Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 19:28   #1621
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

A ja dzis z innej beczki. Chodzicie moze do rockowych klubow? Miejsc z rockowym pazurkiem?
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:29   #1622
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

A ja się pochwalę, że dorwałam beżowe "lity" na Allegro (oczywiście nie oryginały ) za całe 50zł Jeszcze nigdzie w nich nie byłam, bo trochę boję się wysokości, ale i tak jestem zadowolona z okazji
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:41   #1623
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
A ja dzis z innej beczki. Chodzicie moze do rockowych klubow? Miejsc z rockowym pazurkiem?
Szczerze to ja w ogóle rzadko chodzę do klubów. Lubię puby, gdzie grają lekką rockową albo rockandrollową muzykę, na pewno wolę to niż jakieś dicho Ale znajomi różne gusta mają, więc nie zawsze się da

Poza tym szczerze mówiąc nie przepadam za miejscami, gdzie np. są sami gothci (nie wiem czy dobrze to napisałam ), nie lubię też facetów z długimi włosami Lubię słuchać takiej muzyki i taki styl ubioru, ale niekoniecznie mam ochotę uczestniczyć w pogo
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:57   #1624
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ale się dzisiaj wkurzyłam, chodziłam po sklepach w poszukiwaniu płaszcza na zimę (pikowane i te które wyglądają na zbyt pańciowate odpadają więc naprawdę trudno coś mi znaleźć), poszłam nawet do Mango, gdzie zwykle nie wchodzę ze względu na ceny (ale stwierdziłam, że wydam i kupę kasy jeśli znajdę fajny, ciepły płaszcz). I co? Ceny 300-550zł za płaszcze cienkie jak na wczesną jesień o co kaman, ja naiwnie myślałam że za taką kwotę kupię ciepły płaszcz
Ja dzisiaj też czegoś szukałam, jestem strasznym zmarźluchem (STRASZNYM). Razem z lubym poszliśmy na zakupy, on zakupił sobie wielką kurtkę - pod spodem pikowana, z wierzchu zwykła + szare futerko na kapturze. Ja przymierzałam jedną pikowaną - nawet niezłą w sumie, ale ostatecznie zdecydowałam się na... kożuch. Nigdy nie miałam z kożuchami doczynienia i boję się, że i tak będę marzła. Z wyglądu jest w porządku (chociaż zalatuje trochę rosyjską cesarzową ).
Nie znoszę puchowych kurtek i płaszczy, skojarzenie z ludzikiem michelin jest zbyt duże

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Szczerze to ja w ogóle rzadko chodzę do klubów. Lubię puby, gdzie grają lekką rockową albo rockandrollową muzykę, na pewno wolę to niż jakieś dicho Ale znajomi różne gusta mają, więc nie zawsze się da

Poza tym szczerze mówiąc nie przepadam za miejscami, gdzie np. są sami gothci (nie wiem czy dobrze to napisałam ), nie lubię też facetów z długimi włosami Lubię słuchać takiej muzyki i taki styl ubioru, ale niekoniecznie mam ochotę uczestniczyć w pogo

Solciuchna, to może jakieś wspólne wyjście do pubu?
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:00   #1625
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
smarowałam tak kiedyś jak ty, brwi i rzęsy codziennie przez 1,5 miesiąca i po tym czasie zrezygnowałam, bo nie widziałam żadnej różnicy. Czy to możliwie że olejek rycynowy na mnie nie działa? szkoda bo brwi mam rzadkie, i miałam nadzieję że jakoś mi to pomoże.
Szczerze mówiąc nie wierzę za bardzo żeby olej rycynowy zagęszczał włoski, bo jak miałby to robić? Przecież nie wyhoduje nowych cebulek Raczej może poprawić stan tego, co już jest, a to pewnie często są minimalne różnice
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:09   #1626
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
A ja dzis z innej beczki. Chodzicie moze do rockowych klubow? Miejsc z rockowym pazurkiem?
Kiedys chadzalam na metalowe "dyskoteki" ale byly w czwartki wiec odkad zaczelam pracowac mialam potem problemy z kacem, wysypianiem sie i mi sie odechcialo
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:28   #1627
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

ja chodzę na koncerty hardcorowe od kilku lat
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 21:00   #1628
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Bandazowa czarna? Albo asymetryczna/normalna dluga? A do waskich spodni czemu nie? Znaczy gupio sie pytam, sama nie lubie nosic spodni do obcislej gory.
bandażową czarną mam, asymetryczną też, ale gryzą mi się te materiały. Spódnice mam z sieciówek, są takie "pospolite" w materiale, nie pasują mi to do takiego royal aksamitu Asymetryczna jest też zbyt letnia, a to body zdecydowanie zimowe.
Do spodni nie, bo suwak z guzikiem też wygląda średnio do tak wyjściowej góry nie wiem czy jest tu jakieś dobre rozwiązanie, ale będę szukac dalej

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też czegoś szukałam, jestem strasznym zmarźluchem (STRASZNYM). Razem z lubym poszliśmy na zakupy, on zakupił sobie wielką kurtkę - pod spodem pikowana, z wierzchu zwykła + szare futerko na kapturze. Ja przymierzałam jedną pikowaną - nawet niezłą w sumie, ale ostatecznie zdecydowałam się na... kożuch. Nigdy nie miałam z kożuchami doczynienia i boję się, że i tak będę marzła. Z wyglądu jest w porządku (chociaż zalatuje trochę rosyjską cesarzową ).
Nie znoszę puchowych kurtek i płaszczy, skojarzenie z ludzikiem michelin jest zbyt duże

no właśnie, też się nigdy chyba do nich nie przekonam ja bym dobrze skrojonym kożuchem nie pogardziła. gdzie kupiłaś? nie wiem już gdzie szukać, przez internet nie ma sensu (dziś mierzyłam w Mango S-ki i się w nich topiłam z zamawianiem przez internmet pewnie tez bym w rozmiar nie trafiła), sieciówki - beznadzieja...
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wierzę za bardzo żeby olej rycynowy zagęszczał włoski, bo jak miałby to robić? Przecież nie wyhoduje nowych cebulek Raczej może poprawić stan tego, co już jest, a to pewnie często są minimalne różnice
miałam na mysli raczej to, że mi zgrubieją i ściemnieją, bo o takich efektach czytałam
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:20   #1629
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Solciuchna, to może jakieś wspólne wyjście do pubu?
A który polecasz?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 01:16   #1630
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Pochwalę się zdobyczami z Aldo.
Pierwsze buty są jednymi z moich najwygodniejszych butów w ogóle - nie tylko jak na te z wysokim (no dobra, jakiś szczególnie wysoki nie jest, ale i tak) obcasem. Radzę powiększyć zdjęcia, na miniaturze wyglądają paskudnie.
http://www.aldoshoes.com/uk/women/bo...51-binzarta/97
http://www.aldoshoes.com/uk/women/bo...876-frozeri/97

Nie mam pojęcia po co mi drugie, zwłaszcza, że do pracy chodzę pieszo, ale są absolutnie przepiękne i na pewno coś wymyślę.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-12-06 o 01:18
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:16   #1631
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że dorwałam beżowe "lity" na Allegro (oczywiście nie oryginały ) za całe 50zł Jeszcze nigdzie w nich nie byłam, bo trochę boję się wysokości, ale i tak jestem zadowolona z okazji
Pokaaaaż
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 05:46   #1632
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Pochwalę się zdobyczami z Aldo.
Pierwsze buty są jednymi z moich najwygodniejszych butów w ogóle - nie tylko jak na te z wysokim (no dobra, jakiś szczególnie wysoki nie jest, ale i tak) obcasem. Radzę powiększyć zdjęcia, na miniaturze wyglądają paskudnie.
http://www.aldoshoes.com/uk/women/bo...51-binzarta/97
http://www.aldoshoes.com/uk/women/bo...876-frozeri/97

Nie mam pojęcia po co mi drugie, zwłaszcza, że do pracy chodzę pieszo, ale są absolutnie przepiękne i na pewno coś wymyślę.
ale piękne

co do kurtek na zimę - noście futerka! sztuczne/naturalne w zależności od przekonań ja mam dwa sztuczne, jedno beżowe, kupione na ciuchach w środku lata za 5zł!!! (rewelacyjnie taliowane, coś jak w załączniku) i krókie czarne z tk maxxa, takie jak w załączniku. ciepło, stylowo i rockowo

co do koncertów - jak byłam młodsza słuchałam trochę hardcoru. moim ulubionym gatunkiem jest indie, ale byłam na przykład na koncertach Muse i Linkin Park i energia była niesamowita! Teraz chcemy się z TŻ wybrać na Rise Against
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG7202.jpg (84,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg futro-damskie.jpg (11,1 KB, 23 załadowań)
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-12-07 o 05:48
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:05   #1633
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ale piękne

co do kurtek na zimę - noście futerka! sztuczne/naturalne w zależności od przekonań ja mam dwa sztuczne, jedno beżowe, kupione na ciuchach w środku lata za 5zł!!! (rewelacyjnie taliowane, coś jak w załączniku) i krókie czarne z tk maxxa, takie jak w załączniku. ciepło, stylowo i rockowo
ja mam czarne, tylko, że dosyć krótkie bo do lini bioder i zapinane jedynie na kołki, więc na mega mrozy i tak się nie nadaje. Ale ma super kaptur i faktycznie zimno w nim nie jest. Też z ciuchlandu Ale zapłaciłam chyba 20zł, a było to z rok temu, teraz pewnie kosztowałoby dwa razy więcej.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 14:17   #1634
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Mnie futerka nie grzeja w ogole jak wieje (a wieje czesto, mieszkam nad morzem ). Nie ma tez dla mnie gorszej rzeczy do noszenia w czasie opadow (raz mi przyszlo przez bite kilka h pomykac w mrzawce w futerku, masakra)
Wiec stwierdzilam jednak niska przydatnosc tej czesci garderoby i sprzedalam. Najlepiej mi sie chodzi w skorze, ale nie mam takiej porzadnej i ocieplanej..
Mam jedna puchowke z zary kupiona w zeszlym roku za 20e z braku laku i calkiem sie sprawdza, mimo ze puch pewnie sredniej jakosci. No i nie jest super gruba, wiec wyglada ok. Nie sprawdza sie przy intensywnych opadach, wiec na taka typowa zime kupilam kurtke narciarska z odpinana podpinka ze sztucznym wypelnieniem i nigdy nie bylam szczesliwsza
dzis rano jak wychodzilam bylo -6st, a pod spodem mialam tylko bluzke i cienki welniany sweterek

zazdroszcze tym, co maja skorzane spodnie. ja od lat szukam
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 16:14   #1635
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Kiedyś któraś z Was chciała zdjęcie cieniowanych spodni, dzisiaj w końcu się zebrałam i zrobiłam. W sumie to bardziej podobały mi się w sklepie i teraz już nie jestem do nich aż tak przekonana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7127.jpg (49,3 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7122.jpg (98,3 KB, 81 załadowań)
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 17:17   #1636
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

a ja znalazłam fajny blog o rockowych naćwiekowanych ciuchach, mam zapisane chyba wszystkie foty z tego bloga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (42,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (75,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (77,8 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez iskralight
Czas edycji: 2012-12-07 o 17:19
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 19:12   #1637
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
mój problem nr dwa to że mam też taką sukienkę (czarną, rękawy już siateczkowe, kiedyś ją tu nawet pokazywałam) ale jest tak krótka tzn ciągle podchodzi mi do góry, jak temu zapobiec?... Nie wiem czy jest to kwestia rajstop? Czy moich za grubych ud ech
To jakaś bandażowa sukienka, tak? Wszystkie takie podchodzą do góry, to normalne i nie ma związku z rozmiarem ud Patent jest następujący: dwustronna taśma od spodu na brzegu kiecki, działa
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 19:22   #1638
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Mnie futerka nie grzeja w ogole jak wieje (a wieje czesto, mieszkam nad morzem ). Nie ma tez dla mnie gorszej rzeczy do noszenia w czasie opadow (raz mi przyszlo przez bite kilka h pomykac w mrzawce w futerku, masakra)
Wiec stwierdzilam jednak niska przydatnosc tej czesci garderoby i sprzedalam. Najlepiej mi sie chodzi w skorze, ale nie mam takiej porzadnej i ocieplanej..
Mam jedna puchowke z zary kupiona w zeszlym roku za 20e z braku laku i calkiem sie sprawdza, mimo ze puch pewnie sredniej jakosci. No i nie jest super gruba, wiec wyglada ok. Nie sprawdza sie przy intensywnych opadach, wiec na taka typowa zime kupilam kurtke narciarska z odpinana podpinka ze sztucznym wypelnieniem i nigdy nie bylam szczesliwsza
dzis rano jak wychodzilam bylo -6st, a pod spodem mialam tylko bluzke i cienki welniany sweterek

zazdroszcze tym, co maja skorzane spodnie. ja od lat szukam
nie no na deszcze i roztapiający się śnieg na pewno się nie nadają, ale na stałe ujemne miniatury u mnie tak ale nie mieszkam nad morzem, więc to też może kwestia klimatu

ja wszystkie moje pary skórzanych spodni kupiłam w SH (chociaż w sumie mam na myśli sztuczną skórę)
Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
To jakaś bandażowa sukienka, tak? Wszystkie takie podchodzą do góry, to normalne i nie ma związku z rozmiarem ud Patent jest następujący: dwustronna taśma od spodu na brzegu kiecki, działa
nie jest bandażowa, po prostu obcisła z materiału typu sztuczny aksamit. Przyklejałaś do rajstop? czy na gołe nogi? Jak to jest wtedy przy siadaniu?...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 21:43   #1639
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość

nie jest bandażowa, po prostu obcisła z materiału typu sztuczny aksamit. Przyklejałaś do rajstop? czy na gołe nogi? Jak to jest wtedy przy siadaniu?...
Próbowałam i do gołych nóg i do rajstop. To nie jest tak, że ona się trzyma jak na Kropelkę. Przy siadaniu unosi się trochę do góry, ale przy chodzeniu nie podjeżdża jak głupia po same narządy. Spróbuj może najpierw w domu jak się obawiasz jakichś niespodzianek
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>



Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2012-12-07 o 23:48
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 12:18   #1640
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Kiedyś któraś z Was chciała zdjęcie cieniowanych spodni, dzisiaj w końcu się zebrałam i zrobiłam. W sumie to bardziej podobały mi się w sklepie i teraz już nie jestem do nich aż tak przekonana.
Kupiłaś je w New Yorkerze? Jeśli tak, to mamy te same.
Też nie byłam do nich przekonana, ale wyglądają fajnie z butami na obcasach. Bez obcasów trochę pogrubiają nogi, znaczy Tobie nie , ale ja mam trochę więcej ciałka.
Poza tym wydaje mi się, że wyglądają nieźle z czarną górą
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:04   #1641
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Kupiłaś je w New Yorkerze? Jeśli tak, to mamy te same.
Też nie byłam do nich przekonana, ale wyglądają fajnie z butami na obcasach. Bez obcasów trochę pogrubiają nogi, znaczy Tobie nie , ale ja mam trochę więcej ciałka.
Poza tym wydaje mi się, że wyglądają nieźle z czarną górą
Tak, są z New Yorkera
Mnie też pogrubiają nogi, staram się do nich nosić dłuższe swetry (wtedy widać cieniowanie tylko z przodu). Z czarną górą wyglądają dobrze, ale mam wrażenie, że wtedy się to tak dziwnie 'zlewa'
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:30   #1642
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Kiedyś któraś z Was chciała zdjęcie cieniowanych spodni, dzisiaj w końcu się zebrałam i zrobiłam. W sumie to bardziej podobały mi się w sklepie i teraz już nie jestem do nich aż tak przekonana.
moim zdaniem lepiej to wygląda gdy to przejście ombre jest dłuższe i gładsze, gdy robiłam takie spodnie w domu wyszło mi podobnie jak u ciebie.

Ale masz niezłą figurę, więc nie wygląda to źle. Ja nosiłabym wyłącznie do ciemnej bluzki (niekoniecznie czarnej), inne kolory ewentualnie na wierzch w formie narzutki, lub bluzo-ramoneski jak u ciebie na zdjęciu
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:23   #1643
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A który polecasz?
Ja się najlepiej bawię w - jak to określił mój kolega - melinach Przejście (przy Wisłostradzie) albo Inside (na Nowym Świecie) albo University (przy Uniwersytecie) Ale też niewiele znam na dobrą sprawę.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 17:06   #1644
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
ja chodzę na koncerty hardcorowe od kilku lat
Byłam parę razy na hardcorowych. W domu nie słucham tej muzyki ale na koncertach to co innego, jest fajnie i jeszcze ze znajomymi Chodze też na 'metalowe dyskoteki' czyli rockoteki, u mnie są w piątki i soboty jak nie ma koncertów a jak są koncerty to rockoteki po koncertach. Ostatnio byłam na Ceti, Turbo, Jorn, Horpyna i Czeremszyna Jeszcze jestem w tym wieku, że chce mi się łazić
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2012-12-08 o 17:08
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 18:41   #1645
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

A ja znalazłam znowu jakieś fajne ciuchy w sieci

pasek z ćwiekami http://www.decobazaar.com/produkt-hu...y-3573059.html
buty Zara http://www.decobazaar.com/produkt-sz...a-3573245.html
długa, welurowa kiecka http://www.decobazaar.com/produkt-cz...a-3578077.html
mini z ćwiekami http://www.decobazaar.com/produkt-sp...a-3568553.html
mała czarna z cekinami http://www.decobazaar.com/produkt-to...i-3578053.html
bransoletka-suwak http://www.decobazaar.com/produkt-br...k-3559772.html
koronkowa kiecka http://www.decobazaar.com/produkt-ko...a-3560142.html
jeansy boyfriendy http://www.decobazaar.com/produkt-bo...d-3562944.html
welurowe bordowe bolerko http://www.decobazaar.com/produkt-bo...o-3578143.html
mała czarna z Zary http://www.decobazaar.com/produkt-zara-3569263.html
skórzana kiecka http://www.decobazaar.com/produkt-cz...a-3573252.html
welurowy gorset z baskinką http://www.decobazaar.com/produkt-ak...a-3578281.html
tiulowa spódnica http://www.decobazaar.com/produkt-cz...a-3557978.html
kiecka Topshop http://www.decobazaar.com/produkt-to...s-3577921.html
bransoleta H&M http://www.decobazaar.com/produkt-ro...m-3577946.html
parka zimowa http://www.decobazaar.com/produkt-r-...g-3577840.html
kiecka z tiulem http://www.decobazaar.com/produkt-ma...a-3577937.html (też ją mam )

***

Macie już jakieś plany na Sylwestra? Wiecie jak się ubierzecie?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Ja się najlepiej bawię w - jak to określił mój kolega - melinach Przejście (przy Wisłostradzie) albo Inside (na Nowym Świecie) albo University (przy Uniwersytecie) Ale też niewiele znam na dobrą sprawę.
Jest taki klub Herezja, ale IMHO za dużo Gothów się tam kręci Fajny jest pub u Hołdysa, "Chwila", chyba na Ogrodowej

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-12-08 o 18:42
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 20:03   #1646
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ja znalazłam znowu jakieś fajne ciuchy w sieci

pasek z ćwiekami http://www.decobazaar.com/produkt-hu...y-3573059.html
buty Zara http://www.decobazaar.com/produkt-sz...a-3573245.html
długa, welurowa kiecka http://www.decobazaar.com/produkt-cz...a-3578077.html
mini z ćwiekami http://www.decobazaar.com/produkt-sp...a-3568553.html
mała czarna z cekinami http://www.decobazaar.com/produkt-to...i-3578053.html
bransoletka-suwak http://www.decobazaar.com/produkt-br...k-3559772.html
koronkowa kiecka http://www.decobazaar.com/produkt-ko...a-3560142.html
jeansy boyfriendy http://www.decobazaar.com/produkt-bo...d-3562944.html
welurowe bordowe bolerko http://www.decobazaar.com/produkt-bo...o-3578143.html
mała czarna z Zary http://www.decobazaar.com/produkt-zara-3569263.html
skórzana kiecka http://www.decobazaar.com/produkt-cz...a-3573252.html
welurowy gorset z baskinką http://www.decobazaar.com/produkt-ak...a-3578281.html
tiulowa spódnica http://www.decobazaar.com/produkt-cz...a-3557978.html
kiecka Topshop http://www.decobazaar.com/produkt-to...s-3577921.html
bransoleta H&M http://www.decobazaar.com/produkt-ro...m-3577946.html
parka zimowa http://www.decobazaar.com/produkt-r-...g-3577840.html
kiecka z tiulem http://www.decobazaar.com/produkt-ma...a-3577937.html (też ją mam )

***

Macie już jakieś plany na Sylwestra? Wiecie jak się ubierzecie?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------


Jest taki klub Herezja, ale IMHO za dużo Gothów się tam kręci Fajny jest pub u Hołdysa, "Chwila", chyba na Ogrodowej
O, decobazaar Znajomi znajomych to ogarniają
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 20:23   #1647
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Macie już jakieś plany na Sylwestra? Wiecie jak się ubierzecie?
ja na 90% spędze sylwestra pracując na kompie, a takie miałam plany i co do stroju i co do miejsca
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 09:33   #1648
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ja znalazłam znowu jakieś fajne ciuchy w sieci

pasek z ćwiekami http://www.decobazaar.com/produkt-hu...y-3573059.html
buty Zara http://www.decobazaar.com/produkt-sz...a-3573245.html
długa, welurowa kiecka http://www.decobazaar.com/produkt-cz...a-3578077.html
mini z ćwiekami http://www.decobazaar.com/produkt-sp...a-3568553.html
mała czarna z cekinami http://www.decobazaar.com/produkt-to...i-3578053.html
bransoletka-suwak http://www.decobazaar.com/produkt-br...k-3559772.html
koronkowa kiecka http://www.decobazaar.com/produkt-ko...a-3560142.html
jeansy boyfriendy http://www.decobazaar.com/produkt-bo...d-3562944.html
welurowe bordowe bolerko http://www.decobazaar.com/produkt-bo...o-3578143.html
mała czarna z Zary http://www.decobazaar.com/produkt-zara-3569263.html
skórzana kiecka http://www.decobazaar.com/produkt-cz...a-3573252.html
welurowy gorset z baskinką http://www.decobazaar.com/produkt-ak...a-3578281.html
tiulowa spódnica http://www.decobazaar.com/produkt-cz...a-3557978.html
kiecka Topshop http://www.decobazaar.com/produkt-to...s-3577921.html
bransoleta H&M http://www.decobazaar.com/produkt-ro...m-3577946.html
parka zimowa http://www.decobazaar.com/produkt-r-...g-3577840.html
kiecka z tiulem http://www.decobazaar.com/produkt-ma...a-3577937.html (też ją mam )

***

Macie już jakieś plany na Sylwestra? Wiecie jak się ubierzecie?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

fajna ta malinowa sukienka.

właśnie szukam sukienki na studniówkę i sylwestra, ta czarna jest śliczna http://allegro.pl/asos-34-36-xs-s-su...821411173.html ale muszę kupić na dwie okazje, więc nie dam prawie 300 za jedną
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:06   #1649
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
fajna ta malinowa sukienka.

właśnie szukam sukienki na studniówkę i sylwestra, ta czarna jest śliczna http://allegro.pl/asos-34-36-xs-s-su...821411173.html ale muszę kupić na dwie okazje, więc nie dam prawie 300 za jedną
o rany jak ja wam zazdroszczę tych studniówek, sama bym na jakąś poszła swoją miałam iks lat temu i byłam w długiej, ale szyłam u krawcowej więc jest całkiem fajna nawet dzisiaj. wyprzedziłam trendy i uszyłam sobie z jedwabną, transparentną warstwą wierzchnią i nie prześwitującą spodnią fajna jest, chciałabym ją jeszcze kiedyś nałożyc, ale pewnie musiałabym ją ciachnąc przed kolano najpierw

aż zaczęłam oglądac sukienki na allegro, da się cos kupic za mniej, ale nieźle się trzeba naszukac żeby się jeszcze podobała wrzucam kilka na szybko znalezionych dosyc tanich moze się komuś przydadzą
http://allegro.pl/nowa-topshop-barok...846182505.html
http://allegro.pl/topshop-czarna-suk...858113885.html
http://allegro.pl/topshop-sukienka-c...846301215.html oj ta świetna tylko droga
http://allegro.pl/topshop-cudna-suki...851090032.html
http://allegro.pl/zlota-sukienka-mar...848214369.html
http://allegro.pl/sukienka-hm-fashio...852436889.html omg obczajcie jak się dziwnie układa góra sukienki przy biuście na modelce
http://allegro.pl/miss-selfridge-cut...850919670.html
http://allegro.pl/asymetryczna-sukie...829635291.html oj ta też super tylko droga
http://allegro.pl/miss-selfridge-suk...849758333.html
http://allegro.pl/miss-selfridge-mal...831648825.html
http://allegro.pl/miss-selfridge-sek...851138561.html ta fajna
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2012-12-09 o 11:13
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:31   #1650
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

ta jest piękna ale oczywiście nie mam okazji żeby taką założyć
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.