Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 08:18   #631
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Kacha kurcze szok, że mama zareagowała tak negatywnie! Ja też myślałam, ze będzie kiepsko, ale jak powiedziałam mamie była zadowolona z zielonego pomysłu
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 17:34   #632
monisio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Monika/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Monika/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]Witam, czy możecie mi poradzić jakie buty dobrać do tej sukienki.Myślałam o zielonych lub blado niebieskich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg triesteA-min.jpg (15,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (15,3 KB, 95 załadowań)
monisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:57   #633
rozowabeza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Piękna sukienka! Sama na nią się zastanawiałam, ale ostatecznie padło na innego projektanta
Myślę, że przy wyborze butów masz duże pole do popisu, sukienka jest w pięknym, świeżym kolorze ecru, więc będą pasować wszystkie odcienie cielistych, metalowych wybarwień szpilek no i kolory! Zdecydowałaś się na jakiś kolor przewodni?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Kacha kurcze szok, że mama zareagowała tak negatywnie! Ja też myślałam, ze będzie kiepsko, ale jak powiedziałam mamie była zadowolona z zielonego pomysłu
Pamiętaj, że to Twój dzień i Ty musisz się czuć wyjątkowo. Mama może się będzie krzywić, ale jak zobaczy Cię promieniejącą w dniu ślubu to buty od razu się jej spodobają
rozowabeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 12:09   #634
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez monisio Pokaż wiadomość
Witam, czy możecie mi poradzić jakie buty dobrać do tej sukienki.Myślałam o zielonych lub blado niebieskich.
Wszystko zależy od tego jakie Tobie bardziej się podobają Do białej sukni będzie pasował każdy kolor Ja miałam gładką rybkę z tafty a takie buty jak moje kupują dziewczyny do princesek, koronkowych sukni i tych z falbanami, bo to nie ma znaczenia
Musisz usiąść i pomyśleć nad innymi dodatkami, albo kolorem przewodnim. Ja od samego początku wiedziałam, że będzie to jasna soczysta zieleń a że sala miała fioletowe ściany zrobił się z tego duet
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 14:21   #635
monisio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Tu jest właśnie największy problem, nie mam jakiegoś przewodniego koloru. Ślub za 3 miesiące, a ja jestem nie zdecydowana. Rozglądałam się za zielonymi butami ale nic nie znalazłam w sklepach. Myślałam żeby połączyć zieleń z bielą.
monisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:12   #636
rozowabeza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Przeszukaj stronę something-blue tam farbują buty na dowolny kolor! Wystarczy wysłać próbkę

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez monisio Pokaż wiadomość
Tu jest właśnie największy problem, nie mam jakiegoś przewodniego koloru. Ślub za 3 miesiące, a ja jestem nie zdecydowana. Rozglądałam się za zielonymi butami ale nic nie znalazłam w sklepach. Myślałam żeby połączyć zieleń z bielą.
Heh, tak na prawdę też jestem w takiej sytuacji Ślub za trzy miesiące, a spójnej wizji i kolorów jeszcze nie mam. Też zastanawiam się nad połączeniem tych kolorów. Zieleń i biel to bardzo klasyczne i uniwersalne połączenie, łatwo zrobić kwiatowe dekoracje chociażby z białych róż/tulipanów z dodatkiem zielonej hortensji/storczyków itp. Hitem sezonu jest teraz gipsówka, wiec najprawdopodobniej wybiorę ją jako motyw przewodni

Edytowane przez rozowabeza
Czas edycji: 2012-05-15 o 15:13
rozowabeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 22:17   #637
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Kacha kurcze szok, że mama zareagowała tak negatywnie! Ja też myślałam, ze będzie kiepsko, ale jak powiedziałam mamie była zadowolona z zielonego pomysłu
No była ostra kłótnia - sukienka też jej się na początku nei podobała - może dlatego że kupiłam przez neta i wysłałam do domu (sama mieszkam za granicą) więc widziała na początku tylko samą sukienkę ale jak przyjechałam na święta i przymierzyłam to stwierdziła że ślicznie wyglądam - ja myślę że to wszystko stąd że nie pytam jej o zdanie w żadnej sprawie ślubnej, nie byłam przymierzać sukienek w salonach a do tego ponieważ mieszkam za granicą to nie zasypuję jej na co dzień moją ekscytacją i wątpliwościami w temacie ślubno-weselnym.... więc w sumie pewnie też nie czuje się do końca jak mama przyszłej panny młodej i może w tym tkwi sęk....

Takaya - czy te buciki z avatara to Twoje osobiste ślubne??? bo bardzo ale to bardzo mi się podobają ja tylko szukam takich bez platformy bo jakoś na platformach nie umiem chodzić
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 08:43   #638
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Kacha trafiłaś w sedno ja swojej mamy też raczej nie wtajemniczałam i miałam ooogromna awanturę o sale Później już było ok bo jeździła ze mną po suknie, co prawda ona ma inny gust bo lubi przepych a ja prostotę, ale widziała że w swojej sukni się zakochałam i też była zadowolona

Tak te z awatara to moje butki W białych butach zrobią ci zielone jakie tylko chcesz Musisz tam sobie poszukać. Pierwszy raz kupowałam buty bez mierzenia, bałam się trochę ale byłam zachwycona bo nie tylko babeczka pół roku szukała tkaniny dla mnie to zrobili mi takie że się zmieściłam, bucik mięciutki nic nie obcierało i tańczyło się rewelacyjnie!
Teraz już nie trzeba tyle czekać na buty bo ta zielona tkaninę maja w stałej ofercie
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 10:25   #639
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez emilcia1489 Pokaż wiadomość
Wiseinka25
tak planuje wiązanke z samych róż, ostatecznie może jakieś dodatki w postaci perełek.
Coś na tej zasadzie, tylko w innym kolorze i bez listków
Ja chcę coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg do forum.jpg (52,1 KB, 136 załadowań)
__________________
21.07.2012

Edytowane przez wisienka25
Czas edycji: 2012-05-16 o 10:27
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 17:23   #640
monikaw89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

bardzo dobry wybór co do połączenia zieleni z białym na internecie można znaleźć dużo propozycji bukietów w załączniku przykładowy bukiet z frezji z zielonymi pączkami. Podobno w tym sezonie są modne następujące zestawienia kolorów
Zieleń+limonka+beż
Czerwień+granat+biel
Turkus+błękit+mięta
Czerwień+pomarańcz+żółty
Fiolet+róż -ja wybrałam to połączenie jako kolor przewodni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 70_690.jpg (25,9 KB, 31 załadowań)
monikaw89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:28   #641
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Takaya - czy ten kolor Twoich bucików to "zielone jabłuszko" ? czy któryś z innych kolorów ? Ja sie zastanawiam nad tą "zgniłą zielenią" co mają w ofercie - ponoć to żywy, wesoły kolor i właśnie o taki mi chodzi ale rozważam też zielone jabłuszko tylko nei wiem czy nie jest za "ostre" ...a możesz pochwalić się jakimś zdjęciem jak jak to w całości wyszło z sukienką??? Jeśli nie chcesz publicznie na forum to może choć na maila
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 19:56   #642
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

O kurde ale oni mają teraz tych odcieni zielonego!!!
No to moje na pewno są zielone jabłuszko i raczej te matowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg md_0251.jpg (76,5 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg md_plen_004.jpg (78,0 KB, 160 załadowań)

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2012-05-16 o 20:00
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 20:02   #643
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

ja wybrałam ten model: http://www.bialebuty.info/A_1450_czo..._eko-1621.html
Jeszcze się zastanawiam czy wziąć obcas 7cm czy 5,5cm - i zastanawiam się czy nie zrobić ich w kolorze zielonym ale ozdobę w kolorze kremowym
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 07:09   #644
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Takaya - czy ten kolor Twoich bucików to "zielone jabłuszko" ? czy któryś z innych kolorów ? Ja sie zastanawiam nad tą "zgniłą zielenią" co mają w ofercie - ponoć to żywy, wesoły kolor i właśnie o taki mi chodzi ale rozważam też zielone jabłuszko tylko nei wiem czy nie jest za "ostre" ...a możesz pochwalić się jakimś zdjęciem jak jak to w całości wyszło z sukienką??? Jeśli nie chcesz publicznie na forum to może choć na maila
ja się też wtrącę właśnie zaglądnęłam na ich stronkę i firma bardzo się rozwinęła pod tym względem, mają po kilka odcieni z jednego koloru gdzieś doczytałam na ich stronce że można poprosić o wysyłkę darmowej próbki materiału także najlepiej zamów sobie kilka odcieni i wybierzesz który najlepszy
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 08:34   #645
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kpkacha Pokaż wiadomość
ja wybrałam ten model: http://www.bialebuty.info/A_1450_czo..._eko-1621.html
Jeszcze się zastanawiam czy wziąć obcas 7cm czy 5,5cm - i zastanawiam się czy nie zrobić ich w kolorze zielonym ale ozdobę w kolorze kremowym
ja zdecydowałam się właśnie na ten model butów i na kolor zielone jabłko matowe (całe), ale wybrałam obcas 6 cm na słupku
Wczoraj zostały do mnie wysłane, więc mam nadzieję, że w ciągu kilku dni do mnie dotrą

Trochę się niepokoję jak wyjdą, ale mam nadzieję, że będzie super!
Cierpliwie czekam i mam nadzieję, że się nie zawiodę
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 11:33   #646
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
ja się też wtrącę właśnie zaglądnęłam na ich stronkę i firma bardzo się rozwinęła pod tym względem, mają po kilka odcieni z jednego koloru gdzieś doczytałam na ich stronce że można poprosić o wysyłkę darmowej próbki materiału także najlepiej zamów sobie kilka odcieni i wybierzesz który najlepszy
oj niestety w moim przypadku to niemożliwe - mieszkam za granica (Islandia) więc nie sądzę żeby chcieli wysłać mi tutaj próbkę materiału - a nie chcę wysyłać do mamy w PL żeby ona mi tu przesłała z wiadomych przyczyn a tak butki zamówię, i będzie po fakcie więc uniknę dalszych kłótni co do koloru bucików

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
ja zdecydowałam się właśnie na ten model butów i na kolor zielone jabłko matowe (całe), ale wybrałam obcas 6 cm na słupku
Wczoraj zostały do mnie wysłane, więc mam nadzieję, że w ciągu kilku dni do mnie dotrą

Trochę się niepokoję jak wyjdą, ale mam nadzieję, że będzie super!
Cierpliwie czekam i mam nadzieję, że się nie zawiodę
Jak dostaniesz buciki to koniecznie się pochwal zdjęciami - bardzo jestem ciekawa jak będą wyglądały na tej wielkości obcasie - nie doczytałam że można wziąć 6cm. myślałam że można tylko 5,5cm a następna wielkość to już 7cm.... stąd się skłaniałam do niższych ale jeśli jest 6cm to pewnie też się zdecyduję na tę wysokość .... koniecznie też napisz czy są w miarę szczupłe i czy sa stabilne
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 11:33   #647
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kpkacha Pokaż wiadomość
oj niestety w moim przypadku to niemożliwe - mieszkam za granica (Islandia) więc nie sądzę żeby chcieli wysłać mi tutaj próbkę materiału - a nie chcę wysyłać do mamy w PL żeby ona mi tu przesłała z wiadomych przyczyn a tak butki zamówię, i będzie po fakcie więc uniknę dalszych kłótni co do koloru bucików
zdjęcia bardo dobrze odwzorowują kolory więc myślę że wiele nie będą odbiegały odcieniem na pewno będziesz zadowolona, jak też tam kupowałam i jestem bardzo zadowolona ten sklep to zbawienie dla dziewczyn chcących kolorowe buty, szczególnie dla mnie bo ja na wysokim obcasie nie chodzę a tylko takie można ewentualnie znaleźć w sklepach stacjonarnych.
Pewnie się jeszcze skuszę na jakieś tylko na razie kasy brak
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2012-05-17 o 11:37
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:05   #648
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Jeszcze się tylko zastanawiam co do tego modelu czy się dobrze będa trzymały na nodze - bo ja mam dość szczupłe stopy a raczej bardzo szczupłe i rozmiar 38 więc większość butów po prostu jest za szeroka...
Model który upatrzyłyśmy bardzo mi się podoba ale - no właśnie czy mi nie spadną ??? dlatego zastanawiam się jeszcze nad takimi z paskiem przytrzymującym bucik choć mniej mi się podobają... eh
Z drugiej strony ślub mam 25 sierpnia, do PL przylecę 2 sierpnia a buciki zamówię tak żeby już na mnie czekały, tylko że jeśli okaże się że są za szerokie i będą spadać mi ze stóp to właściwie nie będę mieć czasu na zamówienie innych.... eh a dwóch par nei zamówię bo też finansowo nie dam rady... masakrystycznie kosztuje wszystko co ślubne....
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:45   #649
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kpkacha Pokaż wiadomość
Jeszcze się tylko zastanawiam co do tego modelu czy się dobrze będa trzymały na nodze - bo ja mam dość szczupłe stopy a raczej bardzo szczupłe i rozmiar 38 więc większość butów po prostu jest za szeroka...
Model który upatrzyłyśmy bardzo mi się podoba ale - no właśnie czy mi nie spadną ??? dlatego zastanawiam się jeszcze nad takimi z paskiem przytrzymującym bucik choć mniej mi się podobają... eh
Z drugiej strony ślub mam 25 sierpnia, do PL przylecę 2 sierpnia a buciki zamówię tak żeby już na mnie czekały, tylko że jeśli okaże się że są za szerokie i będą spadać mi ze stóp to właściwie nie będę mieć czasu na zamówienie innych.... eh a dwóch par nei zamówię bo też finansowo nie dam rady... masakrystycznie kosztuje wszystko co ślubne....
przy zamawianiu bucików z tej strony mierzy się również stopę w haluksie, zapytaj się ich czy z takim wymiarem jak ty masz tradycyjne 38 będzie dobre, być może zrobią dla Ciebie po prostu węższe
http://www.bialebuty.pl/informacyjna-8.html
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 12:51   #650
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dorka dobrze pisze Zmierz stopę bo jeśli masz bardzo wąską to zrobią ci węższy bucik, który będzie figurował jako rozmiar 37,5
Z resztą weż pod uwagę, że jak będzie ciepło stopa Ci spuchnie trochę i jesli tylko rozmiar będzie dobrze dobrany nic spadać nie będzie
Ja miałam odkryte pół czółenko i nic mi nie chlapały buciki były idealne! Tyle,że już po plenerze nieźle się rozeszły (w środku jest prawdziwa skóra) i na wesele koleżanki ledwo mogłam w nich chodzić bo zlatywały
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:54   #651
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dorka dobrze pisze Zmierz stopę bo jeśli masz bardzo wąską to zrobią ci węższy bucik, który będzie figurował jako rozmiar 37,5
Z resztą weż pod uwagę, że jak będzie ciepło stopa Ci spuchnie trochę i jesli tylko rozmiar będzie dobrze dobrany nic spadać nie będzie
Ja miałam odkryte pół czółenko i nic mi nie chlapały buciki były idealne! Tyle,że już po plenerze nieźle się rozeszły (w środku jest prawdziwa skóra) i na wesele koleżanki ledwo mogłam w nich chodzić bo zlatywały
są takie żelowe wkładki do butów albo zapiętki które można przykleić do buta od wewnątrz, myślę że to może pomóc
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 13:09   #652
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

żelowe wkładki i zapiętki mam praktycznie we wszystkich eleganckich butach więc znam te sposoby.
Mam nadzieję że w białychbutach po prostu zrobią mi dobrze dopasowane buciki - będę do nich pisać i się dowiadywać

...na marginesie, kolorowym butom jest przeciwna nie tylko mama ale też siostra i kuzynka która jest starszą - ale im zapowiedziałam że kolor moich butów nie podlega dyskusji a na własnych ślubach niech robią jak one chcą ... jednak mamy strasznie zakorzenione w głowach przekonanie że buty muszą być pod kolor sukni... a przecież wcale nie jest to nowy trend... ja się nawet zastanawiałam czy zamiast bolerka nie mieć jakiegoś ładnego kolorowego sweterka do kościoła do kolorów bucików - ale zrezygnowałam bo jeśli o buty muszę toczyć takie boje to co dopiero o sweterek
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 13:19   #653
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kpkacha Pokaż wiadomość
...na marginesie, kolorowym butom jest przeciwna nie tylko mama ale też siostra i kuzynka która jest starszą - ale im zapowiedziałam że kolor moich butów nie podlega dyskusji a na własnych ślubach niech robią jak one chcą ... jednak mamy strasznie zakorzenione w głowach przekonanie że buty muszą być pod kolor sukni... a przecież wcale nie jest to nowy trend... ja się nawet zastanawiałam czy zamiast bolerka nie mieć jakiegoś ładnego kolorowego sweterka do kościoła do kolorów bucików - ale zrezygnowałam bo jeśli o buty muszę toczyć takie boje to co dopiero o sweterek
ja też chciałam założyć sweterek/bolerko do kościoła ale ostatecznie zrezygnowałam, może trochę wpływ mamy i też sama jak je założyłam do sukienki to jednak stwierdziłam że zostanie mi na sesję po ślubną
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 13:24   #654
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja też zamawiałam swoje buty na stronie białebuty.
Buty są bardzo ładne i bardzo wygodne. Jeśli chodzi o obcas to zamówiłam 6 cm i jest dość niski. Chciałam odesłać buty i wymienić obcas ale że to są moje buty na zmianę więc zostawiłam ten obcas
Jedną parę butów mam na 9 cm obcasie a drugą na 6 cm, a sukienka jest taka że różnica w obcasie nie jest widoczna Pierwsze co to na przymiarce zmieniałam buty i sprawdzałam czy nie będę ciągnąć na sobą sukienki

Jedynie miałam małą przygodę bo zamówiłam buty w pomarańczu satynowym a przysłali mi w matowym i różnica tonacji też była. Przez pomyłkę pokryli buty innym materiałem i dostałam pismo z przeprosinami i jeśli mi kolor nie pasuje to zwrot i przesyłka na ich koszt.

Buty są przepiękne i bardzo wygodne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P11001630.jpg (45,1 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,7 KB, 98 załadowań)
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 16:17   #655
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Bardzo ładne buciki! Bardzo mi się podoba szczególnie ten odcień z bucików o niższym obcasie ładny wzór wybrałaś czy są one dopasowane w pięcie i ładnie trzymają się stopy w pończosze ? czy jednak uważasz że pasek do weselnych pląsów jest niezbędny ?
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 20:13   #656
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Ja też zamawiałam swoje buty na stronie białebuty.
Buty są bardzo ładne i bardzo wygodne. Jeśli chodzi o obcas to zamówiłam 6 cm i jest dość niski. Chciałam odesłać buty i wymienić obcas ale że to są moje buty na zmianę więc zostawiłam ten obcas
Jedną parę butów mam na 9 cm obcasie a drugą na 6 cm, a sukienka jest taka że różnica w obcasie nie jest widoczna Pierwsze co to na przymiarce zmieniałam buty i sprawdzałam czy nie będę ciągnąć na sobą sukienki

Jedynie miałam małą przygodę bo zamówiłam buty w pomarańczu satynowym a przysłali mi w matowym i różnica tonacji też była. Przez pomyłkę pokryli buty innym materiałem i dostałam pismo z przeprosinami i jeśli mi kolor nie pasuje to zwrot i przesyłka na ich koszt.

Buty są przepiękne i bardzo wygodne


te na niższym obcasie- cudo chciałabym podobne jednak z zakrytym palcem i fiolet lub róż

dziewczyny gdzie na tej str białe buty są wzory kolorów, bo znaleść nie mogę
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:35   #657
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość

dziewczyny gdzie na tej str białe buty są wzory kolorów, bo znaleść nie mogę
Musisz zajrzeć do działu IV - materiały i ozdoby - tam bodajże od strony 7 będą się przewijać różne kolory materiałów - generalnie polecam przejrzeć całość tego działu.
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 08:37   #658
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kpkacha Pokaż wiadomość
Jak dostaniesz buciki to koniecznie się pochwal zdjęciami - bardzo jestem ciekawa jak będą wyglądały na tej wielkości obcasie - nie doczytałam że można wziąć 6cm. myślałam że można tylko 5,5cm a następna wielkość to już 7cm.... stąd się skłaniałam do niższych ale jeśli jest 6cm to pewnie też się zdecyduję na tę wysokość .... koniecznie też napisz czy są w miarę szczupłe i czy sa stabilne
Proszę bardzo
buty dostałam wczoraj pod wieczór, ale musiałam poczekać aż będzie jakieś słońce, żeby zrobić zdjęcia.
Nie patrz na kolor, bo ogólnie kolor zielony jest bardzo ciężko uchwycić dobrze aparatem. Dla mnie to jest takie zielone jabłko lub limonka.
Kolor, wg mnie i mojego monitora, najbardziej podobny do tego zdjęcia: http://bialebuty.pl/A_1555_PLATFORMA...5_cm-2859.html

Buty bardzo wygodne, stabilne. Bardzo ładnie pomalowany jest obcas bo tego się bardzo obawiałam, że będzie odstawał od reszty. Ale ładnie pasuje mimo tego, że to nie ten sam kolor. Wysokość 6cm jest dla mnie odpowiednia. Ogólnie bałam się, że na wyższych nie dam rady całego dnia przechodzić, szczególnie, że zwykle chodzę na płaskim albo niewielkim obcasie.
Buty są nie z atłasu tylko tak jakby z takiego materiału płóciennego ale matowego (bez połysku), plecionego jak bawełna. Zrobiłam zbliżenie na materiał, to może da to wyobrażenie, jak to wygląda.

Ja normalnie noszę 39, ale te buty wypadają o rozmiar mniejsze, więc zamówiłam 38. Nogę mam raczej szerszą niż węższą, więc nie miałam z tym problemu. Niezależnie jednak, jeśli dobrze zmierzysz sobie obie stopy według ich wskazówek i wyślesz do białych butów rozmiary to oni Ci pomogą dobrać właściwy rozmiar.

Zapomniałam dodać, że bardzo mi się podobają i jestem z nich zadowolona!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty1.jpg (15,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg materiał.jpg (29,4 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez kristi_wawa
Czas edycji: 2012-05-18 o 08:38 Powód: zapomniało mi się ;-)
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:22   #659
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

kpkacha - buty są bardzo dobrze dopasowane do stopy. Na pięcie super się trzymają. Ja wybrałam z paskiem bo mi się po prostu podobały. Jeśli buty są dobrze dopasowane do stopy to nie trzeba paseczków. Nie zakładałam butów na pończochy bonie będę miała ich na ślubie. Na gołą stopę jest super.
Ja do tego modelu butów wybrałam inną ozdobę z przodu.

http://www.bialebuty.com.pl/A_1503_c...2_mm-2830.html - buty wyglądały tak w oryginalnej wersji


http://www.bialebuty.com.pl/Buty_W__...ROWE-2617.html

http://www.bialebuty.com.pl/IV_Mater...3-default.html
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:44   #660
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Bardzo dobrze uchwyciłaś materiał wszystko wyraźnie widać - no to teraz mam klops bo materiał ładny i kolor ładny choć początkowo nastawiałam się na ciemniejszy odcień bo sukienka kremowa.... a bukiet nie do końca w jasnej zieleni - odcień butów chciałam dopasować do trawek w bukiecie - choć teraz się zastanawiam czy nie postawić na bardziej zielony bukiet bo strasznie mnie Takaya zachwyciła swoim zestawem - bukiet, buty..... z drugiej strony, ciężko by mi było teraz zmienić koncepcję
Też chyba zdecyduję się na obcas 6cm - też się boję że w wyższych nie dam rady bo na co dzień raczej na płaskim chodzę choć z tymi butami to różnie bywa bo mam jedne takie sandałki na niebotycznym jak dla mnie obcasie 9cm a śmigam w nich od kilku lat zaliczając kilka wesel do rana i w nich obcasa w ogóle nie czuję - widocznie trafiłam na właściwe kopyto ale to tylko ta jedna para.... w innych butach po godzinie mam ochotę cisnąć je gdzie pieprz rośnie
Ale tu chyba nie będę ryzykować i wezmę 6cm dla bezpieczeństwa - ale napiszę do nich najpierw, może się zgodzą za opłatą wysłać próbki tkanin na IS... zapytać nie zaszkodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joannailukasz020808114la8.jpg (32,3 KB, 54 załadowań)
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.