le spose di Gio - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 16:06   #31
sigalla
Raczkowanie
 
Avatar sigalla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: le spose di Gio

wiem gdzie można uszyć taka suknię i sama się mocno nad tym zastanawiam
sigalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 12:04   #32
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: le spose di Gio

Cytat:
Napisane przez bea1234 Pokaż wiadomość
A ja wiem gdzie sa te suknie le sposa di Gio , i to po promcyjnej cenie bo wchodzą na nasz polski rynek!!! I firma ta ma umowę lojalnościową , mam tez certyfikat tej sukienki
Sama taką zakupiłam i polecam wszystkim i jeszcze dostałam dodatki gratis , i przed czasem . Zostałam obsłużona jak księżniczka i doradzano mi przez designerkę , wcale zakup nie był trudny i nie musiałam ślęczeć godzinami , katalog , 3 suknie do wyboru do mojej figurki, doradzenie ,miara , zaliczka , wysyłka - przyszła na szwach krawieckich a ja juz nie chciałam jej zdjąć na drugi dzień gotowa - i nie musiałam być na miejscu nie wiem czy wolno reklamowac ale jak by co to piszcie o wszystkim opowiem ( mam cały komplet od stóp do Głów a ślub w Grudniu tego roku!!!
Księżniczka widzę, że oprócz pantofelka i rozum zgubiłaś. Nie jesteś klientką tej firmy, ale jej właścicielką, nie masz żadnych umów lojalnościowych, mam pewne informacje, bo sprawdziłam bezpośrednio u włoskiej przedstawicielki Le Spose Di Gio. Jesteś zwykłą naciągaczką i złodziejką praw autorskich, mam nadzieje, że wytoczą Ci proces za nielegalne umieszczanie zdjęć Le Spose Di Gio na Twojej stronie i reklamowanie się jako dystrybutor oryginalnych sukni. Dla dziewczyn, które wahają nad zakupem sukni u tej Pani radzę bezpośredni kontakt mailowy z le spose di gio i pytanie czy wiedzą coś na temat firmy z Wałbrzycha (zamek Książ)
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl


Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2010-02-07 o 12:05
wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 13:10   #33
Majka nowinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: le spose di Gio

Cytat:
Napisane przez anka09 Pokaż wiadomość
Ja mierzylam numer 16 w zeszlym tygodniu w Londynie.BAJKA!!!Ale cena za sam plaszcz wynosi 3500 funtow plus 1500 funtow spodnie i trzeba czekac 7 miesiecy.Czy zna ktos moze krawcowa ktora byla by w stanie uszyc taka suknie??
ja jednak zakupiłam suknie w Art Consultants Events and Wedding - jestem zachwycona
suknia przyszła na czas , taka jaką sobie wybrałam ,oryginalna z papierami na zł wyszła mnie 10700,00zł
i teraz wiem jedno Le spose dystrybuuje na cały świat do salonów swój towar a one wyprzedają suknie jak tylko się da , więc nie trzeba dzwonić do Le spose di Gio , wystraczy zamówić a firma w zależnosci z którym butkiem na świecie pracuje z tamtąd ma towar!!! Po co ma coś zalegać im na półkach ze starszych roczników zawsze sprzedadzą taniej.I mi się tak udało ., jestem zadowolona .Nie piszę zeby polecać , ani nie polecać, tylko abyście wiedziały ze suknie można jednak dostać w Polsce . I tyle
Majka nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 22:30   #34
ninka12245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: le spose di Gio

Cytat:
Napisane przez Casyen Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
również poszukuję sukien Le Spose Di Gio. Raczej nie są dostępne w Polsce, czy coś wiecie na ten temat? Jestem również zainteresowana kupnem sukienki szytej na wzór di Gio.
Pozdrawiam serdecznie,
Casyen
witaj, zakupiłam z serii classica Le spose di Gio , w ARTCE&W czyli Atelier Art Consultants Events and Wedding w Świebodzicach i kilka dni temu odebrałam, mogę spokojnie polecić tę firmę, suknia jest piękna i dobrze się w niej czuję. Jestem zadowolna z obsługi . Wszystko zgodnie z umową i zamówieniem, więc mogę Wam polecić tę firmę ze spokojem.myślę że ten kto lubi te firmę będzie na prawdę zadowolny

Edytowane przez ninka12245
Czas edycji: 2010-06-16 o 16:39 Powód: chcę dodac zdjęcia
ninka12245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:46   #35
anka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: le spose di Gio

Dziewczyny nie sluchajcie tego!!!To jakas bzdura!!Suknie szyte z takich materialow i projektowane przez wielkich kreatorow nie beda sprzedawane za grosze.Sama logika nam to podpowiada.Nie ma w Polsce rzadnego ich przedstawiciela!!!Sama przymierzalam suknie w Londynie i jak juz wczesniej wspominalam ceny za plaszcz i spodnie byly jak z kosmosu!!!!Tak czy siak zdecydowalm sie jednak na uszycie tego plaszcza w Polsce.Material "satyna smietankowa".Slub mam we wrzesniu i obiecuje,ze jesli bedzie to warte to umieszcze zdjecie.Plaszcz bedzie mnie kosztowac 2500,00.I bedzie ze spodnica a nie ze spodniami jak w oryginale.Wiem,ze to nie bedzie to samo ale jednak zaryzykowalam, bo z posrod tego jednego wielkiego slubnego "NIC" ktore jest w polskich sklepach i tak bedzie pewnie lepiej wygladac.
Oryginal byl boski.Wyobrazcie sobie plaszcz ktory wyglada jak by wazyl 50kg a w rzeczywistosci jest jak piorko.
anka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:57   #36
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: le spose di Gio

noooo zastanawiające, że nagle pojawiło się kilka pochlebnych opinii od Nowych użytkowniczek
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 15:24   #37
ninka12245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: le spose di Gio

Cytat:
Napisane przez anka09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie sluchajcie tego!!!To jakas bzdura!!Suknie szyte z takich materialow i projektowane przez wielkich kreatorow nie beda sprzedawane za grosze.Sama logika nam to podpowiada.Nie ma w Polsce rzadnego ich przedstawiciela!!!Sama przymierzalam suknie w Londynie i jak juz wczesniej wspominalam ceny za plaszcz i spodnie byly jak z kosmosu!!!!Tak czy siak zdecydowalm sie jednak na uszycie tego plaszcza w Polsce.Material "satyna smietankowa".Slub mam we wrzesniu i obiecuje,ze jesli bedzie to warte to umieszcze zdjecie.Plaszcz bedzie mnie kosztowac 2500,00.I bedzie ze spodnica a nie ze spodniami jak w oryginale.Wiem,ze to nie bedzie to samo ale jednak zaryzykowalam, bo z posrod tego jednego wielkiego slubnego "NIC" ktore jest w polskich sklepach i tak bedzie pewnie lepiej wygladac.
Oryginal byl boski.Wyobrazcie sobie plaszcz ktory wyglada jak by wazyl 50kg a w rzeczywistosci jest jak piorko.
Aniu ja nie płaciłam groszy , niestety, i wiem co zamówiłam i co zakupiłami co odebrałam, zgadzam się z Tobą ze suknie nie są tanie ale są warte swojej ceny,MOJA taka jest ! fakt musiałam troszkę dłużej czekać i ciagle byłam na emailach lub telefonie ale jestem zadowolona z efektu końcowego a to najważniejsze. Wierzę że i ty szyjąc ten płaszcz zbliżysz się choć troszkę do ideału o którym marzyłaś. Powodzenia!
ninka12245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 10:07   #38
sigalla
Raczkowanie
 
Avatar sigalla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: le spose di Gio

ninka12245 a jaki model kupiłaś?

ja uszyłam sobie sukienkę NA WZÓR jednego modelu le spose (classic CL1). I muszę przyznać ze wyszło genialnie. W maju brałąm w niej ślub. Fakt, musiałam za nią sporo zapłacić, ale była uszyta idealnie na miarę, z 3 warstw jedwabiu, z siateczką na górze. Niczym nie różniła się od oryginału.
Moim zdaniem firma le spose to marka. Sama byłam w jednym z włoskich salonów le spose bo zakochałam się w ich sukienkach. A wiadomo, za markę trzeba płacić. Dlatego polecam znalezienie dobrego salonu krawieckiego (nie osiedlowego krawca), który podejmie się uszycia takiego cudeńka i będzie dysponował odpowiednimi materiałami. Efekt...myślę, że niewiele odbiega od oryginału. No poza tym, że nie ma metki LE SPOSE
sigalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 23:05   #39
ninka12245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: le spose di Gio

Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość
Księżniczka widzę, że oprócz pantofelka i rozum zgubiłaś. Nie jesteś klientką tej firmy, ale jej właścicielką, nie masz żadnych umów lojalnościowych, mam pewne informacje, bo sprawdziłam bezpośrednio u włoskiej przedstawicielki Le Spose Di Gio. Jesteś zwykłą naciągaczką i złodziejką praw autorskich, mam nadzieje, że wytoczą Ci proces za nielegalne umieszczanie zdjęć Le Spose Di Gio na Twojej stronie i reklamowanie się jako dystrybutor oryginalnych sukni. Dla dziewczyn, które wahają nad zakupem sukni u tej Pani radzę bezpośredni kontakt mailowy z le spose di gio i pytanie czy wiedzą coś na temat firmy z Wałbrzycha (zamek Książ)

No nie wiem , myślę że ten kto to pisał to jakaś zazrosna konkurencyjka , albo zazdrośnica która nie mogła sonie pozwolic na suknię
nie fajnie tak kogoś oczerniać i nie sprawdzić , Takie jest moje zdanie
Polecam Art Consultants Events and Wedding i ich suknie , są warte swojej ceny i warto było tam zakupić suknię z moich marzeń
i nie bałam się zakupić według ich standardów, więc nie dajcie się nabrać zazdrośnicom, bo pewnie zazdroszą że wy możecie mieć suknie Le spose di Gio a one nie!
i przyczek im w nos!!!
zajrzycie sobie do załącznika niedowiarki!!!

Edytowane przez ninka12245
Czas edycji: 2010-06-13 o 23:07
ninka12245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 16:12   #40
ladygabi
Przyczajenie
 
Avatar ladygabi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 15
Dot.: le spose di Gio

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
Piękne sukienki! Nareszcie coś co nie przypomina góry bitej śmietany pomieszanej z tonami tiulu, albo tych nieśmiertelnych (niestety) gorsetów... Ileż można??? Wszystkie te kiecki w salonach są na jedno kopyto...
Święte słowa. Ja właśnie szukam i oczywiście wszędzie to samo
ladygabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:30   #41
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: le spose di Gio

Cytat:
Napisane przez ninka12245 Pokaż wiadomość
No nie wiem , myślę że ten kto to pisał to jakaś zazrosna konkurencyjka , albo zazdrośnica która nie mogła sonie pozwolic na suknię
nie fajnie tak kogoś oczerniać i nie sprawdzić , Takie jest moje zdanie
Polecam Art Consultants Events and Wedding i ich suknie , są warte swojej ceny i warto było tam zakupić suknię z moich marzeń
i nie bałam się zakupić według ich standardów, więc nie dajcie się nabrać zazdrośnicom, bo pewnie zazdroszą że wy możecie mieć suknie Le spose di Gio a one nie!
i przyczek im w nos!!!
zajrzycie sobie do załącznika niedowiarki!!!
Nie będę się kłócić. Jakbym była konkurencją to między wierszami promowałabym swoją firmę (co dziwnym faktem Ty robisz w KAŻDEJ zamieszczanej przez siebie wypowiedzi)
Pisałam z firmą, którą tak gorąco polecasz, praktycznie zapłaciłam już za suknię, jednak po przeczytaniu negatywnych opinii na innym forum zapaliła mi się lampka ostrzegawcza. Sprawdziłam u źródła - skontaktowałam się z Le Spose di Gio we Włoszech - firma z Wałbrzycha nie ma z nimi podpisanej żadnej umowy handlowej. Certyfikat owszem dostaniesz, ale nie z Le Spose di Gio, ale od sprzedawcy z Wałbrzycha. Tak więc z ciężkim sercem dałam sobie spokój, bo na replice mi nie zależało, taką mogę sobie uszyć w porządnym salonie za połowę tych pieniędzy.
Nie chcę Ci robić przykrości, ale Twoja suknia, chociaż posiada metkę Le Spose di Gio (rzecz dość łatwa do podrobienia) , na 99% nie jest oryginalna

Jeżeli zdecyduję się na uczycie sukni, to na pewno projekty Le Spose di Gio będzie dla mnie dużą inspiracją.

Czy dziewczyny, które szyły sobie suknie na wzór LSdG mogą podzielić się zdjęciami na forum?
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl


Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2010-10-04 o 18:39
wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 15:29   #42
maaddaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: le spose di Gio

Mam do sprzedania suknię rozmiar 36/38, szytą według wzoru na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18pop.jpg (9,4 KB, 92 załadowań)
maaddaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:37   #43
da9a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: le spose di Gio

Cytat:
Napisane przez gwatemala Pokaż wiadomość
witam, w sierpniu biorę ślub w sukience di gio nr 16. W tej chwili moja krawcowa ja kończy. mam nadzieję ,że nie będzie odstawać od oryginału. Pozdrawiam
Jejku, właśnie tę sukienkę chcę uszyć na swój ślub w kwietniu i jak się udało uszycie? Nie stać mnie na oryginał, ale boję się jak krawcowa ją uszyje. Jakich materiałów używała Twoja?
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

I jak wyszło??? Jestem bardzo ciekawa, bo też chcę uszyć wg wzoru... Masz jakieś zdjęcia??? Pozdrawiam )
da9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:11   #44
amcia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: le spose di Gio

Pisałam już w innym wątku ale powtórze! Hej! Ja kupiłam orginalną sukienkę le spose di gio. Byłam po nią w Monzy pod Mediolanem. Oczywiście zapłaciłam bardzo dużo ale efekt był zniewalający! Sukienka układała się idealnie! Wszyscy zwrócili na nią uwagę jednocześnie mówiąc o jej skromności. Właśnie tego szukałam! Wcześniej w krakowie szukałąm materiałów podobnych do tych włoskich z nadzieją, że uszyje podobną (miałam próbke do porównania). W sklepach z materiałąmi zwariowali! Powiedzieli że nigdy nie mieli czegoś tak delikatnego i mieć nie będą! No mówie wam, po prostu odjazd!!
amcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:43   #45
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: le spose di Gio

mozesz dac jakies zdjecia w niej? ile zaplacilas i jaki kupilas model?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.