Warszawskie Panny Młode II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 21:56   #2161
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

jesli mam brac pod uwage to zdjecie ktore pokazalas to mysle ze ok 7-9 roz i 3-4 galazki eustomy to max na taki wazon. w paczce masz od 20 do 30 roz, eustomy sa juz od 10 sztuk.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:42   #2162
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
a w ktorym kosciele bralas slub?
na Ostrobramskiej na Pradze Południe
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 14:39   #2163
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Mam pytanie gdzie Wasi Panowie kupowali buty ślubne?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 17:49   #2164
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Mój ma ciągle czas

Ale zamierzam w pierwszej kolejności wysłać go do Ryłko.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 08:06   #2165
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Mam pytanie gdzie Wasi Panowie kupowali buty ślubne?
Nie było prosto znaleźć takich butów jak chcieliśmy.
Chodziliśmy wszędzie, w sumie z 15 - 20 sklepów odwiedzonych.
Wszystkie miały strasznie długie czuby, albo rant na około.
Mój mąż ma dość szeroką stopę więc chodziło nam o to, żeby ją optycznie wyszczuplić.
Znaleźliśmy wreszcie w Ryłko, są bardzo elegancie i co najważniejsze dla męża b. wygodne

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
można wiedzieć jaką wybrałaś wizażystkę? dojeżdża do domu?
leelee - przepraszam najmocniej, przeoczyłam Twój post.
Jeśli jeszcze Ci to pomoże to mnie czesała i malowała Eva Mrozowska, znajdziesz ją na wizażu
i tak dojedzie do Ciebie w dzień ślubu

Edytowane przez kristi_wawa
Czas edycji: 2012-07-07 o 08:07
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:49   #2166
Pani_Z
Przyczajenie
 
Avatar Pani_Z
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny mam wielką prośbę.... szukam kontaktu do jakiejś poradni rodzinnej...
czekałam prawie 2 miesiące na swój termin i okazało się że babka miała wypadek i jest w szpitalu....
__________________
15.09.2012
Pani_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:06   #2167
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pani_Z Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam wielką prośbę.... szukam kontaktu do jakiejś poradni rodzinnej...
czekałam prawie 2 miesiące na swój termin i okazało się że babka miała wypadek i jest w szpitalu....
Ja byłam na Bielanach u Św. Zygmunta. Załatwiałam sporo wcześniej, ale mam bardzo dobre wrażenia po Załatwiliśmy wszystko na jednej wizycie.
Mogę Ci podesłać wszystkie namiary prywatnie, bo nie jestem pewna czy na forum mi wolno...
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 13:17   #2168
Pani_Z
Przyczajenie
 
Avatar Pani_Z
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

to poprosze... już nieważne czy będą łatwe i przyjemne... zalezy nam na czasie:/
__________________
15.09.2012
Pani_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 07:33   #2169
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

dziewczyny a ja sie tak zastanawiam jak to wyglada z tymi wszystkimi papierkami po slubie? ile czasu zajelo Wam powymienianie wszystkich dowodow paszportow i informacji w bankach?
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 15:47   #2170
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja brałam cywilny w zeszłym roku i jeszcze nie pozałatwiałam wszystkiego.

Najłatwiej jest z dowodem - za darmo i w miarę szybko. Za paszport już trzeba zapłacić. W banku i u lekarza dalej jestem pod starym nazwiskiem.

Pierwsze co: załóżcie skrzynkę meilową na nowe nazwisko. Nawet jeszcze przed ślubem, jeśli nazwisko jest popularne. U mnie większość była już zajęta. A wcześniej miałam niepopularne nazwisko, więc nie było problemu.

Laski, macie namiar na jakiś kościół, gdzie są dni skupienia? Ksiądz powiedział, że powinniśmy je mieć.

Z dobrych wieści: spisaliśmy protokół i daliśmy na zapowiedzi. Poszło bez bólu.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 10:22   #2171
Pani_Z
Przyczajenie
 
Avatar Pani_Z
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ja miałam dni skupienia "niby" w trakcie kursu... więc nigdzie dodatkowo nie musimy chodzić...
__________________
15.09.2012
Pani_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 10:49   #2172
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Wczoraj spisaliśmy protokół przedmałżeński. Ufff.....
Nie było tak strasznie jak się obawiałam. Ksiądz wyraźnie starał się nie zadawać niewygodnych pytań A przyznam, że się trochę bałam, bo mieszkamy razem już kilka lat... i wiadomo co z tego wynika Co mnie zaskoczyło, ksiądz podkreślał, że opłata za ślub (ofiara na kościół - jak to określił) jest dobrowolna. Na razie daliśmy mu 50 zł za zapowiedzi i zamierzamy "ofiarować" coś jeszcze przed ślubem. Zastanawiam się tylko ile...
Dziś moje wielkie przymierzanie. Jadę do fryzjera na próbę i potem do krawcowej żeby dopasowac sukienkę. Zabieram buty, połowę biżuterii z domu i nastawiam się na próbę genetalną. Trzymajcie kciuki.
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 19:24   #2173
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

U nas tez jest "co łaska". My daliśmy 150 na zapowiedzi, a za ślub planujemy 400-500.

Ten ksiądz był na zastępstwo i powiedział, że skoro tam są na tej kartce dni skupienia, to pewnie trzeba je mieć. Ale może proboszcz nie będzie ich wymagał.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 20:20   #2174
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

My daliśmy w kościele najpierw 100 jako rezerwacje terminu, potem 50 na zapowiedzi i ostatecznie 200 przed ślubem, więc w sumie 350 w kościele gdzie braliśmy ślub, 50 zł w mojej parafii na zapowiedzi i dodatkowo w dniu ślubu 200 organiście.
Ale było "co łaska" więc daliśmy ile nam się wydawało, że trzeba.
Ksiądz nie kręcił nosem ani nie skomentował kwoty jaką daliśmy tylko zanotował i schował, więc było miło i sympatycznie
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 08:56   #2175
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Mam pytanie gdzie Wasi Panowie kupowali buty ślubne?
Moj kupił w outlecie w Fashion House w Piasecznie.

Dziewczyny możecie polecić jakąś dobrą i niedrogą pralnie sukien ślubnych w Warszawie?
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 11:11   #2176
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

hej dziewczyny co myslicie o tym fotografie? http://fotografia-warszawa.com/ bralyscie ich kiedys pod wage? czy ktoras z Was sie na niego zdecydowala?
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 22:57   #2177
qumpela
Przyczajenie
 
Avatar qumpela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 17
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
hej
a ja mam pytanko, czy ktoras z was brala lub zamierza wziac slub koscielny w piatek?
pytam bo ja sie z TZtem przymierzalam na piatek ale jak widzialam po forach to moga byc z tym niemale problemy.. ze ksieza nie chca udzielac, ze dyspensa jakas
macie jakies doswiadczenie w tym temacie?
Ja ma zamiar wziąć ślub w piętek To znaczy wszystko wskazuje na to że wezmę i to już na 57 dni Ksiądz nie robił żadnych problemów - zapytał tylko dlaczego, a my mu prawdę że trochę się późno ogarneliśmy bo już styczeń, na wrzesień z sobotami już krucho, a my nie chcemy czekać bo mieszkanie wykańczamy i chcemy sie tam razem wprowadzić "po bożemu" No dobra ta końcówkę to mu trochę podkolorowaliśmy, a on na to że OK. Tak poprostu O żadnych dyspensach mowy nie było.

co do wątku zaproszen i tego czy już późno czy nie... To moje zaproszenia na 14 września dopiero przyszły w poniedziałek. I ja wiem że już jest nawet bardzo późno. Natomiast w większości mówiliśmy już wstępnie rodzinie i znajomym że się "kroi" impreza, więc liczymy że mimo wszystko goście dopiszą
qumpela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 18:31   #2178
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

My dziś wybraliśmy Kościół i na wstępie powiedzieliśmy księdzu, że bierzemy ślub w piątek. Nic nie negował, aż sama się dopytałam, czy nie będzie problemu Ale ksiądz księdzu nierówny; moja przyjaciółka od księdza w swojej parafii odeszła z kwitkiem, na piątek zgody nie wyraził.
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 22:01   #2179
qumpela
Przyczajenie
 
Avatar qumpela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 17
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Przyszły w końcu moje buty z białebuty.pl

Najwyższa pora, po pierwsza przymiarka już w czwartek i bedą potrzebne do okreslenia długości sukienki.

Są PIĘKNE! Strasznie się bałam, że będą nie ładne, no bo zdjęcie to zdjęcie a na żywo to na zywo i do tego bez mierzenia przecież.. Ale są idealne, kolor, fason, rozmiar
qumpela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 08:33   #2180
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez qumpela Pokaż wiadomość
Przyszły w końcu moje buty z białebuty.pl

Najwyższa pora, po pierwsza przymiarka już w czwartek i bedą potrzebne do okreslenia długości sukienki.

Są PIĘKNE! Strasznie się bałam, że będą nie ładne, no bo zdjęcie to zdjęcie a na żywo to na zywo i do tego bez mierzenia przecież.. Ale są idealne, kolor, fason, rozmiar
Pokaż
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:08   #2181
qumpela
Przyczajenie
 
Avatar qumpela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 17
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Oto i one i przy okazji zaproszenie. Chwilę mi zajęło ogarnięcie jak tu się dodaje fotki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-23 20.53.40.jpg (99,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-23 20.53.58.jpg (103,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-23 20.55.31.jpg (100,6 KB, 31 załadowań)
qumpela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 11:10   #2182
Looloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez qumpela Pokaż wiadomość
Oto i one i przy okazji zaproszenie. Chwilę mi zajęło ogarnięcie jak tu się dodaje fotki...
Cudne te buty
Looloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:14   #2183
qumpela
Przyczajenie
 
Avatar qumpela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 17
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Aaa dziękuje, dziękuje

Brałam pod uwagę dwie opcje: wysoki obcas najpierw na ślub o początek wesela a potem zmiana na płaskie (baletki?), ale Krawcowa odradzadzała że sukienki dobrze nie skroimy, ja bałam się pierwszego tańca bo nie chodzę w obcasach w ogóle i balam się że sobie zęby wybije, więc stanęło na maluteńkim obcasie od początku do końca

Pozatym podpisaliśmy w końcu protokół przedślubny i daliśmy na zapowiedzi po 100 zł u mnie i TZ plus 200 u TZ za zgodę na ślub poza parafią.

Ogólnie kwoty niezbyt zawrotne, ale sam sposób w jaki ksiądz potraktował TZ był mocno kiepski: powiedział że nie zarobi na nas tyle ile by chciał, więc przynajmniej 1/4 ślubu musimy mu opłacić...

Ogarniam też dekoratorkę. Tylko nadal bez fryzjerki i wizażystki...
qumpela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:17   #2184
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez qumpela Pokaż wiadomość
Krawcowa odradzadzała że sukienki dobrze nie skroimy, ja bałam się pierwszego tańca bo nie chodzę w obcasach w ogóle i balam się że sobie zęby wybije, więc stanęło na maluteńkim obcasie od początku do końca
Ja też się tego obawiałam, ale zdecydowałam się na 6 cm obcas i nie żałowałam, choć po dojechaniu do domu miałam stopy jak balony, ale zaczęły boleć dopiero na godzinę przed końcem. U mnie dochodził jeszcze 31 st. upał, który nie pomagał...


Cytat:
Napisane przez qumpela Pokaż wiadomość
Ogarniam też dekoratorkę. Tylko nadal bez fryzjerki i wizażystki...
Polecam Evę Mrozowską, kontakt do niej znajdziesz tu na wizażu. Ja byłam zadowolona
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 10:03   #2185
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Mam pytanko do dziewczyn już po ślubie: żeby dostać akt małżeństwa w urzędzie, trzeba składać jakiś wniosek czy po prostu jak przyjdę, to od ręki go dostanę?

Nie mogę dodzwonić się do nich, a jak braliśmy dokumenty przed ślubem, to pani wspomniała tylko, żeby przyjść po 10 dniach od ceremonii - i nie wiem czy coś nam umknęło czy faktycznie wystarczy się tam pojawić (i czy mogę pójść sama czy musimy przyjść oboje?).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 06:43   #2186
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Mam pytanko do dziewczyn już po ślubie: żeby dostać akt małżeństwa w urzędzie, trzeba składać jakiś wniosek czy po prostu jak przyjdę, to od ręki go dostanę?

Nie mogę dodzwonić się do nich, a jak braliśmy dokumenty przed ślubem, to pani wspomniała tylko, żeby przyjść po 10 dniach od ceremonii - i nie wiem czy coś nam umknęło czy faktycznie wystarczy się tam pojawić (i czy mogę pójść sama czy musimy przyjść oboje?).
Odbierałam w poprzedni wtorek w ratuszu dzielnicy Wola.
Odebrać może jedno z Was nie musicie być razem, jedyne co potrzeba mieć to dowód osobisty. Nie trzeba wypełniać żadnych wniosków. Pobierasz numerek do odpisów i dostajesz 3 kopie aktu od ręki
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 17:19   #2187
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Odbierałam w poprzedni wtorek w ratuszu dzielnicy Wola.
Odebrać może jedno z Was nie musicie być razem, jedyne co potrzeba mieć to dowód osobisty. Nie trzeba wypełniać żadnych wniosków. Pobierasz numerek do odpisów i dostajesz 3 kopie aktu od ręki
]

nie musicie nawet być osobiście. Nam mój tata odebrał bez problemu!!
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 09:21   #2188
zuzazla
Raczkowanie
 
Avatar zuzazla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witajcie,
jako PM planująca wesele na 2013 pragnę do Was dołączyć. Dziewczyny proszę Was o pomoc w znalezieniu sali na wesele dla ok.90 osób i miejsca noclegowego dla gości najlepiej w tym samym miejscu/budynku dla ok.40 osób.
Przejrzałam już chyba wszystkie fora i niestety za wiele nie znalazłam, bo albo ceny za talerzyk >250zł albo noclegi >220zł za pokoj 2 osob.a to dla nas zbyt drogo niestety
Szukamy w Warszawie i okolicach. Ślub będzie na bielanach, w mojej rodzinnej parafii i dobrze by było żeby dojazd do sali nie zajął więcej niż 30 min, czyli odległość ok.20-30km stamtąd.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje od Was
zuzazla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:01   #2189
Pani_Z
Przyczajenie
 
Avatar Pani_Z
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez zuzazla Pokaż wiadomość
Witajcie,
jako PM planująca wesele na 2013 pragnę do Was dołączyć. Dziewczyny proszę Was o pomoc w znalezieniu sali na wesele dla ok.90 osób i miejsca noclegowego dla gości najlepiej w tym samym miejscu/budynku dla ok.40 osób.
Przejrzałam już chyba wszystkie fora i niestety za wiele nie znalazłam, bo albo ceny za talerzyk >250zł albo noclegi >220zł za pokoj 2 osob.a to dla nas zbyt drogo niestety
Szukamy w Warszawie i okolicach. Ślub będzie na bielanach, w mojej rodzinnej parafii i dobrze by było żeby dojazd do sali nie zajął więcej niż 30 min, czyli odległość ok.20-30km stamtąd.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje od Was
cześć...
niestety ale ceny w okolicah warszawy sa podobne.. czyli ok 200 zł/os i wzwyż..a może żeby zmniejszyć koszty to nocleg zaoferować gościom w jakimś hostelu.. zawsze to trochę taniej wyjdzie.. a jak podstawisz autokar pod hostel to myślę że nie powinni narzekać..
__________________
15.09.2012
Pani_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:45   #2190
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez zuzazla Pokaż wiadomość
Witajcie,
jako PM planująca wesele na 2013 pragnę do Was dołączyć. Dziewczyny proszę Was o pomoc w znalezieniu sali na wesele dla ok.90 osób i miejsca noclegowego dla gości najlepiej w tym samym miejscu/budynku dla ok.40 osób.
Przejrzałam już chyba wszystkie fora i niestety za wiele nie znalazłam, bo albo ceny za talerzyk >250zł albo noclegi >220zł za pokoj 2 osob.a to dla nas zbyt drogo niestety
Szukamy w Warszawie i okolicach. Ślub będzie na bielanach, w mojej rodzinnej parafii i dobrze by było żeby dojazd do sali nie zajął więcej niż 30 min, czyli odległość ok.20-30km stamtąd.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje od Was
Cześć ja robiłam wesele w 2010 w Stawisku Klaudyn i płaciliśmy w maju 217 zł za talerzyk nocleg koło 50 zł za osobę, Jak nie zależy Ci na wygladzie z zewnątrz to namawiam na Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe WAT moja siostra robiła obiad ślubny, bardzo dobre jedzenie miła obsługa zapłaciła 90 zł za talerzyk (przystawki, obiad dwudaniowy, chyba pól litra soków na osobę, miała własny alkohol bez korkowego, ciasto, tort i owoce, wiem też że ona tak chciała, podobno wszystko jest do ustalenia, salę miała od 13 do 20) nocleg będziesz miała w tym samym miejscu
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.