Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 19:09   #691
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez sauatka Pokaż wiadomość
mój miał fioletowy krawat.
bukiet też miałam fioletowy, buty też, ale ich wcale nie było widać spod sukni.
jak czarny krawat, to może do butonierki jakiś pomarańczowy kwiat?

Kurcze nie wiem jak to rozwiązać. Jeżeli pomarańczowy kwiatek w butonierce to musiałabym mieć pomarańczowy bukiet i kwiat we włosach, żeby wszystko do siebie pasowało. Trudno może zostaniemy jednak przy pomarańczowym krawacie, mimo, że bardziej podobają nam się ciemne.
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 20:17   #692
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Mi się bardzo podobają kolorowe buciki, które są dopasowane do koloru bukietu, ślicznie to wygląda
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 20:37   #693
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podobają kolorowe buciki, które są dopasowane do koloru bukietu, ślicznie to wygląda

Mi też się to podoba, tylko ja nie mam welonu i będę miała wpięty kwiatek we włosy i średnio mi się podoba pomarańczowy kwiatek. Biały wygląda tak ślubnie, a kolorowy trochę wakacyjnie.
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 20:54   #694
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

a nie będziesz miała bukietu?? we włosach ładnie wygląda łączenie kolorów właśnie bieli z jakimś innym no chyba, że koniecznie będziesz miała tylko jednego kwiatka to już inna sprawa
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 12:17   #695
monisio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
buty dostałam wczoraj pod wieczór, ale musiałam poczekać aż będzie jakieś słońce, żeby zrobić zdjęcia.
Nie patrz na kolor, bo ogólnie kolor zielony jest bardzo ciężko uchwycić dobrze aparatem. Dla mnie to jest takie zielone jabłko lub limonka.
Kolor, wg mnie i mojego monitora, najbardziej podobny do tego zdjęcia: http://bialebuty.pl/A_1555_PLATFORMA...5_cm-2859.html

Buty bardzo wygodne, stabilne. Bardzo ładnie pomalowany jest obcas bo tego się bardzo obawiałam, że będzie odstawał od reszty. Ale ładnie pasuje mimo tego, że to nie ten sam kolor. Wysokość 6cm jest dla mnie odpowiednia. Ogólnie bałam się, że na wyższych nie dam rady całego dnia przechodzić, szczególnie, że zwykle chodzę na płaskim albo niewielkim obcasie.
Buty są nie z atłasu tylko tak jakby z takiego materiału płóciennego ale matowego (bez połysku), plecionego jak bawełna. Zrobiłam zbliżenie na materiał, to może da to wyobrażenie, jak to wygląda.

Ja normalnie noszę 39, ale te buty wypadają o rozmiar mniejsze, więc zamówiłam 38. Nogę mam raczej szerszą niż węższą, więc nie miałam z tym problemu. Niezależnie jednak, jeśli dobrze zmierzysz sobie obie stopy według ich wskazówek i wyślesz do białych butów rozmiary to oni Ci pomogą dobrać właściwy rozmiar.

Zapomniałam dodać, że bardzo mi się podobają i jestem z nich zadowolona!

Możesz dokładnie napisać jaki kolor butów zamawiałaś. Dostałam próbki materiałów i zastanawiam się nad zielonym jabłuszkiem, ale nie wiem czy matowe czy z połyskiem!
monisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 13:50   #696
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
a nie będziesz miała bukietu?? we włosach ładnie wygląda łączenie kolorów właśnie bieli z jakimś innym no chyba, że koniecznie będziesz miała tylko jednego kwiatka to już inna sprawa
Będę miała bukiet, oczywiście Tylko myślałam o białym z pomarańczową wstążką.
Właśnie chciałam we włosach jednego kwiatka, ponieważ mam dosyć cienkie włosy, w dodatku krótkie i kwiatek byłby tylko takim małym akcentem.
Chyba, że wzięłabym bukiet pomarańczowy, wtedy TŻ miałby pomarańczowy kwiatek w butonierce i czarny krawat, a we włosy wpięłabym jakąś ozdobę, zamiast żywego kwiatka. Tylko, z tego co oglądałam na allegro nic mi się nie podobało.
A żeby nie było off topu, bo to wątek o butach, to wkleję swoje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC15157.jpg (21,7 KB, 111 załadowań)
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 17:57   #697
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez monisio Pokaż wiadomość
Możesz dokładnie napisać jaki kolor butów zamawiałaś. Dostałam próbki materiałów i zastanawiam się nad zielonym jabłuszkiem, ale nie wiem czy matowe czy z połyskiem!
moje to dokładnie zielone jabłuszko matowe

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Będę miała bukiet, oczywiście Tylko myślałam o białym z pomarańczową wstążką.
Właśnie chciałam we włosach jednego kwiatka, ponieważ mam dosyć cienkie włosy, w dodatku krótkie i kwiatek byłby tylko takim małym akcentem.
Chyba, że wzięłabym bukiet pomarańczowy, wtedy TŻ miałby pomarańczowy kwiatek w butonierce i czarny krawat, a we włosy wpięłabym jakąś ozdobę, zamiast żywego kwiatka. Tylko, z tego co oglądałam na allegro nic mi się nie podobało.
A żeby nie było off topu, bo to wątek o butach, to wkleję swoje.
A może w takim razie zrób bukiet mieszany biało - pomarańczowy?
Według mnie najlepiej jak we wszystkich 3 miejscach (bukiet, butonierka, włosy) będzie kombinacja bieli i pomarańczy. Krawat zostaw ciemny
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 18:03   #698
cosrozowego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

My mieliśmy różowe buty - moje oczywiście, bukiety, butonierki i krawat. Narzeczony najpierw narzekał na ten róż, ale na szczęście uznał, że to mniejsze zło niż typowo ślubne krawaty. Po oczepinach zmienił na czarny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiaty_krawat.jpg (31,7 KB, 138 załadowań)
cosrozowego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:31   #699
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dziwczyny, zwłaszcza z Wawy, poszukuję już od dłuższego czasu butów w kolorze liliowym (bardzo delikatny fiolet). Widziałam mnósrtwo butów fioletowych, ale o mocnym odcieniu, a takich nie chcę.
Chodzi mi o sklepy stacjonarne, bo przez internet nie chce butów kupowac. Ja muszę je wcześniej przymierzyć.
I zdecydowanie nie za wysoki obcas max do 6 cm (widziałam wiele takich szpil 12 cm, dla mnie to nie do przyjecia). Tutaj załaczam link buty menbur, ale chyba jakas stara kolekcja, bo teraz na ich stronie przynajmniej juz takich nie ma.
Coś w takim stylu:

Edytowane przez apylka
Czas edycji: 2012-06-10 o 18:33
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:52   #700
cosrozowego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
cosrozowego- sliczne buty napisz skad one , gdzie kupilas
New Look.
cosrozowego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 19:17   #701
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Witam,
Bardzo podoba mi się pomysł kolorowych butów do ślubu. Zastanawiam się jaki kolor będzie pasował do sukni w kolorze ecru. Podoba mi się kolor lawendowy, ale boję się, że przy ecru będzie wyglądał mdło.
W załączniku moja suknia i kolor, który mi się podoba.
Bardzo proszę o opinie.
Udało Ci się kupić buty w takim kolorze?
Bo ja wciąż szukam i nic

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Oto moje buciki, kolor wrzosowy
Gdzie kupiłaś te buty?
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 09:52   #702
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Ja będę miała do ślubu pomarańczowe buty i paznokcie. Do tego prawdopodobnie biały bukiet z pomarańczową wstążką.
Chciałam zapytać jak rozwiązujecie sprawę z krawatem? Osobiście bardziej podoba mi się czarny krawat, ale wtedy mój mąż nie będzie miał żadnego akcentu pomarańczowego i boję się, że buty będą dziwnie wyglądać, tak jakby do niczego nie pasowały.
Czy u wszystkich Was, Wasi TŻ mają krawaty w kolorze butów, oraz czy Wszystkie macie bukiety w kolorze butów?
Ja miałam:
- różowe buty
- bukiet w kolorach białym, rózowym, zielonym, żółtym
- wstązka w bukiecie biala i różowa
- butonierka rózowym gerber z rozowa wstazka
- krawat w kolorze garnituru - stalowy
- kwiat we wlosach biały

Moim zdaniem co za duzo koloru to niezdrowo Jesli podobaja wam sie ciemne krawaty, wez butonierke z bialym kwiatem, a koncowka owitnieta pomaranczowa wstazka, do wlosow bialy kwiat, do bukietu biale kwiaty i pomaranczowa wstazka - będzie pieknie
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:46   #703
Cold Water
Raczkowanie
 
Avatar Cold Water
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Dziwczyny, zwłaszcza z Wawy, poszukuję już od dłuższego czasu butów w kolorze liliowym (bardzo delikatny fiolet). Widziałam mnósrtwo butów fioletowych, ale o mocnym odcieniu, a takich nie chcę.
Chodzi mi o sklepy stacjonarne, bo przez internet nie chce butów kupowac. Ja muszę je wcześniej przymierzyć.
I zdecydowanie nie za wysoki obcas max do 6 cm (widziałam wiele takich szpil 12 cm, dla mnie to nie do przyjecia). Tutaj załaczam link buty menbur, ale chyba jakas stara kolekcja, bo teraz na ich stronie przynajmniej juz takich nie ma.
Coś w takim stylu:
Kochana u mnie we Wrocławiu mamy coś takiego jak outlet sklepu CCC i tam widziałam parę modeli liliowych wizytowych butków do 100zł. Może u Ciebie też coś takiego będzie ?
Cold Water jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 10:12   #704
jasnoluska
Przyczajenie
 
Avatar jasnoluska
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja miałam białą koronkową suknię w stylu lat 30 i do tego srebrne buty z kokardką na pięcie
__________________
"To już nie tylko ta iskra, która spowodowała wybuch naszego uczucia. To już wybór."
jasnoluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 16:35   #705
Gegee
Rozeznanie
 
Avatar Gegee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 674
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Witam! ja też planuję kolorowe buty do ślubu, a dokładnie to pomarańczowe. Szukam już od jakiegoś czasu, ale jeszcze nie udało mi się znaleźć niczego co by powaliło mnie na kolana. Jeszcze trochę czasu na szczęście mam

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Ja też zamawiałam swoje buty na stronie białebuty.
Buty są bardzo ładne i bardzo wygodne. Jeśli chodzi o obcas to zamówiłam 6 cm i jest dość niski. Chciałam odesłać buty i wymienić obcas ale że to są moje buty na zmianę więc zostawiłam ten obcas
Jedną parę butów mam na 9 cm obcasie a drugą na 6 cm, a sukienka jest taka że różnica w obcasie nie jest widoczna Pierwsze co to na przymiarce zmieniałam buty i sprawdzałam czy nie będę ciągnąć na sobą sukienki

Jedynie miałam małą przygodę bo zamówiłam buty w pomarańczu satynowym a przysłali mi w matowym i różnica tonacji też była. Przez pomyłkę pokryli buty innym materiałem i dostałam pismo z przeprosinami i jeśli mi kolor nie pasuje to zwrot i przesyłka na ich koszt.

Buty są przepiękne i bardzo wygodne
Justiii - Twoje buciki są bardzo ładne Mam pytanie, czy te na wyższym obcasie to też białebuty? jeżeli tak to z jakiego materiału?

Jak przeglądałam ich stronę, to w pomarańczy znalazłam tylko satynę... Może mają coś jeszcze?
__________________
13 października 2012
Gegee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 22:45   #706
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Gegee: dzisiaj bylam w Maximusie w Nadarzynie i widzialam duzo butów wizytowych pomaranczowych. Pojedz tam i zobacz, czy w Twoim guscie (zajdz do hali D, tam jest najwiecej i do sklepiku gdzie sa buty Manbur - widzialam b. ladne pomaranczowe).
Ja niestety swojego koloru nie znalazlam Sam kolor byl odpowidni, ale nie ten fason, byly straszne! Niewygodne i brzydkie. Sam kolor to jeszcze nie wszystko.

Cold Water: nie kojarze outletu ccc, ale generalnie nie przepadam za tym sklepem.

Ostatecznie kupie biale, a dodatki typu bukiet bizuteria i u mlodego pozostana w takim kolorze, ale tradycyjne biale slubne tez mi sie nie podobaja, sa okropne! Szukam wiec w normalnych sklepach z butami tylko bialych (ja chce takie bardziej odkryte, sandalkowate).

Bardzo ladne sa buty Menbur, nie takie sztuczne, jak wszystkie, tylko bardziej przypominajace normalne buty Widzialam fajne modele, ale niestety nie bylo ani fioletowych ani nawet bialych w odpowidnim fasonie (byly tylko fajne ecri).
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 11:06   #707
Gegee
Rozeznanie
 
Avatar Gegee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 674
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Apylka - dziękuję za podpowiedź. Nigdy tam nie byłam, ale może rzeczywiście trzeba się wybrać. Może uda znaleźć się coś fajnego
__________________
13 października 2012
Gegee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 22:09   #708
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Gegee Pokaż wiadomość
Apylka - dziękuję za podpowiedź. Nigdy tam nie byłam, ale może rzeczywiście trzeba się wybrać. Może uda znaleźć się coś fajnego
Ja też w sobote bylam pierwszy raz, bo zawsze myślałam, że tam sama chińszczyzna ale wakcie desperacji.... pojechałam. Ja już tracę nadzieję, że znajdę wymarzone buty leciutko fioletowe. Jeszcze jutro po pracy jade do dwoch sklepów, jak nie będzie , to zacznę rozglądac się jednak za bialymi
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:42   #709
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Gegee - buty na wyższym obcasie kupowałam u mnie w mieście, a facet ściągał je dla mnie specjalnie z Nadarzyna "Maximus". Ja jak wymyśliłam sobie pomarańczowe buty to nie było jeszcze sezonu na ten kolor i nigdzie takich nie było. Teraz jest duży wybór więc na pewno coś znajdziesz dla siebie.
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 13:13   #710
karolina0810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Witam dziewczynki czy możecie mi doradzić szukam kolorowych butów do sukni:
http://www.slubnesuknie.com.pl/amethyst.html#15

jaki kolor butów będzie odpowiedni - proszę co byście wybrały

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------
karolina0810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 09:35   #711
Gegee
Rozeznanie
 
Avatar Gegee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 674
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Gegee - buty na wyższym obcasie kupowałam u mnie w mieście, a facet ściągał je dla mnie specjalnie z Nadarzyna "Maximus". Ja jak wymyśliłam sobie pomarańczowe buty to nie było jeszcze sezonu na ten kolor i nigdzie takich nie było. Teraz jest duży wybór więc na pewno coś znajdziesz dla siebie.
Dziękuję za odpowiedź. Potwierdza się, że muszę przejechać się do Maximusa. Rzeczywiście teraz pomarańczowy jest popularny i dużo tego w sklepach z butami. Nie tracę więc nadziei, że coś fajnego uda się wynaleźć Jak coś upatrzę to się pochwalę
__________________
13 października 2012
Gegee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 22:56   #712
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

to moje buciki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3507.jpg (109,6 KB, 180 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 05:43   #713
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
to moje buciki
ladne
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 10:58   #714
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja też rozglądam się za jasno fioletowymi butami i to na nie dużym obcasie- ale nic nie widzę :-( najwyżej zamówie przez neta w białych butach ale trochę się tego obawiam
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:20   #715
Gegee
Rozeznanie
 
Avatar Gegee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 674
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
Ja też rozglądam się za jasno fioletowymi butami i to na nie dużym obcasie- ale nic nie widzę :-( najwyżej zamówie przez neta w białych butach ale trochę się tego obawiam
Też mam pewne obawy ale z tego co mówią dziewczyny to są godni zaufania i zasadniczo są zadowolone z efektu, więc może warto się skusić. Jak nic nie znajdę to chyba też zamówię w białych butach..
__________________
13 października 2012
Gegee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 18:30   #716
Maleriva
Raczkowanie
 
Avatar Maleriva
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 44
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Będę miała bukiet, oczywiście Tylko myślałam o białym z pomarańczową wstążką.
Właśnie chciałam we włosach jednego kwiatka, ponieważ mam dosyć cienkie włosy, w dodatku krótkie i kwiatek byłby tylko takim małym akcentem.
Chyba, że wzięłabym bukiet pomarańczowy, wtedy TŻ miałby pomarańczowy kwiatek w butonierce i czarny krawat, a we włosy wpięłabym jakąś ozdobę, zamiast żywego kwiatka. Tylko, z tego co oglądałam na allegro nic mi się nie podobało.
A żeby nie było off topu, bo to wątek o butach, to wkleję swoje.
A gdzie kupiłaś takie ładne butki?

Dołączam zdjęcie moich butków i sukni

Zdjęcie trochę nie oddaje koloru butów, w rzeczywistości są koloru kolarowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie325.jpg (95,1 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg luna_152_1.jpg (78,1 KB, 107 załadowań)
__________________
(klatka piersiowa-talia-biodra)
3marzec 96-85-97
28marzec 95-80-96
7maj 95-78-95
68- 64- 64 .... - ma być 55

Edytowane przez Maleriva
Czas edycji: 2012-06-25 o 18:49
Maleriva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:08   #717
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Gegee Pokaż wiadomość
Też mam pewne obawy ale z tego co mówią dziewczyny to są godni zaufania i zasadniczo są zadowolone z efektu, więc może warto się skusić. Jak nic nie znajdę to chyba też zamówię w białych butach..

mnie tam najbardziej przeraża to że projektuje sama- wybieram obcas, zapięcie itp, a nie można zobaczyć w podglądzie jak to bedzie wyglądać a wyobrazić jakoś sobie tego nie mogę
Cytat:
Napisane przez Maleriva Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś takie ładne butki?

Dołączam zdjęcie moich butków i sukni

Zdjęcie trochę nie oddaje koloru butów, w rzeczywistości są koloru kolarowego
piękne buty ale jak dla mnie za wysokie

sukienka też boska
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 08:05   #718
Maleriva
Raczkowanie
 
Avatar Maleriva
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 44
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

No właśnie zastanawiam się czy dla też będą dobre Jestem dosyć wysoka i jeszcze wysokie buty Dziś jadę szukać butów innych. Jakby co to te będą na drugi dzień ale właśnie trudno jest dostać buty na niższym obcasie :/
__________________
(klatka piersiowa-talia-biodra)
3marzec 96-85-97
28marzec 95-80-96
7maj 95-78-95
68- 64- 64 .... - ma być 55
Maleriva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:49   #719
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
Ja też rozglądam się za jasno fioletowymi butami i to na nie dużym obcasie- ale nic nie widzę :-( najwyżej zamówie przez neta w białych butach ale trochę się tego obawiam
No to widzę że nie jestem sama z jasno fioletowymi butami . Kurcze niestety fioletu to jakieś same resztki są w sklepach. Byłam już na Marywilskiej, w Factory, Promenadzie. Kilka miesięcy temu również w Maximusie i nic. Zostaje jeszcze Fashion House w Piasecznie. Może tam mają jakieś buciki z poprzedniego sezonu. Jak tak dalej pójdzie to pójdę do ślubu boso

Proszę doradźcie mi dziewczyny. Suknia będzie ecru, a buty chciałabym w odcieniu nr 3 na zdjęciu (chciałam jeszcze jaśniejsze ale niestety w Bialebuty są tylko takie odcienie). Czy to będzie do siebie pasować? Kocham fiolet, ale moi znajomi i rodzina stwierdzili, że z tym kolorem to trochę przesadzam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Materiał.jpg (21,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Suknia.jpg (20,5 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez Perelka 1985
Czas edycji: 2012-06-26 o 10:22 Powód: Musiałam coś dopisać
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:46   #720
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

myślę że będzie pięknie a znajomymi i rodziną się nie przejmuj, to Twój dzień, nie ich

ja też myślę nad kolorem 3
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.