W jakich okolicznościach oświadczają się panowie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 20:30   #31
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Tak czytam wasze wypowiedzi i wam zazdroszcze bo mój narzeczony nie postarał się zbytnio. Wydarzyło się to 23 grudnia wieczorem. Niby był klimat bo choinka i śnieg za oknem sypał ale jego słowa takie spięte i wyglądał jakby karę miał , że musi klekać i pytać Nie było nawet jednego kwiatka ani szampana czy wina. Tylko pierścionek. Trochę mnie to zasmuciło bo często mówił , że myśli jak mi się oświadczy i miał 1000 pomysłów na minutę a tu takie o!
Usprawiedliwiam go sama przed sobą bo zrobił to w obecności całej mojej rodziny więc mógł mieć treme ale tego kwiatka czy czegos dodatkowego - wyjatkowego to mu nie wybaczę
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 20:46   #32
Szeej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 49
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
ahahah EX TZ pare lat temu na WIELKANOC daje mi prezencik w obiecujacym malym pudeleczku. odwijam papierek ozdobny i widze ze pudeleczko jest rzeczywiscie od jubilera. zrobilo mi sie goraco, serce wali (tak naprawde tez dlatego ze nie wiedzialabym co odpowiedziec, "tak" nie bylo pewne, koniec koncow potem sie rozstalismy, zostawilam go)..

..otwieram pudeleczko a tam bransoletka na kostke!!!

moja mina - bezcenna!
łoooo
podobną sytuacje miałam.. małe czerwone pudełeczko.. mysle kolczyki dostalam jakis czas temu wiec.. otwieram a tam równiez bransoletka na kostke..... za mała...
Szeej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 09:36   #33
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

...co oni maja z tymi bransoletkami na kostke swoja droga..

melduje, ze moj tz mnie znowu zaskoczyl. przygotowania slubne ida juz pelna para, ale jako ze "oswiadczyny" o ktorych pisalam wam wczesniej byly wedlug niego takie nieoficjalne bo tak to wyszlo spontanicznie, w lozku i bardziej to postanowilismy razem niz on mi sie oswiadczyl.. to w niedziele zabral mnie do romantycznej restauracji na kolacjie i przy deserze wreczyl mi prezent (naszyjnik dopasowany do pierscionka... pierscionek dal mi kiedys w prezencie niezareczynowo ale mi sie tak podoba, ze zawsze mu mowilam ze innego bym nie chciala) i zapytal mnie "oficjalnie" czy zostane jego zona

opowiedzialam mojemu tacie a on mi na to "ale sie znalazl chlopak! fajnego mam ziecia!"
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 11:26   #34
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Nie podobają mi się oświadczyny przy tłumie ludzi, w teatrach, czy innych tlocznych miejscach.uwazam, ze jest to intymny moment, przeznaczony tylko dla samych zainteresowanych
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:25   #35
Szeej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 49
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Cytat:
Napisane przez vinhoverde Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się oświadczyny przy tłumie ludzi, w teatrach, czy innych tlocznych miejscach.uwazam, ze jest to intymny moment, przeznaczony tylko dla samych zainteresowanych
Tez wolała bym sam na sam chociaz ten filmik podbił moje serce i za kazdym razem kiedy go oglądam to cichutko sobie płaczę..
http://www.youtube.com/watch?v=4Zn-vKS7aSc
Szeej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:36   #36
ann_s2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 128
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

fajnie macie, fajnie ;d ja sie pewnie naczekam, bo mimo tego,że to już prawie dwa lata to ja dopiero 17 mam ... ale z moim tz to jestem gotowa na wszystko xDD
ann_s2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 14:21   #37
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Lubię czytać takie historie Mój mąż oświadczył mi się dzień przed wigilią, bez świadków, planował coś innego ale nie mógł się doczekać jak już kupił pierścionek Ale bardziej w pamięć zapadł mi moment kiedy kilka miesięcy później poszedł do moich rodziców, tradycyjnie z flaszką dla taty i kwiatami dla mamy i padło drżącym głosem "Kocham waszą córkę, chcę z nią spędzić resztę życia i planujemy ślub na przyszły rok"
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 20:00   #38
xVirginiax
Przyczajenie
 
Avatar xVirginiax
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 9
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Ja póki co na to czekam :P
Mam kolege, który zamierza się oświadczyć swojej dziewczynie w dzień jej chrztu.. co o tym myślicie? Bo ja bym tak nie chciała ;p trochę dziwny wybór daty...

Zapomniałam dodać, że jak byliśmy w kinie na Kac Vegas 3 to też facet się oświadczał ;] Mam wrażenie, że ten sposób też jest dosyć popularny ostatnimi czasy.

Edytowane przez xVirginiax
Czas edycji: 2013-07-11 o 20:06
xVirginiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:05   #39
ann_s2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 128
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

wątpie, że dziewczyna skojarzy w tych emocjach, ze to dzień jej chrztu
ann_s2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:56   #40
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Ja nawet nie znam swojej daty chrztu
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 22:05   #41
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ja nawet nie znam swojej daty chrztu
ja właśnie też
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 21:30   #42
Szeej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 49
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
ja właśnie też
ani ja tym bardziej mój TŻ
Szeej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 19:55   #43
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
ahahah EX TZ pare lat temu na WIELKANOC daje mi prezencik w obiecujacym malym pudeleczku. odwijam papierek ozdobny i widze ze pudeleczko jest rzeczywiscie od jubilera. zrobilo mi sie goraco, serce wali (tak naprawde tez dlatego ze nie wiedzialabym co odpowiedziec, "tak" nie bylo pewne, koniec koncow potem sie rozstalismy, zostawilam go)..

..otwieram pudeleczko a tam bransoletka na kostke!!!

moja mina - bezcenna!
Hehe, miałam podobną sytuację
W Boże Narodzenie, w Wigilię, jakieś 2 lata byliśmy razem. TŻ przyjechał, wręcza mi wieeeeeeeeeelkie ogromniaste pudło. W środku full prezentów, a na końcu na samym dnie małe pudełeczko... Rozwijam, rozwijam, bo dużo papieru, patrzę napis KRUK, a tu... kolczyki
Byłam rozczarowana, nawet to zauważył, cóż, z mojej twarzy zawsze można wyczytać wszystkie emocje :P

Koniec końców oświadczył się 4 dni po 3 rocznicy związku Bardzo spontanicznie, wsiadł w auto, przyjechał 70 km pod mój dom w nocy (nie mieszkamy w tym samym mieście), zabrał mnie na wzgórze i tam mi się oświadczył Pierścionek był i to śliczny, ale kwiaty były później, bo jak się tłumaczył był to spontan i już za późno było koło północy, żeby kupić, a chciał już, teraz, natychmiast

W sumie on mi od zawsze powtarzał, że nie chce się oświadczyć na jakąś okazję tylko chce, żeby to był jakiś zwykły dzień, bo wtedy będziemy mieć kolejne święto Ślub będzie dwa lata i 3 miesiące po zaręczynach, ale przyznam szczerze, że od momentu zaręczyn totalnie wkręciłam się w tematykę ślubną, półtora roku przed podpisaliśmy umowy z salą, fotografem, kamerzystą i DJ, więc szybko się wzięliśmy za planowanie

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Tak czytam wasze wypowiedzi i wam zazdroszcze bo mój narzeczony nie postarał się zbytnio. Wydarzyło się to 23 grudnia wieczorem. Niby był klimat bo choinka i śnieg za oknem sypał ale jego słowa takie spięte i wyglądał jakby karę miał , że musi klekać i pytać Nie było nawet jednego kwiatka ani szampana czy wina. Tylko pierścionek. Trochę mnie to zasmuciło bo często mówił , że myśli jak mi się oświadczy i miał 1000 pomysłów na minutę a tu takie o!
Usprawiedliwiam go sama przed sobą bo zrobił to w obecności całej mojej rodziny więc mógł mieć treme ale tego kwiatka czy czegos dodatkowego - wyjatkowego to mu nie wybaczę
To tak jak mój, też tak mówił, a ostatecznie nie działo się nic nadzwyczajnego :P I też nie było kwiatka, ale jak już pisałam, było to w środku nocy i totalny spontan, chociaż pierścionek już ponoć kilka tygodni miał :P Dlatego wybaczyłam mu to, potem na oficjalnych zaręczynach z rodzinką dostałam piękne róże
U mnie w momencie oświadczyn TŻ był bardzo zdenerwowany. Pamiętam jak jechaliśmy samochodem na to wzgórze to nie powiedział ANI SŁOWA. Ale potem zanim klnęknął to mówił jak to mnie kocha, jaka jestem ważna, najważniejsza i takie miłe rzeczy A na koniec wywodu klnęknął i zapytał, dokładnie pamiętam, "Skarbeńku mój kochany, wyjdziesz za mnie?" Ja zamiast jakoś romantycznie "Tak" to powiedziałam "No jasne!!!" i najpierw się zaczęliśmy całować i przytulać, a potem dopiero zobaczyłam pierścionek

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez vinhoverde Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się oświadczyny przy tłumie ludzi, w teatrach, czy innych tlocznych miejscach.uwazam, ze jest to intymny moment, przeznaczony tylko dla samych zainteresowanych
Tak właśnie sądzi mój TŻ i od zawsze tak twierdził i głośno o tym mówił, więc wiedziałam, że takich przy ludziach nie będzie.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 21:51   #44
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Cytat:
Napisane przez Szeej Pokaż wiadomość
Tez wolała bym sam na sam chociaz ten filmik podbił moje serce i za kazdym razem kiedy go oglądam to cichutko sobie płaczę..
http://www.youtube.com/watch?v=4Zn-vKS7aSc
Przepraszam za offtopa, ale...

pomysł chwycił: https://www.youtube.com/watch?v=ipeJzqWKbYU
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 09:08   #45
Szeej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 49
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

O takkk.... Widziałam to już kiedyś to jest okrutnie GENIALNE!!
__________________
http://lovelyonmyhand.blogspot.se/
Co aktualnie na blogu:
BeneFit High Beam - rozświetlacz w płynie
Revitalash Advanced - odżywka stymulująca wzrost rzęs.
Moje Cavior Nails
Szeej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 13:28   #46
Edebedowa
Rozeznanie
 
Avatar Edebedowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 952
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Ja jestem świeżo upieczoną, tygodniową narzeczoną
Temat pierścionka w naszym związku pojawił się po 8 miesiącach związku. Byłam meeega zdziwiona i jednocześnie szczęśliwa, że taki zakochany jest :P To był listopad. Przeszły święta, sylwester, moje urodziny, walentynki, rocznica, dzień kobiet.. nic. Byłam z nim w kruku, przymierzałam mój wymarzony pierścionek.. Nadal nic.. Ja już byłam nieźle nakręcona, nie myślałam i niczym innym, z tego też powodu chodziłam nabuzowana i często były sprzeczki. Mój M gadał, że nie teraz, że za wcześnie, że pierw chce się obronić ble ble ble.. i tak cały czas. Sytuacja znowu się powtarzała, te same święta więc znowu czekałam a on nic minęło 1,5 roku od sytuacji z pierścionkiem. Planowaliśmy wakacje, On mówił, że to będą niezapomniane wakacje, wiec ja już lampka w głowie. Drugiego dnia mieliśmy iść na latarnie morską na Rozewiu ale zaplanowaliśmy zachód słońca, więc będąc dosłownie 3 minuty od latarni wróciliśmy do Karwii. Poszliśmy na obiad, który sie nie udał, bo M dostał niedopieczoną rybę :P A później poszliśmy na zachód słońca, kocyk, winko z gwinta. Myślałam, że jednak nie, zresztą ja nie chciałam nad morzem. Ale w pewnym momencie M kazał mi zamknąć oczy i powiedzieć, że go kocham. Zrobiłam tak.. otwieram oczy.. a on się uśmiecha i mówi : no fajnie fajnie ale za chwile mówi, zamknij oczy tylko nie otwieraj. Czułam jak klęka, jak otworzyłam ujrzałam mój wymarzony pierścione a M powiedział : Karolina kocham Cię. Wyjdziesz za mnie? Mimo, że tak chciałam i się spodziewałam, z radości i emocji powiedziałam "wyjdę" a później "tak tak" Krzyczałam z radości a ludzie obok uśmiechali się niezapomniany wieczór
Edebedowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 16:35   #47
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Historia z bransoletką na kostkę mega

Mój ukochany wiercił temat zaręczyn od momentu jak kupiliśmy mieszkanie, później kiedy znajomi zaczęli sie zaręczać na potęgę ale... nadal nic, ostatnio wręcz temat nie istnieje. No cóż, widocznie jeszcze sobie poczekam

Swoją drogą rozglądając się troszkę za czymś ładnym zakochałam się w błękitnych topazach i białym złocie, to połączenie powoduje u mnie ciarki na plecach z zachwytu http://www.yes.pl/36659-pierscionek-...00-Y01-2414WBT TŻ w razie co zna mój rozmiar palca ale skoro dla niego fioletowy i niebieski to dokładnie ten sam kolor to nie liczę na błękitnego topazika
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 15:01   #48
ann_s2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 128
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Historia z bransoletką na kostkę mega

Mój ukochany wiercił temat zaręczyn od momentu jak kupiliśmy mieszkanie, później kiedy znajomi zaczęli sie zaręczać na potęgę ale... nadal nic, ostatnio wręcz temat nie istnieje. No cóż, widocznie jeszcze sobie poczekam

Swoją drogą rozglądając się troszkę za czymś ładnym zakochałam się w błękitnych topazach i białym złocie, to połączenie powoduje u mnie ciarki na plecach z zachwytu http://www.yes.pl/36659-pierscionek-...00-Y01-2414WBT TŻ w razie co zna mój rozmiar palca ale skoro dla niego fioletowy i niebieski to dokładnie ten sam kolor to nie liczę na błękitnego topazika
cudowny ten pierścionek jak ja się cieszę, że mój TŻ wie nawet jaki to łososiowy czy turkusowy ;d
__________________
164cm
43 kg

"dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"
20.08.2011
ann_s2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 10:40   #49
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

mi moj D oświadczył się na naszych pierwszych wakacjach, po ponad 1,5roku razem nad Morzem, we Władysławowie. nie spodziewalam sie ale planowalismy to praktycznie od poczatku zwiazku na plaży, na takich kamieniach przy tlumie ludzi fantastyczne przezycia!
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 14:39   #50
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Znalazłam pierścionek przy sprzątaniu pokoju, więc wiedziałam już na pewno 3 lata czekałam na oświadczyny, każdy prezencik, każda okazja w oczekiwaniu. Tak bardzo chciałam, że się sama oświadczałam kilka razy, każde odrzucone, bo to on chce to zrobić itp.
Mój TŻ jednak nie postarał się specjalnie... Przez kilka wieczorów żalił się, że by się oświadczył ale nie wie jak, nie ma pomysłu i by teraz mi go dał jakbym chciała... Moja mina chyba mówiła wszystko. W końcu podarował mi go przed Świętami BN, zabrałam go do kina późną porą.
Fajnie poczytać Wasze historie
cude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 00:03   #51
Pro_my_czek
Raczkowanie
 
Avatar Pro_my_czek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

W zwykły dzień (01.08.2012r.) podczas pierwszych wspólnych wakacji w dodatku w najmniej spodziewanym momencie, podczas spaceru wzdłuż plaży
__________________
Razem: 01.01.2012
Narzeczeni: 01.08.2012
Nasz dzień: 23.08.2014






Bądź dla innych, słonecznym zegarem. Odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny
Pro_my_czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 07:59   #52
Nikita28
Raczkowanie
 
Avatar Nikita28
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Mój przyszły mąż wziął mnie trochę z zaskoczenia 18.08.13 BYliśmy na wakacjach motocyklowych (objazdówka Rumunii i Bułgarii). Między innymi pojechaliśmy na trasę Transfogarską w górach https://www.google.pl/search?q=Trans...dpr=1#imgdii=_

I w jednym z najwyższych miejsc, na urwisku TZ wyczaił moment. Akurat robiłam zdjęcie tak jakby droga w dół była na mojej dłoni. I w momencie naciśnięcia migawki położył mi otwarte pudełeczko na dłoni i zapytał czy za niego wyjdę W związku z czym zdjęcie wyszło takie jak widać, ja o mały włos nie zleciałam ze skał z wrażenia, najpierw się upewniłam czy jest pewny że tego chce, a kiedy rzuciłam się mu na szyję cała grupa motocyklowa stojąca na dole i widząca co się święci zaczęła wiwatować, trąbić i robić huk silnikami

Bardzo fajnie wyszło, czekałam na te zaręczyny ale nie spodziewałam się ich już
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zrc.jpg (42,2 KB, 288 załadowań)
__________________
For Your Lashes
Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Kraków
http://foryourlashes.blogspot.com/

motocyklistka od 21.06.2012 - Kawasaki ER5
Nikita28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 10:01   #53
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Cytat:
Napisane przez Nikita28 Pokaż wiadomość
Mój przyszły mąż wziął mnie trochę z zaskoczenia 18.08.13 BYliśmy na wakacjach motocyklowych (objazdówka Rumunii i Bułgarii). Między innymi pojechaliśmy na trasę Transfogarską w górach https://www.google.pl/search?q=Trans...dpr=1#imgdii=_

I w jednym z najwyższych miejsc, na urwisku TZ wyczaił moment. Akurat robiłam zdjęcie tak jakby droga w dół była na mojej dłoni. I w momencie naciśnięcia migawki położył mi otwarte pudełeczko na dłoni i zapytał czy za niego wyjdę W związku z czym zdjęcie wyszło takie jak widać, ja o mały włos nie zleciałam ze skał z wrażenia, najpierw się upewniłam czy jest pewny że tego chce, a kiedy rzuciłam się mu na szyję cała grupa motocyklowa stojąca na dole i widząca co się święci zaczęła wiwatować, trąbić i robić huk silnikami

Bardzo fajnie wyszło, czekałam na te zaręczyny ale nie spodziewałam się ich już
Wow! Brawa dla narzeczonego, świetnie wyczuł moment - no i masz dodatkowo zdjęcie na pamiątkę
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 12:12   #54
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

U mnie temat zaręczyn został poruszony jakoś na jeden z pierwszych randek
Byłam mega niecierpliwą, bo chciałam szybko szybkooo Bo wiedziałam, że to ten Jedyny.
Ale potem w lipcu 2013 odpuściłam trochę temat, bo miałam urwanie głowy w pracy i na nic czasu.
Mieliśmy zaplanowany weekend na Mazurach ( bo stamtąd pochodzimy, ale nie mieszkamy ). TŻ pojechał dzień przede mną bo miał " coś do załatwienia ".
Ja dojechałam następnego dnia. TŻ powiedział, że mam szybko wstawać, ubierać się itp. bo ma dla nas zaplanowany super dzień. Nie miałam żadnych podejrzeń, bo często gdzieś wyjeżdżamy. Najpier był spacer, potem obiad, a potem mieliśmy zaplanowaną wycieczkę motorówką dla dwóch osób.
Najlepsze było to, że ja nic nie podejrzewałam. Popłynęliśmy do cichej zatoczki, jedliśmy, rozmawialiśmy, karmiliśmy kaczki. Potem zaczęłam całować mojego TŻta i nagle on klęknął z pierścionkiem i zapytał
Od razu się zgodziłam. Pierścionek dostałam wymarzony, sama wcześniej kiedyś wybrałam w aparcie !
To była mega chwila, nigdy jej nie zapomnę !
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 19:29   #55
anglistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 237
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Mój Tż oświadczył się jak byliśmy na wyjeździe majowym ze znajomymi, nie spodziewałam sie niczego w czasie tego wyjazdu chociaż ogólnie samych oświadczyn prędzej czy później tak bo jesteśmy razem 6 lat byliśmy w Bieszczadach i akurat tego dnia mieliśmy iść w góry ale pogoda się popsuła i zostaliśmy w naszej chatce ze znajomymi. Planował się oświadczyć na szczycie góry ale pogoda pokrzyżowała plany i zrobił to wśród polnych kwiatów na łonie natury - kaczeńce nawet dostałam wtedy i mimo tego, że jesteśmy razem tyle lat i, że już na moment przed samym pytaniem wiedziałam co się kroi bo był tak zdenerwowany jak nigdy to i tak ryczałam jak bóbr. Później poszliśmy powiedzieć znajomym jak już myślałam, że sie ogarnęłam emocjonalnie ale nastąpił drugi wybuch ryku więc o wszystkim powiedział mój już narzeczony
anglistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 20:24   #56
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

pięknie ja nie mam jeszcze żadnej historii do opowiedzenia, ale tez jesteśmy razem 6 lat
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 21:41   #57
anglistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 237
Dot.: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
pięknie ja nie mam jeszcze żadnej historii do opowiedzenia, ale tez jesteśmy razem 6 lat
spokojnie, jeszcze bedziesz miala co opowiadac ja nawet stwierdziałam, że szkoda, że "już" mi się oświadczył bo ten czas oczekiwania był taki ekscytujący
anglistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 23:23   #58
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Re: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Na pewno

P.s. - ja też anglistka...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 00:41   #59
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Re: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

Treść usunięta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 14:03   #60
gondzorelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Re: W jakich okolicznościach oświadczają się panowie?

wynajął łodkę i zrobił to na środku jeziora
gondzorelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-17 14:56:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.