
kupiłam takie jak w załączniku, i osobiście z Maximusa jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0063.jpg (74,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0066.jpg (72,0 KB, 54 załadowań)
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:01   #2027
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Maxwellka jak przygotowania? Planujesz jakoś ozdabiać kościół? Masz już wszystko dogadane?
Kindziulindzia pokaż butki warto jechać do tego maximusa? Strasznie tam dla mnie daleko i jakoś nigdy sie nie zebrałam...
Dzięki za zainteresowanie, dawno tu nie zaglądałam, a tu proszę, miła niespodzianka

U mnie wszystko już praktycznie zapięte na ostatni guzik, czekam tylko na sztalugę na księge gości z allegro i musze przykleić winietki do fraków (takich jak tu: http://allegro.pl/winietki-podziekow...252260865.html). Kościoła nie ozdabiamy, bo nie możemy. Jestem na etapie ogarniania wszystkiego do przeprowadzki, w związku z czym wywaliłam 6 ogromnych toreb makulatury, bibelotów i innych szpargałów nazbieranych przez lata u mnie w pokoju
A propos, pokój mam mega zawalony Wisi i czeka w nim już dopasowana suknia, halka, 3 pary butów ciuchy na panieński, złożone winietki, wódka i wino weselne, i więcej się już nie zmieściło Sukienka na zmianę, mój 3,5-metrowy welon i tiulowe bolerko wiszą u rodziców w sypialni. Pierwszy taniec już umiemy, musimy jeszcze tylko przećwiczyć. Pełna gotowość!
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 18:52   #2028
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
kupiłam takie jak w załączniku, i osobiście z Maximusa jestem zadowolona
ładniutkie
Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Dzięki za zainteresowanie, dawno tu nie zaglądałam, a tu proszę, miła niespodzianka

U mnie wszystko już praktycznie zapięte na ostatni guzik, czekam tylko na sztalugę na księge gości z allegro i musze przykleić winietki do fraków (takich jak tu: http://allegro.pl/winietki-podziekow...252260865.html). Kościoła nie ozdabiamy, bo nie możemy. Jestem na etapie ogarniania wszystkiego do przeprowadzki, w związku z czym wywaliłam 6 ogromnych toreb makulatury, bibelotów i innych szpargałów nazbieranych przez lata u mnie w pokoju
A propos, pokój mam mega zawalony Wisi i czeka w nim już dopasowana suknia, halka, 3 pary butów ciuchy na panieński, złożone winietki, wódka i wino weselne, i więcej się już nie zmieściło Sukienka na zmianę, mój 3,5-metrowy welon i tiulowe bolerko wiszą u rodziców w sypialni. Pierwszy taniec już umiemy, musimy jeszcze tylko przećwiczyć. Pełna gotowość!
No to ciekawie musi wyglądać Twój pokój Fajnie że już tak malutko Wam zostało ciekawa jestem jak wygląda dekoracja Katedry koniecznie zdaj relacje a ktoś jeszcze w tym dniu będzie ślubował?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 20:28   #2029
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Zrobiłam mały rekonesans wśród makijażystek.
Część ma już oczywiście zajęte terminy, ale nie jest tak źle
rozpiętość cenowa jest jednak duża - od 120 do 250 zł za makijaż w dniu ślubu.
teraz tylko należy wybrać jedną osobę ale jeszcze nie wiem jak to zrobię.

zaczęłam też szukać biżuterii do sukienki, ale nie wiem na co się zdecydować rozważam między długimi kolczykami i bransoletce z cyrkoniami, ewentualnie perełkami, a może tylko kolczyki z sutaszu?

ostatnio złapał mnie jakiś taki dół, że wiele rzeczy jeszcze do załatwienia i coraz więcej dylematów niż podjętych decyzji - dochodzę do wniosku, że mam problemy ze zdecydowaniem się na coś konkretnego
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 07:16   #2030
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie serdecznie

dziewczyny potrzebuję pomocy na poniedziałek potrzebuję butów bo mam przymiarkę sukni, a buty co zamówiłam i dziś przyszły są do gdzie w Warszawie można dostać gładkie ślubne czółenka na 5 cm obcasie??
Widzę że już znalazłaś, więc edytuję odpowiedź
__________________
RAZEM

Edytowane przez cherrry2009
Czas edycji: 2012-04-22 o 07:20
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 16:16   #2031
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

tusiamar już po!
koniecznie daj znać jak było
na pewno wszystko się udało
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:15   #2032
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja teraz tez sie za wizazystka rozgladam... Narazie mam 3 osoby na oku - u jednej sie zmieszcze w 350 zł za siebie, probny, mame i korekte TŻ, druga za to samo 450. trzecia 650. Rozpietosc ogromna, a wszystkie wydaja sie byc ok, przynajmniej ze zdjec. Widzialam makijaz tej ostatniej na zywo, ale u pieknej dziewczyny, wiec nie wiem, jak to potraktowac - niewiele bylo trzeba, zeby wygladala slicznie
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:26   #2033
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja w końcu wybrałam makijażystkę i stylistkę fryzur w jednej osobie, bo po pierwsze taniej (usługi w pakiecie) a po drugie dla mnie prościej i wygodniej.
Umówiłam się też wstępnie na próbny makijaż i fryzurę, więc za jakiś miesiąc zobaczymy co i jak

Teraz zaczynam szukać dobrej florystki, która zrobi bukiet + kwiatki we włosy, butonierkę dla młodego i kwiaty na samochód.
Macie kogoś godnego polecenia?
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:31   #2034
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ja mam moja szefowa i mnie troche tez
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 08:47   #2035
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Ja w końcu wybrałam makijażystkę i stylistkę fryzur w jednej osobie, bo po pierwsze taniej (usługi w pakiecie) a po drugie dla mnie prościej i wygodniej.
Umówiłam się też wstępnie na próbny makijaż i fryzurę, więc za jakiś miesiąc zobaczymy co i jak

Teraz zaczynam szukać dobrej florystki, która zrobi bukiet + kwiatki we włosy, butonierkę dla młodego i kwiaty na samochód.
Macie kogoś godnego polecenia?
Kogo wybrałaś??

Jeśli chodzi o florystykę, to mam na oku kilka:

Hibiskus
Zielona Magia
SunFlower
G Fiore
i kwiaciarnia na Bemowie, przy Bomi
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:03   #2036
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
tusiamar już po!
koniecznie daj znać jak było
na pewno wszystko się udało
tak, już po...

Wita Was MROŻONKA TUSIA!!!

Dziewczyny, 21 kwietnia to byl najpieknieszy dzien w moim zyciu!

Opisze po krótce relacje.
W piatek, 20 kwietnia, bylam u kolezanki, ktora robila mi pazur. Przedluzylo sie az do polnocy. Wrocilismy do domu po 24. Zanim usnelismy to byla 1, ale tak sie wiercilismy, ze w sumie snem tego bym nie nazwala.
Sobota, 6 rano, wstalam. Spac nie moglam. Ogranelam jeszcze chate. O 9 fryzer, potem o 12 makijaz, w miedzyczasie przejechalalam juz li muzyna na sale, by sprawdzic, czy wsio ok. Spokoj do 15. Przyjechala swiadkowa, czas na ubieranie. W tym czasie tż pojechal z kierowaca po rodzicow. Gdy przyszli, bylam juz ubrana. Wszystkich zatkalo
Blogoslawienstwo bylo szybkie i na wesolo - czale szczęście. Ale tż się tak zestresował, że poszły 3 kieliszki wódki. Aż go stopowałąm. Ja jeden wzięłem Potem jeszcze się popłakał...
Oczywiście słońce było piekne do czasu...wyjścia z domu. Jechaliśmy już w ulewie.
Na Zakrystii, czekając na księdza, powtarzaliśmy walca aby sie odstresować.
Marsz potem zagrał. Wchodzimy.
Byłam twarda, tż tez, ale głos mi się złamał. W tym momencie potem koleżanki powiedziały, że zaczęły plakakać... Ale się pozbierałam i poszło a Tż nie mógl mi z wrażenia upchać obraczki i musiałam są sama do końca wsadzić....:|
Życzenia były w kościele, bo pogoda taka, że się nie dało inaczej.
Nie przyszła jedna osoba na wesele, choć obiecała.. Przyszło za to wiele znajomych na sam ślub, a to z pracy, czy ze szkół.

A wesele? Piękne. Parkiet tańczył do 5 rano. Pyszne jedzenie, świetna obsługa, tort znakomity. Byłam pod wrażeniem! Każdy, kto odchodził, mówił, że wesele zaj.........iste!

Jedyne co... Mój ojciec wyszedł z wesela po godzinie. Wychodząc z kościoła się pośliznął i chyba skręcił nogę, ale nie pojechał na dyżur, tylko do domu. Mama się bardzo wkurzyła.... Bardzo mnie to zabolało, mam focha! Z tż się nie pożegnał nawet. Przecież nie bierze się ślubu co tydzień:|

Wesele będę pamiętać do końca. Mam zdjęcia od znajomych. Na profesjonalne będzie trzeba poczekać...

Wróciliśmy do domu w ndz o 9. Schowaliśmy jedzenie, które zostało z wesela, pozbieraliśmy wino, zliczyliśmy kasę, Żadnej pustej koperty

Kochane, nawet jak 28.04 będzie lało jak u mnie - to będzie cudownie.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Ja w końcu wybrałam makijażystkę i stylistkę fryzur w jednej osobie, bo po pierwsze taniej (usługi w pakiecie) a po drugie dla mnie prościej i wygodniej.
Umówiłam się też wstępnie na próbny makijaż i fryzurę, więc za jakiś miesiąc zobaczymy co i jak

Teraz zaczynam szukać dobrej florystki, która zrobi bukiet + kwiatki we włosy, butonierkę dla młodego i kwiaty na samochód.
Macie kogoś godnego polecenia?
mi robiła moja znajoma - magmonnia, na fb są

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
Ja teraz tez sie za wizazystka rozgladam... Narazie mam 3 osoby na oku - u jednej sie zmieszcze w 350 zł za siebie, probny, mame i korekte TŻ, druga za to samo 450. trzecia 650. Rozpietosc ogromna, a wszystkie wydaja sie byc ok, przynajmniej ze zdjec. Widzialam makijaz tej ostatniej na zywo, ale u pieknej dziewczyny, wiec nie wiem, jak to potraktowac - niewiele bylo trzeba, zeby wygladala slicznie

moge Ci polecic moją - trzymał do 8 rano dnia kolejnego tzn do niedzieli po weselu i zaplaciłam 220 zł za ślubny i próbny

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2012-04-25 o 09:05
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:15   #2037
panda_mala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Natknęłam sie właśnie na konkurs organizowany przez jeden z portali ślubnych. Można wygrać bukiet ślubny Moze któraś z was skorzysta.
Podaję namiary:
http://www.welonimuszka.pl/index.php/konkurs/
panda_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:50   #2038
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3375625 1]ja mam moja szefowa i mnie troche tez [/QUOTE]

a prześlesz mi na priv jakiś kontakt, najlepiej ze stroną internetową, żebym mogła sobie najpierw pooglądać

Cytat:
Napisane przez mayeczka87
Kogo wybrałaś??
Umówiłam się z Evą Mrozowską, znalazłam ją tu na wizażu


mayeczka87, tusiamar - dzięki za namiary, na pewno sprawdzę
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:32   #2039
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
moge Ci polecic moją - trzymał do 8 rano dnia kolejnego tzn do niedzieli po weselu i zaplaciłam 220 zł za ślubny i próbny
To cena łaczna? A masz jakis namiar na jej prace? Chetnie sie zapoznam A w ogóle najlepiej na Tobie, skoro jesteś swiezynka- najnowszy makijaz w portfolio

Gratki z okazji zamążpójscia!! Ale Ci fajnie, że tak wszystko wyszlo ja wreszcie ogarnelam poradnie - udalo sie umowić na polowe maja czyli zdaze przed slubem
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 08:58   #2040
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
To cena łaczna? A masz jakis namiar na jej prace? Chetnie sie zapoznam A w ogóle najlepiej na Tobie, skoro jesteś swiezynka- najnowszy makijaz w portfolio

Gratki z okazji zamążpójscia!! Ale Ci fajnie, że tak wszystko wyszlo ja wreszcie ogarnelam poradnie - udalo sie umowić na polowe maja czyli zdaze przed slubem
http://www.wizazart.com/
tak zapłaciłam łącznie 220 zł

mogę Ci na priv wysłać zdjęcie z toku robienia makijażu, ale końcowego efektu nie mam.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.