Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-08, 15:20   #4321
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ulaa ja jestem 3 tygodnie po operacji u dr Szczyta.
mialam totalna korekte z prostowaniem przegrody i przeszczepem chrzastki - :/
po zdjeciu gipsu nos wygladal jak sztuczny. nie moglam sie z nim oswoic. potem spuchl i z przodu przypominal moj stary. profil caly czas piekny. teraz nos jest taki grubawy z przodu i sie martwie ze taki zostanie tzn i tak jest milion razy ladniejszy niz stary ale chcialabym zeby byl jeszcze ladniejszy. czy nos smukleje z czasem? dziurki mam rowne , czubek calkiem maly tylko grzbiet nosa jest taki grubawy czy to ta slawna okostna? pociesz mnie
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:54   #4322
ulaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 34
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
ulaa ja jestem 3 tygodnie po operacji u dr Szczyta.
mialam totalna korekte z prostowaniem przegrody i przeszczepem chrzastki - :/
po zdjeciu gipsu nos wygladal jak sztuczny. nie moglam sie z nim oswoic. potem spuchl i z przodu przypominal moj stary. profil caly czas piekny. teraz nos jest taki grubawy z przodu i sie martwie ze taki zostanie tzn i tak jest milion razy ladniejszy niz stary ale chcialabym zeby byl jeszcze ladniejszy. czy nos smukleje z czasem? dziurki mam rowne , czubek calkiem maly tylko grzbiet nosa jest taki grubawy czy to ta slawna okostna? pociesz mnie
Dopiero 3tyg. po operacji?to jeszcze wszystko się zmieni!ja po miesiącu miałam jeszcze nos jak przyklejony!i jeśli chodzi o zmiany to właśnie przede wszystkim smukleje i to bardzo pamietam jak mnie mama zobaczyła po miesiacu od operacji, to pierwsze co to zapytała czy on taki szeroki to juz zostanie haha
Wiadomo, że każdy inaczej reaguje, u innych schodzi opuchlizna szybciej u innych trzyma sie dłużej, ale np u mnie, jak patrzę na zdjęcia to widzę że dopiero po pół roku mi się ładnie"wkomponował" w twarz, wczesniej to a czubek wiecznie spuchnięty, a to opuchlizna raz z jednej strony nos raz z drugiej..także cierpliwości, nic sie nie martw tym bardziej że dr Szczyt Cię operował

a i to o czym piszesz na grzbiecie to możliwe że nie jest wcale okostna tylko zwyczajna opuchlizna

Edytowane przez ulaa89
Czas edycji: 2012-09-08 o 17:57
ulaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 21:20   #4323
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Ulaa dziekuje za Pocieszenie !! Kamien z serca!!
Martwi mnie jeszcze jedna rzecz mianowicie Dretwa gorna warga . Mam usmiech jokera i caly dom sie ze mniw smieje. Mam nadzieje ze to tez sie cofa bO akurat moj usmiech byl dla mnie bardzo cenny )
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:16   #4324
qna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
Ulaa dziekuje za Pocieszenie !! Kamien z serca!!
Martwi mnie jeszcze jedna rzecz mianowicie Dretwa gorna warga . Mam usmiech jokera i caly dom sie ze mniw smieje. Mam nadzieje ze to tez sie cofa bO akurat moj usmiech byl dla mnie bardzo cenny )

Cofnie się ja też tak miałam
qna1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:22   #4325
Starosta53
Raczkowanie
 
Avatar Starosta53
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne, Anglia
Wiadomości: 368
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Nie mogę się coś przełamać.. Niby mam już ustalać termin, ale nie wyobrażam sobie, że będę miała inny nos, jakoś to mnie blokuje ;/ A czy po operacji można szybko wrócić do tzw. 'normalnego życia'?
__________________
"Wzięłam się za siebie, jestem lepsza i jest lepiej "

Mój plan :
  • dbam o siebie
  • zdrowo się odżywiam
  • ćwiczę
  • zmieniam swój wizerunek
Starosta53 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:19   #4326
dzagsonn
Przyczajenie
 
Avatar dzagsonn
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Starosta53 Pokaż wiadomość
Nie mogę się coś przełamać.. Niby mam już ustalać termin, ale nie wyobrażam sobie, że będę miała inny nos, jakoś to mnie blokuje ;/ A czy po operacji można szybko wrócić do tzw. 'normalnego życia'?
Jeśli bardzo nie lubisz swojego nosa to nowy nie zależnie od tego jaki będzie, spodoba Ci się. Przecież doktor na pewno nie zrobi Ci dłuższego, bardziej krzywego i nie wiadomo jakiego jeszcze noska. Przyzwyczaisz się też na pewno bardzo szybko Ja tydzień po ściągnięciu gipsu zaakceptowałam mój nowy nos i pokochałam go w 100% choć jeszcze kilka miesięcy będzie się kształtował
Ja do normalności wróciłam od razu po zdjęciu gipsu, tzn wiadomo, że czubek i grzbiet był obolały ale w sumie nic poza tym. Zasinień już nie miałam, opuchlizny też mało co

Jeśli dziś miałabym podejmować drugi raz decyzję, nie wahałabym się Upewnij się tylko, że doktor, do którego się wybierasz jest naprawdę
dobry

Pozdrawiam i życzę pięknego noska !
dzagsonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:34   #4327
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Starosta53 Pokaż wiadomość
Nie mogę się coś przełamać.. Niby mam już ustalać termin, ale nie wyobrażam sobie, że będę miała inny nos, jakoś to mnie blokuje ;/ A czy po operacji można szybko wrócić do tzw. 'normalnego życia'?
ja wrocilam do pracy po 2 tygodniach. a mialam totalna korekcje z przeszczepem metoda otwarta na zewnatrz nic nie bylo widac ale tez nie mialam wielkich zasinien po operacji. takze mysle ze 2 , max 3 tygodnie i jest ok. inna sprawa ze nos ciagnie i nie jest do konca sprawny ale tego nikt poza toba nie wie.
u mnie po operacji szok byl. moj poprzedni nos byl jakies 50 % wiekszy niz obecny poza tym mial garba i szeroka koncowke. moj obecny nos jest malutki, lekko zadarty i prosty z waskimi skrzydelkami. na poczatku wydawalo mi sie ze jest za maly a teraz jakby byl mniejszy to bym sie nie obrazila
wszystko zalezy od tego jaki masz stosunek do swojego obecnego nosa. jesli go lubisz to go nie ruszaj. ja swojego nienawidzilam szczera nienawiscią.
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 00:13   #4328
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej dziewczyny, dziś byłam na konsultacji z moim noskiem. Sprawa jest nieciekawa:
- krzywa przegroda nosowa do prostowania
- widoczne złamanie nosa
- złamanie spowodowało kolejne skrzywienie przez co mam małe dziurki nosowe i brzydki kształt nosa.
- do poprawy mam cały nos korekta przegrody, małżowin, plastyka słupka zew + wew

Jutro dostanę wizualizację moich zdjęć jaki może być oczekiwany efekt. Oczywiście boję się, że być może przy tak dużej liczbie zmian efekt może wyjść inaczej o czym uprzedził mnie lekarz. Jutro będę podejmować decyzję odnośnie terminu.

Mam kilka pytań:
1) Czy zalecacie jakieś przygotowanie noska przed operacją
2) Co polecacie po operacji ( środki przeciw bólowe, maści, czy też jakieś sprawdzone sposoby ułatwiające życie przy wyciąganiu tamponów z nosa?)
3) Czy po takiej operacji zostawałyście w klinice? Jeżeli tak to ile czasu ponieważ dowiedziałam się, że po operacji moge wracać do domu ( jeżeli ktoś mnie odbierze) I tu mam pytanie bo mam 300 km do kliniki i czy może wynająć sobie hotel blisko kliniki gdyby coś się działo? I dopiero po 3 dniach wrócić do domu?

Każda rada i wskazówka będzie dla mnie cenna. Z góry dziękuje
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:21   #4329
Starosta53
Raczkowanie
 
Avatar Starosta53
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne, Anglia
Wiadomości: 368
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
ja wrocilam do pracy po 2 tygodniach. a mialam totalna korekcje z przeszczepem metoda otwarta na zewnatrz nic nie bylo widac ale tez nie mialam wielkich zasinien po operacji. takze mysle ze 2 , max 3 tygodnie i jest ok. inna sprawa ze nos ciagnie i nie jest do konca sprawny ale tego nikt poza toba nie wie.
u mnie po operacji szok byl. moj poprzedni nos byl jakies 50 % wiekszy niz obecny poza tym mial garba i szeroka koncowke. moj obecny nos jest malutki, lekko zadarty i prosty z waskimi skrzydelkami. na poczatku wydawalo mi sie ze jest za maly a teraz jakby byl mniejszy to bym sie nie obrazila
wszystko zalezy od tego jaki masz stosunek do swojego obecnego nosa. jesli go lubisz to go nie ruszaj. ja swojego nienawidzilam szczera nienawiscią.
Już się uspokoiłam, bo wiem, że muszę się w końcu poddać takiej operacji.. Szczerze? Nienawidzę mojego nosa i muszę coś z nim zrobić, bo gorzej już być nie może ;p Teraz czeka mnie konsultacja nr 2.
__________________
"Wzięłam się za siebie, jestem lepsza i jest lepiej "

Mój plan :
  • dbam o siebie
  • zdrowo się odżywiam
  • ćwiczę
  • zmieniam swój wizerunek
Starosta53 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:22   #4330
kubaszka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Starosta53 Pokaż wiadomość
Nie mogę się coś przełamać.. Niby mam już ustalać termin, ale nie wyobrażam sobie, że będę miała inny nos, jakoś to mnie blokuje ;/ A czy po operacji można szybko wrócić do tzw. 'normalnego życia'?
Mam poodbnie, stres bierze góre, pewnie skonczy sie na spontanicznym wyskoku, pieniadze juz mam. czytam wasze opinie i nabieram pewnsoci, odwagi, wychodze z forum i??? I odwaga odlatuje,;0
Z tego co pisza dziewczyny to po ajkis 2 tygodniach sparwnie juz działaja, czyli stosunkowo szybko.
kubaszka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 11:39   #4331
ParisParis1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

hej ja mam ten sam problem moj nos ma garbek i jest zbyt duzy do mojej buzi przez co wydaje sie byc nieproporcjonalny. zastanawiam sie nad operacja u dr. Skupina z Poznania ale widze, ze Ty jestes zadwolona ze swojego lekarza. powiedz mi ile kosztowala Cie operacja i czy polecasz tego lekarza? pozdrawiam (to pytanie zwracam do uzytkownika Sirgunia)

Edytowane przez ParisParis1
Czas edycji: 2012-09-14 o 11:45
ParisParis1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 18:58   #4332
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez ParisParis1 Pokaż wiadomość
hej ja mam ten sam problem moj nos ma garbek i jest zbyt duzy do mojej buzi przez co wydaje sie byc nieproporcjonalny. zastanawiam sie nad operacja u dr. Skupina z Poznania ale widze, ze Ty jestes zadwolona ze swojego lekarza. powiedz mi ile kosztowala Cie operacja i czy polecasz tego lekarza? pozdrawiam (to pytanie zwracam do uzytkownika Sirgunia)
Na ta chwile polecam ale jestem dopiero miesiac po zabiegu a nos ksztaltuje sie rok. Pisze na ta chwile zeby nie zapeszac. Moj nos byl nosem trudnym bo byl po jednej operacji laryngologicznej ( nieudanej). Takze mialam i niedroznosc dziurki i za duzo usunietego slupka. Sr udroznil dziurke a ze scietego garba zrobil mi przeszczep na podporke. Nos jest zupelnie inny. Byl dlugi, waski w czesci kostnej i strasznie szeroki wrecz rozlany w czesci chrzestnej, mial garba i opadajacy czubek. Moj obecny nos jest malutki lekko zadarty z profilu prosty. Na ta chwile bardzo mi sie podoba chociaz jest jeszcze sporo opuchniety. Wybralam Szczyta bo on slybie z poprawiania po innych. Z sukcesem. Poza tym ma niewielki odsetek powiklan. dr Skupin tez jest swietnym fachowcem. Tez rozwazalam operacje u niego ale ostatecznie wybralam szczyta. Koszt operacji w moim przypadku to 14 tys ale tym sie nie sugeruj bo ja mialam bardzo rozlegla korekte. Dziewczyna ktora byla ze mna w pokoju po op placila 10 tys
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 21:57   #4333
Pilote
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej Wizazystki ,
Niedlugo bede miala konsultacje w klinice prywatnej PULSMED w Lodzi.
Czy ktorasz z was tam miala,lub zna tam jakiegos dobrego lekarza?
Ile by to kosztowalo ? Jestem z innego kraju ,wiec czy myslicie ze gdybym spytala dr czy mogl by mi szypciej operacie zrobic ?
Mam garba na nosie i troche nawet duzy czybek nosa . Czy ktorasz odwazna mogla by pokazac zdiecia nosa przed i po zeby zobaczyc efekty ?
dziekuje z gory
Pilote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 15:54   #4334
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Mialam drugą juz poprawke korekty nosa u dr. Gromadzinskiego. Chcialam zrobic poprawke u Skupina ale taka mi cene wywalili, ze poprawka po innym chirurgu koszuje 6-9 tysiecy wiec bylam skreslona...
Chcialam by mi ta chrzastke poprawil co znow odstawała i doróbwnal tego garba co mi wczesniej po lewej spiłowal prawie rowno a po prawej zostawil garba. Mowil tez zebym usunela moje opinie na jego temat (zwazywszy na to ze wczesniej zle wykonal dwie operacje to moja opinia byla oczywiscie negatywna, na znanylekarz czy jakis taki portal). Zrobilam to, tzn usunelam jedna opinie, jednak kiedy opuchlizna powoli schodzi, wyczułam, ze ta chrząstka wciąz mi odstaje, a dzis jak zaczelam badac zobaczylam ze nawet po tej stronie nie mam szwów czyli nawet tam nie ciął, znowu mnie oszukał!!! Tylko tego garba dopiłował i to też nie do konca równo (chociaz mowil przed op. ze moze mu sie nie udać). Chcialam jeszcze zwrocic na jedna rzecz uwage, bo wczesniej tlumaczyl, ze bez łamania i nastawiania kosci nie da mi sie usunac tego garba po lewej. A teraz nagle za dodatkowe 600zl dało sie??? I podobnie z narkozą, wczesniej mowil ze pilowanie garba bez narkozy byc nie moze bo bedzie bardzo bolec, wiec zaplacilam 300zl za narkoze dodatkowo czy tam 400 na 1 operacje. Teraz juz mog bez narkozy to zrobic a tylko ze znieczuleniem? Jestem bardzo zniesmaczona ze lekarz moze tak oszukiwac i to taki co w necie ma wiecej opinii dobrych niz zlych(chociaz ogolnie ma malo opinii). Jeszcze poczekam jakis czas ale itak jestem juz pewna, ze wystawie mu jeszcze raz opinie, tam gdzie skasowałam i nie bedzie ona wcale pochlebna. Ale konstruktywna, merytoryczna i kulturalna. Zdecydowanie wam odradzam dr Gromadzinskiego, moze i cycki robi niezle(nie wiem, tak tylko widzialam po opiniach) ale nos - beznadzieja i do tego kantuje, skoro przychodze do niego by mi poprawil odstajaca chrzastke i dopilowal garba, ktorego wczesniej nie spilowal, bo niby sie nie dalo, a z chrzastka nic nie robi, jedynie garba dopiłowuje i to i tak nierówno.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:18   #4335
niepewna 87
Przyczajenie
 
Avatar niepewna 87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Exclamation Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Do takasobie93:
Pisałaś, że miałaś już operacje poprawkową- czy mogłabyś napisać jakie są odczucia i w ogóle jak wyglądają takie poprawki ? (np. czy lekarz tnie w tych samych miejscach co za pierwszym razem, a jeżeli tak to czy miejsca te nie robią się "grubsze", tzn. czy nie zrobiły Ci się jakieś zrosty, które nie zniknęły i które przeszkadzałyby np podczas zwykłego "dmuchania nosa" ). Pisałaś również o odstającej chrząstce- mam chyba coś podobnego, bo w jednej z dziurek od strony przegrody "coś" mi odstaje i przeszkadza. Operacje miałam w sumie już prawie 3 lata temu i pomimo zapewnień oraz zaleceń doktora, nic się nie zmieniło. Myślałam, że może jakoś się przyzwyczaję, ale jednak chyba nie dam rady :/ Dlatego zastanawiam się nad operacją poprawkową. Jakbyś mogła również napisać ile płaciłaś za poprawkę. Z góry dziękuję i pozdrawiam
niepewna 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 09:18   #4336
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Za pierwszą nic nie płaciłam, za drugą 600zł(ale targowałam sie bo chciał 800). Mam takie zgrubienie po prawej stronie, ale mam je od 1 operacji i po 2 i 3 nie powiększyło się. Ciąl chyba w tym samych miejscach, tak mi się wydaje. Mi chrząstka odstaje do zewnątrz. Wlasnie z tym problemem poszlam na 3 operacje a 2 poprawke, przy okazji jak mial ciac to chcialam zeby mi tego garba dorównal co wczesniej zostawil tak krzywo. A on nawet tej odstającej chrzastki nie ruszyl! Stad moje oburzenie w poprzednim poscie...
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 20:02   #4337
niepewna 87
Przyczajenie
 
Avatar niepewna 87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Prawdopodobnie te poprawki miałaś robione w niedługim czasie po pierwszej operacji, czy może jakiś dłuższy czas minął ? Tak jak pisałam, pierwszą operację miałam już około 3 lata temu , więc myślę, że niestety o wiele więcej będę musiała zapłacić :/ a gdybym nawet zaczęła się wykłócać, to wydaje mi się, że niewiele to by pomogło, bo jeżeli lekarz ten miał już takie przypadki, to wie jak "zniechęcić" czy nawet czym postraszyć albo jak "kontratakować" :/ pamiętam, że podczas ściągania gipsu pojawił się pewien chłopak, który miał przez operację kłopoty z oddychaniem i który strasznie narzekał na doktora- niestety za późno, byłam już po operacji, a możliwe że gdybym wcześniej go spotkała, nie zdecydowałabym się na tą klinikę i tego chirurga :/
niepewna 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 07:04   #4338
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Pierwszą poprawkę miałam 3 mies. po 1 operacji, a 2 poprawkę mialam 4 mies po 2 operacji. Niestety tacy sa czasem lekarze, poki jest ok to sa super i oh ah, a jak cos spartaczą to są agresywni i chamscy. Zwlaszcza jesli Ty im coś zarzucisz.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 17:31   #4339
kozica74
Przyczajenie
 
Avatar kozica74
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Korekcja nosa

Mam nadzieję ,że istotnie ta klinika ma podpisaną umowę z NFZ,bo dla mojej córki nos to istna udręka.Po przypadkowym złamaniu,z resztą mało widocznym wraz z wiekiem zaczęła przerastać jej chrząstka w przegrodzie.Po konsultacji z laryngologiem i chirurgiem plastycznym dowiedziała się ,że i owszem chrząstkę można częściowo usunąć,ale może zapaść jej się cały nos a co do całkowitej korekcji to jest płatna,więc zrezygnowała bo moją rodzinę na to nie stać,a ja nie chcę,żeby wyglądała jak "bokser"i trapił ją chroniczny katar + zapalenie zatok + bóle głowy,które ostatnio zaczęły jej doskwierać.Jeżeli jest taka możliwość to wielkie dzięki na pewno napiszę czy można to załatwić za darmo bo już napisałam maila z prośbą o info.
Może ktoś kto czyta ten temat wie coś o refundacjach tych zabiegów była bym wdzięczna za pomoc.

Edytowane przez kozica74
Czas edycji: 2012-09-21 o 17:34
kozica74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 12:40   #4340
4bccca28aee388494ce9b8814f616c1eaaefb042_621d64fc1916a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 41
Korekta nosa po rozszczepie a studia

Witam. Jak podałam w tytule jestem po obustronnym rozszczepie i przysługuje mi korekta nosa. Trochę się boję ale to nie jest największy problem. Problemem są studia które zaczynam od października i boję się że później mogę mieć kłopoty związane z długą nieobecnością na zajęciach. Czy są na wizażu osoby w podobnej sytuacji? Może jest ktoś po zwykłej korekcie i był w takiej sytuacji? Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję.

Edytowane przez 4bccca28aee388494ce9b8814f616c1eaaefb042_621d64fc1916a
Czas edycji: 2012-09-24 o 14:47
4bccca28aee388494ce9b8814f616c1eaaefb042_621d64fc1916a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 13:05   #4341
madokke
Przyczajenie
 
Avatar madokke
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

hej dziewczyny, mam takie jedno pytanko, mam zaplanowany termin korekcji nosa na 03.10. ale niestety spóźnia mi się okres, powinnam go dostać już 23.09. ale mi się spóźnia jestem załamana bo nie wiem kiedy mi się zacznie czy jest możliwa operacja podczas okresu?? jezu, jak ja długo na nią czekałam nienawidzę swojego nosa, a teraz może mi to popsuć głupi okres
madokke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 07:56   #4342
karusia_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

witam dziewczyny co wiecie o dr Adamie Kruk??

zastanawiam się nad korekta za długiego nosa z lekkim garbem.

koszt operacji to 6,5tys wiec bardzo przystepna cena

bardzo prosze o porade
karusia_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 16:09   #4343
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Korekta nosa po rozszczepie a studia

[1=4bccca28aee388494ce9b88 14f616c1eaaefb042_621d64f c1916a;36722061]Witam. Jak podałam w tytule jestem po obustronnym rozszczepie i przysługuje mi korekta nosa. Trochę się boję ale to nie jest największy problem. Problemem są studia które zaczynam od października i boję się że później mogę mieć kłopoty związane z długą nieobecnością na zajęciach. Czy są na wizażu osoby w podobnej sytuacji? Może jest ktoś po zwykłej korekcie i był w takiej sytuacji? Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję.[/QUOTE]

Witaj
5 lat temu byłam w identycznej sytuacji jak Ty.
Czy wiesz już, co dokładnie będą Ci robić z tym nosem? Bo w sumie od tego zależy Twoje samopoczucie i wygląd po zabiegu.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 16:33   #4344
Anoooleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Drogie Wzizzażystki! Szukam odważnej przebojowej Pani, która bardzo, by chciała powiększyć sobie biust, zrobić liposukcję czy inną operację plastyczną, ale mąż nie chce jej na to dać pieniędzy.

Lub też młodej nastolatki, która marzy o większych piersiach, liposukcji czy innych operacjach plastycznych, ale rodzice są temu przeciwni.

Przychodzi wam ktoś taki do głowy?

Liczę na was drogie forumowiczki!
Pozdrawiam Anka
Anoooleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:44   #4345
Kartkowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Mam do was pytanie. Czy jeśli mam tłustą cerę to mogę sobie zrobić operację, czy raczej nie?
Kartkowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:06   #4346
agata998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Question korekta nosa, prosze o pomoc!

Witam w styczniu kończe 16 lat i chce się zdecydować na korekcje nosa. Mam brzydkiego garba od 10 roku życia..strasznie mi to przeszkadza w oddychaniu ale najbardziej to, jak brzydko on wygląda i bardzo bardzo bardzo zależy mi na tym żeby był prosty, nie mam niestety pojęcia jak do tego podejść..rodzice się zgodzą , z tym nie ma problemu, czytałam również że operacje są przeprowadzane u dziewczyn od 16 roku życia i to nawet nie zależy od wieku tylko od tego czy przestało to wszystko tam już rosnąć a dowiedziałam się że jeśli nos jest garbaty to bardziej już nie urośnie c: Zwracam się do osób które już miały takie operacje , mają zamiar mieć albo wiedzą co zrobić w mojej sytuacji. Chciałabym wiedzieć czy znacie jakiś dobrych, zaufanych Chirurgów i jakie są koszty takiego zabiegu, jak on wygląda. I jeszcze czy ktoś coś wie o chirurgu, Zbigniewie Mazanie? czytałam że jest dobry w swoim fachu ale potrzebuje opinii osób które przeszły u niego tą operacje.
agata998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:21   #4347
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: korekta nosa, prosze o pomoc!

A musisz od razu iść do chirurga? Bo jeśli to nie jest jakiś baardzo duży defekt to można zrobić zabieg, za pomocą kwasu hialuronowego, który trwa ok. 30 minut (na zasadzie modelowania nosa przez ugniatanie.. ) i nie ma ryzyka opuchnięcia ani tych wszystkich efektów ubocznych.. bo takiej operacji przez dłuższy czas wygląda się koszmarnie. Warto poczytać o tym w internecie.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 22:02   #4348
Wanilianka
Raczkowanie
 
Avatar Wanilianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 263
Dot.: korekta nosa, prosze o pomoc!

Decyduj się, taka moja rada mi akurat chirurg plastyk powiedział, że zrobi po osiemnastym roku życia i choć minęło już kilka lat od operacji nie żałuje. Zabieg kosztował 5tys, 3,5 korekta + 1,5 naprawianie krzywej przegrody. Ogólnie miło wspominam, wiadomo, prywatna klinika. Miałam robiony w Częstochowie. Najgorsze było wyjmowanie setonów, brrr, ale do przeżycia. W życiu towarzyskim nie istniałam jakieś 4 tygodnie.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Ciężkie są też noce, kiedy boisz się że uszkodzisz nos podczas snu.
__________________
Jeżeli jesteś zwolennikiem zdrowego trybu życia, polecam

http://catchyourhealth.blogspot.com/
Wanilianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 08:25   #4349
karusia_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Anoooleczka Pokaż wiadomość
Drogie Wzizzażystki! Szukam odważnej przebojowej Pani, która bardzo, by chciała powiększyć sobie biust, zrobić liposukcję czy inną operację plastyczną, ale mąż nie chce jej na to dać pieniędzy.

Lub też młodej nastolatki, która marzy o większych piersiach, liposukcji czy innych operacjach plastycznych, ale rodzice są temu przeciwni.

Przychodzi wam ktoś taki do głowy?

Liczę na was drogie forumowiczki!
Pozdrawiam Anka
hej Aniu
ja bardzoooo chętnie poddałabym się tkiemu zabiegowi bo wszyscy w domu są przeciwni operacji a chcialabym zmienic nos i moje poporodowe piersi moj mail karusia_w@wp.pl pozdrawiam
karusia_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:31   #4350
daisy991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej Dziewczyny
Zdecydowałam się napisać, bo od paru ładnych lat zastanawiam się nad korektą nosa. Kiedyś odwlekałam ją, bo nie miałam możliwości finansowych. W tej chwili pieniążki mam już odłożone, jednak jeszcze wiele do zrobienia przede mną. Chciałabym wybrać dobrego lekarza (w Warszawie). Dużo osób poleca dr Szczyta, jednak z tego co czytałam, u niego są dość długie terminy oczekiwania i dość wygórowane ceny, choć wiadomo, że wszystko zależy od przypadku Miałam styczność z dr Witwickim, jednak chyba nie ufam mu w 100% - to był prosty zabieg, w znieczuleniu miejscowym (korekta sutka), a z efektu nie jestem zadowolona w 100% i po 9 miesiącach od zabiegu muszę do niego wrócić i spytać co dalej, bo pojawiły się pewne komplikacje. Na forach znalazłam też pozytywne opinie o dr Osuchu, czy któraś z Was może miała u niego robioną operację? Jeśli możecie polecić kogoś sprawdzonego, byłabym naprawdę wdzięczna.
Niepokoi mnie też narkoza i w związku z tym mam pewnie trochę nietypowe pytanie - powiedzcie, czy po zabiegu, po przebudzeniu wymiotowałyście? Ja nigdy nie byłam pod narkozą, a szczerze mówiąc trochę przeraża mnie wizja wymiotowania z zatkanym nosem...

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko
daisy991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.