Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 20:02   #721
Maleriva
Raczkowanie
 
Avatar Maleriva
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 44
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja też uważam, że będą pasowały. Bardzo ładny kolor, delikatny. Ważne, żebyś Ty się dobrze czuła i żeby Ci się podobały to, co inni myślą się nie liczy
__________________
(klatka piersiowa-talia-biodra)
3marzec 96-85-97
28marzec 95-80-96
7maj 95-78-95
68- 64- 64 .... - ma być 55
Maleriva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 21:27   #722
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Maleriva Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że będą pasowały. Bardzo ładny kolor, delikatny. Ważne, żebyś Ty się dobrze czuła i żeby Ci się podobały to, co inni myślą się nie liczy
Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
myślę że będzie pięknie a znajomymi i rodziną się nie przejmuj, to Twój dzień, nie ich

ja też myślę nad kolorem 3
Dziękuję dziewczyny To dla mnie ważne, że nie wszyscy uważają mnie za wariatkę . . Poza tym wiem , że tych butów nie wrzucę w kąt tak jakbym zrobiła to z butami ecru.
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:39   #723
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja sobie już odpuściałm szukanie jasno fioletowych butów z niezbyt wysokim obcasem - takich po prostu nie ma w calej Wawie! Uwieżcie mi dziewczyny, przeleciałm chyba wszystkie możliwe sklepy i nic. W końcu kipiłam białe, ale nie w ślubnym sklepie tylko w normalnym, na 4 cm obcasie i mam nadzieję, że będą czasem do wykorzystania w przyszłości.
Ale wytrwałym życze powodzenia
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:26   #724
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

A powiedzcie mi dziewczyny czy kolor Waszych butów i dodatków będzie współgrał np. z wystrojem sali? Bo ja mam problem tego rodzaju, że nasza sala jest złoto bordowa i cały wystrój taki będzie, a marzą mi się kolorowe buty, ale nie złote czy bordo, a np. pomarańczowe, fioletowe albo zielone. Tylko czy to nie będzie głupio wyglądało? Co sądzicie? Stylizację swoją i TŻ bym zrobiła na przykład na fioletowo, a stylizacja sali niech sobie będzie jaka jest Doradźcie coś!
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:33   #725
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Mam podobną sytuację Też myśle nad fioletowymi butami, bukietem i paznokciami a sale mam bardowo-złoto- brązową. Ale wychodzę z założenia że tak naprawdę te wszystkie kolorowe dodatki będzie widać w kościele, w czasie składania życzeń, na błogosławieństwie a później już nie. Tańczysz bez bukietu, buty też rzadko kiedy widać także ja bym się nie przejmowała. Poza tym fiolet i czerwony nieźle razem współgra. Możesz np. na stoły, czy stół państwa młodych zrobić dekorację z kwiatów właśnie czerwono(bordowo) - fioletową. Będzie ładnie
__________________
31 maj 2014
piska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:48   #726
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny czy kolor Waszych butów i dodatków będzie współgrał np. z wystrojem sali? Bo ja mam problem tego rodzaju, że nasza sala jest złoto bordowa i cały wystrój taki będzie, a marzą mi się kolorowe buty, ale nie złote czy bordo, a np. pomarańczowe, fioletowe albo zielone. Tylko czy to nie będzie głupio wyglądało? Co sądzicie? Stylizację swoją i TŻ bym zrobiła na przykład na fioletowo, a stylizacja sali niech sobie będzie jaka jest Doradźcie coś!
Ja się stylizacją sali nie przejmuje, ważne żeby Para Młoda strojem i dodatkami pasowała do siebie. Także ja też chcę fioletowe kolorki. A buty, no chyba zaryzykuję i zamówię w Białebuty. Mają dobre opinie, więc może nie będzie tragedii. Najlepsze jest to, że robią z materiału powierzonego, więc najpierw wycieczka po kawałek tkaniny w odpowiednim odcieniu, a potem... Niech się dzieje wola Nieba...
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 08:28   #727
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny czy kolor Waszych butów i dodatków będzie współgrał np. z wystrojem sali? Bo ja mam problem tego rodzaju, że nasza sala jest złoto bordowa i cały wystrój taki będzie, a marzą mi się kolorowe buty, ale nie złote czy bordo, a np. pomarańczowe, fioletowe albo zielone. Tylko czy to nie będzie głupio wyglądało? Co sądzicie? Stylizację swoją i TŻ bym zrobiła na przykład na fioletowo, a stylizacja sali niech sobie będzie jaka jest Doradźcie coś!
U mnie sala była głównie brązowo-kremowa, jedna ściana zgnita zieleń. Takie dość neutralne kolory. Kwiaty na stołach były kremowe z zielenią. Kwiaty miałam róż-zieleń-żółty. Buty różowe. TŻ różową butonierkę. Tort z różową kokardą i na stołach były aparaty owinięte różową wstążką.

Nie gryzło się.

Do złota i bordo podejdzie pomarańcz, ale dobrze żeby był taki intensywny, a nie herbaciany (bo inaczej zginie). Fajnie też wyróżnił by się taki mocny żółty na tym tle. Jak kolor jaskrów Połączenie fioletu, różu i czerwieni jest teraz bardzo modne, ale wtedy poszłabym w to połączenie np. również w kwiatach na stole, zaproszeniach itp.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Macie tu garść inspiracji: TUTAJ - Tak hindusko wychodzi

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

I jeszcze TUTAJ - złoto czerwień i pomarańcz

A TUTAJ - złoto czerwień i zółty
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot

Edytowane przez ewuszkaaa
Czas edycji: 2012-06-29 o 08:29
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 20:32   #728
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

hehe, ja to nawet nie zwrocilam uwagi na kolory sali Jest to karczma rycerska, wiec wystroj jest generalnie dosc surowy i duzo drewna, ale w ogole tym sie nie przejnuje i nie zwracam na to uwagi.
Kolory dobieramy do siebie i chcemy dodatki leciutko fioletowe, ale takie bardzo delikatne (lila, bez)
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:04   #729
ahnastasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Perelka 1985 Pokaż wiadomość
No to widzę że nie jestem sama z jasno fioletowymi butami . Kurcze niestety fioletu to jakieś same resztki są w sklepach. Byłam już na Marywilskiej, w Factory, Promenadzie. Kilka miesięcy temu również w Maximusie i nic. Zostaje jeszcze Fashion House w Piasecznie. Może tam mają jakieś buciki z poprzedniego sezonu. Jak tak dalej pójdzie to pójdę do ślubu boso

Proszę doradźcie mi dziewczyny. Suknia będzie ecru, a buty chciałabym w odcieniu nr 3 na zdjęciu (chciałam jeszcze jaśniejsze ale niestety w Bialebuty są tylko takie odcienie). Czy to będzie do siebie pasować? Kocham fiolet, ale moi znajomi i rodzina stwierdzili, że z tym kolorem to trochę przesadzam.

Na ich stronie można zamówić próbki materiałów bezpłatnie - polecam do nich napisać! Mnie też interesowały te fiolety i jeszcze inne kolory i dobrze, że miałam okazję zobaczyć je na żywo ) Wiadomo - kolor na monitorze może być różny, ale ten fiolet który Ciebie interesuje jest w rzeczywistości jaśniejszy, delikatny, myślę, że bardzo ładne butki by z niego wyszły!! Dla mnie jednak za blady. Ja się chyba zdecyduję na łososiowy - choć na zdjęciu wygląda blado, to na żywo się zakochałam Polecam wysłać maila, bardzo przystępny kontakt, za dwa dni otrzymałam list z kawałkami materiałów!
ahnastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 10:36   #730
Gegee
Rozeznanie
 
Avatar Gegee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 674
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
mnie tam najbardziej przeraża to że projektuje sama- wybieram obcas, zapięcie itp, a nie można zobaczyć w podglądzie jak to bedzie wyglądać a wyobrazić jakoś sobie tego nie mogę

piękne buty ale jak dla mnie za wysokie

sukienka też boska
w przeciągu 10 dni można chyba zwrócić, więc jak by nie wyszło to zawsze można się wycofać... ale to prawda, że ciężko to sobie wyobrazić
__________________
13 października 2012
Gegee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:17   #731
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ahnastasia Pokaż wiadomość
Na ich stronie można zamówić próbki materiałów bezpłatnie - polecam do nich napisać! Mnie też interesowały te fiolety i jeszcze inne kolory i dobrze, że miałam okazję zobaczyć je na żywo ) Wiadomo - kolor na monitorze może być różny, ale ten fiolet który Ciebie interesuje jest w rzeczywistości jaśniejszy, delikatny, myślę, że bardzo ładne butki by z niego wyszły!! Dla mnie jednak za blady. Ja się chyba zdecyduję na łososiowy - choć na zdjęciu wygląda blado, to na żywo się zakochałam Polecam wysłać maila, bardzo przystępny kontakt, za dwa dni otrzymałam list z kawałkami materiałów!
Dzwoniłam do właścicielki i też mi powiedziała że ten kolor jest taki naprawdę blado fioletowy. Przyśle mi próbki to się zdecyduję. Ewentualnie wiem już, gdzie mają materiał w takim kolorze do kupienia w Wa-wie . Trochę się boję, bo nie mam przekonania co do zamawiania butów przez internet, ale nie są to kosmicznie duże pieniądze, żeby nie zaryzykować. Martwić się będę po fakcie. Wtedy kupię pierwsze lepsze buty, bo nie będzie wyboru. Ale jestem jednak dobrej myśli...
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 07:59   #732
CatDelux
Raczkowanie
 
Avatar CatDelux
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 172
GG do CatDelux
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Pytanie do dziewczyn które zamawiały buciki z http://www.bialebuty.com.pl/, serio jesteście zadowolone? bo ja się okropnie zawiodłam...po 2h od założenia odpadła kokardka, podeszwy zaczęły się odklejać, materiał na łączeniach powychodził, kolor z obcasa bardzo szybko znikał a pod koniec wesela miałam odklejone połowę jednej podeszwy, wyobraża sobie ktoś moją złość w dniu który miał być piękny i idealny? i tak zachowują się buty za prawie 200zł...czy tylko ja mam takiego pecha czy oni tak robią te buty...
__________________
Nie trać czasu dla tych, którzy nie mają go dla Ciebie...


kasiak25 - moje stare, nieaktualne juz konto :P
CatDelux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 08:13   #733
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

a od jakiego miałaś producenta, bo z tego co pamiętam to współpracują z kilkoma? białebuty to tylko pośrednik między klientem a producentem butów. Ja miałam z Aranci i jestem zadowolona, są porządnie zrobione, przetańczyłam całe wesele swoje i ostatnio też u znajomych. Złóż reklamację do białych butów, a może odzyskasz pieniądze, poczytaj na ich stronce bo pewnie mają na ten temat informacje. Na pewno nie możesz tego tak zostawić.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 10:22   #734
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja też miałam Aranici i byłam baaardzo zadowolona! Cat aż z otwarta buzią ze zdziwienia czytałam twój post, bo sporo dziewczyn zamawiało w BB i to chyba pierwsza negatywna opinia, może innej firmy albo jakiś felerny model?
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:30   #735
CatDelux
Raczkowanie
 
Avatar CatDelux
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 172
GG do CatDelux
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

moje tez były Aranci...pewnie po prostu miałam pecha i źle mi zrobili...
__________________
Nie trać czasu dla tych, którzy nie mają go dla Ciebie...


kasiak25 - moje stare, nieaktualne juz konto :P
CatDelux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 15:23   #736
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny czy kolor Waszych butów i dodatków będzie współgrał np. z wystrojem sali? Bo ja mam problem tego rodzaju, że nasza sala jest złoto bordowa i cały wystrój taki będzie, a marzą mi się kolorowe buty, ale nie złote czy bordo, a np. pomarańczowe, fioletowe albo zielone. Tylko czy to nie będzie głupio wyglądało? Co sądzicie? Stylizację swoją i TŻ bym zrobiła na przykład na fioletowo, a stylizacja sali niech sobie będzie jaka jest Doradźcie coś!
U mnie będzie wszystko "pod kolor". Co prawda nie w jednym kolorze, bo mam wybrane 3: niebieski, pudrowy róż i żółte akcenty. Ale IMO zupełnie nie przeszkadza, jak dodatki PM są w innym kolorze niż sala. Nikt nawet tego nie zauważy, bo jednak dodatki powinny przede wszystkim do PM i jej stroju pasować.
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 20:03   #737
oska_m
Raczkowanie
 
Avatar oska_m
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 399
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez CatDelux Pokaż wiadomość
moje tez były Aranci...pewnie po prostu miałam pecha i źle mi zrobili...
ja też miałam buciki z bialebuty i jestem bardzo zadowolona, na weselu były jak kapcie (byłam w nich dwa razy w pracy), na plenerzy troszke je wykończyłam bo byliśmy w cementowni. Z satyny pięknie się wszystko zmyło wodą z mydłem, niestety obcas mam przeryty (dosłownie przeryty jak dłutem ) ale pomaluje srebrnym i nie będzie widać

Chyba musiałaś trafić na zła partię :-/
__________________

05.05.2012
oska_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 14:07   #738
Maala_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maala_Mi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja pod wpływem Waszych mega pozytywnych opinii również zdecydowałam się kupić ze strony BB, moje będą chabrowe i mam nadzieję, że będzie z nimi wszystko w porządku... Czekam.....
Maala_Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:45   #739
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja też jestem mega zadowolona z moich, wytrzymały bez problemu
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 20:00   #740
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

ja z moich butow ktore zamowilam na bialebuty.pl bylam bardzo zadowolona..zero obtarc, slizgania sie itp. Po oczepinach przebralam je na balerinki, ktore mialam na zmiane w razie niezadowolenia, ale po pierwszym tancu zaraz je zmienilam na swoje slubne Ja akurat szylam sobie szarfe do sukni i chcialam zeby byla w kolorze butow i wyslalam im material. Mialam takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mini_przygotowania_14.jpg (34,5 KB, 184 załadowań)
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 20:42   #741
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

ufff... odetchnęłam dziewczyny po waszych pozytywnych opiniach bo ja też przymierzam się zamówić u nich buty
a długo czekałyście od zamówienia aż je dostałyście?
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 07:11   #742
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

3tygodnie chyba czekalam.. jezeli cos ci sie bedzie wydluzac,napisz im wiadomosc, zaraz dostaniesz odpiweiedz na jakim etapie jest zamowienie
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:00   #743
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja w swoich butach z BB wytrzymałam całą noc. Buty są wygodne, nie ślizgałam się w nich ani nic. Buty są rewelacyjne !
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 09:53   #744
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

No dziewczyny, zamówiłam butki z BB, za jakieś 3,4 tygodnie powinny być gotowe, więc pochwalę się efektem końcowym dopiero.
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 23:06   #745
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Też zamówiłam z BB w kolorze zgniłej zieleni.
Z uwagi na moje szczupłe stopy zdecydowałam się na butki typu palce i pięta zakryte z paseczkiem. Bez ozdób bo mam zamówione klipsy do butków zgodne ze wzorem kwiatka we włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kanzashi.jpg (59,3 KB, 67 załadowań)
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 09:31   #746
oska_m
Raczkowanie
 
Avatar oska_m
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 399
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

pięknie to będzie wyglądać ze zgniła zielenią, podeślesz fotki jak dojdą ?
__________________

05.05.2012
oska_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:27   #747
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

no pewnie że podeślę
__________________
25.08.2012 -
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 13:35   #748
monia470
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Hej to jest Twoj dzień ubierz to co podoba ci sie najbardziej uwazam ze to moze byc fajne polaczenie mozesz zawsze dobrac jeszcze bukiet w kolorze bucikow
monia470 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 17:38   #749
Maleriva
Raczkowanie
 
Avatar Maleriva
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 44
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Chciałam Wam się pochwalić moimi butkami na drugi dzień i zamiast tutaj zapisało się w innym wątku :/
Przedstawiam Wam moje drugie butki
Jeszcze do końca nie zdecydowałam, które będą na pierwszy dzień a które na drugi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 640x500_VERSACE_2011_20110915_023.jpg (37,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15202.jpg (26,0 KB, 24 załadowań)
__________________
(klatka piersiowa-talia-biodra)
3marzec 96-85-97
28marzec 95-80-96
7maj 95-78-95
68- 64- 64 .... - ma być 55
Maleriva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 12:09   #750
myszeczka87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 1 012
Wink Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Też mi się marzą kolorowe buciki... Fajny pomysł, bo takie butki można również nosić na co dzień...Tylko, że ja mam suknię ślubną ecru z wrzosowymi koralikami i nie mogę nigdzie takich butków w kolorze delikatnego fioletu ewentualnie wrzosu dostać
Nie wiecie gdzie można by takie butki kupić?
myszeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.